Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
flowersoul
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Marlena

widziany: 3.05.2016 18:21

 • pliki muzyczne
  927
 • pliki wideo
  3
 • obrazy
  12102
 • dokumenty
  957

14151 plików
11,84 GB

Karmnik, ptaki kolorowanki
Ten folder jest zabezpieczony oddzielnym hasłem:
jeżeli jesteś właścicielem Chomika - (zaloguj się!)

pizmoszczur napisano 11.11.2011 16:06

zgłoś do usunięcia
darmowe_fragmenty

darmowe_fragmenty napisano 29.04.2013 08:37

zgłoś do usunięcia
Rozwin_sie

Rozwin_sie napisano 26.05.2013 20:58

zgłoś do usunięcia

Przypomnienia — prawie każdy z nas doświadczył nagłego przypomnienia jakiegoś doświadczenia, w najmniej niespodziewanym momencie. Wystarczy tylko tzw. wyzwalacz, czyli obraz, osoba, zapach, dźwięk, budynek, słowa itd., który uruchomi w nas szczegółowo i precyzyjnie serię przeżytych kilka lub kilkadziesiąt lat wcześniej zdarzeń (np. wydarzenia ze szkoły, wojska, grupy przyjaciół, z jaką spędzaliśmy sporo czasu…). Takie przypomnienia są doskonałym przykładem na to, że mózg zachowuje wszystkie przeżyte doświad- czenia, trzeba tylko popracować nad „wyzwalaczami”, które wywołają skojarzenia uruchamiające ten proces przypominania.

Doświadczenia „przedśmiertelne” — osoby, które przeżyły tragiczny wypadek z przekonaniem, że go nie przeżyją (np. wypadek samochodowy, upadek ze szczytu gór, tonięcie…), zgodnie twierdzą: w ciągu kilku sekund (minut) widzą całe swoje życie, nie tylko najważniejsze momenty, ale całe życie, tak jakby oglądali je podczas filmu. Proces przypominania u takiej osoby musi być naprawdę błyskawiczny. To jest kolejny dowód na nieograniczoną pojemność pamięci.

Fragment książki "Pamięć doskonała”

marione1969 napisano 11.06.2013 21:07

zgłoś do usunięcia
CZASAMI WARTO!!!
darmowe_fragmenty

darmowe_fragmenty napisano 27.10.2013 23:51

zgłoś do usunięcia

"Posiadanie marzenia to pierwszy krok na drodze ku jego realizacji. Kiedy już uporasz się z przeszłością, zaakceptujesz siebie samego oraz zobowiążesz do samospełnienia, następnym krokiem będzie puszczenie wodzy fantazji. Zaplanuj podróż ku marzeniom. Wyobraź sobie ich realne spełnienie. Kiedy już ośmieliłeś się zamarzyć o czymś, podążanie w kierunku spełnienia tej rzeczy stanie się koniecznością . W przeciwnym razie marzenie zacznie zżerać cię od środka. Nic nie zabija nas tak, jak świadomość tego, że posiadało się marzenie, które nigdy nie doczekało się spełnienia. Uznaj zatem, że podążanie ścieżką marzeń jest koniecznością."

Les Brown

TFSM

TFSM napisano 25.12.2013 10:45

zgłoś do usunięcia
________________/\_______________________________________________________ ____________ ___>_<_______________________________________________________ _____ _________?.\/ ?_____________________________________________________ _____________;-> ?? ? .___________________________________________________ ____________@.¦ '(-) ¦ *$_________________________________________________ ___________? "( ()¦t (?)o*¦*________________________________________________ _________(-),-¦.-? _Q@,0 ?(-)______________________________________________ ____________>o*o? @.<#____________________________________________________ _________o`-.¦.-@""-Q '¦~@'______________________________________________ _________¦.'`? ¦ *? ?? ‘¦ @`-.)_____________________________________________ _______$? o (-). @* '-@? ’Q.*(-)’?__________________________________________ _______________-----___________________________________________________ ____________--------------___WESOŁYCH ŚWIĄT [] _________________________
magdalenka95

magdalenka95 napisano 13.02.2015 19:51

zgłoś do usunięcia
obrazek

elena90 napisano 1.04.2016 12:13

zgłoś do usunięcia
obrazek
wraeclus

wraeclus napisano 19.04.2016 07:03

zgłoś do usunięcia
Kod Bogactwa

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (1)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (1)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności