Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
filmoteka2013
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

widziany: 3.05.2013 01:06

 • pliki muzyczne
  0
 • pliki wideo
  0
 • obrazy
  0
 • dokumenty
  0

0 plików
0 KB

1000 lat po ziemi chomikuj

Po nieogromnym kataklizmie, jaki skaleczyłby Geoidę, człowieczeństwo musiała przeoczyć swój rodzimy kula ziemska, znajdując dziewiczy dom na Nova Prime. Tysiąc latek po rzeczonej klęski, znany generał Cypher Raige (Will Smith) sunie co do jednego ze nieautorskim trzynastoletnim synem Kitai (Jaden Smith) w prądu Traktatu Słonecznego. Ich okręt ostaje niekompletny w zderzeniu z rojem meteorytów i muszą przymusowo lądować na nieżyczliwej teraz i niepewnej Geoidzie. Tata trwa z trudem ranny, a młody człowiek Kitai, kto furt łaknął mu dorosnąć, sam musi stawić czoła strasznej planecie.

Już teraz możesz zobaczyć film 1000 lat po ziemi na Chomikuj:


1000 lat po ziemi chomikuj

Po niesolidnym kataklizmie, kto drasnąłby Geoidę, ludzkość musiała opuścić osobisty rodzimy kula ziemska, znajdując nowy budynek wolnostojący na Nova Prime. Tysiąc lat po tamtej tragedii, uznany generał Cypher Raige (Will Smith) sunie wespół ze niewłasnym trzynastoletnim synem Kitai (Jaden Smith) w ruchu Układu Słonecznego. Ich statek trwa wybrakowany w zderzeniu spośród rojem aerolitów tudzież muszą wiążąco dobijać do brzegu na niepokojowej teraz natomiast niebezpiecznej Ziemi. Ojciec pozostaje silnie pokiereszowany, a niedorosły Kitai, jaki furt łaknąłby mu dorosnąć, samotnie musi stawić czoła pierwotnej planecie.Po potężnym kataklizmie, jaki ugodziłby Glebę, ludzkość musiała przepuścić swój swojski świat, znajdując nieznany dom na Nova Prime. Tysiąc lat po niniejszej tragedii, atrakcyjny generał Cypher Raige (Will Smith) sunie wraz ze swym trzynastoletnim synem Kitai (Jaden Smith) w ruchu Systemu Słonecznego. Ich statek zostaje zepsuty w zderzeniu spośród rojem aerolitów natomiast muszą obowiązkowo dobijać do brzegu na niepokojowej chwilowo a niepewnej Geoidzie. Ojciec pozostaje silnie zraniony, i chłopak Kitai, kto zawsze aspirował mu dorosnąć, w pojedynkę musi stawić czoła dzikiej planecie.


Zobacz również:


"Hobbit Niezwykła podróż chomikuj"


Nie ma plików w tym folderze

 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

0 plików
0 KB

lorwago

lorwago napisano 19.05.2013 11:24

zgłoś do usunięcia
degolcia

degolcia napisano 18.06.2013 22:24

zgłoś do usunięcia
1000 lat po ziemi
darmowe_fragmenty

darmowe_fragmenty napisano 17.07.2013 16:33

zgłoś do usunięcia

"Wiedza, gdzie znaleźć informację i jak ją wykorzystać — to sekret sukcesu."

Albert Einstein
Rozwin_sie

Rozwin_sie napisano 3.08.2013 18:49

zgłoś do usunięcia

”Zupełnie niepotrzebnym motorem mobilizującym człowieka są rożnego rodzaju lęki i obawy (przed czymś nowym, nieznanym), czyli czynniki wywołujące negatywne emocje. Ich następstwem są takie objawy, jak: drżenie, wydzielanie potu, nieprzyjemne uczucie w organizmie (np. tzw. motylki w żołądku, uczucie gorąca, zimny pot) czy mikroruchy (zauważalne np. na twarzy).

O ile niski poziom stresu (lub wysoki – w wyjątkowych sytuacjach) jest naturalny i pożądany, to nadmiar stresu jest szkodliwy. Pozostawanie przez długi czas w stresie (stan chroniczny) wywołuje choroby i obniża skuteczność naszego działania. Drugim negatywnym skutkiem jest brak spójności w Twojej komunikacji z drugą osobą. Gdy rozmawiasz z kimś i się stresujesz, jest to odbierane przez rozmówcę albo na poziomie świadomym, albo podświadomym.

Ile razy z powodu stresu oblałeś egzamin, nie zdałeś klasówki, źle wypadłeś na rozmowie kwalifikacyjnej o pracę, źle się czułeś na samą myśl o rozmowie z kimś ważnym lub przed wystąpieniem publicznym? Jeśli wcale, to masz szczęście! Bo większość ludzi boi się i stresuje niemal wszystkim.

Jak wynika z badań, 86% sytuacji, ktorych się obawiamy – nie zdarza się wcale. Na kolejne 8% nie mamy wpływu. Następne 6% to sytuacje wynikające z naszej winy. Dlatego dobrze jest nauczyć się kontroli stresu, ponieważ człowiek cierpiący na chroniczny stres staje się szybko osobą znużoną, zmęczoną, bez chęci do działania, bez radości do życia, często nadpobudliwą, cierpiącą na bezsenność, nadciśnienie, niestrawność… Lista jest długa.”

Fragment darmowej publikacji ”Stres”

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności