Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
ewa07
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

ewa

widziany: 3.02.2016 21:31

 • pliki muzyczne
  2962
 • pliki wideo
  13476
 • obrazy
  5852
 • dokumenty
  1139

23738 plików
4886,38 GB

Ukryj opis
 • 700,0 MB
 • 13 cze 12 13:35
(1982) Film jest skróconą, kinową wersją serialu tv "Kłusownik".
Kilku chłopców galopujących na koniach wzdłuż torów zrównuje się z nadjeżdżającym pociągiem, którym przybywa na wakacje grupa dzieci z miasta. Podczas przejazdu bryczkami do Stadniny Koni "Bieliki" przyjezdny "Dżokej" nagrywa na magnetofon rozbrzmiewające w lesie ptasie świergoty. Nagle rozlega się odgłos oddanego w pobliżu strzału. Dzieci pod wodzą Rotmistrza rozbiegają się w poszukiwaniu tajemniczego strzelca. Jedna z grup natrafia przy wodopoju na martwą łanię. Któryś z chłopców spostrzega mężczyznę fotografującego zwierzęta - pana Leszka. Zjawia się leśniczy i usiłuje ustalić, ile strzałów padło. Nadjeżdżający traktorzysta Czesiek twierdzi, że usłyszał dwa. Taśma magnetofonowa potwierdza tę wersję. Nazajutrz chłopcy popisują się umiejętnościami w jeździe wierzchem. "Dżokej", oczytany miejski prymus, przy pierwszej próbie spada z wierzchowca. Na wieść, że nie odnaleziono na łące zabitej łani i z obawy, że kłusownik poluje na przodownika stada jeleni - Bartka, dzieci układają plan wytropienia tego przestępcy. Syn dyrektora stadniny, Maciek, podejrzewa fotografa Leszka, ktoś inny sugeruje, że może to być koniuszy Wojko, ponieważ jest w posiadaniu broni. Kiedy Wojko wyrusza bryczką na stację kolejową, Jurek po kryjomu wskakuje z tyłu na ośkę. Prowadzone przez chłopców śledztwo czyni postępy. Znajdują w lesie obok szałasu fotografa charakterystyczną zapalniczkę. Ewka z Igą zapuściwszy się w las spotykają u wodopoju Bartka, ruchy stada obserwuje przez lunetę pan Leszek. Dziewczynki zaglądają do lochów pobliskiego zamczyska, by obejrzeć nietoperze. Ktoś zatrzaskuje za nimi bramę. Błądząc piwnicami spostrzegają amunicję i broń z krótką, obciętą lufą. Gdy po uwolnieniu w niedługi czas potem ponownie zaglądają do lochu, po nabojach i obrzynku nie ma już ani śladu. Rozlegają się znów dwa strzały.

z chomika adam_xyz

 • 541,8 MB
 • 3 lip 11 13:19
(1983) "Szkatułką z Hongkongu" Paweł Pitera zrealizował swoje marzenie o nakręceniu filmu sensacyjnego na wzór amerykański. Na miejsce akcji wybrał Gdańsk.
Akcja filmu rozgrywa się w 1929. Pracownik policji państwowej Bielecki zostaje uwikłany w śledztwo w sprawie szkatułek z narkotykami, które od niedawna zalewają kraj. W tym samym czasie przyjeżdża na Wybrzeże prywatny detektyw Piekarski z zamiarem odszukania Marty Domaradzkiej, córki zamożnego przemysłowca. Wiele wskazuje na to, że zniknięcie dziewczyny ma związek z aferą "szkatułkową". Na trop przemytu narkotyków wpada też niemiecki dziennikarz Joachim Renz, poszukujący właśnie materiału na kolejny artykuł. Od drobnego kryminalisty Czesia dowiaduje się, że narkotyki znajdują się w "Move". Nie wie jednak, czy jest to nazwa kawiarni, restauracji, domu opieki lub może jeszcze czegoś innego. Tymczasem Piekarski popada w tarapaty. Oskarżony o zabójstwo prostytutki Loli zostaje uwięziony. Komisarz Ratschak, prowadzący śledztwo w tej sprawie nie wierzy w jego winę. Piekarski wychodzi na wolność. Wkrótce losy trójki bohaterów splatają się. Wspólnie dochodzą do wniosku, że od tej pory będą działać razem.

POLECA CHOMIK "FLICKMA"
ZAJRZYJ DO MNIE - TYSIĄCE FILMÓW, WYŁĄCZNIE Z POLSKIM LEKTOREM I OPISEM

z chomika adam_xyz

 • 223,0 MB
 • 3 lip 11 13:19
Sensacyjny 1983r
"Szkatułką z Hongkongu" Paweł Pitera zrealizował swoje marzenie o nakręceniu filmu sensacyjnego na wzór amerykański. Na miejsce akcji wybrał Gdańsk. Akcja filmu rozgrywa się w 1929. Pracownik policji państwowej Bielecki zostaje uwikłany w śledztwo w sprawie szkatułek z narkotykami, które od niedawna zalewają kraj. W tym samym czasie przyjeżdża na Wybrzeże prywatny detektyw Piekarski z zamiarem odszukania Marty Domaradzkiej, córki zamożnego przemysłowca. Wiele wskazuje na to, że zniknięcie dziewczyny ma związek z aferą "szkatułkową". Na trop przemytu narkotyków
wpada też niemiecki dziennikarz Joachim Renz, poszukujący właśnie materiału na kolejny artykuł. Od drobnego kryminalisty Czesia dowiaduje się, że narkotyki znajdują się w "Move". Nie wie jednak, czy jest to nazwa kawiarni, restauracji, domu opieki lub może jeszcze czegoś innego. Tymczasem Piekarski popada w tarapaty. Oskarżony o zabójstwo prostytutki Loli zostaje uwięziony. Komisarz Ratschak, prowadzący śledztwo w tej sprawie nie wierzy w jego winę. Piekarski wychodzi na wolność. Wkrótce losy trójki bohaterów splatają się. Wspólnie dochodzą do wniosku, że od tej pory będą działać razem.

zachomikowany

 • 21,1 MB
 • 23 cze 11 19:36
DLA DZIECI

OSZCZĘDZAJ TRANSFER – PLIK W RMVB !!!

obrazek


Król Słoneczko pod wpływem Don Pedra więzi Smoka Wawelskiego i kucharza Bartoliniego i każe im się opalać. Pojmanym udaje się jednak uciec nocą.

z chomika homochomikusomnius

 • 699,5 MB
 • 23 cze 11 19:35
obrazek
Porwano Baltazara Gąbkę! Na rozkaz księcia Kraka - samochodem amfibią z napisem Smok Expedition, o numerze rejestracyjnym GK 24568 - wyruszają:Smok Wawelski, Tadeusz Koyot - nadworny medyk oraz Bartolini Bartłomiej - nadworny kuchmistrz. Ekspedycja ma na celu uratowanie Baltazara Gąbki - autora wielu rozpraw z dziedziny biologii, a zwłaszcza cennej pracy o zakończeniach nerwowych w pysku ślimaka winniczka, który to uczony 5 lat temu wyruszył do Krainy Deszczowców aby zebrać nowe obserwacje do pracy na temat rozwoju poczucia wspólnoty u żab latających Rhacophorus reinwardti Boie. Ich tropem podążał tajemniczy szpieg Don Pedro de Pommidore o kryptonimie X-51.

z chomika Nevadaa

 • 622,5 MB
 • 23 cze 11 19:34
obrazek
Tajemnicze porwanie królewny Wiolinki stwarza niebezpieczeństwo zbrojnego konfliktu pomiędzy dwoma państwami. Kogut Kapral, Marcin Pypeć, Lisica Chytraska i Kot Mysibrat Miauczara wyruszają na poszukiwania królewny.

zachomikowany

 • 315,9 MB
 • 23 cze 11 19:30
Dla dzieci, Przygodowy, Dla młodzieży 1985r
Stary szkuner Nadzieja, na którym grupa dzieci poznaje smak morskiej przygody, przeznaczony jest na złom, a jego kapitana, Angełowa, czeka emerytura... W cyrku występuje duet: Roger, mistrz w rzucaniu nożami, i jego kilkunastoletnia córka Francoise. Szantażysta usiłuje zmusić Rogera do poszukiwań cennej ikony, skradzionej przez pomocnika Angełowa i ukrytej na statku... Na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego spędza wakacje z ojcem Jurek z Polski. Ciężko przeżywa porażkę w regatach... Podczas przedstawienia Francois rani swego ukochanego psa, zrozpaczona ucieka z areny. Odnajdzie się ona na pokładzie Nadziei, którą dzieci porywają. Innym pasażerem na gapę jest szukający ikony złodziej. Odrywa on deskę, na skutek czego woda wdziera się do wnętrza statku. Cwetanka uruchamia radiostację, drogą radiową dzieci otrzymują instrukcje, jak uszczelnić kadłub. Dzieci znajdują ikonę, a złodzieja obezwładniają w momencie, kiedy nadlatuje helikopter ratowniczy. Na pokładzie zjawia się również ciężko chory Angełow, który spieszył motorówką na ratunek... Jurek w towarzystwie Cwetanki, nadaje swemu wyremontowanemu jachtowi imię kapitana Angełowa.

zachomikowany

 • 578,2 MB
 • 23 cze 11 19:06
Tajemnicze porwanie królewny Wiolinki stwarza niebezpieczeństwo zbrojnego konfliktu pomiędzy dwoma państwami. Kogut Kapral, Marcin Pypeć, Lisica Chytraska i Kot Mysibrat Miauczara wyruszają na poszukiwania królewny.

z chomika Gandziar

 • 759,0 MB
 • 1 kwi 11 16:07
W małej miejscowości, u stóp zamku krzyżackiego, siedemnastoletni Franek, syn kierownika szkoły, oraz czternastoletni Andrzej i pięcioletni Jacek, którzy przyjechali tu do dziadków, rozczytują się w Krzyżakach Sienkiewicza. Obserwują również prace archeologiczne prowadzone w okolicy zamku. Kiedy chłopcy wybrali się pojazdem własnej konstrukcji spenetrować ruiny, wpadają nagle do lochów. Wychodzą na dziedziniec zamku krzyżackiego 28 lipca 1406 roku. Uwięzieni przez Krzyżaków, uciekają, posługując się sprzętem z XX wieku. Trafiają na dwór księcia Janusza Mazowieckiego w Ciechanowie. Krzyżacy usiłują odbić zbiegów; w walce uczestniczą chłopcy, którzy z powrotem dostają się do krzyżackiej niewoli. Rycerz Powała z Tczewa stacza walkę z Krzyżakiem Janem z Lotaryngii. Zwycięstwo Polaka jest warunkiem zwolnienia chłopców. Powała zwycięża, ale komtur poleca podać Polakom zatrute wino. Chłopcy biegną, by ostrzec drużynę księcia przed podstępem. Krzyżacy ruszają w pościg. Uciekinierzy dostają się do lochów, którymi docierają do rozbitego pojazdu. Zmęczeni zasypiają. Odnajdują ich archeolodzy pracujący w pobliżu. Dowodem uczestnictwa w dziwnej przygodzie jest pierścień Jacka, otrzymany w darze od księżnej Anny.

z chomika NHC

 • 254,3 MB
 • 20 lut 11 17:18
Film Slaski

zachomikowany

 • 323,8 MB
 • 17 lut 11 15:18
Obyczajowy, Psychologiczny, Dla młodzieży 1974r
Jurek jest nastolatkiem, który przeżywa pierwsze rozterki wieku młodzieńczego. Zakochuje się, obserwuje rozpad małżeństwa rodziców. Musi podjąć wiele trudnych decyzji. Pomaga choremu nauczycielowi i koledze szantażowanemu przez innych. Gdy dowiaduje się, że matka opuściła rodzinę dla innego mężczyzny postanawia pomóc ojcu.

zachomikowany

 • 0,83 GB
 • 12 gru 10 0:49

z chomika rafus30

 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  13
 • pliki muzyczne
  0

13 plików
6,75 GB

NajnowszeFilmy-2015

NajnowszeFilmy-2015 napisano 29.09.2015 15:30

zgłoś do usunięcia

ZAPRASZAM

 

anya-86-filmy

anya-86-filmy napisano 5.10.2015 22:42

zgłoś do usunięcia
--------------------->SERIALE POLSKIE I ZAGRANICZNE - 2015 , FILMY NOWOŚCI 2015 ZAPRASZAM
wadem

wadem napisano 16.10.2015 13:42

zgłoś do usunięcia

MusicPlayer

MusicPlayer napisano 11.11.2015 17:11

zgłoś do usunięcia
 
LEKTOR-DUBBING.PL

LEKTOR-DUBBING.PL napisano 14.11.2015 19:40

zgłoś do usunięcia
angora66

angora66 napisano 16.11.2015 15:26

zgłoś do usunięcia
hej! zapraszam!!!!!!!!!!!!!!!
BAJKI-2013

BAJKI-2013 napisano 18.11.2015 14:45

zgłoś do usunięcia
gradate

gradate napisano 30.01.2016 16:08

zgłoś do usunięcia
Tnx.
SekretarzPartii

SekretarzPartii napisano 11.02.2016 14:47

zgłoś do usunięcia

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (186)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (186)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności