Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
ekinoo1
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

widziany: 8.05.2016 11:56

 • pliki muzyczne
  0
 • pliki wideo
  0
 • obrazy
  0
 • dokumenty
  0

0 plików
0 KB

obrazek

Oglądaj: Panie Dulskie online
Plik: Panie.Dulskie.online.pl.2015.avi

obrazek

Film Panie Dulskie online

Opis i Recenzja filmu

Opowieść o trzech przedstawicieli klanu Donskih wykazać na kilka lat. Najmłodsi kobiety (może Ostaszewska) jest dyrektorem. Postanawia zrobić film dokumentalny o historii swojej rodziny. Podczas pracy z młodego artysty odkrywa wiele tajemnic rodzinnych.

Krążących w prawo "moralne Mary Whitehouse", mówi, że sztuka Gabrieli Zapolskiej jest wieczna. Mówi się, że jak wcielamy się w tytułowego bohatera nie jest w stanie pruderii epoki mieszczaństwo burżuazji wyłączności; że zawsze jest pruderii żywcem. A najlepszym dowodem jest fakt, że "moralność ..." jest jeszcze obecnie, a czasem zabawne, ponad 100 lat po jego zwolnieniu. Filip Bajon specjalizuje się lub nie zgadzają się co do tego tekstu, i zdecydował, że konieczne jest, przynajmniej w początkowym codzienne uzupełnienie. To jej sposób: "Kobieta sztangista" bohaterowie rękach telefony komórkowe i kolorowych liści, o to idzie nawet dalej. "Mary Whitehouse" Adaptacja jest zarówno książki i wariacja na sequel. Dyrektor przygotowuje wiadomość złamanie karku do dulszczyźnie przepoczwarzyła w antydulszczyznę ale nadal pruderii. Innymi słowy: Innowacje nie przedłużać show, która nie ujawnia, i ukryć się pod cienką warstwą świeżego truizmów pyłu farby. To musiało być coś nowego, a to jest stary dobry Angela w salonie. Prawdziwie "dulskiemu".

Ostateczna film - o wiele więcej! - Kamera porusza się po lotnisku i zatrzymać się przed znakiem "nic do oclenia". Bayon jasne oświadczenie o losach tytułu jest ironicznym rodziny dochodu miarą. I tak: Angela Biały Dom (Krystyna Janda), co prowadzi do ich domu na zasadzie "jeśli nie będziemy mówić o" praniach brudu potajemnie. Córka (Katarzyna Figura) wydają się iść w jego ślady, choć jego młodość była - jak twierdził jego brat - "najmożliwsza" dla całej rodziny. Ale inny porządek Dulskiej, Melania (maj Ostaszewska), to - na pierwszy rzut oka - czarna owca w rodzinie. Winić mama, która robi Dulscy walczył pod ziemią, nie czują solidarność, ale wiedza o filmie Holocaust. Sam reżyser chce nakręcić film o rodzinnych tajemnic, które pochodzi od dwóch pokoleń temu. "Teraz mamy kameralny", "wielki ekshibicjonizm moralna jest osiągnięcie w ciągu ostatnich kilku lat," mówi. On się w ruchu Bajon narracji maszyn, które przenosi nas w czasie do salonu Angeles na początku XX wieku.

Ale nawet oryginalny Pani Biały Dom miał "nic do zgłoszenia" jego prawnuczka, i chcesz płacić podatek, w miarę możliwości, Bayon pokazuje, że zasada jest taka sama. Zarówno patologiczne i patologiczne eksponaty hipokrytą nie oddać ani grosza, poszli żebranie na ulicy. Nowy pruderii starego pruderii, za każdym pań Dulskich Gram-empatii? Coś w tym stylu. Nawet jeśli dać nabijania filmu myślałem tutaj, nie czułem, że sprzedają spoiler. Ponieważ jest to maskarada gruba nić szyte i boleśnie przewidywalny. Co gorsza, sam Bayon ma empatii, wciąż szuka swojej bohaterki z góry. Czysta satyra Konwencji mógł uniknąć jeszcze. Ale historia etapy historii Dulskich dreszcz, kiedy był tu gdzieś rozwiązać zagadkę, prawda odkrycie. Ostateczna tajemnica filmu okazuje się być ... brak tajemnicy. Krytyka Bajon idzie wzdłuż najmniejszego oporu. Celem twórcy postaci Melanie tendencję szydzić współczesnego kina na pokaz, wybebeszania, spychając dobrego smaku. Na konferencji prasowej (podczas Festiwalu w Gdyni), reżyser Ulrich Seidl wspomniano liderem trendu jako "kobiet w Internecie Dulskich" umieszczony jest na ścianie. Poza tym, Seidl - nawet cieszyć się z brzydoty i małostkowości - jakoś wciąż otwarty na innych ludzi, całą gamę zakres ludzkich słabości. Bayon potępił zwrotu urządzenia. Napisz tezę Zapolskiej robi hokus-pokus, okazuje się o 360 stopni iz powrotem do punktu wyjścia.

Musimy jednak przyznać, że ten pomysł jest wystawiona. Kamera krąży po korytarzach domu, ciągną Dulskich kwitnie, odzwierciedla i odtwarza obraz lustra, mieszając się ze sobą samolotów czasu. Apartament Dulskich jak labirynt. Problemem jest brak któregokolwiek z Minotaura - zresztą nie powinien nigdy robić. Bohaterka jest nadal Zapolskiej sztuka komedii, a nie horror. I wszelkiego rodzaju Bayon. Janda - jak zwykle - jest kapitanem swojej kanonicznej Dulsk; raczej zabawne niż przerażające. A jednak wciąż dyrektor Mami nas widmo tej sekretnej przeszłości, przyznaje Angela wizje "Lśnienie", daje nam drzwi nawet krwawienia (!). Kiedy w końcu odsłania kurtynę i mówi: "Ku", ale stało się jasne, że nadużył naszego zaufania. Dlatego mówi zdesperowany Ostaszewska nieufność. Jakby w imieniu publiczności. Chociaż byłoby to czyste ustawy o nim.

Łagodzeniu dyrektor prawdopodobnie jedynym humoru, ale okazją do śmiechu trochę coś tutaj. A na pewno mniej niż można się spodziewać, biorąc pod uwagę archetyp literacki. Bayon prawdopodobnie nadaje trochę humoru i komunikacji Zapolskiej. Należy pamiętać jednak, że komedia "moralna ..." został wyprofilowany, więc utknęliśmy w gardle śmiać czasami - z oburzeniem, niesmakiem, i tym podobne. Tutaj też więźniowie, ale bardziej przyziemne powody. Nie igraj z innymi podmiotami sosem, nie grają błędne koło historii Dulskich. Po birbancie Sebastian Fabijańskim drugi prowizji Mateusz Kościukiewicz, rośnie i szaleje, choć szary, a następnie dresiku trójkołowy, planuje karierę polityczną. Funny pachy. Jak wiecie, tragedia jest zwyczaj wraca jako farsa. Bayon "żeńskie gości Dulskich" staje się kolejność. Co farsa tragedii Zapolskiej niezagadkowych nieśmiesznych tajemnice i żarty.

Zwiastun Panie Dulskie online

Nie ma plików w tym folderze

 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

0 plików
0 KB

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności