Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
ekinoo1
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

widziany: 8.05.2016 11:56

 • pliki muzyczne
  0
 • pliki wideo
  0
 • obrazy
  0
 • dokumenty
  0

0 plików
0 KB

obrazek

Oglądaj: Crimson Peak. Wzgórze krwi online
Plik: Crimson.Peak..Wzgórze.krwi.online.pl.2015.avi

obrazek

Film Crimson Peak. Wzgórze krwi online

Opis i Recenzja filmu

Po rodzinnej tragedii, młody pisarz (Mia Wasikowska) idzie na magicznym domu, którego mury pamiętają duchy przeszłości, a jej mąż - Sir Thomas Sharpe'a (Tom Hiddleston) nie jest jedynym, który mówi się. Akcja rozgrywa się w ciemności XIX wieku, zimnej górzystym terenie Cumbrii.

Myślę, że nie ma nic lepszego, aby pokazać styl, Guillermo del Toro jako plac zabaw Meksyku. Jeśli mówimy o nawiedzonym domu dziecka "diabła Backbone", owinięte w mrokach tuneli metra w "mutant" lub wzmocnić zespół Shanghai z "Pacific Rim" reżyser jest zainteresowany nie tylko w namacalność. Tekstury, światło i cień, nasycenie kolorów zależy także od naszej orientacji w przestrzeni - po kilku strzałów wiemy wszystko na temat topografii, odgadnąć, gdzie duch przyjdzie gigantyczne roboty, lub gdy uruchomione walkę z gigantycznymi potworami W "Crimson Peak.. Cerro krew ", strażnik punktem filmu jest w teatrach w Nowym Jorku, w wieku, i na wsi angielski mglisty, umiejętności wzrosnąć do poziomu sztuki.

Związek między tymi dwoma światami jest pisarzem Edith Cushing (Mia Wasikowska, odniesienie do legendy o horrorach, Peter Cushing, zbieg okoliczności). Edyta, łączy w sobie cechy skrajne Suffragette pokład i pisze głównie o duchach, ale wydawca nalega na temat miłości, a członkowie społeczności lokalnej wysokie, że ich wyzwaniem Jane Austen. Gdy wybuchła, arystokratyczny srebrny Język Sir Thomas Sharpe'a (Tom Hiddleston) wymienione w Nowym Jorku i kładzie palec pierścionek zaręczynowy bohaterka odrzuca zaloty w miłości z lekarzem (Charlie Hunnam), a wraz z Thomasem i jego siostra zaborczy (Jessica Chastain) wyjeżdża za granicę. To prawda, że ​​matka Edith zgniłe Duch ostrzega tytuł Crimson Peak jest, ale niestety nie bardzo dokładne w jego przewidywania niepokojące. Gdy młodzi przyjeżdżają, są one więcej ptaków. Okazuje się, że źródłem hałasu w dużym wiktoriańskiej willi jest nie tylko szczury i wiatr wschodni.
Reklama

Istnieją duchy i urody RF, ale na ogół są po naszej stronie. Chcemy, aby Labirynt kłamstw i uprzejmie wskazać palcem trupa ukrytego w szafie. Szkoła azjatyckich fanów horroru, według którego świat jest zamieszkane przez dusze pozazmysłowe mściwy i pozostaje źródłem bardzo realnych zagrożeń, film jest mało prawdopodobne, aby przestraszyć. Ale Del Toro wyróżnia się w klasycznego horroru, ale gotycka opowieść o miłości, powiedzielibyśmy dzisiaj - melodramat z dreszczem. Więcej tutaj Poe i Lovecraft Mary Shelley, a fakt, że reżyser lubi dostosować kontrast z banałów gatunku, dzięki czemu film bliżej granicy pastiszu daniny do niniejszej konwencji. Wszystko tutaj jest "więcej" i "mocniejszy" niż zwykle - miłość jest bolesne, ciemne korytarze, Królewna Śnieżka i krew bardziej czerwona. Operator jest wściekła na rozległe widoki, a eksperci od sceny i kostium gorączkowo pracuje nad Oscara.

Wreszcie - ta sama konstrukcja. Zaprojektowany z taką czcią i fotografowane tak sugestywnie, że szybko zyskuje status głównego bohatera. Wielopoziomowa konstrukcja, śnieg zastanawiasz nieszczelny dach, barwione czerwony (domyślny gliny pod hacjendy) pola, stara winda, która łączy moje życie, alchemia lab laboratorium podobna. Del Toro nie próbuje oszukać nikogo - nawet bohaterem powieści XIX wieku - może rzeczywiście żyć. Jednak trudno sobie wyobrazić bardziej odpowiednią dzienną spotkania dna morskiego i umarłych.

Oczywiście, to estetyczna forma szybko obraca się przeciwko Stwórcy. Wszystko w jego piosenka jest śmieszne, wszystko jest cukierek dla oczu, a każdy konflikt wydaje się być lekki jak piórko. Etykietach Crunch salon w Nowym Jorku kończy się z bohaterami i dramatów związanych z narażeniem na tego stopnia, że ​​doprowadzi nas do odkrycia części domach Crimson Peak. Emocjonalny trójkąt jest ciepła temperatura, trójka graczy są wyraźnie daleko od konwencji i czyta książki z przesadnym naciskiem, jak: ".. Nie wiem, co bym bez ciebie myślę, że jestem martwy," Żeby nie było wątpliwości, że jest to efekt strona pastiszu główne trendy, coś, del Toro będzie prawdopodobnie pogodzić. Jego "Crimson Szczyt" - zarówno jego najlepsze momenty i najbardziej wrażliwe - jest dowodem, że nawet w filmach nie można mieć wszystkiego.

cda
zwiastun
(2015)
napisy
zalukaj
chomikuj
recnzja
cda (2015)

Zwiastun Crimson Peak. Wzgórze krwi online

Nie ma plików w tym folderze

 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

0 plików
0 KB

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności