Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Dirt3-[BLES01287].part2.rar

eddy5 / Konsole / PS3 / Dirt 3 [BLES01287] / Dirt3-[BLES01287].part2.rar
Download: Dirt3-[BLES01287].part2.rar

1,03 GB

0.0 / 5 (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować


Dirt 3 [BLES01287]

Premiera: 27 maja 2011

Kolejna odsłona słynnej gry wyścigowej, wyprodukowana przez studio Codemasters. Na ponad 100 trasach bierzemy udział w wyścigach, rajdach i wyzwaniach. Szczegółowe lokacje, dziesiątki wiernie odwzorowanych samochodów oraz tryb zawodów to główne zalety tego tytułu. Oprócz tego. możemy się ścigać w solidnie przygotowanym trybie multiplayer

Dirt 3 PS3 cobra ode 3k3y cfw


Zawartość paczki:
- pliki gry (kopia 1:1)
- zgodny z nimi plik IRD

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Total Video Converter jest rozbudowanym narzędziem obsługującym odczyt, odtwarzanie plików audio/video i konwertowanie ich do popularnych formatów. Aplikacja wyposażona jest w wydajny algorytm pozwalający konwertować pliki z całkiem dużą prędkością. Oprogramowanie posiada wiele funkcji, które zostały opisane pokrótce poniżej.
Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v5.00.50 PL Info o programie: - nawigacja głosowa - widok mapy 3D (- nawigacja bez konieczności przełączania map - wyszukiwanie po kodach pocztowych (uzależnione od regionu) - automatyczne wytyczanie nowej trasy po zjechaniu z trasy wyznaczonej - wybór rodzaju pojazdu (osobowy, ciężarowy, uprzywilejowany...) - opcja trasy dla pieszego, rowerzysty - preferowanie rodzaju dróg - możliwość wyłączenia obszaru lub drogi - wyznaczanie objazdu - możliwość zapisania kilku tras - rejestracja śladu - dodawanie punktów pośrednich do trasy - możliwość optymalizacji trasy składającej się z kilkudziesięciu punktów przelotowych - integracja z kontaktami lub książką telefoniczna - wysyłanie SMS-ów zawierających aktualna pozycję - wyznaczenie trasy do otrzymanej (SMS) lokalizacji - możliwość ustawienia alarmów do własnych punktów POI (np. radary, punkty niebezpieczne). - prognoza pogody dla zadanej lokalizacji (wymaga dostępu do GPRS) Instrukcja instalacji: 1. Podłącz telefon w trybie Transfer Danych. 2. Uruchom ściągnięty program instalacyjny (GarminMobileXTforSymbianS603rdEdition_50050), i zainstaluj program na karcie pamięci. 3. Skopiuj mapę/mapy (sam plik bez folderu), plik SW, i opcjonalnie głosy (voice), Poi (punkty), Vehicles (samochody), do folderu Garmin na karcie pamięci. 4. Odłącz telefon od komputera, i przejdź do Menedżera plików, i uruchom "GarminMobileXT.sis" (można pominąć, na Noki 5800XM automatycznie się zainstalowało). 5. Uruchom program, pojawi się komunikat z 4 opcjami do wyboru, wybierz ostatnią. Kiedy zapyta czy włączyć bluetooth wybierz "NIE". 6. Wejdź w "Ustawienia", potem w "Informacje" i spisz na kartkę "Identyfikator karty" (CARD ID). Zamknij program w telefonie. 7. Przejdź teraz do katalogu z keygenem (Garmin Keygen v1.5), i uruchom go. 8. W pierwszym polu wpisz swój CARD ID i kliknij na "Generate". Wygenerowany klucz wklej do pliku SW na karcie pamięci, i zapisz. (Plik SW otwieramy za pomocą notatnika). 9. Wejdź w "Ustawienia", potem "System", dalej "Zewnętrzny GPS" i wybierz opcję "Użyj podłączonego/wbudowanego GPS". Następnie "Włącz" i "Gotowe". Powinien pojawić się "ID urządzenia", "Wspomaganie GPS" i poziom sygnału (te zielone kreseczki). 10. Możesz już rozpocząć nawigację :)
Wysokowydajny sterownik przeznaczony dla modemów DSL i routerów. Główną funkcją tego programu jest zarządzanie ruchem sieciowym, które przyspiesza znacznie transfery. Aplikacja automatycznie wykrywa urządzenia i jest w pełni kompatybilna z konwencjonalnymi sterownikami PPPoE. Efektem działania jest szybsze pobieranie plików przez sieci P2P, brak zawieszania się gier online, itp.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności