Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
dorota9056
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Dorota......Mam problem z wklejeniem wpisów .

widziany: 20.04.2016 07:18

dodatkowe uprawnienia
 • pliki muzyczne
  35
 • pliki wideo
  22
 • obrazy
  284
 • dokumenty
  3

344 plików
2,01 GB

Ukryj opis
Dodaj plikDodaj plik
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  2
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

2 plików
58 KB

yaneck316

yaneck316 napisano 10.04.2016 12:13

zgłoś do usunięcia

Dzień Dobry w niedzielę

Najmilsza rzecz na świecie to - twarz drugiego człowieka - a na niej uśmiech szczery i miły. Gest pokoju, życzliwości, po prostu - taki prosty - By Twoje życie zawsze było źródłem - uśmiechu i szczęścia, wiary, nadziei i miłości.

Pozdrawiam życząc miłej niedzieli.
Uśmiech szczery i miły...
Tadeusz-52

Tadeusz-52 napisano 12.04.2016 08:19

zgłoś do usunięcia
Barnaba1954

Barnaba1954 napisano 12.04.2016 18:32

zgłoś do usunięcia
...............................WITAM SERDECZNIE................................ ......................................Dziś serce moje radość wypełniła i kolorem tęczy dusza się rozlśniła,bo widzę jak wielu jest cudownych ludzi i jak dobroć, miłość się do życia budzi. Tak wiele jest ciepła w każdym Twoim słowie i nikt nie zaprzeczy, jak tak się wypowiem, iż mnóstwo przyjaznych tu dusz napotkałem i dużo wspaniałej energii dostałem. Jakże jest miło w wieczornej godzinie odwiedzać Tych co często są przy mnie.

obrazek Mogę Ci życzyć gdy kładę się spać,wszystkiego co moje serce może Ci dać. Więc życzę ciepła,zdrowia,miłości wielkiej i nadziei a na dobranoc snów kolorowych w miękkiej pościeli. By nocka tak dobra była i w swych ramionach Cię utuliła Dziś dla Ciebie w podzięce piszę tych słów parę, abyście wiedziała/ł, że i ja mam wiarę i w każdym człowieku szukam pięknej strony,bo człowiek jest z miłości do miłości stworzony........ ..............................................MIŁEGO WIECZORU I PIĘKNEJ NOCY.NIECH MIŁE MARZENIA DO SNU CIĘ KOŁYSZĄ.NIECH SPŁYNĄ NA CIEBIE BAŚNIOWE SNY.NIECH DZISIEJSZA NOC BĘDZIE SPEŁNIENIEM SŁODKICH MYŚLI I MARZEŃ TWYCH................................... ................................................................POZDRAWIAM UŚMIECH SERCA ZOSTAWIAM.....

Barnaba1954

Barnaba1954 napisano 15.04.2016 20:22

zgłoś do usunięcia
.......................................WITAM SERDECZNIE......................... ......................................................................................W radości tonie świat i we łzach tak wiele w nim dobroci i tyle zła.Jest odwaga i jest strach, pogoda dla bogaczy nadal trwa. Tym biednym pada deszcz i pod wiatr tak dużo bólu i cierpienia co dnia, a tak mało zrozumienia wśród nas. Zatracamy się w miłości tylko w snach, a żyjemy w samotności każdy sam.

obrazek Tęsknimy za czułością, której brak spotykamy się z obojętnością, co zabija nas.A jednak chce się żyć i człowiekiem być,bo sporo jest wart cały ten świat.Dopiero teraz Starzejemy się jak przydrożne świątki. Dopiero teraz umielibyśmy żyć,umielibyśmy kochać,wyważać słowa,szanować czas. Dopiero teraz całujemy każdy poranek,zbieramy w całość ziarenka wspomnień,małe i duże radości i zagojone blizny.Dopiero teraz wiemy,że pewność niepewna jest,a nasze troski - to marności nad marnościami............................................................. .........................................Z OKAZJI WEEKENDU ŻYCZĘ:ZWOLNIONEGO PĘDU,DUŻO SŁOŃCA,DESZCZU PRZELOTNEGO,MIŁYCH GOŚCI,GRILLA SMACZNEGO A DO TEGO WSZYSTKIEGO UŚMIECHU WSPANIAŁEGO............................................... .....................................................POZDRAWIAM SERDECZNIE...............

yaneck316

yaneck316 napisano 16.04.2016 10:56

zgłoś do usunięcia

Dzień Dobry

Którędy wiedzie droga do Przyjaźni? Lasem czy brzegiem morza? A może wije się wśród gór, Lub po niebie biegnie jak zorza? Myślę, że ta droga Nie wiedzie górami, Ani brzegiem morza, Ani dolinami. Po prostu biegnie Z Serca jednego Do Serca drugiego, Z Serca życzliwego Do Serca Przyjaznego!

Nie wszystko z łatwością przychodzi,To czego pragniesz jest skarbem. Posłuchaj głosu serca, A skarb tego szczęścia ...odnajdziesz...

Miłego weekendowego D N I A

yaneck316

yaneck316 napisano 17.04.2016 12:06

zgłoś do usunięcia

DZIEŃDOBRY

Mój

niedzielny ślad

obrazek

Nie ważna za oknem pogoda. Nie ważna własna wygoda. Czasu szkoda na żale, bo Szczęście nie trwa stale. Ważne jest ciepłe spojrzenie co gasi każde zmartwienie, ważne jest czułe słowo, by Radość przywrócić na nowo.

Miłej niedzieli życzy Ci yaneck316
Barnaba1954

Barnaba1954 napisano 20.04.2016 22:05

zgłoś do usunięcia
................................WITAM SERDECZNIE........................... .........................................."Ludzie zawsze gdzieś na siebie czekają, czy to na środku pustyni, czy w wielkim mieście. Gdy ich drogi się przetną, a spojrzenia spotkają, przeszłość i przyszłość tracą znaczenie.

obrazek Istnieje tylko ta jedna jedyna chwila i niesamowita pewność, że wszystko, co na niebie i ziemi, zapisane zostało tą samą Ręką. To Ona powołuje do życia Miłość i dla każdego człowieka, który pracuje, odpoczywa i szuka szczęścia na tym świecie, stworzyła bratnią duszę. Bez tego straciłyby sens ludzkie marzenia.""Miłości trzeba szukać wszędzie, nawet za cenę długich godzin, dni i tygodni smutku i rozczarowań."................ ......................................................NIECH CUDOWNE SNY PRZYJDĄ CI DO GŁÓWKI.NIECH PRZERÓŻNE ŚNIĄ SIĘ RZECZY,BYLE ŁADNE I MIŁE.BYŚ OD ŚWIATA CHOĆ NA CHWILĘ ODPOCZĘŁA,GŁĘBOKI ODDECH WZIĘŁA,ODPRĘŻYŁA UMYSŁ ORAZ CIAŁO,ABY TEN SEN MIŁO CI SIĘ ZAWSZE PAMIĘTAŁO............................................................ ....................................................POZDRAWIAM SERDECZNIE....................

yaneck316

yaneck316 napisano 21.04.2016 09:34

zgłoś do usunięcia
DzieńDobry
obrazek

Mój ślad u Ciebie zostawiam...

Szczęście i miłość to największe dary,aby je zdobyć nie pomogą żadne czary. Gdy je człowiek posiada jest bogatą osobą, lecz czasem trudno pogodzić je razem z sobą. Ten kto miłość poznał zasmakował również w cierpieniu przeżył żal,smutek,gorycz, rozpaczał w utrapieniu. Pomijając wszystkie chwile ciężkie i bolesne można nadmienić rozkosze duchowe i cielesne. Można wspominać wszystkie piękne chwile, które nie da się pamiętać inaczej niż mile.

POZDRAWIAM życząc miłego DNIA

... i tych kropli szczęścia ...
yaneck316

yaneck316 napisano 22.04.2016 12:00

zgłoś do usunięcia

Wstajesz, a tu piątek, huraaa weekendu początek

"Kobieta jak kwiat. Z każdym miłym słowem, szczerym uśmiechem z szarego pączka staje się dorodną różą." Kobieta i róża jedno i drugie piękne.

Pozdrawiam życząc miłego DNIA i udanych DNI weekendu

yaneck316

yaneck316 napisano 23.04.2016 10:15

zgłoś do usunięcia
Dzień Dobry
W

rejs na nowy dzień zabierz słońce, by uśmiechem Cię wspierało kilka barwnych wstążek tęczy, żeby wszystko się udało. Wpleć je miłym słowem w myśli niech tam ciepłem się rozsiada. Z małych odrobinek szczęścia cały tydzień się poskłada. Niech w Twoim życiu muzyką będzie taniec, zabawa, śmiechu wiele. Mnóstwo pachnących kwiatów wszędzie, a wokół…sami przyjaciele.

W e e k e n d o w o Pozdrawia...yaneck316
Weekend

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (42)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (42)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności