Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
doris62
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Dorota

widziany: 1.05.2011 15:27

 • pliki muzyczne
  40
 • pliki wideo
  21
 • obrazy
  418
 • dokumenty
  2

482 plików
1,8 GB

« poprzednia stronanastępna strona »
« poprzednia stronanastępna strona »
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  83
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

83 plików
9,74 MB
Xgabinek

Xgabinek napisano 26.04.2012 11:57

zgłoś do usunięcia
♥Jezus jest Synem Boga. Żył bez grzechu i umarł na krzyżu, aby zapłacić karę za nasze grzechy. „Bóg pokazuje swoją miłość względem nas, bo gdyśmy jeszcze byli grzesznikami, Chrystus umarł za nas”. Jezus zmartwychwstał i teraz żyje w niebie z Bogiem Ojcem. Oferuje nam dar życia wiecznego - życia na wieki z Nim w niebie, jeśli uznamy Go za Pana i Zbawiciela. Jezus powiedział: „Ja jestem drogą, prawdą i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie”. Bóg troszczy się i kocha Cię, chce byś był/była Jego dzieckiem. „A wszystkim, którzy Go przyjęli, tym, którzy wierzą w imię Jego, dał moc, aby się stali dziećmi Bożymi”. Możesz poprosić Jezusa Chrystusa, aby wybaczył Ci Twoje grzechy i wkroczył w Twoje życie, jako Twój Pan i Zbawiciel.♥ Z pamięcią i darem w modlitwie! Gabrysia _ † Szczęść Boże † _
Xgabinek

Xgabinek napisano 27.04.2012 16:00

zgłoś do usunięcia
obrazek
_ † Szczęść Boże † _
..Miłego PIĄTKU.. z dobrym humorem .. Niech się poprawi jeszcze wieczorem .. I uśmiech.. na Twym licu niech sprawi..Że wszyscy w koło.. też będą się bawić ..A radość Twa .. niech tak promieniuje ..Bo dobry WEEKEND.. wszystkim zwiastuje.. I jeszcze tylko.. ślę pozdrowienia .. Z nadzieją mówię .. ...do zobaczenia!!!.
PIĘKNEGO "WEEKENDU" SERCEM POZDRAWIAM .
Z pamięcią i darem w modlitwie!. Gabrysia
Xgabinek

Xgabinek napisano 7.05.2012 12:56

zgłoś do usunięcia
†__ SZCZĘŚĆ BOŻE!__ †
obrazek
Już majowe świecą zorze. Przed Obrazem świeże kwiaty. Dla Maryi złóż w pokorze, Lecz kwiat inny ślij w zaświaty. Kwiat nadziei, kwiat miłości, Co się w duszy twej rozwinął. Daj go Matce, aby w złości, Świata tego nie zaginął. Powierz Matce kwiat ten drogi By go brudy nie splamiły, Aby bujne świata głogi, Tego kwiatu nie zgłuszyły. Wszystkie myśli, wszystkie słowa, Pod straż dobrej oddaj Matki. Ona wiernie ci przechowa, Te majowe duszy kwiatki. Ona czuwać będzie stale, By twe serce wiarą biło. A na wierze, jak na skale, Życie bulnie się krzewiło. Ona czuwać będzie wiernie, By miłości świętej siła, Jako słońce, czynnie, wiernie, W duszy twej się promieniła.
Błogosławionego dnia w MIESIĄCU MARYJNYM ! życzy Gabrysia. Z pamięcią i darem w modlitwie!
Xgabinek

Xgabinek napisano 22.05.2012 10:02

zgłoś do usunięcia
obrazek
♥Aniele Boży Stróżu mój, Moje myśli kieruje do Ciebie. Ponieważ bez Twojej pomocy, Nie zauważamy siebie. Wszyscy jesteśmy zatroskani, A problemy wciąż narastają. Nawet Ci najbliżej siebie, Cenionej chwili i czasu nie mają. Tylko Ty Aniele Stróżu, Możesz dodać siły i wytrwałości. Aby to wszystko zmienić, I żyć w harmonii i miłości...♥

"Niech ANIOŁ STRÓŻ MA CIEBIE I TWOJĄ RODZINĘ ZAWSZE W OPIECE"... Z pamięcią i darem w modlitwie! Gabrysia _ † Szczęść Boże † _

Xgabinek

Xgabinek napisano 18.08.2012 18:25

zgłoś do usunięcia
†__ SZCZĘŚĆ BOŻE!__ †
KOCHANI! Silni darem Miłosierdzia Bożego rozdawajmy wszystkim wokół nas pokój i dobro, przemawiajmy sercem do Tych, których Bóg postawi na naszej drodze, bo tylko mowa Serca poruszyć może Serce. Swoim życiem świadczmy o tym, że Bóg jest Miłością i ta żywa Miłość prowadzi nas przez życie! To jedyny sposób by Ci, których droga życia gdzieś rozminęła się z Bogiem mogli do Niego zatęsknić, bo zobaczyli Go, odczuli Go, bo zawołał ich w spotakniu z Wami, bo otulił Ich szczerą Miłością Waszych serc!
obrazek
Tygodnia pełnego spotkań z Bogiem w nas samych, w każdym Człowieku, którego napotkamy. Zobaczcie w Nim odbicie siebie samego, odkryjcie Boga, który też w Nim mieszka! Obfitości Łask i darów Miłosierdzia Bożego, Pokoju i Dobra w nas, Rodzinach, Ojczyźnie i świecie! Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia. Do USŁYSZENIA za TYDZIEŃ. Z Panem Bogiem.
Xgabinek

Xgabinek napisano 14.09.2012 17:15

zgłoś do usunięcia
obrazek
_ † Szczęść Boże † _
"14 Września"
DZISIAJ ...Kościół obchodzi święto podwyższenia Krzyża Świętego. Krzyż od początków chrześcijaństwa jest chyba najmocniejszym i najpełniejszym znakiem naszej wiary. Jest znakiem największej Miłości jaką zostaliśmy ukochani, znakiem poświęcenia i walki Boga o nas. Walki zwycięskiej. Krzyż przypomina nam o cierpieniu, ale nie przytłacza, budzi nadzieję. W nim jest zwycięstwo i życie, jest odpuszczenie naszych grzechów i przebaczenie. W jednej z tradycyjnych pieśni kościelnych śpiewamy:
W krzyżu cierpienie, w krzyżu zbawienie, W krzyżu miłości nauka. Kto krzyż odgadnie, ten nie upadnie, W boleści sercu zadanej.
„Wielką zaiste i cenną rzeczą jest krzyż. Wielką, ponieważ przezeń otrzymaliśmy wiele dóbr... Cenną zaś, ponieważ krzyż jest znakiem męki i tryumfu Boga: znakiem męki z powodu dobrowolnej w męce śmierci; znakiem tryumfu, ponieważ dzięki niemu szatan został zraniony, a wraz z nim została pokonana śmierć; ponieważ bramy piekła zostały skruszone, krzyż zaś stał się dla całego świata powszechnym znakiem zbawienia.”
Dziękuje, że jesteś ! Błogosławionego popołudnia !. Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia

anyzarg2 napisano 1.05.2013 13:46

zgłoś do usunięcia
<

obrazek

Daję Ci bukiet radości.. Nadziei i serca wiele.. W kolorze wiosny słonecznej Uśmiechem z Tobą się dzielę.. Którędy bym nie szedł, ....♥...zawsze tu wrócę. Uśmiechem powitam ...♥....miłe słowo rzucę. Bo Twoja przyjaźń ♥....jest taka gościnna ...♥.taka piękna i dobra Jak być powinna. I w sercu zapada tak ....♥.... głęboko do dna Więc wracam......♥... do Ciebie co dnia... ...Czyż nie jest pięknie, gdy w życia zamęcie masz kogoś....do kogo... odzywasz się chętnie...?

_¤ۣۜ๘¤ّۣۜ_____/)___/)¤ۣۜ๘¤ّۣۜ ¤ۣۜ๘¤ّۣۜ¯¯¯¯¯(/¯¯¯\)¯¯¯¯¯¤ۣۜ๘¤ّ

JEDYNA0101

JEDYNA0101 napisano 27.09.2013 08:03

zgłoś do usunięcia

wtsy4cu

wtsy4cu napisano 7.12.2013 07:47

zgłoś do usunięcia
ott34q324

ott34q324 napisano 11.12.2013 22:59

zgłoś do usunięcia

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności