Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Rezydencje śmierci 03 Śmierć w Palm Beach - Behind Mansion Walls 0.avi

demsatrix / Rezydencje śmierci / Rezydencje śmierci 03 Śmierć w Palm Beach - Behind Mansion Walls 0.avi
Download: Rezydencje śmierci 03 Śmierć w Palm Beach - Behind Mansion Walls 0.avi

355,74 MB

Długość filmu: 43 min

0.0 / 5 (0 głosów)
Czy w Palm Beach, mieście zamieszkiwanym głównie przez bogaczy, ludzie są szczęśliwi? Powszechnie wiadomo, że często pogoni za fortuną towarzyszą chciwość i zawiść, które niejednokrotnie prowadzą do zbrodni.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować


obrazekobrazek

Bogaci i sławni strzegą swojej prywatności i skrywają przed oczami innych rodzinne sekrety. Jednak nawet najskrytsze tajemnice muszą ujrzeć światło dzienne, gdy za murami eleganckich rezydencji dochodzi do zbrodni. W programie poznamy tragiczne okoliczności brutalnych morderstw, które wydarzyły się w zamożnych rodzinach amerykańskich elit.

REZYDENCJE ŚMIERCI
BEHIND MANSION WALLS

01 Fatal Dynasty - Zabójcza dynastia
02 The Wayward Son - Niesforny syn
03 Death in Palm Beach - Śmierć w Palm Beach
Inne pliki do pobrania z tego chomika
Rezydencje śmierci 01 Zabójcza dynastia - Behind Mansion Walls 01 Fatal Dynasty.avi play
Rodzina Du Pont należy do najzamożniejszych w Ameryce. C ...
Rodzina Du Pont należy do najzamożniejszych w Ameryce. Członkowie tego rodu od lat działającego w branży chemicznej wydawali się prowadzić życie w pełni zgodne z prawem, dopóki nie wyszło na jaw, że zamieszani są w dwa morderstwa.
Rezydencje śmierci 02 Niesforny syn - Behind Mansion Walls 02 The Wayward Son.avi play
Często niesforne dzieci bezmyślnie roztrwaniają fortuny, ...
Często niesforne dzieci bezmyślnie roztrwaniają fortuny, na których powstanie pracowało kilka pokoleń. Niektórzy synowie są w stanie posunąć się nawet do zabójstwa, by zdobyć to, na czym im zależy.
Siedem cudów starożytnego Rzymu - Seven Wonders Of Ancient. Rome.avi play
Rzymianie byli pragmatykami, tworzyli cuda architektury, ...
Rzymianie byli pragmatykami, tworzyli cuda architektury, inżynierii i techniki by służyły społeczeństwu (drogi, akwedukty, stadiony, termy, cyrki, świątynie). W ciągu dwustu lat zbudowali licząca 300 tysięcy kilometrów sieć dróg. W tym czasie powstał także wspaniały stadion Circus Maximus, forum Trajana, Panteon i kilometry akweduktów.
Siedem cudów starożytnej Grecji - Seven Wonders Of Ancient. Greece.avi play
Od kultury minojskiej i pałacu w Knossos odkrywamy cuda ...
Od kultury minojskiej i pałacu w Knossos odkrywamy cuda architektury greckiej, wspaniałe świątynie jak ta w Delfach czy Partenon. Pierwszy teatr - cud akustyki, ogromne rzeźby - statua Zeusa, rodyjski kolos. Tajemnica Atlantydy.
Planety 01 Inne światy - The Planets 01 Different Worlds.avi play
Planety krążące wokół Słońca, są tak od siebie różne, że ...
Planety krążące wokół Słońca, są tak od siebie różne, że aż trudno uwierzyć, że należą do tej samej rodziny. Cztery planety-olbrzymy, położone na zewnątrz Układu Słonecznego, to ogromne kule zbudowane z wirujących mas gazowych, wielokrotnie większe niż nasza pokryta wodami Ziemia i trzy skaliste, sąsiadujące z nią planety. Dlaczego wszystkie są takie różne? Dlaczego cztery położone wewnątrz układu planety są małe i skaliste, a zewnętrzne planety to gigantyczne kule gazowe? Dlaczego rdzeń Ziemi składa się z niklu i żelaza, a Jowisza - z metalicznego wodoru? Dlaczego Neptun jest błękitny, a Saturn brązowy?
Planety 02 Terra Firma - The Planets 02 Terra Firma.avi play
Na początku ludzie czuli się samotni na Ziemi, żyjąc w c ...
Na początku ludzie czuli się samotni na Ziemi, żyjąc w cieniach wulkanów i bojąc się trzęsienia Ziemi. Obserwowali Marsa i Wenus, gwiazdy poruszające się po nocnym niebie i zastanawiali się, co się stanie, gdy gwiazdy zaczną się poruszać i pluć ogniem. Czy na tych planetach są podobnie jak na Ziemi góry i doliny, czy kontynenty dryfują na oceanie magmy?
Planety 03 Giganty - The Planets 03 Giants.avi play
Przez wiele stuleci olbrzymie planety gazowe, krążące na ...
Przez wiele stuleci olbrzymie planety gazowe, krążące na obrzeżach Układu Słonecznego, uważane były jedynie za odległe obiekty, widoczne w przyrządach astronomów. W grudniu 1973 r. ludzkość po raz pierwszy miała okazję zobaczyć z bliska Jowisz. Planety-olbrzymy odegrały bardzo ważną rolę w formacji ogromnego dysku rozproszonego, należącego do Układu Słonecznego, jaki znamy dzisiaj. Każdy gazowy olbrzym, z pierścieniami i pasami promieniowania, księżycami i magnetosferą, przypomina Układ Słoneczny w miniaturze, którego sekrety można poznać jedynie decydując się na śmiałe misje kosmiczne.
Planety 04 Księżyc - The Planets 04 Moon.avi play
Księżyc, do którego widoku jesteśmy bardzo przyzwyczajen ...
Księżyc, do którego widoku jesteśmy bardzo przyzwyczajeni jest jednocześnie bardzo tajemniczym ciałem pozaziemskim. Żadna z sąsiadujących z Ziemią planet w Układzie Słonecznym - Merkury, Wenus i Mars - nie posiada księżyca podobnego do naszego. Ma on tak duże rozmiary, że oddziałuje na cykle nocy, miesięcy i przypływy oceanów. Odpowiedź na pytanie, dlaczego Ziemia posiada księżyc tego rodzaju jest jedną z największych zagadek, związanych z Układem Słonecznym.
Planety 05 Gwiazda - The Planets 05 Star.avi play
To było Słońce, jakiego wcześniej nie oglądał żaden czło ...
To było Słońce, jakiego wcześniej nie oglądał żaden człowiek. Astronauci na pokładzie Skylab zobaczyli oślepiająco jasny dysk, wyraźnie widoczny, poruszający się na tle czarnej przestrzeni kosmicznej. Przez wiele tysiącleci ludzie patrzyli na Słońce jedynie przez atmosferę Ziemi. Dopiero Wiek Kosmosu dał nam nową perspektywę, pozwalającą na dostrzeżenie wielu twarzy Słońca, co zmusiło nas do zmiany poglądów na jego temat.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności