zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Rezydencje śmierci 03 Śmierć w Palm Beach - Behind Mansion Walls 0.avi

demsatrix / Rezydencje śmierci / Rezydencje śmierci 03 Śmierć w Palm Beach - Behind Mansion Walls 0.avi
Download: Rezydencje śmierci 03 Śmierć w Palm Beach - Behind Mansion Walls 0.avi

355,74 MB

Długość filmu: 43 min

0,0 / 5  (0 głosów)
Czy w Palm Beach, mieście zamieszkiwanym głównie przez bogaczy, ludzie są szczęśliwi? Powszechnie wiadomo, że często pogoni za fortuną towarzyszą chciwość i zawiść, które niejednokrotnie prowadzą do zbrodni.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować


obrazekobrazek

Bogaci i sławni strzegą swojej prywatności i skrywają przed oczami innych rodzinne sekrety. Jednak nawet najskrytsze tajemnice muszą ujrzeć światło dzienne, gdy za murami eleganckich rezydencji dochodzi do zbrodni. W programie poznamy tragiczne okoliczności brutalnych morderstw, które wydarzyły się w zamożnych rodzinach amerykańskich elit.

REZYDENCJE ŚMIERCI
BEHIND MANSION WALLS

01 Fatal Dynasty - Zabójcza dynastia
02 The Wayward Son - Niesforny syn
03 Death in Palm Beach - Śmierć w Palm Beach
Inne pliki do pobrania z tego chomika
Rezydencje śmierci 01 Zabójcza dynastia - Behind Mansion Walls 01 Fatal Dynasty.avi play
Rodzina Du Pont należy do najzamożniejszych w Ameryce. C ...
Rodzina Du Pont należy do najzamożniejszych w Ameryce. Członkowie tego rodu od lat działającego w branży chemicznej wydawali się prowadzić życie w pełni zgodne z prawem, dopóki nie wyszło na jaw, że zamieszani są w dwa morderstwa.
Rezydencje śmierci 02 Niesforny syn - Behind Mansion Walls 02 The Wayward Son.avi play
Często niesforne dzieci bezmyślnie roztrwaniają fortuny, ...
Często niesforne dzieci bezmyślnie roztrwaniają fortuny, na których powstanie pracowało kilka pokoleń. Niektórzy synowie są w stanie posunąć się nawet do zabójstwa, by zdobyć to, na czym im zależy.
Siedem cudów starożytnego Rzymu - Seven Wonders Of Ancient. Rome.avi play
Rzymianie byli pragmatykami, tworzyli cuda architektury, ...
Rzymianie byli pragmatykami, tworzyli cuda architektury, inżynierii i techniki by służyły społeczeństwu (drogi, akwedukty, stadiony, termy, cyrki, świątynie). W ciągu dwustu lat zbudowali licząca 300 tysięcy kilometrów sieć dróg. W tym czasie powstał także wspaniały stadion Circus Maximus, forum Trajana, Panteon i kilometry akweduktów.
Siedem cudów starożytnej Grecji - Seven Wonders Of Ancient. Greece.avi play
Od kultury minojskiej i pałacu w Knossos odkrywamy cuda ...
Od kultury minojskiej i pałacu w Knossos odkrywamy cuda architektury greckiej, wspaniałe świątynie jak ta w Delfach czy Partenon. Pierwszy teatr - cud akustyki, ogromne rzeźby - statua Zeusa, rodyjski kolos. Tajemnica Atlantydy.
Planety 04 Księżyc - The Planets 04 Moon.avi play
Księżyc, do którego widoku jesteśmy bardzo przyzwyczajen ...
Księżyc, do którego widoku jesteśmy bardzo przyzwyczajeni jest jednocześnie bardzo tajemniczym ciałem pozaziemskim. Żadna z sąsiadujących z Ziemią planet w Układzie Słonecznym - Merkury, Wenus i Mars - nie posiada księżyca podobnego do naszego. Ma on tak duże rozmiary, że oddziałuje na cykle nocy, miesięcy i przypływy oceanów. Odpowiedź na pytanie, dlaczego Ziemia posiada księżyc tego rodzaju jest jedną z największych zagadek, związanych z Układem Słonecznym.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności