Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Rezydencje śmierci 03 Śmierć w Palm Beach - Behind Mansion Walls 0.avi

demsatrix / Rezydencje śmierci / Rezydencje śmierci 03 Śmierć w Palm Beach - Behind Mansion Walls 0.avi
Download: Rezydencje śmierci 03 Śmierć w Palm Beach - Behind Mansion Walls 0.avi

355,74 MB

Długość filmu: 43 min

0.0 / 5 (0 głosów)
Czy w Palm Beach, mieście zamieszkiwanym głównie przez bogaczy, ludzie są szczęśliwi? Powszechnie wiadomo, że często pogoni za fortuną towarzyszą chciwość i zawiść, które niejednokrotnie prowadzą do zbrodni.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować


obrazekobrazek

Bogaci i sławni strzegą swojej prywatności i skrywają przed oczami innych rodzinne sekrety. Jednak nawet najskrytsze tajemnice muszą ujrzeć światło dzienne, gdy za murami eleganckich rezydencji dochodzi do zbrodni. W programie poznamy tragiczne okoliczności brutalnych morderstw, które wydarzyły się w zamożnych rodzinach amerykańskich elit.

REZYDENCJE ŚMIERCI
BEHIND MANSION WALLS

01 Fatal Dynasty - Zabójcza dynastia
02 The Wayward Son - Niesforny syn
03 Death in Palm Beach - Śmierć w Palm Beach
Inne pliki do pobrania z tego chomika
Rezydencje śmierci 02 Niesforny syn - Behind Mansion Walls 02 The Wayward Son.avi play
Często niesforne dzieci bezmyślnie roztrwaniają fortuny, ...
Często niesforne dzieci bezmyślnie roztrwaniają fortuny, na których powstanie pracowało kilka pokoleń. Niektórzy synowie są w stanie posunąć się nawet do zabójstwa, by zdobyć to, na czym im zależy.
Rezydencje śmierci 01 Zabójcza dynastia - Behind Mansion Walls 01 Fatal Dynasty.avi play
Rodzina Du Pont należy do najzamożniejszych w Ameryce. C ...
Rodzina Du Pont należy do najzamożniejszych w Ameryce. Członkowie tego rodu od lat działającego w branży chemicznej wydawali się prowadzić życie w pełni zgodne z prawem, dopóki nie wyszło na jaw, że zamieszani są w dwa morderstwa.
Frywolne ciało 05 Usta - The Naughty Bits 05 The Lips.avi play
”Mają różny kształt i wielkość. Pomalowanie i naturalne. ...
”Mają różny kształt i wielkość. Pomalowanie i naturalne... Powiększają się i marszczą... Jak w przypadku odcisków palców, nie ma dwóch takich samych. Twoje usta... wyjątkowo frywolna część ciała...” Dlaczego malujemy usta? Kiedy się powiększają? Ile pomadek zużywa kobieta przez całe życie? Kiedy zaczęła się obsesja na punkcie szminki? Co mówi nam kolor ust? Czy rzeczywiście Leonardo Da Vinci spędził 12 lat malując usta Mona Lisy? Co to jest Filematologia? Skąd wzięły się pocałunki? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w pierwszym odcinku tego fascynującego serialu.
Frywolne ciało 06 Wagina - The Naughty Bits 06 The Vagina.avi play
”W zmysłowym świecie frywolnego ciała pewna część ciała ...
”W zmysłowym świecie frywolnego ciała pewna część ciała jawi się jako coś niezmiernie sekretnego. Do niedawna nigdy o niej nie wspominano (...) Wagina była i być może wciąż jest najsekretniejszym ciałkiem w całej frywolnej rodzinie. Ale świat się zmienia i nawet wagina ma swoje słoneczne chwile. Wielu ludzi wciąż pozostaje nieuświadomionych w tym temacie (...) Czas by dowiedzieć się o niej więcej.” Czym różnią się pochwa, wagina i srom? Gdzie które się zaczyna, a gdzie kończy? Dlaczego wagina jest wciąż tematem tabu? Czy w pochwie naprawdę jest czyściej niż w ustach? Jakie są przwdy a jakie mity o kobiecych intymnych częściach ciała? Do czego służy łechtaczka? Jaka jest jej prawdziwa wielkość? Czy łechtaczka dostaje wzwodu? Czy fryzury intymne to coś zdrożnego? Kiedy zaczęto je robić? A piercing intymnych części ciała? Dlaczego kobiety przekłuwają sobie łechtaczkę? Czy to boli? ;) Jaką przyjemność daje piercing łechtaczki? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w pierwszym odcinku tego fascynującego serialu.
Frywolne ciało 04 Pupa - The Naughty Bits 04 The Bum.avi play
Część 4 opowiada o pupie. „Pośród części frywolnego ciał ...
Część 4 opowiada o pupie. „Pośród części frywolnego ciała pupa jest wyjątkowa. Przyciąga wzrok zarówno mężczyzn, jak i kobiet...” Nie ma wątpliwości że kształtny zadek przyciąga naszą uwagę. Ale dlaczego? Jaką rolę pupa odegrała w naszej ewolucji? Jak działa bielizna podkreślająca pośladki? Ile ludzie są w stanie zrobić by wyeksponować swój tyłek? Kto wymyślił stringi i kiedy zaczęliśmy je nosić? Jak wiele jesteśmy w stanie zrobić by nasza pupa była idealna? A jaka jest tak naprawdę idealna? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w pierwszym odcinku tego fascynującego serialu.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności