Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Rzeczpospolita Babska [film polski].rmvb

czarny63r / Filmy Polskie / Rzeczpospolita babska / Rzeczpospolita Babska [film polski].rmvb
Download: Rzeczpospolita Babska [film polski].rmvb

576,35 MB

Długość filmu: 96 min

0,0 / 5 (0 głosów)

Rzeczpospolita Babska

Komedia obyczajowa

obrazek

Polski film


obrazek

Komedia obyczajowa o perypetiach grupy zdemobilizowanych żołnierek Dywizji Kościuszkowskiej, osiadających tuż po wojnie w majątku "Sarmatka" i składających "śluby panieńskie", których nie dadzą im dotrzymać dziarscy sąsiedzi. Rok 1945 na Ziemiach Zachodnich. W dawnym majątku osiedlają się dziewczęta z Dywizji im. Tadeusza Kościuszki. Choć są już w cywilu, porucznik Krystyna utrzymuje nadal rygor wojskowy. Dziewczęta postanawiają przez pół roku nie interesować się płcią odmienną. Jest to trudne, bo nie opodal osiedlili się byli wojskowi . . . Film kończą huczne uroczystości ślubne, a zapewne i nieprzejednana porucznik Krystyna połączy się węzłem małżeńskim z kapitanem Staszkiem.


Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
RZECZPOSPOLITA BABSKA - 1969.avi play
Rzeczpospolita Babska Komedia obyczajowa Polski film ...

Rzeczpospolita Babska

Komedia obyczajowa obrazek

Polski film

obrazek Komedia obyczajowa o perypetiach grupy zdemobilizowanych żołnierek Dywizji Kościuszkowskiej, osiadających tuż po wojnie w majątku "Sarmatka" i składających "śluby panieńskie", których nie dadzą im dotrzymać dziarscy sąsiedzi. Rok 1945 na Ziemiach Zachodnich. W dawnym majątku osiedlają się dziewczęta z Dywizji im. Tadeusza Kościuszki. Choć są już w cywilu, porucznik Krystyna utrzymuje nadal rygor wojskowy. Dziewczęta postanawiają przez pół roku nie interesować się płcią odmienną. Jest to trudne, bo nie opodal osiedlili się byli wojskowi . . . Film kończą huczne uroczystości ślubne, a zapewne i nieprzejednana porucznik Krystyna połączy się węzłem małżeńskim z kapitanem Staszkiem.

Sokół maltański 1941 lek.rmvb play
Kryminał, Film-Noir 1941r Sam Spade, prywatny dete ...
Kryminał, Film-Noir 1941r Sam Spade, prywatny detektyw, otrzymuje zlecenie odnalezienia młodszej siostry Ruth Wonderly. W miarę jak Spade zaczyna zagłębiać się w sprawie, przekonuje się, że jego prawdziwe zlecenie polega na odnalezieniu niewielkiego posągu przedstawiającego sokoła. Rzeźba ta powstała w roku 1539 i była wyrazem hołdu złożonego przez Templariuszy królowi Hiszpanii. Niestety, w drodze do Hiszpanii galera, która ją przewoziła została zatopiona przez piratów, a po posągu słuch zaginął. Rzeźba odnajduje się po latach w San Francisco, ale chętnych do jej zdobycia jest wielu.
Stan Oblężenia - The Siege - Lektor PL.avi play
Sensacyjny - 1998 W Ameryce narasta fala teroryzmu. ...
obrazek

Sensacyjny - 1998 W Ameryce narasta fala teroryzmu.Istnieje podejrzenie,że sprawcami są Arabowie,którzy chcą wymusić uwolnienie pewnego wpływowego szejka.FBI likwiduje kolejne grupy bojowe terrorystów,wierzy w swój ostateczny sukces - ale właśnie wtedy w Nowym Jorku dochodzi do największych katastrof. =#=#=#=#=#=

więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności