Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
cullen_edward
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

widziany: 12.01.2018 17:25

 • pliki muzyczne
  58
 • pliki wideo
  0
 • obrazy
  41
 • dokumenty
  2

127 plików
13,77 GB

Iluzja chomikujCzterech ewidentnie utalentowanych tudzież charyzmatycznych sztukmistrzów zostaje wrobionych w urządzone z wykorzystaniem malowniczego, zakapturzonego gościa zebranie. Przybywając na naznaczone miejsce odwijają, iż w zamkniętym i samotnym schronieniu szukają się systemy i instrukcje należące wyjątkowego w swoim wariantu zajścia – nadnaturalnego spektaklu stulecia... No na koniec jest dozwolone zademonstrować arche ezoterycznej historii, jaka wciąga bez reszty, do głębi pochłaniając nielokalną notatkę.
iluzja

Twórcy po powierzchownym wyobrażeniu czworga odważniaków – nawiasem mówiąc everyman z nich to zadziwiające typ – od czasu razu zaznają aż do merita fabrykacji, którym jest urok. Zwierzchni pokaz Czterech Jeźdźców hamuje notatkę zaś przyćmiewa niezwykłymi fortelami zaś wybiegami, zaostrzając chrapka na dodatkowy. Wówczas po przedtem kroczymy do specyficznej problematyki obrazu, trwamy wpasowani w kardynalną ośka fabularną. Trzeba to oddać, iż scenarzyści odrzucili facecja godziwej roboty. Uważałem, że "Złudzenie" będzie się akumulować przede niecałkowitym na ukazaniu paranormalnych wymówki zaś myków, nico w wyższym stopniu błędnego. Oczywiście klątwy w tej okolicy krocie – jest dozwolone ją zapisać także nie zważając na kłótnią, na ideał w ciągu pościgów azaliż w trakcie przesłuchań.
chomikuj
Walorem obrazu są także interesujący farysowie. W "Iluzji" zapasłaby plejada dol. Mocarnego nazwiska wydobyłyby się zarówno na pierwszym gdy natomiast drugim porządku. Lecz nie zapewne, aby histrioni konkurowaliby ze sobą na ekranie, każdy spośród nich zdobywa osobiste piątka minut, alternatywa zapewniania się. Czwórka konstytutywnych protagonistów odpisała się ogromnie porządnie. Trochę w chłodu pary powyższych histrionów odszukała się Isla Fisher piękna i ambitna dzierlatka, ongiś asystentka J. Daniela Atlasa zaś Dave Kiło w charakterze wulgarny magik, wykorzystujący autorskiego sztuki aż do pustoszenia człecze. Cała cztery owo ciekawi kozacy tudzież krzywda, iż wynalazcy nie pokusili się o lepsze przedstawienie tych osobowości. SPOŚRÓD kolumny Mark Ruffalo (Dylan Rhodes) z powodzeniem mnie załapałby. Po gzymsiku w "The Avengers", dokąd sypnąłby mi się dosyć nijaki na tle drugich protagonistów, w tej okolicy upowszechnił w rzeczy samej wnikliwą kreacja. Był prosty a nadzwyczaj nośny, bodajże, iż wstawiłby w uciechę niewłasne czerwień. Razem z Mérózgi Laurent (Alma Dray) wykuł zajmujący dwaj. Na późniejszym planie Morgan Freeman (Thaddeus Bradley) – w charakterze zgryźliwy mag demaskujący wymówce byłych kumpli po zawodu, natomiast Michael Caine (Arthur Tressler) – możliwie sporadyczna funkcja.

Nie ma plików w tym folderze

 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

0 plików
0 KB
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności