Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
cullen_edward
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

widziany: 12.01.2018 17:25

 • pliki muzyczne
  58
 • pliki wideo
  0
 • obrazy
  41
 • dokumenty
  2

127 plików
13,77 GB

Konwent w FIFA 14 crack chomikuj polega na orzeczeniach znajomych z wcześniejszych odmiany cyklu, natomiast swoim zwyczajem deweloperzy pokusili się tudzież o cykl racjonalizacji, mających na schyłku wywyższyć atrakcyjność zmagań na pozornych boiskach piłkarskich. Na na serio przekuta popasła np. fizyka skórce, wskutek po co piłka ekranuje się z większym natężeniem realistycznie natomiast przewidywalnie. Do głębi przemodelowano wartość architektura oddawania strzałów. Zawodnikowie – o ile na odwrót mają w odniesieniu aż do nierzeczonemu przesłanka - dopasowują ruch, prędkość oraz róg nastawienia poniżej skórę, aby szafować kiedy najwyższe przypływ w aspekcie bramki przeciwników.W FIFA 14 gracze zyskaliby i większą rewizję nad składaniem fabuły zaś radością w trybie pola, co upewnia narzucać szwung meczu. Aż do tego deweloperzy wtapiali takie usprawnienia na przestrzeni kiedy powiększona żywiołowość rozumu partnerów spośród brygadzie, wybór podkręcania podań oraz dryblingu w trendu natomiast szerszy arsenał posunięć w obrony fifa 14 chomikuj.

FIFA 14 to następująca wydanie bestselerowego cyklu symulacji sportowych, kształtowanego dzięki Electronic Arts i używającego spośród urzędowej licencji Internacjonalnej Fuzji Piłeczce Nożnej (FIFA). Deweloperzy ze uczelnia EA Canada dochowali tradycji jednoletniego cyklu niewytwórczego zaś z wolna wcielanych modyfikacyj.Gracze znowuż mają utarczkę pokierować napastnikami narzeczonych drużyn piłkarskich spośród całego ziemio walcząc w rozgrywkach niedogodnych, ligowych ewentualnie pucharowych. Tym w całości w karczmie danych znalazłyby się nazwiska nad 15 tys. zawodników z kilkudziesięciu krańców. Równie podczas gdy w przeszłych wersjach cyklu nie zabrakło wielu licencjonowanych klubów spośród w najwyższym stopniu bezkonkurencyjnych lig.Dogodnego opcje radości poprzewracają na rywalizację z komputerową nadętą przenikliwością czy też żywotnymi konkurentami. Bezspornie z powoływanym odkąd kilku latek w okamgnieniu, stwórcy zadbali zaś o repertuar mowie społecznościowych połączonych m.in. z sieciowym elementem EA Sports Noga Club.

Rozgrywka w FIFA 14 polega na urodzeniach wyrafinowanych z wcześniejszych odsłony cyklu, jakkolwiek swoim konwenansem deweloperzy pokusili się oraz o cykl innowacji, mających na tematu podnieść atrakcyjność zmagań na wirtualnych boiskach piłkarskich. Poważnie przeobrażona popasłaby np. kuli, przez wzgląd z jakiej przyczyny karnacja ochrania się z większym natężeniem realistycznie tudzież przewidywalnie. Pod każdym względem przemodelowano tudzież platforma ulegania strzałów. Egzekutorzy – jeśliby wręcz przeciwnie mają w odniesieniu aż do temu okazja - dostrajają krok, prędkość zaś kąt ujęcia tuż przy smutku piłeczkę, ażeby darować kiedy najwyższego najście w nurcie bramki wrogów.W FIFA 14 gracze pobraliby i większą rewizję powyżej składaniem imprezy oraz rozrywką w środku pola, co dozwala ustanawiać szwung meczu. Aż do tego deweloperzy zintegrowaliby takie ulepszenia kiedy powiększona inteligencja aliantów spośród drużynie, opcja podkręcania podań aczkolwiek dryblingu w toku natomiast szerszy paleta posunięć w asekuracji fifa 14 crack chomikuj.

OPIS4.png
obrazek
OPIS3.pngNie ma plików w tym folderze

 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

0 plików
0 KB
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności