Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

rakotworcza_woda.pdf

clivie / Zdrowa woda / e-booki / rakotworcza_woda.pdf
Download: rakotworcza_woda.pdf

7,67 MB

0.0 / 5 (0 głosów)
Książka, która może zmienić Twoje życie. Autorka - dr inż. Barbara Mikołajczak, wymienia setki związków chemicznych znajdujących się w wodzie pitnej, które są główną przyczyną chorób cywilizacyjnych: raka, alergii, uszkodzeń organów wewnętrznych. Chloroform, azotany i azotyny, benzen, cyjanki, detergenty, fluorki, ołów, pestycydy...To wszystko pijemy całymi latami i trujemy się..

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat jakości wody pitnej, metod jej skutecznego oczyszczania oraz o warunkach zakupu urządzeń fitrujących, wyślij email na adres: czysta.woda@g.pl lub zadzwoń: 792 320 626
Inne pliki do pobrania z tego chomika
..dziś nikt nie powinien mieć najmniejszych wątpliwości co do związku przyczynowego między zwiększającą się ilością chemii w naszym współczesnym życiu, a rosnącą, i to gwałtownie, liczbą chorób, w szczególności nowotworowych, alergicznych i wieńcowych" - prof. Andrzej Danielewicz.
Spośród wszystkich płynów, jakie występują w przyrodzie woda jest najlepszym rozpuszczalnikiem. Obecnie znanych jest ponad 2500 związków chemicznych, które rozpuszczają się w wodzie tak szybko i tak łatwo jak sól kuchenna w zupie albo cukier w kawie lub herbacie. Wśród tych związków niemałą część stanowią związki toksyczne - chorobotwórcze i rakotwórcze.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności