Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Iluzje - Iwan Wyrypajew - 2012.avi

bnowicz / Teatr telewizji / Iluzje - Iwan Wyrypajew - 2012.avi
Download: Iluzje - Iwan Wyrypajew - 2012.avi

700,73 MB

Długość filmu: 78 min

0.0 / 5 (0 głosów)
Jest to historia dwóch par z długoletnim stażem małżeńskim, które teraz zaczynają odczuwać potrzebę rozmowy o uczuciach. Cztery osoby, cztery spojrzenia na wspólnie przeżyte lata. Jak wypadnie podsumowanie ich związków? Kto kogo kochał, a komu się tylko zdawało, że kochał? Kto przez kogo był kochany naprawdę? Co w ich życiu było rzeczywistością, a co czystą iluzją? Okazuje się, że każdy przedstawia te same wydarzenia i sytuacje z zupełnie innego punktu widzenia...

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Równy podział - Ronald Harwood -1998.avi play
Przekład: Michał Ronikier Reżyseria: Janusz Morgenste ...
Przekład: Michał Ronikier Reżyseria: Janusz Morgenstern Premiera - 22 lutego 1999 r Dwie siostry dziedziczą spadek po matce. Edith poświęciła się opiece nad chorą rodzicielką. Zrezygnowała z pracy i być może z nadziei na małżeństwo, by zajmować się kobietą o despotycznych manierach i nieznośnym sposobie bycia. Mimo oddania zawsze czuła, że matka faworyzuje drugą córkę. Renata obraca się w świecie luksusu i romansów, niemal zupełnie nie interesuje się losami rodziny. Otwarcie testamentu zmarłej pani Taylor staje się dla sióstr okazją do spotkania. Dochodzi do konfrontacji. Odżywają nagromadzone latami urazy, pretensje i żale... Obsada aktorska: Teresa Budzisz-Krzyżanowska (Edith Taylor), Krystyna Janda (Renata Taylor), Jan Peszek (Fabian Hill), Piotr Fronczewski (Charles Mowbray)
Audacity 1.2.6 Audacity pozwala użytkownikowi pobierać dźwięk z różnych źródeł, a potem dowolnie go przerabiać. Możliwości Audacity potęguje ilość filtrów i efektów, które można nałożyć na wybrany fragment utworu. Do wyboru są pogłosy, przestery, znane gitarzystom chorus, flanger, czy wah-wah. Dodatkowo dostępny jest reduktor szumów, a cały program jest darmowy.
BitComet BitComet jest menadżerem pobierania plików z sieci BitTorrent / HTTP oraz FTP. Jest to potężne, szybkie i proste w użyciu narzędzie. Zawiera wiele cech aplikacji stworzonych do pobierania plików torrent oraz dodatkowe funkcje pozwalające na pobieranie plików za pomocą protokołów HTTP oraz FTP. BitComet potrafi zwiększyć prędkość pobierania pliku od pięciu do dziesięciu razy a nawet więcej. Jedną z najlepszych funkcji programu BitComet jest wbudowane okno przeglądarki Internet Explorer, dzięki temu możemy wyszukiwać pliki bezpośrednio w programie bez potrzeby uruchamiania przeglądarki internetowej. Oprócz tego aplikacja posiada standardowe cechy klientów sieci Torrent łącznie z konfiguracją bramek, możliwością ograniczenia prędkości pobierania oraz wysyłania, udostępnianiem plików oraz wiele innych. Dzięki specjalnej funkcji BitComet pobiera odpowiednie części plików multimedialnych tak że możliwy jest ich podgląda na długo przed ukończeniem pobierania. BitComet umożliwia użytkownikom współdzielenie pobranych plików w sieci peer to peer, której zawartość możemy łatwo przeszukać. BitComet jest w stanie pobierać pliki z sieci bittorrent, oraz korzystać z protokołów HTTP oraz FTP. Program posiada także wtyczki dla przeglądarek internetowych, dzięki nim BitComet łatwo integruje się z przeglądarką i przechwytuje łącza sieci bittorrent.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności