zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
berneska1
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Berneska

widziany: dzisiaj o 05:51

 • pliki muzyczne
  3638
 • pliki wideo
  3521
 • obrazy
  5146
 • dokumenty
  5258

18345 plików
1631,4 GB

Ukryj opis Rozwiń
Ostatnio pobierane pliki Ostatnio pobierane pliki
W imię króla 2 Dwa światy - In the Name of the King 2 Two Worlds - Pobierz Napisy Pl br.avi play
W imię króla 2 - Dwa światy Opis: "In the Name of the ...
Camilla Lackberg - Księżniczka z lodu - Część 1 i 2 - Isprinsessan - The Ice Princess - Pobierz Napisy Pl br.avi play
Księżniczka z lodu W spokojnym miasteczku na zachod ...
komentarze2
Barbie I Podwodna Tajemnica cz 1 - Dubbing Pl br.rmvb play
Barbie i podwodna tajemnica - cz 1 Poznajcie Merliah ...
Obecność - The Presence - Lektor PL Ivo br.avi play
Obecność Akcja filmu osadzona została w opuszczonej ...
komentarzy10
Barbie i Diamentowy Pałac - Dubbing Pl br.rmvb play
Barbie i Diamentowy pałac Barbie i Teresa™ opowiedz ...
Barbie w świecie mody - Dubbing Pl br.avi play
Barbie w świecie mody Barbie jako Modna Paryżanka to bo ...
Instynkt wilka - Wszystkje wilki s szare - Lektor Pl br.rmvb play
Wszystkie wilki są szare - Sezon 2 Odcinek 2 Prywatny d ...
Zambezia-Dubbing Pl br.avi play
Zambezia W samym sercu Afryki, nieopodal majestatyczneg ...
« poprzednia stronanastępna strona »
 • 698,4 MB
 • 25 lip 14 5:54
obrazek
Dotknięcie mroku
Najlepsi przyjaciele, Derek i Cliff, wyruszają w podróż życia. Podczas wypraw jeden z nich wykazuje objawy tajemniczej choroby.


 • 697,1 MB
 • 24 lip 14 7:38
obrazek
Błękitna Laguna - Przebudzenie
Emma (Indiana Evans) to wzorowa uczennica liceum. Jest lubiana i popularna, stanowiąc tym samym przeciwieństwo kolegi z klasy, Deana (Brenton Thwaites). Podczas imprezy na łodzi Emma przypadkowo wypada za burtę, a na ratunek skacze jej właśnie Dean. Młodzi dopływają do szalupy ratunkowej i zdając się na siłę oceanu, trafiają na bezludną wyspę, gdzie są całkowicie odcięci od świata...


 • 692,6 MB
 • 23 lip 14 14:53
obrazek
Ixjana z piekła rodemMarek jest przystojnym i niezwykle utalentowanym pisarzem. Pewnej nocy udaje się na bal organizowany przez pewnego ekscentrycznego milionera. Pod wpływem zbyt dużej ilości alkoholu połączonego z lekami psychotropowymi Marek traci przytomność. Kiedy budzi się następnego dnia, wie tylko jedno – zabił swojego najlepszego przyjaciela – Artura. Resztę wspomnień z tego wieczoru okrywa gęsta mgła tajemnicy. Pisarz zaczyna wydobywać ze swojej pamięci urywki wydarzeń ubiegłej nocy. Przypomina sobie, że na balu pojawiła się kobieta. Piękna, uwodzicielska…i niezwykle niebezpieczna.


 • 696,6 MB
 • 20 lip 14 9:41
obrazek
Z miłościHistoria dwudziestolatki, która wraz z mężem decyduje się zagrać w filmie porno. Orgazm, którego doświadczy na planie podczas zdjęć, reakcja męża i przeżycia innych kobiet z branży zupełnie przewartościują jej życie.


 • 697,6 MB
 • 19 lip 14 14:26
zarti.jpg
W ciemnościKatolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ludzkie życie. Gdy podczas Pierwszej Komunii córki rozszalała się burza, grożąc zatopieniem Żydów przebywających w kanałach Socha musi wybrać pomiędzy rodziną a ratowaniem podopiecznych..


 • 694,4 MB
 • 17 lip 14 13:36
obrazek
Lep na muchy


Kolejne wspólne dzieło genialnych scenarzystów "Kac Vegas" - Jona Lucasa i Scotta Moore'a.

Tripp (Patrick Dempsey) wchodzi do banku, żeby wybrać trochę gotówki. W tym samym czasie bank zostaje napadnięty przez dwie grupy przestępcze naraz, choć działające niezależnie. System włamaniowy zamyka wszystkich wewnątrz budynku, a w strzelaninie, która się wywiązuje, ginie agent FBI. I tylko Tripp trzeźwo zauważa, że coś tutaj nie gra... W rozwiązaniu skomplikowanej zagadki pomoże mu piękna kasjerka Kaitlin (Ashley Judd).


 • 700,9 MB
 • 16 lip 14 17:14
obrazek
Tajemnica Westerplatte


1 września 1939 roku. O godzinie 4:45 rano niemiecki pancernik "Schleswig-Holstein" otwiera ogień w stronę Wojskowej Składnicy Tranzytowej Westerplatte, rozpoczynając II Wojnę Światową. Placówką dowodzi major Henryk Sucharski (Michał Żebrowski), który ma rozkaz utrzymać się przez dwanaście godzin. Obrońcy odpierają pierwsze ataki nieprzyjaciela i liczą na szybką pomoc. Drugiego dnia bitwy Niemcy przeprowadzają bombardowanie z powietrza. Sucharski przechodzi załamanie nerwowe, a dowództwo obejmuje jego zastępca, kapitan Franciszek Dąbrowski (Robert Żołędziewski). Zamierza on bez względu na wszystko bronić placówki do ostatniej kropli krwi. Sucharski jednak zdaje sobie sprawę z trudnego położenia obrońców Westerplatte i chce doprowadzić do kapitulacji, by ocalić życie swoich żołnierzy.


 • 1,10 GB
 • 15 lip 14 7:58
obrazek
Le ConcertTrzydzieści lat temu Andrei Filipov (Aleksei Guskov), znany dyrygent orkiestry Bolshoi, został zwolniony za zatrudnianie muzyków żydowskiego pochodzenia. Teraz pracując jako woźny, dowiaduje się przypadkiem, że orkiestra Bolshoi zostaje zaproszona przez Châtelet Theater, aby wystąpić w Paryżu. Filipov postanawia zebrać swoją starą grupę muzyków i wraz z młodą wirtuozką Anne-Marie Jacquet (Mélanie Laurent) wystąpić w Châtelet Theater, zamiast prawdziwej Bolshoi. Jeżeli jego plan powiedzie się, ten wyjątkowy koncert może okazać się dla każdej ze stron ogromnym triumfem.


 • 700,4 MB
 • 13 lip 14 6:48
Obrazek
Miłość bez końca

"Griffin and Phoenix" jest tragiczną historią o miłości dwóch ludzi, którzy stają wobec pozornie nieprzezwyciężonej przeszkody, która może stać się między nimi ostatnią szansą w miłości. Do niecodziennego spotkania dochodzi na uniwersyteckim wykładzie o śmierci, jednak żadne z nich nie zdaje sobie sprawy z prawdziwych powodów dla których tam byli. Gdy okazuje się że oboje są śmiertelnie chorzy, podejmują decyzję by ostatnie chwile spedzić razem..


 • 700,4 MB
 • 13 lip 14 6:43
obrazek
NecronomiconCiemnymi drogami Nowej Anglii podąża wolno taksówka. Samochód zatrzymuje się przed złowieszczo wyglądającym budynkiem. Z wnętrza pojazdu wysiada samotny pasażer z ozdobną laską i skórzanym neseserem. To H.P. Lovercraft, pisarz. Mężczyzna z obawą wchodzi do olbrzymiego gmaszyska. Wita go osobliwa postać. Lovercraft próbuje przełamać nieufność gospodarza twierdząc, iż przyjechał sprawdzić pewne fakty potrzebne mu do napisania nowej książki. Podczas, gdy bibliotekarz wyszukuje potrzebne mu tomy pisarz kradnie mu klucze do zakazanej części biblioteki. W podziemiach budynku Lovercraft odwiedza sekretną piwnicę w której przechowywana jest jedna z kopii Necronomiconu. Pisarz z lękiem zaczyna studiować zakazaną księgę. Zniewolony przez nią sporządza notatki, nieświadomy faktu, iż tym samym uwolnił uwięzione przez wieki straszliwe moce. Drzwi do starożytnego świata zostały otwarte.


 • 696,7 MB
 • 10 lip 14 5:49
obrazek
Od podstaw


Historia trójki braci, którzy postanawiają przenieść się na wieś. Tam w ich życiu pojawiają się trzy kobiety: agentka nieruchomości, która pomaga im znaleźć farmę, gdzie bracia mogą uprawiać marihuanę.


 • 704,5 MB
 • 9 lip 14 16:30
photo 75921023_zpsa8251780.jpg
Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie
"Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie" to opowieści o Albercie, tchórzliwym hodowcy owiec. Gdy Albert wykręcił się od uczestnictwa w tradycyjnej strzelaninie, jego kapryśna dziewczyna rzuciła go dla innego. Tajemnicza nieznajoma, która właśnie przybyła do miasta, pomogła Albertowi odzyskać wiarę w siebie, a co więcej para zaczęła mieć się ku sobie. Niestety, w mieście zjawił się również mąż kobiety, notoryczny przestępca, dysząc żądzą zemsty. I oto Albert musi przetestować świeżo odzyskaną odwagę.


 • 696,5 MB
 • 8 lip 14 4:54
obrazek
We mgle


„We mgle” (oryg. V tumane) to rosyjski dramat wojenny z 2012 roku w reżyserii Sergeia Loznitsa, który jest także autorem scenariusza. Za produkcję odpowiadają Leontine Petit, Vilnis Kalnaellis oraz Heino Deckert. „We mgle” to drugi film fabularny znanego dokumentalisty Siergieja Łoźnicy, nagrodzonego za m.in. na festiwalach w Cannes, Karlowych Warach, Lipsku czy Oberhausen. Film współfinansowało pięć krajów, a w ekipie znaleźli się: Polacy, Łotysze, Litwini, Niemcy, Rosjanie, Białorusini i Rumuni.
„We mgle” jest przypowieścią na temat wojny i tego, jaki ma wpływ na duszę i osobowość człowieka. Film skontrowany jest z długich ujęć, pokazujących ludzi, przemierzających surowy i zimny krajobraz, zdominowany przez ciszę i przemoc.
Zachodnie rubieże Związku Radzieckiego. Jest rok 1942. Na terenie okupowanym przez Niemców, miejscowi partyzanci prowadzą brutalną kampanię przeciw najeźdźcy. Nieopodal wsi, w której mieszka pracownik kolei Suszenja, wykoleja się pociąg. Niewinny Suszenja wraz z grupą sabotażystów trafia do aresztu, ale uchodzi z życiem. Niemiecki oficer postanawia puścić go wolno, lecz w związku z szerzącymi się plotkami o jego rzekomej zdradzie, dwaj partyzanci – Burow i Wojtek, wychodzą z lasu, aby dokonać odwetu.
Gdy dopadają ofiarę, wpadają w zasadzkę. Suszenja zostaje sam i musi zmierzyć się z ciężko rannym partyzantem. W głębi pierwotnej puszczy kategorie „przyjaciel” i „wróg” nie istnieją, a granica pomiędzy zdradą a bohaterstwem okazuje się mało widoczna. Suszenja musi dokonać moralnego wyboru pomiędzy dobrem i złem, będąc w sytuacji, w której trudno o proste i jednoznaczne decyzje.


 • 700,3 MB
 • 8 lip 14 4:52
obrazek
W zamknięciu


Terrance Shade wraz z dwójką swoich dzieci, wyjeżdża na święta do chatki w góry, o której opowiadała mu żona przed śmiercią. Po przybyciu na miejsce zaczynają dręczyć go straszliwe zjawy.


 • 699,1 MB
 • 6 lip 14 17:13
obrazek
Fruitvale stationOparta na faktach historia ostatniego dnia z życia Oscara Granta, 22-letniego afroamerykańskiego chłopaka. Zostaje zatrzymany przez policję na stacji metra pod zarzutem wszczynania zamieszek. Funkcjonariusze nie poprzestają jednak na samym aresztowaniu chłopaka.


 • 695,3 MB
 • 6 lip 14 7:05
obrazek
Cold weather


Doug (Cris Lankenau) porzuca studia i wraca do domu rodzinnego w Portland. Jego dziewczyna Rachel (Robyn Rikoon) niedawno zniknęła bez śladu. Doug i jego współpracownik Carlos (Raúl Castillo) postanawiają przeprowadzić prywatne dochodzenie. Wykorzystują przy tym całą wiedzę, którą nabyli czytając powieści kryminalne...


 • 701,1 MB
 • 4 lip 14 16:09
obrazek
300 Początek ImperiumOparty na najnowszej powieści graficznej Franka Millera „Xerxes”, opowiedziany w zachwycającym wizualnym stylu przeboju „300″, kolejny rozdział sagi przenosi akcję na nowe, morskie pole walki. Grecki przywódca Temistokles (Sullivan Stapleton) usiłuje zjednoczyć Grecję przez wprowadzenie broni, która zmieni bieg wojny. W filmie „300: Rise of an Empire”, Temistokles zostaje wystawiony do walki z olbrzymią inwazją wojsk perskich, na których czele stoi człowiek-bóstwo, Kserkses (Rodrigo Santoro) oraz Artemida (Eva Green), mściwa przywódczyni perskiej marynarki. .


 • 693,6 MB
 • 3 lip 14 14:34
photo 75921023_zpsa8251780.jpg
Zimowa opowieśćAkcja rozgrywa się w Nowym Jorku, pod koniec XX wieku. Peter Lake (Colin Farrell) to irlandzki rzezimieszek. Pewnego dnia, plądrując kolejny dom, poznaje jego piękną mieszkankę, Beverly Penn (Jessica Brown Findlay). Między dwójką bohaterów rodzi się uczucie, mogące zmienić zachwiane wartości moralne mężczyzny. Niespodziewanie, młoda kobieta umiera. Peter desperacko próbuje odkryć sposób na zatrzymanie czasu i przywrócenie jej życia.


 • 697,4 MB
 • 2 lip 14 6:51
obrazek
Przygody Hucka Finna
Znalezienie skarbu kompletnie odmieniło życie Hucka Finna (Leon Seidel) i Toma Sawyera (Louis Hofmann). Początkowa fascynacja bogactwem mija, gdy chłopcy przekonują się, że nadmiar pieniędzy sprzyja licznym problemom. Pewnego dnia uzależniony od alkoholu ojciec Hucka (August Diehl) zjawia się, by odebrać chłopcu majątek. Sprytny młodzieniec postanawia uciec. Wraz z niewolnikiem Jimem (Jacky Ido) wyrusza w niezwykłą podróż.


 • 697,6 MB
 • 30 cze 14 12:56
obrazek
Kłopotliwy spadek


Trzech przyrodnich braci spotyka się ze sobą po śmierci ojca. Siostra przekazuje im postanowienia zawarte w testamencie. Aby otrzymać spadek, rodzeństwo musi wspólnie wykonać pewne zadanie.


 • 697,4 MB
 • 27 cze 14 8:08
obrazek
Podzielony kontynentRok 1939, koniec sierpnia. Niemiecka ekspedycja zmierza na norweski archipelag Svaldbard, by znaleźć dowody na potwierdzenie teorii, że 300 milionów lat temu wszystkie ziemskie tereny były ze sobą połączone. W misji biorą udział: niemiecki geolog - Friedrich (Axel Prahl), jego asystentka - Leni Rohr (Jeanette Hain) oraz trzech innych naukowców z Anglii i ze Szwecji. Statkiem dowodzi norweski kapitan (Sven Nordin), a spora część załogi pochodzi z Rosji. Zaledwie kilka dni po wypłynięciu na lodowate wody, sytuacja w stojącej na skraju wojny Europie robi się coraz bardziej napięta. Wkrótce Niemcy atakują Polskę i rozpoczyna się druga wojna światowa. Członkowie misji czekają na kontakt swoich rządów, ponieważ w obecnej sytuacji są częścią niemieckiej wyprawy w czasie zbrojnego konfliktu i chcieliby
kontynuować swoją pracę. Z kolei władze w Berlinie planują wykorzystać statek do zatopienia brytyjskiego okrętu wojennego, który przewozi 1200 żołnierzy.


 • 697,1 MB
 • 23 cze 14 5:24
obrazek
Grand Budapest HotelNiezwykłe przygody ekscentrycznego portiera ze słynnego europejskiego hotelu w burzliwym okresie międzywojennym, który uwikłany zostaje w aferę wokół kradzieży bezcennego renesansowego obrazu. Wszyscy goście są podejrzani, więc każdy próbuje zgonić winę na kogoś innego. Śledztwo zatacza coraz ciaśniejszy krąg, a winny czuje na plecach oddech sprawiedliwości.. Smaczku obrazowi dodają epokowe stroje i niepowtarzalny klimat lat dwudziestych w wykonaniu gwiazdorskiej obsady.


 • 700,0 MB
 • 22 cze 14 8:50
HostMat.eu - Darmowy hosting obrazków i zdjęć
Płatki na wietrze - Kwiaty na poddaszu cz 2Ekranizacja powieści V.C. Andrews. Akcja książki rozgrywa się tuż po wydarzeniach przedstawionych w "Kwiatach na poddaszu".
W filmowej wersji sequela wprowadzona zostanie jednak 10-letnia przerwa czasowa.
Bohaterowie - teraz nastolatki - będą usiłowali zrzucić z siebie jarzmo trudnego dzieciństwa. Czy uda im się zapomnieć o samolubnej matce, która chciała się ich pozbyć byle tylko sama mogła zaznać szczęścia.. Czy los jeszcze kedyś sprawi, że będą musiały spotkać babkę - tyrankę, która zniszczyła ich dzieciństwo?


 • 699,9 MB
 • 21 cze 14 15:02
Przeklęta forsa


Pieniądze mogą zmienić wszystko - tak dotychczas myśleli Amber i Duke. Mężczyzna wszedł bowiem w posiadanie pokaźnej gotówki, która umożliwiła zakochanym szybki ślub i gwarancję dostatniego życia. Kiedy Amber odkrywa, że pieniądze pochodziły z nieczystego źródła i ich zwrotu pragnie skorumpowany agent rządowy Pollen urokliwy miesiąc miodowy przeradza się w koszmar. Wytropienie małżonków jest tylko kwestią czasu, a stawka w potyczce rośnie.


 • 698,0 MB
 • 20 cze 14 14:36
obrazek
Ziemia niczyja - powrót szaleńcaGdzieś na środku pustyni, w małej osadzie przed laty wydarzył się koszmar. Szaleniec o morderczych skłonnościach w okrutny sposób zamordował kilkoro niewinnych osób. W końcu zginął z ręki szeryfa. Ale zło jest nieśmiertelne. Dziś w to samo miejsce trafia trójka uciekających złodziei. Ich pojawienie się uruchamia łańcuch krwawych zdarzeń. Okazuje się, że ich tropem podąża seryjny morderca… To chyba nie przypadek, że wszyscy oni trafią właśnie tutaj…


 • 327,4 MB
 • 20 cze 14 5:49
obrazek
Czarna magiaRzym, rok 1948. Producent, scenarzysta, reżyser i aktor Orson Welles przybywa do Włoch, aby wystąpić w filmie i dojść do siebie po nieudanym małżeństwie z Ritą Hayworth. Pewnego dnia na planie niespodziewanie w ramionach Orsona umiera młody aktor. Policja twierdzi, że to samobójstwo, jednak Welles nie popiera mundurowej teorii. Kiedy na horyzoncie pojawia się tajemnicza Lea reżyser odkrywa, że znalazł się w labiryncie intryg, korupcji i oszustw, w którym nic nie jest tym, czym się wydaje...


 • 700,0 MB
 • 19 cze 14 6:28
obrazek
Cztery pokoje


"Cztery pokoje" to opowieść o jednej nocy, nocy noworocznej, z życia Teda- boya hotelowego. Zaraz na początku filmu otrzymuje on radę od starszego, doświadczonego już pracownika. Niestety biedak nie zdaje sobie sprawy, że z biegiem nocnych godzin zrobi prawie wszystko, co tamten mu odradził.
Po pierwsze grupa czarownic potrzebuje Teda, by dostarczył im pewien "składnik" potrzebny do uwarzenia eliksiru, który miał uwolnić ich boginię Dianę.
Następnie Ted wkracza w sam środek gwałtownej kłótni kochanków. Tak ostrej, że mężczyzna przystawia broń do głowy boya.
W kolejnym pokoju meksykański gangster wraz z żoną "przekonują" go, a raczej zastraszają do opiekowania się przez noc dwójka ich niegrzecznych dzieci.
Prawie już nad ranem tej jakże upojnej nocy, upity gwiazdor hollywoodzki wraz z przyjaciółmi prosi go by rozwiązał pewien bardzo niezwykły i niebezpieczny zakład...


 • 530,4 MB
 • 16 cze 14 16:34
obrazek
Chata wuja Toma
Tom jest starym niewolnikiem. Po wielu latach ciężkiej służby u "dobrego pana", zostaje sprzedany brutalnemu Simonowi Legree. Ten robi go nadzorcą. Kiedy jednak, Tom odmawia maltretowania swych współbraci, Simon ciężko go bije. Jest to ekranizacja słynnej powieści Harriet Beecher Stowe z 1852. Powieść ta była jednym z oręży Jankesów w Wojnie Secesyjnej.


 • 701,0 MB
 • 16 cze 14 16:29
obrazek
Czekając na sobotę


"Czekając na sobotę" to dokument o nudzie na prowincji. Tam, gdzie młodym ludziom los w spadku zostawił beznadzieję i niechęć do robienia czegokolwiek poza oczekiwaniem na ten jeden dzień - na sobotę. Jak mówią bohaterowie filmu, sobota jest spełnieniem, ładowaniem akumulatorów na kolejny, monotonny tydzień, odstresowaniem się, piciem i oglądaniem w dyskotece erotycznego show. Sensem życia staje się czekanie. I szukanie kumpla, który zgodzi się w sobotę nie pić i zawieźć starym gratem na pobliską imprezę. Bo sobota jest magią, treścią i celem życia. Dotknięcie erotycznej gwiazdki z dyskoteki, nakręcenie jej występu telefonem komórkowym i oglądanie potem filmiku to tematy do rozmów na kolejny tydzień. A ci, którym nie udało się znaleźć trzeźwego w sobotę, przy piwku, w autobusowej wiacie, sączą opowieści o minionych dyskotekach, o bójkach, dziewczynach i planach, które nie sięgają dalej niż kolejna sobota.


 • 700,5 MB
 • 13 cze 14 17:39
obrazek
Koala Kid Nieustraszony MiśJohnny jest misiem koala, który wspólnie z diabłem tasmańskim o imieniu Hamish i małpką wabiącą się Higgens, przypadkiem kończy podróż na australijskiej pustyni. Próbując powrócić na właściwą drogę, są świadkiem polowania psów dingo na wielkoucha, którego z opresji ratuje kangur, armia wombatów i utalentowana w rzutach bumerangiem koala o imieniu Miranda. Kiedy sęp Borys donosi, ze gigantyczny krokodyl Bog ma zamiar zająć okolicę, Johnny ma okazję zaimponować Mirandzie, przeciwstawiając się złowrogiemu krokodylowi, który terroryzuje okolicę.


« poprzednia stronanastępna strona »
Dodaj plikDodaj plik
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  123
 • pliki muzyczne
  0

123 plików
82,81 GB

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności