Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
belladonna1
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Izabella

widziany: 5.10.2015 13:08

 • pliki muzyczne
  0
 • pliki wideo
  5193
 • obrazy
  4071
 • dokumenty
  377

10051 plików
2941,8 GB

Ukryj opis
Ostatnio pobierane pliki Ostatnio pobierane pliki
Adrenalina 2006 Lektor PL.avi play
PRODUKCJA: USA GATUNEK: Akcja PREMIERA: 31 sierpn ...
Ostatnia akcja 2009.avi play
Rok produkcji: 2009 Data premiery polskiej: 11 wrześn ...
Mission Impossibile - 3 2006 Lektor PL.avi play
PRODUKCJA: Chiny, Niemcy, USA GATUNEK: Sensacja PRE ...
Złoty Środek PL.avi play
produkcja: Polska gatunek: Komedia data premiery: 2009 ...
Legenda Zaginionego Miasta - 1957 PL.avi play
Produkcja: USA, Włochy Gatunek: Przygodowy Data ...
Szatan z siódmej klasy - 3.avi play
Odcinek: 3 - Góry, morze czy Bejgoła - fiołkowe zauroc ...
Szatan z siódmej klasy - 2.avi play
Odcinek: 2 - Na sposoby są sposoby
Szatan z siódmej klasy - 1.avi play
Odcinek: 1 - Niech żyje cesarz i jeszcze kilka innych ...
Poirot_05  - Mieszkanie na trzecim piętrze 1989DVDRipPL.avi play
Ocena FilmWeb: 8,1/10 Moja: 6/10 Herkules Poirot j ...
Mission Impossible Ghost Protocol 2011 Lektor PL.avi play
PRODUKCJA: CZechy, USA, Zjednoczone Emiraty Arabskie ...
obrazek

« poprzednia stronanastępna strona »
 • 699,5 MB
 • 5 paź 15 11:35
obrazek
PRODUKCJA: Niemcy, Szwajcaria, USA, Wielka Brytania
GATUNEK: Przygodowy
PREMIERA: 4 marca 2011 (świat)

obrazekW roku 1215 angielska szlachta wzburzona królewską samowolą i uciskiem podatkowym zmusza króla Jana (Paul Giamatti) do podpisania postępowej, gwarantującej wolności obywatelskie Wielkiej Karty Swobód. Rychło jednak okazuje się, że król nie zamierza przestrzegać jej postanowień. Już w kilka miesięcy później apodyktyczny, pozbawiony skrupułów Jan na południu kraju zbiera armię i rusza na wojnę z baronami. Dociera do zamku Rochester. Tam templariusz Marshall (James Purefoy) wraz z niewielką grupą walecznych rycerzy stawiają bohaterski opór wielotysięcznej armii tyrana. Rochester staje się symbolem walki o wolność i sprawiedliwość.
obrazek
 • 699,8 MB
 • 2 paź 15 16:49
obrazek
PRODUKCJA: USA, Wielka Brytania
GATUNEK: Dramat Kostiumowy
PREMIERA: 17 lipca 2015 (Polska) 15 kwietnia 2015 (świat)

obrazek Anglia, połowa XIX stulecia. Młoda i piękna Bathsheba Everdene dziedziczy wielką farmę, postanawia walczyć o jej utrzymanie i swą niezależność w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Trzech z nich rywalizuje o jej względy, co prowadzi do nieuchronnego konfliktu.
obrazek
 • 699,3 MB
 • 2 paź 15 15:21
obrazek
PRODUKCJA: Niemcy
GATUNEK: Baśń
PREMIERA: 25 grudnia 2009 (świat)

obrazekKrólewna Śnieżka (Laura Berlin) jest najpiękniejszą kobietą w królestwie. Zazdrosna macocha (Sonja Kirchberger) chce się jej pozbyć, dlatego rozkazuje myśliwemu (Martin Brambach) zamordować królewnę. Ten jednak tego nie robi, a Śnieżka ucieka do lasu. Tam znajduje schronienie u siedmiu krasnoludków. Gdy zła macocha dowiaduje się, że Śnieżka żyje, sama postanawia zabić królewnę.
obrazek
 • 642,9 MB
 • 1 paź 15 17:11
obrazek
PRODUKCJA: Niemcy
GATUNEK: Baśń
PREMIERA: 25 grudnia 2008 (świat)

obrazekByła raz sobie księżniczka Isabella z Geranii, była ona bardzo piękna, lecz i dumna. Kiedy ojciec chciał ją w końcu wydać za mąż, nie podobał jej się żaden wybranek. Również Ryszarda z Begonii, który był w niej zakochany bez pamięci, wyszydziła go i przezwała „König Drosselbart“. To zdenerwowało jej ojca. Obiecał, że poślubi pierwszego przybysza jaki zawita u bram pałacu i wspólnie z nim go opuści. Wtedy zjawia się grajek. Pod tą postacią Ryszard pragnie zdobyć ukochaną. Król urządza ślub i wyrzuca są córkę. Isabella musi przeprowadzić się do leśnej chatki, nauczyć się gotować, sprzątać i handlować aby przeżyć. Tak zaczęła się dumna księżniczka uczyć uważać na ludzkie sprawy.
obrazek
 • 0,87 GB
 • 1 paź 15 16:39
obrazek
PRODUKCJA: Niemcy
GATUNEK: Baśń
PREMIERA: 15 listopada 2012 (świat)

obrazekŚnieżka (Sonja Gerhardt) i Różyczka (Liv Lisa Fries) mieszkają wraz z matką (Jule Ronstedt) w domku położonym w środku lasu. Piękne i inteligentne dziewczynki są podziwiane przez innych, którzy skrycie zazdroszczą takich pociech. Pewnego dnia do leśnej chatki kobiet przybywa niecodzienny gość. Okazuje się nim ogromny niedźwiedź, który twierdzi, że jest zaczarowanym księciem i ciąży na nim klątwa. Siostry postanawiają mu pomóc i złamać zaklęcie.
obrazek
 • 700,0 MB
 • 30 wrz 15 15:45
obrazek
PRODUKCJA: Niemcy
GATUNEK: Baśń
PREMIERA: 4 listopada 2012 (świat)

obrazek Król obiecuje swojej żonie, będącej na łożu śmierci, że jeżeli ponownie się ożeni, to jedynie z kobietą równie piękną jak ona. Wkrótce władca dostrzega, że jedyną osobą podobną do zmarłej małżonki, jest ich córka Lotte. Monarcha, mimo protestów dziewczyny, zamierza ją poślubić. Oburzona żądaniem ojca Lotte pewnej nocy ucieka z zamku do pobliskiego lasu, gdzie spotyka księcia Jacoba
obrazek
 • 700,0 MB
 • 23 wrz 15 11:50
obrazek
PRODUKCJA: Wielka Brytania
GATUNEK: Akcja
PREMIERA: 6 maja 2015 (świat)

obrazek Książę Norman wraca do rodzinnego miasta domagając się ukarania winnych zabójstwa swojego ojca, zabitego przez jego wuja, hrabiego Duranta. Po zdobyciu zaufania i lojalności grupy rolników, prowadzi brutalną walkę z czarnym charakterem. Żądza krwi naszego bohatera powoduje, że jest on wstanie poświęcić wszystko (i wszystkich) by dokonać zemsty i wymierzyć sprawiedliwość.
obrazek
 • 700,0 MB
 • 21 wrz 15 16:21
obrazek
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Sensacyjny
PREMIERA: 10 sierpnia 2012 (Polska) 30 lipca 2012 (świat)

obrazek . "Dziedzictwo Bourne'a" po raz kolejny podnosi kurtynę, aby odsłonić jeszcze mroczniejsze warstwy intrygi i przedstawić widzom nowego bohatera. "Dziedzictwo Bourne'a" jest bezpośrednim spadkiem po tym, co wydarzyło się we wcześniejszych filmach. Publiczne ujawnienie się Bourne'a pod koniec "Ultimatum Bourne'a" okazało się być iskrą, która mogła zagrozić latom prac rozwojowych, służącym szkoleniu lepszych agentów i wojowników. Teraz widzowie odkryją, że istnieje mnóstwo programów wywiadowczych, a stworzony przez CIA Treadstone był jednym z wcześniejszych.
obrazek
 • 1,37 GB
 • 11 wrz 15 13:51
obrazek
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Dramat, Kostiumowy
PREMIERA: 17 grudnia 1954 (świat)

obrazekI w. n.e. Grecki rzemieślnik Basil ma wykonać odlew kielicha Chrystusa ozdobiony podobiznami dwunastu Apostołów. Aby lepiej przygotować się do zadania, Basil udaje się do Jerozolimy i Rzymu. W tym samym czasie pewien nikczemny i natrętny mówca stara się przekonać tłumy, że jest nowym Mesjaszem...
obrazek

z chomika dekjur

 • 1,36 GB
 • 11 wrz 15 12:10
obrazek
PRODUKCJA: Szwajcaria, USA, Wielka Brytania
GATUNEK: Wojenny
PREMIERA: 3 lipca 1980 (świat)

obrazek Autentyczna historia z czasów drugiej wojny światowej opowiada o akcji wywiadu brytyjskiego, mającej na celu zniszczenie nazistowskich łodzi radiowych, cumujących w neutralnym porcie. Odważny plan ma być zrealizowany przez dwóch oficerów wywiadu, pułkownika Lewisa Pugh oraz kapitana Gavina Stewarta. Ponieważ łodzie stacjonują w neutralnym porcie, dowództwo armii, mimo, że popiera projekt, będzie musiało się go wyprzeć, jeśli się nie powiedzie. Pugh i Stewart werbują do pomocy emerytowanego pułkownika Billa Grice'a oraz kilku jego byłych żołnierzy. Pod pretekstem przeprowadzenia wyprawy rybackiej, muszą zniszczyć 3 statki nazistowskie, które dzięki swoim radiowym przekazom przyczyniły się do zatopienia okrętów alianckich przez niemieckie łodzie podwodne
obrazek

z chomika dekjur

 • 699,7 MB
 • 9 wrz 15 12:23
obrazek
PRODUKCJA: Rosja, USA, Wielka Brytania
GATUNEK: Przygodowy, Thriller
PREMIERA: 5 grudnia 2014 (świat)

obrazekKapitan Robinson (Jude Law) jest właśnie po rozwodzie i niespodziewanie traci dobrą posadę. Swoje smutki topi w barze, gdzie spotyka dawnego kolegę. Ten dzieli się z nim informacją o zatopionym niemieckim U-Boocie z czasów II wojny światowej, który transportował złoto. Chcąc odbić się od dna, Robinson zbiera szemraną załogę i wyrusza w poszukiwaniu skarbu. Im bliżej wyznaczonego miejsca się znajdują, tym sytuacja na pokładzie staje się bardziej napięta.
obrazek
 • 700,3 MB
 • 9 wrz 15 11:49
obrazek
PRODUKCJA: Francja
GATUNEK: Thriller, Akcja, Sci-Fi
PREMIERA: 3 sierpnia 2012 (Polska) 7 kwietnia 2012 (świat)

obrazekAkcja filmu toczy się w 2079 roku. Emilie Warnock (Maggie Grace) jest córką prezydenta oraz szefową fundacji dobroczynnej, która odbywa podróż do orbitalnego więzienia MS One, w którym przetrzymywanych jest 500 niebezpiecznych więźniów. Sprawy się komplikują, gdy na statku wybucha bunt. Emilie zostają zakładniczką, a jedyną osobą, która może ją ocalić jest agent Snow (Guy Pearce).
obrazek
 • 700,0 MB
 • 9 wrz 15 11:12
obrazek
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Dramat, Kryminał, Akcja
PREMIERA: 10 marca 2014 (świat)

obrazekW ręce policyjnego detektywa z Baton Rouge, Buda Cartera (Dafoe), wpada zawodowy zabójca Jesse Weiland (Dillon). Bud przekonuje go, by został informatorem i pomógł w rozpracowaniu i rozbiciu potężnej przestępczej siatki na Południu. Gdy jednak na Cartera i Weilanda jako kapusia zostaje wydany wyrok śmierci, obaj muszą połączyć siły, by zlikwidować przywódcę (Berenger) i rozbić syndykat zbrodni.
obrazek
 • 699,9 MB
 • 8 wrz 15 12:30
obrazek
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Kryminał Triller
PREMIERA: 5 września 2014 (Polska) 19 sierpnia 2014 (świat)

obrazekDwight (Josh Brolin) jest detektywem-fotografem, który specjalizuje się w zdjęciach kompromitujących zdeprawowanych bogaczy. Jego życie staje na głowie, kiedy na nowo wkracza w nie Ava (Eva Green) - dawna miłość, kobieta warta każdego grzechu. Ruszając na pomoc kochance, Dwight szybko odkryje, że znalazł się w środku intrygi, która może przerosnąć nawet największego twardziela. W tej sytuacji przyjdzie mu połączyć siły z nieobliczalnym zabijaką - Marvem (Mickey Rourke).
obrazek
 • 701,8 MB
 • 8 wrz 15 11:55
obrazek
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Akcja, Sci-Fi
PREMIERA: 19 kwietnia 2013 (Polska) 26 marca 2013 (świat)

obrazekJest rok 2077: Jack Harper (Cruise) stacjonuje na ewakuowanej Ziemi, serwisując niesprawne drony. Jego misja jako część operacji mającej na celu zabezpieczenie niezbędnych surowców po dekadach wojen z obcymi dobiega końca. Za dwa tygodnie Harper dołączy do grupy ocalałych przebywających w kolonii, na księżycu Saturna - Tytanie, z dala od zniszczonego wojną świata, który kiedyś nazywał domem. Życie patrolującego niebo z wysokości tysięcy metrów Jacka ulega drastycznej zmianie, kiedy ratuje z rozbitego statku kosmicznego piękną nieznajomą. Pojawienie się kobiety daje początek łańcuchowi wydarzeń, które zmuszają Jacka do podania w wątpliwość wszystkiego, co do tej pory wiedział.
obrazek
 • 700,1 MB
 • 7 wrz 15 15:23
obrazek
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Przygodowy, Sci-Fi
PREMIERA: 10 sierpnia 2012 (świat)

obrazekCzłonek Brytyjskiego Towarzystwa Kryptozoologicznego, Jonathan Marchant organizuje wyprawę do niedostępnych rejonów Konga celem zbadania pogłosek dotyczących tajemniczej wodnej istoty zwanej Mokele Mbembe. W skład ekipy badawczej wchodzą m.in. podróżnik Charlie Rutherford, dbająca o opiekę medyczną doktor Liz Draper oraz syn Marchanta, Luke. Na miejscu naukowcy wynajmują lokalnych przewodników oraz śmigłowiec, by odszukać jezioro, które według doniesień zamieszkuje zwierzę. Podczas lotu helikopter ekspedycji ulega awarii wskutek zderzenia z latającym gadem i spada do dżungli. Starając się przetrwać w tropikalnym lesie, rozbitkowie odkrywają, że rejon jest zasiedlony przez prehistoryczne stworzenia.
obrazek
 • 700,0 MB
 • 7 wrz 15 14:29
obrazek
PRODUKCJA: Australia
GATUNEK: Triller, Sci-Fi
PREMIERA: 8 marca 2014 (świat)

obrazekTajna rządowa agencja podróży w czasie, mając na celu zapobieganie przyszłym zbrodniom, wysyła szpiega, by uchwycił przestępcę.
obrazek
 • 699,8 MB
 • 7 wrz 15 12:39
obrazek
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Thriller
PREMIERA: 12 kwietnia 2014 (świat)

obrazekRobert Wolf - Indianin z plemienia Mojave - postanawia dokonać zemsty za gwałt i morderstwo na jego matce, gdyż wymiar sprawiedliwości tego nie zrobił. Po zabiciu sprawców staje się poszukiwanym mordercą. W pościg za nim rusza agent federalny Williams, oraz Schaeffer. Wolf rusza w podróż po Ameryce, by dotrzeć na północ kraju i rozsypać prochy matki w jeziorze. Po drodze spotyka Casha, który próbuje poradzić sobie z rozpadem małżeństwa, topiąc smutki i problemy w alkoholu. Mężczyźni postanawiają ruszyć w dalszą podróż, odwiedzając po drodze rodzinę Wolfa, a także pomagając zgwałconej kobiecie
obrazek
 • 700,9 MB
 • 5 wrz 15 11:37
obrazek
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Thriller
PREMIERA: 26 września 2014 (Polska) 7 września 2014 (świat)

obrazekW filmie "Bez litości" Denzel Washington gra McCalla, człowieka, który odciął się od tajemniczej przeszłości, by rozpocząć nowe, spokojne życie. Ale kiedy spotyka Teri (Chloë Grace Moretz), młodą dziewczynę, zmuszoną do współpracy przez niebezpiecznych rosyjskich gangsterów, nie może pozostać bezczynny - musi jej pomóc. Uzbrojony w pewne umiejętności, które pozwalają mu zemścić się na każdym, kto jest okrutny wobec bezbronnych ludzi, McCall rezygnuje z narzuconej sobie izolacji, by zaprowadzić sprawiedliwość.
obrazek
 • 757,9 MB
 • 2 wrz 15 14:43
obrazekobrazekElizabeth Lloyd wychodzi za mąż za Jankesa Jack'a Shermon'a. Obrażony ojciec przysięga, że już nigdy nie odezwie się do niej. Po kilku latach Shermon'owie przyjeżdżają do rodzinnego domu przywożąc ze sobą kilkuletnią córeczkę (Shirley Temple).
obrazek

z chomika ys15

 • 702,2 MB
 • 2 wrz 15 11:51
obrazek
PRODUKCJA: Francja, Kanada, USA, Wielka Brytania
GATUNEK: Thriller, Akcja
PREMIERA: 28 lutego 2014 (Polska) 27 stycznia 2014 (świat)

obrazekAgent federalny Bill Marks ma za zadanie bronić bezpieczeństwa pasażerów linii lotniczych. Nie znosi latać, a swoją pracę traktuje jako zło konieczne. Ale dzisiejszy lot będzie daleki od rutyny. Chwilę po starcie na jego szyfrowany telefon przychodzi wiadomość z żądaniem 150 milionów dolarów okupu. W przypadku odmowy co 20 minut ginąć będzie kolejny pasażer. Wkrótce okaże się jednak, że przestępcom nie chodzi o pieniądze. Stawka jest znacznie wyższa. 13000 metrów nad Atlantykiem, w pędzącej z prędkością 800 km/h maszynie rozpoczyna się gra o życie 146 podróżnych. Jeden z nich jest nieuchwytnym zabójcą...
obrazek
 • 700,0 MB
 • 1 wrz 15 13:45
obrazek
PRODUKCJA: USA, Wielka Brytania
GATUNEK: Akcja, Sci-Fi
PREMIERA: 26 lipca 2013 (Polska) 16 lipca 2013 (świat)

obrazekHugh Jackman ponownie w roli tajemniczego, obdarzonego niezwykłą mocą Wolverine’a, który wyrusza do współczesnej Japonii. Stawia tam czoła nie tylko obcej kulturze, lecz także śmiertelnie groźnym wrogom, którzy gotowi są na wszystko, by go zniszczyć. Wolverine odkryje swoje słabości, zyskując przy tym siłę, o której dotąd mógł tylko marzyć, a jego los zmieni się na zawsze…
obrazek
 • 710,3 MB
 • 1 wrz 15 13:11
obrazek
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Thriller
PREMIERA: 11 lipca 2013 (świat)

obrazekRobert Hansen jest zapalonym myśliwym. Od wielu lat oddaje się swojemu hobby z wielkim zaangażowaniem, można by rzec, że to jego życiowa pasja. Jednak w odróżnieniu od innych myśliwych, Robert nie poluje na zwierzęta. Na swoje ofiary wybiera młode ładne kobiety. Wywozi je w odludne lasy Alaski, następnie puszcza wolno i napawa się polowaniem, którego zwieńczeniem jest zawsze śmierć dziewczyny. Tym razem następują nieprzewidziane komplikacje. Zwierzyna łowna w osobie 17-letniej Cindy wymyka mu się z rąk. Policja jednak nie otacza jej należytą opieką i – jako że dziewczyna jest prostytutką – nie traktuje jej zeznań poważnie. Jedynym sprzymierzeńcem okazuje się detektyw Jack Halcombe. Razem spróbują zapolować na myśliwego…
obrazek
 • 5.0
 • 699,7 MB
 • 1 wrz 15 12:00
obrazek
PRODUKCJA: Japonia, USA
GATUNEK: Akcja
PREMIERA: 10 kwietnia 2015 (Polska) 16 marca 2015 (świat)

obrazekTej prędkości, tej wściekłości nigdy dość! Dominic Toretto, Brian O'Conner, Letty Ortiz i inni szybcy i wściekli wracają na ekrany kin. Za każdym razem twórcy filmu starają się przebić efekty poprzedniej części, tak będzie i tym razem - zwłaszcza że motywem przewodnim filmu będzie zemsta. Tyle, że ta nie będzie słodka, a wyrafinowana, brutalna i skuteczna - Deckard Shaw planuje pomścić śmierć brata – Owena.
obrazek

z chomika MASSIVE.MX

 • 5.0
 • 0,78 GB
 • 1 wrz 15 11:58
obrazek
PRODUKCJA: USA, Wielka Brytania
GATUNEK: Akcja, Sci-Fi
PREMIERA: 23 maja 2014 (Polska) 10 maja 2014 (świat)

obrazekSpektakularny film science fiction, ukazujący dalsze losy legendarnych superbohaterów, kulisy konfliktu między nimi i walki o akceptację. X-Meni łączą swe siły, by zawalczyć o przetrwanie gatunków w dwóch epokach. Znani z poprzednich części bohaterowie łączą siły z młodszymi wersjami samych siebie, znanymi z filmu "X-Men: Pierwsza klasa" i przenoszą się w przeszłość, by ocalić swoją i naszą przyszłość.
obrazek

z chomika MASSIVE.MX

 • 700,0 MB
 • 19 sie 15 11:06
obrazek
PRODUKCJA: Wielka Brytania, Litwa
GATUNEK: Komedia, Thriller, Akcja
PREMIERA: 20 lutego 2015 (Polska) 10 stycznia 2014 (świat)

obrazekFilm opowiada historię czterech przyjaciół: Johna, Bena, Tima i Michaela, którzy po pierwszym wspólnym napadzie rabunkowym, w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, trafiają na koniec świata, czyli do jednego z krajów Europy Wschodniej, pełnego prostytutek, przemytników, skorumpowanych policjantów, taniego piwa i chorych fantazji. Aby ocalić życie, przyjaciele muszą nie tylko doświadczyć kulturowego szoku, ale również odkryć na nowo wartość łączącej ich przyjaźni.
obrazek
 • 700,4 MB
 • 13 sie 15 11:05
obrazek
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Thriller
PREMIERA: 22 marca 2015 (świat)

obrazek Sharon (Brigid Brannagh) samotnie wychowuje nastoletnią Cassie (Leah Bateman). Kobieta ceni sobie spokój, a jej wielką pasją jest kajakarstwo. Pewnego dnia postanawia zabrać córkę na spływ rwącą rzeką. Trasa prowadzi obok niezwykłego parku narodowego Yosemite. Niestety, nie wszystko idzie zgodnie z planem. Sharon i Cassie spotykają uzbrojonych rabusiów, którzy za wszelką cenę chcą dostać się do miejsca położonego w dole rzeki. Siłą zmuszają kobiety, by im w tym pomogły.
obrazek
 • 699,9 MB
 • 11 sie 15 12:50
obrazek
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Sci-Fi, Horror, Akcja
PREMIERA: 20 lipca 2015 (świat)

obrazekZmutowany, trzygłowy rekin, morski odpowiednik mitologicznego Cerbera, atakuje statek wycieczkowy. Pasażerowie robią, co mogą, żeby przeżyć nierówną walkę z morskim drapieżcą. Film w reżyserii Christophera Raya. W obsadzie znaleźli się m.in. Danny Trejo, Jena Sims oraz wrestler Rob Van Dam.
obrazek
 • 700,0 MB
 • 10 sie 15 16:52
obrazek
PRODUKCJA: Wielka Brytania
GATUNEK: Sci-Fi
PREMIERA: 2012

obrazekPewnego poranka, grupa młodych przyjaciół zauważa, że w ich domku nie ma elektryczności, a telefony nie działają. Aby wyjaśnić sytuację, opuszczają miejsce zamieszkania i rozpoczynają wędrówkę w całkowitej ciemności. Nagle, dostrzegają na niebie niespotykany obiekt wielkości małego miasteczka, który przypomina ogromny latający spodek. Wkrótce, grupa przyjaciół znajduje się w samym środku chaotycznego zamieszania, spowodowanego pojawieniem się nieznanych przybyszów...
obrazek
« poprzednia stronanastępna strona »
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  138
 • pliki muzyczne
  0

138 plików
104,97 GB

anya-86-filmy

anya-86-filmy napisano 3.10.2015 23:27

zgłoś do usunięcia
SERIALE POLSKIE I ZAGRANICZNE - 2015 , FILMY NOWOŚCI 2015 ZAPRASZAM
west77

west77 napisano 4.10.2015 20:06

zgłoś do usunięcia
snakegrzes1

snakegrzes1 napisano 4.10.2015 21:14

zgłoś do usunięcia
Idzie lew przez las i widzi tygrysa: - A coś ty taki smutny? - pyta tygrys. - Biorą mnie do wojska - mówi lew. - No i co? - No i będę musiał obciąć swoją piękną grzywę. - Poszukamy kogoś, kto był już w wojsku i opowie nam jak tam jest. Mijają godziny i zobaczyli mysz: - Powiedz nam myszko, jak to jest w wojsku? - Ja nie jestem żadna mysz. Ja jestem jeż na przepustce.
obrazek
Rozmawiają dwie przyjaciółki: - Już nigdy nie pójdę z mężem łowić ryb. - Co się stało? - Początek był fatalny. Za głośno rozmawiałam, nie umiałam założyć przynęty, za wcześnie podcięłam rybę... - Co było potem? - Tragedia! Złowiłam trzy razy tyle ryb, co On.
Wesołych snów chomikom życzy Grzegorz.
snakegrzes1

snakegrzes1 napisano 5.10.2015 10:00

zgłoś do usunięcia
Właściciel gospodarstwa agroturystycznego zagaduje gościa: - Tutaj co rano będzie Pana budziło pianie koguta. - To proszę go nastawić na dziesiątą.
obrazek
- Tato, co znaczy słowo - urlop? - Urlop synku, to kilkanaście dni w roku, kiedy przestaje się robić to, co każe szef, a zaczyna robić to, co każe żona.
Udanego poniedziałku chomikom życzy Grzegorz.
Luvia

Luvia napisano 5.10.2015 13:09

zgłoś do usunięcia
obrazek
FILMY-SERIALE-2016

FILMY-SERIALE-2016 napisano 7.10.2015 18:51

zgłoś do usunięcia

 FILMY SERIALE NOWOSCI CODZIENNIE NOWE

 ZAPRASZAM

cossacks232

cossacks232 napisano 7.10.2015 22:40

zgłoś do usunięcia
obrazek
jacekagatka1

jacekagatka1 napisano 8.10.2015 05:13

zgłoś do usunięcia
Witamy Pięknie

Na wszystkie te dni, które nadejdą życzymy Ci tylko bezchmurnego i jasnego nieba. Cichej obecności Twoich bliskich przyjaciół. Ich pomocnej dłoni, kiedy zajdzie taka potrzeba. Niech ciepłe słowa w odpowiedniej chwili w odruchu serca na odległość przesłane. Pocieszą, sprawią radość, humor poprawią...

... Ania i Grześ ...

obrazek
jacekagatka1

jacekagatka1 napisano dzisiaj o 06:26

zgłoś do usunięcia
Witamy rankiem

Czas tak szybko upływa, jak potok płynie w dal. Cieszmy się każdą chwilą, żeby nie było nam żal. Choć życie szybko przemija, odciska na duszy ślad. A my wciąż tacy sami, tylko... przybywa nam lat...

... Ania i Grześ ...

obrazek

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności