Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
belladonna1
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Izabella

widziany: 3.07.2015 10:21

 • pliki muzyczne
  0
 • pliki wideo
  5163
 • obrazy
  4075
 • dokumenty
  378

9872 plików
2942,54 GB

Ukryj opis
Ostatnio pobierane pliki Ostatnio pobierane pliki
Wspaniale.Stulecie.S01E48.avi play
W tym odcinku Sulejman z Hürrem i Alvise Gritti z si ...
Wspaniale.Stulecie.S01E47.avi play
W tym odcinku Ibrahim przesłuchuje Nigar. Dowiaduje ...
Wspaniale.Stulecie.S01E46.avi play
W tym odcinku Mahidevran przekonuje sułtankę, aby mi ...
Wspaniale.Stulecie.S01E45.avi play
W tym odcinku Służąca Esma dokonuje szokującego odkr ...
Wspaniale.Stulecie.S01E44.avi play
W tym odcinku Podczas kłótni książąt Gülah staje po ...
Wspaniale.Stulecie.S01E43.avi play
W tym odcinku Hürrem daje Sulejmanowi ultimatum. Mah ...
Wspaniale.Stulecie.S01E42.avi play
W tym odcinku Ferhat Pasza zostaje stracony. Beyhan ...
Wspaniale.Stulecie.S01E41.avi play
W tym odcinku Hürrem domyśla się, co zaszło w pałacu ...
Wspaniale.Stulecie.S01E40.avi play
W tym odcinku Na wieść, że Leon wciąż jest w Konstan ...
Wspaniale.Stulecie.S01E36.PL.avi play
W tym odcinku Ku rozpaczy Mahidevran to Hürrem przej ...
obrazek

« poprzednia stronanastępna strona »
 • 684,8 MB
 • 1 lip 15 11:10
obrazek
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Dramat, Thriller
PREMIERA: 5 grudnia 2014 (świat)

obrazekAgent CIA Evan Lake (Nicolas Cage) dowiaduje się o postępującej chorobie, która wkrótce uniemożliwi mu normalne funkcjonowanie. Przełożeni nie pozostawiają mu wyboru – Evan musi przejść na wcześniejszą emeryturę. Jednak kiedy jego wychowanek (Anton Yelchin) wpada na trop od dawna uznanego za zmarłego terrorysty Banira, eks-agent postanawia wkroczyć do akcji. Podejmie – być może ostatnią – śmiertelnie niebezpieczną misję, która pozwoli mu raz na zawsze wyrównać rachunki z odwiecznym wrogiem.
obrazek
 • 701,6 MB
 • 30 cze 15 13:36
obrazek
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Akcja
PREMIERA: 12 stycznia 2013 (świat)

obrazekSzeryf Owens wiedzie spokojny żywot stróża prawa w małej mieścinie Sommerton Junction na granicy z Meksykiem. Nikt tutaj nie zna jego przeszłości, choć każdy się domyśla, że kryje ona jakieś mroczne tajemnice. Kilkaset mil dalej z rąk FBI zostaje odbity jeden z najbardziej niebezpiecznych bossów narkotykowych – Gabriel Cortez. Siły specjalne całego stanu zostają postawione na nogi, ale na nic zdają się blokady dróg, śmigłowce i najnowocześniejszy sprzęt… Cortez bezlitośnie rozprawia się z każdym, kto usiłuje go zatrzymać. Ostatnią miejscowością na jego drodze ku wolności jest Sommerton Junction, a tam czeka go niespodzianka… Szeryf Owens nie lubi kłopotów, ale jeszcze bardziej nie znosi handlarzy narkotyków.
obrazek
 • 693,4 MB
 • 29 cze 15 13:25
obrazek
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Thriller, Akcja
PREMIERA: 18 lipca 2013 (świat)

obrazekRay Breslin jest największym na świecie autorytetem w dziedzinie konstrukcji zabezpieczeń. Aby stworzyć zakład karny, z którego ucieczka nie będzie możliwa, analizuje wszystkie więzienia z najlepszymi zabezpieczeniami i uczy się jak przetrwać w więziennym środowisku. Jego umiejętności zostają wystawione na próbę, gdy zostaje wrobiony i osadzony w więzieniu, które sam zaprojektował. Jego celem jest ucieczka i odnalezienie osoby, która wpakowała go za kratki.
obrazek
 • 700,1 MB
 • 29 cze 15 13:07
obrazek
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Thriller, Akcja
PREMIERA: 19 marca 2014 (świat)

obrazekJohn Wharton (Schwarzenegger) stoi na czele elitarnej jednostki do walki z narkotykami. Jego ludzie gotowi są bez wahania skoczyć za nim w ogień. Dzięki ich zaangażowaniu udaje się ująć jednego z ważniejszych bossów mafii narkotykowej. Niespodziewanie, po zakończonej sukcesem akcji, ktoś zaczyna w brutalny sposób mordować kolejnych członków drużyny. W dodatku na Whartona i jego ludzi pada podejrzenie przywłaszczenia 10 mln dolarów mafijnych pieniędzy. Muszą zrobić wszystko, by wykryć zabójcę i udowodnić swoją niewinność.
obrazek
 • 699,8 MB
 • 29 cze 15 12:08
obrazek
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Thriller
PREMIERA: 17 października 2014 (świat)

obrazekSomalijczycy porywają prywatny samolot. Ich jedynym żądaniem jest, aby znajdujący się na pokładzie dziennikarz przeprowadził z nimi wywiad.
obrazek
 • 0,95 GB
 • 26 cze 15 14:22
obrazek
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Kostiumowy, Melodramat, Przygodowy
PREMIERA: 15 kwietnia 1955 (świat)

obrazek
Edward, książę Walii, syn i następca króla Anglii, Edwarda III, stoi na czele armii wysłanej do Akwitanii by bronić mieszkańców przed Francuzami. Po poniesionej w bitwie porażce, Francuzi knują spisek zabicia księcia. Kiedy i to się nie udaje, porywają damę jego serca, Lady Joan Holland. Edward rusza jej na ratunek posługując się przy tym wieloma przebraniami. Wszystko zmierza do kolejnej wielkiej bitwy z Francuzami.

obrazek
 • 699,2 MB
 • 25 cze 15 14:57
obrazek
PRODUKCJA: Wielka Brytania
GATUNEK: Dramat, Thriller
PREMIERA: 12 lipca 2013 (świat)

obrazekFilm opowiada o dziewczynie imieniem Micky, która budzi się nie pamiętając niczego, potwornie poparzona po pożarze domu, w którym zginęła jej przyjaciółka Do. W miarę jak dochodzi do siebie, zaczyna podejrzewać, że to ona jest Do i że może być zamieszana w morderstwo przyjaciółki.
obrazek
 • 698,8 MB
 • 22 cze 15 10:57
obrazek
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Akcja
PREMIERA: 5 września 2014 (świat)

obrazekJohn "Falcon" Chapman (Michael Jai White), były amerykański żołnierz, dręczony przez demony przeszłości, cierpi na zespół stresu pourazowego. Aby nie popaść w obłęd, musi znaleźć coś, aby wyładować swoją agresję. Kiedy jego siostra zostaje brutalnie zaatakowana w Brazylii, Chapman przylatuje do Sao Paulo aby wytropić napastników. Szybko odkrywa drugą twarz tego miasta, w którym kwitnie handel ludźmi i narkotykami, porządku strzeże skorumpowana policja a gangi toczą wojnę o władzę.
obrazek
 • 700,4 MB
 • 18 cze 15 11:44
obrazek
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Sci-Fi, Thriller
PREMIERA: 2015

obrazekNa niebie nad miastem Phoenix w stanie Arizona w Stanach Zjednoczonych oraz Sonora w Meksyku obserwowano przez kilka dni zadziwiające zjawiska - pojawiające się i znikające światła układające się w literę V, poruszające się AgusiQ po niebie z ogromną prędkością. W tym samym czasie zgłoszono zadziwiająco dużą liczbę zaginięć ludzi.
obrazek
 • 700,1 MB
 • 18 cze 15 11:09
obrazek
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Kryminał, Thriller
PREMIERA: 22 kwietnia 2012 (świat)

obrazekPo skoku na kasyno rodzeństwo, Addison (Eric Bana) i Liza (Olivia Wilde), ucieka z torbą pełną pieniędzy w kierunku kanadyjskiej granicy. Panująca dookoła niebezpieczna zamieć pozbawia ich samochodu, zmuszając do rozdzielenia się i ucieczki na piechotę. Podczas gdy Addison przemierza lasy i walczy ze śmiertelną temperaturą, Liza spotyka byłego boksera i skazańca, Jaya (Charlie Hunnam), który oferuje jej podwiezienie. Zrzędzeniem losu drogi wszystkich bohaterów zbiegają się na kursie kolizyjnym, który prowadzi do szokującego punktu kulminacyjnego.
obrazek
 • 796,2 MB
 • 15 cze 15 12:02
obrazek
PRODUKCJA: Francja, Włochy
GATUNEK: Kostuimowy, Przygodowy
PREMIERA: 19 października 1962 (świat)

obrazek Paryż, rok 1588. Przystojny, lecz porywczy obrońca sprawiedliwości Jean de Pardaillan (Gérard Barray) ratuje piękną cygankę Violettę (Michèle Grellier) z rąk oprychów księcia de Guise'a (Jean Topart). Młoda dama okazuje się dziedziczką tronu - Izabelą d'Entraigues, którą za wszelką cenę chce poślubić de Guise i tym samym stać się królem Francji. Gdy Violetta zostaje porwana, na pomoc wyrusza Pardaillan, zdecydowany przeszkodzić księciu.
obrazek
 • 699,9 MB
 • 15 cze 15 10:56
obrazek
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Przygodowy, Sci-Fi
PREMIERA: 1 maja 2009 (Polska) 11 marca 2009 (świat)

obrazekPewien taksówkarz z Las Vegas zabiera dwójkę pasażerów - dzieci obdarzonych nadnaturalnymi zdolnościami. Okazuje się, że jedyną drogą do ocalenia świata jest odkrycie sekretu Góry Czarownic, a zadanie to należy właśnie do trójki podróżującej taksówką. Rozpoczynają więc niebezpieczny wyścig wraz z rządem, mafią i kosmitami podążającymi ich tropem.
obrazek
 • 682,3 MB
 • 13 cze 15 11:46
obrazek
PRODUKCJA: Kanada
GATUNEK: Thriller, Akcja
PREMIERA: 31 grudnia 2014 (świat)

obrazekGdy chłopak Gwen (Katharine Isabelle) zostaje zamordowany, dziewczyna doznaje szoku, który sprawia, że zaczyna mieć luki w pamięci. Wyrusza w pogoń za mordercami, starając się rozwikłać sprawę z kolejnych pojawiających się strzępków informacji. Wie jedno - za wszelką cenę musi dopaść tych, którzy wyrządzili jej krzywdę.
obrazek
 • 699,5 MB
 • 8 cze 15 11:59
obrazek
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Komedia
PREMIERA: 14 stycznia 2015 (świat)

obrazek Jimmy Callahan jest prawdziwym przyjacielem. Wszystkich. Wszystkich, którzy mu za to zapłacą. Prowadzi nawet firmę, która świadczy takie usługi. Trafiają do niego największe społeczne wyrzutki, ale i niemający czasu na przyjaźń bogacze. Trafia do niego także Doug Harris (Josh Gad), który jest zakochany, radosny i szczęśliwy. Ma u boku wymarzoną narzeczoną i problem, a właściwie siedem problemów. Za dwa tygodnie ślub, a on nie ma drużby, a potrzebuje ich siedmiu. Odmówili mu wszyscy. O pomoc zwraca się do Callahana. Ale za kupionych przyjaciół płaci się podwójnie. mniej
obrazek
 • 1,65 GB
 • 2 cze 15 13:05
obrazek
PRODUKCJA: CZechy, USA, Zjednoczone Emiraty Arabskie
GATUNEK: Sensacja
PREMIERA: 26 grudnia 2011 (Polska) 7 grudnia 2011 (świat)

obrazek W czwartej części Mission: Impossible o podtytule "Ghost Protocol" służba specjalna rządu Stanów Zjednoczonych - IMF (Impossible Mission Force) zostaje zlikwidowana, po tym jak wiążę się ją z podłożeniem bomby na Kremlu, w następstwie zdarzeń Ethan Hunt (Tom Cruise) wraz ze swoją nową ekipą wyrusza na kolejną misję, aby oczyścić dobre imię swojej organizacji.

obrazek

z chomika film.chomikuj.team

 • 700,1 MB
 • 1 cze 15 12:23
obrazek
PRODUKCJA: Włochy
GATUNEK: Thriller, Sci-Fi
PREMIERA: 24 lipca 2014 (świat)

obrazekJest rok 2047. Ziemia jest rządzona przez niezwykle brutalną konfederację CCG. Przywódca ruchu oporu Sponge (Danny Glower) wysyła jednego z najsprawniejszych bojowników Ryana (Stephen Baldwin) na misję, której celem jest zebranie dowodów mających skompromitować CCG i ujawnić zbrodnie reżimu. Ryan będzie musiał stawić czoła siłom CCG - bezwględnemu pułkownikowi Asimovi(Ruther Hauer) i jego najemnikom. Jedyną nadzieją na sukces akcji Ryana zwerbowanie mutantki Tuag.
obrazek
 • 696,3 MB
 • 26 maj 15 12:20
obrazek
PRODUKCJA: Rosja, USA
GATUNEK: Akcja
PREMIERA: 18 października 2013 (Polska) 19 września 2013 (świat)

obrazekMeksykański supertwardziel Maczeta Cortez (Danny Trejo) zostaje zwerbowany przez prezydenta USA, który powierza mu misję namierzenia i powstrzymania Luthera Voza - bezwzględnego handlarza bronią, szykującego ekspansję w kosmos.
obrazek
 • 700,9 MB
 • 26 maj 15 11:36
obrazek
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Akcja
PREMIERA: 26 listopada 2010 (Polska) 1 września 2010 (świat)

obrazekRobert Rodriguez, reżyser kultowych przebojów "Sin City" i "Desperado", najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, przedstawia najnowszy film, w którym sprawdza się stare klingońskie przysłowie: „Zemsta najlepiej smakuje na zimno”. Tytułowy mściciel i mistrz w posługiwaniu się bronią sieczną (Danny Trejo), to pochodzący z Meksyku agent federalny, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Skorumpowany senator (Robert De Niro), który wykorzystuje go do własnych celów, popełnia życiowy błąd – oszukany i rozjuszony Maczeta wkracza do akcji z zabójczym rozmachem.
obrazek
 • 699,9 MB
 • 24 maj 15 18:10
obrazek
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Dramat
PREMIERA: 25 września 2014 (świat)

obrazekUciekająca przed prześladowczyniami Ashley przenosi się do innej szkoły. Dzięki nowej miłości i ekscentrycznemu nauczycielowi zaczyna rozumieć potrzebę konfrontacji z bolesną przeszłością.
obrazek
 • 699,9 MB
 • 22 maj 15 11:04
obrazek
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Thriller
PREMIERA: 11 maja 2012 (świat)

obrazekEmma i David są zachwyceni swoim nowym domem. Dave kupił go żonie na urodziny po bardzo atrakcyjnej cenie. Elegancki, okazały, w spokojnej i przyjaznej okolicy – cudowne miejsce do spędzenia kilku szczęśliwych lat. Jednak już w trakcie pierwszej wizyty małżonkowie odkrywają szokującą niespodziankę – w ścianach domu ukryte są duże ilości narkotyków. Próba dotarcia na policję nie udaje się – za drzwiami domu czeka na nich potężny uzbrojony po zęby Spectator (Lundgren) oraz jego bezwzględny kumpel. Państwo Nash zostają uwięzieni we własnym domu, który okazuje się być starannie zorganizowanym magazynem jednego z karteli narkotykowych.
obrazek
 • 1,37 GB
 • 21 maj 15 16:25
obrazek
PRODUKCJA: Francja,
GATUNEK: Sensacja
PREMIERA: 2012

obrazekBryan Mills, emerytowany agent CIA agent, który nie cofnął się przed niczym by uratować córkę Kim z rąk albańskich porywaczy. Tym razem zostaje porwany razem z żoną podczas rodzinnych wakacji w Stambule.
obrazek

zachomikowany

 • 704,6 MB
 • 21 maj 15 16:24
obrazek
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Akcja
PREMIERA: 5 marca 2013 (świat)

obrazek Po przybyciu do rodzinnego miasta, będący na przepustce sierżant Jake Carter dowiaduje się, że jego siostra została uprowadzona przez bandę ekstremistów. By ją uratować, Carter atakuje ich bazę operacyjną... Tam odkrywa, że okrutny przywódca grupy planuje brutalny atak terrorystyczny. Czas ucieka, a Carter zdaje sobie sprawę, że tylko on może powstrzymać zbliżającą się nieuchronnie masakrę.
obrazek
 • 780,3 MB
 • 21 maj 15 12:13
obrazek
obrazek

PRODUKCJA: Francja, USA
GATUNEK: Akcja
PREMIERA: 15 sierpnia 2014 (Polska) 4 sierpnia 2014 (świat)

obrazekConrad Stonebanks (Mel Gibson) to jeden z największych na świecie handlarzy bronią. Zanim przeszedł na ciemną stronę mocy, był jednym z tych, którzy powołali do życia Niezniszczalnych - kierującą się własnym kodeksem honorowym grupę najlepszych na świecie żołnierzy do wynajęcia. Czy drużynie Rossa uda się przechytrzyć dawnego kompana znającego ich na wylot? W realizacji misji wesprze ich kolejna generacja najemników. Nikt nie jest przecież wiecznie młody.
obrazek
 • 702,0 MB
 • 20 maj 15 13:06
obrazek
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Akcja
PREMIERA: 24 sierpnia 2012 (Polska) 8 sierpnia 2012 (świat)

obrazekMr. Church znów zwołuje najbardziej zabójczą ekipę najemników na świecie. Zadanie jest proste jak dziecinna igraszka: znaleźć, wytropić, zabić! Niestety wkrótce sprawy zaczynają się komplikować, a niezniszczalni po raz pierwszy zaczynają czuć się przyparci do muru. Szczególnie, gdy jeden z nich ginie wciągnięty w pułapkę. "Zemsta" – tego słowa żadnemu z nich nie trzeba powtarzać dwa razy. Uzbrojeni po zęby, wściekli jak nigdy, gotowi na największą zadymę, wyruszają wykończyć wszystkich złych kolesi.
obrazek
« poprzednia stronanastępna strona »
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  124
 • pliki muzyczne
  0

124 plików
93,73 GB

jacekagatka1

jacekagatka1 napisano 29.06.2015 20:04

zgłoś do usunięcia
Witamy serdecznie

Rzeczy zmieniają się wokół nas, zmieniają się także i ludzie, którzy zniżają się do poziomu rzeczy, ale nie zmieniają się p Przyjaciele, co udowadnia, że Przyjaźń to coś boskiego i nieśmiertelnego...

… Ania i Grześ ...

obrazek
maxim184

maxim184 napisano 30.06.2015 05:05

zgłoś do usunięcia
tereska-2525

tereska-2525 napisano 30.06.2015 07:35

zgłoś do usunięcia

_ ♦ ♦__

___ Samych dodrych chwil w ten wtorek życzę Ci __ ___ Teresa ___

♥♫♥ NUTKA dla CIEBIE♥♫♥
jacekagatka1

jacekagatka1 napisano 30.06.2015 11:10

zgłoś do usunięcia
Witamy pięknie

Przyjaźń to więź nierozerwalna, która trwa do końca życia. Nic jej zniszczyć nie może, bo jest nie do przebicia! Dla niej zrobimy wszystko, bo człowiek sam żyć nie umie. Chce mieć osobę przy sobie, która go wysłucha i zrozumie!

... Ania i Grześ ...

obrazek
Falsix

Falsix napisano 1.07.2015 12:29

zgłoś do usunięcia
jacekagatka1

jacekagatka1 napisano 1.07.2015 18:46

zgłoś do usunięcia
Witamy milutko

Trzeba wierzyć, że będzie jutro i kolejne dni, że zaświeci słońce i spełnią się nasze sny. Trzeba patrzeć, by dostrzec piękno i dobro wokół nas, by podziwiać ludzi i świat niejeden raz...

.... Ania i Grześ ...

obrazek
MarylaCh

MarylaCh napisano 2.07.2015 11:34

zgłoś do usunięcia
obrazek
jacekagatka1

jacekagatka1 napisano 2.07.2015 11:53

zgłoś do usunięcia
Witamy milutko

Szczęśliwi ludzie nigdy nie są zazdrośni i złośliwi. Wdzięczni są za każdy dar, za każde dobre słowo. Za okazaną dobroć, przyjaźń czy miłość. Mało wymagają , by być szczęśliwymi. Więcej dają od siebie innym, we własnym sercu znajdują raj, w którym witają cały świat…

… Ania i Grześ …

obrazek
jacekagatka1

jacekagatka1 napisano 3.07.2015 06:08

zgłoś do usunięcia
»♥ Witamy pięknie »♥

Radosny i piękny staje się świat, smutki spadają pod ziemię. Barwniejsze widoki przyszłych lat i przyjaźniejsze Ludzkie plemię. Nie zamykajmy nigdy swych serc, by inni dostęp do nich mieli. Słuchajmy, co serce mówi nam, zamiast udawać twardzieli.!..

... Ania i Grześ ...

obrazek
Tadeusz-52

Tadeusz-52 napisano 3.07.2015 08:18

zgłoś do usunięcia
GRAM JUŻ OD 19-Stej http://radiomuzykadwochserc.vgh.pl/news.ph

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (46)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (46)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności