Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

XXL. Tragikomedia erotyczna - ebook demo.epub

basiam3 / ebook / Dla dorosłych / XXL. Tragikomedia erotyczna - ebook demo.epub
Download: XXL. Tragikomedia erotyczna - ebook demo.epub

1,12 MB

0.0 / 5 (0 głosów)
Powyższy plik to darmowy fragment pozwalający zapoznać się z ofertą ebooka.


XXL. Tragikomedia erotyczna - ebook

Szczegółowe informacje o publikacji znajdziesz: Link tutaj
lub kliknij w obrazek.


"XXL. Tragikomedia erotyczna - ebook"

Autor: Jacek Melchior

Śmieszna, a chwilami szokująca odyseja gejowskiego Donżuana z warszawskiego „szlaku hańby” rozgrywa się przez czterdzieści polskich lat. Ale ta historia ma wymiar uniwersalny. Opowiada o człowieku, którego przerosło wszystko: ambicje, miłość, możliwości. Wszystko, poza pożądaniem…

Jak to możliwe, że jedynym przyjacielem i największym wrogiem Wojtka stał się hrabia F., - monstrum, przed którym nie ma ucieczki, marzenie i pułapka każdego mężczyzny?

Opowieść o uzależnieniu od seksu i obsesyjnym tropieniu piękna i doskonałości w świecie coraz mniej pięknym i niedoskonałym.

Przed wami mizantrop, który nie może obejść się bez ludzi. Groteskowy współczesny libertyn bez zahamowań, używający i „dający się używać” w poszukiwaniu bezwzględnej wolności… Czy jednak taka wolność w ogóle istnieje?

Więcej ebooków z kategorii "dla dorosłych, erotyka" oraz innych interesujących publikacji znajdziesz tutaj.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Powyższy plik to darmowy fragment pozwalający zapoznać się z ofertą ebooka.
Seksualny klucz do kobiecych emocji

Szczegółowe informacje o publikacji znajdziesz: Link tutaj lub kliknij w obrazek.

"Seksualny klucz do kobiecych emocji"

J.D. Fuentes
"Jest to książka o tym, jak można kobietę w dosłownie kilka minut podniecić i sprawić, byś stał się dla niej atrakcyjny." Nie jest to książka na temat randek. Nie chodzi w niej o to, jak mógłbyś się stać milszym, bardziej troskliwym, wrażliwszym facetem. Nie znajdziesz tu dokładnych instrukcji na temat, ile dni powinieneś odczekać, zanim do niej znowu zadzwonisz, albo jakiej wody kolońskiej powinieneś używać. Jeśli jesteś tego rodzaju człowiekiem, że pragniesz tego rodzaju instrukcji – nie ma problemu, pociesz się, że jest ich naprawdę sporo. Tyle że po prostu ta książka nie jest przeznaczona dla tego rodzaju ludzi. Jeśli natomiast pragniesz nauczyć się praktycznych, szybkich i skutecznych technik wywołujących w kobietach fizyczne i emocjonalne podniecenie... Wtedy zgoda, w takim przypadku ta książka jest dla Ciebie. Książka ta nauczy Cię następujących rzeczy: - Jak zwrócić na siebie uwagę kobiety - Jak ją zaangażować uczuciowo i jak dalej rozbudzać jej emocje - Jak, nawet jej nie dotykając, szybko wzbudzić w niej pożądanie - Jak sprawić, by naprawdę odczuwała to, o czym czyta w romansach - Jak mówić do niej, aby wyzwolić jej skryte emocjonalne potrzeby Więcej ebooków oraz innych interesujących publikacji serwisu "Złote Myśli" znajdziesz tutaj.
Powyższy plik to darmowy fragment pozwalający zapoznać się z ofertą ebooka.
Już nie będę taki szybki

Szczegółowe informacje o publikacji znajdziesz: Link tutaj lub kliknij w obrazek.

"Już nie będę taki szybki"

Malwina Gartner
Przedwczesny wytrysk - istota problemu oraz sposoby jego likwidacji... Martwisz się, że przedwczesny wytrysk jest Twoim problemem? Dzięki temu ebookowi możesz zupełnie anonimowo rozwiązać problem przedwczesnego wytrysku. Wizyta u seksuologa w większości przypadków nie jest konieczna i wskazówki z ebooka w zupełności Ci wystarczą, byś był w stanie zapanować nad swoim wytryskiem i świadomie kontrolować długość stosunku. Jak bardzo pomoże Ci ten ebook? * Poznasz przyczyny powstawania problemu. * Dowiesz się, jakie są pozamedyczne sposoby rozwiązania problemu przedwczesnego wytrysku. * Odkryjesz techniki, jakie możesz stosować, by wytrenować pożądane zachowanie Twojego organizmu. * Poznasz prezerwatywy przedłużające stosunek i inne środki, które mogą Ci pomóc. * Dowiesz się, jakie są medyczne sposoby rozwiązania problemu i czego się spodziewać podczas ewentualnej wizyty u seksuologa. Więcej ebooków oraz innych interesujących publikacji serwisu "Złote Myśli" znajdziesz tutaj.
Powyższy plik to darmowy fragment pozwalający zapoznać się z ofertą ebooka.
69 gorących zabaw dla par

Szczegółowe informacje o publikacji znajdziesz: Link tutaj lub kliknij w obrazek.

"69 gorących zabaw dla par"

Nina i Krzysztof Wiśniewscy
Przewodnik po niezwyczajnych erotycznych zabawach dla małżeństw. Wspaniały seks już od jutra. Oto 69 erotycznych zabaw, które odmienią Twoje intymne życie. Czujesz, że Twoje życie seksualne nie jest już takie jak było? Chcesz podkręcić temperaturę swojego związku? Czujesz, że coś jest nie tak, bo nie iskrzy między Wami jak dawniej? Boisz się pomyśleć, że cudownie podniecające oczekiwanie na wspólne chwile „było, minęło” i nigdy już nie powróci? Jeśli odpowiedziałeś „TAK” na któreś z tych pytań, to bądź spokojny. Nie Ty jeden masz przejściowe kłopoty ze swoim życiem seksualnym i nie Ty jeden je rozwiążesz. Tak naprawdę bardzo wiele osób cierpi z powodu niskiej jakości życia intymnego. Twoje problemy są przejściowe i można je rozwiązać, a już za chwilę poznasz na to konkretne sposoby. Już za chwilę dowiesz się jak sprawić by: # - dzień po dniu Wasza więź seksualna robiła się silniejsza mimo upływającego czasu? # - z każdym dniem coraz bardziej niecierpliwie czekać na wspólny, intymny czas wolny? # - seks przestał być rutyną, a stał się wzbogacającym związek wspólnym doświadczeniem? # - Twoja druga połowa z niecierpliwością oczekiwała na kolejne intymne chwile? Więcej ebooków oraz innych interesujących publikacji serwisu "Złote Myśli" znajdziesz tutaj.
Powyższy plik to darmowy fragment pozwalający zapoznać się z ofertą ebooka.
Sekrety uwodzenia

Szczegółowe informacje o publikacji znajdziesz: Link tutaj lub kliknij w obrazek.

"Sekrety uwodzenia"

Andrzej Zaleski
Stań się mężczyzną pewnym siebie i zacznij uwodzić kobiety tak, jak tego pragniesz... Ten poradnik został stworzony po to, abyś zmienił się i został wreszcie mężczyzną, który jest atrakcyjny dla kobiet! Dzięki tej książce poznasz od podstaw temat uwodzenia kobiet. Zmienisz się – niezależnie od tego, jakim mężczyzną jesteś teraz. Zaczniesz poznawać tyle dziewczyn, ile tylko będziesz chciał. Dowiesz się, gdzie ich szukać, jak z nimi rozmawiać i jak rozbudzać ich zainteresowanie. Oczywiście dowiesz się również, co robić dalej. Krok po kroku dowiesz się: co robić, gdzie zabierać kobiety na spotkania, aby pomyślały Tobie: „Wow, on jest niezwykły”, a także o czym z nimi rozmawiać, żebyście mogli wspaniale spędzać razem czas. Teraz czas na Ciebie! Nie ma znaczenia, czy boisz się pięknych kobiet i czy dostajesz paraliżu, rozmawiając z nimi. Nie ma też dużego znaczenia, czy jesteś lub nie jesteś przystojny. Nie ma znaczenia, czy uważasz się za osobę nudną i za słabą, żeby piękna kobieta się nią zainteresowała. To wszystko przezwyciężysz, tak samo jak przezwyciężył to autor tego poradnika. Więcej ebooków oraz innych interesujących publikacji serwisu "Złote Myśli" znajdziesz tutaj.
Powyższy plik to darmowy fragment pozwalający zapoznać się z ofertą ebooka.
Arkana seksu - ekstaza i jedność - ebook

Szczegółowe informacje o publikacji znajdziesz: Link tutaj lub kliknij w obrazek.

"Arkana seksu - ekstaza i jedność - ebook"

Autor: Rafał Seremet
Poznaj arkana seksu, dzięki którym wzmocnisz swój związek i doznasz wielu przyjemności. Uwaga - (nie) tylko dla kobiet Odkryj nieznane sposoby zwiększania seksualnej przyjemności bazowane na dawnych, chińskich technikach miłosnych! Dlaczego warto wiedzieć więcej o seksie? "Bardzo wiele problemów i niski stopień zadowolenia z naszej seksualności, pochodzą z naszej nieznajomości tematu i trzymania się nawykowych i przypadkowych odruchów. Jeżeli poświęcisz minimum starania i uwagi, by bliżej przyjrzeć się swoim nawykom – dostrzeżesz wiele nowych możliwości do konstruktywnego „bawienia się” seksualnością, odkrywania nowych sposobów satysfakcjonującego kontaktu z partnerem i sposobów docierania do swojego unikalnego sensu życia." - zachęca autor. Gdy zaczniesz czytać ten fascynujący poradnik, z pewnością trudno Ci się będzie od niego oderwać. Dobra wiadomość jest taka, że kiedy zastosujesz zawarte w nim wskazówki w praktyce, odkryjesz zupełnie nowy wymiar życia seksualnego. Więcej ebooków oraz innych interesujących publikacji serwisu "Złote Myśli" znajdziesz tutaj.
Powyższy plik to darmowy fragment pozwalający zapoznać się z ofertą ebooka.
Daj jej orgazm

Szczegółowe informacje o publikacji znajdziesz: Link tutaj lub kliknij w obrazek.

"Daj jej orgazm"

Malwina Gartner
Stań się doskonałym kochankiem, znajdź punkt G i dowiedz się jak doprowadzić kobietę do wielokrotnego orgazmu... Trzy powody, które uczynią z tej książki zabójcę nudy w Waszym łóżku: Powód 1 # Książkę tę napisała kobieta. Któż inny może wiedzieć więcej na temat fantastycznych orgazmów? Powód 2 # Podczas jednego upojnego wieczoru możesz zmienić się w cudownego kochanka. Powód 3 # Żona nie wypuści Cię z domu, czyli jak stać się największym poślubnym prezentem. Czego konkretnie nauczysz się z tej publikacji? * Dowiesz się, jak na przeróżne sposoby doprowadzić partnerkę do orgazmu. * Poznasz różne rodzaje orgazmów oraz sposoby na to, aby bliska Ci osoba przeżywała je jednocześnie. * Poznasz erotyczną mapę ciała Twojej partnerki i znajdziesz miejsca, które przy odpowiednich pieszczotach staną się "guziczkiem", przenoszącym Twoją drugą połowę do świątyni nieograniczonych doznań. * Raz na zawsze zabijesz w swojej świadomości mit, że rozmiar Twojego członka ma jakiekolwiek znaczenie. Po lekturze tej publikacji staniesz się świetnym kochankiem, który doprowadzi kobietę do szaleństwa bez użycia atrybutu męskości. * Dzięki tej książce (prawdopodobnie jako jedyny z grupy Twoich kolegów) będziesz znał dokładne miejsce, w którym znajduje się legendarny Punkt G. * Odkryjesz na nowo siłę urozmaiconych pocałunków. * Jak za pomocą słów szeptanych do ucha partnerki wzmocnić stan przeżywany przez kobietę. * Poznasz niewybaczalne grzechy mężczyzn, które są popełniane w łóżku. Więcej ebooków oraz innych interesujących publikacji serwisu "Złote Myśli" znajdziesz tutaj.
Powyższy plik to darmowy fragment pozwalający zapoznać się z ofertą ebooka.
Lubieżny telepata - ebook

Szczegółowe informacje o publikacji znajdziesz: Link tutaj lub kliknij w obrazek.

"Lubieżny telepata - ebook"

Autor: Arkady Pylch
"Lubieżny telepata. Fantastyczne opowiadania o lekkim zabarwieniu erotyczym", to zbiór tekstów, w których główne miejsce zajmuje utwór pt. "Lubieżny telepata" to nic innego jak zapowiedź moich powieści, gdyż każdy z utworów zawartych w tym zbiorze ma swoją kontynuację prozatorską. W najbliższym okresie ukaże się powieść pt.: "Lep na muchy", potem "Arkadia twój sen" i "Awatara smoka" itd. Moją twórczość ma podwójne dno, wątki erotyczne są zachętą dla czytelnika, dla którego mam miłą niespodziankę w formie podtekstów metafizycznych dających pretekst do głębszych przemyśleń. Jedno mogę obiecać: moja twórczość nie daje się tak łatwo zapomnieć, a jej dobre przesłania zostawiają ślad w podświadomości. Więcej ebooków z kategorii "dla dorosłych, erotyka" oraz innych interesujących publikacji znajdziesz tutaj.
Powyższy plik to darmowy fragment pozwalający zapoznać się z ofertą ebooka.
Naturalne planowanie rodziny

Szczegółowe informacje o publikacji znajdziesz: Link tutaj lub kliknij w obrazek.

"Naturalne planowanie rodziny"

Anna Gabriela
Seks bez barier. Miłość bez wątpliwości. Poznaj fakty i mity o tej naturalnej i sprawdzonej metodzie planowania rodziny. Czy wiesz jak wybrać i stosować dobrą, tanią, zdrową i jednocześnie skuteczną metodę planowania rodziny i mieć z tego pełną satysfakcję? Jak świadomie wybrać między antykoncepcją a metodami naturalnymi? Polecamy: dla wszystkich, którzy są spragnieni szczęśliwej miłości i pięknego, dającego zadowolenie seksu. Mało kto wie, że naturalne planowanie rodziny (NPR) nie ma nic wspólnego z mało skutecznym kalendarzykiem małżeńskim. Jeśli tego nie wiedziałaś, to zapewne nie wiesz także o tym, że: - nieregularne cykle nie stanowią u kobiety żadnej przeszkody w prawidłowym stosowaniu NPR; - każda kobieta może osiągnąć w NPR skuteczność porównywalną ze skutecznością prawidłowo stosowanej antykoncepcji hormonalnej (99 procent i więcej). "Naturalne planowanie rodziny" jest to niezwykły striptease dokonany na osobie Anny Gabrieli, czyli „co myślę i czuję, szczerze”. Więcej ebooków oraz innych interesujących publikacji serwisu "Złote Myśli" znajdziesz tutaj.
Powyższy plik to darmowy fragment pozwalający zapoznać się z ofertą ebooka.
Erotyczny pamiętnik masażysty - ebook

Szczegółowe informacje o publikacji znajdziesz: Link tutaj lub kliknij w obrazek.

"Erotyczny pamiętnik masażysty - ebook"

Autor: Michał Migar
"Erotyczny pamiętnik masażysty" to drugie już wydanie bestsellerowego pamiętnika wiejskiego chłopaka gdzieś z nad Sanu, wstydzącego się rówieśników z powodu swojej wybujałej męskości. W wyniku pijackiej głupoty ojca chłopak traci wzrok. Paradoksalnie, "wielgachny", którego się wstydzi, ułatwia mu powrót do równowagi duchowej, dowartościowuje, i w rezultacie, czyni zeń nie tylko masażystę, lecz perwersyjnego żigolaka, powiernika i ulubieńca wielu kobiet. Przekonuje się, że to co ma, jest nieocenionym skarbem. Seks na dość długo stanowi treść jego życia. Z tej ścieżki sprowadza go odwzajemniona miłość i kuriozalny, niezwykły dar powonienia. Przypadkowo plącze się w aferę narkotykową. Odzyskuje wzrok,ale los jest nieprzewidywalny. Przekonuje się, że szczęście nie jest przywilejem zdrowych, a nieszczęście monopolem kalek. Więcej ebooków z kategorii "dla dorosłych, erotyka" oraz innych interesujących publikacji znajdziesz tutaj.
Dla dorosłych - Seks_codzienny.jpg
Szczegółowe informacje o publikacji znajdziesz: Lin ...
Seks codzienny - ebook

Szczegółowe informacje o publikacji znajdziesz: Link tutaj lub kliknij w obrazek.

"Seks codzienny - ebook"

Autor: Praca zbiorowa
Po co nam seks? Czy można się bez niego obyć? Dlaczego w ogóle chodzimy ze sobą do łózka? Jakie gry seksualne prowadzą ze sobą partnerzy? Co zrobić, gdy wygasa namiętność? Czy seks „po bożemu” musi być nudny? - to tylko kilka z licznych pytań, na które odpowiada najnowsza publikacja wydawnictwa „Charaktery”, zatytułowana „Seks codzienny”. To zbiór kilkunastu tekstów autorstwa wybitnych polskich seksuologów i terapeutów, opublikowanych na łamach magazynu psychologicznego „Charaktery” w latach 1997-2010. W artykułach podzielonych na trzy rozdziały - „Człowiek, czyli stworzenie seksualne”, „Gry i strategie, czyli po co nam seks” oraz „Potem, czyli gdy zgaśnie namiętność” - autorzy przekazali zarówno solidną porcję wiedzy naukowej, jak i wiele cennych wskazówek, które mogą okazać się pomocne przede wszystkim w lepszym zrozumieniu tego, co to znaczy „dobry seks”, a w konsekwencji w poprawie jakości własnego życia seksualnego oraz w budowaniu trwałych, intymnych związków. Dzięki temu, że teksty powstały do popularnego magazynu psychologicznego, czytelnicy nie będą mieli problemów z ich zrozumieniem - napisane bowiem zostały prostym, jasnym i zrozumiałym językiem, zaś liczne historie „z życia wzięte” czynią je jeszcze bardziej przekonującymi. Tagi:bez, charaktery, czy, czyli, człowiek, dla, dla dorosłych, erotyka ebook, dlaczego, ebook, erotyka, gry, jak, nie, oraz, praca, praca zbiorowa ebook, seks, seks codzienny do ściągnięcia, seks codzienny download pdf, seks codzienny ebook, seks codzienny ebook download, sie, teksty, trzy, tylko, życia Więcej ebooków z kategorii "dla dorosłych, erotyka" oraz innych interesujących publikacji znajdziesz tutaj.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności