Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Wszystkie Pielgrzymki Papieża Do Polski.avi

antonif / FILM POCECONY / Wszystkie Pielgrzymki Papieża Do Polski.avi
Download: Wszystkie Pielgrzymki Papieża Do Polski.avi

100,99 MB

Długość filmu: 29 min 19 s

0.0 / 5 (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
ROSYJSKA TELEWIZJA O ZNAKU NA NIEBIE PO KATASTROFIE.mp4 play
Katastrofa pod Smoleńskiem, w której zginęli m.in. pre ...
Katastrofa pod Smoleńskiem, w której zginęli m.in. prezydent Lech Kaczyński, jego żona oraz wiele kluczowych osób życia publicznego staje się coraz bardziej symboliczna. Zdjęcia rosyjskiej telewizji ntv pokazują chwilę, gdy podświetlony promieniami słońca obłok i ślad podchodzącej do lądowania maszyny złożyły się w krzyż. W jednym z serwisów kilkanaście godzin po katastrofie rosyjska telewizja ntv relacjonuje wydarzenia ze Smoleńska: informacje o tym, że premierzy Polski i Rosji: Donald Tusk i Władimir Putin złożyli kwiaty pod szczątkami samolotu, że śledczy przystąpili do prac. W pewnej chwili prezenter zauważa, że operator telewizji uchwycił w chwili wypadku wymowny znak: utworzyły go skrzyżowane ślad podchodzącego do lądowania samolotu i poziome, rozciągnięte pasmo obłoków. - Na niebie, nad miejscem katastrofy obłoki ułożyły się tak, że podświetlone promieniami słońca wraz ze śladem zostawionym przez samolot ułożyły się w kształt katolickiego krzyża - brzmi komentarz prezentera do niecodziennego zjawiska.
Anatomia Upadku.mp4 play
Film „Anatomia upadku" stanowi podsumowanie dwóch lat wy ...
Film „Anatomia upadku" stanowi podsumowanie dwóch lat wysiłków. Z jednej strony ogromnej pracy strony społecznej, naukowców, ekspertów, dziennikarzy usiłujących dojść prawdy, z drugiej -- nie mniej uporczywych działań władzy, aby tę prawdę ukryć, zbagatelizować, obśmiać lub przemilczeć, co znakomicie ukazuje zaprezentowana taktyka premiera. Anita Gargas wróciła ze swoją ekipą do Smoleńska. Pewnie udała się tam nie po raz ostatni, chociaż coraz trudniej przychodzi jej znajdować nowe dowody. Okolica zmieniła się nie do poznania. Teren katastrofy zasypano grubą warstwą ziemi, na której położono betonowe płyty. Wycięto wszystkie drzewa, skłaniające do niewygodnych pytań, dlaczego oprócz „pancernej brzozy" maszyna nie uszkodziła żadnego z okolicznych drzew. Nie ma autokomisu, miejsce tragedii zasłonił pawilon handlowy... scenariusz i reżyseria: Anita Gargas
Anatomia upadku_2012_.divx play
O Filmie Tego filmu na pewno długo nie zobaczymy w p ...
obrazek O Filmie Tego filmu na pewno długo nie zobaczymy w powszechnie dostępnej, popularnej telewizji. To film zbyt niebezpieczny - ale nie tylko dla smoleńskich manipulatorów ze szczytów władzy i wielkich mediów. To film groźny dla tych, którzy zadowoleni są z milczenia większości, z odwracania wzroku od tragedii smoleńskiej milionów naszych rodaków. To materiał, który naprawdę może zbudzić obojętnych.
Drzazgi Polska 2009.avi play
Film: Komedia, Data premiery: 13 luty 2008 (Polska) ...
7234495_2.jpg Film: Komedia, Data premiery: 13 luty 2008 (Polska) / 13 styczeń 2008 (Świat) Zachomikuj mnie !!!
Tatarak.avi play
"Młoda śmierć" TatarakJakość: DVDRi ...
"Młoda śmierć" TATARAK obrazek

Tatarak

Jakość: DVDRip Produkcja: Polska Gatunek: Dramat, Obyczajowy Data Premiery: 2009-02-13 (Świat) Reżyseria: Andrzej Wajda

Historia starzejącej się, doświadczonej życiem i schorowanej doktorowej Marty borykającej się z nudą i wspomnieniami. Żyje ze swym mężem w małym miasteczku. Przypadek sprawi, że przypomni sobie, czym jest miłość, a nawet fizyczna fascynacja. Spotkanie z młodym mężczyzną i jego tragiczna śmierć w trakcie wspólnej kąpieli wywołują w niej uczucia i reakcje, jakich sama się nie spodziewała.
Barwy nieskończoności - Fraktale 1995Lektor PL.avi play
Barwy nieskończoności. Fraktale The Colours of Infini ...
Barwy nieskończoności. Fraktale The Colours of Infinity Film dokumentalny Wielka Brytania, 1995, 53 min. Reżyseria: Nigel Lesmoir-Gordon Format: avi; Kodek: DivX 5; Rozdzielczość: 524 x 394 Arthur C. Clarke przedstawia w swoim programie dokumentalnym, wiekopomne odkrycie francuskiego matematyka Benoît B. Mandelbrota - Fraktale. Mandelbrot do badania iteracji funkcji zespolonych jako pierwszy wykorzystał komputery. Dla uzyskanych przez siebie wykresów wymyślił nazwę Fraktale. M.in. w 1980 r. odkrył i opisał fraktal nazwany od jego nazwiska "Zbiorem Mandelbrota". Program ukazuje powiązania tego zbioru z wzorami występującymi jak się okazuje bardzo powszechnie w Naturze. Można powiedzieć że odkrywa "rękę boga" w projektowaniu świata.
Synowie Wyklęci 2010Lektor PLHQ.avi play
Sons of Perdition Film dokumentalny, USA, 2010, 83 ...
Sons of Perdition Film dokumentalny, USA, 2010, 83 min. Reżyser: Tyler Measom, Jennilyn Merten Format: avi; Kodek: XviD; Rozdzielczość: 720 x 432 Opowieść o trzech nastolatkach, ofiarach religijnego ekstremizmu głowy Fundamentalnego Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich w Utah i Arizonie. Chłopcy zostali wygnani ze społeczności, w której się wychowywali. Ich rodzice posłuchali fanatycznego prezydenta kościoła - Warrena Jeffsa, który po objęciu funkcji w 2002 roku ograniczył dostęp wiernych do edukacji i rozrywki, a za najmniejsze przewinienie groził wygnaniem ze społeczności. Jeffs przekonywał dorosłych, że ich dzieci zesłał diabeł, aby sprawdzić ich wierność wobec wspólnoty. Po kolejnych płomiennych kazaniach charyzmatycznego mormona, na ulice amerykańskich miast wyległy dziesiątki bezradnych nastolatków, wyrzuconych z domów za byle przewinienia. Wśród nich znaleźli się również bohaterowie filmu. Trzy lata zajęło im odnalezienie się w społeczeństwie, którego wcześniej nie znali. Największym wyzwaniem okazała się jednak konieczność pokonania poczucia wstydu, winy i grzechu, które wpajano im od najmłodszych lat.
Chiny - Kraj Jedynaków.avi play
Kiedy w 1949 r. Mao Zedong doszedł do władzy, Chiny licz ...
Kiedy w 1949 r. Mao Zedong doszedł do władzy, Chiny liczyły 500 milionów mieszkańców. Trzydzieści lat później ich liczba niemal się podwoiła. Obawiając się przeludnienia, chaosu i kryzysu, władze zaczęły propagować tzw. politykę jednego dziecka. Na szeroką skalę prowadzi się propagandę, która ma służyć stałemu ograniczaniu gwałtownego przyrostu liczby ludności. Rodziny, które decydują się na liczniejsze potomstwo, muszą płacić wysokie kary, tzw. rekompensatę społeczną, zazwyczaj przekraczającą ich możliwości finansowe.
zniesławienie DEFAMATION.mp4 play
Został przetłumaczony film DEFAMATION – czyli inaczej ...
Został przetłumaczony film DEFAMATION – czyli inaczej Izraelskie „zniesławienie” , który jest blokowany przez międzynarodowa masonerię w każdym kraju, ten film w ogóle nie jest znany Europie, niestety… angielskia wersja filmu została zablokowana na każdym portalu Internetowym, ponieważ dla syjonizmu słowo „holokaust” i „antysemityzm” to tematy tabu… nawet Internauci nie mają prawa o tym dyskutować… „zniesławienie” – zostało zrobione przez Izraelskiego Żyda Yoava Shamira, który wywodzi się z SYJONISTYCZNEJ RODZINY… tak więc ten film NIE JEST ANTYSEMICKI – raczej wyjaśnia, że pojęcie „antysemityzmu” jest narcystycznie wykorzystywane do wpajania poczucia wyższości rasowej i zniewalania narodów świata za pośrednictwem lichwy i gangów banksterskich obrazek

więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności