Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

NIEBO ISTNIEJE NAPRAWDE - CHŁOPIEC, KTÓRY ZOBACZYŁ NIEBO.2010.DVDRip-XViD - LEKTOR PL.avi

ankast7 / FILMY RELIGIJNE / NIEBO ISTNIEJE NAPRAWDE - CHŁOPIEC, KTÓRY ZOBACZYŁ NIEBO.2010.DVDRip-XViD - LEKTOR PL.avi
Download: NIEBO ISTNIEJE NAPRAWDE - CHŁOPIEC, KTÓRY ZOBACZYŁ NIEBO.2010.DVDRip-XViD - LEKTOR PL.avi

54,55 MB

Długość filmu: 14 min 47 s

0,0 / 5 (0 głosów)
obrazekobrazekGatunek: Dokument, Religijny
Produkcja: USA
Niebo może wydawać się odległe, ale dla pewnego małego chłopca jest ono bardzo realne.
Zobacz film: Colton Burpo mówi, że wstąpił do nieba i zobaczył Jezusa! Trzy latek nie jest w stanie czegoś takiego wymyślić….
Film przedstawia świadectwo jedenastoletniego Coltona Burpo, który jako trzylatek ciężko zachorował i w trakcie operacji opuścił własne ciało.
Kiedy Colton Burpo cudem wyzdrowiał po nagłej operacji wycięcia wyrostka robaczkowego, jego rodzina nie posiadała się z radości. Nie spodziewała się jednak, że w ciągu następnych kilku miesięcy usłyszy piękną i wyjątkową historię o podróży małego chłopca do nieba i z powrotem.
Niespełna czteroletni Colton oznajmił rodzicom, że opuścił swoje ciało podczas zabiegu, wiarygodnie opisując, co jego rodzice robili, gdy on leżał na stole operacyjnym. Opowiadał o wizycie w niebie i przekazywał historie ludzi, z którymi spotkał się w zaświatach, a których nigdy wcześniej nie widział. Wspominał nawet o zdarzeniach mających miejsce jeszcze przed jego narodzinami. Zaskoczył swoich rodziców opisami i mało znanymi szczegółami o niebie, dokładnie pasującymi do tego, co podaje Biblia, a przecież nie mógł ich stamtąd znać, bo jeszcze nie umiał czytać.
Z rozbrajającą niewinnością i typową dla dziecka prostolinijnością Colton opowiadał o spotkaniach z członkami rodziny, którzy już dawno odeszli z tego świata. Opisywał Jezusa i anioły, twierdził, że Bóg jest „bardzo, bardzo duży” i naprawdę nas kocha.
Historia ta – opowiedziana przez ojca przywołującego proste słowa własnego syna – ukazuje miejsce, które czeka na nas wszystkich, gdzie, jak mówi Colton, „nikt nie jest stary i nikt nie nosi okularów”.
"Niebo istnieje... naprawdę!" na zawsze zmieni sposób, w jaki myślisz o wieczności, pozwalając ci przyjąć perspektywę dziecka i uwierzyć jak ono.


Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Pasja lektor PL1.avi play
Jedyna kopia z polskim lektorem ..

Jedyna kopia z polskim lektorem ..

Moc zmartwychwstania - 1958 - DVDRip - Lektor PL.avi play
LEKTOR PL Gatunek: Dramat Religijny "Moc Zmartwychw ...
obrazek LEKTOR PL Gatunek: Dramat Religijny "Moc Zmartwychwstania" - opowieść o życiu świętego Piotra, pierwszego papieża, rybaka z Galilei i jednego z najbliższych uczniów Jezusa. Piotr wspomina Go, gdy sam uwięziony, oczekuje na ukrzyżowanie.
Z DRUGIEJ STRONY.LOOK BOTH WAYS.2005.DVDRip-XViD - LEKTOR PL.avi play
...Świetny film z przekazem, pełen cennych wartośc ...
obrazekobrazek

...Świetny film z przekazem, pełen cennych wartości... Gatunek: Dramat Produkcja: Australia

W czasie piekielnie upalnego weekendu krzyżują się losy wyrwanych z nieprzewidywalnej codzienności ludzi. Nick właśnie otrzymał druzgoczącą diagnozę lekarską, której szczegóły pozna dopiero w poniedziałek. Wracająca z pogrzebu Meryl jest świadkiem tragicznego wypadku. Andy nagle dowiaduje się o nieplanowanej ciąży swojej dziewczyny... Przejmujące losy bohaterów łączą się w gęstej mieszaninie bólu, szczęścia i cierpienia. Śmierć i strach towarzyszą gorącej afirmacji życia. Film Look both ways to pierwszy długometrażowy film fabularny Sary Watt. Ceniona autorka wnikliwych i przejmujących animacji stworzyła nowatorski projekt, w którym pełne ekspresji fragmenty animowanych obrazów, pokazują świat w wymiarze emocjonalnym i pozwalają widzowi spojrzeć na losy bohaterów w intymny sposób.

Przebłysk wieczności  Polski Lektor .avi play
Przebłysk wieczności - Ian McCormack ( film oparty na fa ...
Przebłysk wieczności - Ian McCormack ( film oparty na faktach ) Ian nurkował nocą u wybrzeży wyspy Mauritius , gdy został ukąszony przez śmiertelnie jadowitą meduzę , zwaną Osą Morską . W fabularyzowanej wersji świadectwa opowiada jak walczył o życie w drodze do szpitala , został zdiagnozowany jako klinicznie martwy i spotkał się z Bogiem . Bóg dał mu możliwość aby powrócić i opowiadać wszystkim o zbawczej łasce Pana Jezusa Chrystusa .
Wielka Cisza.avi play
Film o świadomości, absolutnej obecności, o życiu ludzi, ...
Film o świadomości, absolutnej obecności, o życiu ludzi, którzy w najczystszej formie poświęcili całe swoje życie Bogu.
Życie za życie. Maksymilian Kolbe1.avi play
Fabularny film opowiada historię poświęcenia swego życia ...
Fabularny film opowiada historię poświęcenia swego życia przez św.Maksymiliana Kolbe na rzecz współwięźnia z obozu koncentracyjnego. MaximilianKolbe_AW_170.jpg
Swiety Mimo woli 19621.avi play
Jest to najlepszy (wg mnie) film o świętym. Stary i cza ...
Jest to najlepszy (wg mnie) film o świętym. Stary i czarno-biały. Opowiada historię mało znanego świętego Józefa z Cupertino. Z lektorem PL Reluctantsaint.jpg
sw. Edyta Stein - Siodmy Pokój2.avi play
Fabularny Film o św. Edycie Stein pt: "Siódmy Pokój". ...
Fabularny Film o św. Edycie Stein pt: "Siódmy Pokój". W wersji polskiej (dubbing) TV - Rip la-settima-stanza_1.jpg
Purpura i Czerń 1983.avi play
Purpura i Czerń (1983) The Scarlet and the Black Lekto ...
Purpura i Czerń (1983) The Scarlet and the Black Lektor PL Ksiądz Hugh O'Flaherty (Gregory Peck), watykański dyplomata, ukrywa alianckich pilotów i jeńców zbiegłych z obozu na terenie Watykanu w czasie II wojny św... obrazek
Narodzenie.2006.DVDRip.Lektor.PL.avi play
"Narodzenie" to film, który odsłania tajemnice jednej z ...
"Narodzenie" to film, który odsłania tajemnice jednej z największych opowieści w dziejach ludzkości. Obraz opowiada o pełnej trudów i niebezpieczeństw podróży dwojga bohaterów, Marii i Józefa, o cudownym poczęciu Jezusa i jego narodzinach. Ten dramatyczny, pełen emocji film przedstawia niełatwą podróż pary młodych bohaterów z Nazaretu do Betlejem, miejscowości, z której pochodzi Józef. Józef i Maria wyruszają w podróż, aby uczestniczyć w spisie ludności zarządzonym przez króla Heroda. Muszą wyruszyć w ponad 150-kilometrową pełną niebezpieczeństw drogę, mimo że Maria jest już w dziewiątym miesiącu ciąży. Budżet filmu "Narodzenie": $35,000,000 Przychody z biletów w USA: $37,629,831 Przychody z biletów poza USA: $8,802,433 Suma przychodów z biletów na całym świecie: $46,432,264
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności