zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

NIEBO ISTNIEJE NAPRAWDE - CHŁOPIEC, KTÓRY ZOBACZYŁ NIEBO.2010.DVDRip-XViD - LEKTOR PL.avi

ankast7 / FILMY RELIGIJNE / NIEBO ISTNIEJE NAPRAWDE - CHŁOPIEC, KTÓRY ZOBACZYŁ NIEBO.2010.DVDRip-XViD - LEKTOR PL.avi
Download: NIEBO ISTNIEJE NAPRAWDE - CHŁOPIEC, KTÓRY ZOBACZYŁ NIEBO.2010.DVDRip-XViD - LEKTOR PL.avi

54,55 MB

Długość filmu: 14 min 47 s

0,0 / 5  (0 głosów)
obrazekobrazekGatunek: Dokument, Religijny
Produkcja: USA
Niebo może wydawać się odległe, ale dla pewnego małego chłopca jest ono bardzo realne.
Zobacz film: Colton Burpo mówi, że wstąpił do nieba i zobaczył Jezusa! Trzy latek nie jest w stanie czegoś takiego wymyślić….
Film przedstawia świadectwo jedenastoletniego Coltona Burpo, który jako trzylatek ciężko zachorował i w trakcie operacji opuścił własne ciało.
Kiedy Colton Burpo cudem wyzdrowiał po nagłej operacji wycięcia wyrostka robaczkowego, jego rodzina nie posiadała się z radości. Nie spodziewała się jednak, że w ciągu następnych kilku miesięcy usłyszy piękną i wyjątkową historię o podróży małego chłopca do nieba i z powrotem.
Niespełna czteroletni Colton oznajmił rodzicom, że opuścił swoje ciało podczas zabiegu, wiarygodnie opisując, co jego rodzice robili, gdy on leżał na stole operacyjnym. Opowiadał o wizycie w niebie i przekazywał historie ludzi, z którymi spotkał się w zaświatach, a których nigdy wcześniej nie widział. Wspominał nawet o zdarzeniach mających miejsce jeszcze przed jego narodzinami. Zaskoczył swoich rodziców opisami i mało znanymi szczegółami o niebie, dokładnie pasującymi do tego, co podaje Biblia, a przecież nie mógł ich stamtąd znać, bo jeszcze nie umiał czytać.
Z rozbrajającą niewinnością i typową dla dziecka prostolinijnością Colton opowiadał o spotkaniach z członkami rodziny, którzy już dawno odeszli z tego świata. Opisywał Jezusa i anioły, twierdził, że Bóg jest „bardzo, bardzo duży” i naprawdę nas kocha.
Historia ta – opowiedziana przez ojca przywołującego proste słowa własnego syna – ukazuje miejsce, które czeka na nas wszystkich, gdzie, jak mówi Colton, „nikt nie jest stary i nikt nie nosi okularów”.
"Niebo istnieje... naprawdę!" na zawsze zmieni sposób, w jaki myślisz o wieczności, pozwalając ci przyjąć perspektywę dziecka i uwierzyć jak ono.


Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Luther -  lektor PL.avi play
zapraszam na film L U T H E R Tytuł nie wymaga wyjasni ...
zapraszam na film L U T H E R Tytuł nie wymaga wyjasnień L u t h e r obrazek Film opowiada o Marcinie Lutrze dr prawa kanonicznego Marcinie LUTRZE , augustianinie żyjącym w XVI wieku, który poprzez osobiste spotkanie z Bogiem doświadcza wewnętrznej przemiany. Jako zakonnik kościoła rzymskokatolickiego studiuje Pismo Święte i pod jego wpływem dostrzega herezje w kościele katolickim. Sprzeciwia się temu i spisuje 95 tez, które przybija do drzwi kościoła zamkowego w Wittenberdze. Pomimo surowych konsekwencji niezachwianie stoi przy Bogu i objawionej prawdzie. Ps. Film ten wyprodukowano w 2.003 roku jednak, mimo, że w filmie grają aktorzy z kilku krajów film NIE BYŁ WÓWCZAS W POLSCE WYŚWIETLANY. Dodam, że również NIE UKAZAŁ SIĘ WÓWCZAS NA DVD . Powstaje pytanie Dlaczego? Ogladniez film - zrozumiesz dlaczego ! Dziś mamy już 2.009 rok i oczywiście film już jest coraz bardziej CENIONY jako wartość nie tylko Filmowa lecz o DUŻEJ wartości moralno – etycznej i wskazuje na wiele Prawd Kościoła Rzymsko-Katolickiego. Gdyby nie Luter i Jemu podobni , których wieeelu zginęło z NAKAZU "NAMIESTNIKOW CHRYSTUSA" czyli PAPIEZY.. NADAL BYSMY NIE MIELI BIBLII. Pamiętaj, że nawet 400 lat "po Lutrze" Papież dnia 25 stycznia 1897 roku czyli 111 lat temu WPISAL BIBLIE NA ..INDEX KSIAG ZAKAZANYCH...Niech to PAMIETA każda OSOBA, która zechce mi, chociaż troszkę powiedzieć, ze to ja bluźnię na Kościół I niech zauważy przynajmniej malutką różnicę, ze NIE NA BOGA - chyba na tyle można zdjąć zasłonę ze swoich oczu, aby dostrzec ta malutka różnicę, ale ogromnie istotną. Jeśli taka Osoba myśli ze ja bluźnię, to niech w najbliższą NIEDZIELĘ, czyli SUN-DAY dzień słońca pojdzie do Księdza sie wyspowiadać, za GRZECH OBMOWY. Bo nie bluźni ta, która stara sie dochodzić do PRAWDY i ukazywać ją bliźnim swoim, lecz ta KTORA NIE zechce nawet troszkę sprawdzić faktów - Obmawia. "Nie będziesz zabijał, a kto by zabił, pójdzie pod sąd" (Mateusza 5:21) Pozdrawiam cieplutko
Jak Było Na Początku 1 .avi play
Historyczny 2000
Historyczny 2000
Jak Było Na Początku 2 .avi play
Historyczny 2000
Historyczny 2000
DZIESIĘCIORO PRZYKAZAŃ 1.avi play
Dramat Kostiumowy 1956
Dramat Kostiumowy 1956
DZIESIĘCIORO PRZYKAZAŃ 2.avi play
Dramat Kostiumowy 1956
Dramat Kostiumowy 1956
Jezus z Nazaretu_part 2.avi play
Wielu krytyków uważa go za film najlepszy w swoim gatunk ...
Wielu krytyków uważa go za film najlepszy w swoim gatunku, a z pewnością za najbardziej szczegółowy opis życia Jezusa. Film nie ogranicza się tylko do męczeństwa i śmierci Chrystusa, a prezentuje także jego wcześniejsze losy, także losy osób z Nim związanych. Film był ogromnym przedsięwzięciem, z wystawną scenografią i kostiumami. Bardzo dużym atutem dzieła jest gwiazdorska obsada, m.in.: Anne Bancroft (Maria Magdalena), Anthony Quinn (Kajfasz), Christopher Plummer (Herod Antypas) czy Michael York (Jan Chrzciciel). Najpiękniejszymi partiami filmu są sceny prezentujące Ostatnią Wieczerzę, scena sądu nad Chrystusem oraz kończące film Męka i Zmartwychwstanie.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności