Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Zuma Atlantis 1.4.0.0.rar

ania19raf / zachomikowane / gry / Zuma Atlantis 1.4.0.0.rar
Download: Zuma Atlantis 1.4.0.0.rar

14,86 MB

0.0 / 5 (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
obrazekOpis i cechy: Niewiarygodna rzecz przytrafiła się Hugo. Zła wiedźma Scylla zaczarowała pewne zwierciadło i uwięziła trolla w tafli szkła. A żeby mieć pewność, że nikt go nie uwolni, potłukła lustro na trzy części i kawałki rozrzuciła na trzy strony świata. Każdy z fragmentów trafił w inne ręce. Jeden do Wikingów, drugi do szefa gangu wiewiórek, trzeci do imperatora Cesarstwa Rzymskiego Bobrów. Trzeba je odzyskać. W niebezpieczną misję wyruszają dzieci Hugo: Rit, Rat i Rut. Gracz, wcielając się w ich postacie, weźmie udział w corocznym Wyścigu Dzikich Świń, zmierzy się z ochroną Cesarza Bobrów, będzie próbował wkraść się do kryjówki szefa szajki wiewiórek. Gra "Czarodziejskie zwierciadło" z serii Hugo jest okazją do spotkania dziecka z zaprzyjaźnionymi trollami i przyjścia im z pomocą. Dzięki niej mały gracz uczy się pomagać tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji. To wielka wartość, którą warto rozwijać w dzieciach. Ta część przygód trolla rozwija zręczność, sprawność i szybkość dziecka. Gracz zmaga się z trudnymi zadaniami w trójwymiarowym, pięknym, zimowym krajobrazie. Podczas gry musi zwyciężać w pojedynkach z niebezpiecznymi przeciwnikami. Broń używana w grze naprawdę należy do białych. są nią śnieżne kule. A walka na śnieżne kule to przecież sama przyjemność! Na gracza czekają też wyścigi, w które rozwijają koordynację ruchową, sprawność w posługiwaniu się myszą i klawiaturą i zręczność. W tej zabawie z sympatycznym Hugo dziecko uczy się współzawodnictwa i konsekwentnego dążenia do zamierzonych celów.
obrazekOpis i cechy: Każde dziecko jest małym odkrywcą. Marzy o znalezieniu jakiegoś niezwykłego skarbu i wielkiej wyprawie. Wybierając grę z serii Hugo: "Tajemnice oceanu", masz szansę spełnić dziecięce marzenia. Troll Hugo wyrusza na wody strefy arktycznej, umiarkowanej, tropikalnej i subtropikalnej, by znaleźć skarb należący niegdyś do jego dziadka. Robiąc porządki, Hugo znalazł dziennik dziadka, kapitana Bardzobrodatego. Przodek trolla był prawdziwym wilkiem morskim. Słynął z dzielności i zamiłowania do przygód. Odkrył kiedyś cenny skarb, ale nie dopłynął z nim do rodzinnego portu, bo w drodze powrotnej banda piratów zatopiła statek. Razem z kadłubem na dno poszedł skarb. Herszt piratów wykonał mapę i sprytnie podzielił ją na cztery części, by nie dostała się w niepowołane ręce. Hugo dowiedziawszy się o skarbie, rusza na morze, by odzyskać rodzinną własność. Poszukiwania zaczyna od odnalezienia starych piratów, którzy mnożą przed graczem kolejne zadania. W zamian za ich wykonanie obiecują oddać swoje kawałki mapy. Dziecko musi wykonać wszystkie zadania, żeby zdobyć wszystkie części i złożyć mapę w całość. Wtedy dowie się, gdzie ukryty jest skarb. Gra pozwala rozwijać sprawność dziecka, ćwiczy jego manualną zręczność. Wcielając się w poszukiwacza skarbów, dziecko rozwija wyobraźnię, uczy się zaradności i dążenia do celu. Dzięki interaktywnej encyklopedii poznaje wodny świat czterech stref klimatycznych: arktycznej, umiarkowanej, tropikalnej i subtropikalnej. Dowiaduje się, jakie zwierzęta żyją w podwodnym świecie, które z nich są mistrzami nurkowania, szybkości, ile ważą, jak wiele jaj składają. Przygoda z Hugo pozwala dzieciom uczyć się podczas zabawy.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności