Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Nie igraj z aniołem odc.53.rmvb

anetabielsko / Nie igraj z aniołem / Nie igraj z aniołem odc.53.rmvb
Download: Nie igraj z aniołem odc.53.rmvb

131,54 MB

Długość filmu: 40 min

0.0 / 5 (0 głosów)
Viviana wraca do domu. Marichuy zauważa, że Pirrania jej się przygląda. JuanM wypytuje Vivianę o jej wspomnienia. Pirrania pyta się Marichuy czy się go boi. Marichuy uważa że Pirrania wcale nie jest złym człowiekiem jak sądzą inni. Cecylia pyta ojca Anselmo czy Marichuy odeszła z powodu tego iż nie chcaiła zaakceptować ich jako rodziców. Ten jednak po raz kolejny zaprzecza. Blanca pyta JuanaM czy jego żona wie o Marichuy. Wyjaśnie mu że Mayita powiedziała jej, że ożenił się z dziewczyną o tym imieniu i ta przyniesie jej braciszka. Leopardo przeglądając dokumenty natrafia na nazwisko JuanaM i zaczyna wspominać swojego przyjaciela. Amica opowiada Marichuy o Leopardo. Dziewczyna nie chce aby Juan M ją znalazł jednak ma przeczucie, że on i Leopardo się znają. Estefania, Isabella i Amador zastanawiają się co zrobić, aby dowiedzieć się gdzie aktualnie przebywa Marichuy. JuanM poznaje w barze pewną dziewczynę, która bardzo mu kogoś przypomina. Marichuy idzie do lasu i spotyka Leopardo. Mówi mu, że idzie się przejść. Ten stwierdza, że jest to niebezpieczne. Dziewczyna stwierdza, że się nie boi. Na Marichuy nad rzeką czeka Pirrania.
_________________

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Nie igraj z aniołem - 163.rmvb play
Rafael uczy Marichuy żyć w ciemności. Onelia ostrze­ga ...
obrazek Rafael uczy Marichuy żyć w ciemności. Onelia ostrze­ga wnuczkę przed Aną Julią. Juan Miguel dostaje pracę w in­stytucie dla niewidomych. Ana Julia kokietuje Daniela.
NIE IGRAJ Z ANIOLEM odc.122.rmvb play
Blanca pyta Juana Miguela co wydarzyło się na przyjęciu ...
Blanca pyta Juana Miguela co wydarzyło się na przyjęciu pomiędzy nim, a Omarem. Juan Miguel informuje ją, że Omarowi nie podobało się to, że rozmawiał z Marichuy. Blanca stwierdza, że Omar z kolei rozmawiał z nią, co na pewno sam widział. Następnie pyta czy to mu nie przeszkadzało. Juan Miguel mówi, że jeśli ma być szczery to nie, ponieważ pomyślał sobie, że zaskoczył go jej widok, poczuł się zaintrygowany i chciał o coś zapytać. Gdy Blanca przyznaje, że tak właśnie było Juan Miguel stwierdza, że czasami zazdrość jest absurdalna i nie ma podstaw. Blanca uważa, że to zależy od miłości, którą się czuje i od pewności siebie. Następnie pyta czy nie poczuł zazdrości gdy Omar i Marichuy wyszli razem, ponieważ ona ją poczuła. Marichuy opowiada Cecili, że pewnego dnia Blanca przyszła do jej mieszkania i swoim spojrzeniem błagała ją żeby nie odbierała jej Juana Miguela, a ponieważ udało jej się wzbudzić jej litość nie miała odwagi stanąć pomiędzy nimi. Cecilia pyta czy chciala wrócić do Juana Miguela. Marichuy stwierdza, że choć była zagubiona i miała wątpliwości pragnęła tego z całego serca. Następnie dodaje, że była bardzo głupia poświęcając się dla kobiety, która budziła jej litość, ponieważ teraz ta kobieta jest zupełnie inna i nie potrzebuje już współczucia. Cecilia pyta czy to znaczy, że żałuje swojej decyzji. Gdy Marichuy przyznaje, że tak właśnie jest Cecilia stwierdza, że skoro zdała sobie sprawę, że będąc szczodrą zrezygnowała z własnego szczęścia to jest jeszcze czas by je odzyskać, by odzyskać Juana Miguela.
NIE IGRAJ Z ANIOLEM odc.118.rmvb play
Ojciec Anselmo stara się dodać odwagi zdenerwowanemu Vin ...
Ojciec Anselmo stara się dodać odwagi zdenerwowanemu Vincente, który stoi przed ołtarzem i czeka na Rocio mówiąc, że nie jest ani pierwszy, ani też ostatni. Omar zapewnia Marichuy, że jeszcze nigdy nie wyglądała tak pięknie jak dziś. Marichuy chce wiedzieć czy ma traktować jego słowa jak komplement, czy pretensje. Omar stwierdza, że właściwie jedno i drugie, ponieważ dla jego oczu patrzeć na nią to wielka przyjemność, nie podoba mu się tylko, że inni również podziwiają to piękno. Mayta pyta Marichuy gdzie jest jej braciszek. Marichuy informuje ją, że został w domu. Mayta jest zawiedziona, że nie zabrała go ze sobą. Marichuy wyjaśnia jej, że jest po prostu na to za mały. Juan Miguel przypominając sobie swój ślub i noc poślubną spędzoną z Marichuy jest pewien, że ona również, tak samo jak on doskonale pamięta, że oni także pobrali się w tym kościele. Onelia widząc jak Juan Miguel wychodzi z pokoju guwernantki nie ma wątpliwości, że ta przeklęta morderczyni znowu jest w domu. Mayta opowiada babci Marianie o ślubie Rocio i Vincente. Juan Miguel zjawia się w kościele ojca Anselmo i patrząc na ławkę, w której podczas wczorajszego ślubu Rocio siedziała Marichuy dochodzi do wniosku, że jeśli Marichuy wyjdzie za Omara straci ją na zawsze.
NIE IGRAJ Z ANIOLEM odc.112.AVI play
Isabela podając się za siostrę Blanci Ivette stara się p ...
Isabela podając się za siostrę Blanci Ivette stara się przekonać ją, że Juan Miguel ją okłamuje, wykorzystuje i oszukuje i wcale nie ma zamiaru się z nią ożenić. Omar chce wiedzieć czy ktoś widział jak Blanca zraniła się szkłem z rozbitego flakonu perfum i czy Juan Miguel wierzy w to, że naprawdę tak było. Blanca pyta Isabele kim jest i dlaczego jej to robi. Isabela stwierdza, że chce jedynie ocalić ją przed śmiercią, ponieważ Juan Miguel chce się jej pozbyć. Juan Miguel informuje Omara, że nie przyszedł do niego by rozmawiać o Blance, a o Marichuy, ale w tej chwili to chyba niemożliwe, więc będzie lepiej jeśli porozmawiają kiedy indziej. Isabela zapewnia Onelie, że z łatwością doprowadzą Blance do obłędu i sprawią, że stanie się agresywna, a wtedy Juan Miguel zda sobie sprawę, że nie może jej wyleczyć. Omar uważa, że Juanito jest bardziej jego dzieckiem niż Juana Miguela, ponieważ to on pomógł mu przyjść na świat. Juan Miguel stara się uświadomić mu, że nie zrobił nic niezwykłego, spełnił po prostu swój obowiązek, zachował się tak jak każdy inny lekarz zachowałby się na jego miejscu. Omar twierdzi, że innemu lekarzowi mogłoby się nie udać uratować życia Marichuy i jej dziecka, ponieważ zwykła cierpliwość nie wystarczyła, niezbędne było całkowite oddanie i wielka miłość. Zdenerwowany Juan Miguel stwierdza, że to nie czyni go właścicielem Marichuy, a tym bardziej jego dziecka. Omar informuje go, że ma chyba prawo uważać się za jego ojca po tym jak nie tylko uratował mu życie, ale również słuchał jego płaczu, trzymał w ramionach, obserwował jak śpi, chronił przed niebezpieczeństwem. Następnie pyta Juana Miguela czy on oprócz krwi dał coś swojemu dziecku. Juan Miguel stwierdza, że dał mu nie tylko krew, ale przede wszystkim miłość, którą czuła Marichuy gdy była jego żoną, ponieważ z tej właśnie miłości poczęło i narodziło się to dziecko i tą samą miłością on je kocha. Zirytowany przedłużającą się rozmową z Marichuy Patricio prosi ją by powiedziała mu w końcu czy ma zamiar z nim pójść.
NIE IGRAJ Z ANIOLEM odc.111.AVI play
Marichuy informuje Omara, że potrzebuje więcej czasu na ...
Marichuy informuje Omara, że potrzebuje więcej czasu na podjęcie decyzji, ponieważ w tej chwili ma na głowie zbyt wiele spraw i problemów, których nie może tak po prostu zostawić. Omar stwierdza, że jednym z nich jest Juan Miguel. Gdy Marichuy przyznaje mu rację Omar informuje ją, że Juan Miguel chce z nim porozmawiać. Juan Miguel ma nadzieję, że Marichuy wciąż go kocha i okłamała go potwierdzając, że ponownie przyjęła oświadczyny Omara, choć możliwość, że do niego wróci z każdym dniem coraz bardziej się oddala. Marichuy pyta Omara o czym Juan Miguel chce z nim rozmawiać. Omar stwierdza, że to na pewno ma związek z nią. Marichuy zastanawia się ile razy będzie musiała jeszcze posłać go do diabła żeby w końcu zrozumiał, że nie chce mieć z nim nic wspólnego. Omar stara się przekonać ją, że gdy wróci z nim do hacjendy i zostanie jego żoną Juan Miguel na pewno zostawi ja w spokoju. Omar przypomina mu, że w końcu sam jej tak powiedział. Juan Miguel twierdzi, że powiedział tak tylko dlatego, że się pokłócili, a tak naprawdę nigdy by tego nie zrobił. Wówczas Omar chce wiedzieć co może zaoferować Marichuy skoro w jego domu mieszka kobieta, która dla niego zabiła. Juan Miguel prosi by nie komplikował i tak już trudnej sytuacji jeszcze bardziej. Nagle Omar pyta jak poznał Blance, co wie o niej samej, jej życiu i przeszłości.
NIE IGRAJ Z ANIOLEM odc.110.AVI play
Amador widząc jak Omar wychodzi z Blancą zastanawia się ...
Amador widząc jak Omar wychodzi z Blancą zastanawia się co pretendent Marichuy ma wspólnego z narzeczoną Juana Miguela. Tymczasem Omar odwozi Blance do domu Juana Miguela, następnie odprowadza ją do jej pokoju i gdy ma zamiar już wyjść Blanca prosi go by nie zostawiał jej samej. Marichuy wspólnie ze swoimi przyjaciółmi zastanawia się jak po śmierci Nelsona będzie wyglądało życie Elsy. Amador uważa, że Elsa bardzo szybko o wszystkim zapomni i zacznie żyć od nowa, kolejny raz się zakocha albo też wróci do Eduarda, co zakończy jego romansik z Beatriz. Omar na prośbę Blanci dzwoni do domu Elsy by zapytać o Juana Miguela, telefon odbiera Becky, która obiecuje go poszukać, jednak dostrzegając w jego towarzystwie Israela jest tak przejęta jego widokiem, że zapomina poinformować Juana Miguela o telefonie Omara. Nie mogąc skontaktować się z Juanem Miguelem Omar stwierdza, że sam również jest w końcu lekarzem i pyta Blance co jej jest. Marichuy spotyka w domu Elsy swoich rodziców. Marichuy stwierdza, że nie ma odwagi odebrać Juana Miguela Blance, ponieważ Blanca jest chora, a także słaba i dlatego go potrzebuje, natomiast ona jest silna i ma swojego synka. Juan Miguel informuje Rocio, że dzisiejszej nocy ma zamiar pilnować Blanci. Rocio stwierdza, że Blanca jest bardzo spokojna i nie wydaje jej się by mogło stać się coś złego. Tymczasem Ivette zdążyła już przejąć kontrole nad Blancą i jest wściekła, że nie może wyjść z domu przez ogród, ponieważ drzwi od tarasu są zamknięte. Całą sytuację przez uchylone drzwi od sypialni obserwuje Onelia. Ivette nie mogąc wyjść przez taras postanawia wyjść z domu głównymi drzwiami. Onelia zastanawia się co powinna zrobić. Ivette udaje się do teatru, w którym pracuje Marichuy. Ochroniarz informuje ją, że w środku nie ma nikogo oprócz niego, ponieważ dzisiejsze przedstawienie zostało przełożone na jutro. Omar chce wiedzieć czy Marichuy wróci z nim do jego hacjendy.
NIE IGRAJ Z ANIOLEM odc.109.AVI play
Omar po raz kolejny zjawia się w środku nocy w mieszkani ...
Omar po raz kolejny zjawia się w środku nocy w mieszkaniu Marichuy. Juan Miguel dochodzi do wniosku, że Blanca cierpi z jego winy, ponieważ nie zrobił wystarczająco dużo by ją wyleczyć, a ona widzi w nim swój jedyny ratunek i dlatego nie może jej opuścić. Jego rozmyślania przerywa Rocio, która informuje go, że Blanca, a raczej Ivette właśnie wróciła do domu. Omar pyta Marichuy czy może zapomnieć o tym co wydarzyło się kilka dni temu i mu wybaczyć. Marichuy zapewnia go, że wie iż uderzył ją przez przypadek i już o tym zapomniała. Ojciec Anselmo uważa, że to nie powinno go już obchodzić. Juan Miguel informuje go, że nie może na to pozwolić, ponieważ kocha Marichuy bardziej niż kiedykolwiek i wie, że ona również kocha jego, a nie Omara. Ojciec Anselmo chce wiedzieć czy jest gotowy zerwać zaręczyny z Blancą. Ivette zaczyna przejmować kontrole nad Blancą w obecności Omara. Juan Miguel informuje ojca Anselmo, że miał zamiar zerwać z Blancą, ale zabrakło mu odwagi, ponieważ ona go potrzebuje. Ojciec Anselmo stwierdza, że powinien w takim razie pogodzić się ze stratą Marichuy i pozwolić jej poszukać swojego szczęścia gdzie indziej, sam zaś powinien postarać się znaleźć je u boku Blanci, która jest dobra i go kocha. Juan Miguel informuje go, że choć to nie zależy od woli Blanci, to jednak ma ona inne życie, którego on zupełnie nie zna i dlatego nie może jej wyleczyć. Blanca prosi Omara by poszukał Juana Miguela, gdy jednak Omarowi nie udaje się go znaleźć Blanca błaga go by ją stąd zabrał i zawiózł do domu.
NIE IGRAJ Z ANIOLEM odc.108.AVI play
Cecilia prosi Marichuy by pozwoliła jej potrzymać i poca ...
Cecilia prosi Marichuy by pozwoliła jej potrzymać i pocałować wnuka. Blanca pyta Juana Miguela co chciał jej powiedzieć. Juan Miguel prosi ją by o tym zapomniała, ponieważ to już nie ma znaczenia. Marichuy pod wpływem spojrzenia ojca Anselmo zgadza się by Cecilia potrzymała jej synka, sama natomiast smutna wraca do swojego pokoju. Nelson prosi Else by opowiedziała mu o chrzcie synka Marichuy. Adrian pyta Olgę czy może odwiedzić Puritę. Olga informuje go, że nowicjuszki nie mogą przyjmować mężczyzn, a poza tym Purita na pewno nie zechce się z nim zobaczyć. Nelson chcąc zostawić coś Elsie daje jej swoje wiersze. Juan Miguel i Rocio nie wiedząc gdzie mogła pójść Ivette postanawiają zaczekać na jej powrót w domu. Elsa i Nelson wspominają wspólnie spędzone chwile. Juan Miguel zastanawia się dlaczego nie znalazł w sobie dość odwagi by szczerze porozmawiać z Blancą i powiedzieć jej, że może liczyć na jego pomoc i wsparcie, ale pragnie odzyskać wolność by odbudować swoje życie z Marichuy.
NIE IGRAJ Z ANIOLEM odc.107.AVI play
Adrian pyta Marichuy kogo wybrała na ojca chrzestnego sw ...
Adrian pyta Marichuy kogo wybrała na ojca chrzestnego swojego dziecka. Ojciec Anselmo informuje go, że Marichuy prosiła o to jego, ale nie będzie miał nic przeciwko, a wręcz będzie zadowolony jeśli zgodzi się go zastąpić. Candelaria uważa, że ona w takim razie również nie powinna być chrzestną. Elsa proponuje by została nią Rocio, ponieważ jest przecież ciocią dziecka. Marichuy informuje ją, że nie zawiadomiła o chrzcie Rocio, ale matką chrzestną mogłaby zostać Ana Julia. Jednak po wejściu do kościoła zaskoczona Marichuy dostrzega w nim Rocio i Vincente. Elsa zawiadamia ją, że miała jej o tym powiedzieć, ale przeszkodził jej ojciec Anselmo. Rocio informuje Marichuy, że postanowiła przyjść mimo tego iż jej nie zaprosiła, ponieważ to jej bratanek i nie mogło zabraknąć jej podczas tak ważnego wydarzenia jak jego chrzest. Marichuy stara się przekonać ją, że o niczym jej nie powiedziała mimo tego, że bardzo ją kocha, ponieważ nie chciała by w kościele zjawił się jej brat. W tej samej chwili za plecami Rocio Marichuy dostrzega Juana Miguela. Marichuy prosi Candelarie by zajęła się gośćmi, ponieważ ona z powodu kłótni z Juanem Miguelem źle się czuje. Blanca pyta Juana Miguela czy miał jeszcze nadzieję, że odzyska Marichuy. Juan Miguel stwierdza, że to już nieważne i nie ma sensu o tym rozmawiać, ponieważ po tym co mu powiedziała jest pewien, że Marichuy nigdy do niego nie wróci.
NIE IGRAJ Z ANIOLEM odc.106.rmvb play
Beatriz informuje Eduarda, że Marichuy ma zamiar ochrzci ...
Beatriz informuje Eduarda, że Marichuy ma zamiar ochrzcić swoje dziecko. Omar chce zostać w Meksyku by odzyskać Marichuy. Blanca zdaje sobie sprawę, że nie tylko Juan Miguel mówił jej, że kocha Marichuy, po chwili przypomina sobie rozmowę Ivette i Omara. Juan Miguel widząc spakowane walizki w pokoju Oneli pyta czy ma zamiar się dzisiaj wyprowadzić. Ivette odwiedza Marichuy w teatrze. Onelia zapewnia Juana Miguela, że miała wyprowadzić się już godzinę temu, ale rozbolała ją głowa i położyła się na chwilę by odpocząć. Juan Miguel informuje ją, że może zostać w jego domu, ponieważ prosiła go o to Mayta. Po wyjściu Juana Miguela z pokoju Onelia stwierdza, że jest idiotą, który wpadł w jej pułapkę i nie ma pojęcia ile to go będzie kosztowało. Ivette zawiadamia Marichuy, że Omar należy do niej i żadna inna kobieta nie może jej go odebrać, ponieważ drogo za to zapłaci. Eduardo informuje Juana Miguela, że Marichuy dzwoniła do Beatriz by zaprosić ją na chrzest swojego dziecka. Juan Miguel jest zaskoczony, że jemu nic o tym nie wspomniała. Eduardo stwierdza, że to logiczne iż nie chce żeby przyszedł ze względu na to jak wyglądają sprawy pomiędzy nimi. Juan Miguel prosi go by dowiedział się kiedy i gdzie jest ten chrzest, ponieważ choć nie został zaproszony ma zamiar tam pójść, bo jest ojcem tego dziecka. Ivette ostrzega Marichuy by nie stawała jej na drodze, ponieważ to niebezpieczne, następnie dodaje, że jeśli nie zostawi Omara w spokoju to ona wróci i wydrapie jej oczy. Clemensia informuje syna, że dziś po południu odbędzie się chrzest dziecka Marichuy, na który Marichuy zaprosiła wszystkich znajomych z dzielnicy. Adrian stwierdza, że on również w takim razie pójdzie. Po wyjściu Blanci zrozpaczona Marichuy dochodzi do wniosku, że nadszedł moment by pogodziła się z tym, że na zawsze straciła Kumpla, Maytę, Rocio, Juana Miguela i dom, w którym była taka szczęśliwa. Babcia Mariana kontynuuje bajkę o Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach. Amador informuje Estefanie, że dziś po południu odbędzie się chrzest dziecka Marichuy, a w kościele ojca Anselmo na pewno będzie również Juan Miguel.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności