zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Nie igraj z aniołem odc.53.rmvb

anetabielsko / Nie igraj z aniołem / Nie igraj z aniołem odc.53.rmvb
Download: Nie igraj z aniołem odc.53.rmvb

131,54 MB

Długość filmu: 40 min

0,0 / 5  (0 głosów)
Viviana wraca do domu. Marichuy zauważa, że Pirrania jej się przygląda. JuanM wypytuje Vivianę o jej wspomnienia. Pirrania pyta się Marichuy czy się go boi. Marichuy uważa że Pirrania wcale nie jest złym człowiekiem jak sądzą inni. Cecylia pyta ojca Anselmo czy Marichuy odeszła z powodu tego iż nie chcaiła zaakceptować ich jako rodziców. Ten jednak po raz kolejny zaprzecza. Blanca pyta JuanaM czy jego żona wie o Marichuy. Wyjaśnie mu że Mayita powiedziała jej, że ożenił się z dziewczyną o tym imieniu i ta przyniesie jej braciszka. Leopardo przeglądając dokumenty natrafia na nazwisko JuanaM i zaczyna wspominać swojego przyjaciela. Amica opowiada Marichuy o Leopardo. Dziewczyna nie chce aby Juan M ją znalazł jednak ma przeczucie, że on i Leopardo się znają. Estefania, Isabella i Amador zastanawiają się co zrobić, aby dowiedzieć się gdzie aktualnie przebywa Marichuy. JuanM poznaje w barze pewną dziewczynę, która bardzo mu kogoś przypomina. Marichuy idzie do lasu i spotyka Leopardo. Mówi mu, że idzie się przejść. Ten stwierdza, że jest to niebezpieczne. Dziewczyna stwierdza, że się nie boi. Na Marichuy nad rzeką czeka Pirrania.
_________________

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Nie igraj z aniołem  odc.95.AVI play
Onelia dochodzi do wniosku, że w domu jest bardzo cicho ...
Onelia dochodzi do wniosku, że w domu jest bardzo cicho i pusto. Balbina zawiadamia ją iż Mayta bawi się na strychu, a Juan Miguel i Rocio wyszli. Onelia stwierdza, że Juan Miguel na pewno poszedł do więzienia odwiedzić swoją świętą narzeczoną. Wówczas Balbina informuje ją, że wyszedł do teatru z Omarem na premierę sztuki, w której Marichuy gra główną rolę. Marichuy pyta Juana Miguela co tu robi. Juan Miguel mówi jej, że przyszedł ja zobaczyć. Marichuy stwierdza iż domyśla się, że przyszedł zobaczyć ją jako aktorkę, a aktorka nie przyjmuje teraz nikogo, ponieważ jest zmęczona. Następnie pospiesznie biegnie do garderoby, gdzie Olga gratuluje jej udanego występu, a także pokazuje wiele bukietów kwiatów, które jej przysłano. Dostrzega również, że Marichuy jest smutna, a ma przecież powody do radości. Marichuy informuje ją, że to z powodu spotkania z Juanem Miguelem, które było dla niej prawdziwą niespodzianką, ponieważ nie widziała go od dnia gdy spotkali się przypadkowo na ulicy i myślała, że nigdy już nie zobaczy . Juan Miguel dochodzi do wniosku, że nie spodziewał się iż jego widok sprawi Marichuy wielką radość, ale nie sądził również, że będzie wobec niego taka chłodna. Okazuje się, że jeden z bukietów został przysłany Marichuy przez życzącą jej powodzenia matkę. Isabela pyta Estefanie co z Cecilią. Estefania informuje ja, że wczoraj wieczorem było z nią co prawda bardzo źle, ale wciąż żyła. Isabela stwierdza iż nie mogą więc tracić nadziei, że jednak umrze. Omar otrzymuje anonimowy telegram zawiadamiający o miejscu pobytu kobiety, której szuka. Cecilia pyta Estefanie czy wczorajszy debiut Marichuy zakończył się jej triumfem. Estefania jest zmuszona przyznać, że o Marichuy piszą we wszystkich gazetach, a krytycy są jej bardzo przychylni. Marichuy mówi swojemu synkowi, że jedyne czego zawsze będzie mu brakowało to kochający tata, którego nie może mu dać. Nagle do jej pokoju wchodzi przerażona Candelaria, która informuje ją, że on tu jest. Marichuy pyta czy mówiąc on ma na myśli Omara. Candelaria stwierdza jednak, że chodzi o tego drugiego, czyli Juana Miguela. Marichuy prosi ją by przekazała mu żeby sobie poszedł i nigdy nie wracał. Po usłyszeniu prośby Marichuy Juan Miguel stwierdza, że nie ruszy się z jej mieszkania dopóki z nią nie porozmawia. Wówczas do pokoju wchodzi Marichuy i prosi Candelarie by zostawiła ich samych. Juan Miguel pyta Marichuy do kogo należy to mieszkanie. Ona informuje go, że do jej reżysera czyli Amadora. Juan Miguel stwierdza, że nie potrzebuje reżysera, ponieważ jest doskonałą aktorką na scenie i w życiu realnym. Następnie dodaje, że to iż ukryła się w hacjendzie Omara, okłamała go, pozwoliła mu wierzyć, że go kocha i zostanie jego żoną, a kiedy jej się to znudziło zniknęła bez słowa jest po prostu niewybaczalne. Marichuy pyta czy przyszedł by bronić swojego kolegi. Juan Miguel stanowczo stwierdza, że nie przyszedł tu ani z powodu Omara, ani też żeby z nią porozmawiać, ale by zobaczyć swoje dziecko.
Nie igraj z aniołem  odc.94.AVI play
Dora daje Marichuy numer telefonu do kliniki i zachęca j ...
Dora daje Marichuy numer telefonu do kliniki i zachęca ją by zadzwoniła tam i zapytała o Cecilie. Rocio chce powiedzieć Juanowi Miguelowi, że tego wieczoru w teatrze odbędzie się premiera sztuki, w której Marichuy zagra główną rolę. Jednak zanim udaje jej się dokończyć zdanie Juan Miguel stwierdza, że już o tym wie i ma zamiar pojawić się w teatrze. Rocio jest bardzo zadowolona z decyzji brata. Marichuy prosi Amadora by pożyczył jej telefon, ponieważ chce zadzwonić do kliniki, w której przebywa Cecilia. Amador zabrania jej tego zrobić twierdząc, że najważniejszy w tej chwili jest jej debiut w teatrze i to jedyne o czym powinna myśleć. Odbywa się kolejne przesłuchanie w sprawie zabójstwa Viviany, podczas którego ma zeznawać Estefania. Juan Miguel pyta ją co ma zamiar powiedzieć, ale Estefania stwierdza tylko, że jeszcze tego nie wie. W teatrze rozpoczyna się przedstawienie. Juan Miguel jest bardzo szczęśliwy widząc Marichuy mimo że jest ona zwrócona tyłem do publiczności, w związku z czym Omar nie widzi jej twarzy. Ojciec Anselmo opowiada Cecili, że Marichuy omal nie umarła podczas porodu swojego synka i choć było z nią bardzo źle cały czas powtarzała, że nie wolno jej umrzeć, ponieważ nie może zostawić swojego dziecka samego. Nastepnie stwierdza, że jej również nie wolno zostawić Marichuy kolejny raz samej. Tuż po rozpoczęciu przedstawienia Omar dochodzi do wniosku, że wolałby wykorzystać ten czas na szukanie Lirio, gdy jest już przy wyjściu Marichuy odwraca głowę i od razu dostrzega wśród publiczności Juana Miguela. Za swój występ Marichuy dostaje owacje na stojąco, następnie wraz z Amadorem zostaje otoczona przez tłum dziennikarzy. Na większość ich pytań odpowiada jednak Amador nie pozwalając Marichuy dojść do głosu, w związku z czym ona wymyka się wpadając wprost na czekajacego na nią Juana Miguela.
Nie igraj z aniołem  odc.93.AVI play
Candelaria dowiaduje się z gazety czytanej przez ojca An ...
Candelaria dowiaduje się z gazety czytanej przez ojca Anselmo o wypadku Cecili. Doktor Humberto towarzyszący Rocio na chrzcie dziecka Beatriz proponuje jej toast za ich miłość. Marichuy zapewnia Amadora, że nigdy nie pozwoli by Juan Miguel odebrał jej dziecko. Amador wyjawia jej iż on myśli o odebraniu swojego syna Beatriz. Marichuy ma jednak nadzieję, że nie będzie zdolny do takiej podłości, a nawet jeśli to Beatriz na pewno nigdy mu na to nie pozwoli. Słysząc jej słowa Amador wybucha śmiechem, następnie stwierdza, że Beatriz nie może zrobić nic by mu w tym przeszkodzić. Juan Miguel zjawia się w klinice, w której przebywa Cecilia, pod drzwiami jej pokoju spotyka załamanego Patricia. Marichuy zapewnia Amadora, że ktoś, kto chciałby odebrać jej dziecko musiałby najpierw ją zabić, ponieważ ani on, ani Juan Miguel, ani też nikt inny nie ma pojęcia do czego jest zdolna by obronić swojego synka. Amador stwierdza, że Juan Miguel jest nie tylko silniejszy, ale ma również coś, czego jej brakuje, czyli pieniądze. Marichuy jest jednak przekonana, że nie ma się czego obawiać, ponieważ Juan Miguel nie wie nawet iż urodziła jego dziecko, ma również nadzieję, że on mu tego nie powie. Amador zapewnia ją, że Juan Miguel niczego się od niego nie dowie, ma jednak wątpliwości czy dyskrecji dochowa Estefania. Patricio informuje Juana Miguela, że stan jego żony jest bardzo poważny, a wypadek miał miejsce gdy jechała do tego teatru, w którym jest ona. Juan Miguel chce wiedzić kogo ma na myśli mówiąc ona. Adwokat Blanci prosi ją by dla swojego własnego dobra, ale również i ze względu na Juana Miguela pozbyła się poczucia winy z powodu śmierci Viviany. Juan Miguel proponuje Omarowi by wybrał się z nim wieczorem do teatru. Candelaria zachęca wciaż zadręczającą się Marichuy by zadzwoniła do domu Cecili i zapytała o jej stan zdrowia. Patricio prosi ojca Anselmo by w jego obecności nie wspominał o Marichuy. Wyraża również nadzieję, że zostanie ona kiedyś ukarana przez Boga tak, jak na to zasługuje. Marichuy telefonuje do domu rodziny Velarde, telefon odbiera Dora, która informuje ją, że stan Cecili jest nadal bardzo poważny. Marichuy opowiada jej o tym, co miało miejsce gdy Cecilia odwiedziła ją w teatrze. Dora stwierdza iż to wielka szkoda, że nie chciała wysłuchać Cecili, ponieważ miała ona jej coś ważnego do powiedzenia. Marichuy prosi ją by jeśli wie o co chodzi powiedziała jej.
Nie igraj z aniołem  odc.92.AVI play
Candelaria wybiera się do swojej dawnej dzielnicy by odw ...
Candelaria wybiera się do swojej dawnej dzielnicy by odwiedzić Olgę, Marichuy informuje ją, że gdy tylko Juanito się obudzi dołączy do niej, ponieważ chce prosić Olgę by pomagała jej w teatrze przy perukach i strojach. Estefania stara się przekonać Patricia, że Cecilia może umrzeć z winy Marichuy, ponieważ sprowadza ona na wszystkich nieszczęścia. Marichuy wciąż ma wyrzuty sumienia, że tak źle potraktowała Cecilie. Zrozpaczony Patricio dowiaduje się, że stan jego żony jest bardzo poważny. Estefania ma nadzieję, że Cecilia umrze i razem z nią zniknie niebezpieczeństwo, że Marichuy zajmie jej miejsce, a ona wyląduje na ulicy. Juan Miguel szukając Marichuy w jej dawnej dzielnicy spotyka Candelarie, natychmiast informuje ją, że chce zobaczyć Marichuy. Cecilia odzyskuje przytomność, z wielkim trudem opowiada czuwającemu przy jej łóżku mężowi, że wypadek miał miejsce niedaleko teatru gdy jechała zobaczyć się z ich córką. Olga odwiedza swoją córkę w klasztorze. Balbina informuje Juana Miguela o wypadku Cecili. Purita zapewnia Olgę, że zostanie w klasztorze na zawsze, ponieważ jest tu szczęśliwa. Marichuy przekonuje Amadora by pozwolił Beatriz wyjść za Eduarda. Ojciec Anselmo chrzci dziecko Beatriz nadając mu imiona Eduardo Jose. Amador stwierdza, że Eduardo może ożenić się z Beatriz jeśli tego chce, ale do jego dziecka nie ma żadnych praw. Następnie ostrzega Marichuy, że Juan Miguel może dowiedzieć się o swoim synu, a gdy tak się stanie na pewno będzie chciał go jej odebrać.
Nie igraj z aniołem odc.89.rmvb play
Cecilia pyta ojca Anselmo czy ma jakieś nowe wiadomości ...
Cecilia pyta ojca Anselmo czy ma jakieś nowe wiadomości o Marichuy. On zapewnia ją, że u jej córki wszystko w porządku. Cecilia chce wiedzieć gdzie jest Marichuy, ale ojciec Anselmo informuje ją jedynie, że musi być cierpliwa. Marichuy mówi Amadorowi, że nie może skupić się na nauce scenariusza, ponieważ jej umysł zaprząta mnóstwo myśli. Amador prosi ją by mu o nich opowiedziała. Marichuy informuje go, że chodzi o proces zabójczyni żony Juana Miguela. Amador stwierdza, że ta sprawa zapewne interesuje ją ze względu na to czy Juan Miguel będzie wolny. Ojciec Anselmo zostaje wezwany na świadka w procesie Blanci. Purita zapewnia Adriana, że nie zmieniła zdania i nadal ma zamiar zostać zakonnicą. Ojciec Anselmo informuje Marichuy, że chce z nią porozmawiać na temat jej rodziców. Isabela pyta Estefanie czy nie uważa, że powinny poinformować Omara gdzie jest Marichuy. Marichuy zapewnia ojca Anselmo, że nie chce wiedzieć nic na temat swoich rodziców.Ojciec Anselmo informuje ją, że mimo wszystko ma zamiar powiedzieć jej kim są. Purita żegna się ze swoją matką i Adrianem przed wyjazdem do klasztoru. Juan Miguel pyta Rocio dlaczego nie powiedziała mu, że Marichuy była w ich domu. Rocio przekonuje go, że nie chciała by odżyły w nim wspomnienia, które sprawią mu ból. Juan Miguel prosi ją by opowiedziała mu o wizycie Marichuy. Rocio stwierdza, że odniosła wrażenie, że Marichuy bardzo się zmieniała, jest dużo bardziej kobieca. Juan Miguel chce wiedzieć czy pytała ją o jakieś szczegóły z jej życia. Rocio stwierdza, że powiedziała jej iż wszyscy wiedzą o tym, że wychodzi za mąż, a Marichuy nie zaprzeczyła. Następnie dodaje, że poinformowała ją również o jego zaręczynach z Blancą, ponieważ nie było powodu by ją oszukiwać. Ojciec Anselmo przekonuje Marichuy by pozwoliła swoim rodzicom się do siebie zbliżyć. Marichuy pyta go czy jej rodzice są lub kiedykolwiek byli biedni, gdy ojciec Anselmo odpowiada, że nie Marichuy stwierdza, że w takim razie nie chce nic o nich wiedzieć. Juan Miguel prosi Rocio by opowiedziała mu co jeszcze miało miejsce podczas wizyty Marichuy. Rocio zapewnia go, że powiedziała mu już wszystko. Adrian informuje swoją matkę, że nie ma zamiaru dłużej z nią mieszkać. Juan Miguel prosi Blance by spróbowała przypomnieć sobie o kimś, kto w przeszłości znał ją jako Ivette. Estefania informuje Marichuy, że spotkała w restauracji Omara. Patricio pyta Isabele gdzie jest Marichuy. Ojciec Anselmo informuje Marichuy, że Blanca cierpi na zaburzenia podwójnej osobowości. Cecilia nie może uwierzyć, że jej córka wychodzi za mąż, a ona nic o tym nie wie. Marichuy nie może zrozumieć dlaczego Juan Miguel tak bardzo broni morderczyni swojej żony. Następnie stwierdza, że najlepiej byłoby gdyby o nim zapomniała, ale choć bardzo chce nie potrafi.
Nie igraj z aniołem odc.88.rmvb play
Rocio informuje sędziego, że nie chce obrażać pamięci zm ...
Rocio informuje sędziego, że nie chce obrażać pamięci zmarłej, ale ktoś musi powiedzieć jaka Viviana była naprawdę, a ponieważ jest pewna, że Juan Miguel tego nie zrobi, więc ona ma obowiązek zrobić to za niego. Następnie stwierdza, że kobieta o śmierć której jest oskarżona niewinna osoba nie była ani dobrą żoną, ani też matką. Juan Miguel prosi Marichuy o chwilę rozmowy, jednak ona odmawia twierdząc że nie mają o czym ze sobą rozmawiać, stwierdza również iż nie ma ochoty słuchać tych samych kłamstw, że nigdy o niej nie zapomniał i wciąż ją kocha. Juan Miguel pyta co próbuje mu przez to powiedzieć. Wówczas Marichuy informuje go, że we wszystkich gazetach piszą o jego zaręczynach z Blancą. Juan Miguel chce wiedzieć czy to ma dla niej jakieś znaczenie, jednak Marichuy zapewnia go, że nie. Adwokat Oneli uważa że Rocio swoimi zeznaniami obraża tylko pamięć zmarłej nie wnosząc nic do procesu. Rocio informuje go, że według niej tak samo jak pamięć zmarłych powinno się szanować reputację żywych, a mimo tego w jego oczach Blanca jest bezwzględną morderczynią, a Juan Miguel jej wspólnikiem, a to wielkie kłamstwo, ponieważ Viviane zabiła Ivette. Wówczas adwokat Oneli stwierdza, że jest kolejną osobą, która przychodzi tu i próbuje wcisnąć im te kompletne bzdury. Rocio zapewnia, że to nie są żadne bzdury, ale szczera prawda, ponieważ ona niejednokrotnie była świadkiem tego jak Ivette przejmuje kontrole nad ciałem i umysłem Blanci. Balbina informuje Juana Miguela, że Marichuy była w domu. Omar pyta Amadora gdzie jest Marichuy. Juan Miguel zastanawia się dlaczego Marichuy nie powiedziała mu, że była w jego domu gdy spotkali się na ulicy. Amador mówi Omarowi, że nie może mu pomóc odnaleźć Marichuy, ponieważ nic o niej nie wie. Juan Miguel stwierdza, że od kiedy Viviana nie żyje, a on dowiedział się, że Marichuy nie chciała by odebrano mu Maytę bardzo wiele się zmieniło. Następnie zastanawia się czy Marichuy może być w swojej dawnej dzielnicy.
Nie igraj z aniołem odc.87.rmvb play
Marichuy przynosi mleko i ciastka do sierocińca. Onelia ...
Marichuy przynosi mleko i ciastka do sierocińca. Onelia uważa że Blanca wymyśliła swoją chorobę wspólnie z Juanem Miguelem, w którym jest zakochana by uniknąć odpowiedzialności za swoją zbrodnię. Vincente przypomina sobie dzień swojego wypadku z Rocio. Następnie dochodzi do wniosku, że wszystkiemu winny jest motor. Beatriz pyta Else czy kocha jeszcze Nelsona. Ona twierdzi że nie ma to teraz żadnego znaczenia, ponieważ Nelson umiera, a ona bez względu na wszystko zostanie z nim do końca. Amador daje Marichuy scenariusz sztuki, w której ma zagrać główną rolę. Juan Miguel informuje Blance, że sędzia nie zgodził się na jego udział w procesie jako psychiatry, który mógłby wystawić opinię na temat stanu jej zdrowia. Vincente prosi rehabilitanta by pomógł mu spróbować stanąć na własnych nogach. Blanca pyta Juana Miguela czy nadal ma zamiar się z nią ożenić. Wówczas Juan Miguel przypomina sobie słowa Oneli na temat tego, że Marichuy stanęła w jego obranie i nigdy nie chciała by odebrano mu córkę. Następnie zawiadamia Blance, że nie zmienił zdania, że nadal chce się z niż ożenić, a przede wszystkim wyleczyć ją. Rocio odwiedza Nelsona i Else. Vincente udaje się stanąć na własnych nogach, choć nie może nimi jeszcze poruszać. Jednak mimo wszystko jest bardzo szczęśliwy, nareszcie zaczyna wierzyć, że wyzdrowieje i odzyska Rocio. Juan Miguel informuje Rocio, że wkrótce zostanie wezwana na świadka w procesie Blanci. Raul Soto, psychiatra polecony przez Juana Miguela odwiedza Blance w więzieniu. Blanca opowiada mu o swoim życiu, dzieciństwie, dwa lata młodszej siostrze, która zmarła. Raul dochodzi do wniosku, że to siostra jest przyczyną przemian Blanci. Purita informuje Adriana, że nie może być jego dziewczyną. Doktor Soto podejrzewa, że Blanca zabiła swoją siostrę. Adrian jest przekonany, że Purita już go nie kocha. Ona natomiast informuje go, że ma zamiar zostać zakonnicą i prosi by o niej zapomniał. Doktor Soto mówi Blance, że odrzuca samą siebie, pragnie być inną kobietą, ponieważ oskarża się o śmierć siostry. Słysząc jego słowa Blanca wpada w histerię, nie chce dłużej rozmawiać i prosi by odprowadzono ją do celi. Raul informuje Juana Miguela, że Blanca miała coś wspólnego ze śmiercią siostry i właśnie to jest przyczyną jej przemian. Następnie ostrzega go mówiąc, że powinien uważać, ponieważ Blanca może być niebezpieczna. Adwokat Oneli prosi sędziego o nie branie zeznań Rocio pod uwagę, ponieważ jako siostra Juana Miguela nie jest obiektywna. Rocio jednak stwierdza że ma do powiedzenia bardzo wiele na temat Ivette oraz Blanci i dlatego musza jej wysłuchać. Juan Miguel siedząc w swoim samochodzie zastanawia się czy małżeństwo z Blancą, której nie kocha nie jest zbyt dużym poświęceniem. Następnie stwierdza że jedyną kobietą, którą może kochać jest Marichuy. Nagle obok jego samochodu pojawia się Marichuy na swoim rowerze. Rocio informuje sędziego, że Onelia nastawiała Mayte przeciwko Juanowi Miguelowi wmawiając jej, że zabił jej mamę, choć wcale tak nie było, ponieważ Viviana udawała zmarłą by być wolną i prowadzić życie, którego zawsze pragnęła. _________________
Juan Miguel uważa że został już wystarczająco ukarany za to co wydarzyło się pomiędzy nim, a Marichuy przed laty, dlatego też prosi adwokata by zrobił wszystko aby nie zostało to wykorzystane przeciwko niemu w procesie. Amador zabiera Marichuy i Candelarie do swojego mieszkania, sam natomiast przenosi się do mieszkania swojej siostry, która wyjechała z Meksyku. Ojciec Anselmo i Omar pukają do drzwi mieszkania Candelari, jednak nikt nie otwiera. Adwokat Juana Miguela stara się przekonać Onelie by wycofała w sądzie swoją prośbę dotyczącą pojawienia się Marichuy w charakterze świadka. Onelia nie widzi powodu dla którego miałaby to zrobić. Adwokat zapewnia ją, że zeznania Marichuy nie wniosą niczego do procesu o zabójstwo, a jedynie zniszczą reputację Juana Miguela, oprócz tego wydłużą proces, ponieważ Marichuy zniknęła wiele miesięcy temu i nikt nie wie gdzie może być. Onelia z triumfującym uśmiechem oznajmia mu, że Marichuy wcale tak naprawdę nie zniknęła jak wszystkim się wydaje i dlatego będzie bardzo łatwo ją odnaleźć, ponieważ jest w Meksyku. Olga informuje ojca Anselmo, że Marichuy i Candelaria wyprowadziły się. Juan Miguel pyta Onelie dlaczego jest taka pewna tego, że Marichuy jest w Meksyku. Ona jednak twierdzi że nie ma zamiaru z nim rozmawiać i nadal obstaje przy tym by Marichuy pojawiła się w procesie jako świadek, ponieważ będzie miała do powiedzenia bardzo ciekawe rzeczy na temat Juana Miguela. Adwokat Oneli pyta ją czy jest absolutnie pewna, że Marichuy będzie zeznawać przeciwko Juanowi Miguelowi. Marichuy i Candelaria są bardzo zadowolone ze swojego nowego mieszkania, jednak mają zamiar zmienić jego wystrój. Onelia zawiadamia swojego adwokata iż doszła do wniosku, że popełniła błąd wspominając o Marichuy, ponieważ już raz miała ona okazję zeznawać przeciwko Juanowi Miguelowi w procesie o prawo do opieki nad Maytą, jednak nie chciała tego zrobić. Następnie krzycząc informuje Juana Miguela i obydwu zebranych w gabinecie adwokatów, że podczas pierwszego procesu była pewna iż Marichuy nienawidzi Juana Miguela i chce się na nim zemścić. Natomiast ona stanęła w jego obronie, zaprzeczając że kiedykolwiek ją skrzywdził i przez nią nie mogła odebrać Juanowi Miguelowi prawa do opieki nad swoją wnuczką. Juan Miguel stwierdza, że był przekonany iż było zupełnie inaczej, że Marichuy zrobiła wszystko by go pogrążyć. Ojciec Anselmo zapewnia Omara, że nie ma pojęcia gdzie tym razem może być Marichuy, jednak Omar informuje go, że mimo wszystko nie ma zamiaru wrócić do hacjendy dopóki jej nie odnajdzie. Marichuy zgadza się by ojciec Anselmo dał Omarowi jej adres by mogła wszystko mu wyjaśnić. Purita informuje Olgę, że podjęła pewną bardzo ważną decyzję. Amador zawiadamia Estefanie, że Marichuy jest w jego mieszkaniu. Marichuy kupuje mleko i ciastka dla sierot. Juan Miguel myśli o chwilach spędzonych z Marichuy. Stwierdza że oddałby część swojego życia aby dowiedzieć się gdzie ona teraz jest, ponieważ wciąż ją kocha.
Nie igraj z aniołem odc.85.rmvb play
Marichuy pyta Amadora czy nadal potrzebuje artystki. Mar ...
Marichuy pyta Amadora czy nadal potrzebuje artystki. Marichuy opowiada Amadorowi, że miała wyjść za właściciela hacjendy, w której mieszkała, ale to już nieaktualne, ponieważ wróciła by być z Juanem Miguelem, ale to również przeszłość. Teraz jest sama, a dokładniej ze swoim synkiem. Ojciec Anselmo pyta Cecilie czy jest pewna, że Marichuy odeszła z hacjendy. Cecilia zapewnia go, że poinformowała ją o tym jego siostra, była również pewna, że Marichuy nigdy tam nie wróci. Amador pyta Marichuy czy Juan Miguel wie o dziecku. Ona informuje go, że raczej nie i prosi by nic mu nie mówił. Cecilia pyta ojca Anselmo czy wie gdzie teraz może być jej córka. Ojciec Anselmo zapewnia ją, że nie wiedział nawet o tym, że Marichuy opuściła hacjendę. Cecilia błaga go aby nic przed nią nie ukrywał i poinformował ja gdy tylko dowie się czegoś o Marichuy. Onelia zeznaje, że Juan Miguel chciał opuścić Viviane, ale ona nie zgodziła się na rozwód, gdyż spodziewała się jego dziecka. Wówczas Juan Miguel zaplanował zabójstwo jej córki, ponieważ nigdy jej nie kochał i chciał się jej pozbyć. Amador pyta Marichuy gdzie teraz mieszka. Ona informuje go, że tam gdzie zawsze, czyli w swojej dzielnicy. Amador przekonuje ją, że musi się jak najszybciej stamtąd wyprowadzić. Następnie karze jej spakować wszystkie rzeczy i czekać na jego przyjazd. Onelia oprócz Blanci i Juana Miguela oskarża również o współudział w morderstwie jej córki Rocio Candelaria mówi ojcu Anselmo, że ona i Marichuy wróciły do Meksyku po tym jak Marichuy zobaczyła w gazecie zdjęcie i artykuł na temat Juana Miguela. Onelia informuje sędziego, że Marichuy była żoną Juana Miguela, a zanim nią została Juan Miguel napadł na nią gdy była młodziutka i właśnie dlatego Marichuy może zaświadczyć, że Juan Miguel jest zdolny do niemoralnych zachowań. Cecilia modli się do Najświętszej Panienki prosząc by pomogła jej odnaleźć córkę. Sędzia wydaje nakaz by Marichuy pojawiła się w procesie jako świadek. Marichuy informuje Candelarie, że się przeprowadzają. Adwokat zawiadamia Juana Miguela, że za sprawą Oneli Marichuy została wezwana na świadka. Candelaria jest przekonana, że ona i Marichuy wracają do hacjendy. Marichuy zapewnia ją jednak, że nigdy tam nie wrócą. Juan Miguel nie może uwierzyć, że Onelia była zdolna by wmieszać Marichuy do procesu. Omar zjawia się w kościele ojca Anselmo szukając Marichuy. Marichuy informuje Candelarie, że będą mieszkać z Amadorem. Omar nalega by ojciec Anselmo powiedział mu gdzie jest Marichuy. Candelaria nie jest zadowolona, że Marichuy przyjęła pomoc Amadora. Ojciec Anselmo zgadza się zabrać Omara do Marichuy. Amador zapewnia Marichuy, że wkrótce będzie miała wszystko o czym marzyła.
Nie igraj z aniołem odc.84.rmvb play
Marichuy mówi Candelari iż pomyliła się myślą, że Juan M ...
Marichuy mówi Candelari iż pomyliła się myślą, że Juan Miguel wciąż na nią czeka. Candelaria przekonuje Marichuy, że skoro już wróciła do Meksyku to może, to najwyższy czas by poznała swoich rodziców. Marichuy twierdzi jednak, że ich nie potrzebuje i nigdy nie zaakceptuje, bez względu na to kim są. Marichuy mówi Candelari, że gdy usłyszała pukanie do drzwi miała nadzieję, że to Juan Miguel. Patricio pyta Cecilie gdzie była sama o tak późnej porze. Ona informuje go, że szukała ich córki. Micaela zapewnia Omara, że nie zna nazwiska Marichuy. Wówczas Omar prosi ją o adres ojca Anselmo. Cecilia jest zrozpaczona, że kolejny raz nie udało jej się znaleźć córki. Wówczas Patricio pyta ją jak długo ma zamiar jeszcze szukać Marichuy. Cecilia informuje go, że będzie jej szukać do ostatniego miejsca, w którym mogłaby być, dopóki będzie miała nadzieję nigdy nie przestanie. Omar uważa że ojciec Anselmo musi wiedzieć gdzie jest Marichuy. Purita mówi Adrianowi, że będzie lepiej jeśli przestaną się widywać. Marichuy informuje Candelarie, że nie chce by znowu pracowała jako praczka, ponieważ to ona ma zamiar zająć się pracą. Mayta pyta Onelie czy jej mama wkrótce wróci. Onelia mówi jej, że tym razem odeszła na zawsze. Mayta jednak zapewnia ją, że ludzie najpierw odchodzą, a później wracają jak Marichuy, która była w ich domu. Esefania ma nadzieję, że Marichuy przekonała się iż Juan Miguel o niej zapomniał i wróciła do hacjendy. Cecilia informuje Patricio, że nie będzie spokojna i szczęśliwa dopóki Marichuy nie będzie z nimi. Patricio zastanawia się czy powinien powiedzieć jej o przypuszczeniach Estefani, która sądzi, że być może Marichuy wróciła do hacjendy i tam ma zamiar ułożyć sobie życie. Purita mówi ojcu Anselmo, że chce poświęcić się Bogu. Onelia ostrzega Rocio, że jeśli Marichuy ponownie pojawi się w ich domu osobiście ją wyrzuci. Rocio prosi Mayte by nie mówiła tacie o wizycie Marichuy. Mayta jednak chce powiedzieć o wszystkim Juanowi Miguelowi, ale Rocio jej na to nie pozwala. Onelia zeznając w procesie Blanci oskarża ją o zabójstwo swojej córki, natomiast Juana Miguela o jego zaplanowanie. Babcia Mariana przekonuje Mayte, że tym razem jej mama raczej nie wróci. Dziewczynka pyta ją czy powinna powiedzieć tacie o spotkaniu z Marichuy. Babcia radzi jej by na razie tego nie robiła, ponieważ tata ma dużo problemów. Patricio informuje Juana Miguela, że biorąc pod uwagę fakt, że Viviana miała zostać matką jego starania by ocalić Blance przed wiezieniem mogą być niewystarczające. Onelia twierdzi, że Juan Miguel i Blanca byli kochankami. Cecilia mówi ojcu Anselmo, że szukała Marichuy w hacjendzie Omara.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności