Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Nie igraj z aniołem odc.53.rmvb

anetabielsko / Nie igraj z aniołem / Nie igraj z aniołem odc.53.rmvb
Download: Nie igraj z aniołem odc.53.rmvb

131,54 MB

Długość filmu: 40 min

0.0 / 5 (0 głosów)
Viviana wraca do domu. Marichuy zauważa, że Pirrania jej się przygląda. JuanM wypytuje Vivianę o jej wspomnienia. Pirrania pyta się Marichuy czy się go boi. Marichuy uważa że Pirrania wcale nie jest złym człowiekiem jak sądzą inni. Cecylia pyta ojca Anselmo czy Marichuy odeszła z powodu tego iż nie chcaiła zaakceptować ich jako rodziców. Ten jednak po raz kolejny zaprzecza. Blanca pyta JuanaM czy jego żona wie o Marichuy. Wyjaśnie mu że Mayita powiedziała jej, że ożenił się z dziewczyną o tym imieniu i ta przyniesie jej braciszka. Leopardo przeglądając dokumenty natrafia na nazwisko JuanaM i zaczyna wspominać swojego przyjaciela. Amica opowiada Marichuy o Leopardo. Dziewczyna nie chce aby Juan M ją znalazł jednak ma przeczucie, że on i Leopardo się znają. Estefania, Isabella i Amador zastanawiają się co zrobić, aby dowiedzieć się gdzie aktualnie przebywa Marichuy. JuanM poznaje w barze pewną dziewczynę, która bardzo mu kogoś przypomina. Marichuy idzie do lasu i spotyka Leopardo. Mówi mu, że idzie się przejść. Ten stwierdza, że jest to niebezpieczne. Dziewczyna stwierdza, że się nie boi. Na Marichuy nad rzeką czeka Pirrania.
_________________

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Nie igraj z aniołem odc.79.rmvb play
Ojciec prosi Marichuy by nie spieszyła się z decyzją w s ...
Ojciec prosi Marichuy by nie spieszyła się z decyzją w sprawie relacji z Juanem Miguelem bo moze zminić zdanie i zostać z Leopardem Leopard mówi Marichuy że jest smutny ze już więcej niespędzą ze sobą wikendów przez Juana Miguela . Leopard zabawia dzieciaka, nagle przychodzi Candelaria i pyta co on powiedział, Marichuy muwi że on uczy się być ojcem, ponieważ wkrótce moze się nim stać, Leopod muwi wkońcu ze chce uczynić Marichuy swoją żoną.
Nie igraj z aniołem odc.78.rmvb play
Gdy Biała zaprowadziło dwóch policjantów do celi, zaczął ...
Gdy Biała zaprowadziło dwóch policjantów do celi, zaczął lamentować i krzyczeć. Stefania, Amator i Izabela rozmawiają na temat odmowy Marichuy przyjazdu do miasta. Amator jest zazdrosny o Leoporda bo ten wyznał Marichuy miłość. Stefania cieszy się, bo gdyby Andor był z Marichuy ta by miała Juana Miguela tylko dla siebie. Na policje przychodzi Stephania i pyta się policjantów policjantów gdzie jest biały. Gdy Stephania widzi się z białym dziękuję mu za to co zrobił Vivianie.
Nie igraj z aniołem odc.77.rmvb play
Leopard uważa że powie Marichuy że ją kocha i jak czuje ...
Leopard uważa że powie Marichuy że ją kocha i jak czuje się przy niej dobrze, dziewczyna przyjeżdża do niego na rowerze i , on delikatnie przyciąga dziewczyne i daje jej czuły buziak Leopard wyznaje miłość Marichuy, dziewczyna muwi że musi spojrzeć na to w inny sposób, lecz Leopart niesłucha jej tylko całuje czule w policzek co wywier duże zdziwienie na Marichuy Ivette wchodzi do kościoła gdzie modli się Anselmo, trzyma w ręku nuż i chce go zabić.Dziewczyna nagle dostaje olśnienia i zaczyna płąkać, żuca nuż na ziemię i patrzy głęboko w krzyż pański następnie przeprasza Księdza.
Nie igraj z aniołem odc.76.rmvb play
Onelia nie wierzy, że jedna kobieta może być tak naprawd ...
Onelia nie wierzy, że jedna kobieta może być tak naprawdę dwiema, zupełnie różnymi. Elsa zapewnia Nelsona, że nigdy go nie opuści i że jeśli będzie o siebie dbał na pewno wyzdrowieje. Babcia Mariana mówi Maycie, że już niedługo wróci do domu, co bardzo ją cieszy ponieważ chce zobaczyć swoich rodziców. Onelia informuje inspektora Sose, że morderczynią jej córki nie jest tak naprawdę Ivette, a Blanca. Leopardo pyta Candelarie czy wśród osób, które zna jest ktoś, kto nienawidzi Marichuy tak bardzo by chcieć ją skrzywdzić. Onelia uważa że Juan Miguel nigdy nie kochał Viviany i że jej śmierć właściwie go nie obchodzi. Candelaria zastanawia się kto mógłby chcieć porwać synka Marichuy. Leopardo twierdzi że mógł być w to zamieszany ojciec dziecka. Onelia chce by Juan Miguel ponownie został aresztowany za ukrywanie morderczyni. Marichuy kolejny raz dzwoni do domu rodziny San Roman. Telefon odbiera Juan Miguel. Marichuy opowiada mu o swoich złych przeczuciach, chce wiedzieć czy dzieje się coś złego. Juan Miguel zapewnia ją, że wszystko jest w porządku. Amador mówi Isabeli, że ma zamiar ponownie udać się do hacjendy Leoparda by porozmawiać z Marichuy. Juan Miguel wyznaje Marichuy, że wciąż ją kocha. Ona natomiast stara się go przekonać, że już nic do niego nie czuje. Juan Miguel nie wierzy jednak w jej słowa. Estefania mówi Amadorowi, że teraz gdy Juan Miguel jest sam ma wolną drogę by go zdobyć. On twierdzi jednak, że tak się stanie jeśli Marichuy ponownie jej go nie odbierze. Leopardo pyta Marichuy czy ma zamiar wrócić do męża. Ona uważa jednak, że to niemożliwe. Amador ponownie pojawia się w hacjendzie. Leopardo informuje Marichuy, że znowu będzie pracował jako lekarz. Onelia chce wiedzieć czy Juan Miguel ma zamiar ukrywać przed Maytą, że Blanca zabiła jej matkę. Leopardo opowiada Marichuy o kobiecie ze swojej przeszłości. Candelaria mówi Amadorowi, że to na pewno Isabela i Estefania zaplanowały porwanie synka Marichuy. Amador stara się ją przekonać, że mógł być w to zamieszany również Juan Miguel. Leopardo pragnie by Marichuy została w jego hacjendzie.
Nie igraj z aniołem odc.75.rmvb play
Marichuy mówi Candelari, że nigdy nie zdoła odwdzięczyć ...
Marichuy mówi Candelari, że nigdy nie zdoła odwdzięczyć się Leopardowi za wszystko co dla niej zrobił. Informuje ją również, że jej synek będzie miał na imię Juan Miguel. Juan Miguel przyznaje, że to Ivette zabiła Viviane. Nie chce jednak wskazać miejsca jej pobytu. Inspektor Sosa informuje Onelie, że poszukiwania Ivette nie przynoszą rezultatu, a wszystkie dowody świadczą o ty, że ktoś taki w ogóle nie istnieje. Candelaria uważa że Juan Miguel nie zasługuje na to by dziecko nosiło jego imię. Marichuy pyta ją czy wie na temat Juana Miguela coś o czym jej nie mówi. Estefania zastanawia się czy to możliwe że jedna kobieta jest tak naprawdę dwiema, zupełnie różnymi. Ivette zaczyna przejmować kontrole nad Blancą, dlatego też Blanca prosi Rocio by przywiązała ją do łóżka. Estefania udaje się do domu rodziny San Roman by poinformować wszystkich o tym, że Juan Miguel wkrótce będzie wolny. Szukając Rocio wchodzi do pokoju Blanci i widzi ją związaną. Marichuy zastanawia się co na temat Juana Miguela ukrywa przed nią Candelaria, postanawia się tego dowiedzieć dzwoniąc do jego domu. Telefon odbiera jednak Onelia, co zmusza Marichuy do rozłączenia się. Estefania rozpoznaje w Blance Ivette. Juan Miguel zostaje uwolniony. Estefania pyta Rocio czy Juan Miguel wiedział, że Blanca i Ivette to ta sama kobieta. Rocio informuje ją, że jej brat dowiedział się o wszystkim tej nocy gdy zginęła Viviana. Korzystając z nieuwagi Estefani i Rocio Ivette udaje się rozwiązać. Marichuy mówi Candelari, że dzwoniła do domu Juana Miguela, ponieważ jest pewna, że spotkało go coś złego. Candelaria uważa jenak, że nie powinna była tego robić. Marichuy myśli o wszystkich pięknych chwilach, które spędziła z Juanem Miguelem. Twierdzi że nie może o nim zapomnieć, gdyż wciąż bardzo go kocha. Ivette udaje się uciec. Elsa w chwili złości mówi Nelsonowi, że jest skazany na śmierć. Marichuy kolejny raz dzwoni do domu Juana Miguela, jednak nikt nie odbiera. Estefania informuje wszystkich zebranych w domu rodziny San Roman, że nie muszą już nigdzie szukać Ivette, ponieważ ona zawsze tutaj była.
Nie igraj z aniołem odc.74.rmvb play
Siostra ojca Anselmo informuje Leoparda, że ojciec dziec ...
Siostra ojca Anselmo informuje Leoparda, że ojciec dziecka Marichuy ma problemy z prawem i że ona nie może się o tym dowiedzieć. Onelia przysięga nad grobem Viviany, że zrobi wszystko aby Juan Miguel trafił do więzienia na wiele lat. Ojciec Anselmo odwiedza Juana Miguela w areszcie. Juan Miguel prosi go by przekazał Marichuy, że wciąż ją kocha. Pirania, jeden z bandytów zatrudnionych przez Amadora porywa synka Marichuy. Mężczyzna ma zamiar pozbyć się dziecka topiąc je w rzece. Onelia pyta Rocio dlaczego Blanca nadal przebywa w ich domu. Marichuy informuje Leoparda o porwaniu swojego synka. Rocio wyjaśnia Oneli, że Blanca wciąż mieszka w ich domu, ponieważ tak zdecydował Juan Miguel. Onelia uważa że morderca jej córki nie ma prawa podejmować jakichkolwiek decyzji. Balbina wyjawia Oneli, że Juan Miguel nie zabił Viviany. Ona jednak nie wierzy w jej słowa. Wówczas Estefania informuje Onelie, że policja rozpoczęła poszukiwania Ivette, ponieważ to ona jest prawdziwą morderczynią. Leopardo zapewnia Marichuy, że zrobi wszystko by dziecko wróciło do niej całe i zdrowe. Cecilia odwiedza Juana Miguela, prosi go by dla Marichuy wyznał gdzie jest zabójczyni Viviany. Juan Miguel uważa że nie może tego zrobić, ponieważ ma wobec niej zobowiązania moralne. Leopardowi udaje się odzyskać synka Marichuy i zmusić Piranie do wyznania, że pewien mężczyzna zapłacił mu za porwanie dziecka. Cecilia pyta Juana Miguela co będzie jeśli Marichuy wróci. On jest przekonany, że nawet jeśli tak się stanie to Marichuy nigdy nie wróci do niego. Elsa wzywa Eduarda by zbadał nieprzytomnego Nelsona. Wspólnik Pirani informuje Amadora o przebiegu porwania. Marichuy dziękuje Leopardowi za uratowanie synka. Rocio zabiera Blance do kościoła aby porozmawiała z ojcem Anselmo. Blanca wyznaje mu, że to ona zamordowała żonę Juana Miguela. Elsa mówi Eduardowi, że ma zamiar ostatecznie rozstać się z Nelsonem. Blanca prosi ojca Anselmo o pomoc. Juana Miguela odwiedza polecony przez Patricia adwokat. Eduardo informuje Else, że Nelson jest poważnie chory i wkrótce umrze. Juan Miguel przyznaje, że nie zabił Viviany.
Nie igraj z aniołem odc.73.rmvb play
Marichuy mówi Leopardowi, że jest mu bardzo wdzięczna za ...
Marichuy mówi Leopardowi, że jest mu bardzo wdzięczna za wszystko co dla niej zrobił i że od kiedy go poznała czuje się bezpieczna. W jednym z pokoi w mieszkaniu Ivette policja znajduje Blance. Nelson informuje Amatora, że został ojcem. Onelia pyta Eduardo dokąd zabrał jej wnuczkę. Amador zjawia się w szpitalu u Beatriz. Leopardo mówi Marichuy, że będzie bardzo szczęśliwy jeśli ona i jej dziecko zostaną w jego hacjendzie. Eduardo przysyła kwiaty Beatriz. Marichuy zapewnia Leoparda, że postara się zapomnieć o wszystkich przykrościach, które spotkały ją w przeszłości i zacznie myśleć o przyszłości. Candelaria zauważa w gazecie artykuł o śmierci Viviany. Isabela informuje Amadora, że Juan Miguel został oskarżony o zabójstwo żony. Leopardo chce zadbać o wykształcenie Marichuy. Candelaria mówi siostrze ojca Anselmo, że mężczyzna ze zdjęcia w gazecie jest ojcem synka Marichuy i że ona wciąż go kocha, dlatego nie może dowiedzieć się, że został oskarżony o zabójstwo. Policjanci informują Juana Miguela, że nie ma sensu by dalej krył Ivette, ponieważ jest ktoś kto widział jak tamtej nocy wchodziła do jego domu. Onelia prosi adwokata by doprowadził do skazania Juana Miguela na wiele lat więzienia. Leopardo pyta Marichuy czy wybrała już imię dla swojego dziecka. Eduardo podejrzewa, że Viviana mogła nie być w ciąży. Marichuy przypomina sobie chwile spędzone z Juanem Miguelem. Policja przesłuchuje Balbinę. Marichuy postanawia dać swojemu synkowi na imię Juan Miguel.
Nie igraj z aniołem odc.72.rmvb play
Juan Miguel jedzie na policje w deklaracji. Rocío go ost ...
Juan Miguel jedzie na policje w deklaracji. Rocío go ostrzegania oraz poprosi, aby zobaczył jaka jest sytuacja i co się dzieje, Juan Miguel muwi że przyzna się do zabijania Viviany. Leopard przychodzi do ogrodui muwi że wciąż myśli o Marichuy i że zdecydował, że nie może zaprzeczyć, że zawsze walczy o to, co chce, i decyduje się wezwać na odwagę, aby powiedzieć Marichuy że jest w niej zakochany. Stephanie próbuje pomóc Juanie Miguelowi, gdy przybywają oni na policje dowidują sie że dekwidentem jest Dorleac Ivette.
Nie igraj z aniołem odc.71.rmvb play
Onelia załamuje się i muwi że ukarze surowo morderce czł ...
Onelia załamuje się i muwi że ukarze surowo morderce człowieka, który zabił jej córkę, Jimenez pyta, czy został oskarżony, powiedział, że zniszczyła je sam, to przestanie i zamknięty w więzieniu, pozostawiając Stephanie i nadal intryguje. Juan Miguel dzwoni z pomocą do Patrickaaby polecił mu dobrego prawnika, który zaangażuje się w obronę karnego postępowania sądowego. Zastanawia się, dlaczego jest przestępcom, mówi że dlatego, że dopuściła się zabójstwa, zabił swoją żonę. Marichuy ma koszmar z udziałem Juana Miguela, budzi się i mówi Candelari, że Sandroman jest w niebezpieczeństwie i że go pobiją a następnie zrzucą go z tarasu, lecz im sie nieuda bo juan Miguel złapie sie poręczy tarasu, Marichuy przybiegnie i będzie prubowac go utrzymać ale on spadnie a w skutek tego umrze. Dziewczyna odczuwa że miłosć jej życia jest w niebespieczeństwie Stephanie pyta Oneli, czy został znaleziony mordercai muwi że niewierzy by był to Juan Miguel.
Nie igraj z aniołem odc.70.rmvb play
Ręce Blanci są poplamione krwią, Dew mówi, że nie można ...
Ręce Blanci są poplamione krwią, Dew mówi, że nie można ukryć tego co się stało ponieważ może dowiedziedzieć się o tym policja. Juan Miguel informuje Onelie że Viviana zmarła ta niedowierza i idzie do sypialni, aby zobaczyć ciało córki,która jest zakryte kocem, gdy go odkrywa zaczyna przeraźliwie kryczej i płakać, nagle dostaje histeri i wybiega ze słowami (które kieruje do Juana Miguela) Morderca Morderca!! Viviana Viviana !!. Żuca sie na niego lecz odciąga go siostra Juana Miguela, Onelia jest załamana Marichuy wyobraża sobie Juana Miguela z nią i dzieckiem, dziewczyna muwi głośno: Juan Miguel zawsze będzie wiedzieć o dziecku, a także kto jest jego ojcem. Krzyczy: mam dużo bólu w swym sercu!
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności