Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Nie igraj z aniołem odc.53.rmvb

anetabielsko / Nie igraj z aniołem / Nie igraj z aniołem odc.53.rmvb
Download: Nie igraj z aniołem odc.53.rmvb

131,54 MB

Długość filmu: 40 min

0.0 / 5 (0 głosów)
Viviana wraca do domu. Marichuy zauważa, że Pirrania jej się przygląda. JuanM wypytuje Vivianę o jej wspomnienia. Pirrania pyta się Marichuy czy się go boi. Marichuy uważa że Pirrania wcale nie jest złym człowiekiem jak sądzą inni. Cecylia pyta ojca Anselmo czy Marichuy odeszła z powodu tego iż nie chcaiła zaakceptować ich jako rodziców. Ten jednak po raz kolejny zaprzecza. Blanca pyta JuanaM czy jego żona wie o Marichuy. Wyjaśnie mu że Mayita powiedziała jej, że ożenił się z dziewczyną o tym imieniu i ta przyniesie jej braciszka. Leopardo przeglądając dokumenty natrafia na nazwisko JuanaM i zaczyna wspominać swojego przyjaciela. Amica opowiada Marichuy o Leopardo. Dziewczyna nie chce aby Juan M ją znalazł jednak ma przeczucie, że on i Leopardo się znają. Estefania, Isabella i Amador zastanawiają się co zrobić, aby dowiedzieć się gdzie aktualnie przebywa Marichuy. JuanM poznaje w barze pewną dziewczynę, która bardzo mu kogoś przypomina. Marichuy idzie do lasu i spotyka Leopardo. Mówi mu, że idzie się przejść. Ten stwierdza, że jest to niebezpieczne. Dziewczyna stwierdza, że się nie boi. Na Marichuy nad rzeką czeka Pirrania.
_________________

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Nie igraj z aniołem odc.70.rmvb play
Ręce Blanci są poplamione krwią, Dew mówi, że nie można ...
Ręce Blanci są poplamione krwią, Dew mówi, że nie można ukryć tego co się stało ponieważ może dowiedziedzieć się o tym policja. Juan Miguel informuje Onelie że Viviana zmarła ta niedowierza i idzie do sypialni, aby zobaczyć ciało córki,która jest zakryte kocem, gdy go odkrywa zaczyna przeraźliwie kryczej i płakać, nagle dostaje histeri i wybiega ze słowami (które kieruje do Juana Miguela) Morderca Morderca!! Viviana Viviana !!. Żuca sie na niego lecz odciąga go siostra Juana Miguela, Onelia jest załamana Marichuy wyobraża sobie Juana Miguela z nią i dzieckiem, dziewczyna muwi głośno: Juan Miguel zawsze będzie wiedzieć o dziecku, a także kto jest jego ojcem. Krzyczy: mam dużo bólu w swym sercu!
Nie igraj z aniołem odc.69.rmvb play
Juan Miguel mówi Ivette że ich związek został zakończony ...
Juan Miguel mówi Ivette że ich związek został zakończony, nie będzie przyjmować wniosku o dopuszczenie jej do mówienia, ale nie zmienia swojej decyzji i opuszcza dom, Viviana dokonuje przeszukania rzeczy, które trzyma Ivette w swojej walizce, ona nagle przychodzi,trzaska drzwiami i jest bardzo zła ! , Viviana czuła, jakby zaczynała walke o Juana Migela staneła twarzą w twarz z Ivette, Viviana ma zamiar znaleść w jej rzeczach coś co jej bardzo zaszkodzi ( lecz niewie co t moze być ) Marichuy zdaje sobie sprawę, że jej dziecko jest głodne, więc postanawia udać się do Candelari, ona przynosi butelkę, Marichuy zostawia dziecko i otwarte okno, wychodzi nachwilę, nagle przez uchylone okno ogląda je jakiś obcy człowiek
Nie igraj z aniołem odc.68.rmvb play
JM chce wymusic cos od jakiejs blondi. Blondi zmienia ...
JM chce wymusic cos od jakiejs blondi. Blondi zmienia peruge. Byla zona JM wchodzi do pokoju gdzie jest ta blondi. Rozmawiaja . Canderalia zanosi pranie do jakiejs babki . Jest burza xDD. Marichu lezy nie przytomna przy niej jakis facet . Zabrali prad. Ptricho i jego zona rozmaiaja z ksiedzem co z MArichu. Estefania przebywa w domu Patricho i slucha rozmowy Cecyli z ksiedzem . Cecyli jest zrozpaczona stanem corki gdy ona bedzie rodzic. Ksiadz modli sie o zdrowie dla Marchiu zeby dobrze przeszedl porod. Canderalia , kobieta i facet pomagaja przy porodzie. EstefANIA pociesza Cecyli ze z Marichu wszytko bedzie dobrze. Marichu nie moze rodzic , Izabella i Estefania rozmawiaja . jupii ;d Marichu urodzila synka . Wszyscy sie bardzo ciesza. Candelaria krzyczy ze Marichu nie zyje !! <- martwi sie, mowi ze w to "nie wirzy" Robia jej oklady. JM rozmawia z blondi przebrana. Kobieta(ta przy porodzie) przewija malego synka Marichu, rozmaia z ksiedzem. Blondi pakuje walizki.<- zakrada sie do pokoju JM bylej zony. Blondi chce ja udusic , kiedy do pokoju wchodzi tescowa JM . Pyta sie "co robisz ! " Tesciowa kloci sie z blondi, ta udaje psychiczna . Adriano kloci sie z jakims facetem daje mu w morde. JM rozmysla o Marichu i ich nocy. Marichu dobrze sie czuje i razme ze swoim synkiem leza w lozku. Cecylia zle sie czuje , Patricho ja pociesza. <- rozmawiaj o Marichu. JM znowu rozmysla o Matrchiu.
Nie igraj z aniołem odc.67.rmvb play
Marichuy bardzo cierpi ,poród przebiega z komplikacjami, ...
Marichuy bardzo cierpi ,poród przebiega z komplikacjami,Leopardo boi się o życie Marichuy i dziecka.W tym czasie Cecilia ma złe przeczucia co do zdrowia córki.Przypomina sobie wiadomość o ciąży Viviany,rozmawia o tym z Patricio.Cecilia cierpi,że jej córka została sama,a w dodatku oni nie wiedzą,gdzie jest Marichuy i co się z nią dzieje.W czasie bójki Olgi i Casildy ,ta pierwsza uderza się w głowę i traci przytomność.Purita krzyczy,że zabili jej mamę.Pojawia się pogotowie i ksiądz Anselmo,który uspokaja Puritę.Viviana pyta się Juana Miguela,czy ten ją nienawidzi.U Elsy i Nestora zjawia się jej matka.Chce,aby Elsa wróciła do domu.Elsa mówi matce,ze zostanie przy mężu,bo ten ją potrzebuje.Nelson słyszy tą rozmowę,prosi Elsę,żeby go nie zostawiała znowu i obiecuje,że się zmieni.Mayita i Viviana rozmawiają o Blance.Mayita pokazuje matce kolczyk Blanci,który znalazła. Candelaria modli się o życie Marichuy,której stan jest co raz gorszy.Beatriz zjawia się u Elsy,rozmawiają o stanie Nelsona,dziecku Beatriz i Eduardo.Blanca chce porozmawiać z Juanem Miguelem o tym jak traktuje ją Viviana.Viviana mówi Juanmi,że jest samotna,on jej przypomina,że przecież ma córkę i matkę.Viviana wypomina mu związek z Marichuy,o której Juanmi nie może zapomnieć.Cecilia budzi się w nocy z koszmaru,śniła jej się Marichuy.Juanmi przyznaje Vivianie,że Marichuy jest jego jedyną prawdziwą miłością.Viviana mówi mu,że jest cynikiem. Cecilia musi wiedzieć co się dzieje z Marichuy,w końcu dzwoni do księdza Anselmo,ale nikt nie odpowida. Onelia przeszukuje pokój Blanci podczas jej nieobecności.Juanmi jest w swojej bibliotece,przypomina sobie wspólne chwile z Marichuy,zastanawia się gdzie ona teraz jest.Ivette dzwoni do Juanmi,Ivete mówi mu,że jest u siebie,chce,żeby ją odwiedził.Juanmi wychodzi z domu,jego odjazd widzi Viviana,domyśla się,że jedzie do innej kobiety.Juanmi zjawia się u Ivette.Isabela dzwoni do Amadora,chce wiedzieć czy ma on jakieś nowe informacje o Marichuy.W czasie rozmowy z Juanmi Ivette nagle zaczyna się dziwnie zachowywać.Sprawia wrażenie jakby nie wiedziała gdzie się znajduje i co robi w apartamencie.Amador dzwoni do Candelari,pyta się jej co z ciąża Marichy,czy wszystko w porządku,czy już rodziła.Candelaria okłamuje go ,że u Marichuy nic się złego nie dzieje.Juanmi nie rozumie zachowania Ivette,chce wiedzieć co się z nią dzieje.Ona ucieka z mieszkania.
Nie igraj z aniołem odc.66.rmvb play
Viviana mówi Blance, że jest podobna do pewnej francuzki ...
Viviana mówi Blance, że jest podobna do pewnej francuzki, która ma na imię Ivette. Blanca się denerwuje i nie wie co odpowiedzieć. JuanM rozmawia z ojcem Anselmo o dziecku, którego spodziewa się Viviana. Ojciec Anselmo mówi, że będzie miał syna jeśli Marichuy urodzi chłopca. JuanM pyta czy Marichuy jest w ciąży, ojciec Anselmo nie wie co odpowiedzieć. Viviana wciąż naciska na Biance i krąży wokół tematu Ivette. Jej poczynania psuje przybycie Onelii.
Nie igraj z aniołem odc.65.rmvb play
Viviana oznajmia JuanowiM, że muszą poważnie porozmawiać ...
Viviana oznajmia JuanowiM, że muszą poważnie porozmawiać. Kobieta ibformuje go, że jest w ciąży. Mężczyzna jest bardzo zaskoczony, jednak nie wierzy w słowa Viviany. Marichuy jest bardzo zdenerwowana. Prosi, aby zapoiekowano się jej dzieckiem po jej śmierci. Leopordo próbuje ją uspokoić. Micaela pyta się mężczyzny co można zrobić, aby pomóc Marichuy. Candelaria mówi, że nie powinni tracić więcej czasu, Leopordo ma zamiar dostarczyć Marichuy do szpitala, w tym celu bierze ją na ręce. Dochodzi do kolejnej potyczki pomiędzy Biancą, a Vivianą.
Nie igraj z aniołem odc.64.rmvb play
JuanM pyta się Viviana, czy nadal ma zamiar kłamać, ona ...
JuanM pyta się Viviana, czy nadal ma zamiar kłamać, ona odpowiada, że to on jest tym, który kłamie. Juan Miguel jest wściekły i mówi, że wie wszystko szczegółowo co wydarzyło się po wypadku i ma teraz podstawy do separacji i chce odszukać Marichuy ponieważ jest to jedyna kobieta którą kocha. Viviana i Estefania są wściekłe takim obrotem sprawy. Viviana w ataku histerii mówi Onelii, że nie jest córką, a ona matką tylko najgorszym wrogiem ponieważ powiedziała prawdę JunowiM. Viviana jest pełna nienawiści w stosunku do Blanci. Pyta się kobiety gdzie przebywa jej córka bez jej zezwolenia. Mayita jest w parku. Viviana oznajmia Blance, że zapłaci za to, że stoi pomiędzy nią, a jej mężem JuanemM. Marichuy ma zimne przez bóle porodowe i bardzo źle się czuje. Prosi o pomoc Leopardo. Micaela i Canelaria chcą pomóc Marichuy. Leopordo opuszcza pokój gdzie przebywa Marichuy. Mówi, że jej przypadek jest bardzo podobny do tego gdzie zginęła matka i syn. Zwraca się do Boga o pomoc, aby dziecko urodziło się żywe, a Marichuy przeżyła poród.
Nie igraj z aniołem odc.63.rmvb play
Leopordo proponuje Marichuy swój dom, ona dziękuje ale o ...
Leopordo proponuje Marichuy swój dom, ona dziękuje ale odpowiada mu, że tylko wtedy kiedy będzie musiała przyjmie jego ofertę. Ten odpowiada, że kiedy tylko będzie chciała. Proponuje jej także, że może być ojcem dla jej dziecka. Dziewczyna odpowiada, że jej dziecko ma już ojca. Leopard pyta się czy kiedyś wróci do ojca dziecka, Marichuy nie wie co odpowiedzieć. Rocio odwiedza Vincente, dziewczyna próbuje podnieść go na duchu. Elsa wyznaje Rocio, że Vincent nie ma chęci walki i nie wierzy, że może wyzdrowieć. Mówi także jej, że boi się o Vincente ponieważ chłopak nie przejawia żadnej woli do życia. Marichuy leży w swojej sypialni. Nagle zaczyna słyszeć, że ktoś spiewa. Kiedy spogląda przez okno orientuje się, że to Leopardo z srenadą. Cieczy się z tej niespodzianki.Viviana przebywa pod hipnozą. JuanM pyta się jej co wydarzyło się po wypadku. Kobieta powoli wyznaje mu całą prawdę. Juan M jest wściekły jednak wysłuchuje wszystko do końca.
Nie igraj z aniołem odc.62.rmvb play
Marichuy przypomina sobie słowa Leopordo o pocałunku w n ...
Marichuy przypomina sobie słowa Leopordo o pocałunku w nagrodę. Rozmyśla o tym i dochodzi do wniosku, że wciąż kocha JuanaM, ale ta miłość bardzo boli. Vincente rozpacza nad usłyszanymi od Onelii słowami, że Rocio spotyka się z dr Humberto. Dr. Humberto oznajmia Rocio, że nie powinna czuć się zoobowiązana do kontynułowania swojej znajomości z Vincente, ponieważ nie z jej winy mężczyzna jest inwalidą. Dziewczyna odpowiada mu, że bardzo kocha Vincente i nigdy go nie opuści, ponadto stwierdza, że nie podobają jej się rozmowy na ten temat. Viviana i Juan M rozmawiają na temat Ivette. JuanM stwierdza, że kobieta nie jest niczemu winna, jednak na ich małżeżnstwo nie ma już żadnego lekarstwa i żąda rozwodu. Viviana jest zaskoczona takim obrotem sprawy. _________________
Nie igraj z aniołem odc.61.rmvb play
Estefania opuszcza dom JuanaM po wyznaniu, że wie gdzie ...
Estefania opuszcza dom JuanaM po wyznaniu, że wie gdzie aktualnie przebywa Marichuy. JuanM prosi ją aby powiedziała mu gdzie i z kim jest, jednak ona w drwiący sposób nic mu nie wyznaje. Marichuy jest przejęta słowami Candelarii, ponieważ ta powiedziała jej, że Leopardo jest mężczyzną, młodym, przystojnym silnym i mogłaby za niego wyjść, aby jej dziecko miało ojca. JuanM szuka Estefanii w domu Velarde, aby prosić ją o wyjawienie miejsca pobytu Marichuy. Cecylia towarzyszy mu i pyta się jej czy to prawda co mówi JuanM. Kobieta jest zdesperowana i żąda od Estefanii wyjawienia miejsca pobytu swojej córki. Marichuy rozmawia z Leopordem o swoim wykształceniu. Ten mówi jej, że jeśli poprawi swoją wymowę i język dostanie nagrodę. Marichuy pyta się go jaką nagrodę. Leopordo odpowiada, że buzi. Blanca przebywając sama w swoim pokoju, że pomści swoją siostrę ponieważ wszystcy ludzie to demony. Marichuy zastanawia się śie nad rozmową o pacałunku z Leopardo. Dziewczyna pyta się dlaczego Leopardo mówił o tym w taki sposób, czyżby był w niej zakochany.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności