Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Nie igraj z aniołem odc.53.rmvb

anetabielsko / Nie igraj z aniołem / Nie igraj z aniołem odc.53.rmvb
Download: Nie igraj z aniołem odc.53.rmvb

131,54 MB

Długość filmu: 40 min

0.0 / 5 (0 głosów)
Viviana wraca do domu. Marichuy zauważa, że Pirrania jej się przygląda. JuanM wypytuje Vivianę o jej wspomnienia. Pirrania pyta się Marichuy czy się go boi. Marichuy uważa że Pirrania wcale nie jest złym człowiekiem jak sądzą inni. Cecylia pyta ojca Anselmo czy Marichuy odeszła z powodu tego iż nie chcaiła zaakceptować ich jako rodziców. Ten jednak po raz kolejny zaprzecza. Blanca pyta JuanaM czy jego żona wie o Marichuy. Wyjaśnie mu że Mayita powiedziała jej, że ożenił się z dziewczyną o tym imieniu i ta przyniesie jej braciszka. Leopardo przeglądając dokumenty natrafia na nazwisko JuanaM i zaczyna wspominać swojego przyjaciela. Amica opowiada Marichuy o Leopardo. Dziewczyna nie chce aby Juan M ją znalazł jednak ma przeczucie, że on i Leopardo się znają. Estefania, Isabella i Amador zastanawiają się co zrobić, aby dowiedzieć się gdzie aktualnie przebywa Marichuy. JuanM poznaje w barze pewną dziewczynę, która bardzo mu kogoś przypomina. Marichuy idzie do lasu i spotyka Leopardo. Mówi mu, że idzie się przejść. Ten stwierdza, że jest to niebezpieczne. Dziewczyna stwierdza, że się nie boi. Na Marichuy nad rzeką czeka Pirrania.
_________________

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Nie igraj z aniołem odc.102.AVI play
Juan Miguel rozmawia z Rocio, nagleprzybywa Leopard któr ...
Juan Miguel rozmawia z Rocio, nagleprzybywa Leopard który ich pozdrawia. JM pyta się gdziespędził noc Leopardo, na to on odpowiada że jest szczęśliwy boLily jest w domu, co wywołuje zdziwnienie u Rocio i zazdrość uJuana Miguela. Cecilia ma dziecko Marichuy wramionach, cieszy sie że jest babcią. Candelaria pod nieobecność Marichuyopiekuje się chorym dzieckiem. Nagle Juan Miguel staje w drzwiach. Candelaria jest zdziwniona, a JM mówijej że przyszedł po swoje dziecko.
Nie igraj z aniołem odc.99.AVI play
Estefania chce wrócić do NowegoJorku, ale Isabela przypo ...
Estefania chce wrócić do NowegoJorku, ale Isabela przypomina jej że żeby osiągnąć wysoki statusmuszą zostać i Isabela gwarantuje Estefanii że stąd nigdzie nieuciekną. Leopard opowiada Lily że dziewczyna zktórą związany był jego przyjaciel Juan Miguel jest córkąpaństwa Velarde, i że Cecilia chciała się zobaczyć z Marichuyale trafiła do szpitala, bo była w szoku że córka jąodepchnęła. Marichuy nie wierzy że Patricio iCecili odsuną się od niej, Leopard pyta się czy Marichuy tęski zawiadomosciami od nich. Ivette czuje się zagrożona podczasprocesu. Wyjmuje broń, a Juan Miguel próbujeją przekonać aby ją odłożyła, lecz ta go postrzela.
Nie igraj z aniołem odc.97.AVI play
Cecilia informuje Estefanie, że gdyby musiała wybierać p ...
Cecilia informuje Estefanie, że gdyby musiała wybierać pomiędzy Marichuy, a Patriciem wybrałaby córkę, ponieważ nie ma zamiaru opuścić jej kolejny raz. Przerażona szarpaniną Omara i Amadora Marichuy prosi Omara by zostawił ją w spokoju i wyszedł z jej domu. Juan Miguel dochodzi do wniosku iż świadomość, że Marichuy mogłaby być z mężczyzną, którego traktuje jak brata jest torturą. Eduardo przyznaje mu rację iż sytuacja jest skomplikowana, ale uważa również, że Juan Miguel komplikuje ją jeszcze bardziej, ponieważ najlepiej byłoby gdyby wybrał pomiędzy Blancą, a Marichuy i przestał się tym wszystkim zadręczać. Juan Miguel chce wiedzieć dlaczego Omar nie wrócił jednak do swojej hacjendy. Patricio pyta Estefanie dlaczego myśli, że Cecili woli Marichuy. Estefania zapewnia go, że nie chodzi o to, co ona myśli, ale o to, że Cecilia sama jej to powiedziała. Patricio nie sądzi jednak by jego żona mogła go opuścić po tylu latach szczęśliwego małżeństwa. Eduardo zeznaje, że w chwili śmierci Viviana nie była w ciąży. Omar informuje Juana Miguela, że nie może wyjechać i zostawić Lirio, ponieważ hacjenda bez nie nie będzie taka sama. Juan Miguel prosi go by choć na chwilę przestał wreszcie o niej mówić, a jeśli naprawdę nie potrafi o niej zapomnieć, to on mu w tym pomoże.Estefania informuje Patricia, że Cecilia jest gotowa na wszystko by Marichuy wybaczyła jej i zgodziła się zamieszkać w ich domu. Patricio stwierdza, że jeśli Cecilia nadal będzie się przy tym upierać, będzie musiała wybrać pomiędzy nim, a Marichuy. Estefania ostrzega go by był ostrożny, ponieważ Cecilia wybierze Marichuy. Juan Miguel chce wiedzieć dlaczego Omar nie wrócił jednak do swojej hacjendy. Patricio pyta Estefanie dlaczego myśli, że Cecili woli Marichuy. Estefania zapewnia go, że nie chodzi o to, co ona myśli, ale o to, że Cecilia sama jej to powiedziała. Patricio nie sądzi jednak by jego żona mogła go opuścić po tylu latach szczęśliwego małżeństwa. Eduardo zeznaje, że w chwili śmierci Viviana nie była w ciąży. Omar informuje Juana Miguela, że nie może wyjechać i zostawić Lirio, ponieważ hacjenda bez nie nie będzie taka sama. Juan Miguel prosi go by choć na chwilę przestał wreszcie o niej mówić, a jeśli naprawdę nie potrafi o niej zapomnieć, to on mu w tym pomoże.Estefania informuje Patricia, że Cecilia jest gotowa na wszystko by Marichuy wybaczyła jej i zgodziła się zamieszkać w ich domu. Patricio stwierdza, że jeśli Cecilia nadal będzie się przy tym upierać, będzie musiała wybrać pomiędzy nim, a Marichuy. Estefania ostrzega go by był ostrożny, ponieważ Cecilia wybierze Marichuy.
Nie igraj z aniołem odc.89.rmvb play
Cecilia pyta ojca Anselmo czy ma jakieś nowe wiadomości ...
Cecilia pyta ojca Anselmo czy ma jakieś nowe wiadomości o Marichuy. On zapewnia ją, że u jej córki wszystko w porządku. Cecilia chce wiedzieć gdzie jest Marichuy, ale ojciec Anselmo informuje ją jedynie, że musi być cierpliwa. Marichuy mówi Amadorowi, że nie może skupić się na nauce scenariusza, ponieważ jej umysł zaprząta mnóstwo myśli. Amador prosi ją by mu o nich opowiedziała. Marichuy informuje go, że chodzi o proces zabójczyni żony Juana Miguela. Amador stwierdza, że ta sprawa zapewne interesuje ją ze względu na to czy Juan Miguel będzie wolny. Ojciec Anselmo zostaje wezwany na świadka w procesie Blanci. Purita zapewnia Adriana, że nie zmieniła zdania i nadal ma zamiar zostać zakonnicą. Ojciec Anselmo informuje Marichuy, że chce z nią porozmawiać na temat jej rodziców. Isabela pyta Estefanie czy nie uważa, że powinny poinformować Omara gdzie jest Marichuy. Marichuy zapewnia ojca Anselmo, że nie chce wiedzieć nic na temat swoich rodziców.Ojciec Anselmo informuje ją, że mimo wszystko ma zamiar powiedzieć jej kim są. Purita żegna się ze swoją matką i Adrianem przed wyjazdem do klasztoru. Juan Miguel pyta Rocio dlaczego nie powiedziała mu, że Marichuy była w ich domu. Rocio przekonuje go, że nie chciała by odżyły w nim wspomnienia, które sprawią mu ból. Juan Miguel prosi ją by opowiedziała mu o wizycie Marichuy. Rocio stwierdza, że odniosła wrażenie, że Marichuy bardzo się zmieniała, jest dużo bardziej kobieca. Juan Miguel chce wiedzieć czy pytała ją o jakieś szczegóły z jej życia. Rocio stwierdza, że powiedziała jej iż wszyscy wiedzą o tym, że wychodzi za mąż, a Marichuy nie zaprzeczyła. Następnie dodaje, że poinformowała ją również o jego zaręczynach z Blancą, ponieważ nie było powodu by ją oszukiwać. Ojciec Anselmo przekonuje Marichuy by pozwoliła swoim rodzicom się do siebie zbliżyć. Marichuy pyta go czy jej rodzice są lub kiedykolwiek byli biedni, gdy ojciec Anselmo odpowiada, że nie Marichuy stwierdza, że w takim razie nie chce nic o nich wiedzieć. Juan Miguel prosi Rocio by opowiedziała mu co jeszcze miało miejsce podczas wizyty Marichuy. Rocio zapewnia go, że powiedziała mu już wszystko. Adrian informuje swoją matkę, że nie ma zamiaru dłużej z nią mieszkać. Juan Miguel prosi Blance by spróbowała przypomnieć sobie o kimś, kto w przeszłości znał ją jako Ivette. Estefania informuje Marichuy, że spotkała w restauracji Omara. Patricio pyta Isabele gdzie jest Marichuy. Ojciec Anselmo informuje Marichuy, że Blanca cierpi na zaburzenia podwójnej osobowości. Cecilia nie może uwierzyć, że jej córka wychodzi za mąż, a ona nic o tym nie wie. Marichuy nie może zrozumieć dlaczego Juan Miguel tak bardzo broni morderczyni swojej żony. Następnie stwierdza, że najlepiej byłoby gdyby o nim zapomniała, ale choć bardzo chce nie potrafi.
Nie igraj z aniołem odc.88.rmvb play
Rocio informuje sędziego, że nie chce obrażać pamięci zm ...
Rocio informuje sędziego, że nie chce obrażać pamięci zmarłej, ale ktoś musi powiedzieć jaka Viviana była naprawdę, a ponieważ jest pewna, że Juan Miguel tego nie zrobi, więc ona ma obowiązek zrobić to za niego. Następnie stwierdza, że kobieta o śmierć której jest oskarżona niewinna osoba nie była ani dobrą żoną, ani też matką. Juan Miguel prosi Marichuy o chwilę rozmowy, jednak ona odmawia twierdząc że nie mają o czym ze sobą rozmawiać, stwierdza również iż nie ma ochoty słuchać tych samych kłamstw, że nigdy o niej nie zapomniał i wciąż ją kocha. Juan Miguel pyta co próbuje mu przez to powiedzieć. Wówczas Marichuy informuje go, że we wszystkich gazetach piszą o jego zaręczynach z Blancą. Juan Miguel chce wiedzieć czy to ma dla niej jakieś znaczenie, jednak Marichuy zapewnia go, że nie. Adwokat Oneli uważa że Rocio swoimi zeznaniami obraża tylko pamięć zmarłej nie wnosząc nic do procesu. Rocio informuje go, że według niej tak samo jak pamięć zmarłych powinno się szanować reputację żywych, a mimo tego w jego oczach Blanca jest bezwzględną morderczynią, a Juan Miguel jej wspólnikiem, a to wielkie kłamstwo, ponieważ Viviane zabiła Ivette. Wówczas adwokat Oneli stwierdza, że jest kolejną osobą, która przychodzi tu i próbuje wcisnąć im te kompletne bzdury. Rocio zapewnia, że to nie są żadne bzdury, ale szczera prawda, ponieważ ona niejednokrotnie była świadkiem tego jak Ivette przejmuje kontrole nad ciałem i umysłem Blanci. Balbina informuje Juana Miguela, że Marichuy była w domu. Omar pyta Amadora gdzie jest Marichuy. Juan Miguel zastanawia się dlaczego Marichuy nie powiedziała mu, że była w jego domu gdy spotkali się na ulicy. Amador mówi Omarowi, że nie może mu pomóc odnaleźć Marichuy, ponieważ nic o niej nie wie. Juan Miguel stwierdza, że od kiedy Viviana nie żyje, a on dowiedział się, że Marichuy nie chciała by odebrano mu Maytę bardzo wiele się zmieniło. Następnie zastanawia się czy Marichuy może być w swojej dawnej dzielnicy.
Nie igraj z aniołem odc.84.rmvb play
Marichuy mówi Candelari iż pomyliła się myślą, że Juan M ...
Marichuy mówi Candelari iż pomyliła się myślą, że Juan Miguel wciąż na nią czeka. Candelaria przekonuje Marichuy, że skoro już wróciła do Meksyku to może, to najwyższy czas by poznała swoich rodziców. Marichuy twierdzi jednak, że ich nie potrzebuje i nigdy nie zaakceptuje, bez względu na to kim są. Marichuy mówi Candelari, że gdy usłyszała pukanie do drzwi miała nadzieję, że to Juan Miguel. Patricio pyta Cecilie gdzie była sama o tak późnej porze. Ona informuje go, że szukała ich córki. Micaela zapewnia Omara, że nie zna nazwiska Marichuy. Wówczas Omar prosi ją o adres ojca Anselmo. Cecilia jest zrozpaczona, że kolejny raz nie udało jej się znaleźć córki. Wówczas Patricio pyta ją jak długo ma zamiar jeszcze szukać Marichuy. Cecilia informuje go, że będzie jej szukać do ostatniego miejsca, w którym mogłaby być, dopóki będzie miała nadzieję nigdy nie przestanie. Omar uważa że ojciec Anselmo musi wiedzieć gdzie jest Marichuy. Purita mówi Adrianowi, że będzie lepiej jeśli przestaną się widywać. Marichuy informuje Candelarie, że nie chce by znowu pracowała jako praczka, ponieważ to ona ma zamiar zająć się pracą. Mayta pyta Onelie czy jej mama wkrótce wróci. Onelia mówi jej, że tym razem odeszła na zawsze. Mayta jednak zapewnia ją, że ludzie najpierw odchodzą, a później wracają jak Marichuy, która była w ich domu. Esefania ma nadzieję, że Marichuy przekonała się iż Juan Miguel o niej zapomniał i wróciła do hacjendy. Cecilia informuje Patricio, że nie będzie spokojna i szczęśliwa dopóki Marichuy nie będzie z nimi. Patricio zastanawia się czy powinien powiedzieć jej o przypuszczeniach Estefani, która sądzi, że być może Marichuy wróciła do hacjendy i tam ma zamiar ułożyć sobie życie. Purita mówi ojcu Anselmo, że chce poświęcić się Bogu. Onelia ostrzega Rocio, że jeśli Marichuy ponownie pojawi się w ich domu osobiście ją wyrzuci. Rocio prosi Mayte by nie mówiła tacie o wizycie Marichuy. Mayta jednak chce powiedzieć o wszystkim Juanowi Miguelowi, ale Rocio jej na to nie pozwala. Onelia zeznając w procesie Blanci oskarża ją o zabójstwo swojej córki, natomiast Juana Miguela o jego zaplanowanie. Babcia Mariana przekonuje Mayte, że tym razem jej mama raczej nie wróci. Dziewczynka pyta ją czy powinna powiedzieć tacie o spotkaniu z Marichuy. Babcia radzi jej by na razie tego nie robiła, ponieważ tata ma dużo problemów. Patricio informuje Juana Miguela, że biorąc pod uwagę fakt, że Viviana miała zostać matką jego starania by ocalić Blance przed wiezieniem mogą być niewystarczające. Onelia twierdzi, że Juan Miguel i Blanca byli kochankami. Cecilia mówi ojcu Anselmo, że szukała Marichuy w hacjendzie Omara.
Nie igraj z aniołem odc.83.rmvb play
Cecilia informuje Patricio, że Marichuy nie było w hacje ...
Cecilia informuje Patricio, że Marichuy nie było w hacjendzie. Onelia cieszy się z powodu rozpoczęcia procesu morderczyni swojej córki. Marichuy mówi Candelari, że idzie do domu Juana Miguela by się z nim porozmawiać Omar nie może pogodzić się z odejściem Marichuy. Cecilia boi się, że tym razem straciła córkę na zawsze. Estefania jest bardzo szczęśliwa, że Marichuy nie było w hacjendzie, ma również nadzieje, że nigdy więcej jej nie zobaczy. Omar ma zamiar odnaleźć Marichuy. Mayta pyta Marichuy czy z nią zostanie. Marichuy mówi jej, że to możliwe, ale najpierw musi porozmawiać z jej tatą. Omar informuje zarządcę swojej hacjendy, że znajdzie Marichuy choćby miał poruszyć niebo i ziemię, a wtedy ona będzie musiała mu się wytłumaczyć. Estefania spotyka Marichuy w domu Juana Miguela. Następnie stara się ją obrazić mówiąc, że nadal jest tą samą prostaczką. Marichuy zapewnia ją jednak, że może sobie myśleć co chce, ale ona jest pewna tego, że się zmieniła, jest kobietą w każdym znaczeniu tego słowa. Marichuy mówi Estefani również, że wróciła, ponieważ dowiedziała się o śmierci Viviany. Ona zapewnia ją jednak, że jeśli chce zająć jej miejsce to się spóźniła. Następnie informuje ją iż nie wie jeszcze o wielu sprawach, o których chętnie jej opowie, a po wysłuchaniu wszystkiego będzie mogła zdecydować czy nadal ma zamiar czekać na Juana Miguela. Mayta opowiada babci Marianie o spotkaniu z Marichuy. Estefania zapewnia Marichuy, że wie o niej wszystko, nawet to, że urodziła dziecko Juana Miguela. Balbina informuje Rocio o wizycie Marichuy. Marichuy pyta Estefanie czy Juan Miguel wie o ich dziecku. Estefania mówi jej, że ze wszystkich osób, które ja znają wie tylko ona. Rocio opowiada Marichuy, że Juan Miguel wziął początkowo winę za śmierć Viviany na siebie by chronić Blance. W sądzie rozpoczyna się proces Blanci, która na pytanie czy przyznaje się do winy twierdzi że jest niewinna. Juan Miguel zastanawia się za kogo Marichuy wychodzi za mąż. Marichuy pyta Rocio czy Juana Miguela łączy coś z Blancą. Rocio informuje ją, że są zaręczeni i że jeśli Blanca wyjdzie z więzienia pobiorą się. Mayta mówi babci Marianie, że bardzo pragnie by Marichuy została z nimi w domu. Babcia Mariana tłumaczy jej, że na razie to może być niemożliwe. Micaela w ostatnie chwili rozmyśla się i nie mówi Omarowi prawdy na temat Marichuy, uważając, że nie może złamać danego jej słowa. Rocio informuje Marichuy również o tym, że Viviana miała zostać matką. Juan Miguel przypomina sobie dzień, w którym podarował Marichuy pierścionek zaręczynowy. Następnie dochodzi do wniosku, że jeśli Marichuy wychodzi za innego mężczyznę to znaczy, że stracił ją na zawsze. Marichuy wybiega wstrząśnięta z domu Juan Miguela. Estefania radzi jej by wróciła do hacjendy, w której się ukrywała, ponieważ Juan Miguel jej nie potrzebuje. Marichuy mówi Candelari, że Juan Miguel jej nie kocha. Candelaria stara się ja przekonać, że powinna wrócić do hacjendy Omara. Cecilia domyśla się, że Marichuy może być w swojej dzielnicy.
Nie igraj z aniołem odc.82.rmvb play
Marichuy mówi Candelari, że opuściła Juana Miguela, poni ...
Marichuy mówi Candelari, że opuściła Juana Miguela, ponieważ w jego życiu była inna kobieta, z która był związany. Teraz jednak jest wolny, a ona nadal go kocha. Candelaria mimo wszystko stara się ja przekonać, że nie może zostawić Leoparda. Marichuy twierdzi, że nie chodzi tylko o jej miłość do Juana Miguela, ale również o to, że jest on prawdziwym ojcem jej dziecka. Estefania i Cecilia starają się odnaleźć hacjendę, w której przebywa Marichuy. Rocio informuje Onelie, że Viviana była podejrzewana o zabójstwo. Onelia uważa jednak że to jej wymysły i że ona i jej przeklęty brat chcą w ten sposób obrazić pamięć Viviany. Marichuy wierzy, że jej synek będzie mógł być ze swoim tatą, a ona ze swoją prawdziwą miłością, którą mimo wszystko jest Juan Miguel. Juan Miguel informuje Onelie, że słowa Rocio na temat Viviany były prawdą. Marichuy mówi Candelari, że próbując pokochać innego mężczyznę czuła się tak jakby zdradzała samą siebie. Onelia uważa że Juan Miguel i Rocio oczerniają Viviane nie tylko po to by obrazić jej pamięć, ale również by pomóc jej morderczyni. Juan Miguel zapewnia ją jednak, że ze względu na Mayte zrobi wszystko by podczas procesu pamięć Viviany nie została splamiona. Babcia Mariana opowiada Maycie bajkę o syrence. Marichuy prosi Micaele by w jej imieniu poprosiła Omara o wybaczenie i by nie mówiła mu kim jest naprawdę i gdzie może ją znaleźć. Cecilia dociera do hacjendy gdy nie ma w niej już Marichuy. Onelia nie wierzy, że jej córka byłaby zdolna by kogoś zabić. Isabela dzwoni do domu rodziny Velarde by zapytać Martilio o Marichuy. Micaela informuje Omara, że Marichuy odeszła. On nie wierzy jednak w jej słowa. Cecilia jest zrozpaczona, że Marichuy nie było w hacjendzie. Candelaria pyta Marichuy czy jest pewna, że podjęła dobrą decyzję, w hacjendzie miała przecież wszystko, a w stolicy nie może być pewna niczego. Omar nie może pogodzić się z decyzją Marichuy. Candelaria i Marichuy wracają do dzielnicy, w której mieszkały przed wyjazdem do hacjendy. Omar próbuje dowiedzieć się od taksówkarza dokąd zawiózł Candelarie i Marichuy. Candelaria prosi Olgę by na razie nikomu nie mówiła o ich powrocie. Marichuy mówi swojemu synkowi, że gdy się stąd wyprowadzała miała złamane serce, a teraz jest szczęśliwa, ponieważ ma jego.
Nie igraj z aniołem odc.81.rmvb play
Marichuy stara się przekonać samą siebie, że powinna zap ...
Marichuy stara się przekonać samą siebie, że powinna zapomnieć o Juanie Miguelu. Doktor Humberto wyznaje Juanowi Miguelowi, że jest zakochany w Rocio i że ma zabiar się z nią ożenić jeśli zapomni o Vincente. Cecilia prosi Patricio by pomógł jej odszukać wioskę, w której jest ich córka. Micaela zauważa że Marichuy czyta gazetę w której znajduje się zdjęcie i artykuł na temat Juana Miguela. Patricio obiecuje Cecili, że pomoże jej odnaleźć Marichuy. Micaela stara się przekonać Candelarie, że nie powinna pozwolić by Marichuy przeczytała artykuł o Juanie Miguelu. Dwaj agenci federalni informują Juana Miguela, że od dawna poszukiwali Viviany, ponieważ była podejrzana o zabójstwo. Candelaria stara się nie dopuścić by Marichuy przeczytała gazetę. Cecilia pyta Patricio czy dowiedział się gdzie jest wioska, w której przebywa ich córka. Candelari udaje się odebrać gazetę Marichuy. Juan Miguel zastanawia się jak to możliwe, że Viviana była aż tak zła i fałszywa. Patricio daje Cecili dokładny adres hacjendy niejakiego Omara Contrerasa. Marichuy mówi swojemu synkowi, że każdego dnia przypomina bardziej swojego tatę. Cecilia prosi Estefanie by zawiozła ją do hacjendy, w której przebywa Marichuy. Ojciec Anselmo mówi Vincente, że Marichuy wychodzi za mąż. Becky informuje o tym Rocio, ich rozmowę słyszy Juan Miguel jednak Rocio okłamuje go mówiąc, że chodzi o ślub koleżanki. Po wyjściu Becky Rocio decyduje się powiedzieć bratu prawdę o ślubie Marichuy. Juan Miguel nie jest w stanie powstrzymać łez. Estefania obiecuje Cecili, że pojedzie z nią do hacjendy Omara. Marichuy ma nadzieję, że nigdy nie będzie żałować tego iż zgodziła się wyjść za Leoparda. Estefania informuje Onelie o znalezieniu Marichuy. Marichuy czyta w gazecie artykuł o śmierci Viviany i oskarżeniach wobec Juana Miguela. Juan Miguel mówi Rocio, że wiadomość o ślubie Marichuy była dla niego wielkim zaskoczeniem, ponieważ nie przestał jej kochać. Candelaria informuje Marichuy, że od dawna wiedziała o oskarżeniach wobec Juana Miguela. Marichuy ma jej za złe, że ukrywała przed nią prawdę. Juan Miguel mówi Rocio, że Viviana była podejrzewana o zabójstwo. Marichuy informuje Candelarie, że wraca do Meksyku, do Juana Miguela. Candelaria stara się ją przekonać by tego nie robiła, ale Marichuy jest zdecydowana, uważa że Juan Miguel jej potrzebuje, a poza tym teraz jest wolny, a ona wciąż go kocha. Candelaria pyta ją co w takim razie będzie z Leopardem.
Nie igraj z aniołem odc.70.rmvb play
Ręce Blanci są poplamione krwią, Dew mówi, że nie można ...
Ręce Blanci są poplamione krwią, Dew mówi, że nie można ukryć tego co się stało ponieważ może dowiedziedzieć się o tym policja. Juan Miguel informuje Onelie że Viviana zmarła ta niedowierza i idzie do sypialni, aby zobaczyć ciało córki,która jest zakryte kocem, gdy go odkrywa zaczyna przeraźliwie kryczej i płakać, nagle dostaje histeri i wybiega ze słowami (które kieruje do Juana Miguela) Morderca Morderca!! Viviana Viviana !!. Żuca sie na niego lecz odciąga go siostra Juana Miguela, Onelia jest załamana Marichuy wyobraża sobie Juana Miguela z nią i dzieckiem, dziewczyna muwi głośno: Juan Miguel zawsze będzie wiedzieć o dziecku, a także kto jest jego ojcem. Krzyczy: mam dużo bólu w swym sercu!
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności