Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Nie igraj z aniołem odc.45.rmvb

anetabielsko / Nie igraj z aniołem / Nie igraj z aniołem odc.45.rmvb
Download: Nie igraj z aniołem odc.45.rmvb

128,73 MB

Długość filmu: 39 min

0.0 / 5 (0 głosów)
Beatriss informuje Eduarda, że trudno będzie się jej uwolnić od Amadora, gdyż spozdiewa się jego dziecka. JuanM mówi Marichuy że chce aby tańczyła z nim tak jak z Amadorem. Estefania denerwuje się, że Marichuy tańczy z JuanemM Mayita jest zdziwiona, że Marichuy została w telewizji przedstawiona jako Alejandra Robles. Estefania prosi Eduardo żeby odprowadził ją do taksówki. Eduardo informuje JuanaM, że powinni już iść bo Estefania chce wracać. JuanM mówi mu że może sobie iść, ale on nie zostawi Marichuy z Amadorem. Marichuy zauważa, że JuanM został sam. Gdy wraz z Amadorem wznosi toast JuanM, żąda aby z nim poszła. Marichuy nie chce iść z mężem jednak Amador radzi jej nie wywoływać skandalu. Marichuy i JuanM sprzeczają się. Marichuy nie chce wracać z JuanemM, podczas szarpaniny JuanM całuje Marichuy. Dziewczyna ucieka i chowa się przed nim. Purita wyznaje Oldze, że jest zakochana w Adrianie. Marichuy źle się czuje. Ojciec Anselmo i Cecylia spotykają się. Marichuy wyznaje Candelarii, że spodziewa się dziecka.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Nie igraj z aniołem odc.1.AVI play
Marichuy (María de Jesus) opowiadała dzieciakom bajkę o ...
Marichuy (María de Jesus) opowiadała dzieciakom bajkę o Czerwonym Kapturku, ale nie skończyła, bo przyszła jakaś kobieta, która pogoniła je do szkoły. Potem Candelaria poprosiła Marichuy, żeby odwiozła pranie - zaznaczając, że rzeczy są eleganckie i przestrzegając dziewczynę przed ich zgubieniem. Po drodze Marichuy zerwała róże doni Casildy, która ją na tym przyłapała i oskarżyła o kradzież. Poskarżyła się ojcu Anselmo, że Marichuy codziennie to robi, ale tym razem ją nakryła, a ksiądz nazwał dziewczynę aniołem. Marichuy zaniosła kwiaty do kościoła, a potem poszła pozować Vicente do obrazu. Juan Miguel kłóci się w samochodzie z żoną. Viviana zarzuca mu, że nigdy nie ma dla niej czasu i na pewno ma jakąś inną kobietę, bo nie wierzy, że tyle czasu poświęca pracy. Marichuy śni się koszmar - budzi się z krzykiem. Roztrzęsiona zaniepokojonej Candelarii mówi, że nie może zobaczyć jego twarzy, bo zawsze się budzi w momencie, gdy ma na nią spojrzeć. Candelaria mówi, że potwory z koszmaru nie istnieją, ale Marichuy stwierdza, że ten tak. W bibliotece Juan Miguel jest zdruzgotany - opanowuje się, gdy przychodzi jego córka. Juan Miguel pyta, czemu jeszcze nie śpi i dziewczynka mówi, że była głodna, a jej mama nie pozwala jej jeść czekoladowego ciasta. Pyta ojca, czemu czasem, gdy na nią patrzy jest taki smutny. Juan mówi, że myśli o tym, że kiedyś przestanie być dziewczynką i stanie się kobietą. Mała pyta czy ma na myśli czasy, gdy będzie miała narzeczonego. I on odpowiada, że tak i że ma nadzieję, że będzie to ktoś dobry, kto pokaże jej jak piękna jest bliskość między osobami, które się kochają. Dziewczynka mówi, że zawsze myśli o skomplikowanych rzeczach, dlatego mama nazywa go 'puro cerebro' Juan Miguel umawia się w gabinecie z Eduardo. Candelaria prosi Marichuy, żeby poszła po ubrania do prania do domu, gdzie wczoraj zaniosła czyste, bo zapomnieli jej dać, gdy tam była. Marichuy idzie i spotyka Juana Miguela.
Nie igraj z aniołem odc3.AVI play
Na komisariacie Marichuy przekonuje Juana Miguela,żeby j ...
Na komisariacie Marichuy przekonuje Juana Miguela,żeby ją puszczono.Sędzia Patricio Velarde pozwala jej odejść do domu.Tam czekają na nią już zaniepokojeni Candelaria i Vicente,który poinformował przybraną matkę Marichuy o aresztowaniu. Po powrocie do domu Juan Miguel zastaje żonę,która mówi mu ,że chce rozwodu.On nie chce rozpadu rodziny.Zgadza się na wyjazd z żoną. Na przyjęciu Eduardo,przyjaciel i współpracownik Juan Miguela przedstawia Elsę jako swoją narzeczoną.Elsa jest kuzynką Juana Miguela,córką bankiera Francisco Maldonado.Juan Miguel ostatnio widział ją na komisariacie razem z grupą aresztowanych młodych ludzi z dyskoteki. Wie,że Elsa okłamuje Eduarda,w noc,gdy została aresztowana miała rzekomo spędzić z rodziną.Od Elsy Juan Migule dowiaduje sie,że Marichuy okłamała go na komisariacie,nie czekał wcale na nią ojciec,bo jest sierotą. Następnego dnia Juan Miguel jedzie do sędziego Velarde i mówi o kłamstwie Marichuy,ze okazał się nieprofesjonalistą .Juan Miguel zdobywa adres Candelarii od Balbiny,swojej służącej,żeby porozmawiać z Marichuy o jej kłamstwie i,że wyszedł przez nią na głupca. Juan Miguel zjawia sie w dzielnicy Marichuy.
Nie igraj z aniołem odc.15.AVI play
Marichuy szarpie się z Amadorem.Broniąc się przed nim ud ...
Marichuy szarpie się z Amadorem.Broniąc się przed nim uderza go w głowę wazonem.Amador pada nieprzytomny na podłogę.Marichuy próbuje go cucić,zauważa krew sączącą sie z rany na głowie,jest przerażona tym co zrobiła.Przyjeżdża Vicente,słyszy krzyki Marichuy i pyta się co się stało, widzi rannego Amadora leżącego na podłodze. Israel i Patricia przychodzą do Beatriza ,ktora jest w złym stanie psychicznym. Vicente próbuje pomóc Amadarowi. Juan Migule i Eduardo rozmawiają,że następnego dnia wracają do Meksyku. Vicente mówi Marichuy,ze będzie lepiej jak odejdzie z mieszkania,on wszystkim się zajmie. Beatriz opowida,ze czuje sie tak źle,bo nie liczy sie dla Amadora,a jego obsesją jest Marichuy. Marichuy dzwoni zapłakana do Rocio,Marichuy mówi nieskładnie,mówi,że jest na ulicy,Rocio pyta na jakiej. Juan Miguel mówi,że Marichuy pociąga go jak żadna inna kobieta w życiu,że Marichuy będzie jego i nikogo innego. Marichuy wraca do domu,nie ma ochoty rozmawiać,szybko idzie do swojego pokoju. Eduardo pyta sie jak wyobraża sobie sformalizowanie swojego związku z Marichuy,skoro jego teściowa Onelia jej nie lubi. Rocio zjawia się u Marichuy,ona mówi jej o zajściu z Amadorem,że został z nim Vicente. Rocio jedzie do atelier Vicente,zeby się przekonać co dzieje się z Amadorem. Rocio pyta się Vicente o Amadora,czy on przeżyje. Balbina przysięga Oneli,że to Viviana dzwoniła do domu,słyszy to Mayita,Balbina mówi jej,że to prawda. Cecilia przychodzi wieczorem do Marichuy,pyta się,czy dobrze się czuje,dlaczego jest tak nerwowa.Cecilia chce wezwać lekarza,ale Marichuy mówi,ze wszystko z nią w porządku. Po wyjściu Cecili Marichuy myśli o tym,że może trafić do wiezienia przez sprawę z Amadorem. Amador odzyskuje przytomność,ma opatrunek na oczach,którego lekarza zabronił na razie zdejmować. Marichuy ma w nocy koszmary,krzyczy przez sen,przybiega do jej pokoju Cecilia ,potem przychodzi Isabella.Cecilia jest przerażona stanem Marichuy,uspokaja ją.Patricio nie przejmuje się Marichuy,jest niezadowolony ,że go zbudziły jej krzyki. Isabella kolejny raz mówi do Patricia,ze obecność Marichuy jest zagrożeniem dla domu rodziny Velarde. Amador,mówi Vicente,że odegra się na Marichuy,kiedy ten wypomina mu co chciał zrobić Marichuy i co go za to spotkało. Juan Miguel kolejny raz czyta kartkę ze słowami Marichuy,uśmiecha się przy tym. Nastepnego ranka Estefania zjawia się u Marichuy,przynosi jej kwiaty,mówi,żeby opowiedziała jej co się jej stało,dlaczego miała koszmary.Marichuy jednak nic jej nie wyjawia. Amador zdejmuje bandaże z oczu i krzyczy ,że nic nie widzi.Marichuy jest przerażona.Amador mówi do Vicente,żeby go zostawił w spokoju,kiedy ten do niego podchodzi i go uspokaja. Amador zaczyna czołgać się po podłodze i rozpaczać,woła przy tym Marichuy. Isabella przychodzi do Marichuy,wypytuje ja o jej przeszłość,jak trafiła do sierocińca.Isabella później idzie do Estefani i mówi,że jest pewna już,że Marichuy jest prawdziwą córką Cecili i Patricio.
Nie igraj z aniołem odc.16.AVI play
Po wypytaniu Marichuy o jej rodziców,których Marichuy ni ...
Po wypytaniu Marichuy o jej rodziców,których Marichuy nigdy nie poznała i porzuceniu przez matkę, jej pobycie w sierocińcu Isabella upewnia sie,że jest ona prawdziwą córką Isabelli i Patricia.Mówi o tym Estefani,która nie może w to uwierzyć, początkowo myśli,ze to żart, ale Isabella mówi,że po rozmowie z księdzem Anselmo i Marichuy jest tego pewna. Vicente pyta się Amadora czy nie chce zobaczyć sie z lekarzem,ten odpowiada,że w tej chwili nie. Cecilia przychodzi do Marichuy i pyta się czy u niej wszystko w porządku,co się z nią dzieje. Cecilia mówi jej,że może się do niej zwracać ze swoimi problemami. Isabella mówi,że fakt,że prawdziwa córka Cecili i Patricio przebywa tak blisko rodziców jest dal nich dużym zagrożeniem. Marichuy odwiedza Candelarie,mówi jej o tym co ja spotkało ze strony Amadora.Candelaria jest przerażona tym co działo się z Marichuy. Marichuymówi,że teraz Amador jest niewidomy przez jej uderzenie,a ona czuje się winna. Juan Miguel wybiera prezenty dla Rocio,córki,Oneli i Estefani też, Eduardo pyta się,czy Marichuy też coś kupi. Marichuy dzwoni do Amadora,pyta się jak ten się czuje,on mówi,że lepiej i okazuje się,że wcale nie oślepł,o czym nie mówi Marichuy. Vicente przychodzi do teatru i mówi znajomym (min.Israelowi,Nelsonowi,Elsie), że Amador oślepł na skutek uderzenia przez Marichuy,która się przed nim broniła i Amador przebywa teraz w jego mieszkaniu. Marichuy wraca do domu Velarde od Candelarii, w swoim pokoju przygląda się zdjęciu Juana Miguela i płacze. Cecilia martwi sie o Marichuy,jej samopoczucie,Patricio ma dosyć tego zamartwiania się Marichuy,mówi,że w końcu przestanie to tolerować,jeśli pojawi się jakiś następny problem z Marichuy trafi ona do więzienia. Przyjaciele przychodzą do Beatriz,muszą włamać ,bo ona nie otwiera,okazuje się,ze połknęła jakieś pastylki i jest nieprzytomna. Patricio rozmawia z Marichuy,mówi,że Cecilia wierzy jej w wszystko,ale on nie ,uważa ją za kłamczuchę.Beatriz trafiła do szpitala po próbie samobójczej,na szczęście będzie żyła,ale lekarz mówi,ze jest w bardzo złej kondycji psychicznej. Kiedy Marichuy pojawia sie w salonie,ona i Juan Miguel niepewnie się sobie przyglądają,dopiero,gdy Cecilia mówi,żeby się przywitała zaczynają się długo i czule obejmować.Wszyscy w salonie się temu przyglądają z różnym minami,a Estefania jest wściekła.
Nie igraj z aniołem odc.17.AVI play
Po czułym powitaniu Marichuy i Juana Miguela Estefania s ...
Po czułym powitaniu Marichuy i Juana Miguela Estefania stara się przyciągnąć jego uwagę. Juan Miguel daje prezenty wszystkim obecnym,dla Marichuy ma specjalny prezent: szklaną kulę z aniołem w środku. Marichuy dziękuje mu za ten prezent pocałunkiem w policzek. Amador dowiaduje się od Vicente,że Juan Miguel wrócił już z podróży . Estefania przypomina o prezencje jaki dała Juanowi Miguelowi, Marichuy też postanawia mu coś dać i wyjmuje kwiaty z wazonu stojącego na stole. Juan Miguel jest trochę zmieszany,ale zadowolony z takiego prezentu. Vicente mówi Amadorowi o tym,ze Beatriz próbowała popełnić samobójstwo i przebywa w szpitalu. Amador twierdzi,że nigdy nie był w niej zakochany i nie czuje się też winny z jej powodu. Wieczorem Marichuy rozmawia przez telefon z Rocio,ta pyta ja czy rozmawiała z Juanem Miguelem o Amadorze,Marichuy odpowiada,że nie. Rozmowę podsłuchuje przez drzwi Isabella i dowiaduje się co Marichuy zrobiła Amadorowi. Z tą nowiną idzie do Estefani,mają one teraz broń przeciwko Marichuy i postanawiają, że dzięki temu usuną ją z domu rodziny Velarde. Następnego ranka przy śniadaniu Isabella i Estefania mówią o całej sprawie Patricio. Ten wzywa do gabinety Marichuy,obecne są tam też Isabella,Estefania i Cecilia. Adrian mówi w obecności całej rodziny Velarde,że Amador udawał niewidomego i Marichuy wcale go nie oślepiła. Teraz Patricio nie ma powodu do wyrzucenia Marichuy,Cecilia karze Martirio odnieść z powrotem do pokoju rzeczy Marichuy. Esefania i Isabella są wściekłe,że nie udał sie ich plan pozbycia się Marichuy z domu,ale obmyślają nowy. Isabella idzie do pokoju Marichuy i udając życzliwą osobę wypytuje ją i mówi,żeby przyjęła jej pomoc. Do Juana Miguela dzwoni pracownik banku,twierdzi,że zrealizowano niedawno czek Viviany.
Nie igraj z aniołem odc.18.AVI play
Jakiś człowiek zapłacił czekiem Viviany,niejaki Bernie S ...
Jakiś człowiek zapłacił czekiem Viviany,niejaki Bernie Smith,o czym informuje Juana Miguela pracownik banku. Nie udaje się fałszywa troska Isabelli,Marichuy nie chce jej nic powiedzieć. Vicente wraca do domu i widzi wściekłego Amadora,jego kłamstwo wyszło na jaw .Ale Amador nie ma zamiaru rezygnować z Marichuy. Juan Miguel mówi,że niemożliwe,żeby czek Viviany pojawił sie 8 dni temu,skoro zginęła w wypadku kilka miesięcy temu.Juan Miguel przypomina sobie moment katastrofy.Juan Miguel rozmawia z Rocio,ona mówi,że te telefony i czek mogą świadczyć,ze Viviana żyje.Juan Miguel powtarza,że ona nie żyje,inaczej skontaktowałaby się z rodziną. Estefania mówi Isabelli,ze nie chce,żeby Marichuy przychodziła na jej przyjecie. Eduardo mówi Eduardowi,że wczorajszego wieczora widział sie z Marichuy. Juan Miguel mimo tego co czuje do Marichuy nie wierzy,że jego marzenia się spełnia i postanawia zainteresować się Estefanią. Estefania mówi,że lepiej ,żeby Marichuy nie przyszła na jej przyjecie,popiera ja Isabella,obawiają sie,że Marichuy mogłaby wywołać jakiś skandal. Onelia dzwoni do Estefani,ta przypomina jej o swoim przyjęciu,Onelia mówi jednak,że z powodu bólu po stracie córki nie przyjedzie,ale życzy jej dobrej zabawy z Juanem Miguelem. Juan Miguel zjawia się w domu rodziny Velarde,widzi,że Marichuy nie jest ubrana na przyjęcie ,ta mówi,że nie idzie.Juan Miguel dzwoni do Rocio z pewną prośbą. Estefania i Juan Miguel zjawiają się razem na przyjęciu.Patricio prezentuje zgromadzonym gościom Estefanie,swoją i Cecili córkę.Na przyjęciu zjawiają się też Elsa z Eduardo,Amador,Vicente.Juan Miguel i Estefania tanczą razem pierwszy taniec,w jego trakcie pojawiają sie razem Rocio i Marichuy.Estefania jest zła,że pojawiła się tu Marichuy,a Juan Miguel zachwycony jej wyglądem.
Nie igraj z aniołem odc.20.AVI play
Estefania żegna się z Juanem Miguelem,mówi,ma nadzieję,g ...
Estefania żegna się z Juanem Miguelem,mówi,ma nadzieję,go jutro zobaczyć,że będzie o nim śniła i żeby on śnił o niej. Bernire kradnie z torebki Viviany jej pieniądze i pierścionek,ona to zauważa i nazywa go przeklętym złodziejem. Juan Miguel wraca do siebie i przekonuje samego siebie,że ścieżki przenaczenia jego i Marichuy się nie połączą. Isabella i Estefania spotykają Marichuy,Isabella przypomina skandal jaki wybuchł na przyjęciu przez Marichuy. Isabella z zadowoloną miną informuje Marichuy,ze Estefania i Juan Miguel są parą i niebawem się pobierają. Burnego,przysięga sobie,że ten jej za to zapłaci. Marichuy drze zdjęcie Juana Miguela,ciągle wspomina słowa Isabelli. Po naleganiach Isabelli i Patricio Cecilia decyduje,ze to ona porozmawia z Marichuy o jej zachowaniu na przyjęciu. Estefania dzwoni do Juana Miguela i pyta sie jak on się czuje,bo ona jest bardzo podekscytowana. Cecilia wspomina w rozmowie z Patricio,że Marichuy jest zazdrosna o Estefanię,zainteresowanie okazywane jej i luksus w jakim żyje.Patricio mówi,ze to nic dziwnego przecież Estefania jest ich córką.Cecilia mówi,że Marichuy również traktuje jak córkę. Marichuy dzwoni do Juana Miguela i chce wiedzieć,czy Estefania jest jego narzeczoną,on odpowiada,ze to nie temat na rozmowę telefoniczną. Marichuy chce wiedzieć,czy Juan Miguel się ożeni z Estefania. Juan Miguel mowi,ze niedawno owdowiał i nie myśli o małżeństwie z Estefania czy jakąkolwiek inną kobietą. Juan Miguel obiecuje,że jak pojawi się w domu rodziny Velarde to porozmawia z Marichuy. Estefania dzwoni do Oneli i mowi,ze jest jej przykro,ze Onelia nie mogła być na jej przyjęciu. Estefania mówi,ze ta noc była dla niej szczególnie ważna,bo ona i Juan Miguel zaręczyli sie. Patricio przychodzi do pokoju Marichuy i wypomina jej zniszczenie przyjęcia Estefani i skandal z zakochanym w niej Amadorem, że się upiła się i była powodem bójki pomiędzy Juanem Miguelem i Amadorem. Oneli pyta sie Juan Miguel dokąd się udaje,on mówi,ze do domu sędziego Velarde, wtedy Onelia mówi dlaczego on nie powie,że idzie do swojej narzeczonej Estefanii. Onelia ma pretensje do Juana Miguel,że tak szybko po śmierci jej córki Viviany zaręczył się z Estefanią. Patrico żąda od Marichuy,żeby szanowała do jako pana tego domu,mówi,że zachowuje sie ona bezczelnie i buntowniczo. Marichuy skleiła z powrotem zdjęcie Juana Miguela i wzdycha wpatrując się w nie. Viviana wybiera się popływać łodzią razem z Burnym na morze. Juan Miguel przyjeżdża do domu rodziny Velarde,wita go szczęśliwa Estefania. To powitanie widzi Marichuy,Estefania mówi jej,żeby im pogratulowała,bo ona i Juan Miguel są parą i są bardzo szczęśliwi.Estefania idzie się przebrać,a Marichuy wychodzi na dwór,idzie za nią Juan Miguel. Viviana strzela na łodzi do Burny'ego,ten wypada za burtę,do wody,Viviana odpływa. Marichuy pyta się czy Juan Miguel jest narzeczonym Estefani,on odpowiada,ze tak.Marichuy pyta się,czy Juan Miguel ożeni się z Estefanią i teraz odpowiedź jest twierdząca.
Nie igraj z aniołem odc.21.AVI play
Marichuy pyta JM, czy wyjdzie za Estefanię, on potwierdz ...
Marichuy pyta JM, czy wyjdzie za Estefanię, on potwierdza. Nie odpowiada jednak na pytanie, czy ja kocha. Viviana triumfuje po smierci kochanka i powtarza, ze będzie żyła swoim życiem.Israel kłoci sie z Amadorem, grozi mu, że go wyda. Marichuy ze zlosci rzuca kamieniami, przychodzi do niej Adirano. Dziewczyna opowiada mu o rychłym slubie JM. Isabela przy jedzeniu porusza temat szybkiego slubu Estefanii. JM odprowadza Este do samochodu, ta prosi go o pocalunek. Całująca sie pare jak zawsze dostrzega Marichuy. Viviana wraca do hotelu. Cecilia przychodzi do kuchni, zeby porozmawiac z Marichuy, Adriano opowiada ksiedzu anselmo i Candelarii o swoim spotkaniu z MCh. Cecilia mowi Marii de Jesus, ze ona i Patricio maja podobne charaktery, sa bardzo uparci. Prosi dziewczyne, zeby postarala sie zyc z nim na dobrej stopie. JM rozmawia ze swoja corka i opowiada jej o Estefanii, rozmowe podsluchuje Onelia. Cecilia i Patricio kolejny raz poruszaja temat Marichuy, Cecilia prosi go, aby sie do niej przekonał. Mezzcyzna jest w dobrym humorze i obiecuje to zonie. Maichuy przynosci Patricio jedzenie do ogrodu. Zacheca go w niewybredny sposob, ale zaraz potem sie poprawia i mowi juz grzecznie. Słodzi mu nawet kawe i obserwuje, czy zasmakuje. Juan Miguel rozmawia z coreczka o teletubisiowej babci. Marichuy opowiada Patricio o swych edukacyjnych planach. JM i Onelia mijają sie bez słowa, za to z wymownym spojrzeniem. Marichuy i Patricio rozmawiaja o JM, Patricio pyta sie, czy doktor robi wszystko, o co poprosi go MCh, ona odpowiada, ze nei, bo zostawil ja w tym domu. cos tam jeszcze narzeka, az Patricio zwraca jje uwage, ze musi sie nauczyc mowic z szacunkiem o starszych. Ponownie przybywa Adriano. Daje MCh prezent, a ta wspomina o JM. Adirano sie denerwuje, ze zawsze musi mowic o doktorze. . JM dowiaduje sie adresu Amadora i do neigo przychodzi. . Adriano zaczyna lekcje z Marichuy. dyktuje jej piersze zdanie "Ja, Marichuy, przyrzekam uczyc sie, dopoki nie stane sie osoba wykształcona". Isabela gapi sie przez okno i jest ciekawa, z kim siedzi Marichuy. Adriano poprawai bledy ortograficzne MCh. Aamdor i JM kłocą się. Marichuy czyta czytanke, ktorą wskazał jej Adriano. Estefania mysli o pozbyciu sie Mch z domu. Cecilia dziekuje Bogu za odnalezienie corki. JM odwiedza MCh. Prosi ja o jej notatki i zauwaza, ze kartka jest zapisana jego imieniem. Opiera sie o drzewo i glaszcze dziewczyne po wlosach. Vivana Opuszcza hotel. Juan miguel mowi MCh, ze ma bardzo ladne imie, Maria de Jesus. Estefania widzi Mach i JM stojacych bardzo blisko siebie. Corka JM gada z tubisiową babcia, ktora mowi jej, ze Viviana nigdy nie wroci.JM siedzi z Estefania i Mch. kiedy Marichuy wychodzi, Estefania marudzi, ze prawie nei rozmawiali, ze stydzil sie dac jej buzi przy MCh. W nocu Marichuy budzi sie z krzykiem.
Nie igraj z aniołem odc.29.rmvb play
Patricio jest oburzony,ze Juan Miguel rezygnuje z jego c ...
Patricio jest oburzony,ze Juan Miguel rezygnuje z jego córki i postanowił ożenić sie z Marichuy.Patricio mówi jak Juan Miguel mógł wybrać dziewczynę z ulicy,wulgarną,gdy tymczasem jego córka Estefania ma klasę.Viviana dodaje do napoju Leticii jakieś krople.Do Rocio dzwoni Vicente i umawiają się na randkę.Juan Miguel mówi Patricio,żeby nie obwiniał Marichuy o zaistniałą sytuacje,bo to on jest tu winien.Marichuy zastanawia sie co czuje do Juana Miguela,czy to miłość jaką kobieta czuje do mężczyzny.Vicente i Rocio przyglądają się gwiazdą na niebie,są razem bardzo szczęśliwi.Rocio mówi Vicente,że jest jej pierwszym narzeczonym,a on dodaje,że ostatnim.Wyznają sobie miłość.Ksiadz Anselmo przychodzi do Marichuy,wcześniej widzi sie z Juanem Miguelem i pyta go czy powiedział Marichuy prawdę,on odpowiada,ze teraz to nie jest odpowiedni moment.Marichuy odpowiada księdzu Anselmo,ze Juan Miguel poprosił,zeby za niego wyszła. Juan Miguel udziela bezpłatnych konsultacji w ubogiej dzielnicy.Kiedy idzie do swojego samochodu zamaskowani przestępcy,którzy ciekają z banku ranią go przypadkowo w strzelaninie.Przestępcy zostają schwytani,Juan Miguel trafia do szpitala.Kiedy Marichuy rozmawia z księdzem Anselmo dzwoni telefon,odbiera Marichuy i dowiaduje się,ze Juan Miguel jest ranny i jest w szpitalu Czerwonego Krzyża.Marichuy i ksiądz Anselmo szybko udają się do szpitala.Viviana stara się uwieść Gustavo,on ją odtrąca.Marichuy przerażona o stan zdrowia Juana Miguela podbiega do jego łóżka,okazuje się,ze rana nie jest tak poważna.Juan Miguel opowiada jak doszło do jego postrzelenia Marichuy i ojcu Anselmo.Balbina przekazuje Oneli wiadomość o tym,ze Juan Miguel trafił do szpitala.Kiedy ksiądz Anselmo wychodzi na korytarz Marichuy wyznaje Juanowi Miguelowi,że go kocha.Wtedy ksiadz Anselmo pyta sie,czy Juan Miguel powiedział Marichuy prawdę.Onelia nastawia Mayita przeciw Marichuy,mówi jej,ze jej nową mamą powinna zostać Estefania.Ksiądz Anselmo, kiedy dowiaduje sie,ze Juan Miguel nie powiedział jeszcze prawdy Marichuy nie potrafi zgodzić się z jego argumentami i mówi mu,że albo Juan Miguel powie prawdę Mrichuy albo zrobi to on.Ksiądz Anselmo zgadza się w końcu dać Juanowi Miguelowi pięć dni na przekazanie prawdy Marichuy.Kiedy Marichuy zjawia się w pokoju Juana Miguela on prosi ja,żeby pobrali się już pojutrze.
Nie igraj z aniołem odc.30.rmvb play
Viviana pyta się Gustavo,czy podoba mu się w sukience,kt ...
Viviana pyta się Gustavo,czy podoba mu się w sukience,która ma na sobie i obraca sie,żeby mógł ją dobrze obejrzeć.Kiedy Gustavo nie reaguje na prowokacje Viviany, ona zaczyna go całować.Początkowo Gustavo broni sie przed pocałunkami,ale szybko sie to zmienia.Nagle ktoś wchodzi do pokoju.Marichuy jest zdziwiona,że Juan Miguel chce się żenić już pojutrze,ale zgadza się na to.Gabriel,ktory zastał razem Gustavo i Vivianę po jej wyjściu robi wymówki Gustavo.Mówi mu,że jego żona Leticia nie zasłużyła na coś takiego i czy nie pomyślał o niej i swoich dzieciach,które są w tym domu.Gustavo mówi Gabrielowi,ze Viviana nic dla niego nie znaczy.Isabella przychodzi do Patricio i chce porozmawiać o sytuacji z Estefanią,Juanem Miguelem i Marichuy.Adrian w końcu przyjął do wiadomości,ze Marichuy jest zakochana w Juanie Miguelu,mówi o tym Candelari,ona tak nie myśli.Jednak Adrian mówi,ze ksiądz Anselmo powiedział mu o tym i że Marichuy ma zamiar wyjść za Juana Miguela.Candelaria ma pretensje,ze nic o tym nie wiedziała,a jest przecież dla Marichuy jak matka.Juan Miguel prosi Marichuy ,zeby nie rozmawiała z księdzem Anselmo o ich ślubie.Mówi jej,zeby mu zaufała i tłumaczy,ze powiedział,ze się pobierają,ale nie powiedział,ze pojutrze.Chce,żeby to była dla wszystkich niespodzianka.Kiedy Marichuy się zgadza Juan Miguel mówi "dziekuję,moja miłości" i całują się.Eduardo cieszy sie z plamnów małżeńskich Juana Miguela,ale mówi mu,ze nie powinien rozpoczynać małżeństwa od kłamstwa i wyznać Marichuy prawdę.Candelaria odwiedza Marichuy,ona mowi jej,ze wyjdzie za Juana Miguela,dziwi sie,ze Candelaria się nie cieszy.Wtedy Candelaria mówi,że o tym wie od Adriana,któremu przekazał tę wiadomość ksiądz Anselmo.Candelaria ma pretensje,że dowiedział się o tym cały świat,tyko nie ona.Ale w końcu Candelaria cieszy sie ze szczęścia Marichuy.Onelia chce wiedzieć kiedy Marichuy wychodzi za Juana Miguela,ale ona ją zbywa.Rocio i Vicente,którzy wybrali sie razem na przejażdżkę motorem mają wypadek.Juan Miguel zapewnia ją,że nie jest odpowiedzialna,za to co się stało.Juan Miguel mówi,ze teraz będą musieli przełożyć ślub.Pojawia się Onelia i mówi,że nie pozwoli,żeby Mayita wychowywała się przy Marichuy,bo Viviana nie wybaczyłaby jej,że toleruje coś takie.Juan Miguel mówi,że jego córka zawsze będzie przy nim.Mayita wbiega do domu i krzyczy,że na ulicy w samochodzie jest jej mama.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności