Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Nie igraj z aniołem odc.45.rmvb

anetabielsko / Nie igraj z aniołem / Nie igraj z aniołem odc.45.rmvb
Download: Nie igraj z aniołem odc.45.rmvb

128,73 MB

Długość filmu: 39 min

0,0 / 5 (0 głosów)
Beatriss informuje Eduarda, że trudno będzie się jej uwolnić od Amadora, gdyż spozdiewa się jego dziecka. JuanM mówi Marichuy że chce aby tańczyła z nim tak jak z Amadorem. Estefania denerwuje się, że Marichuy tańczy z JuanemM Mayita jest zdziwiona, że Marichuy została w telewizji przedstawiona jako Alejandra Robles. Estefania prosi Eduardo żeby odprowadził ją do taksówki. Eduardo informuje JuanaM, że powinni już iść bo Estefania chce wracać. JuanM mówi mu że może sobie iść, ale on nie zostawi Marichuy z Amadorem. Marichuy zauważa, że JuanM został sam. Gdy wraz z Amadorem wznosi toast JuanM, żąda aby z nim poszła. Marichuy nie chce iść z mężem jednak Amador radzi jej nie wywoływać skandalu. Marichuy i JuanM sprzeczają się. Marichuy nie chce wracać z JuanemM, podczas szarpaniny JuanM całuje Marichuy. Dziewczyna ucieka i chowa się przed nim. Purita wyznaje Oldze, że jest zakochana w Adrianie. Marichuy źle się czuje. Ojciec Anselmo i Cecylia spotykają się. Marichuy wyznaje Candelarii, że spodziewa się dziecka.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Nie igraj z aniołem odc.98.AVI play
Podczas proceusa Blaki, niespodziewanie przestępstwo zar ...
Podczas proceusa Blaki, niespodziewanie przestępstwo zarzuca się Juanowi Miguelowi. Prokurator oskarża Juana Miguela żezabił żonę. Na te słowa Blanca zaczyna rozpaczliwie krzyczeć że nie jest to prawdą, że to nie JuanMiguel zabił Vivianę, tylko zrobiła to ona. Leopardo proponuje Marichuy aby zerwała umowę z Amadorem i powróciła do niego na Ranczo z dzieckiem. Marichuy ma się Namyśleć. Leopardo mówi Marichuy że JuanMigel bronił Ivette bo jest ona kobietą którą kocha.
Nie igraj z aniołem odc.97.AVI play
Cecilia informuje Estefanie, że gdyby musiała wybierać p ...
Cecilia informuje Estefanie, że gdyby musiała wybierać pomiędzy Marichuy, a Patriciem wybrałaby córkę, ponieważ nie ma zamiaru opuścić jej kolejny raz. Przerażona szarpaniną Omara i Amadora Marichuy prosi Omara by zostawił ją w spokoju i wyszedł z jej domu. Juan Miguel dochodzi do wniosku iż świadomość, że Marichuy mogłaby być z mężczyzną, którego traktuje jak brata jest torturą. Eduardo przyznaje mu rację iż sytuacja jest skomplikowana, ale uważa również, że Juan Miguel komplikuje ją jeszcze bardziej, ponieważ najlepiej byłoby gdyby wybrał pomiędzy Blancą, a Marichuy i przestał się tym wszystkim zadręczać. Juan Miguel chce wiedzieć dlaczego Omar nie wrócił jednak do swojej hacjendy. Patricio pyta Estefanie dlaczego myśli, że Cecili woli Marichuy. Estefania zapewnia go, że nie chodzi o to, co ona myśli, ale o to, że Cecilia sama jej to powiedziała. Patricio nie sądzi jednak by jego żona mogła go opuścić po tylu latach szczęśliwego małżeństwa. Eduardo zeznaje, że w chwili śmierci Viviana nie była w ciąży. Omar informuje Juana Miguela, że nie może wyjechać i zostawić Lirio, ponieważ hacjenda bez nie nie będzie taka sama. Juan Miguel prosi go by choć na chwilę przestał wreszcie o niej mówić, a jeśli naprawdę nie potrafi o niej zapomnieć, to on mu w tym pomoże.Estefania informuje Patricia, że Cecilia jest gotowa na wszystko by Marichuy wybaczyła jej i zgodziła się zamieszkać w ich domu. Patricio stwierdza, że jeśli Cecilia nadal będzie się przy tym upierać, będzie musiała wybrać pomiędzy nim, a Marichuy. Estefania ostrzega go by był ostrożny, ponieważ Cecilia wybierze Marichuy. Juan Miguel chce wiedzieć dlaczego Omar nie wrócił jednak do swojej hacjendy. Patricio pyta Estefanie dlaczego myśli, że Cecili woli Marichuy. Estefania zapewnia go, że nie chodzi o to, co ona myśli, ale o to, że Cecilia sama jej to powiedziała. Patricio nie sądzi jednak by jego żona mogła go opuścić po tylu latach szczęśliwego małżeństwa. Eduardo zeznaje, że w chwili śmierci Viviana nie była w ciąży. Omar informuje Juana Miguela, że nie może wyjechać i zostawić Lirio, ponieważ hacjenda bez nie nie będzie taka sama. Juan Miguel prosi go by choć na chwilę przestał wreszcie o niej mówić, a jeśli naprawdę nie potrafi o niej zapomnieć, to on mu w tym pomoże.Estefania informuje Patricia, że Cecilia jest gotowa na wszystko by Marichuy wybaczyła jej i zgodziła się zamieszkać w ich domu. Patricio stwierdza, że jeśli Cecilia nadal będzie się przy tym upierać, będzie musiała wybrać pomiędzy nim, a Marichuy. Estefania ostrzega go by był ostrożny, ponieważ Cecilia wybierze Marichuy.
Nie igraj z aniołem odc.96.AVI play
Juan Miguel chce wiedzieć gdzie jest jego dziecko. Isra ...
Juan Miguel chce wiedzieć gdzie jest jego dziecko. Israel informuje Estefanie, że wyjechał do Nowego Yorku by ze względu na nią zarobić dużo pieniędzy. Marichuy pyta Juana Miguela czy Omar już wie, że byli razem. Juan Miguel stwierdza, że po wszystkich jej kłamstwach nie miał odwagi by powiedzieć mu, że jest zakochany w kobiecie, którą on kochał kiedyś do szaleństwa, ale pewnego dnia na pewno się dowie, ponieważ kłamstwa i skrywane prawdy zawsze wychodzą na jaw. Następnie kolejny raz prosi ją by powiedziała mu gdzie jest jego syn, ponieważ chce go zobaczyć. Marichuy stwierdza, że jest jej bardzo przykro, ale to niemożliwe, ponieważ ich dziecko umarło. Onelia nie może uwierzyć, że Balbina nie zeznawała przeciwko morderczyni jej córki. Israel zawiadamia Estefanie, że wyjechał by na nią zasłużyć, ale pewnego dnia wróci by dać jej wszystko na co zasługuje, ponieważ ją kocha i nie może o niej zapomnieć. Omar kolejny raz zjawia się w mieszkaniu Marichuy, chcąc wiedzieć dlaczego odeszła z jego hacjendy bez jednego słowa wyjaśnienia. Estefania pyta Cecilie co zrobiłaby gdyby Patricio kazał wybierać jej między nim, a Marichuy. Marichuy przeprasza Omara za swoje zachowanie. On jednak stwierdza, że nie chce by go przepraszała, ale by do niego wróciła. Marichuy twierdzi jednak, że to niemożliwe, ponieważ zdała sobie sprawę iż nie może dać mu miłości na która zasługuje. Omar pyta ja czy kocha innego mężczyznę. W tej samej chwili w mieszkaniu zjawia się Amador. Omar uważa, że to on jest wyjaśnieniem, którego Lirio nie ma odwagi lub też nie chce mu dać.
Nie igraj z aniołem  odc.95.AVI play
Onelia dochodzi do wniosku, że w domu jest bardzo cicho ...
Onelia dochodzi do wniosku, że w domu jest bardzo cicho i pusto. Balbina zawiadamia ją iż Mayta bawi się na strychu, a Juan Miguel i Rocio wyszli. Onelia stwierdza, że Juan Miguel na pewno poszedł do więzienia odwiedzić swoją świętą narzeczoną. Wówczas Balbina informuje ją, że wyszedł do teatru z Omarem na premierę sztuki, w której Marichuy gra główną rolę. Marichuy pyta Juana Miguela co tu robi. Juan Miguel mówi jej, że przyszedł ja zobaczyć. Marichuy stwierdza iż domyśla się, że przyszedł zobaczyć ją jako aktorkę, a aktorka nie przyjmuje teraz nikogo, ponieważ jest zmęczona. Następnie pospiesznie biegnie do garderoby, gdzie Olga gratuluje jej udanego występu, a także pokazuje wiele bukietów kwiatów, które jej przysłano. Dostrzega również, że Marichuy jest smutna, a ma przecież powody do radości. Marichuy informuje ją, że to z powodu spotkania z Juanem Miguelem, które było dla niej prawdziwą niespodzianką, ponieważ nie widziała go od dnia gdy spotkali się przypadkowo na ulicy i myślała, że nigdy już nie zobaczy . Juan Miguel dochodzi do wniosku, że nie spodziewał się iż jego widok sprawi Marichuy wielką radość, ale nie sądził również, że będzie wobec niego taka chłodna. Okazuje się, że jeden z bukietów został przysłany Marichuy przez życzącą jej powodzenia matkę. Isabela pyta Estefanie co z Cecilią. Estefania informuje ja, że wczoraj wieczorem było z nią co prawda bardzo źle, ale wciąż żyła. Isabela stwierdza iż nie mogą więc tracić nadziei, że jednak umrze. Omar otrzymuje anonimowy telegram zawiadamiający o miejscu pobytu kobiety, której szuka. Cecilia pyta Estefanie czy wczorajszy debiut Marichuy zakończył się jej triumfem. Estefania jest zmuszona przyznać, że o Marichuy piszą we wszystkich gazetach, a krytycy są jej bardzo przychylni. Marichuy mówi swojemu synkowi, że jedyne czego zawsze będzie mu brakowało to kochający tata, którego nie może mu dać. Nagle do jej pokoju wchodzi przerażona Candelaria, która informuje ją, że on tu jest. Marichuy pyta czy mówiąc on ma na myśli Omara. Candelaria stwierdza jednak, że chodzi o tego drugiego, czyli Juana Miguela. Marichuy prosi ją by przekazała mu żeby sobie poszedł i nigdy nie wracał. Po usłyszeniu prośby Marichuy Juan Miguel stwierdza, że nie ruszy się z jej mieszkania dopóki z nią nie porozmawia. Wówczas do pokoju wchodzi Marichuy i prosi Candelarie by zostawiła ich samych. Juan Miguel pyta Marichuy do kogo należy to mieszkanie. Ona informuje go, że do jej reżysera czyli Amadora. Juan Miguel stwierdza, że nie potrzebuje reżysera, ponieważ jest doskonałą aktorką na scenie i w życiu realnym. Następnie dodaje, że to iż ukryła się w hacjendzie Omara, okłamała go, pozwoliła mu wierzyć, że go kocha i zostanie jego żoną, a kiedy jej się to znudziło zniknęła bez słowa jest po prostu niewybaczalne. Marichuy pyta czy przyszedł by bronić swojego kolegi. Juan Miguel stanowczo stwierdza, że nie przyszedł tu ani z powodu Omara, ani też żeby z nią porozmawiać, ale by zobaczyć swoje dziecko.
Nie igraj z aniołem  odc.94.AVI play
Dora daje Marichuy numer telefonu do kliniki i zachęca j ...
Dora daje Marichuy numer telefonu do kliniki i zachęca ją by zadzwoniła tam i zapytała o Cecilie. Rocio chce powiedzieć Juanowi Miguelowi, że tego wieczoru w teatrze odbędzie się premiera sztuki, w której Marichuy zagra główną rolę. Jednak zanim udaje jej się dokończyć zdanie Juan Miguel stwierdza, że już o tym wie i ma zamiar pojawić się w teatrze. Rocio jest bardzo zadowolona z decyzji brata. Marichuy prosi Amadora by pożyczył jej telefon, ponieważ chce zadzwonić do kliniki, w której przebywa Cecilia. Amador zabrania jej tego zrobić twierdząc, że najważniejszy w tej chwili jest jej debiut w teatrze i to jedyne o czym powinna myśleć. Odbywa się kolejne przesłuchanie w sprawie zabójstwa Viviany, podczas którego ma zeznawać Estefania. Juan Miguel pyta ją co ma zamiar powiedzieć, ale Estefania stwierdza tylko, że jeszcze tego nie wie. W teatrze rozpoczyna się przedstawienie. Juan Miguel jest bardzo szczęśliwy widząc Marichuy mimo że jest ona zwrócona tyłem do publiczności, w związku z czym Omar nie widzi jej twarzy. Ojciec Anselmo opowiada Cecili, że Marichuy omal nie umarła podczas porodu swojego synka i choć było z nią bardzo źle cały czas powtarzała, że nie wolno jej umrzeć, ponieważ nie może zostawić swojego dziecka samego. Nastepnie stwierdza, że jej również nie wolno zostawić Marichuy kolejny raz samej. Tuż po rozpoczęciu przedstawienia Omar dochodzi do wniosku, że wolałby wykorzystać ten czas na szukanie Lirio, gdy jest już przy wyjściu Marichuy odwraca głowę i od razu dostrzega wśród publiczności Juana Miguela. Za swój występ Marichuy dostaje owacje na stojąco, następnie wraz z Amadorem zostaje otoczona przez tłum dziennikarzy. Na większość ich pytań odpowiada jednak Amador nie pozwalając Marichuy dojść do głosu, w związku z czym ona wymyka się wpadając wprost na czekajacego na nią Juana Miguela.
Nie igraj z aniołem  odc.93.AVI play
Candelaria dowiaduje się z gazety czytanej przez ojca An ...
Candelaria dowiaduje się z gazety czytanej przez ojca Anselmo o wypadku Cecili. Doktor Humberto towarzyszący Rocio na chrzcie dziecka Beatriz proponuje jej toast za ich miłość. Marichuy zapewnia Amadora, że nigdy nie pozwoli by Juan Miguel odebrał jej dziecko. Amador wyjawia jej iż on myśli o odebraniu swojego syna Beatriz. Marichuy ma jednak nadzieję, że nie będzie zdolny do takiej podłości, a nawet jeśli to Beatriz na pewno nigdy mu na to nie pozwoli. Słysząc jej słowa Amador wybucha śmiechem, następnie stwierdza, że Beatriz nie może zrobić nic by mu w tym przeszkodzić. Juan Miguel zjawia się w klinice, w której przebywa Cecilia, pod drzwiami jej pokoju spotyka załamanego Patricia. Marichuy zapewnia Amadora, że ktoś, kto chciałby odebrać jej dziecko musiałby najpierw ją zabić, ponieważ ani on, ani Juan Miguel, ani też nikt inny nie ma pojęcia do czego jest zdolna by obronić swojego synka. Amador stwierdza, że Juan Miguel jest nie tylko silniejszy, ale ma również coś, czego jej brakuje, czyli pieniądze. Marichuy jest jednak przekonana, że nie ma się czego obawiać, ponieważ Juan Miguel nie wie nawet iż urodziła jego dziecko, ma również nadzieję, że on mu tego nie powie. Amador zapewnia ją, że Juan Miguel niczego się od niego nie dowie, ma jednak wątpliwości czy dyskrecji dochowa Estefania. Patricio informuje Juana Miguela, że stan jego żony jest bardzo poważny, a wypadek miał miejsce gdy jechała do tego teatru, w którym jest ona. Juan Miguel chce wiedzić kogo ma na myśli mówiąc ona. Adwokat Blanci prosi ją by dla swojego własnego dobra, ale również i ze względu na Juana Miguela pozbyła się poczucia winy z powodu śmierci Viviany. Juan Miguel proponuje Omarowi by wybrał się z nim wieczorem do teatru. Candelaria zachęca wciaż zadręczającą się Marichuy by zadzwoniła do domu Cecili i zapytała o jej stan zdrowia. Patricio prosi ojca Anselmo by w jego obecności nie wspominał o Marichuy. Wyraża również nadzieję, że zostanie ona kiedyś ukarana przez Boga tak, jak na to zasługuje. Marichuy telefonuje do domu rodziny Velarde, telefon odbiera Dora, która informuje ją, że stan Cecili jest nadal bardzo poważny. Marichuy opowiada jej o tym, co miało miejsce gdy Cecilia odwiedziła ją w teatrze. Dora stwierdza iż to wielka szkoda, że nie chciała wysłuchać Cecili, ponieważ miała ona jej coś ważnego do powiedzenia. Marichuy prosi ją by jeśli wie o co chodzi powiedziała jej.
Nie igraj z aniołem  odc.92.AVI play
Candelaria wybiera się do swojej dawnej dzielnicy by odw ...
Candelaria wybiera się do swojej dawnej dzielnicy by odwiedzić Olgę, Marichuy informuje ją, że gdy tylko Juanito się obudzi dołączy do niej, ponieważ chce prosić Olgę by pomagała jej w teatrze przy perukach i strojach. Estefania stara się przekonać Patricia, że Cecilia może umrzeć z winy Marichuy, ponieważ sprowadza ona na wszystkich nieszczęścia. Marichuy wciąż ma wyrzuty sumienia, że tak źle potraktowała Cecilie. Zrozpaczony Patricio dowiaduje się, że stan jego żony jest bardzo poważny. Estefania ma nadzieję, że Cecilia umrze i razem z nią zniknie niebezpieczeństwo, że Marichuy zajmie jej miejsce, a ona wyląduje na ulicy. Juan Miguel szukając Marichuy w jej dawnej dzielnicy spotyka Candelarie, natychmiast informuje ją, że chce zobaczyć Marichuy. Cecilia odzyskuje przytomność, z wielkim trudem opowiada czuwającemu przy jej łóżku mężowi, że wypadek miał miejsce niedaleko teatru gdy jechała zobaczyć się z ich córką. Olga odwiedza swoją córkę w klasztorze. Balbina informuje Juana Miguela o wypadku Cecili. Purita zapewnia Olgę, że zostanie w klasztorze na zawsze, ponieważ jest tu szczęśliwa. Marichuy przekonuje Amadora by pozwolił Beatriz wyjść za Eduarda. Ojciec Anselmo chrzci dziecko Beatriz nadając mu imiona Eduardo Jose. Amador stwierdza, że Eduardo może ożenić się z Beatriz jeśli tego chce, ale do jego dziecka nie ma żadnych praw. Następnie ostrzega Marichuy, że Juan Miguel może dowiedzieć się o swoim synu, a gdy tak się stanie na pewno będzie chciał go jej odebrać.
Nie igraj z aniołem odc.44.rmvb play
Amador kokietuje Beatriz ta jednak stara się być obojętn ...
Amador kokietuje Beatriz ta jednak stara się być obojętna. Estefania mówi aby wyszli z restauracji bo wydaje jej się, że tak będzie lepiej dla JuanaM. Ten jednak mówi że nie powinni wychodzić, że zostają bo chodzi o to że Beatriss jest w ciąży z Amadorem. Marichuy mówi Amadorowi żeby wyszli jednak on przekonuje ją że jest wielką gwiazdą, że nie powinna przejmować się obecnością JuanaM i zostaną. Purita oświadcza Adrianowi, że Marichuy to nie jest kobieta dla niego. Ponadto nigdy go nie chciała i zapewne nie będzie chciała. On jednak prosi ją żeby skończyła ten temat. Rocio mówi Vincentowi, że wierzy, że ten będzie chodził i nie powinien się poddawać tylko walczyć, żeby znowu stanąć o własnych siłach. Estefania mówi, że Marichuy brzydko wygląda w tej sukience, natomiast Beatriss odpowiada, że wygląda przepięknie. JuanM zaprasza Estefanię do tańca, kiedy ta drwi z Marichuy. Amador także prosi Marichuy do tańca. Ona i Juan Miguel wymieniają się spojrzeniami. JuanM złości się na Amadora i ich rozdziala. Mówi jej, że nie może tańczyć w ten sposób i że teraz on z nią zatańczy bo ona jest jego żoną. Amador mówi żeby z nim zatańczyła, aby nie wywołał skandalu przy obecnych dziennikarzach. Amador tańczy z Estefanią. Marichuy chce uciec od JuanaM jednak w momencie wymiany spojrzeń odkrywają wszystkie swoje uczucia. _________________
Nie igraj z aniołem odc.43.rmvb play
Cecylia jest zachwycona telenowelą Marichuy. JuanM przyc ...
Cecylia jest zachwycona telenowelą Marichuy. JuanM przychodzi porozmawiać z Marichuy, jednak ta oświadcza, że nie mają o czym. JuanM mówi jej jak bardzo się mylił co do niej i Amadora. Patricio jest zakoczony rolą Marichuy. Marichuy wyjawia, że wystąpi jeszcze w dwóch programach. Amador mówi jej, że wiele osób dzwoniło do niego i że ma ogromny talent. Leticia każe wynosić się Gustavo. JuanM przychodzi do Amadora i pyta się go co jest między nim, a Marichuy.Estefania mówi Isabeli, że są w niebezpieczeństwie bo Cecylia udała się do sierocińca i ojca Anselmo. Leticia mówi Gabrielowi, że jej mąż ma kochanke. Amador mówi JuanowiM, żeby zostawił Marichuy, bo ją stracił, a ona rozpoczyna nowe życie. Amador daje MC pieniądze i mówi, że nie długo wypisze jej czek. Estefania mówi ojcu Anselmo, że Isabella źle się czuje i on musi iść z nią żeby jej pomóc. Cecilia nie zastaje ojca Anselmo mówi sprzątaczce, żeby przekazała, że była u niego. Isabella udaje chorą, ojciec Anselmo idzie poszukać lekarza. Gabriel wyznaje Leticii, że tą kobietą jest Viviana. Leticia nie może w to uwierzyć, mdeleje. Przychodzi Viviana, Gabriel każe jej się natychmiast wynosić.
Nie igraj z aniołem odc.42.rmvb play
JuanM oświadcza Marichuy, że nigdy nie wybaczy jej tego, ...
JuanM oświadcza Marichuy, że nigdy nie wybaczy jej tego, że staneła przeciwko niemu i chciała przyczynić się do odebrania mu córki. JM mówi Marichuy, że teraz się czuje dobrze, bo ona jest gorsza od niego. On był pijany i nie wiedział co robi, a ona zrobiła to z premedytacją. Rocio zdejmują bandaże. Candelaria pyta Marichuy, czy to prawda z tą telewizją ona mówi, że tak, ale żeby nikomu nie mówiła w dzielnicy. Rocio nie jest zadowolona z efektu operacji. Marichuy przyjmuje gratulacje po udanej próbie. Viviana znów podaje Leticii truciznę do wody, ta mówi, że musi jasno porozmawiać z Gustavo o jego romansie. Beatriss wyznaje JuanowiM, że jest w ciąży z Amadorem. Marichuy pyta Amadora, kiedy się pojawi w porgramie ten mówi, że już za parę dni będzie ten porgram promować. Amador i Marichuy oglądają nagranie z udziałem dziewczyny, przychodzi Beatriss. Beatriss mówi Amadorowi, że jest w ciąży. Juan Miguel mówi Rocio, że wygląda lepiej i, że będzie jeszcze lepiej. Amador nie wierzy, że dziecko jest jego. Amador wymyśla Marichuy pseudonim artystyczny, Alejandra Robles. Mayita się cieszy, bo widzi Marichuy w telewizji, widzą ją też JuanM i Estefania. Purita i Olga dowiadują się, że Marichuy pracuje w telewizji. JuanM zdaje sobie sprawę, że Marichuy go nie oszukała, nie jest z Amadorem. Cecilia i Patricio rozmawiają o pracy Marichuy w telewizjii, przychodzi Estefania i włącza się do rozmowy. Candelaria mówi odcu Anselmo, o pracy Marichuy. Eduardo twierdzi, że ludzie będą patrzeć krzywo na Marichuy, bo jest żonata a nosi takie nazwisko jak Amador. Candelaria gratuluje Marichuy. Marichuy mówi jej, że jest szczęśliwa. _________________
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności