Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Nie igraj z aniołem odc.45.rmvb

anetabielsko / Nie igraj z aniołem / Nie igraj z aniołem odc.45.rmvb
Download: Nie igraj z aniołem odc.45.rmvb

128,73 MB

Długość filmu: 39 min

0,0 / 5 (0 głosów)
Beatriss informuje Eduarda, że trudno będzie się jej uwolnić od Amadora, gdyż spozdiewa się jego dziecka. JuanM mówi Marichuy że chce aby tańczyła z nim tak jak z Amadorem. Estefania denerwuje się, że Marichuy tańczy z JuanemM Mayita jest zdziwiona, że Marichuy została w telewizji przedstawiona jako Alejandra Robles. Estefania prosi Eduardo żeby odprowadził ją do taksówki. Eduardo informuje JuanaM, że powinni już iść bo Estefania chce wracać. JuanM mówi mu że może sobie iść, ale on nie zostawi Marichuy z Amadorem. Marichuy zauważa, że JuanM został sam. Gdy wraz z Amadorem wznosi toast JuanM, żąda aby z nim poszła. Marichuy nie chce iść z mężem jednak Amador radzi jej nie wywoływać skandalu. Marichuy i JuanM sprzeczają się. Marichuy nie chce wracać z JuanemM, podczas szarpaniny JuanM całuje Marichuy. Dziewczyna ucieka i chowa się przed nim. Purita wyznaje Oldze, że jest zakochana w Adrianie. Marichuy źle się czuje. Ojciec Anselmo i Cecylia spotykają się. Marichuy wyznaje Candelarii, że spodziewa się dziecka.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Nie igraj z aniołem odc.1.AVI play
Marichuy (María de Jesus) opowiadała dzieciakom bajkę o ...
Marichuy (María de Jesus) opowiadała dzieciakom bajkę o Czerwonym Kapturku, ale nie skończyła, bo przyszła jakaś kobieta, która pogoniła je do szkoły. Potem Candelaria poprosiła Marichuy, żeby odwiozła pranie - zaznaczając, że rzeczy są eleganckie i przestrzegając dziewczynę przed ich zgubieniem. Po drodze Marichuy zerwała róże doni Casildy, która ją na tym przyłapała i oskarżyła o kradzież. Poskarżyła się ojcu Anselmo, że Marichuy codziennie to robi, ale tym razem ją nakryła, a ksiądz nazwał dziewczynę aniołem. Marichuy zaniosła kwiaty do kościoła, a potem poszła pozować Vicente do obrazu. Juan Miguel kłóci się w samochodzie z żoną. Viviana zarzuca mu, że nigdy nie ma dla niej czasu i na pewno ma jakąś inną kobietę, bo nie wierzy, że tyle czasu poświęca pracy. Marichuy śni się koszmar - budzi się z krzykiem. Roztrzęsiona zaniepokojonej Candelarii mówi, że nie może zobaczyć jego twarzy, bo zawsze się budzi w momencie, gdy ma na nią spojrzeć. Candelaria mówi, że potwory z koszmaru nie istnieją, ale Marichuy stwierdza, że ten tak. W bibliotece Juan Miguel jest zdruzgotany - opanowuje się, gdy przychodzi jego córka. Juan Miguel pyta, czemu jeszcze nie śpi i dziewczynka mówi, że była głodna, a jej mama nie pozwala jej jeść czekoladowego ciasta. Pyta ojca, czemu czasem, gdy na nią patrzy jest taki smutny. Juan mówi, że myśli o tym, że kiedyś przestanie być dziewczynką i stanie się kobietą. Mała pyta czy ma na myśli czasy, gdy będzie miała narzeczonego. I on odpowiada, że tak i że ma nadzieję, że będzie to ktoś dobry, kto pokaże jej jak piękna jest bliskość między osobami, które się kochają. Dziewczynka mówi, że zawsze myśli o skomplikowanych rzeczach, dlatego mama nazywa go 'puro cerebro' Juan Miguel umawia się w gabinecie z Eduardo. Candelaria prosi Marichuy, żeby poszła po ubrania do prania do domu, gdzie wczoraj zaniosła czyste, bo zapomnieli jej dać, gdy tam była. Marichuy idzie i spotyka Juana Miguela.
Nie igraj z aniołem odc.2.avi play
Jaun Miguel pyta Marichuy, czy kogoś szuka. Dziewczyna w ...
Jaun Miguel pyta Marichuy, czy kogoś szuka. Dziewczyna wyjaśnia sprawę. Viviana opowiada matce, że Juan Miguel przez całe przyjęcie rozmawiał z sędzią, skarży się, że dla obcych jest bardzo miły, ale jako mąż jest strasznie nudny. Kiedy matka mówi, że sama go wybrała – ta stwierdza, że gdy tylko go poznała zakochała się w nim bez pamięci i że nadal się jej podoba, ale jako mąż jest strasznie zimny. Kiedy Onelia pyta, czy żałuje, że za niego wyszła – Viviana odpowiada, że tak. Matka zapewnia ją, że nadal jest młoda i ładna, więc może zacząć od nowa. Viviana mówi, że chciałaby to zrobić, że wolałaby wieść życie bardziej emocjonujące, ale niestety ma córkę. Kobiety rozmawiają też o tym, że Juan spędził dużą część wczorajszej nocy w bibliotece. Viviana podejrzewa, że mąż nigdy jej nie kochał, że w jego przeszłości był ktoś, kto go naznaczył, kto sprawił, że nie jest zdolny odczuwać namiętności. Marichuy jest ze znajomymi w dyskotece, Amador nie daje jej spokoju, chce z nią zatańczyć i dziewczyna w końcu się zgadza. Grając na poczuciu winy Juana Miguela, Onelia zyskuje jego obietnicę, że po załatwieniu własnych spraw zabierze żonę w podróż, której ta tak pragnie. Matka przynosi dobrą wiadomość Vivianie. Amador zaczyna obmacywać Marichuy i ta krzyczy, by ją puścił. Ktoś się wtrąca, by pomóc Marichuy i wywiązuje się bójka. Do sędziego dzwonią z komisariatu, by zawiadomić o chuliganach. Patricio wybiera się tam. Viviana jest bardzo entuzjastycznie nastawiona do podróży, o której rozmawia z mężem. Wtedy z komisariatu dzwoni sędzia Velarde i informuje o sprawie. Na komisariacie są uczestnicy zabawy w dyskotece, także Marichuy. Juan Miguel znów kłóci się z żoną – o to samo – i jedzie na posterunek.
Nie igraj z aniołem odc3.AVI play
Na komisariacie Marichuy przekonuje Juana Miguela,żeby j ...
Na komisariacie Marichuy przekonuje Juana Miguela,żeby ją puszczono.Sędzia Patricio Velarde pozwala jej odejść do domu.Tam czekają na nią już zaniepokojeni Candelaria i Vicente,który poinformował przybraną matkę Marichuy o aresztowaniu. Po powrocie do domu Juan Miguel zastaje żonę,która mówi mu ,że chce rozwodu.On nie chce rozpadu rodziny.Zgadza się na wyjazd z żoną. Na przyjęciu Eduardo,przyjaciel i współpracownik Juan Miguela przedstawia Elsę jako swoją narzeczoną.Elsa jest kuzynką Juana Miguela,córką bankiera Francisco Maldonado.Juan Miguel ostatnio widział ją na komisariacie razem z grupą aresztowanych młodych ludzi z dyskoteki. Wie,że Elsa okłamuje Eduarda,w noc,gdy została aresztowana miała rzekomo spędzić z rodziną.Od Elsy Juan Migule dowiaduje sie,że Marichuy okłamała go na komisariacie,nie czekał wcale na nią ojciec,bo jest sierotą. Następnego dnia Juan Miguel jedzie do sędziego Velarde i mówi o kłamstwie Marichuy,ze okazał się nieprofesjonalistą .Juan Miguel zdobywa adres Candelarii od Balbiny,swojej służącej,żeby porozmawiać z Marichuy o jej kłamstwie i,że wyszedł przez nią na głupca. Juan Miguel zjawia sie w dzielnicy Marichuy.
Nie igraj z aniołem odc.4.AVI play
Juan Miguel rozmawia z Marichuy o jej kłamstwie. Estefa ...
Juan Miguel rozmawia z Marichuy o jej kłamstwie. Estefania zjawia się u swojej ciotki Isabelli.W trakcie przeglądania gazety Isabella rozpoznaje na fotografii swoja dawna przyjaciółkę Cecilię,która kiedyś była biedna,a teraz jest żoną sędziego Velarde i że wiąże się z tym związkiem smutna historia. Juan Miguel pyta sie Marichuy dlaczego zrobiła ze niego głupca,kłamała o ojcu,skoro jest sierotą.Marichuy obrusza się na przypomnienie tego bolesnego faktu.Marichuy zaczyna naśladować Vivianę z jej kłótni z Juanem Miguelem,którą podsłuchała,gdy była w ich domu.Kończy rozmowę z Juanem Miguelem i odchodzi. Juan Miguel i Viviana żegnają się z rodziną przed wyjazdem w podróż. Candelaria wysyła Marichuy do domu rodziny San Roman z praniem. Juan Miguel i Viviana,którzy wyjechali w podróż do Miami mają wypadek samolotowy,spadają do morza. Marichuy przychodzi do domu Juana Miguela z praniem od Candelarii.Czeka na schodach na zapłatę,przychodzi Onelia,matka Viviany i odnosi się nieprzyjemnie do Marichuy.Poprawia Marichuy,gdy ta wysławia się niepoprawnie i mówi,że to pewnie wynika z jej braku wykształcenia. Kiedy dyskutują ze sobą pojawia sie Rocio,siostra Juana Miguela i przekazuje Onelli straszną wiadomość. W wiadomościach podano,że samolot,którym lecieli Viviana i Juan Miguel uległ katastrofie,a oni są wśród zabitych pasażerów. Rodzina rozpacza z powodu śmierci bliskich, okazuje się jednak,że Juan Miguel przeżył i znajduje sie w szpitalu.W trakcie rozmowy telefonicznej Juana Miguela z Onelią nazywa go ona przeklętym,obarczając go winą za śmierć córki.Marichuy przedstawia Adrianowi psa,którego przygarnęła na ulicy,tak jak w przeszłości ją z ulicy przygarnęła Candelaria.Kiedy Adrian próbuje próbuje dowiedzieć się czegoś z tamtej przeszłości Marichuy,ona mówi,że to smutny sekret. Juan Miguel dowiaduje się,że nie odnaleziona ciała jego żony,ale nie daje mu sie nadziei,że przeżyła.
Nie igraj z aniołem odc.5.AVI play
Vivianie udało sie przeżyć i wydostać z morza na brzeg . ...
Vivianie udało sie przeżyć i wydostać z morza na brzeg .Na plaży wśród resztek z katastrofy znajduje szkatułkę z biżuterią,co wywołuje jej uśmiech.Juan Miguel wraca do domu po pobycie w szpitalu,wita go serdecznie siostra Rocio. Onelia nastawia Mayito,swoją wnuczkę przeciwko Juanowi Miguelowi.Twierdzi,ze jest on mordercą i zabił mamę Mayito.Zrozpaczona dziewczynka biegnie do swojego pokoju i drze fotografię,na której jest ojciec.Juan Miguel przychodzi do pokoju córki,ta z płaczem mówi,że zabił jej mamusię.Juan Miguel przekonuje córkę,ze to nieprawda.Teściowej zapowiada,żeby nie mówiła takich rzeczy w jego domu,jeśli chce tu mieszkać.Rozumie jej ból,ale nie będzie tolerował takiego zachowania Onelli.Oglądając fotografię Cecili i Patricio z ich rocznicy slubu w gazecie Isabella mówi do swojej siostrzenicy Estefani,że to jej przyszli rodzice. Adrian i Marichuy wybierają sie do samochodowego kina.Na miejscu Adrian wyznaje miłość Marichuy i probuje ja pocałować,ale ona go zaczyna bić i obrzucać popcornem,a potem ucieka.Na drodze prawie przejeżdża ja samochód.Prowadził Juan Miguel.Marichuy widząc go ucieka do domu.Gdy zasypia ma koszmar z przeszłości,w którym nieznany mężczyzna napada na nią. Isabella zjawia sie u Cecilii.Wysłuchuje je zwierzeń na temat porzuconej córki.Cecilia zastanawia się czy jej córka żyje czy nie.Mówi,że Patricio nie wie o jej istnieniu i czuje wstyd za to co zrobiła.Adrian zjawia sie rankiem u Marichuy,ona nie chce go widzieć.Marichuy płacze,ale nie mówi Candelarii z jakiego powodu.Isabella pyta sie Cecili czy szukała swojej córki,ona mówi,ze cały czas.Isabella twierdzi wtedy,że jej córka żyje i wie,gdzie jest.
Nie igraj z aniołem odc.6.AVI play
Cecilia rozmawia z Isabellą o córce Cecili.Isabella mówi ...
Cecilia rozmawia z Isabellą o córce Cecili.Isabella mówi Cecili,że zajeła sie nią jej siostra i szwagier,a on stała sie jej ciotką.Wymyka jej siię niby niechcący,ze dziewczyna ma na imię Estefania.Cecilia chce jak najszybciej poznać swoją córkę,ale Isabella mówi jej,ze najpierw musi porozmawiać z Estefanią.Ustalaja,ze Cecilia spotka sie z Estefania następnego dnia.Wieczorem Cecilia dziękuje w modlitwie Bogu za odnalezienie córki. Rankiem Cecilia udaje sie do domu Isabelli.Wzruszona i niepewna jak przyjmie ją Estefania odzyskuje radosć,gdy ta nazywa ja mamą.Cecilia obiecuje,ze teraz Estefania i Isabella zamieszkaja w jej domu,ale najpierw musi powiedzieć Patricio prawdę. Ksiadz Anselmo odwiedza Marichuy i rozmawiaja o jej przyszłości.Ksiadz Anselmo pyta sie Marichuy,czy nie chce mieć narzeczonego,męża i dzieci.Ona odpowiada,ze nigdy nie wyjdzie za mąż.Kiedy ksiadz Anselmo dopytuje sie dalej przyczyn takiego postanowienia Marichuy w końcu wyznaje mu straszną tajemnicę z przeszłosci.Po tamtym wydarzeniu nie wyobraża sobie życia z jakimkolwiek mężczyzną.Marichuy odprowadza księdza,rostają się smutni oboje.Wtedy do Marichuy podjeżdża samochodem Amador,który nie rezygnuje z prób zdobycia Marichuy ,mimo jej rezerwy. Juan Miguel spotyka przypadkiem Beatriz,znajomą Marichuy,która dziwi sie na jego widok,ponieważ słyszała od Marichuy,że zginął on w katastrofie lotniczej.W tym momencie Juan Miguel uświadamia sobie dlaczego Marichuy uciekła wieczorem na jego widok. Juam Miguel jedzie do domu Marichuy,zeby z nią porozmawiać.Przed bramą spotyka Candelarię,wyjaśnia jej,ze nie zginał,zmarła za to jego żona. Candelaria składa mu kondolencje. W tym czasie Viviana przebywa tak naprawdę w Miami w hotelu,robi zakupy i nie ma na razie zamiaru zawiadamiać swojej rodziny,że przeżyła.Kupuje jednak nowy telefon komórkowy. Juan Miguel spotyka sie z Marichuy,która właśnie robi pranie.Marichuy nie jest pewna czy jest on żywym człowiekiem czy duchem.Juan Miguel mówi,żeby go dotknęła,wtedy przekona sie,że jest żywy.Po chwili wachania Marichuy dotyka dłoni Juana Miguela,przebiega miedzy nimi iskra (dosłownie).Marichuy szybko cofa swoją dłoń. Juan Miguel daje Marichuy wizytówkę,na wypadek,gdyby potrzebowała kiedyś jego pomocy.Ksiadz Anselmo mówi Adrianowi,ze Marichuy ma teraz problemy i nie ma miejsca dla mężczyzny w jej życiu,gdy Adrian przychodzi do kościoła porozmawiać o Marichuy i swoim uczuciu do niej. Cecilia wraca do domu,zdziwionemu jej zachowaniem mężowi (wczesne wyjście)mówi,ze oszukiwała go przez lata.Gdy Patricio pyta czy to jakiś żart,ona mówi mu o ich córce.
Nie igraj z aniołem odc.7.AVI play
Cecilia wyznaje mężowi co zrobiła prze laty,że urodziła ...
Cecilia wyznaje mężowi co zrobiła prze laty,że urodziła jego córkę,którą musiała porzucić,ponieważ była bardzo chora.Patricio jest wstrząśnięty tym wyznaniem. Isabella i Estefania planują jak będzie wyglądać ich nowe życie,Estefania zastanawia się,czy może odnaleźć sie prawdziwa córka Cecili,niepokoi ją to.Isabella mówi,że wyeliminują wszelkie niebezpieczeństwa. Marichuy odwiedza księdza Anselmo,rozmawiają o siercińcu,w ktorym potrzebnych jest dla dzieci wiele rzeczy. Patricio nie rozumie jak Cecilia mogła oddać własną córkę,Cecilia tłumaczy,ze była w strasznym położeniu.Patricio ma też pretensje,że ukrywała ona tę prawdę prze tyle lat. Viviana dzwoni do domu,ale po usłyszeniu głosu Roci,a potem Juana Miguela rozłańcza sie.Rocio po usłyszeniu słowa mama jest przekonana,ze była to Viviana,ale Onelia w to nie wierzy. Cecilia mówi Patricio,że odnalazła ich córkę. Marichuy kradnie mleko spod drzwi wszystkich sąsiadów i zawozi je do sierocińca. Patricio wybacza żonei i mówi,ze ich córka musi z nimi zamieszkać. Cordelia zauważa,ze ukradziono jej mleko,podburza wszystkich sąsiadów przeciwko Marichuy ,jest pewna,ze to ona ukradła mleko.W sierocińcu Marichuy zajmuje się małym dzieckiem,co sprawia jej duzą radość.Casilda kłóci się z Candelarią o Marichuy,sąsiadka Candelarii postanowiła zawiadomić o kradzieży policję. Cecilia dzwoni do Isabelli,mówi,ze już ona i Estefania mogą juz pojawić się w jej domu.Patricio poznaje swoja córkę Estefanię.Cecilia i Patricio witają serdecznie przybyłe.Isabella i Estefania udają wzruszenie. Marichuy w drodze powrotnej z sierocińca przechodzi nad ogrodzeniem wybija kamieniami szyby w domu Patricio.To w związku z postanowieniem sędziego w sprawie jej znajomych artystów.Sędzia widzi ja i goni za nią.Patricio mówi Marichuy,ze skończy w więzieniu.Cecilia mówi,że dziewczyna jest sirotą i żeby zapomiał o tym zdarzeniu i nie wyciągał żadnych konsekwencji.Isabella jest zdania,ze nie należy wybaczać dziewczynie,ale Cecili udaje sie przekonać Patricia. Elsa odwiedza Juana Miguela w pracy,prosi go o przysługę,on odmawia.Juan Miguel pyta się Elsy dlaczego oszukuje Eduarda. Casilda i sąsiedzi oskarżają Marichuy o kradzież mleka,a Casilda dodaje,że kradła ona jej też kwiaty. Po powrocie do domu Candelaria mówi o awanturze z Casildą,Marichuy mówi,że mleko zawiozła dzieciom z sierocińca. W domu Candelarii zjawia sie policja i karze Marichuuy udać sie na komisariat.Podczas,gdy Patricio i Cecilia jedzą obiad w towarzystwie Estefani i Isabelli Marichuy stawia sie na komisariacie. Marichuy dowiaduje sie,ze zostanie zatrzymana,a jej sprawę poprowadzi sędzia Velarde.Marichuy za pośrednictwem policjanta,który dzwoni do Juana Miguel prosi o pomoc. Candelaria rozmawia z Adrianem o aresztowaniu Marichuy,potem oboje udają sie do księdza Anselmo.Sędzia Velarde rozmawia z Marichuy o jej przestępstwie,przypomina,ze również jemu wyrządziła szkody,tłukąc szyby.Juan Miguel zjawia się pod cela Marichuy,ona chwyta go za dłoń i płacząc błaga o pomoc. Juan Miguel obiecuje,że oczywiście pomoże jej.
Nie igraj z aniołem odc.8.AVI play
Marichuy prosi Juana Miguela o pomoc,on jej obiecuje,ze ...
Marichuy prosi Juana Miguela o pomoc,on jej obiecuje,ze pomoże.Sędzia Velarde przypomina,ze oprócz kradzieży min. mleka Marichuy wybiła okna w jego domu.Juan Miguel pyta czy to prawda.Marichuy tłumaczy,ze okna wybiła,bo jej znajomi muszą zapłacić grzywnę za bójkę w dyskotece,a ona uważa to za niesprawiedliwe.Mleko zaś zawiozła do sierocińca dla dzieci. Sędzia Valarde mówi do Juana Miguela ,ze musi umieścić Marichuy w więzieniu dla kobiet,chyba,ze ktoś za nią poręczy.,wiąże się z tym konieczność przebywania w domu poręczyciela.Na komisariacie zjawiają sie Candelaria,ojciec Anselmi,Adrian i Olga w sprawie Marichuy.Mówią,że są jej rodziną,a Adrian narzeczonym.Wtedy policjant odpowiada,ze Marichuy zeznała,ze nie ma rodziny,oni wyjaśniają sytuacje.Dowiadują sie,ze Marichuy jest oskarżona o kradzież,a oskarżyła ja min.Casilda,są oburzeni tymi zarzutami. Juan Miguel mówi Marichuy,ze jest wolna,ale jest jeden warunek.Od teraz znajduje sie pod jego opieką,odpowiada za jej zachowanie i zamieszka w jego domu.Rodzina Marichuy dowiaduje sie,ze Marichuy nie może wrócić do swojej dzielnicy i została wypuszczona pod warunkiem,ze Juan Miguel będzie sprawował nad nią kuratelę.Adrian jest niezadowolony z tego faktu i zazdrosny o Juana Miguela.Wcześniej powiedział księdzu Anselmo,ze chce ożenić sie z Marichuy. Onelia przychodzi nad basen i zabiera Mayita od Marichuy.W trakcie wizyty u Patricio Juan Miguel poznaje jego córke Estefanie.Ona jest od pierwszej chwili pod jego wrażeniem.Po wyjściu Estefani z salonu Patricio opowiada historie jak Estefania znalazła sie w jego życiu. Smutna Marichuy zastanawia się co zrobić,myśli o swoich przyjaciołach i rodzinie,nie wie czy powinna uciec czy zostać.Myśli też o Juanie Miguelu i chwilach z nim spędzonych.
Nie igraj z aniołem odc.13.AVI play
Patrico zastaje razem Marichuy i Amadora.jest przekonany ...
Patrico zastaje razem Marichuy i Amadora.jest przekonany,że to ona sprowadziła mężczyznę do domu.Gdy Amador chce się przedstawić Patricio mówi,że dobrze wie kim on jest i karze mu się wynosić.Marichuy nie może dojść do słowa,Patrico karze jej nic nie mówi i wracać do domu.Zaplakana Marichuy natyka sie na Cecilię,Isabellę i Martirio,które wyszly przed dom zobaczyć co się dzieje.Patricio mówi ,że widział jak Marichuy obejmuje i całuje sie z jakimś meżczyzną.Kiedy Marichuy zaprzecza Patrico krzyczy,czy uważa go za idiotę lub kłamcę.Mówi,ze Marichuy nie szanuje jego domu,zachowuje sie niemoralnie i kłamie.Isabella wtrąca sie do kłótni i mówi,ze by Marichuy odnosiła sie z szacunkiem do starszych.Marichuy krzycząc kilkakrotnie,ze to wszystko kłamstwo biegnie do swojego pokoju.Patricio zakazuje Cecili iść za Marichuy.Isabella mówi,ze Marichuy stanowi moralne zagrożenie dla Estefanii. Kiedy Estefania wraca zadowolona z lotniska dowiaduje sie o całej sprawie. W samolocie Juan Miguel rozmawia o Marichuy z Eduardo.Juan Miguel nie jest pewien co Marichuy czuje do niego,kiedy Eduardo pyta się,czy ona jest w nim zakochana. Estefania jest zszokowana,gdy dowiaduje sie,że Patrico nakrył w garażu Marichuy z mężczyzną.Estefania współczuje ojcu, namawia Patrico,żeby wybaczył Marichuy,kiedy widzi,ze Cecilia błaga go o to. Juan Miguel wysiadając z samolotu zapomina prezentu,książki,od Estefanii. Następnego ranka Marichuy wybiera sie z Rocio do sierocińca.Za pieniądze,które dostała od Cecili kupuje dzieciom mleko i bułki od ulicznego sprzedawcy. Pózniej Marichuy i Rocio odwiedzają Candelarię. Po powrocie do domu Marichuy widzi gazetę ze zdjęciem Juana Miguela z kongresu,która wcześniej przegladały Cecilia,Isabella i Estefania. Marichuy zabiera gazetę do swojego pokoju,widzi to Estefania . Marichuy wycina zdjęcie Juana Miguela z gazety. Gdy przychodzi do jej pokoju Estefania i widzi co zrobiła Marichuy i wściekła żąda od niej ,żeby dała jej zdjęcie. Marichuy się nie zgadza,wtedy Estefania policzkuje Marichuy.Marichuy nie chce nadal oddać zdjęcia i zaczyna się szarpać z Estefanią.
Nie igraj z aniołem odc.14.AVI play
Marichuy i Estefania biją się.O zajściu zawiadamia Cecil ...
Marichuy i Estefania biją się.O zajściu zawiadamia Cecilie i Isabellę Martirio.Wszystkie idą do pokoju Marichuy i Isabella i Martirio odciągają Marichuy od Estefani.Estefania przytula sie do Cecili.Juan Miguel i Rocio rozmawiają przez telefon,Rocio mówi mu bardzo za nim tęskni,że przystojnie wyszedł na zdjęciu w gazecie,on się pyta co słychać w domu.Pyta się też co u Marichuy. Cecilia chce wiedzieć o co była ta bójka między Marichuy a Estefanią.Kiedy dowiaduje sie,ze o zdjęcie Juana Miguela mówi,że Esteafania mogła kupić sobie nową gazetę.Ma też pretensje do Marichuy o tę awanturę. Rocio mówi,że spędziła dużo czasu z Marichuy. Cecilia mówi wszystkim obecnym przy awanturze,żeby nic nie wspominali o niej Patricio. Juan Miguel mówi Eduardo,że ciągle marzy o Marichuy. Isabella naigrywa sie z Marichuy,wypomina jej,ze matka porzuciła ją w hospicjum.Marichuy chce uderzyć za to Isabellę,ale się powstrzymuje mimo wściekłosci. Isabella mówi,obecność Marichuy w domu stanowi zagrożenie,ale Isabella broni jej i mówi,ze jest tylko impulsywna,prosi Estefanię,zeby jej wybaczyła.Estefania mówi,że się zgadza i postara sie o tym zapomnieć.Po wyjściu Cecili jest wściekła,że musi się tak poniżać. Cecilia zapowiada Martirio i Dorze,ze Patricio nie może sie dowiedzieć o całej sprawie z Estefanią i Marichuy. Juan Miguel ciagle wspomina chwile spędzone z Marichuy." Estefania odwiedza dom San Roman,zachwyca sie córką Juana Miguela,daje Mayite czekoladki.Potem poznaje Onelię.Podziwia wystrój domu,Onelia mówi,ze to dzielo jej zmarłej córki Viviany.Estefania mówi,ze Juan Miguel będzie jej partnerem na przyjęciu urządzanym na jej cześć. Marichuy dzwoni do Rocio,jest smutna,chce się zobaczyć z nią. Marichuy mówi Rocio o całej awanturze o fotografię z Estefanią. Estefania opowiada o tym jak zaprzyjaźniała sie z Onelią,jest pewna swojego sukcesu. Estefania chce się pogodzić z Marichuy,przytula sie do niej,uśmiecha nieszczerze i znów są "siostrzyczkami". Kiedy Rocio i Marichuy wychodzą ze sklepu spotykają nadjeżdżającego na motocyklu Vicente.Marichuy przedstawia go Rocio.Oboje się sobie podobają od pierwszego wejrzenia,zauważa to Marichuy. Marichuy po powrocie do domu maluje swój pokój i zmienia według swojego gustu. Marichuy idzie do atelier do Vicente,ale zastaje tam Amadora,który atakuje ją i próbuje zgwałcić. Amador mówi,że tym razem mu nie ucieknie,zaczynają się szarpać.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności