zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Nie igraj z aniołem odc.45.rmvb

anetabielsko / Nie igraj z aniołem / Nie igraj z aniołem odc.45.rmvb
Download: Nie igraj z aniołem odc.45.rmvb

128,73 MB

Długość filmu: 39 min

0,0 / 5  (0 głosów)
Beatriss informuje Eduarda, że trudno będzie się jej uwolnić od Amadora, gdyż spozdiewa się jego dziecka. JuanM mówi Marichuy że chce aby tańczyła z nim tak jak z Amadorem. Estefania denerwuje się, że Marichuy tańczy z JuanemM Mayita jest zdziwiona, że Marichuy została w telewizji przedstawiona jako Alejandra Robles. Estefania prosi Eduardo żeby odprowadził ją do taksówki. Eduardo informuje JuanaM, że powinni już iść bo Estefania chce wracać. JuanM mówi mu że może sobie iść, ale on nie zostawi Marichuy z Amadorem. Marichuy zauważa, że JuanM został sam. Gdy wraz z Amadorem wznosi toast JuanM, żąda aby z nim poszła. Marichuy nie chce iść z mężem jednak Amador radzi jej nie wywoływać skandalu. Marichuy i JuanM sprzeczają się. Marichuy nie chce wracać z JuanemM, podczas szarpaniny JuanM całuje Marichuy. Dziewczyna ucieka i chowa się przed nim. Purita wyznaje Oldze, że jest zakochana w Adrianie. Marichuy źle się czuje. Ojciec Anselmo i Cecylia spotykają się. Marichuy wyznaje Candelarii, że spodziewa się dziecka.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Nie igraj z aniołem odc.4.AVI play
Juan Miguel rozmawia z Marichuy o jej kłamstwie. Estefa ...
Juan Miguel rozmawia z Marichuy o jej kłamstwie. Estefania zjawia się u swojej ciotki Isabelli.W trakcie przeglądania gazety Isabella rozpoznaje na fotografii swoja dawna przyjaciółkę Cecilię,która kiedyś była biedna,a teraz jest żoną sędziego Velarde i że wiąże się z tym związkiem smutna historia. Juan Miguel pyta sie Marichuy dlaczego zrobiła ze niego głupca,kłamała o ojcu,skoro jest sierotą.Marichuy obrusza się na przypomnienie tego bolesnego faktu.Marichuy zaczyna naśladować Vivianę z jej kłótni z Juanem Miguelem,którą podsłuchała,gdy była w ich domu.Kończy rozmowę z Juanem Miguelem i odchodzi. Juan Miguel i Viviana żegnają się z rodziną przed wyjazdem w podróż. Candelaria wysyła Marichuy do domu rodziny San Roman z praniem. Juan Miguel i Viviana,którzy wyjechali w podróż do Miami mają wypadek samolotowy,spadają do morza. Marichuy przychodzi do domu Juana Miguela z praniem od Candelarii.Czeka na schodach na zapłatę,przychodzi Onelia,matka Viviany i odnosi się nieprzyjemnie do Marichuy.Poprawia Marichuy,gdy ta wysławia się niepoprawnie i mówi,że to pewnie wynika z jej braku wykształcenia. Kiedy dyskutują ze sobą pojawia sie Rocio,siostra Juana Miguela i przekazuje Onelli straszną wiadomość. W wiadomościach podano,że samolot,którym lecieli Viviana i Juan Miguel uległ katastrofie,a oni są wśród zabitych pasażerów. Rodzina rozpacza z powodu śmierci bliskich, okazuje się jednak,że Juan Miguel przeżył i znajduje sie w szpitalu.W trakcie rozmowy telefonicznej Juana Miguela z Onelią nazywa go ona przeklętym,obarczając go winą za śmierć córki.Marichuy przedstawia Adrianowi psa,którego przygarnęła na ulicy,tak jak w przeszłości ją z ulicy przygarnęła Candelaria.Kiedy Adrian próbuje próbuje dowiedzieć się czegoś z tamtej przeszłości Marichuy,ona mówi,że to smutny sekret. Juan Miguel dowiaduje się,że nie odnaleziona ciała jego żony,ale nie daje mu sie nadziei,że przeżyła.
Nie igraj z aniołem odc.5.AVI play
Vivianie udało sie przeżyć i wydostać z morza na brzeg . ...
Vivianie udało sie przeżyć i wydostać z morza na brzeg .Na plaży wśród resztek z katastrofy znajduje szkatułkę z biżuterią,co wywołuje jej uśmiech.Juan Miguel wraca do domu po pobycie w szpitalu,wita go serdecznie siostra Rocio. Onelia nastawia Mayito,swoją wnuczkę przeciwko Juanowi Miguelowi.Twierdzi,ze jest on mordercą i zabił mamę Mayito.Zrozpaczona dziewczynka biegnie do swojego pokoju i drze fotografię,na której jest ojciec.Juan Miguel przychodzi do pokoju córki,ta z płaczem mówi,że zabił jej mamusię.Juan Miguel przekonuje córkę,ze to nieprawda.Teściowej zapowiada,żeby nie mówiła takich rzeczy w jego domu,jeśli chce tu mieszkać.Rozumie jej ból,ale nie będzie tolerował takiego zachowania Onelli.Oglądając fotografię Cecili i Patricio z ich rocznicy slubu w gazecie Isabella mówi do swojej siostrzenicy Estefani,że to jej przyszli rodzice. Adrian i Marichuy wybierają sie do samochodowego kina.Na miejscu Adrian wyznaje miłość Marichuy i probuje ja pocałować,ale ona go zaczyna bić i obrzucać popcornem,a potem ucieka.Na drodze prawie przejeżdża ja samochód.Prowadził Juan Miguel.Marichuy widząc go ucieka do domu.Gdy zasypia ma koszmar z przeszłości,w którym nieznany mężczyzna napada na nią. Isabella zjawia sie u Cecilii.Wysłuchuje je zwierzeń na temat porzuconej córki.Cecilia zastanawia się czy jej córka żyje czy nie.Mówi,że Patricio nie wie o jej istnieniu i czuje wstyd za to co zrobiła.Adrian zjawia sie rankiem u Marichuy,ona nie chce go widzieć.Marichuy płacze,ale nie mówi Candelarii z jakiego powodu.Isabella pyta sie Cecili czy szukała swojej córki,ona mówi,ze cały czas.Isabella twierdzi wtedy,że jej córka żyje i wie,gdzie jest.
Nie igraj z aniołem odc.28.rmvb play
Estefania pyta się Juan Miguela,czy dlatego sprowadził M ...
Estefania pyta się Juan Miguela,czy dlatego sprowadził Marichuy do swojego domu,zeby z nią romansować.Marichuy nie chce słuchać oskarżeń Estefani i idzie do swojego pokoju.Estafani mówi Juanowi Miguelowi,że romansuje z Marichuy we własnym domu,gdzie jest jego córka.Estefania mówi mu jednak,że może o tym zapomnieć i oczekuje go następnego dnia w swoim domu.Estafania mówi Isabelli,że zastała Juana Miguela i Marichuy razem,przeklina Marichuy.Leticia,mówi Vivianie,że przedstawi jej swojego szwagra Gabriela,rozwodnika,a teraz Viviana poznaje męża Leticii Gustavo.Candelaria odwiedza Marichuy.Marichuy mówi Candelarii,że Juan Miguel wyznał jej miłość,ona doznaje szoku słysząc to.Juan Miguel oświadcza Oneli,że ożeni się z Marichuy i zostanie ona panią tego domu.Onelia nie akceptuje jego decyzji.Viviana dowiaduje się,że Gustavo jest właścicielem olbrzymiego majątku.Onelia dzwoni do Estefani i informuje ją o planach małżeńskich Juana Miguela wobec Marichuy,tą wiadomość przekazuje Estefania Isabelli.Ona obiecuje jej,że ta para się nie pobierze.Onelia widząc Candelarie z pakunkiem pyta się jej,co kradnie z tego domu.Marichuy broni Candelarii i kłóci się z Onelia,która jest zniesmaczona zachowaniem Candelarii i Marichuy.Estefania z płaczem przybiega do Patricio i mówi mu,że Juan Miguel i Marichuy są kochankami.Candelaria mówi Adrianowi,że Juan Miguel zakochał się w Marichuy.Adrian idzie do Juana Miguela .Martirio mówi Cecili,ze Juan Miguel nie ma chce już żenić się z Estefanią.Adrian ma pretensje do Juana Miguel,że wykorzystuje to,że Marichuy u niego mieszka.Oskarża go,że żeni sie z Estefanią,a zawraca w głowie Marichuy.Marichuy widzi jak Adrian uderza Juana Miguela,jest zła na niego z tego powodu.Viviana rozmawia z Gustavo o jego rodzinie,dzieciach i żonie Leticii,mówi jak rodzinną jest ona osobą,pewnie dla niego rodzina też jest całym życiem,ale czy to nie jest monotonne.Candelaria zabiera Adriana z domu Juana Miguela.Juan Miguel prosi Marichuy,żeby za niego wyszła i była jego żoną.Kiedy Marichuy się waha on pyta się,czy chce jego,a może chce być z Adrianem,swoim narzeczonym.W końcu Marichuy wyznaje Juanowi Miguelowi,ze Adrian nigdy nie był jej narzeczonym,że zawsze traktowała Adriana jak brata.Juan Miguel mówi,że przed jego pocałunkiem nie uciekła tak jak przed pocałunkiem Adriana,to musi o czymś świadczyć.Marichuy i Juan Miguel całują się.Patricio zjawia się w domu rodziny San Roman i chce rozmawiać z Juanem Miguelem.Marichuy kiedy słyszy,że przyszedł sędzia Velarde myśli,że to do niej i mówi Juanowi Miguelowi,że nie zrobiła nic złego,ale on odpowiada,że to niego musiał przyjść.Patricio mówi,że przychodzi do Juana Miguela jak ojciec Estefani.Juan Miguel mówi,mu,że nie ożeni się z Estefanią,bo kocha Marichuy i to z nią się ożeni.
Nie igraj z aniołem odc.29.rmvb play
Patricio jest oburzony,ze Juan Miguel rezygnuje z jego c ...
Patricio jest oburzony,ze Juan Miguel rezygnuje z jego córki i postanowił ożenić sie z Marichuy.Patricio mówi jak Juan Miguel mógł wybrać dziewczynę z ulicy,wulgarną,gdy tymczasem jego córka Estefania ma klasę.Viviana dodaje do napoju Leticii jakieś krople.Do Rocio dzwoni Vicente i umawiają się na randkę.Juan Miguel mówi Patricio,żeby nie obwiniał Marichuy o zaistniałą sytuacje,bo to on jest tu winien.Marichuy zastanawia sie co czuje do Juana Miguela,czy to miłość jaką kobieta czuje do mężczyzny.Vicente i Rocio przyglądają się gwiazdą na niebie,są razem bardzo szczęśliwi.Rocio mówi Vicente,że jest jej pierwszym narzeczonym,a on dodaje,że ostatnim.Wyznają sobie miłość.Ksiadz Anselmo przychodzi do Marichuy,wcześniej widzi sie z Juanem Miguelem i pyta go czy powiedział Marichuy prawdę,on odpowiada,ze teraz to nie jest odpowiedni moment.Marichuy odpowiada księdzu Anselmo,ze Juan Miguel poprosił,zeby za niego wyszła. Juan Miguel udziela bezpłatnych konsultacji w ubogiej dzielnicy.Kiedy idzie do swojego samochodu zamaskowani przestępcy,którzy ciekają z banku ranią go przypadkowo w strzelaninie.Przestępcy zostają schwytani,Juan Miguel trafia do szpitala.Kiedy Marichuy rozmawia z księdzem Anselmo dzwoni telefon,odbiera Marichuy i dowiaduje się,ze Juan Miguel jest ranny i jest w szpitalu Czerwonego Krzyża.Marichuy i ksiądz Anselmo szybko udają się do szpitala.Viviana stara się uwieść Gustavo,on ją odtrąca.Marichuy przerażona o stan zdrowia Juana Miguela podbiega do jego łóżka,okazuje się,ze rana nie jest tak poważna.Juan Miguel opowiada jak doszło do jego postrzelenia Marichuy i ojcu Anselmo.Balbina przekazuje Oneli wiadomość o tym,ze Juan Miguel trafił do szpitala.Kiedy ksiądz Anselmo wychodzi na korytarz Marichuy wyznaje Juanowi Miguelowi,że go kocha.Wtedy ksiadz Anselmo pyta sie,czy Juan Miguel powiedział Marichuy prawdę.Onelia nastawia Mayita przeciw Marichuy,mówi jej,ze jej nową mamą powinna zostać Estefania.Ksiądz Anselmo, kiedy dowiaduje sie,ze Juan Miguel nie powiedział jeszcze prawdy Marichuy nie potrafi zgodzić się z jego argumentami i mówi mu,że albo Juan Miguel powie prawdę Mrichuy albo zrobi to on.Ksiądz Anselmo zgadza się w końcu dać Juanowi Miguelowi pięć dni na przekazanie prawdy Marichuy.Kiedy Marichuy zjawia się w pokoju Juana Miguela on prosi ja,żeby pobrali się już pojutrze.
Nie igraj z aniołem odc.43.rmvb play
Cecylia jest zachwycona telenowelą Marichuy. JuanM przyc ...
Cecylia jest zachwycona telenowelą Marichuy. JuanM przychodzi porozmawiać z Marichuy, jednak ta oświadcza, że nie mają o czym. JuanM mówi jej jak bardzo się mylił co do niej i Amadora. Patricio jest zakoczony rolą Marichuy. Marichuy wyjawia, że wystąpi jeszcze w dwóch programach. Amador mówi jej, że wiele osób dzwoniło do niego i że ma ogromny talent. Leticia każe wynosić się Gustavo. JuanM przychodzi do Amadora i pyta się go co jest między nim, a Marichuy.Estefania mówi Isabeli, że są w niebezpieczeństwie bo Cecylia udała się do sierocińca i ojca Anselmo. Leticia mówi Gabrielowi, że jej mąż ma kochanke. Amador mówi JuanowiM, żeby zostawił Marichuy, bo ją stracił, a ona rozpoczyna nowe życie. Amador daje MC pieniądze i mówi, że nie długo wypisze jej czek. Estefania mówi ojcu Anselmo, że Isabella źle się czuje i on musi iść z nią żeby jej pomóc. Cecilia nie zastaje ojca Anselmo mówi sprzątaczce, żeby przekazała, że była u niego. Isabella udaje chorą, ojciec Anselmo idzie poszukać lekarza. Gabriel wyznaje Leticii, że tą kobietą jest Viviana. Leticia nie może w to uwierzyć, mdeleje. Przychodzi Viviana, Gabriel każe jej się natychmiast wynosić.
Nie igraj z aniołem odc.44.rmvb play
Amador kokietuje Beatriz ta jednak stara się być obojętn ...
Amador kokietuje Beatriz ta jednak stara się być obojętna. Estefania mówi aby wyszli z restauracji bo wydaje jej się, że tak będzie lepiej dla JuanaM. Ten jednak mówi że nie powinni wychodzić, że zostają bo chodzi o to że Beatriss jest w ciąży z Amadorem. Marichuy mówi Amadorowi żeby wyszli jednak on przekonuje ją że jest wielką gwiazdą, że nie powinna przejmować się obecnością JuanaM i zostaną. Purita oświadcza Adrianowi, że Marichuy to nie jest kobieta dla niego. Ponadto nigdy go nie chciała i zapewne nie będzie chciała. On jednak prosi ją żeby skończyła ten temat. Rocio mówi Vincentowi, że wierzy, że ten będzie chodził i nie powinien się poddawać tylko walczyć, żeby znowu stanąć o własnych siłach. Estefania mówi, że Marichuy brzydko wygląda w tej sukience, natomiast Beatriss odpowiada, że wygląda przepięknie. JuanM zaprasza Estefanię do tańca, kiedy ta drwi z Marichuy. Amador także prosi Marichuy do tańca. Ona i Juan Miguel wymieniają się spojrzeniami. JuanM złości się na Amadora i ich rozdziala. Mówi jej, że nie może tańczyć w ten sposób i że teraz on z nią zatańczy bo ona jest jego żoną. Amador mówi żeby z nim zatańczyła, aby nie wywołał skandalu przy obecnych dziennikarzach. Amador tańczy z Estefanią. Marichuy chce uciec od JuanaM jednak w momencie wymiany spojrzeń odkrywają wszystkie swoje uczucia. _________________
Nie igraj z aniołem odc.46.rmvb play
Ojciec Anselmo dowiaduje się kim jest Cecylia. Candelari ...
Ojciec Anselmo dowiaduje się kim jest Cecylia. Candelaria jest bardzo szczęśliwa, że Marichuy będzie miała dziecko. Jest jednak zła na nią, że tak długo ukrywała przed nią prawdę. Cecilia opowiada ojcu Anselmo, że gdy wróciła do hospicjum jej córki już tam nie było, ale w końcu Bóg jej wybaczył i zwrócił córkę. Ojciec Anselmo pyta, o kim ona mówi - Cecilia odpowiada, że o swojej córce Estefanii Ojciec Anselmo mówi Cecyli, że Estefania nie jest jej córką. Cecylia chce wiedzieć kto jest jej prawdziwą córką. Ojciec Anselmo wyznaje, że Maria de Jesus, mówi jej także, że Marichuy opowiedziała mu o wszystkich okropnościach ze strony Estefanii i Isabelii, które musiała odczuć, aby pozbyć się jej z domu. Cecylia obawia się reakcji Patricio. Marichuy postanawia powiedzieć JuanowiM, że jest w ciąży.Candelaria mówi, że JuanM może chcieć odebrać jej dziecko, Marichuy jednak w to nie wierzy. Marichuy mówi Candelarii, że dziecko potrzebuje czułości obojga rodziców, ale nie wie kiedy powie JuanowiM że zostanie tatą, bo trudno jest powiedzieć zostaniesz ojcem. Candelaria pyta, czy po tych wszystkich krzywdach, jakie wyrządził jej Juan Miguel ma mu zamiar wybaczyć. Marichuy oznajmia jej, że zapomni o wszytskim i zacznie żyć od nowa.
Nie igraj z aniołem odc.47.rmvb play
Amador przychodzi do Marichuy. Ta jednak oświadcza mu, ż ...
Amador przychodzi do Marichuy. Ta jednak oświadcza mu, że postanowiła pogodzić się z mężem i nie będzie już grać.Marichuy wychodzi i mówi Candelarii, że idzie porozmawiać z JuanemM. Pielęgniarka opowiada JuanowiM o pacjentce, którą ma się zająć - jest agresywna i nawet nie da się z nią porozmawiać. Marichuy przychodzi do domu JuanaM, gdzie dowiaduje się od Balbiny, że wyszedł do pracy - postanawia na niego zaczegać. Juan Miguel zauważa, że pacjentka, którą ma się zająć to Viviana. Estefania przychodzi do JuanaM i spotyka Marichuy. Pielęgniarka pyta JuanaM co się stało ten mówi, że to nie możliwe, że myślał, że Viviana nie żyje. Estefania mówi Marichuy, że jej kompromis z JuanemM się skończył i w końcu się pobiorą, Marichuy mówi, żeby lepiej zapomniała, że się pobiorą po tym, co mu zamierza powiedzieć. Estefania mówi Marichuy, że nie ma żadnego prawa, tu być i ma się wynosić. Marichuy mówi, że to ona nie ma żadnego prawa. JuanM pyta Vivianę o imie, jak się nazywa, jednak ta udaje, że nic nie pamięta.Mayita przychodzi ze szkoły i pyta Marichuy, czy przyszła zabrać jej Quate, Marichuy mówi, że Quate zostanie z nią. Mayita pyta Marichuy, czy to ona przyniosła jej Quate, Marichuy mówi, że tak. Cecilia wraca do domu - Estefania pyta ją, gdzie była. Estefania chce się przywitać z Cecilią, jednak ona się odsuwa. Isabella pyta, dlaczego tak traktuje swoją córkę, Cecilia odpowiada, że jej córką jest Marichuy. Juan Miguel mówi Marichuy, że Viviana żyje i ich małżeństwo jest nie ważne, jest tak, jakby nigdy się nie stało. Marichuy mówi, że się stało i ona nie może tego zapomnieć.Cecilia mówi Isabelli i Estefanii żeby się wynosiły. Elsa sądzi, że jest w ciąży. Amador próbuje wyciągnąć od Candelarii co ukrywa Marichuy. Cecilia mówi Patricio, że nic nie wie, że Estefania i Isabella to oszustki które kłamią od chwili, gdy się pojawiły w ich domu. Patricio pyta Cecilię, jak może tak mówić o swojej córce. Cecilia mówi, że Estefania nie jest jej córką. Eduardo mówi Elsie, że nie jest w ciąży i pyta, dlaczego nie poprosi o pomoc rodziców, ona mówi, że Nelson jej zabronił. Estefania wpada w histerię. Juan Miguel przypomina sobie ślub z Marichuy i wypadek z Vivianą, dzwoni do Eduarda i prosi, aby jak najszybciej do niego przyjechał. Marichuy mówi Candelarii, że JuanM nie może się dowiedzieć, że jest w ciąży. Isabella mówi Estefanii, że jeszcze nie wszystko stracone. Marichuy przysięga Candelarii, że JuanM nigdy się nie dowie o dziecku. Patricio pyta Cecilię, kto jest ich córką.
Nie igraj z aniołem odc.48.rmvb play
JuanM informuje Eduarda, że jego pierwsza żona żyje i pr ...
JuanM informuje Eduarda, że jego pierwsza żona żyje i przebywa w szpitalu psychiatrycznym. Cecylia wyznaje Patriciowi kto jest ich córką. Marichuy oznajmia Candelarii, że chce wyjechać jak najdalej Meksyku. JuanM mówi córce, że jej mama niedługo wróci. Marichuy mówi ojcu Anselmo, że pierwsza żona JuanaM żyje, a ona spodziewa się jego dziecka i że chce wyjechać. Ojciec Anselmo mówi że zna kogoś kto może jej ofiarować wiele miłości – jej rodziców.Isabella oznajmia Patriciowi i Cecyli, że zanim odejdą z Estefanią z tego domu chce im wyjawić całą prawdę. Marichuy nie chce poznać swoich rodziców. Isabella mówi Patricio i Cecylii, że Estefanie także oszukała. Cecylia nie wierzy w ani jedno słowo Isabelii, jednak Patricio chce porozmawiać z Estefanią. Patricio po rozmowie z Estefanią jest przekonany o jej niewinności. Cecylia pozwala zostać Estefanii na noc. Cecylia mówi, że jeśli Patricio nie zaakceptuje ich córki to ona przestanie go kochać. Do Marichuy przychodzi niespodziewany gość.
Nie igraj z aniołem odc.49.rmvb play
Marichuy odwiedza Amador. Estefania informuje Isabellę, ...
Marichuy odwiedza Amador. Estefania informuje Isabellę, że ma Patricio w garści. Onelia jest bardzo poruszona, że jej córka żyje. Amador znajduje walizki Marichuy i pyta się jej czy wyjeżdża.Amador potrząsa Marichuy, a Candelaria wygaduje się, że dziewczyna jest w ciąży. Cecilia każe Estefanii opuścić jej dom. Olga mówi Cecilii, że Candelaria i Marichuy wyjechały z Meksyku i nie wie czy kiedykolwiek wrócą. JuanM dowiaduje się, że Estefania nie jest córką Valerde. Jest nią Marichuy. Estefania mówi Onelii, że nie ma gdzie iść bo Cecilia odkryła, że nie jest jej prawdziwą córką, natopmiast jest nią Marichuy. Marichuy dociera na hacjendę gdzie będzie mieszkać.Marichuy i Candelaria poznają siostrę ojca Anselmo, która mówi, że muszą poczekać na Leopardo, bo to on jest właścicielem hacjendy i to on zadecyduje czy mogą tu zostać. Marichuy i Leopardzo spotykają się. Ten chce się dowiedzieć kim ona jest i co tutaj robi. _________________
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności