Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Puzzle Quest Challenge of the Warlords .cso

amir1213 / psp / Puzzle Quest Challenge of the Warlords .cso
Download: Puzzle Quest Challenge of the Warlords .cso

60,41 MB

0.0 / 5 (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
psp - pipe mania.jpg
Pipe Mania (2008) to gra logiczna, wymagająca od graczy ...
Pipe Mania (2008) to gra logiczna, wymagająca od graczy niezłego refleksu i szybkiego myślenia. Tytuł stanowi nową odsłonę gry o tym samym tytule, która zdobyła miliony zwolenników na całym świecie. Pipe Mania to gra logiczna, wymagająca od graczy świetnego refleksu i szybkiego myślenia. Jako pierwowzór posłużyła tu produkcja znana również pod nazwą Pipe Dream, która zadebiutowała w 1989 roku. Za wydanie nowej odsłony tego tytułu ponownie odpowiada ekipa z Empire Interactive. Gra jest klonem poprzedniej edycji. Raz jeszcze do obowiązków gracza należy ustawianie obok siebie różnych elementów hydraulicznych takich jak rury, kolanka, kryzy itp. W kilka sekund po rozpoczęciu zmagań z kranu popłynie kolorowa substancja, którą musimy doprowadzić do wyznaczonego miejsca. Aby zadanie zostało wypełnione prawidłowo, powinniśmy spełnić określone wymaganie, narzucane nam na każdym kolejnym poziomie. W sumie tytuł oferuje siedem niejednorodnych światów, w których łącznie mieści się ponad 70 plansz. Bawimy się zarówno w pojedynkę oraz z przyjacielem, korzystając z jednego z pięciu trybów: arcade, classic, multiplayer, world i bonus. Warto dodać, że Pipe Mania została wzbogacona o wiele dodatkowych opcji.
psp - King of clubs.jpg
King of Clubs to gra akcji, zawierającą liczne łamigłówk ...
King of Clubs to gra akcji, zawierającą liczne łamigłówki i wydana przez Oxygen Entertainment. Użytkownik wciela się w postać Big Bubba - przedsiębiorcy z Nevady. Jego zadanie polega na przeistoczeniu zabitej dechami mieściny przy drodze nr 66 w miejsce chętnie odwiedzane przez turystów. Ową misję utrudnia fakt, że bohater nie dysponuje odpowiednim kapitałem. Niemniej jednak nie sprawia mu to zbyt dużych problemów w realizacji co rusz rodzących się pomysłów. Oczywiście, jak to w przypadku interesów bywa, protagonista niejednokrotnie podejmuje ryzykowne decyzje, mogące mieć katastrofalne skutki. Szalona zabawa w tworzenie nowych inwestycji składa się z dziewięćdziesięciu sześciu leveli, wypełnionych licznymi zagadkami. Wśród nich znajduje się dziesięć niezwykle wymagających wyzwań, obejmujących kilka poziomów. Zaliczając kolejne etapy rozgrywki odkrywa się niedostępne wcześniej lokacje oraz zdobywa szerokie spektrum różnych gadżetów. Developerzy nie zapomnieli też o miłośnikach trybu multiplayer. Perypetiom Big Bubba towarzyszy soundtrack typowy dla kultury amerykańskiej, a oprawa wizualna doskonale oddaje cechy charakterystyczne dla stanu Nevada.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności