Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Pielegnacja i Karmienie Noworodka (2010.DVDrip.XviD.PL).avi

alomik / ALBUMY MP3 ROK 2012 / Filmy HD / Filmy Polskie / Pielegnacja i Karmienie Noworodka (2010.DVDrip.XviD.PL).avi
Download: Pielegnacja i Karmienie Noworodka (2010.DVDrip.XviD.PL).avi

646,87 MB

Długość filmu: 78 min

0,0 / 5  (0 głosów)
obrazek.
obrazekProdukcja: Polska
Film Edukacyjny
Program Edukacji Poporodowej:
- Doskonaly film dla mlodych rodziców,który stanowi material edukacyjny.Dowiesz sie z niego jak naturalnie karmic niemowle i pielegnowac noworodka.Po raz pierwszy problem prawidlowego karmienia dzieci piersia zostal przedstawiony tak precyzyjnie i dokladnie.Krok po kroku pokazujemy jak przystawic malenstwo do piersi,jaka przystawic malenstwo do piersi,jaka przyjac pozycje do karmienia i mówimy,jak powinna wygladac dieta matki karmiacej.
- Film wyjasnia przyczyny podstawowych bledów,które najczesciej prowadza do zaburzen laktacji.
- Film uczy jak radzic sobie w pierwszych dniach samodzielnej opieki nad noworodkiem:
* Kapiel i toaleta noworodka,
* Pielegnacja kikuta po pepowinie,
* Przygotowanie pokoiku
* Zjawisko naglej smierci lózeczkowej niemowlat - SIDS
* pierwsze infekcje (jak je rozpoznac i zaradzic im)
* formalnosci prawne zwiazane z rejestracja nowo narodzonego dziecka.


Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Dom.wariatow PL.rmvb play
Adaś, trzydziestoletni mężczyzna, po długiej nieobecnośc ...
Adaś, trzydziestoletni mężczyzna, po długiej nieobecności odwiedza dom rodziców. Matka i ojciec przyjmują go obojętnie. Zajęci są wykonywaniem codziennych czynności. Matka bez przerwy przestawia różne przedmioty z miejsca na miejsce. Adaś zajęty oglądaniem telewizji, nie reaguje na obecność Gigiego, swojego starszego brata. Wieczorem matka wspomina dawnego kolegę Adasia, co wywołuje falę różnych opowieści z przeszłości.. Film w odważnej, groteskowej formie porusza istotny problem współczesności - rozpad więzi w rodzinie.
Poniedzialek.1999.avi play
Akcja filmu rozgrywa się w prowincjonalnym śląskim miast ...
Akcja filmu rozgrywa się w prowincjonalnym śląskim miasteczku. Maniek (Bolec) ima się różnych, często niezbyt legalnych zajęć, ponieważ panuje tu wysokie bezrobocie. Film przedstawia 24 godziny z jego życia. Na zlecenie szefa bankrutującej hurtowni (Stańko) Maniek podejmuje się ściągnąć przemocą pieniądze od jego dłużników. Uzbrojony w łom i pistolet chłopak wybiera się "na akcję". Do pomocy dobiera sobie nieudacznika Dawida (Kukiz), któremu sam jest zresztą winien pieniądze.
Pilkarski poker.rmvb play
Do Warszawy przyjeżdża na mecz ze stołecznym "Powiślem" ...
Do Warszawy przyjeżdża na mecz ze stołecznym "Powiślem" drużyna "Czarnych" Zabrze. Prezes zabrzańskiej drużyny chce skaperować utalentowanego juniora z Warszawy, ale Kmita, prezes "Powiśla" , udaremnia ten zamiar. Zniknął gdzieś sędzia Laguna, który ma prowadzić mecz. Bolo znajduje go kompletnie pijanego w klubowej kotłowni..
Zabij mnie glino Cd1.rmvb play
Z więzienia ucieka Malik, groźny przestępca skazany za ...
Z więzienia ucieka Malik, groźny przestępca skazany za napad rabunkowy. Zostaje ujęty przez porucznika Popczyka, ale udaje mu się zbiec w czasie konwojowania na rozprawę. Poprzysięga zemstę Popczykowi. Nawiązuje kontakt z szefem swojej bandy, zagarnia cały łup i znajduje schronienie pod Sosnowcem u przypadkowo poznanej lekarki Doroty. Zdobywa nowe dokumenty i zaczyna załatwiać swoje porachunki.
Nóż w wodzie.avi play
Dziennikarz sportowy (Andrzej) wraz z żoną (Krystyna) o ...
Dziennikarz sportowy (Andrzej) wraz z żoną (Krystyna) oraz przygodnie napotkanym autostopowiczem wyruszają na krótki rejs jachtem. Światopogląd dziennikarza i autostopowicza bardzo się różnią. Dochodzi do kłótni w czasie, której uderzony przez Andrzeja chłopak wpada do wody. Zdenerwowany mężczyzna szuka ciała. Kiedy jednak go nie odnajduje, płynie do brzegu, by zawiadomić policję. W czasie jego nieobecności chłopak wraca na pokład jachtu, gdzie została żona Andrzeja. Między tymi dwojgiem dochodzi do zbliżenia. O poranku Krystyna płynie do przystani, gdzie informuje Andrzeja, że go zdradziła. Ten nie chce, a przede wszystkim nie może uwierzyć, że to zrobiła.
Daleko od okna.avi play
Bezdzietne małżeństwo przechowuje podczas wojny żydows ...
Bezdzietne małżeństwo przechowuje podczas wojny żydowską kobietę. Dziewczyna zachodzi w ciążę ze swoim "wybawcą", w ukryciu rodzi dziecko. Córka ma dwie matki i jednego ojca. Tak rodzi się dramat na miarę greckiej tragedii. Pasjonujące spotkanie kilku wspaniałych indywidualności twórczych. Adaptacja opowiadania "Ta z Hamburga" Hanny Krall, przygotowana przez Cezarego Harasimowicza, a następnie wzbogacona niezwykłą wyobraznia Kolskiego.
Kochankowie z Marony.avi play
Wieś Marona nad pięknym jeziorem, sanatorium przeciwgr ...
Wieś Marona nad pięknym jeziorem, sanatorium przeciwgruźlicze, szkoła - i dwoje bohaterów, których połączy uczucie. Miłość wiejskiej nauczycielki i pacjenta sanatorium, mocna, intensywna, wymagająca poświęceń.
Nie ma zmiłuj.rmvb play
Akcja filmu rozgrywa się w środowisku młodych ludzi, pr ...
Akcja filmu rozgrywa się w środowisku młodych ludzi, pracujących jako przedstawiciele handlowi, rozprowadzający markowe wina francuskie. Poprzez ciągłe wybory, których muszą dokonywać, wybory pomiędzy przyjaźnią i miłością, pracą i karierą, twórcy filmu chcą ukazać różne postawy młodych ludzi w rodzącej się polskiej rzeczywistości kapitalistycznej. Jeden z bohaterów ginie, inny staje się niemal niewolnikiem firmy. Piękna Monika musi "być miła" dla szefów...
Biała sukienka.avi play
Jednym z wątków filmu jest konflikt dwóch rodzin - boga ...
Jednym z wątków filmu jest konflikt dwóch rodzin - bogatej i biednej. Rodzice się kłócą, ale córki żyją w przyjaźni. Kiedy biała sukienka biednej dziewczynki, którą miała założyć na procesję w Boże Ciało, ulega spaleniu, pożycza sukienkę od bogatej koleżanki. Drugi wątek kręci się wokół zażartej dyskusji teologicznej dwóch młodych mężczyzn, z których jeden okazuje się księdzem.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności