zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Pielegnacja i Karmienie Noworodka (2010.DVDrip.XviD.PL).avi

alomik / ALBUMY MP3 ROK 2012 / Filmy HD / Filmy Polskie / Pielegnacja i Karmienie Noworodka (2010.DVDrip.XviD.PL).avi
Download: Pielegnacja i Karmienie Noworodka (2010.DVDrip.XviD.PL).avi

646,87 MB

Długość filmu: 78 min

0,0 / 5  (0 głosów)
obrazek.
obrazekProdukcja: Polska
Film Edukacyjny
Program Edukacji Poporodowej:
- Doskonaly film dla mlodych rodziców,który stanowi material edukacyjny.Dowiesz sie z niego jak naturalnie karmic niemowle i pielegnowac noworodka.Po raz pierwszy problem prawidlowego karmienia dzieci piersia zostal przedstawiony tak precyzyjnie i dokladnie.Krok po kroku pokazujemy jak przystawic malenstwo do piersi,jaka przystawic malenstwo do piersi,jaka przyjac pozycje do karmienia i mówimy,jak powinna wygladac dieta matki karmiacej.
- Film wyjasnia przyczyny podstawowych bledów,które najczesciej prowadza do zaburzen laktacji.
- Film uczy jak radzic sobie w pierwszych dniach samodzielnej opieki nad noworodkiem:
* Kapiel i toaleta noworodka,
* Pielegnacja kikuta po pepowinie,
* Przygotowanie pokoiku
* Zjawisko naglej smierci lózeczkowej niemowlat - SIDS
* pierwsze infekcje (jak je rozpoznac i zaradzic im)
* formalnosci prawne zwiazane z rejestracja nowo narodzonego dziecka.


Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Dom.wariatow PL.rmvb play
Adaś, trzydziestoletni mężczyzna, po długiej nieobecnośc ...
Adaś, trzydziestoletni mężczyzna, po długiej nieobecności odwiedza dom rodziców. Matka i ojciec przyjmują go obojętnie. Zajęci są wykonywaniem codziennych czynności. Matka bez przerwy przestawia różne przedmioty z miejsca na miejsce. Adaś zajęty oglądaniem telewizji, nie reaguje na obecność Gigiego, swojego starszego brata. Wieczorem matka wspomina dawnego kolegę Adasia, co wywołuje falę różnych opowieści z przeszłości.. Film w odważnej, groteskowej formie porusza istotny problem współczesności - rozpad więzi w rodzinie.
Poniedzialek.1999.avi play
Akcja filmu rozgrywa się w prowincjonalnym śląskim miast ...
Akcja filmu rozgrywa się w prowincjonalnym śląskim miasteczku. Maniek (Bolec) ima się różnych, często niezbyt legalnych zajęć, ponieważ panuje tu wysokie bezrobocie. Film przedstawia 24 godziny z jego życia. Na zlecenie szefa bankrutującej hurtowni (Stańko) Maniek podejmuje się ściągnąć przemocą pieniądze od jego dłużników. Uzbrojony w łom i pistolet chłopak wybiera się "na akcję". Do pomocy dobiera sobie nieudacznika Dawida (Kukiz), któremu sam jest zresztą winien pieniądze.
Zabij mnie glino Cd1.rmvb play
Z więzienia ucieka Malik, groźny przestępca skazany za ...
Z więzienia ucieka Malik, groźny przestępca skazany za napad rabunkowy. Zostaje ujęty przez porucznika Popczyka, ale udaje mu się zbiec w czasie konwojowania na rozprawę. Poprzysięga zemstę Popczykowi. Nawiązuje kontakt z szefem swojej bandy, zagarnia cały łup i znajduje schronienie pod Sosnowcem u przypadkowo poznanej lekarki Doroty. Zdobywa nowe dokumenty i zaczyna załatwiać swoje porachunki.
Pilkarski poker.rmvb play
Do Warszawy przyjeżdża na mecz ze stołecznym "Powiślem" ...
Do Warszawy przyjeżdża na mecz ze stołecznym "Powiślem" drużyna "Czarnych" Zabrze. Prezes zabrzańskiej drużyny chce skaperować utalentowanego juniora z Warszawy, ale Kmita, prezes "Powiśla" , udaremnia ten zamiar. Zniknął gdzieś sędzia Laguna, który ma prowadzić mecz. Bolo znajduje go kompletnie pijanego w klubowej kotłowni..
Kariera Nikosia Dyzmy.rmvb play
Nikodem Dyzma, utalentowany pracownik małej firmy pogr ...
Nikodem Dyzma, utalentowany pracownik małej firmy pogrzebowej, niezrównany mówca funeralny, nie ma zbyt wielkich oczekiwań od życia. Ot, może jakoś się wkręcić do biznesu i zarobić te dodatkowe kilkaset złotych na lodówkę do mrożenia gorzały. Okazja trafia się sama, za sprawą ukradzionego zaproszenia na koktail dyplomatyczny. Zastawione stoły i cała masa zimnej wódki... tutaj Nikoś czuje się jak ryba w wodzie.
Kochankowie z Marony.avi play
Wieś Marona nad pięknym jeziorem, sanatorium przeciwgr ...
Wieś Marona nad pięknym jeziorem, sanatorium przeciwgruźlicze, szkoła - i dwoje bohaterów, których połączy uczucie. Miłość wiejskiej nauczycielki i pacjenta sanatorium, mocna, intensywna, wymagająca poświęceń.
Serce gór.avi play
Młody kupiec Duncan wraca z długiej wyprawy, która wyku ...
Młody kupiec Duncan wraca z długiej wyprawy, która wykupiła od niewiernych święty kamień - Serce Gór. Oczekuje go kochająca żona Heather. W czasie zabawy z okazji szczęśliwego powrotu na wioskę napadają ludzie Skaara, którzy kradną kamień i porywają piękną Heather. Duncan chce sam wyruszyć, aby odbić Heather, lecz wioskowy Druid radzi, aby poprosił o pomoc Weronara, brata Heather, który z niewiadomych powodów skazany został na wygnanie. Duncan wyrusza na wyprawę, lecz nie wszystko układa się po jego myśli...
Nie ma zmiłuj.rmvb play
Akcja filmu rozgrywa się w środowisku młodych ludzi, pr ...
Akcja filmu rozgrywa się w środowisku młodych ludzi, pracujących jako przedstawiciele handlowi, rozprowadzający markowe wina francuskie. Poprzez ciągłe wybory, których muszą dokonywać, wybory pomiędzy przyjaźnią i miłością, pracą i karierą, twórcy filmu chcą ukazać różne postawy młodych ludzi w rodzącej się polskiej rzeczywistości kapitalistycznej. Jeden z bohaterów ginie, inny staje się niemal niewolnikiem firmy. Piękna Monika musi "być miła" dla szefów...
Zmruż oczy.avi play
Opowieść o czupurnej dziewczynce, która potrzebuje więc ...
Opowieść o czupurnej dziewczynce, która potrzebuje więcej uwagi, tolerancji i wolnego czasu, niż mogą jej poświęcić rodzice zajęci karierą zawodową. Mała znajduje zrozumienie u swojego byłego nauczyciela - obecnie stróża na farmie rolnej - którego wciąga w psychologiczną rozgrywkę z ojcem. Obserwuje z boku starcie ich postaw i wartości. Mimo przywiązania do dziewczynki stróż przygotowuje ją do rozstania i pogodzenia się z rodzicami.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności