Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
alcapone85
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna Paweł

widziany: 5.12.2017 23:05

 • pliki muzyczne
  6687
 • pliki wideo
  1973
 • obrazy
  203
 • dokumenty
  1535

11007 plików
1247,74 GB

Ukryj opis
 • 244,0 MB
 • 26 sty 14 0:28
Kategoria: Fantastyka, przygoda, horror, romans.
Gatunek: Saga
Audiobook pl - pełny
Lektor - nieprofesjonalny
Nagranie - nieprofesjonalne
Format plików: mp3 @ 96 kbps - stereo
Przybliżony czas trwania nagrania: około 5 godzin 59 minut

Saga o Królestwie Światła jest to trzecia, a zarazem ostatnia część wielotomowej trylogii.
Pierwsza z nich nosi tytuł "Saga o Ludziach Lodu" a druga to " Saga o Czarnoksiężniku".
W Sadze o Królestwie Światła spotykają się bohaterowie Sagi o Ludziach Lodu i Sagi o Czarnoksiężniku.
Do Królestwa Światła prowadzi wiele wrót. Rodzina Móriego znalazła jedne z nich. Lecz do otworzenia ich potrzebowali szlachetnych kamieni. Wszystko było dobrze, lecz Móriemu i Dolgowi nie udało się przez te wrota przejść gdyż napadli ich rycerze Świętego Słońca. Jako jedyni nie przeszli przez wrota.
Wszyscy myśleli że w Królestwie Światła skończą się ich problemy, nie będą musieli się ukrywać (tak jak w Sadze o Czarnoksiężniku Móri z rodziną ukrywali się przed zakonem Świętego Słońca).
 • 152,5 MB
 • 10 gru 13 18:24
Rodzaj: audioksiążka
Wersja językowa: polska
Treść: pełna
Rok nagrania: 1998
Czyta: Roch Siemianowski
Czas trwania: ~7 godz. 29 min.
(16 plików)
Format: MP3 (KBPS:48, KHZ:32, mono)

Opis książki:
Pracownicy naukowi, obdarzeni niezwykłym talentem, starają się wyjaśnić zagadkę tajemniczego kamienia pradziejów kosmosu. Ziemianie nawiązują kontakty z cywilizacjami z innych galaktyk. Bohater powieści - antropolog - współpracuje z istotami z innych planet, poznając ich kulturę, system etyczno-filozoficzny i ich formy istnienia - różne od ziemskich. "Bramy w piasku' to powieść, w której wydarzenia toczą się w oszałamiającym tempie: terroryści, Obcy, pracownicy naukowi obdarzeni niezwykłymi talentami starają się wyjaśnić zagadkę tajemniczego kamienia z pradziejów Kosmosu...
 • 122,2 MB
 • 10 gru 13 18:18
Czas: 8 godz. 143 min.
Zawartość archiwum RAR: plik .mp3
Jakość: 32 kb/s
Wersja językowa: polska
czytaja: Grazyna Marzec, Andrzej Albrecht, Wlodzimierz Nowakowski, Piotr Oledzki, Piotr Wyszomirski

Koleje losu czworga przyjaciół, którzy, przypadkowo natrafiają na ślady cywilizacji Marsjan na Ziemi. Finałem powieści jest ich niezwykła podróż na Marsa i uratowanie potomków Ziemian, zabranych niegdyś przez Marsjan na swoją planetę.
 • 385,4 MB
 • 10 gru 13 18:13
Czas: 14 godz. 2 min.
Zawartość archiwum RAR: plik .mp3
Jakość: 64kb/s
Wersja językowa: polska
czyta Roch Siemianowski

Oto świat mroku, którym rządzą surowe zasady.
Świat podzielony pomiędzy wilkołaki i ich bezlitosnych zabójców.
Ukryty w głębi gór i niedostępnych lasów.
Sięgający po naszą przyszłość...
 • 274,2 MB
 • 10 gru 13 17:54
Czas: 12 godz. 58 min.
Zawartość archiwum RAR: plik .mp3
Jakość: 48 kb/s
Wersja językowa: polska
Czyta: Anna Dereszowska

Katniss Everdeen wraz z matką i siostrą mieszka w Trzynastce ? legendarnym podziemnym dystrykcie, który wbrew kłamliwej propagandzie Kapitolu przetrwał, a co więcej, szykuje się do rozprawy z dyktatorską władzą. Katniss mimo początkowej niechęci, wykończona psychicznie i fizycznie ciężkimi przeżyciami na arenie, zgadza się zostać Kosogłosem ? symbolem oporu przeciw kapitolińskiemu tyranowi.
 • 558,2 MB
 • 10 gru 13 17:40
Czas: 21 godz.
Zawartość archiwum RAR: plik .mp3
Jakość: 80 kb/s
Wersja językowa: polska
Czyta Anna Dereszowska

Walka zaczęła się wiele pokoleń temu...
Klasztor Świętej Róży od lat słynie z badań nad aniołami. Młoda mniszka Ewangelina, adeptka angelologii, trafia na ślad prowadzonej od wieków, zakamuflowanej wojny ludzi z nefilimami: naszymi wrogami, zrodzonymi z kobiet i Upadłych Aniołów. Wraz z młodym naukowcem, Verlainem, Ewangelina podejmuje śmiertelnie niebezpieczną grę ze Złem, odkrywając bulwersującą prawdę o swej rodzinie. Kto zamordował jej matkę? Czym zajmowała się ekscentryczna babka? Kim naprawdę jest jej ojciec?
 • 196,8 MB
 • 10 gru 13 5:48
Kategoria: literatura piękna
Gatunek: science fiction
Forma: powieść
Rok pierwszego wydania: 1999
Czas trwania: 14 godz. 40 min.
Czyta: Jacek Kiss
Opis książki:

Mętne wizje i katastroficzne przepowiednie od zawsze przerażały i fascynowały ludzkość. Święty Malachiasz w XII wieku podał listę kolejnych papieży, przewidując że jednym z ostatnich będzie czarnoskóry wyznawca zła. I oto nadchodzi ten czas. Świat stoi u progu zagłady. Rozpoczyna się walka Dobra ze Złem. Jaką rolę w czasie apokalipsy odegrają artysta estradowy, emerytka i para nastolatków?
 • 199,0 MB
 • 10 gru 13 5:32
Czas trwania: 14:47,05
Lektor: Roch Siemianowski
Opis :

Grupa naukowców pracująca na amerykańskiej stacji polarnej Wilkes na Antarktydzie dokonuje niezwykłego odkrycia. Kilkaset metrów pod powierzchnią lodowca bezpośrednio pod stacją w gigantycznej grocie znajduje się coś wykonanego z metalu - coś, co może być wielkim statkiem kosmicznym. Wysłani na rekonesans nurkowie znikają bez śladu. Do Wilkes przybywa oddział piechoty morskiej USA pod dowództwem porucznika Shane Schofielda...
 • 273,1 MB
 • 10 gru 13 5:24
Czas: 12 godz. 56 min.
Zawartość archiwum RAR: plik .mp3
Jakość: 48 kb/s
Wersja językowa: polska
Czyta: Anna Dereszowska

Jest to drugi tom trzyczęściowego cyklu.
Każdego roku w państwie Panem na zlecenie Kapitolu telewizja relacjonuje reality show zwane Głodowymi Igrzyskami. Dwudziestu czterech losowo wybranych nastolatków z każdego dystryktu toczy śmiertelną walkę. Ich zwycięzca może być tylko jeden. W Igrzyskach śmierci dwójka uczestników Katniss Everdeen i Peeta Mellark udaremnia plany Kapitolu, wymuszając zwycięstwo obojga...
 • 439,0 MB
 • 10 gru 13 3:50
Czas: 08h 29m 30s
Zawartosc uploadu: plik .mp3
Jakość: 128kbps
Wersja jezykowa: polska
Czyta: Marian Opania

Brawurowe polaczenie licznych watków fabularnych wykreowanych przez autora oraz jego literacki komentarz do milosciwie nam panujacej Trzeciej Najjasniejszej Rzeczywistosci. Watek kryminalny miesza sie z elementami fantastycznymi i bajkowymi, tajemnicze zabójstwo, kufer z zaginionymi rekopisami, niezwykly artefakt obdarzony wlasna wola to kolejne fragmenty ukladanki, barwnej, bogatej, skomplikowanej. Ksiazka jest napisana lekkim i dowcipnym jezykiem, podszyta ostrym erotyzmem, a jednoczesnie pelna romantyzmu.
 • 203,3 MB
 • 10 gru 13 3:32
Uploader: Alcapone85
Czas trwania:07:42,05
Lektor: Piotr Gasparski
Opis:

Strefa Lądowania to teren, który niegdyś stał się obiektem inwazji obcej supercywilizacji. Mimo, że wstęp do strefy jest w zasadzie zakazany, stanowi ona wyzwanie dla pracowników Międzynarodowego Instytutu Cywilizacji Pozaziemskich, a przede wszystkim stalkerów, którzy z narażeniem życia wyprawiają się tam na zlecenie po cenne znalezisko. Światowy biznes płaci za nie ogromne pieniądze, co wzmaga gorączkowy wyścig poszukiwaczy. Najzagorzalszy z nich, Red Shoehart, przeżywa metamorfozę duchową podczas ostatniej wyprawy...
 • 259,0 MB
 • 10 gru 13 3:24
Czas trwania: 18:57,34
Lektor: Jacek Kiss

Opis:
Przeszli kilka kroków wzdluz sladu, gdy chwilowa cisze przerwal nagle zdlawiony glos Kaliny:
- Ona tam... Ona tam lezy... Zdaje sie... niezywa...
- Gdzie?
- Tam! Tam gdzie to zielonkawe swiatlo. Krag zielonego swiatla...
- Startuje! - Dean rzucil sie gwaltownie w bok i wzbil ukosnie w góre.
Wyladowal kilkadziesiat metrów od miejsca, z którego wydobywalo sie zielone swiatlo. Reszte drogi przebyl piechota, brnac przez sypki, hamujacy ruchy pyl...
 • 578,3 MB
 • 10 gru 13 2:57
Hobbit, czyli Tam i z powrotem to pasjonująca powieść fantastyczno-przygodowa, opowiadająca o wydarzeniach, które stają się udziałem tytułowego bohatera. Bilba Bagginsa. Hobbit ten wiedzie spokojne życie w swojej norce do dnia, w którym los stawia na jego drodze czarodzieja Gandalfa i dwunastu krasnoludów. Ich kompania zamierza wyruszyć w podróż w celu odzyskania skarbów należących do przodków Thorina Dębowej Tarczy, a bezprawnie zagarniętych przez smoka Smauga.
 • 187,9 MB
 • 10 gru 13 2:36
Rodzaj: audioksiążka
Wersja językowa: polska
Treść: pełna
Czas trwania: ~9 godz. 14 min. 43 s.
, 20 plików
Format: MP3 (KBPS:48, KHZ:44)

Opis książki:
Sektor Dwunasty szczyci się nową perłą. Nowoczesny Szpital Główny, skarbnica wiedzy medycznej, służy pomocą wszystkim mieszkańcom Galaktyki. Mnogość ich gatunków, a co za tym idzie chorób, wymaga jednak szczególnie wszechstronnego personelu, do którego obok ludzi należą równie, a może i bardziej utalentowane istoty innych klas.

Spis treści:
1. Lekarz (Medic)
2. Szpital (Sector General)
3. Kłopoty z Emilią (Trouble with Emily)
4. Kłopotliwy gość (Visitor at Large)
5. Pacjent z zewnątrz (Out-Patient)
 • 193,7 MB
 • 9 gru 13 21:34
Xanth. Kraina, gdzie każdy ma jakiś magiczny talent bądź sam jest magiczny. Albo inteligentny. Trochę to skomplikowane, ale jeśli w grę wchodzi magia, trzeba się do tego przyzwyczaić.
Młody Bink jest chyba pozbawiony talentu, za to ma determinację i nadzieję, z którymi udaje się do czarodzieja Humfreya. W drodze trafia na centaury i nagle akcja rusza z kopyta. Później w dziwnej Rozpadlinie, której nie ma na mapach, chłopak spotyka smoka i w trakcie ucieczki pytanie, czy stwór jest inteligentny, czy ma talent magiczny, nabiera praktycznego wymiaru...
Tak zaczyna się pierwszy tom legendarnej serii "Xanth", którą Wydawnictwo "Nasza Księgarnia" przypomina czytelnikom w nowym przekładzie.
"Zaklęcie dla Cameleon" zdobyło August Derleth Fantasy Award za najlepszą powieść roku. Każda kolejna część cyklu stawała się bestsellerem. ukryj.
 • 326,0 MB
 • 9 gru 13 20:54
Czas trwania: 06:04,43

Opis :

Quo Vadis to jedna z najbardziej znanych powieści historycznych Henryka Sienkiewicza. Głównym wątkiem opowieści jest miłość Winicjusza i Ligii, którzy należą do dwóch odrębnych światów. Winicjusz jest patrycjuszem rzymskim, Ligia zakładniczką pochodzącą z barbarzyńskiego plemienia Ligów, a także chrześcijanką.
 • 1.0
 • 297,3 MB
 • 9 gru 13 20:44
Po awanturze z czarodzicielstwem Rincewind wraca z piekielnych wymiarów.. Przywołuje go małoletni demonolog Eryk, jak się okaże z przypadku dyskowy odpowiednik fausta.. A w tle piękne kobiety, wojny, bogowie, demony...
 • 433,3 MB
 • 9 gru 13 20:34
Niezwykła, wymykająca się klasyfikacjom powieść z elementami fantasy Paula Hoffmana, amerykańskiego pisarza i scenarzysty. Lewa ręka Boga otwiera epicką trylogię o młodym Thomasie Cale, niepokornym akolicie Powieszonego Odkupiciela.

W Sanktuarium nie ma miejsca na litość i miłosierdzie. Ci, którzy trafiają do kamiennego labiryntu sal, mają tylko jedno zadanie: walczyć aż do śmierci o Jedynie Słuszną Wiarę. Tomas Cale ma piętnaście albo szesnaście lat nie pamięta. Nie pamięta również tego, jak nazywał się, nim trafił w ręce okrutnych braci. Niezwykle utalentowany, zarówno czarujący, jak i zdolny do niebywałego okrucieństwa, w chwili słabości pozwala sobie na nieodpowiedzialny czyn.

Czas: 16h 04m 02s
Zawartosc uploadu: plik .mp3
Jakość: 64kbps
Wersja jezykowa: polska
 • 74,0 MB
 • 9 gru 13 2:39
Czas trwania: ~3 godz. 39 min. 9 s.
10 plików
Format: MP3 (KBPS:48, KHZ:44, mono)

Opis książki: Parandowski, mistrz słowa, czerpiąc z mitologii greckiej, tworzy ucieszne, dowcipne historyjki o bogach, boginiach i mitycznych bohaterach greckich. Sam tak pisze w przedmowie o swojej książce: "Poza fantastycznością, która ich otacza, bogowie moi nie mają w sobie nic boskiego. Sądzę, że w tej mierze postępuję zgodnie z pojęciami Greków...
 • 208,7 MB
 • 9 gru 13 2:37
Rodzaj: audioksiążka
Wersja językowa: polska
Treść: pełna
Rok nagrania: 1988
Czas trwania: ~10 godz. 19 min. 49 s.
, 22 pliki
Format: MP3 (KBPS:48, KHZ:44, mono)

Opis książki: Umieszczona w realiach Lwowa sprzed I wojny światowej fabuła ?Nieba w płomieniach? to zapis uruchomienia samoświadomości i podważenia starannie ukształtowanej przez otoczenie, chrześcijańskiej konstrukcji postrzegania świata. Na drodze cichego buntu nie odnajdujemy jednak zamiennej prawdy, lecz wypracowanie samej otwartości na nią. Główny bohater, gimnazjalista Teofil, niczego nie może być pewien, natomiast wyzbyty tradycyjnych schematów myślowych, dołącza do grona tych, którzy są przygotowani na to, co ma nastąpić za chwilę.
 • 223,1 MB
 • 9 gru 13 2:04
Dzieło, nad którym Tolkien pracował przez całe życie, doczekało się pierwszego wydania w ponad 30 lat od śmierci jednego z największych pisarzy XX wieku.

Historia Túrina i jego siostry Niënor ? dzieci Húrina, człowieka, który śmiał się przeciwstawić Czarnemu Władcy ? toczy się na długo przed wydarzeniami ?Władcy pierścieni?, w rozległej krainie za Szarymi Przystaniami, na ziemiach, po których chadzał niegdyś Drzewiec zatopionych podczas wielkiego kataklizmu, jaki zakończył Pierwszą Erę świata. W odległych czasach, gdy na Północy wznosiła się ogromna twierdza pierwszego Czarnego Władcy.

To opowieść o wojnie rozpętanej przez Morgotha przeciwko elfom i ludziom, o nienawiści i zemście, o odwadze i słabnącej nadziei, o strachu i o zmaganiu się z przeznaczeniem. O losach Túrina i Niënor, naznaczonych straszliwą klątwą Czarnego Władcy.
 • 70,4 MB
 • 8 gru 13 22:54
Kanał : mono
Częstotliwość próbkowania 22050Hz
Bitrate : 32 kb/s

Tytułowa wyspa to nie kawałek lądu otoczony ze wszystkich stron wodą. To kawałek ziemi otoczony ze wszystkich stron nasypami biegnących wokół autostrad, betonowymi nadprożami, płotami. To wyspa w środku miasta. Fragment terenu zapomniany, nikomu niepotrzebny, nieużyteczny, niezagospodarowany nawet. Bezludna wyspa w samym centrum wysoko rozwiniętej cywilizacji.
 • 188,2 MB
 • 8 gru 13 22:03
Tylko cud albo szerokoekranowa superprodukcja może ocalić wytwórnię filmową Climatic Studios przed bankructwem. Ratunkiem okazuje się jednak Vremiatron - maszyna czasu profesora Hewetta.

Przedsiębiorczy menadżer, Barney Hendrickson, przenosi się z całą ekipą w jedenastowieczny świat Wikingów, by tam, bez kosztownych wydatków i kłopotów z dekoracjami, statystami i związkami zawodowymi nakręcić przygodową sagę z życia krwiożerczych barbarzyńców. Pomysł jest znakomity, ale średniowieczna Europa szykuje Amerykanom wiele niespodzianek...

format: mp3 64 kbps
czas: 7h 04m
 • 266,9 MB
 • 8 gru 13 21:56
Rodzaj: audioksiążka
Wersja językowa: polska
Czas trwania: ~14 godz. 15 min.
(33 pliki)
Format: MP3 (KBPS:48, KHZ:44, stereo)

Opis książki:
Kultowa powieść wydana w 1973 roku i uznana za najlepszą polską książkę SF powojennego trzydziestolecia. Światem rządzi Mechanizm. Zaprogramowany przez niego człowiek podlega jego rozkazom. Ma tylko jedno zadanie: wykonywać polecenia. I być powolnym narzędziem w rękach siły, której istoty nie jest w stanie przeniknąć ani nawet sobie wyobrazić...
 • 256,4 MB
 • 8 gru 13 20:43
Czas trwania: ~8 godz. 34 min.
Format: MP3 (KBPS:64, KHZ:44, mono)
W archiwum znajduje się ebook w formacie: PDF, DOC, RTF, TXT i MOBI

Opis: Powieść Cała prawda o planecie Ksi opowiada o losach ekspedycji, dowodzonej przez komandora Slotha, wysłanej z Ziemi w celu odnalezienia grupy osadników, która po dotarciu do planety Ksi zerwała kontakt z bazą. Drugie spojrzenie na planetę Ksi zawiera konspekt oraz zachowane fragmenty nieukończonej powieści, mającej przybliżyć czytelnikowi dalsze losy komandora i kolonistów.
 • 456,3 MB
 • 27 lis 13 9:08
Audiobook PL - pełny
Format plików: mp3 @ 96 kbps
Czas trwania: 11 godzin 6 minut

Jakie szanse ma trójka agentów Republiki w starciu z najbardziej śmiercionośną bronią Imperium?

Imperium Sithów stoi na rozdrożu. Imperator zaginął, a próba przejęcia tronu przez ambitnego Lorda Sithów zakończyła się fatalnie. Mimo to Darth Karrid, dowodząca imperialnym krążownikiem ?Zwycięska Włócznia?, nie rezygnuje z prób osiągnięcia całkowitej dominacji Sithów nad galaktyką.
 • 434,1 MB
 • 26 lis 13 8:42
Audiobook PL - pełny
Format plików: mp3 @ 96 kbps
Czas trwania: 10 godzin 33 minuty

godnie ze stworzoną przez Dartha Bane'a Zasadą Dwóch uczeń musi pokonać swojego mistrza, udowadniając, że jest godny stanąć na czele Zakonu Sithów. Dlaczego więc Zannah wciąż nie wyzywa go na pojedynek? Bane potrzebuje czasu, by znaleźć i wyszkolić nowego ucznia. Żeby posiąść sekret długowieczności, postanawia odnaleźć holocron starożytnego Mistrza Sithów. Ale wpadnie w zasadzkę, z
której uratować może go Zannah - po to tylko, by stoczyć z nim ostateczną walkę...
 • 654,4 MB
 • 25 lis 13 21:49
Audiobook PL - pełny
Format plików: mp3 @ 96 kbps
Czas trwania: 15 godzin 53 minuty

W pięć lat po zwycięstwie nad imperatorem i Darthem Vaderem, księżniczka Leila i jej mąż, Han Solo, zajmują wysoką pozycję we władzach tworzącej się nowej republiki, natomiast Luke Skywalker jest pierwszym z nowej generacji rycerzy jedi. Jednak nad resztkami imperialnej floty gwiezdnej obejmuje dowództwo wielki admirał Thrawn. Genialny strateg przy pomocy Jorussa C'Baotha, mistrza mrocznych Jedi i przy użyciu tajników wiedzy, pozostawionej przez imperatora zamierza odbudować potęgę cesarstwa.
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

29 plików
8,2 GB
KSIAZKI_RELIGIJNE_D0_SLUCHANIA

KSIAZKI_RELIGIJNE_D0_SLUCHANIA napisano 31.07.2016 22:25

zgłoś do usunięcia
ZAPRASZAM
sierjorza

sierjorza napisano 27.08.2016 15:58

zgłoś do usunięcia
obrazek
ZAPRASZAM!!!! NA MOJEGO CHOMIKA CODZIENNA AKTUALIZACJA ----MNÓSTWO SERIALI---- ----MUZYKA---- ----FILMY----

HASŁO---grzesiek

anty-Kasandra

anty-Kasandra napisano 11.10.2016 16:43

zgłoś do usunięcia
obrazek Gorąco pozdrawiam
anty-Kasandra

anty-Kasandra napisano 19.11.2016 19:25

zgłoś do usunięcia
obrazek ... No to chyba spadam
Seriale_LOVE

Seriale_LOVE napisano 3.01.2017 10:48

zgłoś do usunięcia

 

 

Seriale_LOVE

*SERIALE RMVB i AVI Lektor pl lub Napisy TELENOWELE z LEKTOREM,NOWOŚCI FILMOWE ,SERIE FILMOWE *

POLSKIE i ZAGRANICZNE ! NAJNOWSZE ODCINKI SERIALI ! STARSZE NIEZAPOMNIANE PRODUKCJE SERIALI! DLA DZIECI I DOROSŁYCH ! RÓZNE GATUNKI!

KLIKNIJ

anty-Kasandra

anty-Kasandra napisano 3.01.2017 16:12

zgłoś do usunięcia
Jarosław Kaczyński o 11 stycznia, polecami pozdrawiam - M. https://www.youtube.com/watch?v=JlmneAMLGWU jeden z komentarzy --->I Cynamonowata --->Petter F. Bo cały elektorat nie dość, że odmóżdżony to i chamski, bez wartości moralnych. Niestety. Podatni na mowę nienawiści, sfrustrowani. Ich guru w Portugalii bez żony i dzieci wypoczywa. W wigilię okupował sejm, potem dwa dni z rodziną, a sylwester spędza z koleżanką z pracy. Opuszcza braci w niedoli pozostawionych rotacyjne w ławach parlamentu... I to nikomu z nich nie będzie przeszkadzać. Bo tradycyjne wartości dla nich to nic.
kuciek61

kuciek61 napisano 13.07.2017 03:18

zgłoś do usunięcia
Audiobooki spakowane,czytane przez profesjonalnych polskich lektorów. Thrillery,sensacja,kryminały. Filmy z lektorem polskim. Zapraszam do pobierania.
magazynerotyki

magazynerotyki napisano 14.08.2017 00:43

zgłoś do usunięcia
zapraszam
Gry---2014

Gry---2014 napisano 21.08.2017 17:02

zgłoś do usunięcia
beas

beas napisano 27.08.2017 17:53

zgłoś do usunięcia
Nikt nic nie wie, czeski film! Dzięki za taką ilość czeskiego kina! Pozdrawiam!

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (84)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (84)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności