Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

DivX Mobile Player v1.0.609 PL by TomoS.sis

albert505 / GSM / PROGRAMY NA SYMBIANA / DivX Mobile Player v1.0.609 PL by TomoS.sis
Download: DivX Mobile Player v1.0.609 PL by TomoS.sis

1,15 MB

0,0 / 5 (0 głosów)
obrazek
DivX Player Mobile to darmowy program pozwalający na odtwarzanie filmów w tym formacie na telefonie komórkowym. Teraz możesz cieszyć się ulubionymi filmami na ekranie komórki.

DivX to bardzo popularny sposób kodowania wideo. DivX Player Mobile pozwala cieszyć się większością filmów w postaci cyfrowej. Formaty DivX, AVI czy MPEG są odtwarzane w oknie odtwarzacza lub na całym ekranie telefonu. Sterowanie, w zależności od modelu telefonu, przy pomocy rysika lub przycisków, jest bardzo proste. Aplikacja zachowuje się jak komputerowy odtwarzacz filmów - potrafi nawet sama przeszukać pamięć telefonu i kartę pamięci w poszukiwaniu plików z filmami.

DivX Player Mobile pozwala uporządkować pliki multimedialne, sortując je według nazwy, rozmiaru, czasu trwania filmu i daty odtwarzania. Ustawienia programu dają możliwość regulacji jasności, kontrastu i nasycenia kolorów. Można tez podmieniać ścieżki dźwiękowe.

DivX Player Mobile to świetny program do odtwarzania filmów w komórce. Jeśli nie podoba ci się odtwarzacz wgrany przez producenta telefonu, warto go przetestować.

DivX Player Mobile obsługuje następujące formaty:
DivX, AVI, MPEG

Changelog:

* Wprowadzono liczne aktualizacje i uproszczenie interfejsu użytkownika
* Dodano obsługę ekranów dotykowych - wsparcie dla S60v5


Aplikację instalujemy w pamięci telefonu!

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

obrazek
Inne pliki do pobrania z tego chomika
Platforma systemowa:.......Symbian S60v3 S60v5 Licencja:..................Freeware Rozmiar:...................43,22 KB Prosta, ale użyteczna aplikacja na telefony komórkowe. Pozwala wyrabiać własny certyfikat bezpośrednio z poziomu urządzenia mobilnego, bez udziału komputera. Dzięki czemu można zainstalować prawie każdą grę i program. A zaletom jest to że nie trzeba ingerować w system. Ważne: Przed zainstalowaniem trzeba zmienić datę w telefonie na 15.12.2008 Program używam na Nokia 6220 classic (v5.15) i Nokia N95-1. Szybka instrukcja: Uruchamiamy Freesigner > Add Task (wybieramy program który chcemy podpisać) > Options > Add > Self Sing Sis > Options > Go!. Teraz przechodzimy do folderu gdzie znajduje się program który podpisywaliśmy. Będą tam teraz 2 pliki o tej samej nazwie - instalujemy ten pierwszy. I gotowe.
Call & Sms Filter 1.02 dla S60 - Mobile Filtr wszystko: blok, do przodu lub do odpowiedzi przez auto-SMS. Kalendarz filtrów. Możesz w pełni zaufać Call & SMS Filter, aby zatrzymać wszystkie połączenia i wiadomości, które nie chcą lub nie mogą oni!
Przydatna aplikacja pozwalająca w prosty sposób wyeksportować wiadomości SMS, MMS i email do pliki .txt lub .csv i skopiować je na komputer.
Nokia Messaging umożliwia korzystanie z istniejących, osobistych kont poczty e-mail w urządzeniu mobilnym Nokia.
Xlator - darmowy słownik w komórce z Symbianem!
ProfiMail to potężny klient poczty e-mail dla telefonów komórkowych. To pozwala na czytanie poczty w podróży i wysyłanie wiadomości tekstowych z załączników bezpośrednio z telefonu. Wyślij zdjęcia, nagrany dźwięk lub po prostu wiadomości tekstowe z przyjaciółmi, z dowolnego miejsca.
Przeglądaj zdjęcia jak w Iphonie
Nokia Mobile Dictionary: Język polski, francuski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, holenderski.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności