zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Dotyk - Jus Accardo.epub

agapas16 / EBOOK / Accardo Jus / Dotyk / Dotyk - Jus Accardo.epub
Download: Dotyk - Jus Accardo.epub

230 KB

0,0 / 5  (0 głosów)
Nad brzegiem strumienia, z pochyłego zbocza pod nogi lubiącej ryzyko siedemnastolatki stacza się dziwny chłopak. Dziewczyna, Deznee Cross, korzysta z okazji, żeby wkurzyć ojca, i zaprasza tajemniczego przystojniaka o niebieskich oczach do swojego domu.
Tylko że z Kale’em jest coś nie tak. Idzie pod prysznic w jej butach, przejawia nadmierną fascynację płytami DVD oraz wazonami i sprawia wrażenie, jakby swoim dotknięciem miał zamienić Deznee w pył. Kiedy wraca ojciec, grozi chłopakowi pistoletem i okazuje się, że zna go lepiej, niż powinien. Deznee uświadamia sobie, że nie wie jeszcze wielu rzeczy – ani o Kale’u, ani o „firmie prawniczej” jej ojca.
Kale przez całe życie był więziony przez Denazen Corporation, organizację zajmującą się kolekcjonowaniem „specjalnych” dzieci, które nazywa Szóstkami. Wykorzystuje je do działań przestępczych. A Kale zabija… dotykiem. Wspólnie z Deznee przyłącza się do grupy Szóstek zamierzającej zniszczyć Denazen, zanim zostaną uwięzieni przez organizację. Tymczasem ojciec Deznee odkrywa największą tajemnicę, którą jego córka przez całe życie dla własnego bezpieczeństwa ukrywała.
Aby ta tajemnica nie wyszła na jaw, Kale gotów jest zabić.
Książka pełna emocji i młodzieńczej świeżości. Zupełnie jak jej bohaterka. Dotyk działa z siłą prawego sierpowego. Pełen akcji debiut Jus Accardo z całą pewnością przysporzy jej wielu fanów. - I. Scott

Jus Acardo pisze paranormalne romanse dla młodzieży, a także powieści z gatunku urban fantasy. Urodzona w Nowym Jorku mieszka w jakiejś głuszy z mężem, trzema psami, a czasami także zaprzyjaźnionym niedźwiedziem Oswaldem. Kiedy nie pisze, pracuje jako wolontariuszka w pobliskim schronisku dla zwierząt albo oddaje się pasji kulinarnej. Po przyjęciu do Amerykańskiego Instytutu Kulinarnego odsunęła pisanie na bok i nie żałuje swej decyzji. Uważa, że ma najfajniejszą pracę na świecie: objada się za kasę.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Nad brzegiem strumienia, z pochyłego zbocza pod nogi lubiącej ryzyko siedemnastolatki stacza się dziwny chłopak. Dziewczyna, Deznee Cross, korzysta z okazji, żeby wkurzyć ojca, i zaprasza tajemniczego przystojniaka o niebieskich oczach do swojego domu. Tylko że z Kale’em jest coś nie tak. Idzie pod prysznic w jej butach, przejawia nadmierną fascynację płytami DVD oraz wazonami i sprawia wrażenie, jakby swoim dotknięciem miał zamienić Deznee w pył. Kiedy wraca ojciec, grozi chłopakowi pistoletem i okazuje się, że zna go lepiej, niż powinien. Deznee uświadamia sobie, że nie wie jeszcze wielu rzeczy – ani o Kale’u, ani o „firmie prawniczej” jej ojca. Kale przez całe życie był więziony przez Denazen Corporation, organizację zajmującą się kolekcjonowaniem „specjalnych” dzieci, które nazywa Szóstkami. Wykorzystuje je do działań przestępczych. A Kale zabija… dotykiem. Wspólnie z Deznee przyłącza się do grupy Szóstek zamierzającej zniszczyć Denazen, zanim zostaną uwięzieni przez organizację. Tymczasem ojciec Deznee odkrywa największą tajemnicę, którą jego córka przez całe życie dla własnego bezpieczeństwa ukrywała. Aby ta tajemnica nie wyszła na jaw, Kale gotów jest zabić. Książka pełna emocji i młodzieńczej świeżości. Zupełnie jak jej bohaterka. Dotyk działa z siłą prawego sierpowego. Pełen akcji debiut Jus Accardo z całą pewnością przysporzy jej wielu fanów. - I. Scott Jus Acardo pisze paranormalne romanse dla młodzieży, a także powieści z gatunku urban fantasy. Urodzona w Nowym Jorku mieszka w jakiejś głuszy z mężem, trzema psami, a czasami także zaprzyjaźnionym niedźwiedziem Oswaldem. Kiedy nie pisze, pracuje jako wolontariuszka w pobliskim schronisku dla zwierząt albo oddaje się pasji kulinarnej. Po przyjęciu do Amerykańskiego Instytutu Kulinarnego odsunęła pisanie na bok i nie żałuje swej decyzji. Uważa, że ma najfajniejszą pracę na świecie: objada się za kasę.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności