yuaii

yuaii napisano 21.03.2013 12:30

zgłoś do usunięcia
"Witamy, otrzymaliśmy wiarygodną informację, iż na Pani/Pana koncie znajdują się pliki: A.Kołodziejczyk - Narkotyki z naukowego punktu widzenia.pdf (folder: E-Book (Drugs)) do których prawa autorskie zostały naruszone, według oświadczenia: Politechnika Gdańska który to podmiot skierował do Portalu Chomikuj.pl prośbę o uniemożliwienie ich rozpowszechniania. Pliki znajdujące się w publicznie dostępnych folderach zostały przez nas usunięte."
yuaii

yuaii napisano 21.03.2013 12:35

zgłoś do usunięcia
Dlatego jeśli ktoś by bardzo potrzebował to niech napisze pm, na dniach też postaram się jakoś... Dać wam dostęp do wiedzy. Osobę którą to raziło lub uznala umieszczenie artykułu proszę o maila z uzasadnieniem.
yuaii

yuaii napisano 8.04.2013 12:51

zgłoś do usunięcia
Witamy, otrzymaliśmy wiarygodną informację, iż na Pani/Pana koncie znajdują się pliki: Dopalacze, narkotyki i inne używki (2011) PL.TVRip.XviD.avi (folder: Dokumentalne i inne) do których prawa autorskie zostały naruszone, według oświadczenia: Gutek Film Sp. z o.o. który to podmiot skierował do Portalu Chomikuj.pl prośbę o uniemożliwienie ich rozpowszechniania. Pliki znajdujące się w publicznie dostępnych folderach zostały przez nas usunięte.
yuaii

yuaii napisano 8.04.2013 12:52

zgłoś do usunięcia
jw. udostępnię na prośbę.
yuaii

yuaii napisano 17.10.2014 16:13

zgłoś do usunięcia
Chomik mnie trochę opierdala... Polecam wam nauczyć się korzystać z torrentów - niektórych rzeczy nie ma (książki) ale muzykę i fimy z piratebaya sciąga się za darmo a nie nabija kieszenie biznesmenom z chomikuj.