Adelaida

Adelaida napisano 26.12.2019 19:57

zgłoś do usunięcia
Wesołych Świąt!
obrazekBłogosławionych Świąt Bożego Narodzenia, wielu Łask Bożych płynących z betlejemskiego żłóbka od Nowonarodzonego Jezusa.
Adelaida

Adelaida napisano 6.01.2020 20:29

zgłoś do usunięcia
UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGOobrazek
«WESZLI DO DOMU I ZOBACZYLI DZIECIĘ Z MATKĄ JEGO, MARYJĄ; UPADLI NA TWARZ I ODDALI MU POKŁON» ☼♥☼ SERDECZNIE POZDRAWIAM! BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEJ DZIECINY NA KAŻDY DZIEŃ WAM KOCHANI ŻYCZĘ!
Adelaida

Adelaida napisano 18.01.2020 14:28

zgłoś do usunięcia
„JEŚLI CHCESZ ZNALEŹĆ ŹRÓDŁO, MUSISZ IŚĆ DO GÓRY, POD PRĄD. PRZEDZIERAJ SIĘ, SZUKAJ, NIE USTĘPUJ.” św. Jan Paweł IIobrazekJezu, pomóż mi żyć uważnie i czujnie każdy dzień, zawsze Cię kochając. ☼♥☼ MILUTKO POZDRAWIAM! Niechaj nam zawsze Pan Bóg błogosławi- SZCZĘŚĆ BOŻE !
Adelaida

Adelaida napisano 30.01.2020 11:51

zgłoś do usunięcia
„NIEBO I ZIEMIA PRZEMINĄ, ALE MOJE SŁOWA NIE PRZEMINĄ” (Mk 13,31)
obrazek
Jak wygląda nasz stosunek do Pisma Świętego? To zasadnicza kwestia, którą stawia przed nami liturgia Słowa. Wobec Biblii nie można pozostać obojętnym. Jest to żywe Słowo Boga, które czytane z wiarą i miłością ma moc pokazać nam naszą drogę do Boga. ☼♥☼ SERDECZNIE POZDRAWIAM! Życzę Błogosławionego Czwartku – z Jezusem i Maryją! SZCZĘŚĆ BOŻE!
Adelaida

Adelaida napisano 9.02.2020 22:41

zgłoś do usunięcia
«JA JESTEM ŚWIATŁOŚCIĄ ŚWIATA, KTO IDZIE ZA MNĄ, BĘDZIE MIAŁ ŚWIATŁO ŻYCIA»
obrazek
Jezus nakazuje, aby Jego uczniowie - a tym samym wszyscy chrześcijanie - byli światłem dla świata."Zamiast przeklinać ciemności, spróbuj zapalić choćby jedną maleńką świeczkę" - mówił Konfucjusz. Poproszę Jezusa o łaskę wytrwałości, abym nigdy nie utraciła smaku i światła mojego powołania. ☼♥☼ SERDECZNIE POZDRAWIAM! Życzę Miłego wypoczynku - SZCZĘŚĆ BOŻE!
Adelaida

Adelaida napisano 9.03.2020 18:26

zgłoś do usunięcia
JEZUS MÓWI: „Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny. „ Łk 6,36
obrazek ☼♥☼ Wielki Post to piękny czas, w którym Pan Jezus w cudowny sposób chce nam pomagać i uczyć nas różnych pięknych postaw. «A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie» (Mt 6,4). ☼♥☼ MILUTKO WITAM I POZDRAWIAM! ŻYCZĘ BŁOGOSŁAWIONEGO CZASU WIEKIEGO POSTU - SZCZĘŚĆ BOŻE!
Adelaida

Adelaida napisano 9.04.2020 20:39

zgłoś do usunięcia
† ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE - WIELKI CZWARTEK WIECZERZY PAŃSKIEJ
obrazek
«Umiłowawszy swoich na świecie, do końca ich umiłował» ☼♥☼ MILUTKO POZDRAWIAM! SZCZĘŚĆ BOŻE !
Adelaida

Adelaida napisano 7.06.2020 13:10

zgłoś do usunięcia
† NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ
obrazek Wszystko, co ma Ojciec, należy do Jezusa, a Jezus to przekazuje Duchowi Świętemu. Duch zaś przekazuje to nam (jeśli otworzymy się na Niego). Trójca Przenajświętsza przyłącza więc nas do siebie. Czy to nie wspaniałe?! «Niech będzie błogosławiony Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty, który zmiłował się nad nami» ☼♥☼ SERDECZNIE POZDRAWIAM! Życzę błogosławionej niedzieli, dużo słonka i radości- SZCZĘŚĆ BOŻE!
Adelaida

Adelaida napisano 30.07.2020 16:04

zgłoś do usunięcia
„Szukajcie dobra, a nie zła, abyście żyli, a Pan Bóg będzie z wami.” Am 5,14obrazek ☼♥☼ Życie wieczne to znajomość Jezusa. A poznać Jezusa, znaczy pozwolić Jemu nas prowadzić, pozwolić, żeby On ‘namieszał w naszym życiu’. I to teraz, już, póki mamy czas. ☼♥☼ Serdecznie Pozdrawiam i uśmiech serca zostawiam! Miłego Czwartku! SZCZĘŚĆ BOŻE !
Adelaida

Adelaida napisano 13.12.2020 14:51

zgłoś do usunięcia
obrazek
„ODMIEŃ ZNOWU NASZ LOS, PANIE, JAK ODMIENIASZ STRUMIENIE NA POŁUDNIU” Psalm 126. ☼♥☼ NIECHAJ NAS ZAWSZE PAN BÓG OBFICIE BŁOGOSŁAWI. MILUTKO WITAM I POZDRAWIAM! SZCZĘŚĆ BOŻE!