« poprzednia stronanastępna strona »
SERENA60

SERENA60 napisano dzisiaj o 05:47

zgłoś do usunięcia
obrazek**Radość to zachwyt nad życiem. Uwierz w swą wewnętrzną siłę, pozwól jej działać, ona pozwoli Ci realizować plany, z nią Twoje marzenia się ziszczą. Wszystko, co nas otacza, może sprawić nam prawdziwą radość. Każdy drobiazg jest piękny i inspirujący. Radość prowadzi do celu, umacnia serce...póki jeszcze jesteśmy w drodze./ Thomas Romanus / **Dzień dobry CUDNA JOLUSIEŃKO !!! Kto chce rozkoszować się radością, musi ją dzielić. Szczęście narodziło się bowiem jako jedno z bliźniąt. Milutkiego dnia Ci życzę. Pozdrawiam wiosennie. ღ Krysia..ღ DO ZOBACZENIA PO URLOPIE!
Renata12345

Renata12345 napisano dzisiaj o 06:52

zgłoś do usunięcia
obrazek ♥♥♥ dzień dobry Joluś
MIKKI_60

MIKKI_60 napisano dzisiaj o 07:37

zgłoś do usunięcia
... JOLU DZIEŃ DOBRY ... Wiosna jest od tego, by szumiał błękit w Tobie. Pogodny, pełen słońca dzień zawsze zdążył dobiec. Jest jeszcze i od tego, by chwile ciepłem liczyć, przyjazne chwytać dźwięki wspomagające siły. Przysyłam ciepło przytuleń I czułych słówek ślę wiele. Czy masz specjalne życzenia Bo ciepłem Serca też dzielę. Radosnego dnia życzę Tobie pozdrawiam serdecznie dziękuję za wpisy i pamięć ... MIKI ...
Maly_Ksiaze_MK

Maly_Ksiaze_MK napisano dzisiaj o 08:36

zgłoś do usunięcia

 

─═ڿڰۣڿ◕❤️ڿڰۣڿ◕❤️ڿڰۣڿ═─

Spróbuj namalować choć raz to, co Ci w duszy gra. Naszkicować chwile szczęścia, a potem ich brak . Narysować miłość i rozpacz… ciszę, smutek i ból. Wypełnić tak kolorem powstały żal, by na palecie zabrakło już barw. Nie bój się kreślić tego, co czujesz… uwierz, że namalujesz to najpiękniej. A jeśli nie będziesz umiała namalować już nic, powstały szkic schowaj głęboko w sercu.

 ~ z internetu ~

 

Gorąco Cię pozdrawiam Jolu i życzę Ci udanego weekendu. Uśmiech ślę

─═ڿڰۣڿ◕❤️ڿڰۣڿ◕❤️ڿڰۣڿ═─

 

Sky_Tree

Sky_Tree napisano dzisiaj o 09:56

zgłoś do usunięcia
obrazek

──═❃✧❀✧❃✧❀✧❃═──

Uczynić kogoś szczęśliwym, to jakby jego życie pomnożyć i pogłębić. - Henri Frederic Amiel

« poprzednia stronanastępna strona »