Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Opis obyczajów, czyli jak zwyczajnie... [1990][reż. Mikołaj Grabowski].avi

a_chomikuj / Teatr TV / TEATR TV / Opis obyczajów, czyli jak zwyczajnie... [1990][reż. Mikołaj Grabowski].avi
Download: Opis obyczajów, czyli jak zwyczajnie... [1990][reż. Mikołaj Grabowski].avi

699,76 MB

Długość filmu: 100 min

0,0 / 5 (0 głosów)
obrazek
„Opis obyczajów, czyli jak zwyczajnie wszędzie mięsza się złe do dobrego” to
spektakl, przygotowany przez krakowski Teatr STU. Jego prapremiera odbyła się w marcu 1990r. ”Opis obyczajów…” spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem krytyki i publiczności i został uznany za jedno z najlepszych przedstawień sezonu.
Obsada aktorska: Iwona Bielska, Urszula Popiel, Anna Tomaszewska, Jan Frycz, Jerzy Goliński, Andrzej Grabowski, Mikołaj Grabowski

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
SOFOKLES - Król Edyp 2005.avi play
Świetna inscenizacja Gustawa Holoubka ze znakomitą obsad ...
Świetna inscenizacja Gustawa Holoubka ze znakomitą obsadą: Piotr Fronczewski jako Edyp i Jerzy Trela jako Kreon. Gorąco polecam.
Kopciuszek 2005reż. Krystyna Janda.avi play
Telewizyjna inscenizacja popularnej bajki braci Grimm ...
obrazek Telewizyjna inscenizacja popularnej bajki braci Grimm w tłumaczeniu Jana Brzechwy, reżyserii Krystyny Jandy i gwiazdorskiej obsadzie złożonej z dziennikarzy TVP i TVN. Projekt został przygotowany na zamówienie Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy w celu pozyskania funduszy dla regionalnych klinik onkologii dziecięcej. Całe przedsięwzięcie ma charakter "non profit". Widowisko zostanie nadane w obu telewizjach, z których wywodzą się "aktorzy": w Programie 1 TVP oraz w TVN. Program 1 Telewizji Polskiej jako partner projektu udostępnił studio nagraniowe, sprzęt do realizacji, zapewnił kostiumy i scenografię
Pielgrzymi 2001reż.Maciej Dejczer.avi play
Znakomity wizerunek polskiego społeczeństwa - krytyczn ...
obrazek Znakomity wizerunek polskiego społeczeństwa - krytyczny, ale z nutą optymizmu - na przykładzie postaci, które w podróż do europejskich sanktuariów zabierają bagaż własnych przeżyć. Kiedy przybrane maski opadają i pojawiają się prawdziwe twarze, miejsce powierzchownej religijności zajmuje zrozumienie dla indywidualnego przeżywania i poszukiwania wiary. Doskonały, przenikliwy portret osobowości łączących prostą śmieszność z głębokim, często nieuświadomionym tragizmem.
Stygmatyczka 2008reż. Grzegorz Łoszewski.avi play
Spektakl opowiada o losach polskiej stygmatyczki, si ...
obrazek Spektakl opowiada o losach polskiej stygmatyczki, siostry zakonnej Wandy Boniszewskiej, ktora w 1950 roku została aresztowana na Wileńszczyźnie, poddana śledztwu i zesłana do więzienia na Uralu, gdzie spędziła sześc lat, okresowo przetrzymywana teź w szpitalu psychiatrycznym. Brutalnie traktowana modliła się za innych, także za swoich prześladowców. Doświadczyła nie zasłużonych cierpień, ale i ludzkich nawróceń. W szczególny sposób prowadzona przez Boga, dawała świadectwo wiary, pod wpływem którego zmieniali się nawet oprawcy. W 1956 roku, razem z transportem więźniów, powróciła do Polski. Jej los jest przykładem gehenny, jaka była udziałem Polaków, którzy znaleźli się w rękach sowieckiej władzy.
Srebrny deszcz 2000Teatr TV.avi play
Paweł Huelle - Srebrny dzeszcz Reżyseria: Jerzy Kr ...
obrazek Paweł Huelle - Srebrny dzeszcz Reżyseria: Jerzy Krysiak Scenariusz TV: Robert Brutter, Maciej Dutkiewicz Obsada: Władysław Kowalski, Leon Niemczyk, Witold Pyrkosz, Halina Łabonarska, Zofia Merle i inni.
Pastorałka 2006Teatr TV.mpg play
Poetycki, rozśpiewany spektakl „Pastorałka” Leona Sc ...
obrazek Poetycki, rozśpiewany spektakl „Pastorałka” Leona Schillera w reżyserii Laco Adamika.„Pastorałka” Leona Schillera składa się z najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek. Sztuka nawiązuje do średniowiecznej tradycji misteryjnej, a także do zapominanych już form ludowego teatru jasełkowo-szopkowego. Jest często określana mianem „cudu polskiego teatru”.
Freuda teoria snów 1991Teatr TV.avi play
Bohaterami komedii "Freuda teoria snów" są młoda, pe ...
obrazek Bohaterami komedii "Freuda teoria snów" są młoda, pełna temperamentu aktorka i poważny literat, autor sztuki, w której ona ma grać. Rozmawiają o tekście, omawiają szczegóły roli. Aktorka zgłasza swoje zastrzeżenia, obawia się, że przyjdzie jej "świecić oczami przed publicznością". Autor broni swojej koncepcji postaci, twierdzi, że w każdej kobiecie, nawet prostej i niewinnej, tkwią demony. Zgrabna, potoczysta rozmowa coraz głębiej dotyka problemów podświadomości.
Kolekcja 2006Pinter.avi play
Psychologiczna sztuka z podtekstem erotycznym, bo rzec ...
obrazek Psychologiczna sztuka z podtekstem erotycznym, bo rzecz dotyczy pojęcia "zdrady" i "zazdrości"w społeczeństwie, w którym normy moralne są nad wyraz rozluźnione, a tolerancja wysoka.Stella i James to małżeństwo, Harry i Bill, najprawdopodobniej para, mieszkają ze sobą. Nocny telefon Jamesa do Billa burzy spokój Harrego. Autor: Harold Pinter Reżyseria: Marcin Wrona Obsada aktorska: Jan Frycz (Harry), Magdalena Cielecka (Stella), Andrzej Chyra (Bill), Adam Woronowicz (James)
Wielki kawalek tortu w pułapce na myszy 1978reż.Janusz Majewski.rmvb play
Autor: Catherine Arley, reż. Janusz Majewski, 1978 St ...
obrazek Autor: Catherine Arley, reż. Janusz Majewski, 1978 Starzejący się milioner pod pozorem nieuleczalnej choroby sprawdza lojalność swojej żony, którą podejrzewa o współudzial w próbie otrucia go. W ustaleniu winnych pomaga mu pozorowana śmierć, bo domownicy ujawniają swoje plany.. Obsada aktorska: Krystyna Janda (Hildegarda Maener), Andrzej Szalawski (Karol Richmond), Michał Pawlicki (Anton Korff), Andrzej Wasilewicz (Edward)
Od czasu do czasu 2000reż. Juliusz Machulski.avi play
„Od czasu do czasu” to pełna zaskakujących wydarzeń i ...
obrazek „Od czasu do czasu” to pełna zaskakujących wydarzeń i zwrotów akcji historia, dziejąca się w kilku wymiarach czasowych, chociaż nie ma nic wspólnego z literaturą fantastyczną – przeciwnie, przez cały czas pozostajemy w kręgu znajomych problemów i sytuacji. Dzięki sprawnej reżyserii Juliusza Machulskiego i znakomitej obsadzie jest to spektakl dynamiczny i trzymający w napięciu. Obsada: Krystyna Janda (Ela), Edyta Jungowska (Lala), Anna Samusionek (Dzidka), Jan Machulski (Rysio), Jan Englert (Julian), Sławomir Orzechowski (Karol), Wojciech Malajkat (Młody Rysio)
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności