Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Opis obyczajów, czyli jak zwyczajnie... [1990][reż. Mikołaj Grabowski].avi

a_chomikuj / Teatr TV / TEATR TV / Opis obyczajów, czyli jak zwyczajnie... [1990][reż. Mikołaj Grabowski].avi
Download: Opis obyczajów, czyli jak zwyczajnie... [1990][reż. Mikołaj Grabowski].avi

699,76 MB

Długość filmu: 100 min

0,0 / 5 (0 głosów)
obrazek
„Opis obyczajów, czyli jak zwyczajnie wszędzie mięsza się złe do dobrego” to
spektakl, przygotowany przez krakowski Teatr STU. Jego prapremiera odbyła się w marcu 1990r. ”Opis obyczajów…” spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem krytyki i publiczności i został uznany za jedno z najlepszych przedstawień sezonu.
Obsada aktorska: Iwona Bielska, Urszula Popiel, Anna Tomaszewska, Jan Frycz, Jerzy Goliński, Andrzej Grabowski, Mikołaj Grabowski

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
SOFOKLES - Król Edyp 2005.avi play
Świetna inscenizacja Gustawa Holoubka ze znakomitą obsad ...
Świetna inscenizacja Gustawa Holoubka ze znakomitą obsadą: Piotr Fronczewski jako Edyp i Jerzy Trela jako Kreon. Gorąco polecam.
Willa szczęścia 2008reż. Jacek Gąsiorowski.avi play
Spektakl Sceny Faktu opowiada o losach rotmistrza Narc ...
obrazek Spektakl Sceny Faktu opowiada o losach rotmistrza Narcyza Łopianowskiego i grupy polskich oficerów przebywających w sowieckiej niewoli, którym w końcu 1940 r. Rosjanie zaproponowali współpracę w celu utworzenia polskiego wojska mającego walczyć z Niemcami u boku Armii Czerwonej. Rotmistrz Łopianowski, osadzony w obozie Kozielsk II, był naocznym świadkiem i uczestnikiem mało znanego epizodu II wojny światowej – negocjacji między najwyższymi władzami NKWD a wyciągniętymi z [więzień] obozów jenieckich polskimi oficerami.
Od czasu do czasu 1999Teatr TV.mpg play
Autor: Alan Ayckbourn Scenariusz tv: Juliusz Machulsk ...
obrazek Autor: Alan Ayckbourn Scenariusz tv: Juliusz Machulski Reżyseria: Juliusz Machulski Obsada: Krystyna Janda (Ela), Edyta Jungowska (Lala), Anna Samusionek (Dzidka), Jan Machulski (Rysio), Jan Englert (Julian), Sławomir Orzechowski (Karol), Wojciech Malajkat (Młody Rysio)
Freuda teoria snów 1991Teatr TV.avi play
Bohaterami komedii "Freuda teoria snów" są młoda, pe ...
obrazek Bohaterami komedii "Freuda teoria snów" są młoda, pełna temperamentu aktorka i poważny literat, autor sztuki, w której ona ma grać. Rozmawiają o tekście, omawiają szczegóły roli. Aktorka zgłasza swoje zastrzeżenia, obawia się, że przyjdzie jej "świecić oczami przed publicznością". Autor broni swojej koncepcji postaci, twierdzi, że w każdej kobiecie, nawet prostej i niewinnej, tkwią demony. Zgrabna, potoczysta rozmowa coraz głębiej dotyka problemów podświadomości.
Wielki kawalek tortu w pułapce na myszy 1978reż.Janusz Majewski.rmvb play
Autor: Catherine Arley, reż. Janusz Majewski, 1978 St ...
obrazek Autor: Catherine Arley, reż. Janusz Majewski, 1978 Starzejący się milioner pod pozorem nieuleczalnej choroby sprawdza lojalność swojej żony, którą podejrzewa o współudzial w próbie otrucia go. W ustaleniu winnych pomaga mu pozorowana śmierć, bo domownicy ujawniają swoje plany.. Obsada aktorska: Krystyna Janda (Hildegarda Maener), Andrzej Szalawski (Karol Richmond), Michał Pawlicki (Anton Korff), Andrzej Wasilewicz (Edward)
Od czasu do czasu 2000reż. Juliusz Machulski.avi play
„Od czasu do czasu” to pełna zaskakujących wydarzeń i ...
obrazek „Od czasu do czasu” to pełna zaskakujących wydarzeń i zwrotów akcji historia, dziejąca się w kilku wymiarach czasowych, chociaż nie ma nic wspólnego z literaturą fantastyczną – przeciwnie, przez cały czas pozostajemy w kręgu znajomych problemów i sytuacji. Dzięki sprawnej reżyserii Juliusza Machulskiego i znakomitej obsadzie jest to spektakl dynamiczny i trzymający w napięciu. Obsada: Krystyna Janda (Ela), Edyta Jungowska (Lala), Anna Samusionek (Dzidka), Jan Machulski (Rysio), Jan Englert (Julian), Sławomir Orzechowski (Karol), Wojciech Malajkat (Młody Rysio)
Rodzinny show 2008reż Maciej Pieprzyca.avi play
„Rodzinny show” Petera Quiltera, znanego również w Pol ...
obrazek „Rodzinny show” Petera Quiltera, znanego również w Polsce angielskiego dramaturga (tłumaczenie tekstu: Elżbieta Woźniak), autora głośnej w świecie sztuki „Boska”, opowiada o sile oddziaływania współczesnych mediów. Bohaterem spektaklu jest showman telewizyjny Alan Coogan (kreacja Krzysztofa Globisza), który za wszelką cenę chce wrócić do świata mediów i kolorowych magazynów. Godzi się więc na kręcenie w jego rodzinie reality show. Obsada: Krzysztof Globisz, Danuta Stenka, Mateusz Kościukiewicz, Cezary Kosiński, Maciej Zakościelny
Król Edyp 2005reż Gustaw Holoubek.avi play
Jeden z najważniejszych dramatów w dziejach ludzkości, ...
obrazek Jeden z najważniejszych dramatów w dziejach ludzkości, tym razem w nowym przekładzie, wyreżyserowany przez Gustawa Holoubka w warszawskim teatrze Ateneum z okazji jubileuszu 75-lecia powstania tej sceny. Opowieść o ludzkich namiętnościach, żądzy władzy, o człowieku złamanym przez los została zrealizowana w nowoczesnych, umownych dekoracjach. Obsada aktorska: Piotr Fronczewski, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Jerzy Trela, Krzysztof Gosztyła, Jerzy Kamas Jan Kociniak, Marian Kociniak, Grzegorz Damięcki, Tadeusz Borowski
Klub kawalerów 2000reż Krystyna Janda.avi play
Sztuka wyreżyserowana dla Teatru Telewizji przez Kryst ...
obrazek Sztuka wyreżyserowana dla Teatru Telewizji przez Krystynę Jande, pozyskując dla swej inscenizacji obsadę przyprawiającą o zawrót głowy (Stuhr, Gajos, Zamachowski, Pazura w jednym spektaklu!). Rodzime gwiazdy sceny i ekranu znalazły w tekście Bałuckiego dość materiału, by stworzyć galerię zróżnicowanych, wyrazistych postaci, z których każda jest na swój sposób nieodparcie zabawna. Łączy je jedno - przynależność do tytułowego klubu kawalerów.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności