Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Opis obyczajów, czyli jak zwyczajnie... [1990][reż. Mikołaj Grabowski].avi

a_chomikuj / Teatr TV / TEATR TV / Opis obyczajów, czyli jak zwyczajnie... [1990][reż. Mikołaj Grabowski].avi
Download: Opis obyczajów, czyli jak zwyczajnie... [1990][reż. Mikołaj Grabowski].avi

699,76 MB

Długość filmu: 100 min

0,0 / 5 (0 głosów)
obrazek
„Opis obyczajów, czyli jak zwyczajnie wszędzie mięsza się złe do dobrego” to
spektakl, przygotowany przez krakowski Teatr STU. Jego prapremiera odbyła się w marcu 1990r. ”Opis obyczajów…” spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem krytyki i publiczności i został uznany za jedno z najlepszych przedstawień sezonu.
Obsada aktorska: Iwona Bielska, Urszula Popiel, Anna Tomaszewska, Jan Frycz, Jerzy Goliński, Andrzej Grabowski, Mikołaj Grabowski

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
SOFOKLES - Król Edyp 2005.avi play
Świetna inscenizacja Gustawa Holoubka ze znakomitą obsad ...
Świetna inscenizacja Gustawa Holoubka ze znakomitą obsadą: Piotr Fronczewski jako Edyp i Jerzy Trela jako Kreon. Gorąco polecam.
Kopciuszek 2005reż. Krystyna Janda.avi play
Telewizyjna inscenizacja popularnej bajki braci Grimm ...
obrazek Telewizyjna inscenizacja popularnej bajki braci Grimm w tłumaczeniu Jana Brzechwy, reżyserii Krystyny Jandy i gwiazdorskiej obsadzie złożonej z dziennikarzy TVP i TVN. Projekt został przygotowany na zamówienie Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy w celu pozyskania funduszy dla regionalnych klinik onkologii dziecięcej. Całe przedsięwzięcie ma charakter "non profit". Widowisko zostanie nadane w obu telewizjach, z których wywodzą się "aktorzy": w Programie 1 TVP oraz w TVN. Program 1 Telewizji Polskiej jako partner projektu udostępnił studio nagraniowe, sprzęt do realizacji, zapewnił kostiumy i scenografię
Willa szczęścia 2008reż. Jacek Gąsiorowski.avi play
Spektakl Sceny Faktu opowiada o losach rotmistrza Narc ...
obrazek Spektakl Sceny Faktu opowiada o losach rotmistrza Narcyza Łopianowskiego i grupy polskich oficerów przebywających w sowieckiej niewoli, którym w końcu 1940 r. Rosjanie zaproponowali współpracę w celu utworzenia polskiego wojska mającego walczyć z Niemcami u boku Armii Czerwonej. Rotmistrz Łopianowski, osadzony w obozie Kozielsk II, był naocznym świadkiem i uczestnikiem mało znanego epizodu II wojny światowej – negocjacji między najwyższymi władzami NKWD a wyciągniętymi z [więzień] obozów jenieckich polskimi oficerami.
Pielgrzymi 2001reż.Maciej Dejczer.avi play
Znakomity wizerunek polskiego społeczeństwa - krytyczn ...
obrazek Znakomity wizerunek polskiego społeczeństwa - krytyczny, ale z nutą optymizmu - na przykładzie postaci, które w podróż do europejskich sanktuariów zabierają bagaż własnych przeżyć. Kiedy przybrane maski opadają i pojawiają się prawdziwe twarze, miejsce powierzchownej religijności zajmuje zrozumienie dla indywidualnego przeżywania i poszukiwania wiary. Doskonały, przenikliwy portret osobowości łączących prostą śmieszność z głębokim, często nieuświadomionym tragizmem.
Kolacja na cztery ręce 1990reż Kazimierz Kutz.rmvb play
Znakomita telewizyjna inscenizacja dramatu Paula Barza ...
obrazek Znakomita telewizyjna inscenizacja dramatu Paula Barza , w reżyserii Kazimierza Kutza, z prawdziwie koncertowymi kreacjami Janusza Gajosa i Romana Wilhelmiego w rolach czołowych kompozytorów baroku – Jana Sebastiana Bacha i Jerzego Fryderyka Haendla. W czasie kolacji dwaj geniusze swojej epoki prowadzą rozmowę o krańcowo różnych kolejach ich losu, od dzieciństwa i młodości po nadchodzącą starość. Osobista konfrontacja staje się pojedynkiem wielkich osobowości. Zmieniają się wzajemne relacje artystów. Podziwiany przez Europę, bywalec salonów i dworski pupil Haendel za życie w sławie i dostatku musi płacić samotnością, ciągłą walką o sukces i utrzymanie pozycji. Ascetyczny prowincjusz, pochylający się przed „królem muzyki”, Bach staje się pewny siebie, czuje się silny i niezależny, cieszy się swoją twórczością i gra bosko.
Stygmatyczka 2008reż. Grzegorz Łoszewski.avi play
Spektakl opowiada o losach polskiej stygmatyczki, si ...
obrazek Spektakl opowiada o losach polskiej stygmatyczki, siostry zakonnej Wandy Boniszewskiej, ktora w 1950 roku została aresztowana na Wileńszczyźnie, poddana śledztwu i zesłana do więzienia na Uralu, gdzie spędziła sześc lat, okresowo przetrzymywana teź w szpitalu psychiatrycznym. Brutalnie traktowana modliła się za innych, także za swoich prześladowców. Doświadczyła nie zasłużonych cierpień, ale i ludzkich nawróceń. W szczególny sposób prowadzona przez Boga, dawała świadectwo wiary, pod wpływem którego zmieniali się nawet oprawcy. W 1956 roku, razem z transportem więźniów, powróciła do Polski. Jej los jest przykładem gehenny, jaka była udziałem Polaków, którzy znaleźli się w rękach sowieckiej władzy.
Srebrny deszcz 2000Teatr TV.avi play
Paweł Huelle - Srebrny dzeszcz Reżyseria: Jerzy Kr ...
obrazek Paweł Huelle - Srebrny dzeszcz Reżyseria: Jerzy Krysiak Scenariusz TV: Robert Brutter, Maciej Dutkiewicz Obsada: Władysław Kowalski, Leon Niemczyk, Witold Pyrkosz, Halina Łabonarska, Zofia Merle i inni.
Od czasu do czasu 1999Teatr TV.mpg play
Autor: Alan Ayckbourn Scenariusz tv: Juliusz Machulsk ...
obrazek Autor: Alan Ayckbourn Scenariusz tv: Juliusz Machulski Reżyseria: Juliusz Machulski Obsada: Krystyna Janda (Ela), Edyta Jungowska (Lala), Anna Samusionek (Dzidka), Jan Machulski (Rysio), Jan Englert (Julian), Sławomir Orzechowski (Karol), Wojciech Malajkat (Młody Rysio)
Pastorałka 2006Teatr TV.mpg play
Poetycki, rozśpiewany spektakl „Pastorałka” Leona Sc ...
obrazek Poetycki, rozśpiewany spektakl „Pastorałka” Leona Schillera w reżyserii Laco Adamika.„Pastorałka” Leona Schillera składa się z najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek. Sztuka nawiązuje do średniowiecznej tradycji misteryjnej, a także do zapominanych już form ludowego teatru jasełkowo-szopkowego. Jest często określana mianem „cudu polskiego teatru”.
Komedia na dworcu 2003Teatr TV.avi play
Teatr Telewizji, "Komedia na dworcu", autor: Samue ...
obrazek Teatr Telewizji, "Komedia na dworcu", autor: Samuel Benchetrit, przekład: Jolanta Sell; reżyseria i zdjęcia: Witold Adamek; czas: 50 minut; premiera: 9.02.2003. Obsada: Magdalena Cielecka (Michelle), Jan Englert (Charles), Andrzej Zieliński (Vincent), Ewa Wiśniewska (Spikerka).
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności