Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Violetta_Disney
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Ola

widziany: 6.08.2016 22:22

 • pliki muzyczne
  0
 • pliki wideo
  485
 • obrazy
  1
 • dokumenty
  0

524 plików
122,29 GB

Ukryj opis
« poprzednia stronanastępna strona »
 • 406,4 MB
 • 14 wrz 13 15:07
OBRAZEK

Violetta cały czas chce wyjawić Germanowi prawdę, ale boi się jego gniewu. Jej wyjaśnienia, że wyszła z domu na egzamin wywołują nerwową reakcję. German atakuje również Angie za krycie Violetty, ale ona broni się mówiąc, że on też nie wyjawił córce prawdy. Ludmila podstępem ściąga Violettę do studia, gdzie pokazuje jej film, na którym Angie przyznaje, że jest jej ciotką. Tomás zrywa z Ludmilą, ponieważ jego uczucia do niej wygasły. Francesa broni przed nią Tomasa. Przyjaciele Leona i Violetty zdają sobie sprawę, że para ta chce być razem, tylko jeszcze o tym nie wie. Jade grozi Violetcie, że powie Germanowi o konkursie. Matias wyjawia Jade, że German nie chce się z nią żenić. Pomiędzy zaręczonymi dochodzi do konfrontacji. Gregorio myśli, że odpowiednio ustawił głosowanie, ale mimo tego Violetta nie wygrywa.

obrazek

z chomika Tomasz-Disney-Channel

 • 445,9 MB
 • 13 wrz 13 18:02
OBRAZEK

Tomas myśli, że on i Violetta będą od tej chwili razem. Violetta rozmawia o tym z Francescą, która twierdzi, że jej związek z Tomasem się zakończył. Jade i Matias próbują porwać nadal oszołomioną Angie, ale Pablo wzywa policję, która ich aresztuje. Violetta stwierdza, że jest zbyt młoda na stały związek, o czym informuje Tomasa i Leona. Angie ukradkiem wkłada Germanowi do kieszeni odtwarzacz. Po uruchomieniu słychać, jak prosi szwagra, by posłuchał śpiewu swojej córki. Wysłuchawszy nagrania German zdaje sobie sprawę z wysokiej klasy talentu Violetty. Wie, że nie może zabronić jej śpiewać. Udaje się wraz z nią na przedstawienie i pozwala wziąć w nim udział. Ludmila również się pojawia i wszystkich przeprasza, w związku z czym Violetta zaprasza ją do finału.

obrazek

z chomika Tomasz-Disney-Channel

 • 407,7 MB
 • 13 wrz 13 18:02
OBRAZEK

German zrywa ślub z Jade, która wpada we wściekłość. Proponuje jej dom, samochód i pracę dla Matiasa, byle od niego odeszła, ale ona się nie zgadza. Jacinto zostaje aresztowany, a German planuje wyjechać z Buenos Aires wraz z Violettą do Kataru. Maxi chce ujawnić rozmaite występki Ludmily. Francesca oznajmia Camili, że musi porozmawiać z Broadwayem przed jego wyjazdem do Brazylii. Chłopak jest tym zaskoczony, ponieważ nie planuje żadnego wyjazdu! Violetta udaje się do studia, aby się pożegnać. Jade uderza Angie. Maxi dociera do filmu, na którym widać, że Ludmila jest winna wypadkowi z deskorolką. Pokazuje go Pablo i Antoniowi, a ci wyrzucają ją z obsady przedstawienia. Wszyscy śpiewają na pożegnanie Violetty. Dziewczyna potyka się w deszczu, a przed upadkiem ratuje ją Tomas. Całują się.

obrazek

z chomika Tomasz-Disney-Channel

 • 554,0 MB
 • 13 wrz 13 18:02
OBRAZEK

German poznawszy prawdę wywołuje potworną awanturę. Winą za wszystko obarcza Angie i odsyła Violettę do domu. Naty próbuje pogodzić się z Maxim. Rozmawia się też z Ludmilą, która w akcie zemsty podkłada deskorolkę tak, aby Naty się o nią przewróciła. German nie pozwala Violetcie wziąć udziału w ostatnim przedstawieniu, zabrania jej też śpiewać. Z wielkiego smutku dziewczyna zaczyna grać i śpiewać próbując wyjaśnić ojcu, że nie jest w stanie żyć bez muzyki. Smutek ogarnia również pozostałych uczniów ze studia. Wspólnie zjawiają się pod domem Violetty, by zaprotestować. Trafiają w sam środek ślubnych przygotowań. Antonio stara się przekonać Germana, że to nie muzyka była przyczyną śmierci jego żony. Ślub z opóźnieniem, ale jednak się rozpoczyna, mimo iż Angie i German nie mogą przestać o sobie myśleć.

obrazek

z chomika Tomasz-Disney-Channel

 • 436,3 MB
 • 13 wrz 13 18:02
OBRAZEK

Violetta nie może zdecydować pomiędzy Leonem i Tomasem. Udaje się po radę do swojej babci. German jest rozsierdzony żądaniami Jade, wtedy Ramallo postanawia odejść z własnej woli. Camila i Naty wstydzą się sceny z powodu Valerii, a następnie dowiadują się, że jest ona kuzynką Broadwaya. Dochodzi do spotkania Germana i Angie, podczas której ciotka Violetty nazywa go tchórzem. Ludmila wpada w szał z powodu plakatu, na którym Violetta przedstawiona jest jako główna bohaterka przedstawienia. German zostaje podstępem sprowadzony do studia przez Jade, gdzie dostrzega plakat z Violettą i w końcu dowiaduje się prawdy.

obrazek

z chomika Tomasz-Disney-Channel

 • 420,4 MB
 • 13 wrz 13 18:01
OBRAZEK

Violetta wyrywa się z objęć Tomasa mówiąc, że to był błąd. Jade nie posiada się z radości na myśl o weselu, aż do chwili, kiedy German oznajmia, że będzie to mała i cicha ceremonia w kręgu najbliższych, a nie wielka uroczystość. Jade informuje Violettę, że ślub jest znów aktualny. Dziewczyna błaga ojca, by nie podejmował tego kroku. Ponieważ German nie chce zmienić zdania, dziewczyna wybiega wzburzona. Jade grozi Violetcie, że wyśle ją do szkoły z internatem w Szwajcarii, jeżeli będzie się wtrącać. Violetta mówi Angie o ślubie. Przyjeżdża Valeria, kuzynka Broadwaya: Camila i Naty jej nie znają i są zazdrosne. Leon orientuje się, że może stracić Violettę, jeżeli będzie nadal zachowywał się w ten sam sposób. Ramallo radzi Germanowi nie podpisywać intercyzy, która faworyzuje Jade i zmusza go do wyznania, że nadal kocha Angie. Jade daje Germanowi ultimatum: jeżeli ślub ma dojść do skutku, Ramallo musi odejść.

obrazek

z chomika Tomasz-Disney-Channel

 • 409,7 MB
 • 13 wrz 13 18:01
OBRAZEK

Matias i Jade postanawiają wykorzystać informację o pokrewieństwie Angie i Violetty na swoją korzyść. Jade ogłasza ją podczas kolacji. Violetta złości się na ojca za ukrywanie tej informacji. Członkowie zespołu nalegają, by Broadway powiedział Camili, że nie zamierza odchodzić, ale on boi się jej reakcji. Gra z nimi na otwarciu restauracji Luci, gdzie pojawia się Camila i sekret wychodzi na jaw. Maxi i Naty wracają do siebie, ale Ludmila stara się udowodnić, że Maxi zrobił to wyłącznie z powodu zakładu. German zdaje sobie sprawę, że wszyscy oprócz niego znali prawdę o Angie. Przeprasza Violettę, ale ona nie chce mu przebaczyć. Tomas przypadkowo słyszy jej rozmowę z ojcem i martwi się jej wzburzeniem. Chce ją pocieszyć i prawie dochodzi do pocałunku. German chce, aby Angie odeszła. W odruchu współczucia dla Jade oświadcza się jej ponownie.

obrazek

z chomika Tomasz-Disney-Channel

 • 414,5 MB
 • 13 wrz 13 18:01
OBRAZEK

Leon oświadcza Violetcie, że nie chce wracać do tego, co było między nimi. Tomas przytula ją dla pocieszenia, czego świadkiem jest Leon. Angie wyznaje Angelice, że kocha Germana wprawiając ją tym w przerażenie. Angie ostrzega Germana, że z każdą chwilą prawda może wyjść na jaw. Ludmila nie ustaje w próbach skłócenia Maxi i Naty, ale Maxi stwierdza, że jest ponad to i rozmawia się z Ludmilą. Ludmila stara się uchylić karę zawieszenia w prawach ucznia, jednak bez powodzenia. Ramallo mówi Matiasowi, że może znaleźć pracę w jednej z firm Germana, co cieszy Jade: jeżeli obejmie to stanowisko, opuści dom. Francesca i Tomas rozstają się w wyniku kłótni. German oświadcza Jade, że z nią zrywa: początkowo ona nie chce mu uwierzyć, a następnie wpada we wściekłość i poprzysięga wszystkim zemstę. Matias próbuje ją pocieszyć. Jade podsłuchuje rozmowę Violety i Angie, z której dowiaduje się, że są one blisko spokrewnione.

obrazek

z chomika Tomasz-Disney-Channel

 • 399,0 MB
 • 22 sie 13 14:22
OBRAZEK

Babcia Violetty grozi, że powie Germanowi prawdę, ale dziewczyna odwodzi ją od tego pomysłu. Seniorka zgadza się zachować tajemnicę, ale tylko do zakończenia przedstawienia. Broadway ostatecznie odchodzi z zespołu. Przesłuchania na nowego członka nie dają oczekiwanego rezultatu. Wszyscy usilnie proszą Broadwaya, by wrócił. Zgadza się pod jednym warunkiem: do zespołu musi dołączyć Camila. Ludmila próbuje wkraść się do klasy, ale zostaje wyrzucona, ponieważ jest cały czas zawieszona w prawach ucznia. Dowiaduje się, że Maxi i Naty napisali do siebie listy miłosne. Podmienia je całkowicie zmieniając ich sens. Violetcie i Leonowi śni się ta sama piosenka. Violetta przyjeżdża do studia i słyszy, jak Leon ją wykonuje. Postanawiają zaśpiewać ją razem. German oraz Angie zakochują się przez pocałunek.

obrazek

z chomika Tomasz-Disney-Channel

 • 408,7 MB
 • 21 sie 13 17:49
OBRAZEK

German nadal nie wyjawia prawdy Violetcie. Angelica dowiaduje się, że Angie przyznała się przed swoją siostrzenicą i udaje się do domu Germana, by się z nim rozmówić. Maxi i Andres ustalają, że żaden z nich nie umówi się z Marcellą. Teledysk zespołu chłopaków trafia do sieci i zyskuje dużą popularność. Są bardzo szczęśliwi, ale żywią pewne obawy co do Camilli w roli menadżerki. Jade próbuje pozbyć się Matiasa z domu, ale on twierdzi, że może pomóc jej wyjść za Germana. Ramallo odkrywa, że suknia ślubna Jade została kupiona za pieniądze skradzione Germanowi.

obrazek

z chomika Tomasz-Disney-Channel

 • 399,6 MB
 • 21 sie 13 17:49
OBRAZEK

Violetta po obejrzeniu filmu zdaje sobie sprawę, że Angie jest jej ciotką. Dochodzi między nimi do szczerej rozmowy. Angie podejrzewa Ludmilę o wyjawienie tej tajemnicy Violetcie. Antonio proponuje Gregorio pracę nauczyciela w studio, pod warunkiem, że nie będzie mieszał się w kłopoty. Pablo ogłasza nowy hymn studia, który wszyscy wykonują na pożegnanie Federico. Jade uważa, że niechęć Germana do ożenku jest wymysłem Matiasa.

obrazek

z chomika Tomasz-Disney-Channel

 • 5.0
 • 418,3 MB
 • 21 sie 13 17:49
OBRAZEK

Violetta jest zaskoczona widokiem Angie całującej się z Germanem. Angie zapewnia, że chodziło wyłącznie o to, by ojciec nie zobaczył jak wychodzi ze studia, ale dziewczyna nie daje się przekonać. Pocałunek ma również dalsze konsekwencje. Gregorio udziela jej reprymendy za całowanie się na terenie studia, a Pablo zrywa z nią myśląc, że zakochała się w Germanie. Gregorio próbuje zmanipulować głosowanie w konkursie dając przewagę Violetcie, ponieważ uważa, że skorzysta na tym studio. Violetta spóźnia się na występ finałowy, ponieważ udaje chorobę by nie iść z Germanem na pokaz mody. Ojciec wezwał lekarza i dziewczyna musiała na niego poczekać. Dzięki intrydze Jade German przybywa do domu przed Violettą, która musi się gęsto tłumaczyć.

obrazek

z chomika Tomasz-Disney-Channel

 • 443,9 MB
 • 21 sie 13 17:49
OBRAZEK

Violetta zostaje drugą finalistką i świętuje tę okazję z Federico. Violetta chce w finale zaśpiewać piosenkę Francesci. Ludmila nieustannie próbuje skłócić Violettę i Leona. Gregorio ogłasza, że w finale głosować będzie tylko publiczność, co wywołuje jego wściekłość. Oświadcza Federico, że nie może zwyciężyć, ponieważ nie studiuje w trybie dziennym. Do kłótni dołącza się Pablo, ale Gregorio każe mu się nie wtrącać, ponieważ przestał być dyrektorem studia. Matias orientuje się, że Jacinto ukradł pieniądze Germana. Violetta dowiaduje się o tym i przeprowadza rozmowę z Jade. Sprawy pomiędzy Germanem a Angie jeszcze bardziej się komplikują, kiedy ona całuje go by zapobiec odkryciu sekretu Violetty.

obrazek

z chomika Tomasz-Disney-Channel

 • 5.0
 • 430,0 MB
 • 21 sie 13 17:49
OBRAZEK

Ramallo oświadcza Angie, że wie, iż jest ona ciotką Violetty. Cami odkrywa, że Broadway przyjął na siebie winę za oblanie Ludmily wodą i że z tego powodu zostanie wydalony ze studia. Broadway przekonuje Gregoria do niepodejmowania takiej decyzji, grożąc ujawnieniem szantażu, przy pomocy którego został zmuszony do szpiegowania studentów. Ludmila próbuje zmniejszyć szanse Violetty i Federico na wygraną umieszczając w ich domu pchły, które nie pozwalają im zasnąć. Podczas półfinałów Tomas dedykuje swoją piosenkę Fracesce. Ludmila życzy Violetcie niepowodzenia, ale Leon przekazuje jej słowa otuchy. Mimo zmęczenia dziewczyna daje porywający występ. Wydaje się, że Tomas został wyeliminowany. Jednym z finalistów jest Federico, ale kto będzie drugim: Ludmila czy Violetta? Jacinto podejrzewa, że German nie jest przekonany do ślubu z Jade i przekonuje ją, by przyśpieszyła termin ceremonii. Kontaktuje się też z japońskim partnerem biznesowym Germana i przekonuje go, aby zdeponował pieniądze w innym banku. Cała kwota znika…

obrazek

z chomika Tomasz-Disney-Channel

 • 415,2 MB
 • 13 sie 13 15:04
OBRAZEK

Mariotti przekonuje Violettę do powrotu do konkursu. Antonio zwołuje zebranie studentów, aby wyrazić swoją dezaprobatę dla ostatnich wydarzeń. Ludmila wściekłością reaguje na informację, że finaliści będą wybierani przez wyeliminowanych uczestników konkursu. Chcąc pozyskać ich głosy stara się być miła, jednak jej intencje są dla wszystkich jasne. Niedawno ktoś do drzwi jej szafki szkolnej przymocował wiadro, z którego wylały się na nią litry wody i chce ustalić sprawców kawału. Broadway przypadkiem dowiaduje się, że zrobiła to Cami, ale chroni ją. Dziewczyna niewłaściwie to rozumie i myśli, że została zdradzona. Leon rozmawia z Violettą, ale żadne z nich nie chce przyznać, że chcą być znów razem. Violetta nadal stara się poznać tożsamość swojej ciotki. Matias i Jade cały czas mają Jacinto na oku.

obrazek

z chomika Tomasz-Disney-Channel

 • 405,8 MB
 • 9 sie 13 20:10
OBRAZEK

Sztuczki Ludmily mające pozbawić Violettę zwycięstwa spotykają się z powszechną dezaprobatą. Studenci odwracają się od niej i umieszczają w sieci pełny film, aby pokazać telewidzom prawdę. Publiczność na forach internetowych domaga się przywrócenia Violetty do konkursu, niektórzy jej zwolennicy pojawiają się pod jej domem. Jednak Federico przekonuje ich, że dom należy do niego i zebrani rozchodzą się, zanim German orientuje się w sytuacji. Cami gniewa się na Broadwaya za szpiegowanie, ale on tłumaczy, że został zmuszony przez Gregoria. Ludmila nie ustaje w obwinianiu Violetty za swoje problemy i poprzysięga zemstę. Jade zgadza się nie informować policji o zdemaskowanym planie kradzieży, ale później podsłuchuje rozmowę, w której Jacinto omawia ze swoim kompanem kontynuację niecnych zamiarów.

obrazek

z chomika Tomasz-Disney-Channel

 • 407,4 MB
 • 8 sie 13 20:28
OBRAZEK

Violetta odrzuca zaloty Federica, ale dziękuje mu za wsparcie. Chce go przytulić, ale boi się, że zostanie to sfilmowane. Z powodu filmu zamieszczonego w Internecie przez Ludmilę Violetta nie otrzymuje żadnych głosów. Cami i Broadway zaczynają się ze sobą spotykać. Violetta zostaje wybuczana podczas występu w programie z powodu zmanipulowanego filmu. Studenci mobilizują się by pomóc koleżance, a Leon domaga się od Ludmily wydania niezmontowanego filmu. Dziewczyna zaprzecza, że takowy posiada, ale w upuszczonym przez nią telefonie Tomas odnajduje cały materiał. Następuje ogłoszenie finalistów: Ludmila, Tomas, Federico i Leon!. Gregorio naciska na Broadwaya i Mariottiego, by wyeliminowali Federico z programu. Czy zdrajca zostanie ujawniony? Angie rzuca Germana bez podania powodu. Uknute przez Jacinto plany kradzieży pieniędzy Germana zostają pokrzyżowane przez Jade.

obrazek

z chomika Tomasz-Disney-Channel

 • 425,9 MB
 • 8 sie 13 11:40
OBRAZEK

Angie nosi się z zamiarem wyjawienia swojej tożsamości Violetcie, kiedy Beto i Pablo wykradają film demaskujący jej sekret. German, dowiedziawszy się od matki Federica, że występuje on w programie telewizyjnym, próbuje znaleźć show w Internecie, ale Ramallo przerywa połączenie w ostatniej chwili. Po przesłuchaniu Violetta zajmuje pierwsze miejsce, ale uczestników czeka jeszcze głosowanie publiczności. Ludmila zła, że zajmuje dopiero drugie miejsce próbuje sabotować występ Violetty przy pomocy zmanipulowanego filmu. Federico zakochuje się w Violetcie. Matias próbuje powstrzymać Jacinto przed kradzieżą należącej do Germana walizki zawierającej 5 milionów dolarów.

obrazek

z chomika Tomasz-Disney-Channel

 • 423,4 MB
 • 6 sie 13 20:40
OBRAZEK

Mariotti montuje materiał pokazujący Tomasa i Violettę w taki sposób, że wygląda, jakby chcieli nawiązać romans za plecami Leona. Pokazuje go Leonowi, który zrywa z Violettą nie słuchając jej wyjaśnień. Mariotti dzięki zabiegom montażowym tworzy filmy pokazujące rzekomo Leona obrażającego nowych studentów, Francescę podlizującą się jury i Maxiego komentującego jej zachowanie w niewybredny sposób. Antonio martwi się niesnaskami, które filmy te wywołują pomiędzy studentami i przerywa show. Violetta czyta pamiętnik Marii, z którego dowiaduje się, że jej matka miała siostrę imieniem Angeles. Angie wyjawia Pablo swoją obawę, że Violetta odkryje ich pokrewieństwo, po czym zdaje sobie sprawę, że ta rozmowa została sfilmowana. Matias widząc szczęście Jade postanawia nie denuncjować jej policji. Jacinto dowiaduje się, że German odnosi duże sukcesy w świecie biznesu i buduje intrygę, by go oszukać.

obrazek

z chomika Tomasz-Disney-Channel

 • 435,4 MB
 • 6 sie 13 12:51
OBRAZEK

Violetta zaczyna żałować udziału w konkursie talentów, ponieważ oznacza to częste występy przed kamerami. Podczas obiadu z ojcem zbiera się, by wyjawić mu prawdę, lecz przeszkadzają w tym obce dziewczyny, które oznajmiają, że poznają ją z telewizji. Violetta oświadcza, że została z kimś pomylona. Oznacza to dalsze kłamstwa, co wzmaga jej smutek. Matias grozi, że wyda Jade i Jacinto w ręce policji. Mariotti chce uzyskać o uczestnikach konkursu informacje osobiste dla spotęgowania zainteresowania widzów, ale Antonio się na to nie godzi. Tomas postanawia dowiedzieć się, kto spośród nich jest szpiegiem. Ludmila przyznaje się przed Tomasem do podarcia formularza Violetty. Zdenerwowana Violetta rzuca się Tomasowi na szyje, co zostaje sfilmowane przez Mariottiego.

obrazek

z chomika Tomasz-Disney-Channel

 • 424,0 MB
 • 6 lip 13 8:51
OBRAZEK

Violetta spieszy się do szkoły, by dotrzeć tam przed Germanem, który ma ją odebrać. Jednocześnie czuje się coraz bardziej nieszczęśliwa z powodu kłamstw i czuje, że powinna wszystko wyznać ojcu. Policjanci nakazują Matiasowi informować się o wszelkich próbach kontaktu ze strony jego ojca. Federico sugeruje Violetcie, by powiedziała wszystkim, że to Ludmila podarła jej formularz zgłoszeniowy. Leon przypadkowo słyszy tę rozmowę. Gregorio grozi Tomasowi zwolnieniem za przypadkowe uszkodzenie rzeźby. Mariotti ogłasza nazwiska osób zakwalifikowanych do finału konkursu: Maxi, Francesca, Leon, Tomas, Ludmila, Naty, Federico i Violetta.

obrazek

z chomika Tomasz-Disney-Channel

 • 5.0
 • 424,1 MB
 • 5 lip 13 8:24
OBRAZEK

Federico próbuje pocałować Violettę, ale ona go unika. Ludmila mówi o tym Leonowi, ale Federico zapewnia go o niewinności Violetty i przyznaje, że nie powinien był tego robić. Rozpoczyna się casting i Luca zostaje prezenterem. Violetta nie rozumie, dlaczego nie została wezwana na przesłuchanie i dowiedziawszy się, że nie ma jej na liście wpada w złość. Widzi, jak Ludmila drze jej formularz. Mimo wszystko, Mariotti dopuszcza ją do konkursu, ponieważ jej nazwisko zostało wpisane do komputera. Tuż przed wejściem Violetty na scenę do domu wraca German i chce pooglądać telewizję. Nie może jednak zobaczyć swojej córki…

obrazek

z chomika Tomasz-Disney-Channel

 • 414,5 MB
 • 3 lip 13 20:34
OBRAZEK

Studenci orientują się, że Violetta spodobała się Renzowi. Ona tymczasem nadal ma wątpliwości co do udziału w konkursie, a Ludmila wkrada się do biura produkcyjnego i w tajemnicy niszczy jej formularz zgłoszeniowy. Jade dowiaduje się, że tajemniczy ogrodnik, który ją śledzi jest w rzeczywistości jej ojcem. Maxi i Naty wreszcie są razem. Antonio prosi Pablo, by wsparł Gregorio przy realizacji konkursu talentów. Luca bierze udział w castingu na prezentera.

obrazek

z chomika Tomasz-Disney-Channel

 • 439,4 MB
 • 3 lip 13 8:54
OBRAZEK

Renzo odkrywa, że Violetta uczęszcza do studia bez wiedzy Germana. Kiedy grozi, że wyjawi jej tajemnicę, Leon przekonuje go, by najpierw z nią zaśpiewał. Tak też się dzieje, w wyniku czego zostają przyjaciółmi i sekret jest bezpieczny. Pod nieobecność Germana Jade chce zmienić wystrój rezydencji, ale Matias jej zabrania. Ludmila straszy Naty, która tęskni za domem. Tomas próbuje przekonać Violettę, by wzięła udział w konkursie talentów, ponieważ odbywa się on w czasie nieobecności Germana, ale ona się boi. Ostatecznie zgłasza swoją kandydaturę. Pablo daje ostrzeżenie Gregoriowi po podsłuchaniu, jak ten zapewnia Mariotti o swojej umiejętności kontrolowania Antonia.

obrazek

z chomika Tomasz-Disney-Channel

 • 441,7 MB
 • 3 lip 13 8:54
OBRAZEK

Gregorio zmusza Antonia, by wybrał pomiędzy nim, a Pablem. Antonio obwieszcza studentom, że mają wziąć udział w telewizyjnym konkursie talentów, ale nie wszyscy mają na to ochotę. Renzo, student uczestniczący w wymianie, którego Violetta nie darzy sympatią, sprzecza się z nią, kiedy wraz z Tomasem sprząta bałagan mający skompromitować Tomasa. Violetta wpada w przerażenie, kiedy dowiaduje się, że Renzo to syn starego przyjaciela jej ojca i że ma zamieszkać w ich domu. Ramallo stara się przekonać Olgę, by nie mówiła Germanowi, że Violetta wystąpiła w telewizji. Jade szarogęsi się pod nieobecność Germana.

obrazek

z chomika Tomasz-Disney-Channel

 • 433,8 MB
 • 29 cze 13 8:05
OBRAZEK

Uwięzieni Violetta i Tomas godzą się i przytulają na znak przyjaźni. Leon widzi to, ale Violetta zapewnia go, że chce być z nim. Ludmila jest coraz bardziej zazdrosna o Lenę, więc umożliwia jej podsłuchanie, jak Gregorio wyjaśnia swój plan spieniężenia internetowej popularności adeptki piosenki dla ratowania studia. Studenci w końcu buntują się przeciwko Gregoriowi i organizują koncert dla wyrażenia swych uczuć. Jest on transmitowany w telewizji, ale dzięki Ramallowi German nie zauważa swojej córki.

obrazek

z chomika Tomasz-Disney-Channel

 • 416,8 MB
 • 27 cze 13 21:22
OBRAZEK

German chce wyprowadzić się z Buenos Aires, ale Violetta odmawia wyjazdu. Angie przekonuje go, by pozwolił jej zostać. Francesca wyjawia Violetcie, że Tomas zostanie wydalony za to, że bronił jej przed Andresem. Próbuje się do niego dodzwonić, a ponieważ nie odbiera zostawia wiadomość. Jednak Ludmila kasuje ją. Andres przyznaje Pablowi, że Gregorio zmusił go do zastawienia pułapki na Tomasa mającej doprowadzić do wydalenia go ze Studia. Antonio ostrzega Gregoria, że finansowe problemy studia zmuszają go do zamknięcia uczelni, ale ten ostatni prosi o tydzień zwłoki. Violetta doprowadza do konfrontacji z Tomasem i niechcący zamyka ich oboje w jednym pomieszczeniu.

obrazek

z chomika Tomasz-Disney-Channel

 • 413,2 MB
 • 26 cze 13 19:52
OBRAZEK

Violetta śpiewa na przyjęciu dobroczynnym, a Angie ostrzega ją przed Germanem znajdującym się na sali. Dziewczyna nie może pokazać się ojcu, ponieważ w tym czasie powinna być w szkole, dlatego ucieka ze sceny. Udaje się jej to w ostatniej chwili. Ludmila próbuje zastraszyć Lene, ale zostaje powstrzymana przez Naty. Ludmila mówi Violetcie, że jest dziewczyną Tomasa. Dochodzi do konfrontacji Violetty z Tomasem.

obrazek

z chomika Tomasz-Disney-Channel

 • 430,5 MB
 • 25 cze 13 19:17
OBRAZEK

Po przegranej potyczce Ludmilla obawia się, że zostanie zesłana do chórków, ale okazuje się, że Violetta chciała tylko wybrać piosenkę, którą zaśpiewają w duecie. Violetta traci cierpliwość do Tomasa i wyjawia Leonowi, że nie może bez niego żyć. Tomas postanawia ją sobie odpuścić i skoncentrować się na Ludmile. W tym czasie studenci kipią z zazdrości, ponieważ do studia zaczęła uczęszczać Lena, siostra Naty obdarzona wielkim talentem. Violetta zastępuje Francescę podczas występu charytatywnego. German jest zszokowany, ponieważ nie widząc, a jedynie słysząc wykonawczynię jest przekonany, że to głos Marii. Ramallo zostaje aresztowany na podstawie nagrań obciążających go rozmów uzyskanych dzięki podsłuchowi u Matiasa. Angie otrzymuje kopertę zawierającą informacje o niej i zamienia ją w tajemnicy przed Germanem.

obrazek

z chomika Tomasz-Disney-Channel

 • 428,0 MB
 • 24 cze 13 20:22
OBRAZEK

Ludmila i Violetta stają do pojedynku, w wyniku którego jedna z nich uzyska prawo do wykonania piosenki. Ludmila chce dorzucić do puli nagród dla zwycięzcy również Tomasa, ale Violetta nie godzi się na to. Maxi i Napo znajdują w sieci dziewczynę o pięknym głosie wykonującą utwory studentów i szaleją na jej punkcie. Nie zdają sobie sprawy, że tajemniczą piosenkarką jest Lena, siostra Naty.

obrazek

z chomika Tomasz-Disney-Channel

« poprzednia stronanastępna strona »
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  80
 • pliki muzyczne
  0

80 plików
33,38 GB

magdalenka95

magdalenka95 napisano 27.08.2015 19:53

zgłoś do usunięcia
obrazek

wadem-film napisano 30.08.2015 17:30

zgłoś do usunięcia
anya-86

anya-86 napisano 9.09.2015 09:04

zgłoś do usunięcia
SERIALE POLSKIE I ZAGRANICZNE - 2015 FILMY NOWOŚCI 2015 ZAPRASZAM
west77

west77 napisano 26.09.2015 16:28

zgłoś do usunięcia
anya-86-filmy

anya-86-filmy napisano 7.10.2015 16:06

zgłoś do usunięcia
------------------------>SERIALE POLSKIE I ZAGRANICZNE - 2015 , FILMY NOWOŚCI 2015 ZAPRASZAM
wagnerka9595

wagnerka9595 napisano 31.12.2015 17:35

zgłoś do usunięcia
obrazek
SPAKSIK-1976

SPAKSIK-1976 napisano 22.03.2016 19:08

zgłoś do usunięcia
ZAPRASZAM DO CHOMIKA bajki2013
VinDieselll

VinDieselll napisano 17.05.2016 21:18

zgłoś do usunięcia

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności