zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
VHSRip
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna VHS

widziany: 17.09.2014 22:00

dodatkowe uprawnienia
 • pliki muzyczne
  317
 • pliki wideo
  7885
 • obrazy
  1473
 • dokumenty
  657

10514 plików
4688,64 GB

Ukryj opis
Ostatnio pobierane pliki Ostatnio pobierane pliki
Dentysta 2 - The dentist 2 1998 DVDRip Napisy PL.avi play
NAPISY POLSKIE DVDRip Horror Film jest kontynu ...
DENTYSTA - TVRIP LEKTOR PL.rmvb play
HORROR ROK PRODUKCJI 1996 OBSADA - MARK RUFFALO,EARL ...
Drużyna marzeń - The dream team 1989 DVDRip.avi play
DVDRip Komedia Doktor Weitzman, bardzo postępowy ...
Uciekinier - The running man 1987 VHSRip Lektor PL.avi play
LEKTOR POLSKI VHSRip Sci-Fi, Akcja Jest rok 20 ...
Polowanie na roboty - Mutant hunt 1987 VHSRip Lektor PL.avi play
LEKTOR POLSKI VHSRip Sci-Fi, Akcja Matt Riker ...
Przeznaczenie - Nemesis 1992 VHSRip Lektor PL.avi play
LEKTOR  POLSKI VHSRip Sci-Fi, Akcja Los Angeles ...
The.Strain.S01E01 wgrane napisy PL.avi play
NAPISY POLSKIE 1 odcinek 1 sezonu
Mac and Devin go to high school - 2012 BDRip Napisy PL.avi play
NAPISY  POLSKIE BDRip Komedia Historia dwóch st ...
The Strain 1x10 Loved Ones Napisy PL.avi play
NAPISY POLSKIE 10 odcinek 1 sezonu
Polowanie na mysz - Mousehunt 1997 Lektor PL.avi play
. LEKTOR POLSKI Komedia, Familijny, Akcja Dwaj ...
HORRORY DO ROKU 1998
« poprzednia stronanastępna strona »
 • 5,0
 • 1,42 GB
 • 16 wrz 14 15:39
obrazek
LEKTOR  POLSKI
DVDRip

Horror

Miasto Fairview w stanie Connecticut, czasy dzisiejsze. Adwokat Billy Halleck (Robert John Burke) jest ważną osobistością w tutejszej społeczności. Ma świetną posadę i dobrze zarabia. Doskwiera mu otyłość: gdy rano staje na wadze domowej, nie może odczytać wyniku, gdyż tułów zasłania mu skalę. Bardzo pragnie schudnąć, lecz na przeszkodzie do osiągnięcia celu stoi... dobre jedzenie. Billy żyje otoczony miłością żony (Lucinda Jennez) i córki (Joz Leny), które jednak nie są w stanie go upilnować: ich dietetyczna kuchnia przegrywa z jego apetytem; w ten sposób wysiłki zmierzające do zrzucenia nadwagi stają się połowiczne, a ich rezultaty są znikome. Tusza bynajmniej nie przeszkadza Billy'emu w odnoszeniu zawodowych sukcesów. Najnowszy z nich to wywalczenie uniewinnienia mafiosa Richie'go Ginelli (Joe Mantegna), który będzie mieć jeszcze okazję, żeby spłacić dług wdzięczności. W mieście stacjonuje obóz cygański. Billy'ego cieszy widok tej kolorowej gromady ludzi, natomiast sędzia Cary Rossington traktuje Cyganów jak niepożądanych gości i znajduje kruczek prawny, żeby wydalić ich poza granice miasta. Pewnego wieczoru państwo Halleckowie wracają samochodem z przyjęcia, na którym Billy zdrowo sobie podjadł. Są w upojnych nastrojach. Siedzący za kierownicą Billy, zaabsorbowany zalotami żony, potrąca przechodzącą przez jezdnię starą Cygankę. Ofiara kolizji umiera. Okazuje się, że jej ojcem jest liczący sobie 109 lat król Cyganów Tadzu Lempke (Michael Constantine).

z chomika Falcon1985

 • 771,2 MB
 • 16 wrz 14 15:32
obrazek
LEKTOR  POLSKI
VHSRip

Horror

Virginia, która ciągle czyta horrory, jest od sześciu tygodni w związku z policjantem Richardem, który bardzo się jej podoba, ale Virginia nie jest jeszcze pewna czy jest on tym jedynym. Szukając w księgarni, w której pracuje książki "I, Madman" autorstwa Malcolma Branda, odnajduje na jej strychu rekwizyty identyczne jak te, zawarte w jego poprzedniej książce, na dodatek ma wrażenie, że widzi jednego z jej bohaterów, demonicznego doktora Kesslera. Poszukiwania są bezskuteczne, ale po powrocie do domu znajduję właśnie tą książkę pod drzwiami. Szereg dziwnych zbiegów okoliczności, identyczny układ mieszkań Virginii i bohaterki książkowego horroru oraz podobieństwo głównej bohaterki książki do niej samej sprawiają, że Virginia zaczyna poważnie się obawiać o swoje życie.

z chomika kinoman2

 • 1,05 GB
 • 16 wrz 14 15:11
obrazek
LEKTOR POLSKI
VHSRip

Horror, Sci-Fi

Dobry dziennikarz zrobi wszystko aby zdobyć wiadomość na pierwszą stronę. Kiedy więc profesor Ethridge prowadzący zbrodnicze eksperymenty na zwierzętach w uniwersyteckim laboratorium odmawia studenckiej gazecie wywiadu frank zakrada się nocą do klatek z małpami . Błysk flesza wywołuje panikę, jeden z pawianów rzuca się na fotografa. Pogryziony Frank staje się niebezpieczny dla otoczenia, każdy kto się z nim zetkną zachowuje się tak samo. Jest tylko jedno wyjście: zabić nosiciela zarazy. ale to nie powstrzyma okrutnej choroby, która szerzy się w studenckim campusie.
- Czyta: Maciej Gudowski

z chomika Videoworld

 • 1,05 GB
 • 8 wrz 14 15:38
obrazek
LEKTOR POLSKI
VHSRip

Horror, Sci-Fi

Na pięknej tropikalnej wyspie pułkownik Kovacks nadzoruje pracę zakładu zajmującego się utylizacją odpadów radioaktywnych dla firmy E-CHEM. Robi to w kontrowersyjny sposób - wrzucając promieniotwórcze śmieci wprost do komina czynnego wulkanu. Dwoje obrońców środowiska - Jane i Lee - wślizguje się na teren ośrodka aby nagrać i upublicznić niecne działania kompanii. Niestety, trafiają w środek wojny między Kovacksem a biomechanicznym stworem, który wynurza się z dna jeziora wabiony energią wytwarzaną w spalarni. I muszą walczyć o przeżycie z obiema stronami...
- Czyta: Lucjan Szołajski

z chomika grzesio39

 • 1,37 GB
 • 2 wrz 14 17:33
obrazek
LEKTOR POLSKI
DVDRip

Horror

Małe miasteczko na południu USA. W otwartej ponownie, po wielu latach, fabryce przeróbki wełny - Tekstylia Beckmana, z powodu upałów pracuje się tylko na nocnej zmianie od 23 do 7 rano. Nowy właściciel zakładu Warwick (Stephen Macht) pragnąc nie dopuścić do zamknięcia fabryki (warunki higieniczne ubiegają wszelkim normom , zatrzęsienie szczurów i myszy) zatrudnia tępiciela Eksterminatora Tuckera Clevelanda (Brad Dourif). Fabrykę otacza ponadto ponura tajemnica gnieżdżących się w niej złych mocy. Pewnego ranka jeden z pracowników Jason Reed (Jonathan Emerson) obsługujący maszynę do wełny i pracujący ze względów na oszczędności właściciela sam ,zostaje znaleziony rozszarpany przez maszynę. Szczątki oblepione były szczurami. Na jego miejsce Warwick przyjmuje Johna Halla (Brian Banks) absolwenta collegu, włóczącego się po kraju, często zmieniającego miejsce pracy.

z chomika srimczak

 • 1,37 GB
 • 2 wrz 14 17:32
obrazek
LEKTOR  POLSKI
TVRip

Horror

Podczas operacji okazuje się, że kilkunastoletni Thad ma guza mózgu, który jest "pozostałością" po nienarodzonym bracie blizniaku. Akcja przenosi się o 23 lata pózniej. Thad ma żonę,dzieci i jest szanowanym profesorem uniwersytetu. Pod pseudonimem George Stark pisze powieści sensacyjne. Musi jednak wyjawić czytelnikom prawdę i postanawia "uśmiercić" Starka. Ale Stark żyje...
Ekranizacja powieści Stephena Kinga.

zachomikowany

 • 5,0
 • 505,3 MB
 • 2 wrz 14 17:32
obrazek
LEKTOR POLSKI
DVDRip

Horror

Ekranizacja powieści Stephena Kinga. Elegancki i dystyngowany przybysz z Europy, pan Leland Gaunt (Max von Sydow), otwiera w Castle Rock niezwykły sklepik. Można w nim kupić wszystko, o czym się zamarzy, a na dodatek bez wydawania pieniędzy. Ceną jest z pozoru niewinny żart, np. obrzucenie błotem kogoś, kogo wskaże właściciel sklepu. Handel kwitnie, ale stopniowo miasteczko ogarnia coraz większy chaos. Szeryf Alan Pangborn (Ed Harris) próbuje uratować współmieszkańców przez wszechogarniającą fala zła...

z chomika jaras120381

 • 1,11 GB
 • 2 wrz 14 17:32
obrazek
WERSJA ANGIELSKA
DVDRip

Horror

Spokój pewnej miejscowości zostaje zakłócony przez pewnego niedźwiedzia grizzly. Postanowił on zemścić się na kłusownikach którzy w bestialski sposób zabijali jego braci. W tym celu atakuje ludzi zgromadzonych na koncercie zespołu rockowego w Parku Narodowym.

z chomika WeLoveHorrorMovies

 • 1,21 GB
 • 30 sie 14 15:14
obrazek
LEKTOR  POLSKI
BDRip

Horror

W parku narodowym, bestialsko zostały zamordowane dwie dziewczyny, wszystko wskazuje na to, że zrobił to niedźwiedź. Właściciel parku wysyła myśliwich, do pozbycia się okrutnej bestii. Jednak to nic nie daje, więc Leśniczy Michael Kenny (Christopher Goerge) wraz z ze swoimi przyjaciółmi Don'em Stober'em (Andrew Prine) i Arthur'em Scott'em (Richard Jaeckel) i innymi leśniczymi i niektórymi myśliwymi, razem chcą położyć rzeźni krez.

z chomika mysz31

 • 1,37 GB
 • 28 sie 14 22:27
obrazek
LEKTOR  POLSKI
BDRip

Horror, Komedia, Musical

Film, który doskonale spełnia wszystkie założenia filmu kultowego opracowane przez Umberto Eco. Od 25 lat jest bez przerwy pokazywany w kinach amerykańskich i ma swoje niezwykle oddane grono wielbicieli. "Rocky Horror Picture Show" to niesamowita mieszanka komedii, horroru i musicalu. Do tajemniczego zamku zamieszkiwanego przez groźnego doktora Frank-N-Furtera pewnej nocy trafiają Janet i Brad, którym zepsuł się samochód. Para ta stanie się świadkiem stworzenia przez doktora idealnego kochanka Rocky'ego Horrora.
- Czyta : Tomasz Knapik

z chomika OldVhsPl

 • 1,22 GB
 • 21 sie 14 19:19
obrazek
LEKTOR POLSKI
DVDRip

Horror

W czasach przed naszą erą, kapłan Aziru kochał się w pięknej Kiyi. Nie mógł się oprzeć jej urokowi i uczuciu, które ich łączyły i pocałował ją, za co musiał ponieść karę. Został żywcem zmumifikowany, a na grobowiec, w którym został pochowany, rzucono klątwę. Tysiące lat później, spokój zmarłego kapłana zostaje zakłócony i jego ciało ożywa. Chce za wszelką cenę odzyskać swą ukochaną. W tym samym czasie, dziennikarkę Sandrę, która jest niezwykle podobna do Kiyi, dręczą dziwne koszmary. Aziru odnajduje w niej swą dawną miłość...

z chomika Zig-Zig

 • 1,13 GB
 • 11 sie 14 18:15
obrazek
LEKTOR POLSKI
VHSRip

Horror, Sci-Fi

Załoga atomowego okrętu podwodnego DeepStar Six wyrusza w mroczne i tajemnicze głębiny oceanu. Ich misja ma na celu budowę tajnej podwodnej bazy marynarki wojennej. Wkrótce przekonają się, że otchłanie kryją przerażające zagrożenie, przed którym nie ma ucieczki. Okazuje się, że nie wszyscy obcy pochodzą z kosmosu.
- Czyta: Tomasz Knapik

z chomika grzesio39

 • 1,36 GB
 • 9 sie 14 15:40
obrazek
WERSJA ANGIELSKA
DVDRip

Horror

Młoda pisarka Leslie (Leslie Cumming) i jej przyjaciel, fotograf Gary (David Hasselhoff) nielegalnie przebywają od kilku dni w opuszczonym dużym domu na wyspie u wybrzeży stanu Massachusetts. Leslie przygotowuje książkę o czarach i czarownicach, a dom ma sławę nawiedzonego - Gary stara się sfotografować jakieś duchy. Niespodziewanie na wyspę przybywa zamożne starsze małżeństwo - deweloperzy Freddie i Rose Brooks (Robert Champagne i Annie Ross). Towarzyszy im ciężarna córka Jane (Linda Blair), 9-letni syn Tommy (Michael Manchester), architektka Linda Sullivan (Catherine Hickland) i pośrednik handlu nieruchomościami Jerry (Rick Farnsworth). Wszyscy mieli w ciągu ostatnich kilku dni wizje tajemniczej starej kobiety w czerni. Okazuje się, że dom zamieszkiwała kiedyś gwiazda filmowa (Hildegard Knef), która po przejściu na emeryturę praktykowała ponoć czarną magię. Wkrótce nadciąga sztorm i odcina całą grupę na wyspie...

z chomika preencesss12345

 • 5,0
 • 1,34 GB
 • 7 sie 14 23:52
obrazek
LEKTOR POLSKI
DVDRip

Horror, Akcja

W amsterdamskich kanałach zostaje popełnione makabryczne morderstwo na prostytutce. Jedyny świadek zdarzenia twierdzi, że zbrodni dokonał potwór zamieszkujący kanały. Śledztwa podejmuje się miejscowy detektyw oraz jeden z najlepszych nurków w Amsterdamie.
- Czyta: Jerzy Rosołowski

z chomika Zig-Zig

 • 1,37 GB
 • 7 sie 14 23:52
obrazek
LEKTOR POLSKI
DVDRip

Horror, Sci-Fi

Dobry dziennikarz zrobi wszystko aby zdobyć wiadomość na pierwszą stronę. Kiedy więc profesor Ethridge prowadzący zbrodnicze eksperymenty na zwierzętach w uniwersyteckim laboratorium odmawia studenckiej gazecie wywiadu frank zakrada się nocą do klatek z małpami . Błysk flesza wywołuje panikę, jeden z pawianów rzuca się na fotografa. Pogryziony Frank staje się niebezpieczny dla otoczenia, każdy kto się z nim zetkną zachowuje się tak samo. Jest tylko jedno wyjście: zabić nosiciela zarazy. ale to nie powstrzyma okrutnej choroby, która szerzy się w studenckim campusie.
- Czyta: Maciej Gudowski

z chomika Zig-Zig

 • 0,83 GB
 • 7 sie 14 23:36
obrazek
LEKTOR POLSKI
DVDRip

Horror

Cierpiąca na załamanie nerwowe pisarka Marie za poradą lekarza wyjeżdża na urlop. Miejscem jej wypoczynku ma być mały domu w lesie w pobliżu miejscowiści Drakho. Wszystko wydaje sie idealnie, gdyby nie wizje i koszmary Marie. Ukazuje sie w nich duch obłąkanej zakonnicy która zmarła przed rokiem. Marie dochodzi do wniosku ze zjawa chce przekazac jej wiadomosc dotyczącą mieszkańców pobliskiego miasteczka oraz znajdującej sie tam starej dzwonnicy. Jednak jest już za późno - okazuje sie że całe miasteczko jest opanowane przez żądne krwi wilkołaki. Marie jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie...

z chomika Natalisis

 • 0,88 GB
 • 2 sie 14 22:58
obrazek
LEKTOR  POLSKI
DVDRip

Horror

Dziesięcioosobowa grupa wyjeżdża w nagrodę za udział w konkursie do otwieranego po raz pierwszy od pięciuset lat zamku. Mają tam spędzić weekend, ale nie podejrzewają, że wpadli w pułapkę. W zamku czycha na nich bowiem tajemnicza bestia...

z chomika aquarius12

 • 0,88 GB
 • 2 sie 14 9:11
obrazek
LEKTOR POLSKI
DVDRip

Horror

Do małego miasteczka przybywa mężczyzna o imieniu Ian. Ma przy sobie tylko 15 dolarów i teczkę wypełnioną wycinkami z gazet na temat cyrkowca R.B Harker. Ian znajduję prace u mężczyzny mieszkajacego w kościele i jego córki. Pewnej nocy Ian i Elizabeth wybierają sie do dopiero co otworzonego cyrku Harkera. R.B Harker stworzył wokół siebie "Muzeum Odmieńców" w którym mozna zobaczyć największe dziwadła na świecie. Nastepnej nocy Ian doznaje przemiany w wilkołaka. Kiedy Harker sie o tym dowiaduje umieszcza go jako eksponat w swoim muzeum.

z chomika Natalisis

 • 0,81 GB
 • 1 sie 14 15:20
obrazek
LEKTOR POLSKI
VHSRip

Horror

Na przyjęcie jeden z gości przynosi planszę Ouija. Zebrani próbują skontaktować się z duchem, którego on zna - udaje im się. Dla mężczyzny, który przyniósł planszę, staje się oczywiste, że jest to zły duch. Wbrew ostrzeżeniom, aby nie używać planszy samemu, pewna kobieta robi to. Wtedy zaczyna dręczyć ją zły duch, którego celem jest jej opętanie, aby móc wrócić na ziemię.
- Czyta: Lucjan Szołajski

z chomika grzesio39

 • 1,27 GB
 • 31 lip 14 15:05

Strażnik doliny śmierci - Memorial valley massacre [1989] DVDRip Lektor PL


obrazek
LEKTOR  POLSKI
DVDRip

Horror

Zacząć należy od tego, że film ma dwie wersje: "Memorial Valley Massacre" oraz "Son of a Sleepaway Camp". Ten drugi tytuł mówi nam wyraźnie jakim filmem prawdopodobnie inspirowali się twórcy tego dzieła. Obie wersje nie różnią się praktycznie niczym poza zmienionym tytułem i muzyczką na początku i przy końcowych napisach.
Memorial Valley to piekna i dzika dolina, która obecnie została zamieniona na tereny campingowe. Jak co roku, tak i teraz ośrodek rekreacyjny musi być otwarty zgodnie z planem. Niestety pojawiaja się problemy. W tym czasie zaczynają przybywac goście. Pomimo napotkanych trudności właściciel zachęca do pozostania na campingu. Turyści zajmują przydzielone miejsca, strasznie przy tym hałasując. W grocie z dala, od gwaru, mieszka samotny, dziki chłopak, który opiekuje się dzika doliną. Niestety jego spokój i harmonia zostają naruszone. Postanawia bronić swej doliny, rozpoczyna polowanie...
- Czyta: Lucjan Szołajski

z chomika LMR

1 komentarz

 • 1,77 GB
 • 31 lip 14 10:05
obrazek
LEKTOR  POLSKI
TVRip

Horror

W przyrodzie drzemią potężne siły, niektóre z nich mogą nawet zagrozić istnieniu ludzkości. Do takich sił można zaliczyć niezwykle rzadki gatunek mrówek Marabunta, gigantycznych insektów, które niszczą wszystko, co napotkają na swej drodze. Okazuje się, że pojawiły się w Burly Pines, w jednym z miast na Alasce. Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się plagi gigantycznych mrówek, władze postanawiają wysadzić miasto w powietrze.

z chomika dagaj62

 • 700,0 MB
 • 21 lip 14 21:55

Duch z centrum handlowego. Zemsta Eric'a - Phantom of the mall. Eric's revenge [1989] DVDRip Lektor PL


obrazek
LEKTOR POLSKI
DVDRip

Horror

Tytuowy bohater - Eric Matthews, jest właścicielem wielkiego domu. Grupa zachłannych ludzi chce zbudować na jego miejscu centrum handlowe. Wynajmują więc kogoś by spalił dom. Eric zostaje dotkliwie poparzony, jednak udaje mu się przeżyć. Rok później centrum handlowe zostaje otwarte. Jednak nikt nie zdaje sobie sprawy, że Eric mieszka w jego podziemiach i jest na prawdę wściekły...

z chomika LMR

1 komentarz

 • 1,06 GB
 • 21 lip 14 21:55

Bal przebierańców - Hollow gate [1988] DVDRip Lektor PL


obrazek
LEKTOR POLSKI
DVDRip

Horror

Film przedstawia historię Marka, który jako młody chłopiec omal nie został utopiony przez ojca. Te traumatyczne przeżycia z młodości wydają się mieć poważne konsekwencje w życiu dorosłego już mężczyzny. Zafascynowany świętem Halloween zwabia do domu czwórkę młodych ludzi. Nie zdająca sobie sprawy z powagi sytuacji młodzi przyjmują zaproszenie, a przekraczając próg domu...podpisują na siebie ostateczny wyrok śmierci.

z chomika LMR

1 komentarz

 • 1,22 GB
 • 21 lip 14 21:55

Mordercza lalka - Death doll [1989] DVDRip Lektor PL


obrazek
LEKTOR POLSKI
DVDRip

Horror

Pewna kobieta wraz ze swym wybrankiem trafia do małego antykwariatu, gdzie ich uwagę przykuwa automat do wróżb. Na nieszczęście dla młodej pary złowieszcza wróżba z automatu zaczyna się spełniać w rzeczywistości - Bobby, narzeczony Trish wkrótce po osobliwej przygodzie z automatem ginie w tajemniczych okolicznościach. Z czasem niebezpieczeństwo dotyka również zrozpaczonej dziewczyny - zaczyna być obserwowana i prześladowana przez tajemniczego maniaka, którego znakiem rozpoznawczym jest dziecięca lalka. Giną kolejne osoby z otoczenia Trish, a przy ich zmasakrowanych zwłokach zawsze znajduje się dziecięca zabawka. Dziewczyna przeczuwa, że konfrontacja ze złem jest nieunikniona...

z chomika LMR

1 komentarz

 • 1,32 GB
 • 21 lip 14 21:55

Umysł poza kontrolą - Brainslasher [1992] DVDRip Lektor PL


obrazek
LEKTOR POLSKI
DVDRip

Horror, Sci-Fi

W Ziemia po wojnie atomowej. Zdrowa część populacji ludzkiej schowała się głęboko pod powierzchnią. W ogromnym, nadzorowanym przez specjalny system mieście, ludzie spędzają większość swego czasu w sztucznych, wytworzonych przez komputer światach. Wszystko tam jest takie, jakie chce poszczególna osoba. Pogrążony we śnie człowiek przeżywa najbardziej nieprawdopodobne historie. Żyje we własnym świecie, budzi się tylko na posiłki. Jedyną buntującą się przeciwko takiemu życiu osobą jest Judy. Dziewczyna robi wszystko, aby tylko nie spać. Słucha muzyki, ćwiczy, a nade wszystko rozmyśla o zaginionym dawno ojcu. Z matką niestety nie może znaleźć wspólnego języka. Pewnego dnia zdenerwowana Judy wkracza w sen matki. Ingeruje tak brutalnie, że ją zabija. Jest to pierwszy przypadek złamania systemu, dziewczyna musi zostać przykładnie ukarana. Operator systemu komputerowego skazuje ją na banicję. Judy zostaje zapakowana do dużego worka i uśpiona. Budzi się na spalonej słońcem ziemi. Obok na trzech krzyżach przybite są ludzkie zwłoki. Jak okiem sięgnąć pustynia.
- Czyta: Tomasz Knapik

z chomika LMR

1 komentarz

 • 1,38 GB
 • 21 lip 14 9:23
obrazek
LEKTOR  POLSKI
VHSRip

Horror, Komedia

Charlie i Rachel uciekają z domu aby wziąć ślub w Las Vegas. Podczas podróży zostają zaatakowani przez potwora, który zabiera Rachel do piekła. Ma ona stać się tam jedną z nałożnic szatana.
- Czyta: Tomasz Knapik

z chomika grzesio39

 • 5,0
 • 1,36 GB
 • 21 lip 14 9:22
obrazek
LEKTOR  POLSKI
VHSRip

Horror

W posępnym, kryjącym tajemnicę klasztorze, spotykają się: ojciec John, mnich oddający się medytacji i Laura Scheaefer, fotograf. Laura odkrywa sekret klasztoru. Opętuje ją siła zła z przeszłości.
Seria tajemniczych morderstw prowadzi do finałowego starcia ciała i duszy.

z chomika grzesio39

1 komentarz

 • 1,31 GB
 • 21 lip 14 9:22
obrazek
LEKTOR  POLSKI
VHSRip

Horror, Sci-Fi

Przyszłość. Ludzie nieustannie udają się w świat kosmosu. Richter Dynamics RFN i NTI USA. Tak się nazywają walczące między sobą korporacje. Jedna niemiecka, druga amerykańska. Pewnego dnia na Tytanie dwóch astronautów natyka się na dziwną kapsułę. Znajduje się w niej ciało jakiegoś stwora. Jeden z nich zostaje zaatakowany przez bezmyślność. W tym samym czasie na pewną stację badawczą, która dryfuje w przestworzach leci statek kosmiczny. W końcu dochodzi do zderzenia i stacja oczywiście zamienia się w drobne kawałeczki. Po chwili akcja przenosi się do pewnego statku kosmicznego. Wkrótce zaatakuje ich jakiś obcy. Rozpoczyna się krwawa walka...
- Czyta: Tomasz Knapik

z chomika grzesio39

 • 700,0 MB
 • 15 lip 14 22:36
obrazek
LEKTOR  POLSKI
DVDRip

Horror, Sci-Fi

Kosmiczny mediator, porucznik Steve Krieger otrzymał sygnał SOS z odległej planety Phaebon. Wiadomość wysłała doktor Emily Stote, która nie może uporać się z rzadką chorobą, jaka pojawiła się na jej planecie. Chorobę wywołuje niezwykle niebezpieczny wirus DD-5, z którym genetycy Pheabonu walczą już od jakiegoś czasu, niestety, bezskutecznie.

z chomika adamku75

 • 5,0
 • 702,4 MB
 • 14 lip 14 20:13
obrazek
LEKTOR  POLSKI
VHSRip

Horror, Sci-Fi

Na prywatnej amerykańskiej uczelni młody, niezwykle zdolny genetyk, dr Peter Houseman (Gene LeBrock) prowadzi badania nad wprowadzeniem do genomu człowieka specjalnej substancji, która umożliwi ludzkiemu organizmowi walkę z wszelkimi chorobami, a w perspektywie - nawet nieśmiertelność. Władze uczelni uważają go jednak za szarlatana i odmawiają środków na dalsze badania. Zdesperowany Houseman wstrzykuje serum samemu sobie. Jednak wskutek konfliktu chromosomalnego najpierw dopuszcza się kilku makabrycznych morderstw, potem zaś zaczyna ulegać przerażającej przemianie...

z chomika grzesio39

« poprzednia stronanastępna strona »
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  307
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  1516
 • pliki muzyczne
  0

1839 plików
1101,13 GB

zypek2014

zypek2014 napisano 13.09.2014 10:34

zgłoś do usunięcia
Android-2012

Android-2012 napisano 13.09.2014 13:13

zgłoś do usunięcia

Pitusiaa

Pitusiaa napisano 14.09.2014 10:48

zgłoś do usunięcia
obrazek
m77mat77

m77mat77 napisano 14.09.2014 16:49

zgłoś do usunięcia
hity.tvp

hity.tvp napisano 15.09.2014 23:14

zgłoś do usunięcia
BollywoodGocha2308

BollywoodGocha2308 napisano 16.09.2014 05:28

zgłoś do usunięcia
W kazda niedziele 20 GB na wszystkie foldery start o 19.00

obrazek

Ponadto oferuje:

*Aplikacje na ANDROIDA *Dyskografie * Audiobooki *E-booki *Diety i gimnastyka odchudzajaca * Dystrybucje LINUXA *Dobre i sprawdzone programy *Nauka jezykow * Gry na PC *Szeroki wybór kultowych seriali *Filmy fabularne * dokumentalne * religijne * ....... oraz potezna kolekcja filmow Bollywood *

skarbnicawiedzy

skarbnicawiedzy napisano 16.09.2014 14:19

zgłoś do usunięcia
Serdecznie zapraszam do mnie

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności