zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
VHSRip
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna VHS

widziany: dzisiaj o 20:28

dodatkowe uprawnienia
 • pliki muzyczne
  317
 • pliki wideo
  7810
 • obrazy
  1456
 • dokumenty
  657

10422 plików
4643,41 GB

Ukryj opis
Ostatnio pobierane pliki Ostatnio pobierane pliki
Części ciała - Body Parts 1991 Lektor PL.flv play
. LEKTOR  POLSKI FLV Horror Gdy Bill Chrashank ...
DZIWOLĄGI Freaks napisy PL.rmvb play
NAPISY POLSKIE (dramat, horror USA 1932) Opowieść o ...
Duch - Poltergeist 1982 DVDRip Lektor PL.AVI play
LEKTOR POLSKI DVDRip Horror Szczęśliwa rodzina ...
komentarz1
Atak potworów. Białe zombie -  The attack of the killerbs. Whie zombie 1932 TVRip Lektor PL.avi play
LEKTOR  POLSKI TVRip Horror Skrócona wersja fil ...
komentarz1
Psychoza - Psycho - 1960 DVDRip Lektor PL.avi play
LEKTOR POLSKI DVDRip Horror, Thriller W epokow ...
DENTYSTA - TVRIP LEKTOR PL.rmvb play
HORROR ROK PRODUKCJI 1996 OBSADA - MARK RUFFALO,EARL ...
Galaktyka grozy - Galaxy of terror 1981 DVDRip CD2 Lektor PL.avi play
LEKTOR  POLSKI DVDRip CD 2 Horror, Akcja, Sci-Fi ...
Galaktyka grozy - Galaxy of terror 1981 DVDRip CD1 Lektor PL.avi play
LEKTOR  POLSKI DVDRip CD 1 Horror, Akcja, Sci-Fi ...
K-9000 - 1991 VHSRip Lektor PL.avi play
LEKTOR POLSKI VHSRip Sci-Fi, Kryminał Detektyw ...
Grizzly - 1976 BDRip Lektor PL.mkv play
LEKTOR  POLSKI BDRip Horror W parku narodowym, ...
HORRORY DO ROKU 1998
« poprzednia stronanastępna strona »
 • 1,21 GB
 • 30 sie 14 15:14
obrazek
LEKTOR  POLSKI
BDRip

Horror

W parku narodowym, bestialsko zostały zamordowane dwie dziewczyny, wszystko wskazuje na to, że zrobił to niedźwiedź. Właściciel parku wysyła myśliwich, do pozbycia się okrutnej bestii. Jednak to nic nie daje, więc Leśniczy Michael Kenny (Christopher Goerge) wraz z ze swoimi przyjaciółmi Don'em Stober'em (Andrew Prine) i Arthur'em Scott'em (Richard Jaeckel) i innymi leśniczymi i niektórymi myśliwymi, razem chcą położyć rzeźni krez.

z chomika mysz31

 • 1,37 GB
 • 28 sie 14 22:27
obrazek
LEKTOR  POLSKI
BDRip

Horror, Komedia, Musical

Film, który doskonale spełnia wszystkie założenia filmu kultowego opracowane przez Umberto Eco. Od 25 lat jest bez przerwy pokazywany w kinach amerykańskich i ma swoje niezwykle oddane grono wielbicieli. "Rocky Horror Picture Show" to niesamowita mieszanka komedii, horroru i musicalu. Do tajemniczego zamku zamieszkiwanego przez groźnego doktora Frank-N-Furtera pewnej nocy trafiają Janet i Brad, którym zepsuł się samochód. Para ta stanie się świadkiem stworzenia przez doktora idealnego kochanka Rocky'ego Horrora.
- Czyta : Tomasz Knapik

z chomika OldVhsPl

 • 1,22 GB
 • 21 sie 14 19:19
obrazek
LEKTOR POLSKI
DVDRip

Horror

W czasach przed naszą erą, kapłan Aziru kochał się w pięknej Kiyi. Nie mógł się oprzeć jej urokowi i uczuciu, które ich łączyły i pocałował ją, za co musiał ponieść karę. Został żywcem zmumifikowany, a na grobowiec, w którym został pochowany, rzucono klątwę. Tysiące lat później, spokój zmarłego kapłana zostaje zakłócony i jego ciało ożywa. Chce za wszelką cenę odzyskać swą ukochaną. W tym samym czasie, dziennikarkę Sandrę, która jest niezwykle podobna do Kiyi, dręczą dziwne koszmary. Aziru odnajduje w niej swą dawną miłość...

z chomika Zig-Zig

 • 1,13 GB
 • 11 sie 14 18:15
obrazek
LEKTOR POLSKI
VHSRip

Horror, Sci-Fi

Załoga atomowego okrętu podwodnego DeepStar Six wyrusza w mroczne i tajemnicze głębiny oceanu. Ich misja ma na celu budowę tajnej podwodnej bazy marynarki wojennej. Wkrótce przekonają się, że otchłanie kryją przerażające zagrożenie, przed którym nie ma ucieczki. Okazuje się, że nie wszyscy obcy pochodzą z kosmosu.
- Czyta: Tomasz Knapik

z chomika grzesio39

 • 1,36 GB
 • 9 sie 14 15:40
obrazek
WERSJA ANGIELSKA
DVDRip

Horror

Młoda pisarka Leslie (Leslie Cumming) i jej przyjaciel, fotograf Gary (David Hasselhoff) nielegalnie przebywają od kilku dni w opuszczonym dużym domu na wyspie u wybrzeży stanu Massachusetts. Leslie przygotowuje książkę o czarach i czarownicach, a dom ma sławę nawiedzonego - Gary stara się sfotografować jakieś duchy. Niespodziewanie na wyspę przybywa zamożne starsze małżeństwo - deweloperzy Freddie i Rose Brooks (Robert Champagne i Annie Ross). Towarzyszy im ciężarna córka Jane (Linda Blair), 9-letni syn Tommy (Michael Manchester), architektka Linda Sullivan (Catherine Hickland) i pośrednik handlu nieruchomościami Jerry (Rick Farnsworth). Wszyscy mieli w ciągu ostatnich kilku dni wizje tajemniczej starej kobiety w czerni. Okazuje się, że dom zamieszkiwała kiedyś gwiazda filmowa (Hildegard Knef), która po przejściu na emeryturę praktykowała ponoć czarną magię. Wkrótce nadciąga sztorm i odcina całą grupę na wyspie...

z chomika preencesss12345

 • 5,0
 • 1,34 GB
 • 7 sie 14 23:52
obrazek
LEKTOR POLSKI
DVDRip

Horror, Akcja

W amsterdamskich kanałach zostaje popełnione makabryczne morderstwo na prostytutce. Jedyny świadek zdarzenia twierdzi, że zbrodni dokonał potwór zamieszkujący kanały. Śledztwa podejmuje się miejscowy detektyw oraz jeden z najlepszych nurków w Amsterdamie.
- Czyta: Jerzy Rosołowski

z chomika Zig-Zig

 • 1,37 GB
 • 7 sie 14 23:52
obrazek
LEKTOR POLSKI
DVDRip

Horror, Sci-Fi

Dobry dziennikarz zrobi wszystko aby zdobyć wiadomość na pierwszą stronę. Kiedy więc profesor Ethridge prowadzący zbrodnicze eksperymenty na zwierzętach w uniwersyteckim laboratorium odmawia studenckiej gazecie wywiadu frank zakrada się nocą do klatek z małpami . Błysk flesza wywołuje panikę, jeden z pawianów rzuca się na fotografa. Pogryziony Frank staje się niebezpieczny dla otoczenia, każdy kto się z nim zetkną zachowuje się tak samo. Jest tylko jedno wyjście: zabić nosiciela zarazy. ale to nie powstrzyma okrutnej choroby, która szerzy się w studenckim campusie.
- Czyta: Maciej Gudowski

z chomika Zig-Zig

 • 0,83 GB
 • 7 sie 14 23:36
obrazek
LEKTOR POLSKI
DVDRip

Horror

Cierpiąca na załamanie nerwowe pisarka Marie za poradą lekarza wyjeżdża na urlop. Miejscem jej wypoczynku ma być mały domu w lesie w pobliżu miejscowiści Drakho. Wszystko wydaje sie idealnie, gdyby nie wizje i koszmary Marie. Ukazuje sie w nich duch obłąkanej zakonnicy która zmarła przed rokiem. Marie dochodzi do wniosku ze zjawa chce przekazac jej wiadomosc dotyczącą mieszkańców pobliskiego miasteczka oraz znajdującej sie tam starej dzwonnicy. Jednak jest już za późno - okazuje sie że całe miasteczko jest opanowane przez żądne krwi wilkołaki. Marie jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie...

z chomika Natalisis

 • 0,88 GB
 • 2 sie 14 22:58
obrazek
LEKTOR  POLSKI
DVDRip

Horror

Dziesięcioosobowa grupa wyjeżdża w nagrodę za udział w konkursie do otwieranego po raz pierwszy od pięciuset lat zamku. Mają tam spędzić weekend, ale nie podejrzewają, że wpadli w pułapkę. W zamku czycha na nich bowiem tajemnicza bestia...

z chomika aquarius12

 • 0,88 GB
 • 2 sie 14 9:11
obrazek
LEKTOR POLSKI
DVDRip

Horror

Do małego miasteczka przybywa mężczyzna o imieniu Ian. Ma przy sobie tylko 15 dolarów i teczkę wypełnioną wycinkami z gazet na temat cyrkowca R.B Harker. Ian znajduję prace u mężczyzny mieszkajacego w kościele i jego córki. Pewnej nocy Ian i Elizabeth wybierają sie do dopiero co otworzonego cyrku Harkera. R.B Harker stworzył wokół siebie "Muzeum Odmieńców" w którym mozna zobaczyć największe dziwadła na świecie. Nastepnej nocy Ian doznaje przemiany w wilkołaka. Kiedy Harker sie o tym dowiaduje umieszcza go jako eksponat w swoim muzeum.

z chomika Natalisis

 • 0,81 GB
 • 1 sie 14 15:20
obrazek
LEKTOR POLSKI
VHSRip

Horror

Na przyjęcie jeden z gości przynosi planszę Ouija. Zebrani próbują skontaktować się z duchem, którego on zna - udaje im się. Dla mężczyzny, który przyniósł planszę, staje się oczywiste, że jest to zły duch. Wbrew ostrzeżeniom, aby nie używać planszy samemu, pewna kobieta robi to. Wtedy zaczyna dręczyć ją zły duch, którego celem jest jej opętanie, aby móc wrócić na ziemię.
- Czyta: Lucjan Szołajski

z chomika grzesio39

 • 1,27 GB
 • 31 lip 14 15:05

Strażnik doliny śmierci - Memorial valley massacre [1989] DVDRip Lektor PL


obrazek
LEKTOR  POLSKI
DVDRip

Horror

Zacząć należy od tego, że film ma dwie wersje: "Memorial Valley Massacre" oraz "Son of a Sleepaway Camp". Ten drugi tytuł mówi nam wyraźnie jakim filmem prawdopodobnie inspirowali się twórcy tego dzieła. Obie wersje nie różnią się praktycznie niczym poza zmienionym tytułem i muzyczką na początku i przy końcowych napisach.
Memorial Valley to piekna i dzika dolina, która obecnie została zamieniona na tereny campingowe. Jak co roku, tak i teraz ośrodek rekreacyjny musi być otwarty zgodnie z planem. Niestety pojawiaja się problemy. W tym czasie zaczynają przybywac goście. Pomimo napotkanych trudności właściciel zachęca do pozostania na campingu. Turyści zajmują przydzielone miejsca, strasznie przy tym hałasując. W grocie z dala, od gwaru, mieszka samotny, dziki chłopak, który opiekuje się dzika doliną. Niestety jego spokój i harmonia zostają naruszone. Postanawia bronić swej doliny, rozpoczyna polowanie...
- Czyta: Lucjan Szołajski

z chomika LMR

1 komentarz

 • 1,77 GB
 • 31 lip 14 10:05
obrazek
LEKTOR  POLSKI
TVRip

Horror

W przyrodzie drzemią potężne siły, niektóre z nich mogą nawet zagrozić istnieniu ludzkości. Do takich sił można zaliczyć niezwykle rzadki gatunek mrówek Marabunta, gigantycznych insektów, które niszczą wszystko, co napotkają na swej drodze. Okazuje się, że pojawiły się w Burly Pines, w jednym z miast na Alasce. Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się plagi gigantycznych mrówek, władze postanawiają wysadzić miasto w powietrze.

z chomika dagaj62

 • 700,0 MB
 • 21 lip 14 21:55

Duch z centrum handlowego. Zemsta Eric'a - Phantom of the mall. Eric's revenge [1989] DVDRip Lektor PL


obrazek
LEKTOR POLSKI
DVDRip

Horror

Tytuowy bohater - Eric Matthews, jest właścicielem wielkiego domu. Grupa zachłannych ludzi chce zbudować na jego miejscu centrum handlowe. Wynajmują więc kogoś by spalił dom. Eric zostaje dotkliwie poparzony, jednak udaje mu się przeżyć. Rok później centrum handlowe zostaje otwarte. Jednak nikt nie zdaje sobie sprawy, że Eric mieszka w jego podziemiach i jest na prawdę wściekły...

z chomika LMR

1 komentarz

 • 1,06 GB
 • 21 lip 14 21:55

Bal przebierańców - Hollow gate [1988] DVDRip Lektor PL


obrazek
LEKTOR POLSKI
DVDRip

Horror

Film przedstawia historię Marka, który jako młody chłopiec omal nie został utopiony przez ojca. Te traumatyczne przeżycia z młodości wydają się mieć poważne konsekwencje w życiu dorosłego już mężczyzny. Zafascynowany świętem Halloween zwabia do domu czwórkę młodych ludzi. Nie zdająca sobie sprawy z powagi sytuacji młodzi przyjmują zaproszenie, a przekraczając próg domu...podpisują na siebie ostateczny wyrok śmierci.

z chomika LMR

1 komentarz

 • 1,22 GB
 • 21 lip 14 21:55

Mordercza lalka - Death doll [1989] DVDRip Lektor PL


obrazek
LEKTOR POLSKI
DVDRip

Horror

Pewna kobieta wraz ze swym wybrankiem trafia do małego antykwariatu, gdzie ich uwagę przykuwa automat do wróżb. Na nieszczęście dla młodej pary złowieszcza wróżba z automatu zaczyna się spełniać w rzeczywistości - Bobby, narzeczony Trish wkrótce po osobliwej przygodzie z automatem ginie w tajemniczych okolicznościach. Z czasem niebezpieczeństwo dotyka również zrozpaczonej dziewczyny - zaczyna być obserwowana i prześladowana przez tajemniczego maniaka, którego znakiem rozpoznawczym jest dziecięca lalka. Giną kolejne osoby z otoczenia Trish, a przy ich zmasakrowanych zwłokach zawsze znajduje się dziecięca zabawka. Dziewczyna przeczuwa, że konfrontacja ze złem jest nieunikniona...

z chomika LMR

1 komentarz

 • 1,32 GB
 • 21 lip 14 21:55

Umysł poza kontrolą - Brainslasher [1992] DVDRip Lektor PL


obrazek
LEKTOR POLSKI
DVDRip

Horror, Sci-Fi

W Ziemia po wojnie atomowej. Zdrowa część populacji ludzkiej schowała się głęboko pod powierzchnią. W ogromnym, nadzorowanym przez specjalny system mieście, ludzie spędzają większość swego czasu w sztucznych, wytworzonych przez komputer światach. Wszystko tam jest takie, jakie chce poszczególna osoba. Pogrążony we śnie człowiek przeżywa najbardziej nieprawdopodobne historie. Żyje we własnym świecie, budzi się tylko na posiłki. Jedyną buntującą się przeciwko takiemu życiu osobą jest Judy. Dziewczyna robi wszystko, aby tylko nie spać. Słucha muzyki, ćwiczy, a nade wszystko rozmyśla o zaginionym dawno ojcu. Z matką niestety nie może znaleźć wspólnego języka. Pewnego dnia zdenerwowana Judy wkracza w sen matki. Ingeruje tak brutalnie, że ją zabija. Jest to pierwszy przypadek złamania systemu, dziewczyna musi zostać przykładnie ukarana. Operator systemu komputerowego skazuje ją na banicję. Judy zostaje zapakowana do dużego worka i uśpiona. Budzi się na spalonej słońcem ziemi. Obok na trzech krzyżach przybite są ludzkie zwłoki. Jak okiem sięgnąć pustynia.
- Czyta: Tomasz Knapik

z chomika LMR

1 komentarz

 • 1,38 GB
 • 21 lip 14 9:23
obrazek
LEKTOR  POLSKI
VHSRip

Horror, Komedia

Charlie i Rachel uciekają z domu aby wziąć ślub w Las Vegas. Podczas podróży zostają zaatakowani przez potwora, który zabiera Rachel do piekła. Ma ona stać się tam jedną z nałożnic szatana.
- Czyta: Tomasz Knapik

z chomika grzesio39

 • 5,0
 • 1,36 GB
 • 21 lip 14 9:22
obrazek
LEKTOR  POLSKI
VHSRip

Horror

W posępnym, kryjącym tajemnicę klasztorze, spotykają się: ojciec John, mnich oddający się medytacji i Laura Scheaefer, fotograf. Laura odkrywa sekret klasztoru. Opętuje ją siła zła z przeszłości.
Seria tajemniczych morderstw prowadzi do finałowego starcia ciała i duszy.

z chomika grzesio39

1 komentarz

 • 1,31 GB
 • 21 lip 14 9:22
obrazek
LEKTOR  POLSKI
VHSRip

Horror, Sci-Fi

Przyszłość. Ludzie nieustannie udają się w świat kosmosu. Richter Dynamics RFN i NTI USA. Tak się nazywają walczące między sobą korporacje. Jedna niemiecka, druga amerykańska. Pewnego dnia na Tytanie dwóch astronautów natyka się na dziwną kapsułę. Znajduje się w niej ciało jakiegoś stwora. Jeden z nich zostaje zaatakowany przez bezmyślność. W tym samym czasie na pewną stację badawczą, która dryfuje w przestworzach leci statek kosmiczny. W końcu dochodzi do zderzenia i stacja oczywiście zamienia się w drobne kawałeczki. Po chwili akcja przenosi się do pewnego statku kosmicznego. Wkrótce zaatakuje ich jakiś obcy. Rozpoczyna się krwawa walka...
- Czyta: Tomasz Knapik

z chomika grzesio39

 • 700,0 MB
 • 15 lip 14 22:36
obrazek
LEKTOR  POLSKI
DVDRip

Horror, Sci-Fi

Kosmiczny mediator, porucznik Steve Krieger otrzymał sygnał SOS z odległej planety Phaebon. Wiadomość wysłała doktor Emily Stote, która nie może uporać się z rzadką chorobą, jaka pojawiła się na jej planecie. Chorobę wywołuje niezwykle niebezpieczny wirus DD-5, z którym genetycy Pheabonu walczą już od jakiegoś czasu, niestety, bezskutecznie.

z chomika adamku75

 • 5,0
 • 702,4 MB
 • 14 lip 14 20:13
obrazek
LEKTOR  POLSKI
VHSRip

Horror, Sci-Fi

Na prywatnej amerykańskiej uczelni młody, niezwykle zdolny genetyk, dr Peter Houseman (Gene LeBrock) prowadzi badania nad wprowadzeniem do genomu człowieka specjalnej substancji, która umożliwi ludzkiemu organizmowi walkę z wszelkimi chorobami, a w perspektywie - nawet nieśmiertelność. Władze uczelni uważają go jednak za szarlatana i odmawiają środków na dalsze badania. Zdesperowany Houseman wstrzykuje serum samemu sobie. Jednak wskutek konfliktu chromosomalnego najpierw dopuszcza się kilku makabrycznych morderstw, potem zaś zaczyna ulegać przerażającej przemianie...

z chomika grzesio39

 • 5,0
 • 668,1 MB
 • 14 lip 14 20:08
obrazek
LEKTOR  POLSKI
VHSRip

Horror, Sci-Fi

Film utrzymany w konwencji takich filmów jak "Obcy" czy "Predator". Ściśle tajny eksperyment powołuje do życia inteligentne twory: psa myśliwskiego o imieniu Einstein i Outsidera-monstrum nastawione na zabijanie. W filmie dochodzi do konfrontacji pomiędzy najlepszym przyjacielem człowieka a kreaturą.

z chomika kinoman2

 • 5,0
 • 1,12 GB
 • 14 lip 14 20:08
obrazek
LEKTOR  POLSKI
VHSRip

Horror, Sci-Fi

Pewna rodzina opiekuje się genetycznie zmodyfikowanym psem, który dzięki manipulacjom naukowców zyskał świadomość i inteligencję. Pies potrafi za pomocą myśli nawiązywać kontakt z morderczym potworem wyhodowanym w tym samym laboratorium.

z chomika grzesio39

 • 1,0
 • 723,9 MB
 • 14 lip 14 20:08
obrazek
LEKTOR  POLSKI
DVDRip

Horror, Sci-Fi, Akcja

Młody chłopiec Travis Cornell (Corey Haim) przygarnia bezdomnego psa. Nie zdaje sobie sprawy, że ma do czynienia z uciekinierem z tajnego laboratorium, nadzwyczaj inteligentnym i rozumnym stworzeniem. Nie wie też, że przygarniając go wystawia się na wielkie niebezpieczeństwo, gdyż psa poszukują niebezpieczni ludzie z Lem Johansonem (Michael Ironside) na czele. Z czasem zapada decyzja, by jeden efekt doświadczeń odzyskać przy pomocy drugiego. Na poszukiwania psa rusza drugi stwór z laboratorium - zdecydowanie mniej przyjazny i sympatyczny...

- Nowa, ładna wersja DVDRip z polskim lektorem, nie widać "pikseli" jakie są w wersji o rozmiarze 481,5 MB -

z chomika Videoland

 • 1,09 GB
 • 13 lip 14 19:03
obrazek
LEKTOR POLSKI
VHSRip

Horror

Po egzorcyzmach wykonanych w zamku Draculi, które zmusiły go do opuszczenia swej siedziby, wampir poprzysięga krwawą zemstę na kapłanie, który je odprawił. Planuje przemienić jego młodą siostrzenicę, po czym uczynić z niej swoją narzeczoną. Czy komuś uda się przeciwstawić Księciu Ciemności?

z chomika Tygrys3

 • 1,04 GB
 • 3 lip 14 18:40
obrazek
LEKTOR  POLSKI
DVDRip

Horror, Akcja

Nowy Jork, Wigilia 1999 rok. Podczas prac przy budowie metra robotnicy odkopują 800 letni szkielet Celta oraz tajemniczy klucz. Wieść o zagadkowym odkryciu obiega cały świat. Dociera także do klasztoru w którymn mnisi-wojownicy, znani jako Rycerze Świątyni, zaalarmowani nowiną- wybierają swojego najzdolniejszego ucznia Lucasa, aby stawił czoła złym siłom. Według legendy, 2 tysiące lat temu Chrystus wtrącił Lucyfera w "Wielką Otchłań", zamykając drzwi Kluczem, który powierzył opiece mnichom. Jednak teraz Szatan ma wielką szansę na uwolnienie się z odchłani jedynie na przełomie Tysiącleci, dlatego też jego sługa Minion nie spocznie, dopóki nie dostanie Klucza, zaginionego setki lat temu, i nie uwolni swego pana. Lucas musi stoczyć walkę z nieśmiertelnym wysłannikiem szatana- Minionem i nie dopuścić, żeby siły zła ogarneły świat ludzki...
- Czyta: Maciej Gudowski

z chomika dewujek

 • 693,0 MB
 • 2 lip 14 22:22
obrazek
LEKTOR  POLSKI
DVDRip

Horror

Tajemnicze i niewyjaśnione zjawiska mają miejsce niemal codziennie. Właśnie takie trzy zdarzenia są tematem tego znakomitego thrillera. PO PIERWSZE: opowieść o nowożeńcach, którzy postanowili zwiedzić okolicę swego nowego domu. Gdy zabłądzili w pobliskich lasach, tajemniczy nieznajomy pospieszył z przerażającym ostrzeżeniem. PO DRUGIE: historia dwunastoletniej Amandy, którą rodzina zostawiła na noc samą w domu. Wkrótce odwiedzi ją nieproszony gość. PO TRZECIE: strudzony samotny wędrowiec szuka schronienia przed nagłą burzą w starym domu na pustkowiu. Tam powita go piękna tajemnicza kobieta, której mroczna przeszłość wciągnie także przybysza.

z chomika Emperor99

 • 403,5 MB
 • 1 lip 14 20:36
obrazek
LEKTOR  POLSKI
TVRip

Horror

Skrócona wersja filmu w ramach serialu.
Amerykańska rakieta, wystrzelona w kierunku planety wenus, z nieznanych przyczyn eksploduje przed osiągnięciem swojego celu. Powstała w wyniku wybuchu radiacja, dociera na ziemię i staje się przyczyną masowego zmartwychwstania nieboszczyków. W tym samym czasie, nieświadomi tego, Johnny i Barbara, zmierzają w odwiedziny na grób swojej matki. Po dotarciu na miejsce, Johnny nie jest w stanie odmówić sobie delikatnych żartów ze swojej siostry. Przypominając jej strachy z dzieciństwa, wmawia iż mężczyzna który nagle pojawił się na horyzoncie jest tu po to aby ich pożreć. Chwilę później, ku zdziwieniu brata, ów dżentelmen atakuje dziewczynę. Johnny rzuca się na pomoc lecz niestety zostaje zabity, tymczasem Barbara przerażona ucieka do samochodu, rozbijając go chwilę później. Kontynuując ucieczkę na piechotę dziewczyna, ścigana przez żywego trupa trafia do położonego na całkowitym odludzi, domu jednorodzinnego. W niedługim czasie trafi tam także czarnoskóry mężczyzna, Ben oraz pojawi się kilku innych ludzi. Wszyscy będą musieli stawić czoła coraz liczniejszym grupom zombie otaczającym domostwo.

z chomika Maxs4321

 • 497,5 MB
 • 21 cze 14 12:17
obrazek
WERSJA ANGIELSKA
VHSRip

Horror

Podejrzewany o skłonności psychopatyczne Malcolm zostaje zamknięty w odosobnionym zakładzie. Przyczyniła się do tego jego żona - Joan. Po pięciu latach pobytu w wariatkowie, dokładnie w Halloween Malcolm ucieka i postanawia zrobić byłej żonie krwawą niespodziankę. Pech chciał, że Joan umówiła się na randkę z nowym chłopakiem, a w domu została jedynie Linda - opiekunka jej 10-letniego syna Christophera. Malcolm rozpoczyna z dziewczyną straszliwą grę.

z chomika Zig-Zig

« poprzednia stronanastępna strona »
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  307
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  1519
 • pliki muzyczne
  0

1842 plików
1101,63 GB

FILMY_VIP_CHOMIKUJ

FILMY_VIP_CHOMIKUJ napisano 26.08.2014 17:11

zgłoś do usunięcia
filmy-123

filmy-123 napisano 27.08.2014 07:40

zgłoś do usunięcia
wiedzmin_XXXs

wiedzmin_XXXs napisano 27.08.2014 13:33

zgłoś do usunięcia
skarbnicawiedzy

skarbnicawiedzy napisano 27.08.2014 18:56

zgłoś do usunięcia
Zapraszam do mnie
m1f650pog

m1f650pog napisano 29.08.2014 02:54

zgłoś do usunięcia

Skonczyla mi sie kasa na koncie, weszlam w te darmowe doladowania co tak reklamuja...

Od poczatku myslalam ze to sciema a jednak nie! dostalam darmowe doladowanie do plusa za 30 zl.

To ta stronka: theshorte.tk/3655

c47qx407i4

c47qx407i4 napisano 30.08.2014 02:22

zgłoś do usunięcia

Skonczyla mi sie kasa na koncie, weszlam w te darmowe doladowania co tak reklamuja...

Od poczatku myslalam ze to sciema a jednak nie! dostalam darmowe doladowanie do plusa za 30 zl.

To ta stronka: theshorte.tk/358g

skarbnicawiedzy

skarbnicawiedzy napisano 31.08.2014 16:35

zgłoś do usunięcia
Serdecznie zapraszam do mnie
mariusz4699

mariusz4699 napisano 31.08.2014 19:08

zgłoś do usunięcia

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności