zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Tłumacz Google.apk

Twisteek / ►Android / ►Aplikacje / Tłumacz Google.apk
Download: Tłumacz Google.apk

3,17 MB

0,0 / 5  (0 głosów)

Tłumacz tekst w ponad 60 językach.
Tłumacz słowa i frazy w ponad 64 językach przy użyciu Tłumacza Google dla Androida. W większości języków możesz wymówić szukaną frazę i usłyszeć odpowiednie tłumaczenie.
Tłumacz Google umożliwia:
• Tłumaczenie tekstu w 64 językach.
• Tłumaczenie przez głosowe wprowadzanie tekstu zamiast wpisywania (w 17 językach).
• Zrób zdjęcie aparatem i zaznacz palcem tekst do przetłumaczenia (dostępne w Androidzie 2.3 i nowszych).
• Odsłuchiwanie tłumaczeń czytanych na głos (w 40 językach).
• Komunikowanie się z innymi osobami przy użyciu tłumaczeń w trybie konwersacji (wersja ALPHA, w 14 językach).
• Wyświetlanie tłumaczeń w trybie pełnego ekranu, aby ułatwiać ich odczytanie osobom wokół Ciebie.
• Oznaczanie ulubionych tłumaczeń gwiazdką, aby szybko przechodzić do nich nawet w trybie offline.
• Przechodzenie do historii tłumaczeń nawet w trybie offline.
• Wyświetlanie tłumaczeń w językach z zapisem innym niż łaciński (np. chińskim, japońskim itp.) przy użyciu znaków łacińskich, aby móc odczytywać je fonetycznie (np. Pinyin, Romaji).
• Wyświetlanie dodatkowych wyników ze słownika dla pojedynczych słów lub krótkich fraz.
• Wystarczy nacisnąć przycisk pisma ręcznego i napisać to, co ma być przetłumaczone.
Obsługiwane są tłumaczenia między następującymi językami:
afrikaans, albański, angielski, arabski, azerski, baskijski, bengalski, białoruski, bułgarski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), chorwacki, czeski, duński, esperanto, estoński, filipiński, fiński, francuski, galicyjski, grecki, gruziński, gudżarati, hebrajski, hindi, hiszpański, holenderski, indonezyjski, irlandzki, islandzki, japoński, jidysz, kannada, kataloński, koreański, kreolski haitański, litewski, łacina, łotewski, macedoński, malajski, maltański, niemiecki, norweski, ormiański, perski, polski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, suahili, szwedzki, tajski, tamilski, telugu, turecki, ukraiński, urdu, walijski, węgierski, wietnamski, włoski

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne foldery z plikami do pobrania
Inne pliki do pobrania z tego chomika
W szkole, w pracy, w podróży – bądź bliżej swoich znajomych dzięki najpopularniejszemu polskiemu komunikatorowi. GG na telefon pozwala na prowadzenie rozmów tekstowych i konferencyjnych. Możesz także wysyłać i odbierać maile, przesyłać pliki, grać ze znajomymi w popularne gry i słuchać radia internetowego. GG jest dostępne w telefonie, na komputerze i w przeglądarce – nieważne, jak z niego korzystasz, masz dostęp do tej samej listy kontaktów i archiwum rozmów. Szyfrowane połączenia gwarantują bezpieczeństwo i poufność Twoich rozmów.
OPEN.FM - otwórz się na największy wybór muzyki wszędzie tam, gdzie jesteś! Open FM to największa platforma muzyczna w Polsce. Do dyspozycji naszych słuchaczy oddaliśmy ponad 80 zróżnicowanych stacji z prawie 2.000 godzin - nieprzerywanej gadaniem - muzyki na dobę. Dzięki zaawansowanej technologii strumieniowania aplikacja Open FM nie wymaga szerokiego łącza internetowego ani dużych pakietów. Przez godzinę słuchania zużywa jedynie ok. 10 MB danych.
"Jezusicku! Ile dowcipów!" - Baca. Wesoła aplikacja zawierająca najlepsze polskie kawały w 27 kategoriach! Wszystkie dowcipy są przypisane do aplikacji, co oznacza, że nie musimy być podłączeni do Internetu, aby je przeglądać.
GŁÓWNE FUNKCJE • NOWY moduł Pomiar ruchu: Mierzy przesył danych przychodzących/wychodzących. • NOWY układ interfejsu użytkownika: Dostosowany do tabletów. • NOWY dodatek typu Widget: Pozwala kontrolować aplikację z poziomu pulpitu systemu Android. • Nowy Interfejs WWW: Zdalne sterowanie z obsługą funkcji zabezpieczających w razie kradzieży (blokada telefonu, śledzenie GPS, czyszczenie pamięci, itd.). • NOWY moduł SiteCorrect: Automatycznie poprawia błędnie wpisane adresy URL. • Antywirus: Skanuje zainstalowane aplikacje i zawartość karty pamięci na żądanie oraz przy pierwszym uruchomieniu nowej aplikacji. • Doradca ds. prywatności: Skanuje i wyświetla prawa dostępu i zamierzone działania zainstalowanych aplikacji. • Filtr SMS i połączeń: Odfiltrowuje wybrane przez użytkownika kontakty. • Anti-Theft: Ukryty moduł, który daje użytkownikowi zdalną kontrolę za pośrednictwem SMS lub WWW (blokada, lokalizowanie, syrena, czyszczenie pamięci, itd.). • Zarządzanie aplikacjami: Podaje listę aplikacji, ich rozmiar (MB), obciążenie CPU, wykorzystanie pamięci, itd. • Osłona WWW: Skanuje każdy odwiedzany adres URL i ostrzega w razie zarażenia złośliwym oprogramowaniem. • Optymalizacja pracy akumulatora: Moduł Anti-Theft zużywa energię akumulatora jedynie podczas wykonywania konkretnych zadań. • Zapora ogniowa (działa tylko na telefonach z instalacją w trybie root): Służy jako strażnik monitorujący ruch sieciowy. RECENZJE AV-TEST: "Biorąc pod uwagę bardzo dobry współczynnik wykrywania, jest to jeden z najlepszych produktów zabezpieczających na urządzenia z systemem Android." Techworld: "Jeden z najpełniej wyposażonych produktów zabezpieczających dla systemów Android dostępnych na rynku. Zestaw funkcji przewyższa nawet niektóre produkty komercyjne." Android and Me: "Najlepszy program antywirusowy na rynku." Android Police: "Niewiarygodnie silny konkurent wśród aplikacji zabezpieczających na urządzenia mobilne. Wszystkie funkcje wydają się działać znakomicie. Są po prostu dopracowane, intuicyjne i dobrze przemyślane."
Dzwoń za darmo do innych na Skype, a w drodze – na telefony – po stawkach Skype Prowadzenie bezpłatnych rozmów głosowych i rozmów wideo ze wszystkimi użytkownikami Skype'a, niezależnie od tego, czy korzystają z Androida, iPhone'a, Maca, czy peceta, a także wysyłanie wiadomości błyskawicznych do znajomych i członków rodziny na całym świecie. Funkcje: - Bezpłatne* wiadomości błyskawiczne oraz rozmowy głosowe i rozmowy wideo między użytkownikami Skype'a przez sieci 3G i WiFi. - Tanie dzwonienie i wysyłanie SMS-ów na telefony stacjonarne i komórkowe z urządzenia z systemem Android. - Przesyłanie zdjęć, filmów i innych plików do osób z listy kontaktów. - Dźwięk wysokiej jakości podczas rozmów z innymi użytkownikami Skype'a. - Rozmowy twarzą w twarz oraz pokazywanie przy użyciu przedniej i tylnej kamery tego, co właśnie się widzi. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę z często zadawanymi pytaniami dotyczącymi Skype'a dla Androida: http://goo.gl/vV9FD. Uwagi: Ze względu na ograniczenia systemu Android, na urządzeniach opartych na systemie Android 2.2 można korzystać tylko z tylnej kamery. W przypadku urządzeń z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej można korzystać zarówno z kamery przedniej, jak i tylnej. Jeśli korzystasz z systemu Android w wersji 2.2 (Froyo) lub nowszej na urządzeniu niewymienionym poniżej, włączenie obsługi rozmów wideo powinno być możliwe w ustawieniach Skype'a. Zwracamy uwagę, że jakość rozmów wideo może nie być tak dobra, jak w przypadku obsługiwanych urządzeń podanych poniżej. Jeśli ustawienie to jest niedostępne, prowadzenie rozmów wideo na twoim telefonie nie będzie możliwe.
Korzystaj z poczty wszędzie, gdziekolwiek jesteś Tworząc Gmaila chcieliśmy, by poczta była jak najbardziej intuicyjna, użyteczna i prosta (a nawet przyjemna) w obsłudze. W Gmailu możesz błyskawicznie odbierać e-maile dzięki powiadomieniom push, czytać i przeszukiwać pocztę, pisać e-maile w trybie online lub offline, a także: * korzystać z kilku kont pocztowych, * oglądać i zapisywać załączniki, * ustawić powiadomienia dla wybranych etykiet.
Aplikacja pozwala nam na wpisywanie słów, zdań mową. Dostępny język POLSKI
Pobierz najnowszą wersję Map Google i już nigdy nie noś ze sobą papierowej mapy. Pobierz najnowszą wersję Google Maps, i nigdy nie niosą ze sobą mapę papierową ponownie. Google Maps dla systemu Android z nawigacją (Beta) ma: • Szczegółowe mapy z budynkami 3D • Głos z przewodnikiem turn-by-turn nawigacji GPS • Jazda samochodem, transport publiczny, jazda na rowerze, pieszo i kierunki • Live informacje o ruchu drogowym, aby uniknąć zatorów, • Lokalne wyszukiwanie i biznes recenzje • Google Maps Street View • Kryte mapy dla wybranych lotniskach, w hotelach, sklepach detalicznych i więcej Czy musisz dojechać do miejsca docelowego, najbliższego dobrym miejscem na przekąskę lub po prostu poczucie, gdzie jesteś, Google Maps dla systemu Android może pomóc. Słowa kluczowe: mapy, nawigacja, miejsca, szerokości geograficznej, kierunki, kryte mapy, wyszukiwarkę miejsc, w Street View, ruch, tranzytu
Korzystaj z Facebooka dla systemu Android, aby utrzymywać kontakt ze znajomymi Kontakt ze znajomymi jest teraz jeszcze szybszy: • Zobacz, co słychać u znajomych • Udostępniaj zmiany statusu, zdjęcia i filmy • Otrzymuj powiadomienia, gdy znajomi polubią lub skomentują Twoje posty • Wysyłaj wiadomości tekstowe i korzystaj z czatu i konwersacji grupowych • Graj w gry i korzystaj z aplikacji
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności