Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Folder z materiałami dla osób pełnoletnich
+18 Ten folder Chomika zawiera materiały, które mogą być oglądane tylko przez osoby pełnoletnie.

Czy chcesz zobaczyć zawartość tego folderu?
Zaloguj się jeśli masz już konto.

VTS_01_0(1).IFO

Download: VTS_01_0(1).IFO

38 KB

0,0 / 5 (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

"Masaż Tantryczny za pomocą którego doprowadzisz swoją partnerkę do wielokrotnego orgazmu..."

Czy wiesz że:

- dotykając w odpowiedni sposób kobietę można dać jej kilka tak mocnych orgazmów, że ona będzie mieć wytrysk
- można dać jej takie przeżycia seksualne, jakich nigdy dotąd nie miała
- można sprawić że będzie mieć orgazm za orgazmem

Pokazano na dwóch modelkach jak po kolei wykonać masaż i moment jej ograzmu. Jest to kręcone z dwóch kamer. Podczas nagrania omówiono co i jak robić.

Każda kobieta może mieć wielokrotne orgazmy i wytrysk. Masaż za pierwszym razem wywyłuje wytrysk u ok 25% kobiet, nie mniej ponad 90% będzie mieć wielokrotny orgazm. Nie mniej to kwestia praktyki.
Inne pliki do pobrania z tego chomika
Żelazną Ręką S.avi play
Biograficzny, Historyczny, Kostiumowy 1989r Siedmi ...
obrazek Biograficzny, Historyczny, Kostiumowy 1989r Siedmiogród, 1575. Ubiegający się o polski tron książę Stefan Batory wysyła swego poddanego, rotmistrza Szymona Mroczka, do Warszawy z misją pozyskania zwolenników dla swojej kandydatury. Mroczek żegna się ze swym przyjacielem Samuelem Zborowskim, skazanym na banicję i od tego czasu przebywającym na dworze Batorego. Mroczek po drodze ratuje przed spaleniem piękną dziewczynę, oskarżoną o zaprzedanie się diabłu. Od tej chwili Agata wszędzie mu towarzyszy, będąc jego kochanką i zarazem sługą w męskim przebraniu. Dochodzi do spotkania Mroczka z Janem Zamojskim, który ma stać się najbardziej wpływowym politykiem na dworze przyszłego króla. Wkrótce przybywa Batory do Polski i poślubiając Annę Jagielonkę, wstępując wraz z nią na tron Polski. Nie chcąc zaczynać swoich rządów od łamania polskich praw, nie zabiera ze sobą Samuela, mimo jego gorących błagań, a potem wściekłości. Samuel przybywa jednak do Polski. Samuel wraz z Mroczkiem walczy pod Smoleńskiem. Mroczek zarzuca Samuelowi spiskowanie przeciwko królowi. Zamojski wraz z Batorym wydaje rozkaz pochwycenia Zborowskiego i stracenia. Mroczek doprowadza do ścięcia Samuela. Po śmierci Batorego Mroczek proponuje Zamojskiemu, by sięgnął po koronę za pomocą zamachu stanu. Zamojski, dowiadując się o szykowanej przez Mroczka wojnie domowej, zwalnia go ze służby.
Tajemnice Bitwy o Gallipoli.avi play
Robert Ballard - naukowiec, który odkrył wraki Titanica ...
Robert Ballard - naukowiec, który odkrył wraki Titanica i Lusitanii - odsłania przez widzami kulisy historycznej bitwy o Gallipoli. Starcie to rozegrało się w dniach: 25 kwietnia 1915 roku - 9 stycznia 1916 roku i w założeniu ententy miało być początkiem większej operacji, której głównym zadaniem było zdobycie Stambułu i wyłączenie z wojny Imperium Osmańskiego. Operacja ta, głównie wskutek błędów i zaniedbań brytyjskiego dowództwa zakończyła się fiaskiem aliantów i kosztowała życie około 130 tysięcy żołnierzy. Ballard spróbuje odkryć przed widzami kulisy tej bitwy, jednej z największych w I wojnie światowej.
Normanowie - cz. 4 Domesday PL.avi play
Historia francuskiego ludu, którego przedstawiciele w ok ...

Historia francuskiego ludu, którego przedstawiciele w okresie X-XIII w. podbili wiele regionów Europy. W 1066 roku podporządkowali sobie Brytanię, prowadzili również walki o kontrolę nad północną Anglią. Ślady tej ekspansji widoczne są do dziś, m.in. w architekturze i zachowanych manuskryptach. Jedno z najważniejszych osiągnięć Normanów stanowi Domesday Book - Księga Sądu Ostatecznego, ogólnokrajowy spis katastralny, powstały na zlecenie Wilhelma I Zdobywcy. Profesor Robert Bartlett przybliża dzieje Normanów w Europie oraz innych regionach świata. Przedstawia m.in. udział tego ludu w wyprawach krzyżowych. Widzowie poznają materiały źródłowe na temat Normanów.

Więcej w folderze ZOBACZ TO! - BBC - Normanowie
Templariusze - Templars. The Last Stand PL.avi play
Od dziesięcioleci zakon Templariuszy wywołuje wiele dysk ...

Od dziesięcioleci zakon Templariuszy wywołuje wiele dyskusji i spekulacji. Dr. Ellenblum i jego zespół archeologów postanawiają rozwiązać zagadkę tajemniczego upadku niegdyś potężnej frakcji. Ruszają na tereny należące do Izraela i Palestyny, aby dowiedzieć się nieco więcej o bitwie z 1179 roku, która mogła mieć niebagatelny wpływ na dalsze losy zakonników.

Templariusze - Rycerze Boga - Lektor Pl.avi play
Utrzymywali, że są w posiadaniu Graala, naczynia, w któr ...
Utrzymywali, że są w posiadaniu Graala, naczynia, w którym znajdowała się krew Chrystusa, a także, że odkryli Nowy Świat - wieki przed Kolumbem. Nazywano ich "najbardziej tajemniczym stowarzyszeniem na Ziemi".
PODWODNI DETEKTYWI1.avi play
ZAGINIONE BOMBY ATOMOWE
ZAGINIONE BOMBY ATOMOWE
Podwodni detektywi.avi play
Cmentarzysko łodzi podwodnych
Cmentarzysko łodzi podwodnych
Siła odwagi - Les Femmes de Lombre - 2008 - Dramat wojenny - Lektor PL - DVD.Rip.rmvb play
Film oparty na faktach. Maj, 1944 r. Pięć tajnych agen ...

Film oparty na faktach. Maj, 1944 r. Pięć tajnych agentek przybywa do Francji z niezwykle ryzykowną i niebezpieczną misją. Louise (Sophie Marceau) – wdowa po przywódcy ruchu oporu, jest świetnie wyszkolonym snajperem; Jeanne (Julie Depardieu) – uliczną prostytutką, która nie zawaha się zabić; Gaselle (Déborah François) to genialny ekspert od materiałów wybuchowych; Suzy (Marie Gillain), była tancerka rewiowa, wdziękom której nie mogą oprzeć się nawet niemieccy oficerowie oraz Maria – włoska hrabina, posiadająca mnóstwo informacji, mogących pomóc w realizacji planu. Ich zadaniem jest przewiezienie do Anglii rannego naukowca, który ma bardzo ważne informacje na temat lądowania aliantów w Normandii. Bez względu na wszystko człowiek ten nie może trafić w ręce nazistów. Od umiejętności, siły woli i determinacji tych kobiet zależą losy wojny.

więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności