zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Folder z materiałami dla osób pełnoletnich
+18 Ten folder Chomika zawiera materiały, które mogą być oglądane tylko przez osoby pełnoletnie.

Czy chcesz zobaczyć zawartość tego folderu?
Zaloguj się jeśli masz już konto.

VTS_01_0(1).IFO

Download: VTS_01_0(1).IFO

38 KB

0,0 / 5  (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

"Masaż Tantryczny za pomocą którego doprowadzisz swoją partnerkę do wielokrotnego orgazmu..."

Czy wiesz że:

- dotykając w odpowiedni sposób kobietę można dać jej kilka tak mocnych orgazmów, że ona będzie mieć wytrysk
- można dać jej takie przeżycia seksualne, jakich nigdy dotąd nie miała
- można sprawić że będzie mieć orgazm za orgazmem

Pokazano na dwóch modelkach jak po kolei wykonać masaż i moment jej ograzmu. Jest to kręcone z dwóch kamer. Podczas nagrania omówiono co i jak robić.

Każda kobieta może mieć wielokrotne orgazmy i wytrysk. Masaż za pierwszym razem wywyłuje wytrysk u ok 25% kobiet, nie mniej ponad 90% będzie mieć wielokrotny orgazm. Nie mniej to kwestia praktyki.
Inne pliki do pobrania z tego chomika
Tajemnice Bitwy o Gallipoli.avi play
Robert Ballard - naukowiec, który odkrył wraki Titanica ...
Robert Ballard - naukowiec, który odkrył wraki Titanica i Lusitanii - odsłania przez widzami kulisy historycznej bitwy o Gallipoli. Starcie to rozegrało się w dniach: 25 kwietnia 1915 roku - 9 stycznia 1916 roku i w założeniu ententy miało być początkiem większej operacji, której głównym zadaniem było zdobycie Stambułu i wyłączenie z wojny Imperium Osmańskiego. Operacja ta, głównie wskutek błędów i zaniedbań brytyjskiego dowództwa zakończyła się fiaskiem aliantów i kosztowała życie około 130 tysięcy żołnierzy. Ballard spróbuje odkryć przed widzami kulisy tej bitwy, jednej z największych w I wojnie światowej.
Normanowie - cz. 3 Normanowie z Południa PL.avi play
Historia francuskiego ludu, którego przedstawiciele w ok ...

Historia francuskiego ludu, którego przedstawiciele w okresie X-XIII w. podbili wiele regionów Europy. W 1066 roku podporządkowali sobie Brytanię, prowadzili również walki o kontrolę nad północną Anglią. Ślady tej ekspansji widoczne są do dziś, m.in. w architekturze i zachowanych manuskryptach. Jedno z najważniejszych osiągnięć Normanów stanowi Domesday Book - Księga Sądu Ostatecznego, ogólnokrajowy spis katastralny, powstały na zlecenie Wilhelma I Zdobywcy. Profesor Robert Bartlett przybliża dzieje Normanów w Europie oraz innych regionach świata. Przedstawia m.in. udział tego ludu w wyprawach krzyżowych. Widzowie poznają materiały źródłowe na temat Normanów.

Więcej w folderze ZOBACZ TO! - BBC - Normanowie
Krucjaty - The Crusades cz.3 PL.avi play
Rozejm Saladina z Ryszardem Lwie Serce był przełomowym m ...

Rozejm Saladina z Ryszardem Lwie Serce był przełomowym momentem wypraw krzyżowych. Dowiemy się, dlaczego do niego doszło w chwili, gdy Saladin miał już pewne zwycięstwo oraz skąd wzięła się święta wojna, czyli dżihad.

Krucjaty - The Crusades cz.2 PL.avi play
Uczestnicy wypraw krzyżowych muszą nauczyć się sztuki pr ...

Uczestnicy wypraw krzyżowych muszą nauczyć się sztuki przetrwania w trudnych warunkach. Angażują się w kosztowne projekty, takie jak odbudowa chrześcijańskich miejsc kultu i wznoszenie fortec.

Finansowa Historia Świata - 6. Chimerica PL.avi play
System bankowy i umowy finansowe są równie stare jak sam ...

System bankowy i umowy finansowe są równie stare jak sama cywilizacja. Rozwój światowego biznesu nigdy nie przebiegał gładko, choć odbywał się szybko. Banki napędzały włoski renesans, rynek finansowy odegrał decydującą rolę w czasie amerykańskiej Wojny Secesyjnej, zaś imperia - brytyjskie i holenderskie - zbudowano dzięki pierwszym giełdom. Ilekroć jednak system finansowy przyczynił się do powstania czegoś pozytywnego, okazywało się, że kryje także mroczne sekrety.

6. Chimerica

Tematem odcinka jest współpraca gospodarcza Chińskiej Republiki Ludowej i Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Więcej w folderze ZOBACZ TO! - Pieniądze - Finansowa Historia Świata
Templariusze - Rycerze Boga - Lektor Pl.avi play
Utrzymywali, że są w posiadaniu Graala, naczynia, w któr ...
Utrzymywali, że są w posiadaniu Graala, naczynia, w którym znajdowała się krew Chrystusa, a także, że odkryli Nowy Świat - wieki przed Kolumbem. Nazywano ich "najbardziej tajemniczym stowarzyszeniem na Ziemi".
PODWODNI DETEKTYWI1.avi play
ZAGINIONE BOMBY ATOMOWE
ZAGINIONE BOMBY ATOMOWE
Podwodni detektywi.avi play
Cmentarzysko łodzi podwodnych
Cmentarzysko łodzi podwodnych
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności