Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Folder z materiałami dla osób pełnoletnich
+18 Ten folder Chomika zawiera materiały, które mogą być oglądane tylko przez osoby pełnoletnie.

Czy chcesz zobaczyć zawartość tego folderu?
Zaloguj się jeśli masz już konto.

VTS_01_0(1).IFO

Download: VTS_01_0(1).IFO

38 KB

0,0 / 5  (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

"Masaż Tantryczny za pomocą którego doprowadzisz swoją partnerkę do wielokrotnego orgazmu..."

Czy wiesz że:

- dotykając w odpowiedni sposób kobietę można dać jej kilka tak mocnych orgazmów, że ona będzie mieć wytrysk
- można dać jej takie przeżycia seksualne, jakich nigdy dotąd nie miała
- można sprawić że będzie mieć orgazm za orgazmem

Pokazano na dwóch modelkach jak po kolei wykonać masaż i moment jej ograzmu. Jest to kręcone z dwóch kamer. Podczas nagrania omówiono co i jak robić.

Każda kobieta może mieć wielokrotne orgazmy i wytrysk. Masaż za pierwszym razem wywyłuje wytrysk u ok 25% kobiet, nie mniej ponad 90% będzie mieć wielokrotny orgazm. Nie mniej to kwestia praktyki.
Inne pliki do pobrania z tego chomika
Czarny wąwóz.avi play
Dziewiętnastoletni Ludwik uczestniczy w spisku przeciwko ...
Dziewiętnastoletni Ludwik uczestniczy w spisku przeciwko Austrii. Podczas próby kradzieży pieniędzy nieudolnie rzucowny granat powoduje pożar, który niszczy część banknotów. Ludwik zakochuje się w Lotce. Niestety chłopak zostaje złapany przez policję. Aby ratować swoją skórę wstępuje do ich szeregów. Wrażliwy chłopak nie nadaje się jednak na szpiega. W dodatku nie może pobrac się z ukochaną... (27.11.1989r)
Młodość Chopina.avi play
Scenariusz filmu powstał na podstawie nowel o Chopinie a ...
Scenariusz filmu powstał na podstawie nowel o Chopinie autorstwa Jerzego Broszkiewicza, Gustawa Bachnera, Stanisława Hadyny i Jana Korngolda. Pięć lat z życia Fryderyka Chopina przedstawił Aleksander Ford na tle burzliwych wydarzeń społecznych i historycznych. Z biografii kompozytora wybrał te zdarzenia, które odegrały najistotniejszą rolę w kształtowaniu się sylwetki twórczej artysty - kontakty z rewolucyjną młodzieżą warszawską, z grupą artystów - romantyków, poznanie nędzy polskiej wsi, ludowych pieśni chłopskich, pożegnanie z bardzo bliskim mu rodzinnym krajobrazem, którego wspomnienie będzie później powracać w jego muzyce, a wreszcie przeżycia związane z wieściami o wybuchu powstania listopadowego, a później o jego klęsce
Deborah.avi play
Film jest swobodną ekranizacją powieści Marka Sołtysika. ...
Film jest swobodną ekranizacją powieści Marka Sołtysika. Akcja rozgrywa się tuż przed wybuchem i na początku drugiej wojny światowej w małym, galicyjskim miasteczku. Dotknięty twórczym kryzysem znany malarz, któy tam się zaszył, zakochuje się w pięknej, młodziutkiej Żydówce. Namiętny, niemal perwersyjny romans, zmienia się w szaloną miłość i nabiera prawdziwie tragicznego wymiaru po wybuchu wojny... (4.03.1996r)
Desperacja.avi play
Jesienią 1862 roku carska policja tropi w Warszawie spis ...
komentarz1
Jesienią 1862 roku carska policja tropi w Warszawie spiskowców. Pułkownik Huber, szef policji, wpada na ślad emisariusza Ludwika Mierosławskiego, który przekazuje studentowi Marcinowi odezwę i wyraża zgodę na dowodzenie oddziałami powstańców. Policja przeprowadza rewizję u Marcina. Studenta ratuje spotkana na schodach Katarzyna. Marcin zostaje jej kochankiem, zamieszkuje w wynajętej dla niego pracowni. Katarzyna pracuje dla pułkownika Hubera. Dzięki udanej prowokacji ma nadzieję na wyjednanie powrotu męża z zesłania. Marcin z kolegami postanawia utworzyć nową komórkę konspiracyjną. Cyganka wróży mu zdradę i krew. Marcin z Katarzyną jadą do Drezna na spotkanie z Mierosławskim. Za nimi podąża szpicel Hubera. Kochankowie wracają do Warszawy, Katarzyna chce ukryć Marcina przed pułkownikiem, który żąda wydania spiskowców. Dziewczyna odmawia, trafia do cytadeli. Wybucha powstanie styczniowe. Katarzyna, w kibitce pod eskortą Woroncowa, jedzie na zesłanie. Atakuje ich oddział powstańców, wśród których jest Marcin... (10.04.1989r)
Polonia Restituta cz.1.avi play
Film opowiada o wydarzeniach związanych z odzyskaniem ni ...
Film opowiada o wydarzeniach związanych z odzyskaniem niepodległości przez Polskę - począwszy od utworzenia w Krakowie legionów przez Józefa Piłsudskiego w roku 1914, po dyskusje i decyzje Konferencji Pokojowej w Wersalu. (18.05.1981r)
Za co.avi play
Jaśniepanienka z majętnego dworu kocha się w przystojnym ...
Jaśniepanienka z majętnego dworu kocha się w przystojnym przyjacielu domu, jemu zaś pochlebia zainteresowanie młodziutkiej i pięknej dziewczyny. Wybucha powstanie przeciwko carskiej Rosji, on, przystępując do patriotycznego zrywu, staje się wymarzonym bohaterem dziewczyny. Potem wypadki toczą się wręcz lawinowo: upadek powstania, sąd, zesłanie w stepy Kazachstanu. Kiedy Albina podąża za ukochanym, znajduje zupełnie innego niż ten, którego znała, mężczyznę. W zderzeniu z surowymi warunkami życia na pustkowiu ulatuje romantyzm. Ich związek wymaga wielu wyrzeczeń. Miłość okazuje się trudną próbą charakteru i hartu ducha wobec tragedii, jakich los im nie szczędzi. Dlaczego tak wiele spadło na nich ? Za co ? Czy winni są dlatego, że chcą być wolni ? Czy dlatego, że grzeszą ? (18.04.1996r)
1. Paziowie.avi play
Adaptacja książki Antoniny Domańskiej pt. "Paziowie król ...
Adaptacja książki Antoniny Domańskiej pt. "Paziowie króla Zygmunta". Akcja serialu toczy się za czasów króla Zygmunta Starego. Na jego dworze przebywa siedmiu rezolutnych i skorych do figli paziów. O ich przygodach opowiadają kolejne odcinki...
1. Sława i chwała - Verborgenheit.avi play
Lipiec 1914 roku w Odessie. Do tego miasta wysyła swoje ...
Lipiec 1914 roku w Odessie. Do tego miasta wysyła swoje dorosłe dzieci Szyllerowa, gdzie spotykają kompozytora Egdara i śpiewaczkę Elżbietę. Wraz z nimi czas w Odessie spędza Józio Royski, jeden z członków zaprzyjaźnionej z nimi rodziny, a także Kazimierz Spychała - jego korepetytor. Czas upływa sielsko, pojawiają się nowe wakacyjne znajomości i flirty, szczególnie z Rosjanami z odeskiej bohemy. beztroskie lato zostaje przerwane przez ogłoszenie mobilizacji. W serialu możemy obserwować dzieje polskiej inteligencji ukazane na przestrzeni kilkudziesięciu lat. W ciekawy sposób ukazane zostały postawy, zachowania i uczucia ludzi, którzy zostali zmuszeni do życia poza granicami swojej ojczyzny...
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności