Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
The_Visitor_710
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna Marek

widziany: dzisiaj o 07:34

 • pliki muzyczne
  1546
 • pliki wideo
  945
 • obrazy
  4775
 • dokumenty
  34684

50243 plików
1008,01 GB


obrazek do segregacji

« poprzednia stronanastępna strona »
 • 1,6 MB
 • 16 wrz 15 19:23
obrazek

obyczajowa

Życie Rachel Fielding, niezależnej londyńskiej karierowiczki, staje na głowie: kobieta z dnia na dzień traci pracę, dom oraz miłość swojego życia. Nieoczekiwany spadek wydaje się istnym zrządzeniem losu i Rachel wyjeżdża na prowincję, aby uporządkować sprawy zmarłej, ekscentrycznej ciotki, która zapisała jej w testamencie dom i… schronisko dla psów. Mimo początkowej niechęci angażuje się w miejscowe życie i odkrywa nieznaną dotąd prawdę o ciotce. A gdy przyszłość schroniska staje pod znakiem zapytania, Rachel musi dokonać wyboru, który może zmienić wszystko. Ale czy aby na pewno na dobre?

Ciepła, wzruszająca powieść Lucy Dillon opowiada o ludziach i zwierzętach, często w równym stopniu zagubionych i skrzywdzonych przez los. I o tym, że ich szansa na szczęście często znajduje się na wyciągnięcie ręki.


zachomikowany

 • 3,3 MB
 • 16 wrz 15 19:23
obrazek

obyczajowa/Romans
Marian Deacon i jej kuzynka, Madeleine - kobiety o krańcowo różnych osobowościach - są sobie bliskie jak siostry. Wszystko się zmienia, gdy w ich życie wkracza przystojny pisarz...


zachomikowany

 • 405 KB
 • 16 wrz 15 19:23
obrazek

obyczajowa


Nowa książka Hanki Samson Pokój żeńsko-męski na chwałę patriarchatu to znakomita kontynuacja zeszłorocznego bestsellera Wojna żeńsko-męska i przeciwko światu. Pokój... jest, prowokacyjną i niepokojącą opowieścią o tym, że nawet największa miłość może skorodować w patriarchalnym małżeństwie. Śmiała obyczajowo i sentymentalna. Niewinna i prowokacyjna. Smutna i śmieszna. Hanna Samson po raz kolejny udowadnia, że jest znakomitą obserwatorką otaczającego nas świata i z niezwykłym poczuciem humoru opisuje absurdy rzeczywistości.


zachomikowany

 • 495 KB
 • 16 wrz 15 19:23
obrazek

inna wersja: Nowe życie


Nikt nie wywarł na Laurze Hunter tak wielkiego wrażenia, jak przystojny mężczyzna o imieniu Eli. Zauroczona spędziła z nim całą noc. Jednak rano dowiedziała się, że jest synem z poprzedniego małżeństwa znienawidzonego przez nią Specera Ashtona, u którego pracowała jako pokojówka. Ucieka więc bez słowa, bo wie, że zbyt wiele ich dzieli, by ta znajomość mogła przetrwać...


zachomikowany

 • 2,1 MB
 • 16 wrz 15 19:23
obrazek

obyczajowa

Zuzanna Roszkowska, na co dzień agentka nieruchomości, po godzinach kobieta zdolna do wszystkiego i żona prawie idealna, wyczekuje powrotu męża z Londynu. Doktor Roszkowski wraca jednak tylko po to, by oznajmić żonie, że jego kontrakt został przedłużony. Jakby tego było mało, szef Zuzanny postanawia wysłać ją w półroczną delegację do „Miasteczka Wielkiego”, serca polskiej prowincji, które okazuje się być miejscem, w którym dzieje się więcej niż w niejednej metropolii!

Zu będzie musiała się zmierzyć z pewnym uciekającym trupem, pawianami cierpiącymi na depresję, bułgarską agencją towarzyską, sobowtórem Elvisa Presley'a i tajemniczym mężczyzną, który mierzy do niej... z armaty!" Oj, będzie się działo!!!


zachomikowany

 • 1,1 MB
 • 16 wrz 15 19:23
obrazek

obyczajowa

Siedemnastoletnia Noora nie przypomina innych kobiet ze spalonych słońcem gór Półwyspu Arabskiego. Dzieli z nimi biedę i codzienne obowiązki, lecz drzemie w niej ogień niezależności. Po śmierci matki, jej ojciec popada w szaleństwo. Jego obowiązki przejmuje brat, który postanawia wydać ją za mąż. Noora odmawia i ucieka do pobliskiej górskiej wioski. Ukrywając się, zakochuje się w pierwszym mężczyźnie, który docenia jej urodę i kobiecość, lecz z przerażeniem dowiaduje się, że został już obiecany innej dziewczynie . Po powrocie do domu okazuje się, że ojciec zaginął, a brat wydał ją za mąż. Noora trafia jako trzecia żona do dużo starszego od siebie handlarza pereł. W tym nowym życiu zazna wszystkich dobrych i złych uczuć, ale najważniejsza będzie tajemnica; której musi strzec z narażeniem własnego życia.


zachomikowany

 • 2,3 MB
 • 16 wrz 15 19:23
Jeffries Sabrina - Diablęta Hallstead Hall 01 - Narzeczeni mimo woli

obrazek

romans historyczny

Pierwsza ksiązka z cyklu "Diablęta Hallstead Hall" o rodzeństwie po tragicznej śmierci rodziców wychowywanym przez babcię. Babcia rozpieszcza wnuki ale stawia ultimatum, że dostęp do majątku będą mieli dopiero, jak się ożenią lub wyjdą za mąż.

Oliver Sharpe, markiz Stonville, wiódł żywot zatwardziałego kawalera i hulaki. A gdy babka poprzysięgła wydziedziczyć niepoprawnego wnuka, jeśli ten nie ustatkuje się i nie ożeni, Oliver postanawia spełnić warunki umowy, sprowadzając do domu fałszywą narzeczoną znalezioną w burdelu! Jednak plany markiza krzyżuje spotkanie z amerykańską pięknością Marią Butterfield, którą ratuje z poważnych tarapatów... i od tej pory nie przestaje jej pragnąć.


zachomikowany

 • 2,6 MB
 • 16 wrz 15 19:23
obrazek

obyczajowa
seria: Dobra Powieść

To było dawno, bo dwadzieścia pięć lat temu, kiedy Gordon Loomis został skazany za przypadkowe zabójstwo. Teraz wraca do rodzinnego miasteczka, po odbyciu kary, zastaje całkiem inny świat. I ludzi, których nie rozumie...
Jego młodszy brat, Dennis ma wspaniałą rodzinę. Nie wiedzieć czemu, zdradza żonę. Jada, córka sąsiadki-narkomanki, to dziecko ulicy. Do granic bezczelności próbuje wykorzystać dobre serce Gordona, by jakoś przetrwać.
A Delores, przyjaciółka odwiedzająca go przez lata w więzieniu, teraz na siłę pragnie stać się jego drugą połową. „Życie daje nam po kilka szans, by w ten czy inny sposób ocalić samych siebie. I jeśli będziemy je odrzucać, to w końcu ich zabraknie” - usłyszy właśnie od niej.
Ale czy to dotrze do Gordona?


zachomikowany

 • 0,5 MB
 • 16 wrz 15 19:23
obrazek

Fantasy


Wracając z ciężkiej wyprawy, wikingowie znaleźli nad brzegiem morza porzucone niemowlę. Nikt nie wiedział, kim jest i skąd pochodzi. Wódz klanu adoptował chłopca i nadał mu imię Thorgal Aegirsson. Śmierć przybranego ojca dramatycznie odmieni los Thorgala: obcy wśród swoich, będzie musiał walczyć o przetrwanie... i miłość. Thorgal Aegirsson, syn burz i morza: niezwykły los chłopca przybyłego z daleka...


zachomikowany

 • 0,6 MB
 • 16 wrz 15 19:23
obrazekPo śmierci męża Vanessa Hamilton postanawia wyjechać z Sydney. Boi się, że bogaci teściowie odbiorą jej dziecko. Trafia do Cockatoo Plains, gdzie kuzynka potrzebuje pomocy w prowadzeniu motelu.

Poznaje tam Kirka Deverilla, bogatego właściciela rancza. Kirk jest zachwycony urodą Vanessy, ale kiedy dowiaduje się o rodzinnych problemach, wycofuje się. Po nieudanym związku woli unikać komplikacji. Wkrótce motel zostaje sprzedany, a Vanessa nie ma gdzie się podziać. Kirk nieoczekiwanie proponuje jej pomoc…


zachomikowany

 • 1,0 MB
 • 16 wrz 15 19:23
obrazek fantastyka

Marlo przebył długą drogę, zanim został wężem. Szkolony przez najlepszego z mistrzów nauczył się zadawać śmiertelne ukąszenia, wślizgiwać w ludzkie umysły i wykradać myśli. Stał się tajną bronią władców, myśliwym tropiącym swą zdobycz i stosującym iście wężowe metody: przebiegłość, podstęp, zwinność i bezlitosny atak. Tak rozpoczął swoją niewdzięczną służbę u królów Aytlanu, stając do walki z każdym, kto zagrażał ich władzy. Jednak w wężu Marlu przetrwała też cząstka człowieczeństwa. To ona kazała mu rozwikłać mroczną zagadkę ze swojej przeszłości. I to ona pchnęła go w ramiona Severii – kochanki, rozpustnicy i szpiega zarazem. Ale czy znajdzie u niej azyl?
Opowieść Marcina Wrońskiego niesie ze sobą tajemnicę. Odkrywa ją powoli, z rozwagą, czekając na odpowiedni moment, by ukąsić Czytelnika prawdą – jak wąż.
W książce znajdziesz kontynuację i rozwinięcie historii węża Marla znanej ze zbioru „Tfu, pluje Chlu! czyli Opowieści z Pobrzeża”. Poznasz mityczne dzieje stworzenia przez Panów Żywiołów ludzi i świata, w którym przewodnikami i niemymi świadkami wszystkich wydarzeń są Ojciec-Słońce i Matka-Księżyc. Wraz z Marlem wejdziesz w gwarne ulice Miasta Trzech Słońc, przenikniesz do aytlanckiego półświatka, wdziejesz strój wywiadowcy lub wędrownego żebraka. Bacz tylko, by nikt Cię nie śledził!
Wyrusz do krajów Aytlanu, nie będziesz chciał stamtąd wrócić…

zachomikowany

 • 2,6 MB
 • 16 wrz 15 19:23
obrazekfantastyka/kryminał


Na pokładzie amerykańskiej stacji kosmicznej "Srebrna Wieża" prowadzone są próby nowego laserowego systemu obronnego. W czasie orbitowania dowództwo stacji wykrywa przygotowania Związku Radzieckiego do inwazji na Iran. Rosjanie za wszelką cenę chcą zniszczyć "Srebrną Wieżę". Konflikt supermocarstw grozi wojną nuklearną.

zachomikowany

 • 1,1 MB
 • 16 wrz 15 19:23
obrazek fantastyka

„Marines, właśnie zostaliśmy patrolem dalekiego zwiadu bez wsparcia technicznego…”
Porzucony na obcej pustyni, z zapasem wody tylko na jeden dzień, sierżant Marines, Charlie Bass, i jego siedmioosobowy patrol ma przed sobą beznadziejne zadanie. Od bazy dzieli ich dwieście czterdzieści kilometrów piekła oraz dwa tysiące spragnionych krwi nomadów.
Jednak przeciwnik nie wziął pod uwagę wyszkolenia oraz determinacji sierżanta Charliego Bassa i kilku Marines, gotowych za nim wskoczyć w ogień.

zachomikowany

 • 1,1 MB
 • 16 wrz 15 19:23
obrazek

kryminał/sensacja

Rok 1939. Nad Europą wisi widmo wojny.
Dziennikarz John Russel mieszka w Berlinie na tyle długo, by dorobić się niemieckiej byłej żony i jedenastoletniego syna. Obecnie związany jest z piękną aktorką filmową Effi Koenen. Mając nadzieję pozostać w Niemczech tak długo, jak tylko się da, pisze błahe artykuły do angielskich i amerykańskich gazet, starannie unikając dziennikarstwa śledczego, które mogłoby narazić go na deportację. Pomimo iż uważa nazistów za podłych i nikczemnych a wojnę za rzecz nie do uniknięcia, Russell nie chce rezygnować ze swego dotychczasowego życia.
Tajemniczy Rosjanin wynajmuje dziennikarza do napisania dla moskiewskiej „Prawdy” serii artykułów sławiących osiągnięcia nazistów. Ten – choć uważa to za dość wstrętne zajęcie – podejmuje się go, przez co szybko zwraca na siebie uwagę wywiadów brytyjskiego i niemieckiego, stając się obiektem zainteresowania tajnych służb.
Po sfingowanym samobójstwie znajomego dziennikarza Russel okazuje się jedynym posiadaczem niebezpiecznych tajemnic, które zmiotą w nicość jego dotychczasowe spokojne życie. Zanurza się coraz bardziej w sieć wywiadowczą nie tylko Rosjan i Brytyjczyków, ale również Niemców. Czy uda mu się z niej wymotać i wywrzeć swoją zemstę na nazistach?.


zachomikowany

 • 1,0 MB
 • 16 wrz 15 19:23
obrazek

FantasyDalsze niesamowite przygody Artura. Szpitalną salę, w której kuruje się chłopiec, zalewa morska woda, a on wraz z przyjaciółką, Leaf, zostają przeniesieni do innej rzeczywistości. Zwiedzą królestwo Zatopionej Środy, gdzie trzeba będzie pokonać podstępnych piratów. Artur pozna morskie potwory, odbędzie podróż podwodną i przekona się, że nie wszystkie Dni są jego wrogami.


zachomikowany

 • 0,5 MB
 • 16 wrz 15 19:23
obrazek

Jed Sabbides, grecki magnat hotelowy, nigdy nie spotkał tak atrakcyjnej dziewczyny, jak Phoebe Brown. Uwiódł ją, a młoda i niedoświadczona Phoebe zakochała się. Nie wiedziała, że dla niego to był tylko krótki romans i gdy zaszła w ciążę, z radością mu to oznajmiła. Jednak Jed oskarża ją, że zastawiła pułapkę…


zachomikowany

 • 0,5 MB
 • 16 wrz 15 19:23
obrazek

Sławny kierowca Formuły 1 Cristiano Maresca, zwykle spędza noc przed wyścigiem w ramionach pięknej kobiety. Tym razem jest to Kate Edwards, która przyjechała do Monako, by przeprowadzić z nim wywiad. Wszystko, co wydarzyło się między nimi tej nocy, było wyjątkowe. Cristiano odnalazł w Kate bratnią duszę i obiecał, że to dopiero początek ich znajomości. Niestety, następnego dnia podczas wyścigu ma wypadek i traci pamięć...


zachomikowany

 • 2,5 MB
 • 16 wrz 15 19:23
obrazek

Romans historyczny

Młodziutki porucznik Christian Hill próbujac ratować honor dziewczyny o imieniu Dorcas, wdaje się w pojedynek i zabija przeciwnika. Aby uniknąć oskarżenia o morderstwo, zgadza się pośpiesznie poślubić dziewczynę. Podpisując kontrakt małżeński podaje fałszywe nazwisko, a potem wyrusza na wojnę do Ameryki z przeświadczeniem, że małżeństwo i tak jest nielegalne. Po dziesięciu latach jako dziedzic ojcowskiego tytułu uważa się za wolnego mężczyznę, tym bardziej że wcześniej dostał informację o śmierci swojej żony. Podobny list o śmierci męża dostała także Dorcas, która teraz jest współwłaścicielką dochodowej manufaktury i planuje wyjść za mąż. Oboje są zaniepokojeni gdy okazuje się, że ktoś interesuje się ich dawnym małżeństwem. Gdy się spotykają, nawiązuja romans. Czy będą mieli szansę na szczęście pośród wielu komplikacji i nieoczekiwanych wydarzeń?


zachomikowany

 • 2,3 MB
 • 16 wrz 15 19:23
obrazek

mocna seria/kryminał

W powieści "S jak stryczek" Kinsey Millhone czeka niełatwe zadanie.

Tom Newquist, policjant z biura szeryfa w Nota Lake w Kalifornii, był człowiekiem niezłomnych zasad i cieszył się nieposzlakowaną opinią. Kiedy nagle umarł na zawał, mieszkańcy tego miasta wprawdzie go żałowali, ale uważali, że ciężko pracował, za dużo palił i prowadził niehigieniczny tryb życia. Jego żona Selma sądzi jednak, że w ostatnich sześciu tygodniach życia Toma coś gnębiło. Nie mogąc się pogodzić ze świadomością, że nie wie, co było przyczyną przygnębienia męża, za wszelką cenę pragnie ją poznać. Kinsey Millhone podejmuje się - jak się okaże, niebacznie - wyjaśnić, o co chodziło. Zadanie to będzie przypominać poszukiwanie igły w stogu siana, i to poszukiwanie nieoczekiwanie niebezpieczne, a może nawet śmiertelnie niebezpieczne.


zachomikowany

 • 2,7 MB
 • 16 wrz 15 19:23
obrazek

Fantasy

Przebogata, niezwykła opowieść o odwiecznej tajemnicy i zakazanym uczuciu, która zawładnęła milionami czytelników, zabiera nas tam, gdzie historia przenika się z magią, a miłość jest potężniejsza niż czas.
Diana Bishop, młoda doktor historii z czarnoksięskiej rodziny, i Matthew Clairmont, zagadkowy profesor biochemii, połączeni zakazanym uczuciem rozpoczęli walkę o niebezpieczną tajemnicę, która być może zmieni świat. Teraz muszą przenieść się pięćset lat wstecz, do elżbietańskiego Londynu.
To świat szpiegów i podstępów, starych przyjaciół Matthew połączonych w nowe koterie i alchemicznych pracowni, tajemniczej Szkoły Nocy i jej równie tajemniczych „uczniów”, jak wielkie umysły epoki: poeta Christopher Marlowe i matematyk Thomas Harriot, stąpający śmiało po cienkiej granicy pomiędzy geniuszem a szaleństwem.
Idąc tropem zaklętej księgi, której poszukują wszystkie magiczne rasy, Diana zmierzy się ze swoją czarnoksięską mocą, a Matthew – z demonami swojej przeszłości. Lecz żeby poznać sekret manuskryptu Ashmole 782, będą musieli znowu uciekać i wyruszyć w jeszcze dalszą i jeszcze bardziej ryzykowną wędrówkę – wśród spisków i intryg, niebezpiecznej magii i wielkiej, pięknej miłości...


zachomikowany

 • 2,3 MB
 • 16 wrz 15 19:23
obrazek

Romans/Paranormal

Pchany żądzą zemsty wampir-wojownik i kobieta obdarzona nadzwyczajnym darem muszą wybierać pomiędzy mrocznym obowiązkiem a pragnieniem poddania się nieśmiertelnej rozkoszy.
Piękna osiemnastoletnia Corinne wiodła beztroskie życie otoczona miłością swoich przybranych rodziców, do chwili gdy uprowadził ją Dragos, okrutny władca nieśmiertelnych. Teraz uwolniona przez Zakon szlachetnych wampirów - wojowników, którzy toczą wojnę z Dragosem, Corinne musi odzyskać to, co dawało jej nadzieję przez lata niewoli.
Niebezpieczny złotooki Hunter był niegdyś jednym z zabójców Dragosa, lecz dziś jego jedynym celem jest zniszczenie dawnego pana. A jego nowym zadaniem – ochrona Corinne. Jej zielone oczy i jedwabista skóra rozpalają w kamiennym sercu Huntera płomień, lecz wkrótce będzie musiał zdecydować, jak daleko posunie się w walce z Dragosem – i czy poświęci dla niej Corinne...
Lara Adrian twierdzi, że najpotężniejszymi uczuciami, jakie nami kierują, są strach i pożądanie. Wampiry od wieków budzą lęk, ale i rozpalają wyobraźnię. Czy wampir mógłby rozpalić zmysły śmiertelnej kobiety?


zachomikowany

 • 8,9 MB
 • 16 wrz 15 19:23
obrazek

SF

Pakiet zawiera:
tom 1 - Szpital kosmiczny
tom 2 - Gwiezdny chirurg
tom 3 - Trudna operacja
tom 4 - Statek szpitalny
tom 5 - Sektor dwunasty
tom 6 - Gwiezdny terapeuta
tom 7 - Stan zagrożenia
tom 8 - Lekarz dnia sądu
tom 9 - Galaktyczny smakosz
tom 10 - Ostateczna diagnoza
tom 11 - Szlifierz umysłów
tom 12 - Podwójny kontakt


Pojedyncze tomy znajdują się w folderze KSIĄŻKI/FANTASY, fantastyka, SF

zachomikowany

 • 1,0 MB
 • 16 wrz 15 19:23
obrazek

SF

Desperacka próba ocalenia ludzkości.
Człowiek sięgnął gwiazd dzięki systemowi tuneli czasoprzestrzennych – reliktów starożytnej, od dawna nieistniejącej już rasy. Sukces ten ma jednak swoją cenę. W głębi Galaktyki ludzie trafiają na Fallerów, obce istoty, których jedynym celem jest niszczenie inteligentnego życia w kosmosie. Wybucha wojna, a nasza cywilizacja jest w niej stroną przegrywającą.
W tych niepewnych czasach dochodzi do odkrycia nowej planety. Zamieszkuje ją preindustrialna cywilizacja, która doświadcza tak zwanej „dzielonej rzeczywistości” – wszyscy obywatele są praktycznie jednomyślni. Zespół ziemskich naukowców wyrusza na Świat, by zbadać ten fenomen, nie zdając sobie sprawy, że misja ta jest tylko przykrywką dla znacznie ważniejszej operacji wojskowej.
Jeden z księżyców tej planety jest bowiem gigantycznym i tajemniczym artefaktem pozostawionym przez twórców wrót do gwiazd… i kluczem do wygrania wojny.


zachomikowany

 • 0,9 MB
 • 16 wrz 15 19:23
obrazek

SFU kresu Układu Słonecznego, za Obłokiem Oorta, zaczyna się mrok Galaktyki. Ludzkość przygotowuje się właśnie do sforsowania ostatniej granicy, zamierzając wyruszyć ku odległym gwiazdom. Zanim do tego dojdzie, w Układzie Słonecznym pojawi się armada obcej, wrogiej nam rasy. Ziemia na szczęście nie jest bezbronna. Dochodzi do starcia kosmicznych flot, ale to dopiero początek wojny na nieznaną ludzkości skalę…


zachomikowany

 • 3,3 MB
 • 16 wrz 15 19:23
obrazek

horror


Autorzy: Daniel Koziarski, Anna Rybkowska, Magdalena Witkiewicz, Anna Klejzerowicz, Antonina Kostrzewa, Grzegorz Gajek, Paweł Mateja, Marek Grzywacz, Michał Stonawski, Karolina Wilczyńska, Sylwia Skorstad, Kamil Czepiel, Ewa Bauer, Marek Ścieszek, Szymon Adamus, Piter Murphy, Kornelia Romanowska, Kinga Ochendowska, Krzysztof Maciejewski, Chepcher Jones, Andrzej F. Paczkowski, Marcin Podlewski, Tomasz Krzywik, Tymoteusz Raffinetti, Marek Rosowski, Tomasz Percy, Marcin Janiszewski, Arkadiusz Siedlecki


zachomikowany

 • 1,5 MB
 • 16 wrz 15 19:23
obrazek

wspomnienia/biografia

Wspomnienia córki mafiosa

Antoinette Giancana jest córką jednego z najważniejszych bossów mafii chicagowskiej z przełomu lat 50. i 60. Jej ojciec, Sam "Momo" Giancana zaczynał jako kierowca bossów. Szybko jednak sprawdził się w zupełnie innym zajęciu - z łatwością pociągał za spust, więc został płatnym zabójcą. Jego pozycja wśród członków cosa nostry znacznie wzrosła, gdy zmusił czarnych bukmacherów do płacenia haraczu. Niedługo później dostał nominację na szefa wszystkich szefów. Zaczął prowadzić bujne życie towarzyskie, spotykając się z celebrytami. Stał się rozpoznawalny, a to było niewygodne dla mafii. W 1996 roku został zmuszony do porzucenia swojej funkcji. Zamordowano go dziewięć lat później. Już w młodości "księżniczka mafii", bo tak jest określana Antoinette, wiedziała, czym zajmuje się jej ojciec. Sprzeciwiała się mu i próbowała sama decydować o swoim życiu. Ale multimilioner nie pozwalał córce się usamodzielnić. Kupował więc drogie sukienki i biżuterię, zabierał na wystawne bankiety, gdzie była ozdobą i dumą taty. Gdy zmarł, pozostawił ją bez żadnego zaplecza finansowego. "Księżniczka" musiała więc zakasać rękawy i pójść do pracy. Mimo wcześniejszych spięć z ojcem, nie broniła się przed sławą, którą przyniosło jej jego nazwisko. Mimo tego, że Giancana znany jest przede wszystkim z przemocy, brutalności i morderstw, Antoinette do dziś bagatelizuje te przestępstwa i podtrzymuje legendę "bohatera" wyjętego spod prawa.


zachomikowany

 • 5.0
 • 1,2 MB
 • 16 wrz 15 19:23
obrazek

kryminałSkazany za zamordowanie kochanki znany aktor Jacek Jarecki na mocy amnestii wychodzi po dziesięciu latach na wolność. Twierdzi, że jest niewinny i chce tego dowieść za wszelką cenę. Udaje mu się nakłonić Małgorzatę - wyrzuconą właśnie z pracy ambitną prokurator - do rozpoczęcia prywatnego śledztwa.


z chomika Lewanna

 • 1,1 MB
 • 16 wrz 15 19:23
obrazek

klasyka literatury

Napisana w 1936 roku, częściowo autobiograficzna, powieść Orwella osadzona jest w realiach życia dolnej warstwy brytyjskiej klasy średniej lat 30.

Gordon Comstock, intelektualista o ambicjach literackich, pod wpływem nieoczekiwanych wydarzeń deklasuje się społecznie. Od ostatecznego upadku ratuje go propozycja zatrudnienia w agencji reklamowej i... ciąża jego dziewczyny, Rosemary. Z konieczności wybiera więc nudną i jałową egzystencję, której symbolem jest tytułowa aspidistra, wyjątkowo wytrzymała i żywotna roślina pokojowa hodowana w przeciętnych angielskich domach. Comstock zyskuje pieniądze i możliwość "godnego" życia, traci jednak wolność wewnętrzną i niezależność. Niektóre motywy utworu autor wykorzystał wiele lat później w "Roku 1984".


zachomikowany

 • 367 KB
 • 16 wrz 15 19:23
obrazek

filozofia

Kolejna książka Marii Szyszkowskiej z zakresu filozofii codzienności.


zachomikowany

 • 5,2 MB
 • 16 wrz 15 19:23
obrazek

Lasy w płomieniach. Rowan Tripp, co roku latem walcząc z pożarami lasów w Montanie, czuje, że jest tam, gdzie powinna. Jako członek elitarnej grupy strażaków spadochroniarzy spełnia się w tym, co robi, i nie szuka mniej ryzykownego pomysłu na życie. Nie zmienia tego nawet śmierć przyjaciela podczas jednej z akcji. Ale to dopiero początek tragicznych wydarzeń. Teraz skoczkowie muszą stawić czoło mordercy. Kim jest? Dlaczego zabija? Kto będzie następny? Policja długo nie znajduje odpowiedzi, a podejrzanych i ofiar przybywa. Tymczasem Rowan w obliczu niebezpieczeństwa zaczyna odkrywać, że oprócz pracy szczęście dać jej może także miłość.

Poszukiwania. Fiona, niedoszła ofiara seryjnego mordercy, usiłuje powrócić do normalnego życia. Na pięknej wyspie nieopodal Seattle prowadzi szkołę dla psów i podejmuje akcje ratunkowe. Niezbędne jej spokój i samotność zakłóca Simon, szorstki i skryty twórca artystycznych mebli, mający kłopot ze swym psem. Oboje z początku niezbyt się lubią, a jednak nawiązuje się pewna nić. Fiona jeszcze nie wie, że na jej trop wpadł człowiek, który chce dokończyć to, czego nie zrobił jej niedoszły oprawca sprzed lat. Czy Simon będzie umiał zapobiec niebezpieczeństwu? Romans, suspens i dzika przyroda.

Trzy boginie. Tytułowe trzy boginie to bezcenne, stare figurki, zdekompletowane przed wiekiem. Jedną z nich posiadał pradziadek bohaterów, drobny złodziejaszek. Gdy odziedziczona figurka znika z domu jego potomków, rodzeństwo Malachi, Gideon i Rebecca Sullivan postanawiają odnaleźć wszystkie i zdobyć fortunę. Ale nie oni jedni wpadają na ten pomysł… Wciągająca mieszanka suspensu, romansu i wyrazistych postaci – to, z czego słynie Nora Roberts – w powieści o nieprzewidywalnej fabule, rozgrywającej się od Nowego Jorku po Irlandię, Helsinki i Pragę.


zachomikowany

« poprzednia stronanastępna strona »
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  145
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

161 plików
404,21 MB
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności