zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Amor bravio cap.164.avi

Download: Amor bravio cap.164.avi

235,62 MB

Długość filmu: 41 min

0,0 / 5  (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Amor bravio cap.167 FIN.avi play
GRAN FINAL!!!
GRAN FINAL!!!
Otchłań namiętności odc 40.flv play
Paloma mówi babci, że narzeczona Damiana jest w ciąży. D ...
Paloma mówi babci, że narzeczona Damiana jest w ciąży. Doña Ramona odpowiada, że jest jeszcze za wcześnie dla Damiana, żeby został ojcem i albo Florencia kłamie, albo spodziewa się dziecka innego mężczyzny. Damián oznajmia matce, że wyjeżdża z Florencią do stolicy i być może już nigdy nie wróci. Florencia mówi Damianowi, że nie ma czucia w nogach. Sabrina próbuje przykuć uwagę Paola, ale on nie okazuje jej zainteresowania. Gabino całuje Ingrid. Pojawia się doña Ramona i rzuca kamieniem w głowę Gabina. Ostrzega go, że następnym razem gdy ośmieli się dotknąć Palomę, dostanie znacznie większym skałą. Kenia mówi Gaelowi, że chciałaby mieć takiego brata jak on i uprzedza go, żeby uważał na Ingrid. Edmundo wyjaśnia Elisie, że Florencia nigdy nie była w ciąży. Alfonsina uprzedza Florencię, że jeśli kłamie, że nie może ruszyć nogami, będzie się miała z pyszna. Dodaje, by nie próbowała mieć w niej wroga. Augusto i Elisa ponownie się kłócą. Augusto wymawia córce, że spotykała się z zaręczonym mężczyzną; ona wypomina mu, że zdradzał mamę z ciotką. Carmina udaje obrażoną słowami Elisy i stawia mężowi ultimatum: ona albo Elisa. Augusto zamierza zaradzić tej sytuacji i chce wydać córkę za Gaela. Mówi mu, że nie potrafi jej już dłużej kontrolować. Gael uświadamia ojca Elisy, że jego córka potrzebuje miłości, a nie kontroli. Augusto mówi, żeby to on dał jej miłość.
Otchłań namiętności odc 39.flv play
Kenia traci dziecko. Begoña gratuluje Damianowi i Floren ...
Kenia traci dziecko. Begoña gratuluje Damianowi i Florencii, że zostaną rodzicami. Ojciec Lupe wspomina siostrzeńcowi o wizycie jego matki. Damián mówi księdzu, że okoliczności się zmieniły i nie zerwie z ciężarną narzeczoną. Carmina mówi Alfonsinie, że jej rodzina jest na językach wszystkich ludzi z okolicy po tym, jak okazało się, że jej przyszła synowa urodzi nieślubne dziecko. Augusto przeprasza córkę, że w nią zwątpił. Elisa uspokaja ojca, że nie będzie już szukała Damiana, który z pewnością zechce przyspieszyć swój ślub ze względu na ciążę. Florencia wyjawia Alfonsinie, że oszukała Damiana z ciążą, żeby rozdzielić go z Elisą. Damían wybiera się na konną przejażdżkę. Florencia nalega, żeby zabrał ją ze sobą. Oboje spadają z konia. Enrique czyni wyrzuty Damianowi, że pozwolił Florencii dosiąść zwierzę. Damían dostrzega niezrozumiałe przyjęcie u lekarza. Ingrid chce wytłumaczyć Gaelowi, że nic ją nie łączy z Gabinem. Gael nie rozumie, dlaczego kobiecie tak bardzo zależy na jego opinii. Po zrobieniu badań Enrique uspokaja Damiana, że Florencii nic nie zagraża. Damián pyta lekarza o ciążę. Zdziwiony Enrique odpowiada, że Florencia nie była w ciąży.
Otchłań namiętności odc 38.flv play
Alfonsina proponuje Paolo, żeby wrócił do Meksyku skoro ...
Alfonsina proponuje Paolo, żeby wrócił do Meksyku skoro nie interesuje go praca w przetwórni. Dodaje, że dobrze wie, że został w Ermicie tylko ze względu na Elisę, u której nie ma żadnych szans. Elisa prosi Lucia, żeby zabrał ją na miejsce wypadku, w którym zginęła jej matka. Dziewczynę zadaje sobie pytanie, dlaczego samochód, którym Estefanía rzekomo uciekała z kochankiem, jechał w przeciwnym kierunku. Carmina znajduje test ciążowy w pokoju Elisy. Przebiegle wykorzystuje obecność w domu Damiana, który przyszedł porozmawiać z Elisą, i pokazuje mu wynik testu. Elisa odmawia udzielenia jakichkolwiek wyjaśnień. Alfonsina strofuje Florencię za jej zachowanie wobec Damiana. Augusto znęca się nad córką i obraża ją. Elisa wypiera się, że to nie jej test ciążowy i proponuje ojcu, żeby poszli do lekarza, jeśli jej nie wierzy. Paolo całuje Carminę z zaskoczenia. Kobieta udaje oburzoną i policzkuje go. Lekarz zapewnia Augusta, że Elisa nie jest w ciąży, a do tego nadal jest dziewicą. Augusto powtarza Carminie, co usłyszał od doktora. Carmina domyśla się, że test ciążowy należał do Florencii, która próbuje rozdzielić Elisę od Damiana. Paloma mówi Damianowi, że jego narzeczonego jest w ciąży. Damián chce, żeby doktor Tovar zbadał Florencię. Dziwi go fakt, że ona i Kenia, jej najlepsza przyjaciółka, zaszły w ciążę w tym samym czasie.
Otchłań namiętności odc 37.avi play
Florencia mówi Elisie, że spóźnia jej się okres o dwa ty ...
Florencia mówi Elisie, że spóźnia jej się okres o dwa tygodnie i kupiła test ciążowy, ale boi się go użyć. Elisa przekonuje ją, żeby go zrobiła i pozbyła się wątpliwości. Kenia mówi Paolo, że dała Florencii próbkę swojego moczu, aby test dał wynik pozytywny i jej ślub z Damianem doszedł do skutku. Przy okazji obwinia go o zabicie ich miłości oraz wypomina, że zależało mu tylko na jej pieniądzach. Paolo prosi Florencię o pożyczkę, bo chce się pozbyć Kenii. Florencia przekonuje go, że teraz będzie lepiej, jeśli Kenia zostanie. Kenia mówi matce, że zostaje w Ermicie i będzie mieszkała na hacjendzie rodziny Arango. Gabino zmusza Horacia, żeby spowodował wypadek Damiana. Grozi, że doniesie na niego policji, jeśli nie wykona jego rozkazu. Florencia próbuje uwieść Damiana, ale on ją odtrąca. Alfonsina wręcza Kenii czek i nakazuje jej wyjechać z Ermity. Ojciec Lupe nie popiera zdania siostry, która próbuje zmusić syna do ślubu. Ksiądz uważa, że Damián powinien rozwiać swoje wątpliwości zanim stanie przed ołtarzem. Jadąc na motorze Paola, Kenia uderza o pień i upada na ziemię.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności