zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Amor bravio cap.164.avi

Download: Amor bravio cap.164.avi

235,62 MB

Długość filmu: 41 min

0,0 / 5  (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Amor bravio cap.167 FIN.avi play
GRAN FINAL!!!
GRAN FINAL!!!
Otchłań namiętności odc 1.mp4 play
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 1 - wtorek, 5.02.2013 Trójka ...
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 1 - wtorek, 5.02.2013 Trójka dzieci, Elisa, Damian i Gael, nie chcą się bawić z Palomą. Elisa mówi kolegom, że babcia Palomy jest wiedźmą, która może ich zaczarować. Wieczorem Estefania i Augusto Castanon, rodzice Elisy, wydają kolację, na którą zapraszają Alfonsinę i Rosenda Arango, rodziców Damiana. Na przekór ojcu Lupe, jego podopieczny Gael pojawia się w domu Elisy, aby spotkać się z nim i z Elisą. Ksiądz niespodziewanie zjawia się w domu rodziny Castanon i przerywa spotkanie, aby zabrać Gaela ze sobą. Alfonsina, która nienawidzi Estefanii, mówi Augustowi, że jego żona go zdradza, ale on nie potrafi uwierzyć w niewierność żony. Aby nie przedłużać niepotrzebnie farsy, Alfonsina symuluje złe samopoczucie i razem z mężem opuszcza dom Castanonów. Gael żali się ojcu Lupe, że w przeciwieństwie do Damiana i Elisy, nie ma ani mamy, ani taty, ani żadnej bliskiej rodziny. Rosendo ma pretensje do żony, że zgodziła się iść na kolację, po czym wyszła, nie zasiadłszy nawet do stołu. Alfonsina próbuje zmusić męża, żeby przyznał się do zdrady, ale udaje jej się tylko jeszcze bardziej go zezłościć. Rosendo postanawia nie spać tej nocy z żoną i przenosi się do innego pokoju. Estefanía zapewnia podejrzliwego męża, że poślubiła go z miłości, a nie dla interesów. Augusto powtarza szwagierce plotkę, jaką usłyszał od Alfonsiny. Mówi jej, że choć w nią nie uwierzył, to bardzo go rozzłościła. Alfonsina żali się bratu, ojcu Lupe, że jej małżeństwo przechodzi kryzys. Ksiądz wytyka jej, że jest bezpośrednio odpowiedzialna za tę sytuację i sugeruje jej, żeby poświęciła więcej uwagi mężowi, zamiast osaczać go oskarżeniami. Rosendo i Carmina spotykają się potajemnie i namiętnie się całują.
Otchłań namiętności odc 2.mp4 play
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 2 - wtorek, 5.02.2013 Rosend ...
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 2 - wtorek, 5.02.2013 Rosendo, stęskniony za kochanką, wypomina jej, że zeszłej nocy nie była dla niego miła. Carmina wyjaśnia, że muszą zachować pozory, aby nikt niczego nie podejrzewał. Ponadto, uprzedza go, że Alfonsina powiedziała Augustowi, że Estefanía i on są kochankami. Rosendo obiecuje, że uciszy żonę, choć Carminie jest to obojętne. Lucio i Gabino nie potrafią dojść do porozumienia w kwestii sprawności furgonetki. Lucio ostatecznie ustępuje Gabinowi, czego szybko żałuje – niesprawny samochód ulega wypadkowi, a jego kierowca, Braulio, trafia do szpitala. Carminie nie podoba się, że Gabino wie o jej romansie z Rosendem. Damian prosi Ramonę o dwa amulety dla swoich przyjaciół. Wiedźma wręcza mu dwa łańcuszki. Alfonsina mówi Augustowi, że wybrała się do domu Estefanii, aby przeprosić ją za wczorajszy wieczór, ale nie zastała jej. Dodaje przy tym, że Rosendo również jest nieobecny. Damian widzi jak jego ojciec, a później Carmina, wychodzą z niebieskiego domku. Podbiega do Carminy i pyta, co robili razem. Carmina usiłuje wmówić chłopcu, że się pomylił i wcale nie była z Rosendem. Carmina powtarza siostrze plotkę, jaką roznosi Alfonsina. Estefanii jest przykro, że jej siostra i mąż uwierzyli w takie oszczerstwo. Elisa widzi jak Carmina nakłada na siebie perfumy Estefanii. Carmina zakrada się do gabinetu Rosenda i zakrywa mu oczy. Gdy pojmuje, że pomyliła kochanka z ojcem Lupe, ucieka w popłochu.
Otchłań namiętności odc 3.avi play
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 3 - środa, 6.02.2013 Ojciec ...
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 3 - środa, 6.02.2013 Ojciec Lupe mówi Rosendowi, że zdaje sobie sprawę z pogłębiającego się kryzysu w jego małżeństwie i przywołuje plotkę o jego romansie. Rosendo zapewnia brata, że to wymysły Alfonsiny, na co ten relacjonuje mu scenę, w której kobieta, o znajomym mu zapachu i głosie, zasłania mu oczy, mylnie biorąc go za swojego kochanka. Rosendo nalega, żeby wyjawił mu imię kobiety, ale ksiądz nie chce wymówić go na głos. Augusto prosi żonę o wybaczenie, że naiwnie dał się podpuścić Alfonsinie i obiecuje, że już nigdy to się nie powtórzy. Estefanía godzi się z mężem. Rosendo zapewnia syna, że nie był nigdzie z Carminą. Alfonsina obiecuje mężowi, że spróbuje się zmienić, aby między nimi układało się tak samo dobrze jak wtedy, gdy urodził się ich syn. Carmina czyni wyrzuty kochankowi, że ją wystawił. Proponuje mu, żeby uciekli razem z Ermity, ale on nie chce porzucać ani rodziny, ani ziem, odziedziczonych po przodkach. Carmina wybucha złością i zrywa z kochankiem. Rosendo przeprasza Augusta za zachowanie żony. Przyznaje mu się, że faktycznie jest zakochany w innej kobiecie, ale nie może zdradzić jej imienia, bo jego romans już się zakończył. Estefanía uprzedza Alfonsinę, aby dobrze się zastanowiła zanim rozpuści kolejne kłamstwo, bo może krzywdzić niewinne osoby, takie jak jej syn. Podczas spowiedzi przy konfesjonale, Carmina zwierza się ojcu Lupe, że romansowała z Rosendem, ale nie z miłości, lecz dla pieniędzy, albowiem mężczyzną, którego kocha naprawdę jest Augusto Castanon.
Otchłań namiętności odc 4.mp4 play
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 4 - środa, 6.02.2013 Estefan ...
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 4 - środa, 6.02.2013 Estefanía odkrywa, że jej siostra ma romans z mężem Alfonsiny. Carmina przysięga, że zakończy związek. W rzeczywistości ona i Rosendo planują wspólnie uciec. Elisa zaprzyjaźnia się z Palomą. Alfonsina kłóci się z mężem o jego kochanki. Rosendo twierdzi, że w każdej chwili mogą się rozwieść. Estefania opowiada Augusto o romansie Aranga.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności