Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
SynthMania
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna Kay

widziany: 20.05.2018 20:39

 • pliki muzyczne
  220
 • pliki wideo
  167
 • obrazy
  115
 • dokumenty
  744

4762 plików
640,86 GB

Ukryj opis
FolderyFoldery
SynthMania
Access Virus Collection
Czasopismo Yamaha TIM
Ebooki
 
DLA TWORZĄCYCH MUZYKĘ (next___)
Real World Digital Audio
Synteza dźwięku
Ensoniq EPS & ASR Collection
Ensoniq MR_ZR Collection
 
Ensoniq TS Collection
Estrada i Studio
Galeria
GEM S Series - Mega Collection
Inne
Inne czasopisma muzyczne
 
Instrukcje Do Instrumentów
Katalogi i prospekty
Kawai K1
Kawai K11
Kawai K4
Kawai K5
Ketron
Korg 01W Collection
Korg ix300
Korg Krome Collection
 
Samples
Sounds Packs
Korg Kronos Collection
Korg M1 SuperCollection
Korg M3 Collection
Korg PA2X Pro Collection
Korg PA3X Collection
Korg PA80_60_50 Collection
Korg Trinity Mega Collection
Korg Triton Collection
Korg Wavestation Super Card Collection
Korg X3 Collection
Kurzweil K2000 Super Analog Collection
Kurzweil K2500 K2600 Collection
 
patches
Kurzweil PC3 Collection
Midifiles
Moje wędkarskie hobby
 
Filmy wędkarskie
 
Z wędką nad wodę
Książki
Programy
Moje Wirtualne Hobby
 
Gry myśliwskie
 
▶DEER HUNTER
Gry wędkarskie
Moog Sub 37
Muzyka
Novation Supernova II Collection
Novation V Station Super Collection
Poradniki różne
Priv
Programy muzyczne
Prywatne
Roland - inne
Roland D50 Collection
 
Roland FA06 Collection
 
Axial
Roland Fantom G
Roland G70 Collection
Roland GW8
 
Mega Style Pack
Style
Roland Juno G Collection
Roland XP80
 
Sample
Sound Fonty
 
Profesional SounFonts
Style do Keyboardów
Style Ketron
Style Korg
Style Roland
Style Technics
Style Yamaha
 
220000 styli do Yamaha Tyros, PSR, PSRs, CVP
Świat Gier PSP
Video Tutoriale
 
Korg Arranger Secrets - 3 DVD
Kurs Cubase 6
Produkcja Muzyczna Od Podstaw
VST@VSTi
 
Wasze Wrzuty
Workshopy
Yamaha DX7 Super Collection
Yamaha EX5 Mega Collection
 
Yamaha Genos
Yamaha Motif Collection
 
Yamaha Motif XS, XF, MOX, MOXF, MX
Yamaha QS300
 
Manual PL
Yamaha SY85 Collection
Yamaha SY99 Collection
Yamaha Tyros 2_3 Collection
Yamaha Tyros 4 Collection
Yamaha Tyros Mega Collection
Yamaha Tyros Mega Collection 2
Yamaha W7_5 Collection
 
Documentation
Voices
zachomikowane
 • 1.0
 • 330,1 MB
 • 5 wrz 11 23:17
wymagania sprzętowe: Pentium II 300MHz, 64MB RAM, 3D akcelerator
obrazekobrazek
Dzięki tej grze przeniesiesz się w czasy epoki lodowcowej i w cyklu niebezpiecznych polowań zmierzysz się z masą prehistorycznych zwierząt jak tygrys szablo zębny. Wykaż się swoimi umiejętnościami myśliwego i zdobądź masę unikatowych trofeów.
obrazek
Jest to kolejna pozycja firmy WizardWorks, słynącej z jedynej w swoim rodzaju serii gier łowieckich Deer Hunter. Tym razem autorzy przenoszą nas w prehistoryczny świat epoki lodowcowej. Podczas naszej przygody natkniemy się na wiele niespotykanych już zwierząt, jak chociażby ogromne mamuty czy groźne tygrysy szablozębne oraz inne niebezpieczne stworzenia, zabijające wszystko co się rusza w ich pobliżu. W obliczu tak wymagających przeciwników, aby przeżyć i upolować cokolwiek musimy jak najlepiej wykorzystać całą dostępną broń, osprzęt oraz wszystkie nasze łowieckie instynkty.

Całość wykonana jest w trójwymiarowej grafice z dużą różnorodnością terenu. Polowania rozgrywają się na pięciu rodzajach map, gdzie napotkamy: zimne obszary subarktyczne, tropikalne lasy, pełne gęstej roślinności, niską tundrę, oraz inne charakterystyczne dla tej epoki tereny. Do dyspozycji otrzymujemy sześć rodzajów broni palnej oraz nieodzowne akcesoria myśliwskie, radar i przeróżne rodzaje kamuflażu. Oprócz unikalnej możliwości polowania na nieistniejące już gatunki zwierząt, gra umożliwia bliższe ich poznanie przez wiele opcji obserwacji zwierzyny.

z chomika HUNTER1983

2 komentarze

 • 1,26 GB
 • 5 wrz 11 23:17
grafikaGra o tematyce łowieckiej, w której zajmujemy się polowaniem na różne gatunki zwierząt. Duży nacisk położono na możliwość uczestniczenia w multiplayerowych zmaganiach.grafika

Deer Hunter Tournament jest kolejną odsłoną popularnej serii gier o tematyce łowieckiej. Gracz ma okazję wcielenia się w postać myśliwego i polowania na różne gatunki dzikich zwierząt. Opisywany produkt od swoich poprzedników odróżnia się nie tylko za sprawą usprawnionej oprawy audiowizualnej, ale również dzięki zwiększeniu znaczenia rozgrywek sieciowych.

Z myślą o pojedynczym graczu przygotowano wiele różnych trybów zabawy. Single-player obejmuje między innymi uczestniczenie w pojedynczych polowaniach, które nie wymagają sprostania żadnym odgórnie stawianym celom. Z myślą o początkujących myśliwych przygotowano natomiast kompleksowy tutorial, pozwalający zapoznać się z najważniejszymi elementami rozgrywki.

Zdecydowanie najciekawiej prezentują się tytułowe turnieje łowieckie. Dotyczą one zarówno zmagań pojedynczego gracza, jak i zabaw z udziałem innych osób. Gracze mogą współzawodniczyć na specjalnie przygotowanych do tego celu planszach, starając się upolować cenniejsze okazy od swoich konkurentów. Producent przewidział też opcję podsyłania swoich wyników do ogólnoświatowych rankingów najlepszych łowców.

Polowania przeprowadzane są w wielu różnych zakątkach naszego globu. Są to między innymi rozległe tereny górzyste oraz gęste lasy. Duży nacisk położono na szczegółowe odwzorowanie badanych ekosystemów. Mowa tu między innymi o uwzględnieniu specyficznych zachowań niektórych drapieżników czy ptactwa. W trakcie zabawy wykorzystuje się nowoczesny ekwipunek, obejmujący zarówno wiele modeli broni jak i dodatkowe wyposażenie. Gracz może używać między innymi gogli termowizyjnych, pomocnych w lokalizacji zwierząt.

Oprawa wizualna Deer Hunter Tournament jest w pełni trójwymiarowa. Zmagania obserwowane są z perspektywy pierwszej osoby. Na uwagę zasługuje opcja umożliwiająca obserwowanie lotu wystrzelonej z karabinu kuli w zwolnionym tempie i z wielu różnych ujęć kamery.

z chomika Piksel88

 • 0 KB
 • 5 wrz 11 23:17

zachomikowany

 • 3.0
 • 390,6 MB
 • 5 wrz 11 23:17
wymagania sprzętowe: Pentium III 1 GHz, 256MB RAM, karta grafiki 32MB, 1GB HDD, Windows 98/ME/2K/XP
Autorzy trzeciej odsłony „Hunting Unlimited” przygotowali zestaw ponad pięćdziesięciu misji o charakterze myśliwskim, kolejne etapy są oczywiście odblokowywane w miarę postępów w zabawie. Co ciekawe, gracz nie jest ograniczony do poruszania się o własnych nogach, w trakcie rozgrywania niektórych etapów może skorzystać z konia lub profesjonalnego quada. Polowania rozgrywane są na jednej z wielu plansz zlokalizowanych między innymi na terenie największych amerykańskich stanów, Kanady czy też Zambii.
obrazekobrazek
Arsenał dostępnych broni obejmuje około trzydzieści zróżnicowanych modeli. Gracz może korzystać z różnorakich karabinów, łuków, kusz a także wyposażenia dodatkowego, dzięki któremu namierzenie konkretnej zwierzyny jest znacznie prostsze. Lista możliwych do upolowania trofeów jest równie pokaźna i obejmuje między innymi lwa górskiego, niedźwiedzia grizzly, słonia czy też byka. Kolejne gatunki zwierząt są oczywiście odblokowywane w miarę postępów gracza.

z chomika HUNTER1983

 • 60,9 MB
 • 5 wrz 11 23:17
wymagania sprzętowe: CPU AMD/Intel 700MHz, 128MB RAM, akcelerator 3D 16MB, 400MB na HDD, Windows 98/ME/2K/XP
obrazekobrazek
Gracz może zapolować między innymi na niedźwiedzia, łosia, jelenia, bizona czy antylopę przy czym świat gry zamieszkuje także masa innych zwierząt, które nie mają co prawda żadnego wpływu na przebieg gry, ale w każdej chwili można je ustrzelić. Grupę tę zasilają między innymi węże, ptaki, kaczki czy jaszczurki. Po upolowaniu zwierzę dołącza do listy trofeów, które można potem oglądać w specjalnie wydzielonym do tego celu pomieszczeniu. Każde trofeum jest opisane kilkoma danymi, które mówią między innymi po ilu strzałach zwierzę zostało zabite. Arsenał dostępnych broni obejmuje ponad 50 modeli, wśród których można znaleźć różnorakie pistolety, kusze czy strzelby. W niektórych przypadkach gracz może wybierać czy chce zdecydować się na tradycyjne naboje, truciznę, a może środki usypiające. Inwentarz obejmuje również przedmioty przydatne w pracy myśliwego, m.in. lornetkę.

z chomika HUNTER1983

 • 1.0
 • 107,2 MB
 • 5 wrz 11 23:17
grafikagrafika
wymagania sprzętowe: Pentium II, 32 MB RAM, DirectX 6

Carnivores 2, podobnie jak wydany rok wcześniej pierwowzór, pozwoli wcielić Ci się w rolę myśliwego, który wyrusza na oddaloną o miliony lat świetlnych od Ziemi planetę i próbuje zapolować na żyjące tam stworzenia, łudząco podobne do „naszych” wymarłych dinozaurów.

Na początku rozgrywki, gracz otrzymuje kredyt w postaci stu punktów, który może wydać na prostą broń i wykupienie licencji, pozwalającej strzelać do małych przedstawicieli fauny. Kiedy uda Ci się coś upolować, otrzymasz kolejne punkty, które pozwolą zakupić zarówno bardziej destrukcyjny arsenał jak i nowe pozwolenia na odstrzał większego zwierza. Planetę FMM UV-32 - gdzie toczy się akcja gry – zamieszkuje aż piętnaście gatunków dinozaurów, różniących się wielkością, płochliwością i agresywnością, co skutecznie urozmaica rozgrywkę. W podręcznym arsenale znajdziemy sześć rodzajów broni ofensywnej a także różne przedmioty pomagające w tropieniu zwierzyny, np. mapy, lornetki czy gwizdki, zwabiające nasze przyszłe trofeum myśliwskie.

Carnivores 2, osadzony w perspektywie pierwszej osoby, korzysta z autorskiego, trójwymiarowego silnika, zaprojektowanego w całości przez producenta gry, firmę Action Forms. Na uwagę zasługują dobrze odwzorowane i różniące się pomiędzy sobą środowiska, pieczołowicie wykonane modele dinozaurów a także masa skryptów, podnosząca inteligencję przeciwników (zwierzyna może nas usłyszeć, zwąchać czy zobaczyć i w zależności od charakteru, uciec lub próbować nas zabić).

zachomikowany

1 komentarz

 • 5.0
 • 504,9 MB
 • 5 wrz 11 23:17
grafikagrafikaHunting Unlimited 2011 jest kolejną odsłoną stosunkowo popularnej serii niskobudżetowych produktów. Ponownie do czynienia mamy z grą podejmującą tematykę łowiectwa. Wcielamy się więc w postać myśliwego, polując na różnorakie gatunki zwierząt
Akcja tej części rozgrywa się w Ameryce Północnej. Będziesz miał do polowań jelenie, sarny, łosie, dziki i niedźwiedzie grizzly.
Do dyspozycji będa następujące bronie łuki, karabiny maszynowe i bronie śrutowe.

Wymagania sprzętowe :
Procesor: 1,0 GHz, Pamięć: 256 MB RAM, karta grafiki 128 MB, 1 GB HDD, Windows XP/Vista/Win7.

zachomikowany

 • 543,2 MB
 • 5 wrz 11 23:17
wymagania sprzętowe: CPU 800MHz, 128MB RAM, akcelerator 3D 32MB, 700MB na hdd, Direct-X 8.1, Windows 98/ME/2K/XP
obrazekobrazek
Cabela's Big Game Hunter 2005 Adventures to kolejna już odsłona liczącej sobie kilka lat serii produktów o tematyce łowieckiej. Po raz pierwszy producent gry, firma Cabela's Games, oprócz wersji PC przewidział edycje na konsole nowej generacji - PlayStation 2 oraz GameCube'a.
obrazek
Zasady rozgrywki pozostały praktycznie niezmienione - bierzemy udział w serii polowań. Warto przy tym dodać, iż gra cechuje się wyjątkowo wysokim stopniem realizmu rozgrywki. Poziom trudności objawia się przede wszystkim w zachowaniu zwierzyny, a także sile rażenia i innych właściwościach posiadanych aktualnie broni. W wielu sytuacjach należy pozostać w ukryciu, w przeciwnym przypadku można bowiem spłoszyć aktualnie namierzane zwierzę. Mniej doświadczonych graczy powinna zainteresować możliwość wyboru jednego z trzech poziomów trudności. W edycji 2005 możemy polować na 36 różnorakich okazów. Z ciekawszej zwierzyny, która może znaleźć się na celowniku warto wymienić łosia, jelenia, rogacza, niedźwiedzia czy też bizona.

Polowania mogą być rozgrywane na jednej z wielu zróżnicowanych plansz. W zależności od dokonanego wyboru może to być tundra, gęsty las, a nawet teren górzysty. Kluczowy tryb zabawy to oczywiście rozbudowana kariera, na którą składa się seria wyzwań o rosnącym poziomie trudności. Warto odnotować możliwość stałego rozwijania posiadanego ekwipunku, w skład którego wchodzą nie tylko różne modele broni (karabiny snajperskie, shotguny, kusze), ale i wyposażenie dodatkowe (system GPS, lornetka, kamuflaż itp.). W trakcie zabawy można korzystać z pomocy strażników leśnych, którzy zaoferują przydatne mapy czy też udzielą kilku cennych wskazówek. Do każdego z upolowanych okazów dodawane są dokładne statystyki, które informują między innymi o rozmiarach zabitej zwierzyny czy też odległości, z której oddano strzał.

Sterowany przez gracza bohater nie jest ograniczony koniecznością poruszania się o własnych nogach. Na niektórych planszach może skorzystać ze skuterów śnieżnych, quadów, ciężarówek, pojazdów terenowych, a nawet łodzi.

Oprawa wizualna gry prezentuje zbliżony poziom do poprzedniej edycji oznaczonej numerem 2004. Polowania odbywają się na trójwymiarowych i szczegółowo skonstruowanych planszach. Sterowana postać myśliwego może być obserwowana z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby.

z chomika HUNTER1983

 • 256,1 MB
 • 5 wrz 11 23:17
Zapraszamy na polowanie, jest ranek, zwierzyna biega. Poczujcie instynkt myśliwego.
obrazek

• Podczas polowania spotkamy kilka gatunków zwierząt takich jak wilk, niedźwiedź grizzli, łoś, jeleń czy karibu.
• Różnorodne obszary od skalistych wyżyny aż po pokryte śniegiem obszary górskie.
• 3 tryby rozgrywki - polowanie, kariera oraz multiplayer
• Realistyczne odwzorowanie balistyki pocisku.
• Kryjówki, przynęty, wabiki - to wszystko pomoże Ci w upolowaniu okazałego trofeum.

Kto lubi odgłosy lasu, też powinno mu się spodobać. Bezstresowe polowanie, chcesz to strzelasz, nie chcesz to nie - możesz sobie pospacerować np. z lornetką, posiedzieć na ambonie...

Obraz ISO- zamontować w napędzie, zainstalować i grać...

zachomikowany

 • 1.0
 • 669,7 MB
 • 5 wrz 11 23:17
grafikagrafikaSymulator polowania, czyli brutalna odskocznia od problemów dnia codziennego. Najpierw dokonujemy wyboru sprzętu (broń, wabiki, lornetki), następnie przechodzimy do sedna sprawy - polowania. Chodzimy po terenie, czaimy się, wabimy i czekamy aż biedna, nieświadoma zwierzyna wystawi się pod lufę karabinu.

Deer Hunter 2005 to kolejna już edycja popularnej serii gier łowieckich, w których mamy za zadanie upolować tytułowego jelenia. Sterowana przez gracza postać porusza się po trójwymiarowym środowisku. Warto przy tym dodać, iż rozgrywka jest wyjątkowo realistyczna, a mapy stosunkowo duże przez, co samo odnalezienie zwierzyny wymaga poświęcenia co najmniej kilkunastu minut wolnego czasu.
Autorzy opisywanej części przygotowali kilka zróżnicowanych krajobrazów, wśród których można organizować polowania. Są to między innymi australijskie stepy, gęste lasy Kanady czy też tereny sąsiadujących z naszym państwem Niemiec. W trakcie eksploracji każdego z tych terytoriów gracz musi przede wszystkim wziąć pod uwagę warunki pogodowe. Do upolowania jest w sumie pięć różnych gatunków tytułowego jelenia. Warto również dodać, iż w edycji 2005 zwierzęta zachowują się bardziej realistycznie. Tyczy się to zarówno ich animacji, jak i generowanych przez moduł sztucznej inteligencji reakcji na poczynania gracza.
Arsenał dostępnych przedmiotów jest wyjątkowo rozbudowany i obejmuje wiele typów broni standardowej (pistolety, karabiny snajperskie, kusze) oraz białej, różnoraką amunicję (m.in. naboje usypiające), wyposażenie dodatkowe (GPS, radio itp.), a także kilka środków transportu, wśród których nie zabrakło tradycyjnego pojazdu terenowego i konia.
Na szczególną uwagę zasługuje rozbudowany multiplayer. Na jednej mapie może spotkać się maksymalnie dwunastu myśliwych (w sieci LAN lub Internecie). Ponadto w edycji 2005 po raz pierwszy pojawia się edytor plansz, dzięki któremu można zaplanować własne polowanie.

z chomika ogon3000

2 komentarze

 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  1
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

10 plików
4,06 GB
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności