Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Sunako
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta agniesia

widziany: 5.05.2018 09:26

 • pliki muzyczne
  452
 • pliki wideo
  2569
 • obrazy
  298
 • dokumenty
  1463

5042 plików
1201,54 GB

Ukryj opis
 • 700,2 MB
 • 26 mar 12 11:08
obrazek


Dramat / Fantazy - 2005

Helena jest niesforną nastolatką żyjącą w rodzinie cyrkowców. Kiedy po kolejnej kłótni mama
Heleny zaczyna ciężko chorować dziewczyna całą winę zwala na siebie. W noc poprzedzającą ważną
operacje matki dziewczyna ma dziwny sen którego jest główną bohaterką. trafia do innego świata
w którym walczą dwie królowe.

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

z chomika Simoni

 • 790,2 MB
 • 17 mar 12 14:14
obrazek
Film oparty na motywach popularnej powieści Eugeniusza Sue. Pewnej nocy przemierzający z ogromną prędkością ulice Paryża powóz markiza Rodolpha de Sombreuil (Jean Marais) potrąca przypadkowego przechodnia. Niestety nie udaje się go uratować; mężczyzna umiera. Jego osierocona córka pozostaje bez opieki i wkrótce wpada w ręce ludzi ze światka przestępczego. Gnębiony wyrzutami sumienia markiz próbuje jej pomóc. Jednak jego zazdrosna kochanka Irene (Dany Robin) nie jest tym zachwycona.

reżyseria: André Hunebelle
scenariusz: Jean Halain, Diego Fabbri
premiera: 4 października 1962 (Świat) 1962-10-04
produkcja: Francja, Włochy

zachomikowany

 • 1,05 GB
 • 17 mar 12 14:05
ORYGINALNY LEKTOR PL
obrazekFILM NA FAKTACH
produkcja: USA
gatunek: Western, Kostiumowy, Dramat obyczajowy
Film naprawdę niezwykły, polecam każdemu!
Anna Brewster przybywa do małego miasteczka na Dzikim Zachodzie aby wyjść za mężczyznę, którego wybrał dla niej jej brat - pastor. W drodze zostaje napadnięta przez Siuxów Niedługo po ślubie kobieta wraz ze swoją przyjaciółką, zostaje uprowadzona przez to samo plemię Indian. Między nią a krewnym wodza, młodym Tokalah, rodzi się uczucie. Tymczasem mąż Anny organizuje poszukiwania kobiet z udziałem armii. W wyniku ultimatum postawionego wodzowi przez dowódcę armii. Anna i jej towarzyszka wracają do miasteczka. Niedługo po tym Anna zdaje sobie jednak sprawę że Tokalah jest miłością jej życia.

z chomika jolcia1964

 • 771,7 MB
 • 17 mar 12 14:04
obrazek
premiera: 9 sierpnia 1989 (Świat) 1989-08-09
produkcja: Szwajcaria, USA
gatunek: Przygodowy, Kostiumowy, Melodramat
DOBRA KOPIA; ORYGINALNY LEKTOR PL
Schyłek XIX wieku. Młoda Francuzka zostaje porwana i uwięziona w haremie sułtana w Turcji. Jest buntownicza i niezależna, długo walczy, ale musi dokonać wyboru żeby przeżyć. Zaczyna wpływać na sułtana, uczyć go sprawiedliwego rozwiązywania konfliktów. Zauważa też, że jest jedyną w haremie, która popiera sułtana. Pozostałe żony otwarcie adorują jego syna Mustafę i mają nadzieję, że zostanie on wkrótce nowym sułtanem. Z biegiem lat musi radzić sobie z kolejnymi zalotami sułtana, opieką nad adoptowanym synem Mahmudem i pomagać krajowi w walce z uzbrojonymi Rosjanami.

z chomika jolcia1964

 • 317,5 MB
 • 23 wrz 11 17:32

z chomika jolcia1964

 • 317,3 MB
 • 23 wrz 11 17:32
CD 1
POLECAM .ŚWIETNY FILM!!!
obrazekLEKTOR POLSKI
produkcja: Włochy
gatunek: Baśń; Kostiumowy
W odległym kraju i pradawnej epoce rządzi Król Wojownik, właściciel magicznego Pierścienia Smoka. Pewnego razu, wracając z krwawej wyprawy na rebeliantów, znajduje na drodze niemowlę. Postanawia je przygarnąć i zaadoptować. Nazywa dziecko Selvaggia (Dzikuska). Dziewczynka dorasta na dworze, ale jej zachowanie zawsze pozostaje w opozycji do księżniczki Desiderii (Dobrej). Ta, nie dość, że zazdrości Selvagii uczuć, które żywi dla niej Król, to jeszcze musi znosić dręczące złośliwości przybranej siostry. Wkrótce dziewczynki stają się dorosłe. Nadchodzi pora, by Desideria wybrała sobie męża, ale ona nie jest zainteresowana żadnym z pretendentów, aż do czasu, gdy do królestwa przybywa uwięziony syn króla rebeliantów, Victor. Desideria natychmiast się w nim zakochuje. Bez zdradzania swej tożsamości uwalnia księcia z więzienia, a potem ucieka z pałacu. Dostaje się do kryjówki rebeliantów. Prosi jednak księcia Victora, by zostawił ją, ale on wyznaje jej swoją miłość. To jednak nie koniec intryg Selvaggii. Za pomocą czarów sprawia ona, że Victor niezwłocznie się w niej zakochuje, opuszcza Dobrą i zamierza prosić Dzikuskę o rękę. Desideria rusza więc do zamku, by pokonać zło i walczyć o miłość.

z chomika jolcia1964

 • 293,8 MB
 • 23 wrz 11 17:23
obrazek
DRAMAT HISTORYCZNY (USA)
Lata 50 ubiegłego wieku. Historia dwunastoletniego Davida, który jako małe dziecko w dramatycznych okolicznościach zostaje odebrany rodzicom i trafia do komunistycznego obozu pracy w Bułgarii. Chłopiec dorasta w całkowitej izolacji od świata zewnętrznego, a jedynym źródłem informacji o życiu poza murami jest jego dorosły przyjaciel Johannes (James Caviezel). Pewnego dnia David ucieka z obozu i mając przy sobie kompas, pół bochenka chleba i tajemniczy zapieczętowany list wyrusza do Kopenhagi. W czasie tej niezwykłej podróży na spotkanie z przeznaczeniem chłopiec odkrywa zupełnie nowy świat. Po raz pierwszy dowiaduje się, co to jest wolność, odwaga, radość. Wraz z pokonaniem kolejnych przeszkód i przekroczeniem kolejnych granic, David doświadcza niezwykłej przemiany duchowej, dzięki której nauczy się uśmiechać, ufać i kochać.

z chomika Neefer

 • 573,1 MB
 • 23 wrz 11 17:19
obrazekJAKOŚĆ DVDRip; ORYGINALNY LEKTOR PL
premiera: 26 grudnia 2009 (Świat) 2009-12-26
produkcja: Niemcy
gatunek: Familijny, Basn
Księżniczka Elżbieta (Karoline Herfurth) udaje się w podróż, by poślubić ukochanego księcia Leopolda (Florian Lukas). Po drodze jedna z pokojówek namawia ją, aby zamieniły się rolami. W ten sposób księżniczka zostaje służącą, której zadaniem jest pilnowanie gęsi, a pokojówka Magdalena - przyszłą panna młodą. Okaże się jednak, że miłości nie da się tak łatwo oszukać...

z chomika jolcia1964

 • 1,11 GB
 • 23 wrz 11 17:13
obrazek
Opowiedziana z wielkim rozmachem i podzielona na segmenty saga o pionierach Dzikiego Zachodu. Zebulon Prescott wraz ze swoją rodziną wyrusza w roku 1800 z Nowego Jorku szukać swojego miejsca dla siebie, gdzieś na Dzikim Zachodzie. Po wielu latach, trudnosciach i walce docierają w końcu na miejsce
reżyseria: Richard Thorpe, John Ford
obsada;Henry Fonda ,Carroll Baker ,Carolyn Jones

z chomika selula

 • 699,9 MB
 • 23 wrz 11 17:05
obrazekJAKOŚĆ DVDRip; ORYGINALNY LEKTOR PL
premiera: 18 września 2002 (Świat) 2002-09-18
produkcja: Francja
gatunek: Komedia, Kostiumowy
Skorumpowane królestwo Francji, czasy panowania Ludwika IX. Kardynał Mazarin ma na sumieniu brudne sprawki. Na rozkaz kardynała dowódca straży morduje członków rodziny Peronne. Jedyną ocalałą jest 14-letnia Blache. Wychowywana przez najemnika, dorasta myśląc o zemście.

z chomika jolcia1964

 • 750,4 MB
 • 23 wrz 11 17:03
obrazekORYGINALNY LEKTOR POLSKI
Clark Gable, Yvonne De Carlo
produkcja: USA
gatunek: Dramat, Przygodowy, Melodramat, Romans
Polecam film gorąco!!!
Żyjąca w Kentucky, Amantha Starr, jest młodą kobietą, której niczego nie brakuje. Jej owdowiały ojciec, właściciel plantacji, nie widzi poza nią świata. Kiedy mężczyzna umiera okazuje się, że miał olbrzymie długi, a matka Amanthy była niewolnicą. W świetle tych faktów, plantacja jej ojca zostaje wystawiona na sprzedaż, a dziewczyna, jako dziecko niewolnicy, traktowana jest jak część wyposażenia.

z chomika jolcia1964

 • 633,2 MB
 • 23 wrz 11 17:02
cz 1
obrazekJAKOŚĆ DVDRip; ORYGINALNY LEKTOR PL
produkcja: Wielka Brytania
gatunek: Historyczny, Dramat, Kostiumowy
Świetny Film
Wspaniała rola Anne-Marie Duff. Widzimy Elżbietę jako silna królową i zrozpaczaczoną stratą ukochanego kobietę. Wzbudza podziw dla swoich umiejętności przywódczych jak również czysto ludzkie współczucie dla jej niemozliwej do spełnienia miłości. I ta niesamowita muzyka, która przenosi nas w odległe dzieje.
Może taki obraz władczyni jest zbyt wyidealizowany..a może inne filmy demonizują jej postać?! Warto zobaczyć, chociażby po to, żeby mieć możliwość porównania;)


Film opowiada o życiu królowej Elżbiety I Wielkiej. Ujrzymy dzieje wybitnej angielskiej władczyni od pełnych strachu dni, w których była potencjalną ofiarą terroru swej siostry, poprzez wielką aferę miłosną z Robertem Dudleyem i okres jej triumfu nad Wielką Armadą, aż do starości królowej i jej tajemniczych relacji ze swoim młodym protegowanym, księciem Essex.

z chomika jolcia1964

 • 700,0 MB
 • 22 sie 11 12:25

z chomika Kaktuspj

 • 699,2 MB
 • 22 sie 11 12:24


.......... POBIERZ NAPISY DO CD2 ........
Kolejna ekranizacja bardzo przez filmowców lubianej powieści Aleksandra Dumasa. Głównym bohaterem opowieści jest Edmund Dantes, skazany na dożywocie i wtrącony do lochów zamku, który później jako hrabia Monte Christo mści się na swoich wrogach. Więcej >>

ocena użytkowników: dobry (7,0) Głosów: 1
twoja ocena: Tylko dla zalogowanych. Zaloguj się lub zarejestruj.
obsada: Guy Pearce, James Caviezel, Dagmara Dominczyk Więcej >>
twórcy: reżyseria: Kevin Reynolds, scenariusz: Jay Wolper, zdjęcia: Andrew Dunn, muzyka: Edward Shearmur Więcej >>
szczegóły: dramat, USA, 2002, 131 min
premiera, dystrybutor: kino (USA): 25 stycznia 2002, Buena Vista, kopii: 2007
kino (Polska): 9 sierpnia 2002,

zachomikowany

 • 40 KB
 • 22 sie 11 12:22

zachomikowany

 • 0,85 GB
 • 22 sie 11 12:00
huzar-p.jpgRomans,Dramat,Kostiumowy

Lato 1832 roku. Pułkownik huzarów, młody Piemontczyk Angelo Pardi (Olivier Martinez) ucieka przed austriackimi szpiegami do południowej Francji. Schronienia szuka w Prowansji, gdzie wybuchła właśnie epidemia cholery. Masowe zgony wywołują panikę, tłum atakuje obcych podejrzewając ich o szerzenie zarazy. Przybywszy do Manosque Angelo zostaje natychmiast posądzony o zatrucie miejscowej studni. Uciekając przed atakiem mieszkańców i depczących mu po piętach austriackich agentów huzar chroni się w opuszczonym - jak mu się wydaje - domu. Okazuje się jednak, że skrywa się tam również piękna, młoda arystokratka Pauline de Theus (Juliette Binoche), któwywiera na nim ogromne wrażenie. Niebawem oboje przedostają się na prowincję. Tu Angelo dowiaduje się, że Pauline poszukuje męża, który prawdopodobnie odbywa kwarantannę w Manosque. Młody pułkownik usiłuje odwieść ją od niebezpiecznego zamiaru powrotu do miasta i wznowienia poszukiwań, ale - zakochany w niej coraz bardziej - przystaje wreszcie na jej prośbę...
obrazek

z chomika marmaris

 • 398,4 MB
 • 22 sie 11 11:59
obrazekRomans,Kostiumowy

Ekranizacja powieści J.Austen.Do malowniczego Netherfield przybywa przystojny i bogaty Charles Bingley z zamiarem osiedlenia się tam na stałe. Przybysz wzbudza żywe zainteresowanie lokalnej społeczności, zwłaszcza niezamożnych panien na wydaniu. Na zawarciu bliższej znajomości z nowym sąsiadem zależy szczególnie pani Bennet, matce pięciu dorosłych córek, których jedyną szansą na dostatnie życie jest bogate zamążpójście. Sprawa jest paląca, gdyż cały rodzinny majątek ma wkrótce przejść w ręce antypatycznego kuzyna, pana Collinsa. Początkowo wszystko układa się po myśli pani Bennet. Bingley zakochuje się w jej najstarszej i najładniejszej córce, Jane. Tymczasem jego najlepszy przyjaciel, ponury i wyniosły pan Darcy, obdarza zainteresowaniem jej młodszą siostrę, Elżbietę.
obrazek

z chomika marmaris

 • 334,5 MB
 • 22 sie 11 11:59
obrazekDramat,Kostiumowy

Prawdziwa historia zaginięcia kilku dziewcząt podczas pikniku w górach jest punktem wyjścia dla tej poetyckiej, mistycznej opowieści .Australia 1900 rok, pierwsza połowa lutego, a dokładnie 14 lutego. Kilka młodych uczennic z pensji dla dziewcząt udaje się na wycieczkę pod Wiszącą Skałę wraz z opiekującą sie nimi nauczycielką. Wieczorem okazuje się, że powraca tylko jedna dziewczyna... Nic nie pamięta z tego co się wydarzyło. Na miejscu wydarzeń okazuje się, że nie ma żadnych śladów, ani pomocnych wskazówek, które by mogły pomóc w odkryciu co się stało. Niesamowicie klimatyczne kino, zero efektów i wodotrysków, a trzyma w napięciu i nie puszcza nawet po skończonym seansie.
obrazek

z chomika marmaris

 • 337,9 MB
 • 22 sie 11 11:59
obrazekRomans,Kostiumowy

Ekranizacja poczytnej powieści Jane Austen. Anne Eliot pochodzi z bardzo szanowanej arystokratycznej rodziny. W wieku 19 lat zakochuje się z wzajemnością w kapitanie Fredericku Wentworh. Niestety, pochodzi on z nieco niższych sfer, więc rodzice Anne nie zgadzają się na ślub. Dziewczyna ulega perswazjom najbliższych i zrywa zaręczyny. Kiedy osiem lat później ponownie spotyka kapitana, uczucia odżywają, a Anne zaczyna zastanawiać się nad swoją niezależnością.
obrazek

z chomika marmaris

 • 380,5 MB
 • 22 sie 11 11:58
obrazekRomans,Kostiumowy

Adaptacja powieści Jane Austen. Anglia, początek XIX wieku. Bohaterka tytułowa, dziewczyna z dobrego domu, właśnie wydała za mąż swą dawną guwernantkę - i radaby kojarzyć dalsze szczęśliwe małżeństwa. Ale jej działania przynoszą czasem niefortunne rezultaty.

obrazek

z chomika marmaris

 • 377,9 MB
 • 22 sie 11 11:58
obrazek
Przygodowy,Romans,Kostiumowy

Rok 1867, zaśnieżona północna California, małe miasteczko Kingdom Come. Przybywa do niego młody budowniczy powstającej trasy kolejowej, mający zdecydować czy kolej będzie tędy przechodziła, oraz matka z córką, które łączy mroczna tajemnica z przeszłości z właścicielem miasteczka Dillonem. Ten związany jest uczuciowo z Lucia, ale grzechy przeszłości nie dają mu o sobie zapomnieć...
obrazek

z chomika marmaris

 • 702,5 MB
 • 22 sty 11 14:39
aube-294091.jpg
Francja, 1788r. Markiza de Merteuil porzucona przez kochanka, pragnie zemsty. Zawiera pakt z byłym kochankiem Vicontem de Valmont. Ma on uwieść dziewiczą narzeczoną niewiernego kochanka Cecile de Volanges w zamian za przywrócenie Valmontowi dostępu do sypialni Markizy. Jednak prawdziwym celem hrabiego jest zdobycie cnotliwej mężatki Madame de Tourvel.
Annette Bening ,Meg Tilly ,Henry Thomas ,Colin Firth

z chomika selula

 • 773,0 MB
 • 19 sty 11 20:46
produkcja: USA , Wielka Brytania gatunek: Melodramat (1997)
obrazek

Opowieść rozgrywa się w Londynie, na początku XX wieku. Uboga Kate Croy (Helena Bonham Carter), której ojciec z powodu uwielbienia trunków nie śmierdzi groszem, po śmierci matki trafia pod opiekę bogatej ciotki Maude (Charlotte Rampling). Ciotka widzi dla niej tylko jedną przyszłość - małżeństwo z majętnym lordem Markiem. Tymczasem dziewczyna kocha z wzajemnością równie ubogiego jak ona dziennikarza Mertona Denshera (Linus Roache). Młodzi zaręczają się w sekrecie, ale nie mają widoków na szczęśliwą przyszłość.

z chomika Danusiaxk

 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  3
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  24
 • pliki muzyczne
  0

27 plików
14,81 GB
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności