Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Folder z materiałami dla osób pełnoletnich
+18 Ten folder Chomika zawiera materiały, które mogą być oglądane tylko przez osoby pełnoletnie.

Czy chcesz zobaczyć zawartość tego folderu?
Zaloguj się jeśli masz już konto.

Kreskówki dla Dorosłych (Warner Bros) - Polski Lektor.rmvb

SEMAYAZZA / Filmy / Porno / Kreskówki dla Dorosłych (Warner Bros) - Polski Lektor.rmvb
Download: Kreskówki dla Dorosłych (Warner Bros) - Polski Lektor.rmvb

313,59 MB

Długość filmu: 50 min

0,0 / 5 (0 głosów)
Zabawne i świetne zestawienie kreskówek dla dorosłych! Polecam!!
7 krasnoludków, Królewna Śnieżka,Śpiąca królewna...i wiele wiele innych.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Tajne Przez Poufne Lektor PL.avi play
Osbourne Cox (John Malkovich) jest tajnym agentem CIA st ...
Osbourne Cox (John Malkovich) jest tajnym agentem CIA starającym się nie stracić zajęcia. Nie dość, że jego praca i małżeństwo zmierzają ku niechybnej katastrofie, to ma w dodatku problemy z alkoholem. Harry Pfarrer (George Clooney) jest szeryfem w ministerstwie skarbu, ale nie może sobie poradzić ze swoją próżnością. Do jego licznych hobby, zaliczają się między innymi: internetowe randki za plecami żony, konstruowanie zabawek erotycznych według własnych pomysłów, nie wspominając o sypianiu z nieszczęśliwą żoną Osbourna. Kiedy Ozzie zostaje wyrzucony z pracy, postanawia opisać wszystkie poufne działania CIA, nie zdając sobie sprawy z tego, jak niewiele wie. Szkic wspomnień trafia jednak do kolejnej z kochanek Harry’ego, szalonej pracownicy siłowni Litzke (Frances McDormand) i jej głupkowatego kolegi Chada Feldheimera (Brad Pitt). Przekonani, że posiadają ściśle tajne informacje uznają, że to znakomita okazja na zarobienie pokaźnej sumy pieniędzy i przekazują te informacje prosto do Rosjan. Kwestie miłosne i te wagi państwowej splątują się ze sobą w niedorzecznej historii, w której nikt nie wie komu może zaufać.
Przekręt Lektor PLwyst.B.Pitt,J.Statham.rmvb play
Przewrotna komedia, która opowiada o tym jak gangster Fr ...
Przewrotna komedia, która opowiada o tym jak gangster Franky "Cztery palce" (Del Toro) zostaje okradziony w Londynie z pokaźnych rozmiarów diamentu. Całą akcję zaplanował niejaki Borys "Brzytwa" (Serbedzija). W poważne tarapaty wpada również Turkish (Statham) oraz Tommy, jego prawa ręka. Ich jedyny pretendent do ustawionej walki bokserskiej zostaje znokautowany przez zwykłego irlandzkiego Cygana (Pitt). Sprawa diamentu staje się łatwym łupem dla świata przestępczego, każdy z nich chce mieć klejnot, lecz dla niektórych liczy się tylko zemsta. W tym całym zgiełku okazać się może jedna niepodważalna prawda, która mówi, że gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta.
Ilsa, She Wolf of the SS.Erotyczny horror.rmvb play
Była najbardziej przerażającą faszystką. Ze swymi "Czarn ...
Była najbardziej przerażającą faszystką. Ze swymi "Czarnymi Wdowami" popełniła tak straszne zbrodnie, że bało się jej nawet SS. Do czasu aż pojawia się amerykański jeniec wojenny, który walcząc z jej nienasyconą żądzą potrafi zmusić ją do uległości.
Edward Nożycoręki lektor PL.rmvb play
Właściciel ogromnego zamczyska, położonego na wzgórzu, p ...
komentarze2
Właściciel ogromnego zamczyska, położonego na wzgórzu, powołuje do życia niezwykłego chłopca-cyborga, Edwarda. Edward, zamiast dłoni, ma nożyczki, którymi niezwykle sprawnie się posługuje. Jest prawdziwym artystą, istotą bardzo wrażliwą. Po śmierci swego twórcy chłopiec opuszcza mury zamczyska i rusza w świat. Trafia na przedmieścia pobliskiego miasteczka, gdzie, po pokonaniu nieufności mieszkańców, staje się ich nadwornym ogrodnikiem i fryzjerem, kreując najwymyślniejsze rzeźby i fryzury. Nikt jednak nie próbuje się z nim zaprzyjaźnić, czy choćby okazać większego zainteresowania, traktując go jak kolejny przedmiot użytkowy. Jedynie energiczna akwizytorka kosmetyków okazuje mu współczucie i zaprasza, by zamieszkał z jej rodziną. Tu poznaje śliczną córkę gospodyni - Kim, z pozoru równie wrażliwą jak on. Mimo to Edward nadal nie znajduje bratniej duszy. "Edward Nożycoręki" został zrealizowany wg scenariusza, który powstał na podstawie dziecięcej wizji Tima Burtona.
Anthony Zimmer 2005 DVDRip RMVB Lektor PL.rmvb play
Anthony Zimmer jest geniuszem międzynarodowej przestępcz ...
Anthony Zimmer jest geniuszem międzynarodowej przestępczości finansowej poszukiwanym przez policję całego świata. Nikt nie wie jednak jak wygląda. Akerman, jeden z policjantów depczących Zimmerowi po piętach ma jadnak pewną przewagę - wie, że przestępca zrobi wszystko, żeby skontaktować się z Chiarą. Zimmer przyrzekł Chiarze, że będą razem, ale postawił warunek - musi ona zmylić pościg. Plan jest prosty - wybierze przypadkowego mężczyznę, uwiedzie go i zwróci na niego uwagę ścigających. Los pada na François, przeciętnego, szarego człowieka, który ulegnie fascynacji piękną kobietą, a jego życie wkrótce zamieni się w koszmar. Okazuje się jednak, że wszyscy są tylko pionkami w grze... Hitchcockowski suspens, dobre tempo, zmysłowa aura. Plus Sophie Marceau i Daniel Olbrychski w epizodzie.
Aleja Snajperów Welcome to Sarajevo1997 wyk.Woody Harrelson.rmvb play
Trudno w to uwierzyć, ale wojna w b. Jugosławii toczyła ...
Trudno w to uwierzyć, ale wojna w b. Jugosławii toczyła się kilkaset kilometrów od naszych domów, na kontynencie uznawanym powszechnie za cywilizowany. W czasie tej wojny dochodziło do ogromnej ilości tragedii, a wszystko to mogliśmy spokojnie oglądać na ekranach naszych telewizorów. Z chwilą podpisania porozumienia pokojowego w Dayton rozpoczęto realizację filmu opowiadającego jedną z historii jaka rozegrała się w czasie wojny w Bośni. "Aleja snajperów" oczekiwana była z ogromnym zainteresowaniem. Po raz pierwszy do filmu o tamtych tragicznych wydarzeniach zaangażowano tak duże pieniądze, ściągnięto zza oceanu gwiazdy, do pracy zatrudniono znakomitych twórców kina, a zdjęcia realizowano dokładnie w miejscach gdzie jeszcze niedawno ginęli ludzie. Akacja filmu rozgrywa się w Sarajewie w najgorętszych dla tego miasta chwilach tej okrutnej wojny. "Aleja snajperów" powstała na podstawie autobiograficznej książki brytyjskiego dziennikarza Michaela Nicholsona. Reżyserii filmu podjął się Michael Winterbottom, uznany za nadzieję brytyjskiego kina po adaptacji powieści Tomasa Hardy`ego "Więzy miłości". Z Hollywood ściągnięto do filmu Woody Harrelsona, Marisę Tomei i Emily Lloyd. Film miał swoją premierę na 50 MFF w Cannes.
Za ile Mnie PokochaszMonica Bellucci.komedia.lektor pl.rmvb play
Na Placu Pigalle nie ma sobie równych. Profesjonalny wdz ...
Na Placu Pigalle nie ma sobie równych. Profesjonalny wdzięk to Ona - Monica Bellucci. Jej widok zapiera dech w piersiach wszystkim klientom. Jej najnowszy klient, François, jest szczęśliwym zwycięzcą na loterii. To on zada wiążące pytanie: "Ile bierzesz?" i zaproponuje małżeństwo. A ona przyjmie jego oświadczyny. Problem w tym, że nie można, ot tak, porzucić opiekuna, Charly'ego (Gérard Depardieu). Nocny półświatek musi o sobie przypomnieć... Scena w samochodzie jest warta każdego Transferu!!! Polecam;)
9 NINEAnimacja, Sci-Fi 2009.avi play
W świecie "9" człowiek należy już do przeszłości. Wszyst ...
W świecie "9" człowiek należy już do przeszłości. Wszystko wskazuje na to, że zielona niegdyś planeta została całkowicie ogołocona z życia w wyniku wojny rozpętanej między ludźmi a maszynami. Pod zasnutym chmurami niebem ciągną kilometrami ruiny wspaniałych niegdyś budowli, a tu i ówdzie można jeszcze natknąć się na jakieś truchło. Na tym cmentarzysku jedynymi poruszającymi się i w miarę inteligentnymi postaciami są bezwzględna maszyna-bestia oraz kilka szmacianych laleczek. Jedną z nich jest nowo 'narodzony' 9. To za jego sprawą obudzona zostanie straszliwa Maszyna, źródło apokaliptycznego zniszczenia. On też stanie się inicjatorem działań mających na celu jej pokonanie. Film Ackera ma szansę zachwycić i tych, których rozczarował chociażby "Terminator: Ocalenie" (ta sama w gruncie rzeczy fabuła tu jednak nabrała wizualnego rozmachu i narracyjnej konsekwencji, przy której obraz McG zdaje się jedynie niedokończonym szkicem), i tych, którzy kochają animacje Tima Burtona. Acker jest idealnym antidotum na sterylne produkcje Disneya, Pixara, Sony i DreamWorks.
Wrogowie publiczni wyst J.Deep Ch.Bale.avi play
Historia o najsłynniejszych amerykańskich gangsterach la ...
Historia o najsłynniejszych amerykańskich gangsterach lat 30tych - Johna Dillingera, Baby'ego Face'a Nelsona i Pretty Boya Floyda. Kierowana wówczas przez J. Edgara Hoovera FBI z małej agencji stała się potężną organizacją o światowej sławie miedzy innym przez swoje wysiłki zmierzające do schwytania przestępców. "Wrogowie publiczni" to przede wszystkim szalenie stylowy film – począwszy od precyzyjnie odtworzonej scenografii, przez kostiumy, po zdjęcia. Dante Spinotti stworzył w HD ciekawe obrazy, w dużej mierze skryte w eleganckich półcieniach. Z drugiej strony dominują tu szybkie ruchy kamery i nerwowy montaż. Ta maniera teatralno-telewizyjna u jednych zdobędzie uznanie za wprowadzenie powiewu świeżości do gatunku, innym kompletnie nie przypadnie do gustu
Zawieście Czerwone Latarnie 1991 CD1.rm play
Film opowiada historię młodej dziewczyny o imieniu Songl ...
Film opowiada historię młodej dziewczyny o imieniu Songlian, która nie mając perspektyw na ukończenie studiów, podejmuje decyzję o zamążpójściu. Wie, że wybierając bogatego męża nie ma szans, by być jego jedyną kobietą. Po przybyciu do siedziby swojego małżonka Songlian powoli poznaje zwyczaje mieszkańców i rytuał zawieszania czerwonych latarni. Jest to inny świat, w którym musi nauczyć się funkcjonować. Nowy dom Sanglian jest przestrzenią zamkniętą, pełną intryg zamieszkujących w nim kobiet. Większość scen rozgrywa się na dziedzińcu, ograniczonym murami albo w pomieszczeniach. Stamtąd nie ma ucieczki, a ktokolwiek tam trafi, musi się podporządkować starej tradycji. Mimo odległości czasowej i kostiumu historycznego "Zawieście czerwone latarnie" pozostaje historią uniwersalną. Szczerze mówiąc kobiety manipulujące otoczeniem z filmu Zhanga Yimou zanadto nie różną się od współczesnych, zmieniły się jedynie realia, w jakich przyszło im funkcjonować. Recenzenci często odczytywali film jako "metaforę zamkniętego, żyjącego w dyktaturze społeczeństwa i krytykę systemu nagradzającego tych, którzy posłusznie stosują się do wyznaczonych reguł".
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności