Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Nowaki - Castorama.avi

Proxima9 / Kabarety / Nowaki / Nowaki - Castorama.avi
Download: Nowaki - Castorama.avi

46,52 MB

Długość filmu: 7 min 11 s

0,0 / 5 (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Zakupy w PRL-u  Dziennik Telewizyjny 19. 12. 1988.avi play
Gdzieniegdzie tak bywało...
Gdzieniegdzie tak bywało...
Czerwone Berety  1964.flv play
Dramat, Sensacyjny Film opowiada o pewnym żołnierzu, ...
Dramat, Sensacyjny Film opowiada o pewnym żołnierzu, który decyduje się podjąć służbę wojskową w komandosach. Spóźnia się jednak na pociąg. Jedzie następnym, nocnym pociągiem w którym napastuje młodą dziewczynę i wyrzuca z pociągu konduktora. Pijany dociera do jednostki... Jego kolega, Jerzy, który wie o całym zdarzeniu szantażuje chłopaka. Ten jednak dowiaduje się o przeszłości Jurka. Po pewnym czasie chłopcy zaprzyjaźnią się. Grzegorz po odbyciu słuzby postanawia ujawnić prawdę i zgłasza się na milicję...
Dyrektorzy 4 Wieczny zastępca.rmvb play
Kolejny dyrektor, Grabowski, prezentuje pogląd, że dobro ...
Kolejny dyrektor, Grabowski, prezentuje pogląd, że dobro fabryki jest ważniejsze niż przestrzeganie przepisów i zarządzeń. To stanowisko doprowadza do konfliktów z przedstawicielem młodszej generacji - inżynierem Szymankiem. Ciężko chory dyrektor opuszcza Fabel, a jego zastępcą zostaje Piotr Gajda, syn starego ślusarza i byłego dyrektora.
Dyrektorzy 6 Ryzykant.rmvb play
Akcja rozgrywa się w 1972 roku. Zakład przygotowuje się ...
Akcja rozgrywa się w 1972 roku. Zakład przygotowuje się do nowej produkcji opartej na szwedzkiej licencji. Dyrektor Gajda przeżywa konflikt osobisty wynikający z trudności pogodzenia pracy zawodowej z obowiązkami domowymi.
Dyrektorzy 5 Pełniący obowiązki.rmvb play
Tłem akcji są wypadki grudnia 1970 r. W zakładzie panuje ...
Tłem akcji są wypadki grudnia 1970 r. W zakładzie panuje niezadowolenie w związku z zawyżonymi zadaniami produkcyjnymi, złym systemem bodźców materialnych i katastrofalnym stanem technicznym urządzeń. Dochodzi do strajku. Pełniący obowiązki dyrektora Gajda, mimo braku doświadczenia, zajmuje właściwą postawę i opanowuje sytuację. W końcu otrzymuje nominację na dyrektora.
Dyrektorzy 3 Spadająca gwiazda.rmvb play
Nowy dyrektor był poprzednio oficerem WP. Jego historia ...
Nowy dyrektor był poprzednio oficerem WP. Jego historia to historia człowieka, który nie pracując nad sobą, nie rozwijając się, systematycznie traci autorytet. Podtrzymuje się pitym potajemnie alkoholem. Gubi teczkę z tajną dokumentacją wojskową. Znajduje się w sytuacji prawie bez wyjścia i popełnia samobójstwo.
Dyrektorzy 1 Swój chłop.rmvb play
Rok 1957. Zakład produkcyjny Fabel nie wykonał planu. Ro ...
Rok 1957. Zakład produkcyjny Fabel nie wykonał planu. Rozgoryczona załoga wybiera nowego dyrektora, starego pracownika zakładu - ślusarza Gajdę. Po pewnym czasie okazuje się jednak, że funkcja ta przerasta jego możliwości. Po jednej z błędnych decyzji dyrektor Gajda podaje się do dymisji. Na jego miejsce przychodzi młody, wykształcony człowiek - inżynier Stokłos.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności