Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Pokemon Crystal PL.gbc

Patek / Kody do pokemon / Inne / Pokemon Crystal PL.gbc
Download: Pokemon Crystal PL.gbc

2 MB

0.0 / 5 (0 głosów)
Pokémon Crystal


Pokémon Crystal (jap. Poketto Monsutā Kurisutaru) - gra RPG osadzona w świecie pokémon. Na całym świecie sprzedano 3.75 milionów sztuk. Głównym bohaterem jest trener pokémon. Pokémon Crystal rozpoczyna się na wyspie Johto, gdzie bohater wybiera jednego z trzech pokémonów znajdujących się w laboratorium Profesora Elma: Chikorita, Totodile, Cyndaquil. Dzięki temu gracz rusza w dalszą drogę. Do pokonania jest ośmiu liderów, Elite Four, Kanto Challenge (liderzy z gier Pokémon Red i Blue), a na samym końcu czeka walka z Red'em, znanym z poprzednich części serii. Wszystkie te wyzwania czynią grę drugą najdłuższą grą Pokemon. Dłuższe są tylko gry gry HeartGold&SoulSilver, w ktorych dodatkowo mamy jeszcze Battle Fontier i ponowną walkę z liderami.

Jest to polska wersja gry Pokemon Crystal.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Pokémon Gold
Pokémon Gold (jap. Poketto Monsutā Kin, Pocket Monsters Gold) – gra z serii Pokémon wydana na przenośną konsolę Game Boy, której akcja gry toczy się w fikcyjnych regionie Johto. Jest to polska wersja gry Pokemon Gold.
obrazek
Pokémon Pinball is a pinball-based Pokémon spin-off video game for the Game Boy Color. It was released in Japan on April 14, 1999, and in North America on June 28, 1999. In it, the ball is a Poké Ball, and most of the objects on the table are Pokémon-related. Like any pinball game, the main objective is to get points, using the different modes of advances to score them at a higher rate. Pokémon Pinball has a secondary objective hinted at by the tagline "Gotta Catch 'em All," which is to collect all 151 Pokémon to fill your Pokédex. The Pokédex is saved between individual games, so it can be built up over time.
obrazek
Pokemon Trozei to odświeżona wersja Pokemon Puzzle Challenge, gry powstałej w 2000 roku na konsolę Game Boy. Program jest krzyżówką popularnego Tetrisa oraz znanej układanki Bejeweled. Mimo, iż gra w domyśle jest przeznaczona dla amatorów tytułowych stworzeń, ich znajomość nie jest wcale wymagana. Reguły Pokemon Trozei są proste i dla gracza nie powinny być przeszkodą, a już absolutnie nie dla kogoś kto grał w rozpowszechnione mutacje wspomnianej układanki. Nawet bez takiej wiedzy, bardzo szybko można się połapać o co tutaj chodzi, wystarczy jedynie odrobina praktyki. Generalnie zabawa polega na ułożeniu w poziomej lub pionowej linii jednakowych pokemonów. Jeżeli uda się ułożyć taką grupę z czterech, bądź pięciu twarzy, owy zestaw ulega zniszczeniu. Wprawdzie wzorem Tetrisa, układy tworzy się w oparciu o spadające podobizny, to jednak gracz jest zobowiązany również do koncentrowania swojej uwagi na tym co sam może zrobić na dole studni. Pokemony bowiem, nie leżą bezczynnie, tylko czekają na ingerencję użytkownika, co odbywa się poprzez przesuwanie na boki lub w dół, sznura statecznych obrazków i ich odpowiednie nakierowanie na gotowość do redukcji. Co oczywiste, każda pozioma zmiana powoduje pojawienie się krańcowego pokemona po przeciwległej stronie ekranu gry. Podobne efekty towarzyszą także dolnemu przesunięciu, choć tu już należy się liczyć z faktem, że najniżej położona podobizna stworzonka zleci z samej góry, lądując na wierzchu przestawionej linii. Usuwanie identycznych zestawów to tylko jedna z dróg do osiągnięcia sukcesu. Drugą jest opanowanie licznych kombosów, polegających na skojarzeniu różnorodnych pokemonów w bezpośrednim sąsiedztwie, dzięki czemu nie trzeba skupiać pojedynczych w jedno zbiorowisko. Pokemon Trozei poza trybem multiplayer, oferuje także dwa inne przeznaczone dla graczy lubujących się w grze indywidualnej. W opcji fabularnej, dzięki pokonywaniu kolejnych poziomów, gracz powoli poznaje całą zaimplementowaną historię, czyli dlaczego, i w jakim celu musi się tak męczyć. W tym miejscu, okazjonalnie można doświadczyć konfrontacji z bossami, którzy skutecznie przeszkadzają w wykonywaniu prawidłowych ruchów. Alternatywnym wyborem jest możliwość sprawdzenia się w konkurencji o notorycznie narastającym stopniu trudności, dostarczając z czasem coraz więcej potencjalnych do ułożenia typów pokemonów.
obrazek
Pokemon Dash to gra wyścigowa w której jako uwielbiany i ubóstwiany przez wszystkich Pikachu, bierzemy udział w serii wyścigów. Zawody polegają na zdobywaniu na własnych nogach poszczególnych punktów kontrolnych rozrzuconych po kolorowym i różnorodnym świecie. W szranki z nami w każdym z wyścigów staje pięć innych pokemonów, które równie mocno jak my chcą dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie. Sterowanie w grze jest bardzo proste i intuicyjne, dzięki któremu najmłodsi użytkownicy NDS nie powinni mieć najmniejszych problemów w zabawie z tą grą. Mianowicie musimy bardzo szybko przesuwać naszym piórkiem po ekranie dotykowym w stronę, w którą chcemy, aby kontrolowana przez nas postać się poruszała. Im szybciej powtarzamy tę czynność, tym szybciej Pikachu biegnie. Jest to metoda prosta, aczkolwiek nie do końca przemyślana przez autorów gry, gdyż w ten sposób stosunkowo łatwo jest porysować ekran dotykowy naszego NDS. Na drodze do celu naszemu bohaterowi stają na przeszkodzie najróżniejsze elementy. Są to: kratery z lawą, lodowe pola, rozpadliny i przepaście czy akweny, które skutecznie uniemożliwiają dostanie się do kolejnego checkpointa. Większość z nich możemy ominąć normalnie zostając tylko lekko spowolnionym. Kolejne mamy możliwość przejścia tylko dzięki użyciu specjalnej umiejętności Pikachu. Natomiast jeszcze inne są nie do ominięcia w zwykły sposób i wtedy zostajemy zmuszeni do użycia balonu, który przenosi nas przez te tereny. W grze dostępny jest również tryb multiplayer, w którym może brać udział maksymalnie sześciu graczy.
obrazek
Pokémon Pinball: Ruby & Sapphire is a pinball game developed by Jupiter and published by Nintendo for the Game Boy Advance handheld game console. It was first revealed at E3 in 2003, and was released in the same year – on August 1, August 25, and November 14 in Japan, North America, and PAL regions respectively. The North American release was done to coincide with the fifth anniversary of the North American release of Pokémon Red and Blue. It is based on Pokémon Ruby and Sapphire, and is a sequel to Pokémon Pinball for the Game Boy Color. In some ways, it plays like a traditional pinball game, where the objective is to get a high score by keeping the ball in play as long as possible and hitting bumpers. In keeping with the theme of Pokémon, it features Pokémon collection, where while the players play pinball, they must also capture Pokémon.
Pokémon Red
Pokémon Red – gra konsolowe z gatunku cRPG stworzona na konsolę Game Boy przez Game Freak i wydana przez Nintendo w 1996 roku. Jest to jedna z pierwszych gier z serii Pokémon i pierwsza wydane poza granicami Japonii. W poszczególnych wersjach występują drobne różnice, a najważniejszą z nich jest możliwość złapania niektórych Pokémonów. Jest to polska wersja gry Pokemon Red.
Pokemon Ranger
Pokemon Ranger: The Road to Diamond and Pearl to kolejna gra z serii, traktującej o tych ultra popularnych stworzeniach, jakimi są Pokemony. Akcja gry toczy się w Poke-świecie, jednak tym razem rządzi się zupełnie innymi zasadami. Wcielasz się (główna postać nazwana dowolnym imieniem) w Pokemon Rangera, czyli osobę, odpowiedzialną za utrzymywanie porządku na świecie przy pomocy Pokemonów. Jednak tym razem nie ma żadnych trenerów czy złośliwego i nieudolnego Zespołu R. Podczas zwiedzania mapy świata podążają za nami jedynie cztery stworzenia, które mogą pomóc w pokonaniu przeszkód. Niestety złapanie kolejnego Pokemona (nie ma Poke-balli!) powyżej czterech zmusza nas do zamienienia go z jednym z już schwytanych, co wprowadza dodatkowy element strategii. Interfejs opiera się głównie na dotykowych właściwościach ekranu konsoli - podczas walki kreślimy wokół oponenta okręgi i inne figury. Złapane Pokemony mogą również posłużyć do zwiększania naszej mocy np. poprzez dodanie magicznych pnączy unieruchamiających przeciwnika. Jak widać jest to całkowicie świeże spojrzenie na tematykę Pokemonów. Grafika jest stosunkowo prosta, ale przy tym bardzo czytelna, więc nawet podczas zataczania figur na ekranie wszystko widać jak na przysłowiowej dłoni. Muzyka i dźwięki to znane , ale zmodyfikowane sample oraz zupełnie nowe, nieznane dotąd odgłosy dzikich zwierząt.
Pokemon Mystery Dungeon: Blue Rescue Team
Pokemon Mystery Dungeon Blue Rescue Team (na GBA jednocześnie wydano Red Rescue Team) ponownie przenosi nas do świata tych fascynujących stworzeń, jakimi są Pokemony. Tylko tym razem sami wcielamy się w Pokemona. Dokładniej mówiąc, bohater jest człowiekiem, przemienionym w Pokemona, a nasze zadanie to ocalić zagrożony Poke-świat. Na początku przygody rozpoczynamy podróż z jednym towarzyszem (liczba ta ulega zwiększeniu w trakcie rozgrywki). Przemierzając świat napotykamy inne stworzenia, z którymi można nawiązać interakcję. Jedne przekazują nam tylko istotne informacje, inne zlecają zadania, a jeszcze inne potrzebują nagłej pomocy. Nasz bohater przyjmuje nowe misje (poprzez listy, tablice lub bezpośrednio od napotkanych postaci), które potem musimy wykonać. Większą cześć gry spędzamy w losowo generowanych lochach, ale są też dostępne liczne jaskinie czy lasy. Podczas przebywania pod ziemią nasza postać stopniowo robi się głodna. Gdy nie znajdziemy nic do jedzenia wskaźnik życia zaczyna spadać. Walki toczą się w systemie turowym. Podczas swojej kolejki możemy poruszyć drużynę, zaatakować wręcz lub użyć specjalnej umiejętności. Tak jak poprzednio, Pokemony mogą jednocześnie znać tylko cztery dodatkowe umiejętności.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności