Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Pokemon Crystal PL.gbc

Patek / Kody do pokemon / Inne / Pokemon Crystal PL.gbc
Download: Pokemon Crystal PL.gbc

2 MB

0,0 / 5 (0 głosów)
Pokémon Crystal


Pokémon Crystal (jap. Poketto Monsutā Kurisutaru) - gra RPG osadzona w świecie pokémon. Na całym świecie sprzedano 3.75 milionów sztuk. Głównym bohaterem jest trener pokémon. Pokémon Crystal rozpoczyna się na wyspie Johto, gdzie bohater wybiera jednego z trzech pokémonów znajdujących się w laboratorium Profesora Elma: Chikorita, Totodile, Cyndaquil. Dzięki temu gracz rusza w dalszą drogę. Do pokonania jest ośmiu liderów, Elite Four, Kanto Challenge (liderzy z gier Pokémon Red i Blue), a na samym końcu czeka walka z Red'em, znanym z poprzednich części serii. Wszystkie te wyzwania czynią grę drugą najdłuższą grą Pokemon. Dłuższe są tylko gry gry HeartGold&SoulSilver, w ktorych dodatkowo mamy jeszcze Battle Fontier i ponowną walkę z liderami.

Jest to polska wersja gry Pokemon Crystal.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
obrazek
Pokémon Pinball is a pinball-based Pokémon spin-off video game for the Game Boy Color. It was released in Japan on April 14, 1999, and in North America on June 28, 1999. In it, the ball is a Poké Ball, and most of the objects on the table are Pokémon-related. Like any pinball game, the main objective is to get points, using the different modes of advances to score them at a higher rate. Pokémon Pinball has a secondary objective hinted at by the tagline "Gotta Catch 'em All," which is to collect all 151 Pokémon to fill your Pokédex. The Pokédex is saved between individual games, so it can be built up over time.
obrazek
Pokemon Trozei to odświeżona wersja Pokemon Puzzle Challenge, gry powstałej w 2000 roku na konsolę Game Boy. Program jest krzyżówką popularnego Tetrisa oraz znanej układanki Bejeweled. Mimo, iż gra w domyśle jest przeznaczona dla amatorów tytułowych stworzeń, ich znajomość nie jest wcale wymagana. Reguły Pokemon Trozei są proste i dla gracza nie powinny być przeszkodą, a już absolutnie nie dla kogoś kto grał w rozpowszechnione mutacje wspomnianej układanki. Nawet bez takiej wiedzy, bardzo szybko można się połapać o co tutaj chodzi, wystarczy jedynie odrobina praktyki. Generalnie zabawa polega na ułożeniu w poziomej lub pionowej linii jednakowych pokemonów. Jeżeli uda się ułożyć taką grupę z czterech, bądź pięciu twarzy, owy zestaw ulega zniszczeniu. Wprawdzie wzorem Tetrisa, układy tworzy się w oparciu o spadające podobizny, to jednak gracz jest zobowiązany również do koncentrowania swojej uwagi na tym co sam może zrobić na dole studni. Pokemony bowiem, nie leżą bezczynnie, tylko czekają na ingerencję użytkownika, co odbywa się poprzez przesuwanie na boki lub w dół, sznura statecznych obrazków i ich odpowiednie nakierowanie na gotowość do redukcji. Co oczywiste, każda pozioma zmiana powoduje pojawienie się krańcowego pokemona po przeciwległej stronie ekranu gry. Podobne efekty towarzyszą także dolnemu przesunięciu, choć tu już należy się liczyć z faktem, że najniżej położona podobizna stworzonka zleci z samej góry, lądując na wierzchu przestawionej linii. Usuwanie identycznych zestawów to tylko jedna z dróg do osiągnięcia sukcesu. Drugą jest opanowanie licznych kombosów, polegających na skojarzeniu różnorodnych pokemonów w bezpośrednim sąsiedztwie, dzięki czemu nie trzeba skupiać pojedynczych w jedno zbiorowisko. Pokemon Trozei poza trybem multiplayer, oferuje także dwa inne przeznaczone dla graczy lubujących się w grze indywidualnej. W opcji fabularnej, dzięki pokonywaniu kolejnych poziomów, gracz powoli poznaje całą zaimplementowaną historię, czyli dlaczego, i w jakim celu musi się tak męczyć. W tym miejscu, okazjonalnie można doświadczyć konfrontacji z bossami, którzy skutecznie przeszkadzają w wykonywaniu prawidłowych ruchów. Alternatywnym wyborem jest możliwość sprawdzenia się w konkurencji o notorycznie narastającym stopniu trudności, dostarczając z czasem coraz więcej potencjalnych do ułożenia typów pokemonów.
obrazek
Pokemon Dash to gra wyścigowa w której jako uwielbiany i ubóstwiany przez wszystkich Pikachu, bierzemy udział w serii wyścigów. Zawody polegają na zdobywaniu na własnych nogach poszczególnych punktów kontrolnych rozrzuconych po kolorowym i różnorodnym świecie. W szranki z nami w każdym z wyścigów staje pięć innych pokemonów, które równie mocno jak my chcą dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie. Sterowanie w grze jest bardzo proste i intuicyjne, dzięki któremu najmłodsi użytkownicy NDS nie powinni mieć najmniejszych problemów w zabawie z tą grą. Mianowicie musimy bardzo szybko przesuwać naszym piórkiem po ekranie dotykowym w stronę, w którą chcemy, aby kontrolowana przez nas postać się poruszała. Im szybciej powtarzamy tę czynność, tym szybciej Pikachu biegnie. Jest to metoda prosta, aczkolwiek nie do końca przemyślana przez autorów gry, gdyż w ten sposób stosunkowo łatwo jest porysować ekran dotykowy naszego NDS. Na drodze do celu naszemu bohaterowi stają na przeszkodzie najróżniejsze elementy. Są to: kratery z lawą, lodowe pola, rozpadliny i przepaście czy akweny, które skutecznie uniemożliwiają dostanie się do kolejnego checkpointa. Większość z nich możemy ominąć normalnie zostając tylko lekko spowolnionym. Kolejne mamy możliwość przejścia tylko dzięki użyciu specjalnej umiejętności Pikachu. Natomiast jeszcze inne są nie do ominięcia w zwykły sposób i wtedy zostajemy zmuszeni do użycia balonu, który przenosi nas przez te tereny. W grze dostępny jest również tryb multiplayer, w którym może brać udział maksymalnie sześciu graczy.
obrazek
Pokemon Rijon Adventures is quite basically a Pokémon FireRed ROM hack. It’s the game that represents my personal hobby of ROM hacking, and is a project I took up quite long ago after Coolboyman needed to offload his projects
Pokemon Dragonstone is a new pokemon game! well sort of it is a hacked version of Ruby only available on rom! At first you start of as usual but the starter pokemon are different! You'll have to find out for yourself what they are... Then you travel to Old dale town. It is all messed up with a pokemart as a mountain. once you have beaten may there are masterballs and RARE candy for $1 each! but beware only masterballs and RARE candy are available for purchase at old dale and nowhere else! Ahh! There is just too much to explain! At Sootopolis outside the gym there is grass! In the grass are Entei, Black Rayquaza, Groudon, Kyogre, Zapdos and the list goes on! Any legendary you can think of is in this game! Even both LAdios, Latias and Lugia!
obrazek
Pokemon Ambar is a Pokemon hacked rom of Pokemon Ruby version by Goce. Language in game is Spanish. Play with Xander or Ann in a magic region with new pokemon and trainers. Live the adventure.
obrazek
Pokemon Puzzle Challange to popularna gra na Game Boya. Polega ona na ułożeniu jak największej liczby klocków jednego rodzaju w linii poziomej lub pionowej. W tej grze można zdobyć pokemony tylko jedną techniką. Na początku ma się trzy startery: Cyndaquila Chikorrite i Totodila.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności