Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Pozywając diabła - Lektor PL.avi

PS139pb / FILMY CHRZEŚCIJAŃSKIE / Pozywając diabła / Pozywając diabła - Lektor PL.avi
Download: Pozywając diabła - Lektor PL.avi

596,16 MB

Długość filmu: 106 min

4.0 / 5 (1 głos)
Luke O'Brien, za dnia woźny, wieczorami student prawa, postanowił pozwać do sądu osobę, którą obwinia za wszystkie swoje nieszczęścia i porażki. Tą osobą jest sam Szatan, a Luke żąda od niego 8 trylionów dolarów. Sprawa wydaje się śmieszna, ale kiedy władca piekieł pojawia się w towarzystwie 10 najlepszych prawników cały świat zaczyna z zapartym tchem obserwować najważniejszy proces w historii ludzkości... przynajmniej do dnia Sądu Ostatecznego.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
THE DANIEL PROJECT - PROROCTWO DANIELA PL.avi play
Księgi prorockie Starego Testamentu to zbiór cennych ...
obrazek Księgi prorockie Starego Testamentu to zbiór cennych wskazówek dla współczesnych a także wizje przyszłości i końca świata. Twórcy filmu biorą pod „dziennikarską lupę” tekst Księgi Daniela, znajdując potwierdzenie jego wizji w otaczającej Nas rzeczywistości. Czy taką interpretację prorockich ksiąg można nazwać kreacjonizmem apokaliptycznym w amerykańskim stylu?

Polski lektor

Pisma Daniela.avi play
W księdze Daniela znajduje się proroctwo na nasze cz ...
obrazek W księdze Daniela znajduje się proroctwo na nasze czasy. Można zauważyć jak szczegółowo wypełnia się to proroctwo na naszych oczach i jak znaczna jego część już się wypełniła. Potwierdza to doskonale historia.

Polski lektor

CYRK MOTYLI - THE BUTTERFLY CIRCUS - 2011 - DVDRip-XviD - WKLEJONE NAPISY PL.avi play
Cyrk motyli (The Butterfly Circus) to krótkometrażow ...
Cyrk motyli (The Butterfly Circus) to krótkometrażowy film z Nick'iem Vujicic w roli głównej.
Ten film to krótkie, wzruszające i dające do myślenia opowiadanie o człowieku pozbawionym kończyn. Ma on problemy z uwierzeniem w siebie. Film ukazujący przemianę kaleki bez rąk i nóg we wspaniałego artystę cyrkowego. Dzięki pomocy pewnego cyrkowca jego życie zmienia się.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności