Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Folder z materiałami dla osób pełnoletnich
+18 Ten folder Chomika zawiera materiały, które mogą być oglądane tylko przez osoby pełnoletnie.

Czy chcesz zobaczyć zawartość tego folderu?
Zaloguj się jeśli masz już konto.

Wizyta U ginekologa (Pełne Badanie).avi

Norkachomika / Filmy Porno / Zabawy Z Doktorem / Wizyta U ginekologa (Pełne Badanie).avi
Download: Wizyta U ginekologa (Pełne Badanie).avi

317,65 MB

Długość filmu: 34 min

0.0 / 5 (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Zatopieni Lek.PL.avi play
ZATOPIENI 2005, 90 minut, reż. Anthony Hickox Obsada ...
obrazek

ZATOPIENI 2005, 90 minut, reż. Anthony Hickox Obsada: Steven Seagal jako Chris Cody; Christine Adams, William Hope, Vinnie Jones Dystrybucja w Polsce: SPI Niezwykle niebezpieczna grupa terrorystów przejmuje dowodzenie łodzią podwodną, na której pokładzie znajduje się bomba atomowa. Tymczasem z więzienia wychodzi jeden z najlepszych najemników na świecie, Chris Cody, którego zadaniem jest odbicie porwanej jednostki pływającej. Misja niemożliwa dzięki niemu staje się możliwa. Obraz Anthony'ego Hickoxa, znanego również z kilku horrorów, z tak intrygującą fabułą jest pozycją obowiązkową dla szanującego się seagalowego fana. Film w kilku momentach, a nawet w całości (zgodnie z polskim tytułem) sięga dna, a w kilku od tego dna się odbija, bo naprawdę nieźle wyglądają zdjęcia. Tylko one. Całość to żałość. Nie pomaga nawet spory skądinąd wachlarz zagrywek aktorskich głównej gwiazdy, która wciąż urzeka swą przenikliwością i wgryzieniem się w główną postać tej przejmującej historii.

Bliżej Słońca Lek.PL.avi play
W STRONĘ SŁOŃCA 2005, 97 minut, reż. Mink Obsada: ...
obrazek

W STRONĘ SŁOŃCA 2005, 97 minut, reż. Mink Obsada: Steven Seagal jako Travis Hunter; Matthew Davis, Takao Osawa, Eddie George Dystrybucja w Polsce: Imperial W Tokio zostaje zamordowany gubernator. Do odkrycia sprawców morderstwa wyznaczony zostaje ex-agent CIA Travis Hunter, któremu przydzielony zostaje żółtodziób Sean Mac. W wyniku prowadzonego śledztwa okazuje się, że śmierć urzędnika to dopiero początek serii brutalnych morderstw, których celem jest przejęcie władzy przez Yakuzę, na czele której stoi młody Kuroda. Jego priorytetem jest połączenie z chińską mafią i rozpoczęcie dystrybucji narkotyków na gigantyczną skalę. Tylko jeden człowiek (z pomocą drugiego:) może mu przeszkodzić. Oczywiście chyba nie muszę mówić, kto jest tym człowiekiem. To człowiek-brew, legenda kina akcji. I jak to bywa w jego ostatnich produkcjach, zanika najważniejszy element - sceny akcji, których wciąż, jak na dziewięćdziesięciominutową banalną fabułkę, jest zbyt mało. Co gorsza, spowolnione ruchy naszego mistrza spowodowane zbyt dużą ilością tłuszczu, którym jest obrośnięty, nie przydają filmowi ani odrobiny dynamizmu. Jednym słowem kolejny "hicior" kina klasy C, który koniecznie trzeba zobaczyć.

Clementine Lek.PL.avi play
CLEMENTINE 2004, 90 minut, reż. Du-yeong Kim Obsada: ...
obrazek CLEMENTINE 2004, 90 minut, reż. Du-yeong Kim Obsada: Steven Seagal jako Jack Miller; Jun Lee, Hye-ri Kim, Seo-woo Eun, Ju-bong Gi Dystrybucja w Polsce: brak Mistrz Taekwondo Kim postanawia wycofać się z zawodów by więcej czasu poświęcić swojej córeczce Sa Rang. Niestety szef lokalnej mafii porywa Sa Rang by zmusić do powrotu na ring jej ojca. Kim musi ulec szantażowi i wściekły staje do pojedynku z niepokonanym "Królem Klatki" Jackiem Millerem. Zdeterminowany rozpoczyna walkę o wolność córki. Ta nietypowa produkcja, oczywiście jedynie dla bohatera niniejszego opracowania, który po raz pierwszy w karierze zagrał czarny charakter, mogła coś zmienić w podupadającym wizerunku mistrza. Choć pojawił się w ledwie kilku scenach, można je uznać za udane. Szkoda, że wniosków odpowiednich z tej produkcji nie wyciągnął. Sam występ w "Clementine" to wyraz uznania twórców dla aktora za wkład w popularyzację sztuk walki na świecie.
Poza Zasięgiem Lek.PL.avi play
POZA ZASIĘGIEM 2004, 88 minut, reż. Po-Chic Leong Ob ...
obrazek

POZA ZASIĘGIEM 2004, 88 minut, reż. Po-Chic Leong Obsada: Steven Seagal jako Billy Ray Lancing; Agnieszka Wagner, Nick Brimble, Robbie Gee Dystrybucja w Polsce: ITI William Lansing, dawny agent specjalny prowadzi listowną korespondencję z kilkunastoletnią Ireną z Polski, mieszkającą w domu dziecka. Kiedy kontakt sie urywa, czując podskórnie i irracjonalnie niebezpieczeństwo, William wyrusza do dalekiego kraju leżącego nad Wisłą by wyjaśnić sprawę, jak się później okazuje, porwania dziewczyny. Będąc na miejscu rozpoczyna współpracę z panią detektyw Kasią Lato. Tropy prowadzą do handlarzy żywym towarem. Ex-agent bierze sprawy w swoje ręce (i nogi). To już druga wizyta Seagala w Polsce, więc może przeniesie się do nas wkrótce na stałe? Sam film nie wnosi nic nowego do twórczości tegoż aktora. Poza tym, że jest sztampowy (też mi nowość), film dłuży się niemiłosiernie i nie ratują tej żałosnej produkcji nawet polskie akcenty. Scen akcji jest jak na lekarstwo, a realizował je chyba jakiś pozbawiony wyczucia amator. Steven Seagal wciąż jednak ze znakomitym warsztatem operowania brwiami bryluje wśród obsady, wzruszając swą dobrodusznością i umiłowaniem przyrody. Na drugim i dalszym planie pojawiają się polscy aktorzy, m.in. przepiękna Agnieszka Wagner (nawet na okładce płyty dvd) i Krzysztof Pieczyński.

Bestia Lek.PL.avi play
BESTIA 2003, 91 minut, reż. Siu-Tung Ching Obsada ...
obrazek

BESTIA 2003, 91 minut, reż. Siu-Tung Ching Obsada: Steven Seagal jako Jake Hopper; Byron Mann, Monica Lo, Tom Wu, Patrick Robinson Dystrybucja w Polsce: SPI Radykalna islamska grupa terrorystyczna Abu Karaf, porywa dwie dziewczęta: córkę senatora amerykańskiego oraz Jessicę, córkę byłego agenta specjalnego CIA, Jake'a Hoppera. Dowiadując się o tym, ojciec tej drugiej rozpoczyna pościg za kidnaperami, eliminując wszystkich przeciwników bez jakichkolwiek skrupułów. Mimo tego, że za reżyserię wziął się przedstawiciel kontynentu azjatyckiego, film oscyluje w dalszym ciągu na poziomie ostatnich produkcji Mistrza. Nosi znamiona partactwa przez wielkie P, choć trzeba przyznać, że to jeden z lepszych obrazów ery "Seagal-straight-to-dvd", bo i sporo walki wręcz, strzelanek, a i sam Seagal się pojawił na planie powymachiwać kończynami (górnymi), nie wyręczając się dublerami.

Cudzoziemiec Lek.PL.avi play
CUDZOZIEMIEC 2003, 96 minut, reż. Michael Oblowitz ...
CUDZOZIEMIEC 2003, 96 minut, reż. Michael Oblowitz Obsada: Steven Seagal jako Jonathan Cold; Max Ryan, Harry Van Gorkum, Izabela Okrasa Dystrybucja w Polsce: Warner Jonathan Cold to profesjonalista w każdym calu; tajemniczy, sprytny, nieuchwytny i przebiegły agent do wynajęcia. Ma za sobą wiele zleceń, lecz ostatnie, wydające się zwyczajnym, okazuje się niezwykle niebezpieczne i trudne do wykonania. Pozornie błaha sprawa, jaką jest dostarczenie przesyłki z Francji do Niemiec, sprawia sporo kłopotu. Nagle zbyt wiele osób się nią interesuje. Ten film technicznie prezentuje to, co w Polsce jest normą jeśli chodzi o realizację filmową, szeroko pojęte dziadostwo i niechlujstwo. Na szczęście w scenariuszu palców nie maczali nasi rodacy, bo byłaby to kompletna kompromitacja. Żenująca historyjka, która mimo takich "atrakcji", jak bijatyki Stevena może doprowadzić do szału nawet oddanego fana Seagala. Główna gwiazda tu nie istnieje, reżyser chyba wybrał się podczas filmowania na zwiedzanie zabytków warszawskich, a reszta ekipy popijała "żołądkową gorzką".
Wpół Do Śmierci Lek.pl.avi play
WPÓŁ DO ŚMIERCI 2002, 94 minuty, reż. Don Michael ...
obrazek

WPÓŁ DO ŚMIERCI 2002, 94 minuty, reż. Don Michael Paul Obsada: Steven Seagal jako Sasha Petrosevitch; Morris Chestnut, Ja Rule, Nia Peeples Dystrybucja w Polsce: Warner Sasha Petrosevitch, tajny agent FBI zostaje oddelegowany "pod przykrywką" do "Nowego Alcatraz", pilnie strzeżonego więzienia aby uzyskać ważne informacje na temat pewnego szefa mafii. Tu zaprzyjaźnia się z "mieszkańcami" oraz Lesterem, legendarnym złodziejem ogromnej, bo wartej ponad 200 milionów dolarów, ilości złota, który nikomu nie chce zdradzić miejsca ukrycia łupu. Informację tę, chce wydobyć bezwzględny Donny, który z grupą śmiałków dostaje się do Alcatraz i szantażuje Lestera zabiciem zakładnika - sędziny sądu najwyższego June McPherson. Zadziwiające, ale po raz trzeci z rzędu Stevenowi towarzyszy w filmie raper, a nawet dwóch takich osobników: Ja Rule i Kurupt. Najwyraźniej jest to swego rodzaju kuracja odmładzająca i próba zainteresowania młodego widza osobą pana S. W filmie dzieje się sporo, ale paradoksalnie wieje nudą, akcja już tak nie cieszy, ale na szczęście pozostają nam nieprzeniknione oczy i sterane zmarszczkami czoło głównego bohatera. Film doczekał się sequela, bez udziału Stefana.

Terrorysta Lek.PL.avi play
TERRORYSTA 2001, 92 minuty, reż. Albert Pyun Obsada: ...
obrazek

TERRORYSTA 2001, 92 minuty, reż. Albert Pyun Obsada: Steven Seagal jako Frank Glass; Tom Sizemore, Dennis Hopper, Peter Greene Dystrybucja w Polsce: Best Film, SPI Ray Nettles, świetny policjant z San Francisco, traci swego partnera. W śledztwie, którego zamiarem jest odnalezienie i unieszkodliwienie sprawcy, pomaga mu ekipa saperów pod dowództwem znakomitego eksperta Franka Glassa. Ich celem jest groźny terrorysta Alex Swan, specjalista od ładunków wybuchowych, który obydwu stróżom prawa zalazł mocno za skórę. Nie cofnie się przed niczym, aby tylko osiągnąć to co sobie zaplanował. Trochę mało Stevena. Cieszy fakt, że (mimo drugiego planu) znalazł się w tak doborowym towarzystwie jak Tom Sizemore czy Dennis Hopper. Niestety do udanej produkcji tego filmu zaliczyć nie można. Nie ukrywam jednak, że obraz skłonił mnie do wyartykułowania pytania: w jaki sposób udaje się producentom namówić takie cenione nazwiska do tak koszmarnej szmiry. Film trafił od razu na rynek vhs/dvd.

Mroczna dzielnica PL 2001Lek.PL.avi play
MROCZNA DZIELNICA 2001, 101 minut, reż. Andrzej B ...
obrazek MROCZNA DZIELNICA 2001, 101 minut, reż. Andrzej Bartkowiak Obsada: Steven Seagal jako Orin Boyd; DMX, Isaiah Washington, Anthony Anderson Dystrybucja w Polsce: Warner Orin Boyd to niepokorny gliniarz z Detroit, który zasady ma gdzieś, głęboko w poważaniu. Kiedy po raz kolejny w obronie prawa, sam je łamie przełożeni nie wytrzymują i przenoszą go do najgorszej dzielnicy w mieście. Tutaj od razu wpada na trop wielkiej afery wewnętrznej. Z magazynów policyjnych ginie 50 kilogramów heroiny wartych 5 milionów dolarów. Pewną jest korupcja wśród "swoich". Aby dojść prawdy i znaleźć dowody musi zacząć współpracę z Latrellem Walkerem, handlarzem narkotyków, który w zanadrzu ma sekret. Powrót do Warnera, reżyseria Bartkowiaka i występ rapera DMX-a wyraźnie posłużył Seagalowi. Klasyczne kino akcji z kilkoma zabawnymi wstawkami komediowymi pozwoliło odnieść sukces temu filmowi. Dzieło sztuki to nie jest, ale ogląda się nieźle. I nawet nie chcę pisać co Steven robi z brwiami.
Patriota Lek.PL.avi play
PATRIOTA 1998, 90 minut, reż. Dean Semler Obsada: St ...
obrazek

PATRIOTA 1998, 90 minut, reż. Dean Semler Obsada: Steven Seagal jako dr Wesley McClaren; Gailard Sartain, L.Q. Jones, Camilla Belle Dystrybucja w Polsce: IMP Doktor Wesley McClaren to były wirusolog CIA, który niezadowolony z wykorzystania przez pracodawcę jego badań zrezygnował z pracy i przeniósł się do małego miasteczka w Montanie wraz z córką Holly i przyjacielem. Wkrótce jego sąsiad, Floyd Chisolm, przywódca niebezpiecznych ekstremistów, chcących wprowadzić nowy ład w Ameryce, zostaje aresztowany przez FBI. W tym samym czasie nagle pojawia się niezwykle niebezpieczny wirus, który powoduje najpierw chorobę a w efekcie śmierć zakażonych. McClaren odkrywa, że wirus prawdopodobnie jest powiązany z badaniami rządu. Natychmiast próbuje stworzyć antidotum, w czym (poniekąd nieświadomie) pomaga mu córka. Zmiana klimatu. Najwyraźniej Steven zechciał pokazać się od innej strony i tutaj postawił nie na walki wręcz i typową akcję, lecz na dramat - ten ludzki dramat. Niewątpliwie był pod wrażeniem "kina moralnego niepokoju". Film jest przerażający, faktycznie dramatyczny, dobrze, że niskobudżetowy. Nie zdzierżyłbym bowiem takiego marnotrawstwa pieniędzy.

więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności