zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Folder z materiałami dla osób pełnoletnich
+18 Ten folder Chomika zawiera materiały, które mogą być oglądane tylko przez osoby pełnoletnie.

Czy chcesz zobaczyć zawartość tego folderu?
Zaloguj się jeśli masz już konto.

Wizyta U ginekologa (Pełne Badanie).avi

Norkachomika / Filmy Porno / Zabawy Z Doktorem / Wizyta U ginekologa (Pełne Badanie).avi
Download: Wizyta U ginekologa (Pełne Badanie).avi

317,65 MB

Długość filmu: 34 min

0,0 / 5  (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Gra o Życie Lek.PL.avi play
GRA O ŻYCIE 2007, 96 minut, reż. Roel Reine Obsada: ...
obrazek

GRA O ŻYCIE 2007, 96 minut, reż. Roel Reine Obsada: Steven Seagal jako Matt; Toru Ohno, Arthur J. Nascarella, Lance Henriksen Dystrybucja w Polsce: Imperial Matt to były glina. Nie bardzo może się odnaleźć po wyrzuceniu go z policji, czego skutkiem jest rozwód, słaby kontakt z córką, a na domiar złego spore długi po licznych wizytach w kasynie. Szczęśliwym trafem ponad milionowy dług przejmuje enigmatyczny "Staruszek", który proponuje Mattowi wykupienie się. Wystarczy tylko zabić kilku tajemniczych osobników. Nie myśląc długo ex-gliniarz przyjmuje zlecenie. Kłopoty zaczynają się w momencie, gdy trzeba wyeliminować ojczyma swojej córki. Miłe zaskoczenie. Co prawda film nie jest na poziomie pierwszych pozycji z filmografii, niemniej udaje się go obejrzeć bez zgrzytania zębami. Owszem, wciąż występują te same wady co zwykle w produkcjach z udziałem sympatycznego karateki, czyli fatalne aktorstwo ("brawa" dla aktorki grającej żonę) i wstrętne dialogi (choć kilka było niezamierzenie zabawnych). Niemniej akcja toczy się dość wartko, zgodnie ze standardami kina klasy B, kilka klasycznych strzelanek było, Seagal wymachiwał (sam!) parę razy kończynami górnymi. Wciąż jednak jest to mniejszy lub większy "crap". Na uwagę zasługuje okładka płyty DVD, w której po raz kolejny, od bodajże 4 filmów widzimy wklejoną tę samą minę pana Seagala.

Siła rażenia Lek.PL.avi play
SIŁA RAŻENIA 2006, 94 minuty, reż. Michael Keusch Ob ...
SIŁA RAŻENIA 2006, 94 minuty, reż. Michael Keusch Obsada: Steven Seagal jako Marshall Lawson; Lisa Lovbrand, David Kennedy, Danny Webb Dystrybucja w Polsce: Imperial W jednej z akcji dowódca Marshall Lawson traci w tajemniczych okolicznościach część swego oddziału. Postanawia na własną rękę przeprowadzić śledztwo, które doprowadza go na ślad ściśle tajnej operacji wojskowej o kryptonimie CTX Majestic, która związana jest z wyostrzaniem zmysłów jej uczestników. Po takich filmach nawet ja mam serdecznie dość. Już nawet mocne przymrużenie oka nie pomaga. Ręce opadają, co ten facet z kucykiem wyprawia. Idiotyczny scenariusz (też w sumie żadna nowość w filmach z Seagalem), realizacja wraz ze scenografią, efektami specjalnymi, "grą świateł" i przede wszystkim aktorstwem na poziomie szkolnego przedstawienia dobijają nawet najbardziej cierpliwych. Tego się nie da oglądać. Początkowo film miał być horrorem sci-fi z obcymi. Stał się horrorem ze Stevenem Seagalem.
Najemnik Lek.PL.avi play
NAJEMNIK 2006, 91 minut, reż. Don E. FauntLeRoy O ...
obrazek

NAJEMNIK 2006, 91 minut, reż. Don E. FauntLeRoy Obsada: Steven Seagal jako John Seeger; Luke Goss, Jacqueline Lord, Vivian Bieldt Dystrybucja w Polsce: SPI Podczas misji najemnika Johna Seegara i jego oddziału dochodzi do zdrady pewnego agenta CIA. Giną ludzie. Wściekły Seegar rzuca robotę. Jednak nie na długo, bowiem zostaje zmuszony do kolejnej operacji - uwolnienia syna pewnego bossa narkotykowego. W przeciwnym wypadku zginie syn i żona jego najlepszego przyjaciela. To chyba najlepszy film Seagala od wielu lat, co absolutnie nie oznacza, że jest to film dobry. Po prostu w końcu jest trochę przyzwoitych strzelanin, a i tempo jest równe i znośne. Niemniej dowodzi też tego, że Seagal w kwestii aktorstwa nawet nie stoi w miejscu, tylko się cofa.

Prowokacja Lek.PL.avi play
PROWOKACJA 2005, 92 minuty, reż. Don E. FauntLeRoy O ...
obrazek

PROWOKACJA 2005, 92 minuty, reż. Don E. FauntLeRoy Obsada: Steven Seagal jako Harlan Banks; Mari Morrow, Anthony 'Treach' Criss, Sarah Buxton Dystrybucja w Polsce: SPI Harlan Banks do niedawna zajmował się okradaniem bandytów i dilerów oraz rozdawnictwem skradzionych pieniędzy wśród potrzebujących. Ot taki współczesny Robin Hood, tudzież Janosik. Jednak od kiedy jego ukochana zaczęła miewać koszmary nocne, w których widziała "czarno" przyszłość męża, Harlan postanowił zmienić profesję i rozpocząć uczciwą pracę. Niestety, wkrótce powinęła mu się noga i wylądował niesłusznie skazany w więzieniu. Aby wyjaśnić sprawę i odnaleźć winnych tego zajścia, musi z niego uciec. Lekki powiew świeżości. Zaskakująco inny niż dotychczas bohater Seagala, mroczna atmosfera przypominająca całkiem solidny "The Glimmer Man" i kilka scen akcji, w których Steven, poza marszczeniem brwi, sam kopie i tłucze przeciwników, może być zachętą do obejrzenia. Mnie zachęci, bo już jestem zachęcony samym pojawieniem się mistrza. Co ciekawe, u jego boku kolejny raper - tym razem Treach. Chyba Steven lubi rap.

Zatopieni Lek.PL.avi play
ZATOPIENI 2005, 90 minut, reż. Anthony Hickox Obsada ...
obrazek

ZATOPIENI 2005, 90 minut, reż. Anthony Hickox Obsada: Steven Seagal jako Chris Cody; Christine Adams, William Hope, Vinnie Jones Dystrybucja w Polsce: SPI Niezwykle niebezpieczna grupa terrorystów przejmuje dowodzenie łodzią podwodną, na której pokładzie znajduje się bomba atomowa. Tymczasem z więzienia wychodzi jeden z najlepszych najemników na świecie, Chris Cody, którego zadaniem jest odbicie porwanej jednostki pływającej. Misja niemożliwa dzięki niemu staje się możliwa. Obraz Anthony'ego Hickoxa, znanego również z kilku horrorów, z tak intrygującą fabułą jest pozycją obowiązkową dla szanującego się seagalowego fana. Film w kilku momentach, a nawet w całości (zgodnie z polskim tytułem) sięga dna, a w kilku od tego dna się odbija, bo naprawdę nieźle wyglądają zdjęcia. Tylko one. Całość to żałość. Nie pomaga nawet spory skądinąd wachlarz zagrywek aktorskich głównej gwiazdy, która wciąż urzeka swą przenikliwością i wgryzieniem się w główną postać tej przejmującej historii.

Bliżej Słońca Lek.PL.avi play
W STRONĘ SŁOŃCA 2005, 97 minut, reż. Mink Obsada: ...
obrazek

W STRONĘ SŁOŃCA 2005, 97 minut, reż. Mink Obsada: Steven Seagal jako Travis Hunter; Matthew Davis, Takao Osawa, Eddie George Dystrybucja w Polsce: Imperial W Tokio zostaje zamordowany gubernator. Do odkrycia sprawców morderstwa wyznaczony zostaje ex-agent CIA Travis Hunter, któremu przydzielony zostaje żółtodziób Sean Mac. W wyniku prowadzonego śledztwa okazuje się, że śmierć urzędnika to dopiero początek serii brutalnych morderstw, których celem jest przejęcie władzy przez Yakuzę, na czele której stoi młody Kuroda. Jego priorytetem jest połączenie z chińską mafią i rozpoczęcie dystrybucji narkotyków na gigantyczną skalę. Tylko jeden człowiek (z pomocą drugiego:) może mu przeszkodzić. Oczywiście chyba nie muszę mówić, kto jest tym człowiekiem. To człowiek-brew, legenda kina akcji. I jak to bywa w jego ostatnich produkcjach, zanika najważniejszy element - sceny akcji, których wciąż, jak na dziewięćdziesięciominutową banalną fabułkę, jest zbyt mało. Co gorsza, spowolnione ruchy naszego mistrza spowodowane zbyt dużą ilością tłuszczu, którym jest obrośnięty, nie przydają filmowi ani odrobiny dynamizmu. Jednym słowem kolejny "hicior" kina klasy C, który koniecznie trzeba zobaczyć.

Poza Zasięgiem Lek.PL.avi play
POZA ZASIĘGIEM 2004, 88 minut, reż. Po-Chic Leong Ob ...
obrazek

POZA ZASIĘGIEM 2004, 88 minut, reż. Po-Chic Leong Obsada: Steven Seagal jako Billy Ray Lancing; Agnieszka Wagner, Nick Brimble, Robbie Gee Dystrybucja w Polsce: ITI William Lansing, dawny agent specjalny prowadzi listowną korespondencję z kilkunastoletnią Ireną z Polski, mieszkającą w domu dziecka. Kiedy kontakt sie urywa, czując podskórnie i irracjonalnie niebezpieczeństwo, William wyrusza do dalekiego kraju leżącego nad Wisłą by wyjaśnić sprawę, jak się później okazuje, porwania dziewczyny. Będąc na miejscu rozpoczyna współpracę z panią detektyw Kasią Lato. Tropy prowadzą do handlarzy żywym towarem. Ex-agent bierze sprawy w swoje ręce (i nogi). To już druga wizyta Seagala w Polsce, więc może przeniesie się do nas wkrótce na stałe? Sam film nie wnosi nic nowego do twórczości tegoż aktora. Poza tym, że jest sztampowy (też mi nowość), film dłuży się niemiłosiernie i nie ratują tej żałosnej produkcji nawet polskie akcenty. Scen akcji jest jak na lekarstwo, a realizował je chyba jakiś pozbawiony wyczucia amator. Steven Seagal wciąż jednak ze znakomitym warsztatem operowania brwiami bryluje wśród obsady, wzruszając swą dobrodusznością i umiłowaniem przyrody. Na drugim i dalszym planie pojawiają się polscy aktorzy, m.in. przepiękna Agnieszka Wagner (nawet na okładce płyty dvd) i Krzysztof Pieczyński.

Terrorysta Lek.PL.avi play
TERRORYSTA 2001, 92 minuty, reż. Albert Pyun Obsada: ...
obrazek

TERRORYSTA 2001, 92 minuty, reż. Albert Pyun Obsada: Steven Seagal jako Frank Glass; Tom Sizemore, Dennis Hopper, Peter Greene Dystrybucja w Polsce: Best Film, SPI Ray Nettles, świetny policjant z San Francisco, traci swego partnera. W śledztwie, którego zamiarem jest odnalezienie i unieszkodliwienie sprawcy, pomaga mu ekipa saperów pod dowództwem znakomitego eksperta Franka Glassa. Ich celem jest groźny terrorysta Alex Swan, specjalista od ładunków wybuchowych, który obydwu stróżom prawa zalazł mocno za skórę. Nie cofnie się przed niczym, aby tylko osiągnąć to co sobie zaplanował. Trochę mało Stevena. Cieszy fakt, że (mimo drugiego planu) znalazł się w tak doborowym towarzystwie jak Tom Sizemore czy Dennis Hopper. Niestety do udanej produkcji tego filmu zaliczyć nie można. Nie ukrywam jednak, że obraz skłonił mnie do wyartykułowania pytania: w jaki sposób udaje się producentom namówić takie cenione nazwiska do tak koszmarnej szmiry. Film trafił od razu na rynek vhs/dvd.

Mroczna dzielnica PL 2001Lek.PL.avi play
MROCZNA DZIELNICA 2001, 101 minut, reż. Andrzej B ...
obrazek MROCZNA DZIELNICA 2001, 101 minut, reż. Andrzej Bartkowiak Obsada: Steven Seagal jako Orin Boyd; DMX, Isaiah Washington, Anthony Anderson Dystrybucja w Polsce: Warner Orin Boyd to niepokorny gliniarz z Detroit, który zasady ma gdzieś, głęboko w poważaniu. Kiedy po raz kolejny w obronie prawa, sam je łamie przełożeni nie wytrzymują i przenoszą go do najgorszej dzielnicy w mieście. Tutaj od razu wpada na trop wielkiej afery wewnętrznej. Z magazynów policyjnych ginie 50 kilogramów heroiny wartych 5 milionów dolarów. Pewną jest korupcja wśród "swoich". Aby dojść prawdy i znaleźć dowody musi zacząć współpracę z Latrellem Walkerem, handlarzem narkotyków, który w zanadrzu ma sekret. Powrót do Warnera, reżyseria Bartkowiaka i występ rapera DMX-a wyraźnie posłużył Seagalowi. Klasyczne kino akcji z kilkoma zabawnymi wstawkami komediowymi pozwoliło odnieść sukces temu filmowi. Dzieło sztuki to nie jest, ale ogląda się nieźle. I nawet nie chcę pisać co Steven robi z brwiami.
Patriota Lek.PL.avi play
PATRIOTA 1998, 90 minut, reż. Dean Semler Obsada: St ...
obrazek

PATRIOTA 1998, 90 minut, reż. Dean Semler Obsada: Steven Seagal jako dr Wesley McClaren; Gailard Sartain, L.Q. Jones, Camilla Belle Dystrybucja w Polsce: IMP Doktor Wesley McClaren to były wirusolog CIA, który niezadowolony z wykorzystania przez pracodawcę jego badań zrezygnował z pracy i przeniósł się do małego miasteczka w Montanie wraz z córką Holly i przyjacielem. Wkrótce jego sąsiad, Floyd Chisolm, przywódca niebezpiecznych ekstremistów, chcących wprowadzić nowy ład w Ameryce, zostaje aresztowany przez FBI. W tym samym czasie nagle pojawia się niezwykle niebezpieczny wirus, który powoduje najpierw chorobę a w efekcie śmierć zakażonych. McClaren odkrywa, że wirus prawdopodobnie jest powiązany z badaniami rządu. Natychmiast próbuje stworzyć antidotum, w czym (poniekąd nieświadomie) pomaga mu córka. Zmiana klimatu. Najwyraźniej Steven zechciał pokazać się od innej strony i tutaj postawił nie na walki wręcz i typową akcję, lecz na dramat - ten ludzki dramat. Niewątpliwie był pod wrażeniem "kina moralnego niepokoju". Film jest przerażający, faktycznie dramatyczny, dobrze, że niskobudżetowy. Nie zdzierżyłbym bowiem takiego marnotrawstwa pieniędzy.

więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności