Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Folder z materiałami dla osób pełnoletnich
+18 Ten folder Chomika zawiera materiały, które mogą być oglądane tylko przez osoby pełnoletnie.

Czy chcesz zobaczyć zawartość tego folderu?
Zaloguj się jeśli masz już konto.

Wizyta U ginekologa (Pełne Badanie).avi

Norkachomika / Filmy Porno / Zabawy Z Doktorem / Wizyta U ginekologa (Pełne Badanie).avi
Download: Wizyta U ginekologa (Pełne Badanie).avi

317,65 MB

Długość filmu: 34 min

0,0 / 5 (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Gra o Życie Lek.PL.avi play
GRA O ŻYCIE 2007, 96 minut, reż. Roel Reine Obsada: ...
obrazek

GRA O ŻYCIE 2007, 96 minut, reż. Roel Reine Obsada: Steven Seagal jako Matt; Toru Ohno, Arthur J. Nascarella, Lance Henriksen Dystrybucja w Polsce: Imperial Matt to były glina. Nie bardzo może się odnaleźć po wyrzuceniu go z policji, czego skutkiem jest rozwód, słaby kontakt z córką, a na domiar złego spore długi po licznych wizytach w kasynie. Szczęśliwym trafem ponad milionowy dług przejmuje enigmatyczny "Staruszek", który proponuje Mattowi wykupienie się. Wystarczy tylko zabić kilku tajemniczych osobników. Nie myśląc długo ex-gliniarz przyjmuje zlecenie. Kłopoty zaczynają się w momencie, gdy trzeba wyeliminować ojczyma swojej córki. Miłe zaskoczenie. Co prawda film nie jest na poziomie pierwszych pozycji z filmografii, niemniej udaje się go obejrzeć bez zgrzytania zębami. Owszem, wciąż występują te same wady co zwykle w produkcjach z udziałem sympatycznego karateki, czyli fatalne aktorstwo ("brawa" dla aktorki grającej żonę) i wstrętne dialogi (choć kilka było niezamierzenie zabawnych). Niemniej akcja toczy się dość wartko, zgodnie ze standardami kina klasy B, kilka klasycznych strzelanek było, Seagal wymachiwał (sam!) parę razy kończynami górnymi. Wciąż jednak jest to mniejszy lub większy "crap". Na uwagę zasługuje okładka płyty DVD, w której po raz kolejny, od bodajże 4 filmów widzimy wklejoną tę samą minę pana Seagala.

Siła rażenia Lek.PL.avi play
SIŁA RAŻENIA 2006, 94 minuty, reż. Michael Keusch Ob ...
SIŁA RAŻENIA 2006, 94 minuty, reż. Michael Keusch Obsada: Steven Seagal jako Marshall Lawson; Lisa Lovbrand, David Kennedy, Danny Webb Dystrybucja w Polsce: Imperial W jednej z akcji dowódca Marshall Lawson traci w tajemniczych okolicznościach część swego oddziału. Postanawia na własną rękę przeprowadzić śledztwo, które doprowadza go na ślad ściśle tajnej operacji wojskowej o kryptonimie CTX Majestic, która związana jest z wyostrzaniem zmysłów jej uczestników. Po takich filmach nawet ja mam serdecznie dość. Już nawet mocne przymrużenie oka nie pomaga. Ręce opadają, co ten facet z kucykiem wyprawia. Idiotyczny scenariusz (też w sumie żadna nowość w filmach z Seagalem), realizacja wraz ze scenografią, efektami specjalnymi, "grą świateł" i przede wszystkim aktorstwem na poziomie szkolnego przedstawienia dobijają nawet najbardziej cierpliwych. Tego się nie da oglądać. Początkowo film miał być horrorem sci-fi z obcymi. Stał się horrorem ze Stevenem Seagalem.
Zatopieni Lek.PL.avi play
ZATOPIENI 2005, 90 minut, reż. Anthony Hickox Obsada ...
obrazek

ZATOPIENI 2005, 90 minut, reż. Anthony Hickox Obsada: Steven Seagal jako Chris Cody; Christine Adams, William Hope, Vinnie Jones Dystrybucja w Polsce: SPI Niezwykle niebezpieczna grupa terrorystów przejmuje dowodzenie łodzią podwodną, na której pokładzie znajduje się bomba atomowa. Tymczasem z więzienia wychodzi jeden z najlepszych najemników na świecie, Chris Cody, którego zadaniem jest odbicie porwanej jednostki pływającej. Misja niemożliwa dzięki niemu staje się możliwa. Obraz Anthony'ego Hickoxa, znanego również z kilku horrorów, z tak intrygującą fabułą jest pozycją obowiązkową dla szanującego się seagalowego fana. Film w kilku momentach, a nawet w całości (zgodnie z polskim tytułem) sięga dna, a w kilku od tego dna się odbija, bo naprawdę nieźle wyglądają zdjęcia. Tylko one. Całość to żałość. Nie pomaga nawet spory skądinąd wachlarz zagrywek aktorskich głównej gwiazdy, która wciąż urzeka swą przenikliwością i wgryzieniem się w główną postać tej przejmującej historii.

Poza Zasięgiem Lek.PL.avi play
POZA ZASIĘGIEM 2004, 88 minut, reż. Po-Chic Leong Ob ...
obrazek

POZA ZASIĘGIEM 2004, 88 minut, reż. Po-Chic Leong Obsada: Steven Seagal jako Billy Ray Lancing; Agnieszka Wagner, Nick Brimble, Robbie Gee Dystrybucja w Polsce: ITI William Lansing, dawny agent specjalny prowadzi listowną korespondencję z kilkunastoletnią Ireną z Polski, mieszkającą w domu dziecka. Kiedy kontakt sie urywa, czując podskórnie i irracjonalnie niebezpieczeństwo, William wyrusza do dalekiego kraju leżącego nad Wisłą by wyjaśnić sprawę, jak się później okazuje, porwania dziewczyny. Będąc na miejscu rozpoczyna współpracę z panią detektyw Kasią Lato. Tropy prowadzą do handlarzy żywym towarem. Ex-agent bierze sprawy w swoje ręce (i nogi). To już druga wizyta Seagala w Polsce, więc może przeniesie się do nas wkrótce na stałe? Sam film nie wnosi nic nowego do twórczości tegoż aktora. Poza tym, że jest sztampowy (też mi nowość), film dłuży się niemiłosiernie i nie ratują tej żałosnej produkcji nawet polskie akcenty. Scen akcji jest jak na lekarstwo, a realizował je chyba jakiś pozbawiony wyczucia amator. Steven Seagal wciąż jednak ze znakomitym warsztatem operowania brwiami bryluje wśród obsady, wzruszając swą dobrodusznością i umiłowaniem przyrody. Na drugim i dalszym planie pojawiają się polscy aktorzy, m.in. przepiękna Agnieszka Wagner (nawet na okładce płyty dvd) i Krzysztof Pieczyński.

Bestia Lek.PL.avi play
BESTIA 2003, 91 minut, reż. Siu-Tung Ching Obsada ...
obrazek

BESTIA 2003, 91 minut, reż. Siu-Tung Ching Obsada: Steven Seagal jako Jake Hopper; Byron Mann, Monica Lo, Tom Wu, Patrick Robinson Dystrybucja w Polsce: SPI Radykalna islamska grupa terrorystyczna Abu Karaf, porywa dwie dziewczęta: córkę senatora amerykańskiego oraz Jessicę, córkę byłego agenta specjalnego CIA, Jake'a Hoppera. Dowiadując się o tym, ojciec tej drugiej rozpoczyna pościg za kidnaperami, eliminując wszystkich przeciwników bez jakichkolwiek skrupułów. Mimo tego, że za reżyserię wziął się przedstawiciel kontynentu azjatyckiego, film oscyluje w dalszym ciągu na poziomie ostatnich produkcji Mistrza. Nosi znamiona partactwa przez wielkie P, choć trzeba przyznać, że to jeden z lepszych obrazów ery "Seagal-straight-to-dvd", bo i sporo walki wręcz, strzelanek, a i sam Seagal się pojawił na planie powymachiwać kończynami (górnymi), nie wyręczając się dublerami.

Czas Zemsty Lek.PL.avi play
CZAS ZEMSTY 2003, 96 minut, reż. Michael Oblowitz Ob ...
obrazek

CZAS ZEMSTY 2003, 96 minut, reż. Michael Oblowitz Obsada: Steven Seagal jako prof. Robert Burns, Michelle Goh, Corey Johnson, Kata Dobo Dystrybucja w Polsce: SPI Profesor archeologii Robert Burns prowadzi badania wykopaliskowe na granicy chińskiej. Odkrywa przy okazji, że mafia chińska przemyca w antycznym zabytku narkotyki. Wkrótce jego asystentka zostaje zamordowana, a Burns osadzony w więzieniu pod zarzutem przemytu. Jednak agenci DEA wypuszczają archeologa, sądząc że zaprowadzi ich do szefów organizacji zajmującej się handlem środkami odurzającymi. Ten wraca do kraju. Wkrótce brutalnie zostaje zamordowana jego żona, a jego jedynym przeznaczeniem jest zemsta. Wychodzi także na jaw, iż sztuki walki nie mają dla niego żadnych tajemnic. Powoli i skutecznie eliminuje wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do jego nieszczęścia. Film poraża. Steven jeszcze bardziej, bo nikt nie reaguje na śmierć bliskiej osoby w taki sposób jak on: pozbawiona wyrazu twarz z kamienia i zmarszczona brew. To oznaka jego cierpienia. Natomiast w sekwencjach walk przypomina sobie jak to kopał i ciosał przed dziesięciu lat, choć te przebłyski dobrej roboty są obecne tyutaj w ilościach śladowych.

Cudzoziemiec Lek.PL.avi play
CUDZOZIEMIEC 2003, 96 minut, reż. Michael Oblowitz ...
CUDZOZIEMIEC 2003, 96 minut, reż. Michael Oblowitz Obsada: Steven Seagal jako Jonathan Cold; Max Ryan, Harry Van Gorkum, Izabela Okrasa Dystrybucja w Polsce: Warner Jonathan Cold to profesjonalista w każdym calu; tajemniczy, sprytny, nieuchwytny i przebiegły agent do wynajęcia. Ma za sobą wiele zleceń, lecz ostatnie, wydające się zwyczajnym, okazuje się niezwykle niebezpieczne i trudne do wykonania. Pozornie błaha sprawa, jaką jest dostarczenie przesyłki z Francji do Niemiec, sprawia sporo kłopotu. Nagle zbyt wiele osób się nią interesuje. Ten film technicznie prezentuje to, co w Polsce jest normą jeśli chodzi o realizację filmową, szeroko pojęte dziadostwo i niechlujstwo. Na szczęście w scenariuszu palców nie maczali nasi rodacy, bo byłaby to kompletna kompromitacja. Żenująca historyjka, która mimo takich "atrakcji", jak bijatyki Stevena może doprowadzić do szału nawet oddanego fana Seagala. Główna gwiazda tu nie istnieje, reżyser chyba wybrał się podczas filmowania na zwiedzanie zabytków warszawskich, a reszta ekipy popijała "żołądkową gorzką".
Wpół Do Śmierci Lek.pl.avi play
WPÓŁ DO ŚMIERCI 2002, 94 minuty, reż. Don Michael ...
obrazek

WPÓŁ DO ŚMIERCI 2002, 94 minuty, reż. Don Michael Paul Obsada: Steven Seagal jako Sasha Petrosevitch; Morris Chestnut, Ja Rule, Nia Peeples Dystrybucja w Polsce: Warner Sasha Petrosevitch, tajny agent FBI zostaje oddelegowany "pod przykrywką" do "Nowego Alcatraz", pilnie strzeżonego więzienia aby uzyskać ważne informacje na temat pewnego szefa mafii. Tu zaprzyjaźnia się z "mieszkańcami" oraz Lesterem, legendarnym złodziejem ogromnej, bo wartej ponad 200 milionów dolarów, ilości złota, który nikomu nie chce zdradzić miejsca ukrycia łupu. Informację tę, chce wydobyć bezwzględny Donny, który z grupą śmiałków dostaje się do Alcatraz i szantażuje Lestera zabiciem zakładnika - sędziny sądu najwyższego June McPherson. Zadziwiające, ale po raz trzeci z rzędu Stevenowi towarzyszy w filmie raper, a nawet dwóch takich osobników: Ja Rule i Kurupt. Najwyraźniej jest to swego rodzaju kuracja odmładzająca i próba zainteresowania młodego widza osobą pana S. W filmie dzieje się sporo, ale paradoksalnie wieje nudą, akcja już tak nie cieszy, ale na szczęście pozostają nam nieprzeniknione oczy i sterane zmarszczkami czoło głównego bohatera. Film doczekał się sequela, bez udziału Stefana.

Terrorysta Lek.PL.avi play
TERRORYSTA 2001, 92 minuty, reż. Albert Pyun Obsada: ...
obrazek

TERRORYSTA 2001, 92 minuty, reż. Albert Pyun Obsada: Steven Seagal jako Frank Glass; Tom Sizemore, Dennis Hopper, Peter Greene Dystrybucja w Polsce: Best Film, SPI Ray Nettles, świetny policjant z San Francisco, traci swego partnera. W śledztwie, którego zamiarem jest odnalezienie i unieszkodliwienie sprawcy, pomaga mu ekipa saperów pod dowództwem znakomitego eksperta Franka Glassa. Ich celem jest groźny terrorysta Alex Swan, specjalista od ładunków wybuchowych, który obydwu stróżom prawa zalazł mocno za skórę. Nie cofnie się przed niczym, aby tylko osiągnąć to co sobie zaplanował. Trochę mało Stevena. Cieszy fakt, że (mimo drugiego planu) znalazł się w tak doborowym towarzystwie jak Tom Sizemore czy Dennis Hopper. Niestety do udanej produkcji tego filmu zaliczyć nie można. Nie ukrywam jednak, że obraz skłonił mnie do wyartykułowania pytania: w jaki sposób udaje się producentom namówić takie cenione nazwiska do tak koszmarnej szmiry. Film trafił od razu na rynek vhs/dvd.

Mroczna dzielnica PL 2001Lek.PL.avi play
MROCZNA DZIELNICA 2001, 101 minut, reż. Andrzej B ...
obrazek MROCZNA DZIELNICA 2001, 101 minut, reż. Andrzej Bartkowiak Obsada: Steven Seagal jako Orin Boyd; DMX, Isaiah Washington, Anthony Anderson Dystrybucja w Polsce: Warner Orin Boyd to niepokorny gliniarz z Detroit, który zasady ma gdzieś, głęboko w poważaniu. Kiedy po raz kolejny w obronie prawa, sam je łamie przełożeni nie wytrzymują i przenoszą go do najgorszej dzielnicy w mieście. Tutaj od razu wpada na trop wielkiej afery wewnętrznej. Z magazynów policyjnych ginie 50 kilogramów heroiny wartych 5 milionów dolarów. Pewną jest korupcja wśród "swoich". Aby dojść prawdy i znaleźć dowody musi zacząć współpracę z Latrellem Walkerem, handlarzem narkotyków, który w zanadrzu ma sekret. Powrót do Warnera, reżyseria Bartkowiaka i występ rapera DMX-a wyraźnie posłużył Seagalowi. Klasyczne kino akcji z kilkoma zabawnymi wstawkami komediowymi pozwoliło odnieść sukces temu filmowi. Dzieło sztuki to nie jest, ale ogląda się nieźle. I nawet nie chcę pisać co Steven robi z brwiami.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności