Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Folder z materiałami dla osób pełnoletnich
+18 Ten folder Chomika zawiera materiały, które mogą być oglądane tylko przez osoby pełnoletnie.

Czy chcesz zobaczyć zawartość tego folderu?
Zaloguj się jeśli masz już konto.

sami swoi po rusku.AVI

Norkachomika / Filmy Porno / Cipki Rodzinne / sami swoi po rusku.AVI
Download: sami swoi po rusku.AVI

101,47 MB

Długość filmu: 19 min 15 s

0.0 / 5 (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Seksmisja.avi play
9 sierpnia 1991 roku telewizja transmituje epokowy eks ...
obrazek 9 sierpnia 1991 roku telewizja transmituje epokowy eksperyment: dwóch śmiałków - Maks (Jerzy Stuhr) i Albert (Olgierd Łukaszewicz), zostaje poddanych hibernacji. Podczas ich snu wybucha wojna nuklearna. Uczestnicy eksperymentu budzą się w 2044 roku. Od opiekującej się nimi doktor Lamii dowiadują się, że w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat geny męskie zostały całkowicie zniszczone promieniowaniem, a oni są prawdopodobnie jedynymi osobnikami płci męskiej, którzy przetrwali kataklizm. Niezwykła społeczność kobiet, w jakiej znaleźli się bohaterowie, egzystuje w całkowicie sztucznych warunkach, głęboko pod powierzchnią ziemi. Władzę dyktatorską pełni tu Jej Ekscelencja, która darzy męskich osobników szczególnym zainteresowaniem. Maks i Albert znajdują się pod stałą obserwacją i ścisłą kontrolą. Takie życie na dłuższą metę wydaje im się jednak niemożliwe. Zdesperowani postanawiają więc uciec.
Pianista.2002.DVDRip.LektorPL.avi play
. Pianista to historia Władysława Szpilmana, znakomiteg ...
obrazek. Pianista to historia Władysława Szpilmana, znakomitego pianisty i kompozytora. Rozpoczyna się we wrześniu 1939 roku, gdy w Polskim Radiu 28-letni Szpilman gra pod bombami nokturn cis-moll Chopina. Po wkroczeniu do Warszawy Niemcy wprowadzają restrykcje wobec ludności żydowskiej. Szpilman z rodziną: rodzicami, dwiema siostrami i bratem, przeżywają pasmo upokorzeń. Pozbawieni środków do życia, wyprzedają obrazy, srebro, meble, a w końcu i największy skarb artysty: fortepian. Następuje kulminacja prześladowań: Żydzi zostają umieszczeni za murami getta. Nieludzkie okrucieństwo i niewyobrażalne cierpienia są tam codziennością. Szpilman zarabia na utrzymanie całej rodziny grając w kawiarni, gdzie spotykają się członkowie "elity" getta: spekulanci, dziwki, alfonsi. Niemcy zaczynają wywozić Żydów do "obozów pracy" i Szpilmanowie, jak tysiące innych, zostają zagnani do bydlęcych wagonów. Szpilmana w ostatniej chwili wyciąga z szeregu skazańców znajomy żydowski policjant, który rozpoznaje go i ratuje mu życie. Rodzina ginie jednak w otchłani Holokaustu. Szpilmanowi z pomocą żydowskiego ruchu oporu udaje mu się uciec z getta. Przechowują go kolejno jego polscy przyjaciele. Kiedy niebawem wybucha polskie Powstanie, Szpilman ponownie musi walczyć o życie. Znajduje schronienie w zrujnowanej willi, nieświadom tego, że mieści się tam główna kwatera wojsk niemieckich. Zostaje nakryty przez niemieckiego kapitana, który go przesłuchuje. Gdy Szpilman ujawnia, że jest pianistą, kapitan każe mu zagrać na znajdującym się tam fortepianie. Szpilman gra nokturn cis-moll Chopina. Wzruszony kapitan postanawia pomóc mu przeżyć. Wojna się skończyła. Szpilman znowu pracuje w Polskim Radiu. Dowiaduje się od znajomego o przetrzymywanym w radzieckiej niewoli niemieckim kapitanie, który twierdzi, że uratował Szpilmanowi życie i teraz prosi Szpilmana o pomoc. Gdy jednak Szpilman dociera do wskazanego obozu jenieckiego, znajduje tam już tylko puste pole. [filmpolski.pl]
Maczeta.2011.PL.avi play
MACZETA 2010, 105 minut, reż. Ethan Maniquis, Robert ...
obrazek

MACZETA 2010, 105 minut, reż. Ethan Maniquis, Robert Rodriguez Obsada: Steven Seagal jako Torrez; Danny Trejo, Robert De Niro, Jessica Alba, Jeff Fahey Dystrybucja w Polsce: Kino Świat Maczeta, były meksykański agent federalny, aktualnie przebywający w Stanach Zjednoczonych zostaje wynajęty do zabicia pewnego kontrowersyjnego senatora. Akcja nie idzie tak jak powinna. Maczeta zostaje zdradzony. Wynikiem tego jest akcja odwetowa, w której Maczecie pomaga szefowa Sieci i agentka z biura imigracyjnego. Okazuje się, że w sprawę zamieszany jest dawny antagonista. Zrealizowany przez Roberta Rodrigueza film, jest odpowiedzią na entuzjastyczne reakcje fanów na "fałszywy" zwiastun filmu, który pojawił się przy okazji premier Grindehouse. "Machete" to film w duchu kina lat 60-tych i 70-tych, wktórym najważniejsza jest przemoc, seks, krew i cycki. Celowy zabieg reżysera tym razem nie wypadł już tak znakomicie jak poprzedni "Planet Terror". Owszem, przyjemny seans, aczkolwiek niespecjalnie zajmujący (może poza kilkoma scenami). Jednak warto zauważyć rolę Stevena Seagala, który z poziomem swego niekwestionowanego talentu aktorskiego idealnie wpasował się w konwencję filmu. Złe aktorstwo, momentami bardzo, bardzo złe to domena tego typu kina, czego świadomość mieli inni zatrudnieni do tej produkcji aktorzy. Steven był strzałem w dziesiątkę. Ikona, mentor i sensei w jednym nie musiał się zniżać do estetyki aktorskiej "Machete". On taki poziom reprezentuje od niemalże ćwierćwiecza.

Protektor Lek.PL.avi play
PROTEKTOR (CENA POWROTU) 2009, 90 minut, reż. Keon ...
obrazek

PROTEKTOR (CENA POWROTU) 2009, 90 minut, reż. Keoni Waxman Obsada: Steven Seagal jako Rolland Sallinger; Luce Rains, Jessica Williams, Kisha Sierra Dystrybucja w Polsce: Kino Świat Roland Sallinger sporo przeżył. Ostatnio zdradził go partner, co okupił on utratą zdrowia. Po powrocie do pełni sił, a zajęło mu to ponad rok, daje się namówić staremu znajomemu na zostanie osobistym ochroniarzem. Jego zadaniem jest chronienie córki przyjaciela, na którą od jakiegoś czasu polują zbiry. W końcu dopinają swego i porywają dziewczynę. Sallingerowi nie pozostaje nic innego jak załatwienie sprawy "po swojemu". Od dłuższego czasu daje się zauważyć pewną tendencję w filmografii aktora. Seagal stawia na filmy nie dla widza wymagającego, ale dla widza, od którego się wymaga. A czego? Cierpliwości czy tolerancji chociażby. Co więcej, filmy doskonale nadają się do ćwiczenia siły woli, opanowania i skupienia. Zatem posiadają tak zwane drugie dno, co jest rzadkością we współczesnym kinie. Jednym słowem wydaje się, że Stefan chce nam powiedzieć, że najważniejsza jest praca nad własną osobowością. Trzydziesta piąta pozycja w filmografii potwierdza moje słowa. Półtorej godziny zmagań z "Protektorem" od razu czyni widza silniejszym.

Żądza Śmierci Lek.PL.avi play
. ŻĄDZA ŚMIERCI 2009, 98 minut, reż. Jeff F. King O ...
793826-1256884740.jpg. ŻĄDZA ŚMIERCI 2009, 98 minut, reż. Jeff F. King Obsada: Steven Seagal jako Ruslan Drachev; Laura Mennell, Dan Payne, Igor Jijikine Dystrybucja w Polsce: Kino Świat Były gangster Ruslan Dratchev zajmuje się obecnie pisaniem książek. Od córki, z którą praktycznie nie ma kontaktu, otrzymuje niespodziewanie zaproszenie na ślub. Przybywając do swego rodzinnego miasteczka odkrywa, że córka planuje wyjść za mąż za syna dawnego oponenta. Wkrótce zostaje zamordowana eks-żona Ruslana, a córka trafia w stanie ciężkim do szpitala. Nie mając wyboru i pałając chęcią zemsty, Ruslan podejmuje współpracę z przyszłym zięciem w celu odnalezienia sprawców tych potwornych wydarzeń. To kolejny "wielki powrót mistrza" do formy. Oczywiście nic z tego nie wyszło, ale trzeba przyznać, że ogląda się ten film całkiem dobrze. Ma tzw. przebłyski, kilka ujęć i akcji ze strzelanin nakręconych było przyzwoicie i jak na B-klasowego akcyjniaka mogą robić wrażenie. Do Stevena chyba dotarło, czego oczekuje się od jego produkcji. Przede wszystkim nie unika brutalności, której w tej produkcji jest sporo. Wypadałoby dalej powalczyć z nadwagą i dialogami (choć są symptomy znośnego humoru). Wciąż kuleje realizacja. Na szczęście jest nieodzowny atut w postaci elegancko wydepilowanych brwi, które wciąż nader często są przez Seagala używane. Trzeba powiedzieć sobie szczerze, że filmy z udziałem tego aktora już nigdy, przenigdy nie zbliżą się poziomem do jego pierwszych produkcji, zatem należy cieszyć się tym, co mamy.
Naprzeciw Ciemności Lek.PL.avi play
NAPRZECIW CIEMNOŚCI 2009, 97 minut, reż. Richard Cr ...
25177231734_3.jpg NAPRZECIW CIEMNOŚCI 2009, 97 minut, reż. Richard Crudo Obsada: Steven Seagal jako komandor Tao; Linden Ashby, Stephen Hagan, Skye Bennett Dystrybucja w Polsce: Imperial Ziemię opanował tajemniczy wirus, który zamienia ludzi w żądne krwi kreatury. Większość populacji jest już zainfekowana. Pozostały małe grupki broniące się przed zakażeniem. Jedną z nich stanowi sześciu zdrowych ludzi odpierających ataki hord zmutowanych osobników w opuszczonym szpitalu. Na pomoc im spieszy zespół specjalny pod dowództwem komandora Tao. Co więcej, sztab wojskowy chce zrzucić na teren szpitala i okolice bombę, która "rozwiąże" problem. Czas nieubłaganie ucieka. Niespodziewana produkcja z udziałem Stevena Seagala. Bo to właściwie horror! Realizacja już spodziewana, dumnie nawiązująca do najgorszych produkcji z udziałem "mistrza". I choć możemy cieszyć się obecnością samego Seagala raptem kilkanaście minut, to odciska on spore piętno na widzach i ich cierpliwości. Amatorska realizacja, wespół z koszmarnym aktorstwem i ruszającym się jak w smole komandorem Tao, plasują ten film na dnie seagalografii. Podobno najtwardsi pasują w przypadku tej produkcji.
zabójczy cel Lek.PL.avi play
ZABÓJCZY CEL 2008, 97 minut, reż. Jeff F. King Obsad ...
obrazek ZABÓJCZY CEL 2008, 97 minut, reż. Jeff F. King Obsada: Steven Seagal jako Jacob King; Holly Dignard, Chris Thomas King, Isaac Hayes Dystrybucja w Polsce: TiM Detektyw Jacob King wraz ze swym partnerem prowadzą śledztwo w sprawie seryjnego mordercy grasującego w Memphis, który swój specjalny kod opiera na znakach astrologicznych. Wkrótce parze gliniarzy zaczyna przyglądać się pani ekspert. Nie dość tego, Jacob wciąż walczy z demonami przeszłości. Scenariusz autorstwa Seagala, co szczególnie dziwi w porównaniu z jego ostatnimi produkcjami, ma zalążki przyzwoitej fabuły. Tylko zalążki. Początek jest obiecujący, nawet technicznie, choć trochę za szybko pocięty. Steven dwoi się i troi, jest sporo walk, jednak nieznośnie przedłużanych, z których nic nie wynika. Co gorsza, nic w nich nie widać. Wątki (szczególnie te z przeszłości) są niedokończone, a sam finał zaskakuje twistem - takim, że włosy dęba stają. Tylko niedoceniony talent scenopisarski Stefana w połączeniu z jego specyficznymi procesami myślowymi mogły dać tak szokujący efekt. Warto wspomnieć także o aktorstwie - tradycyjnie go nie ma.
Gra o Życie Lek.PL.avi play
GRA O ŻYCIE 2007, 96 minut, reż. Roel Reine Obsada: ...
obrazek

GRA O ŻYCIE 2007, 96 minut, reż. Roel Reine Obsada: Steven Seagal jako Matt; Toru Ohno, Arthur J. Nascarella, Lance Henriksen Dystrybucja w Polsce: Imperial Matt to były glina. Nie bardzo może się odnaleźć po wyrzuceniu go z policji, czego skutkiem jest rozwód, słaby kontakt z córką, a na domiar złego spore długi po licznych wizytach w kasynie. Szczęśliwym trafem ponad milionowy dług przejmuje enigmatyczny "Staruszek", który proponuje Mattowi wykupienie się. Wystarczy tylko zabić kilku tajemniczych osobników. Nie myśląc długo ex-gliniarz przyjmuje zlecenie. Kłopoty zaczynają się w momencie, gdy trzeba wyeliminować ojczyma swojej córki. Miłe zaskoczenie. Co prawda film nie jest na poziomie pierwszych pozycji z filmografii, niemniej udaje się go obejrzeć bez zgrzytania zębami. Owszem, wciąż występują te same wady co zwykle w produkcjach z udziałem sympatycznego karateki, czyli fatalne aktorstwo ("brawa" dla aktorki grającej żonę) i wstrętne dialogi (choć kilka było niezamierzenie zabawnych). Niemniej akcja toczy się dość wartko, zgodnie ze standardami kina klasy B, kilka klasycznych strzelanek było, Seagal wymachiwał (sam!) parę razy kończynami górnymi. Wciąż jednak jest to mniejszy lub większy "crap". Na uwagę zasługuje okładka płyty DVD, w której po raz kolejny, od bodajże 4 filmów widzimy wklejoną tę samą minę pana Seagala.

Siła rażenia Lek.PL.avi play
SIŁA RAŻENIA 2006, 94 minuty, reż. Michael Keusch Ob ...
SIŁA RAŻENIA 2006, 94 minuty, reż. Michael Keusch Obsada: Steven Seagal jako Marshall Lawson; Lisa Lovbrand, David Kennedy, Danny Webb Dystrybucja w Polsce: Imperial W jednej z akcji dowódca Marshall Lawson traci w tajemniczych okolicznościach część swego oddziału. Postanawia na własną rękę przeprowadzić śledztwo, które doprowadza go na ślad ściśle tajnej operacji wojskowej o kryptonimie CTX Majestic, która związana jest z wyostrzaniem zmysłów jej uczestników. Po takich filmach nawet ja mam serdecznie dość. Już nawet mocne przymrużenie oka nie pomaga. Ręce opadają, co ten facet z kucykiem wyprawia. Idiotyczny scenariusz (też w sumie żadna nowość w filmach z Seagalem), realizacja wraz ze scenografią, efektami specjalnymi, "grą świateł" i przede wszystkim aktorstwem na poziomie szkolnego przedstawienia dobijają nawet najbardziej cierpliwych. Tego się nie da oglądać. Początkowo film miał być horrorem sci-fi z obcymi. Stał się horrorem ze Stevenem Seagalem.
Shadow.Man. Lek.PL.avi play
SHADOW MAN 2006, 95 minut, reż. Michael Keusch Obsad ...
obrazek

SHADOW MAN 2006, 95 minut, reż. Michael Keusch Obsada: Steven Seagal jako Jack Foster; Imelda Staunton, Skye Bennett, Werner Dähn Dystrybucja w Polsce: Imperial Jack Foster, były agent CIA (a jakże!), nieświadomy tego, co czyni, wywozi z USA niebezpiecznego wirusa, którego do niecnych celów chcą wykorzystać byli koledzy z "firmy" Jacka. Podczas podróży po Europie Jacka spotyka smutna niespodzianka: zostaje porwana jego ukochana córka Amanda. Nie pozostaje mu nic innego jak wziąć sprawy w swoje ręce i znaleźć winowajców. Tym razem to osobista sprawa dla nieokiełznanego Seagala. Wyzwaniem aktorskim był wątek ojcowski. Nie muszę chyba pisać, że w przypadku takiej twardej sztuki nie wymagało to zbyt dużego wysiłku - po prostu wszystko spłynęło jak po kaczce. Sam film zaskakuje, bo pojawiła się w nim skądinąd świetna aktorka Imelda Staunton (znana choćby z tytułowej roli w "Vera Drake"). Po dziś dzień zastanawia mnie, w jaki sposób została zwerbowana do udziału w tej produkcji. Choćby dla tej zagadki film warto zobaczyć.

więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności