zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Folder z materiałami dla osób pełnoletnich
+18 Ten folder Chomika zawiera materiały, które mogą być oglądane tylko przez osoby pełnoletnie.

Czy chcesz zobaczyć zawartość tego folderu?
Zaloguj się jeśli masz już konto.

sami swoi po rusku.AVI

Norkachomika / Filmy Porno / Cipki Rodzinne / sami swoi po rusku.AVI
Download: sami swoi po rusku.AVI

101,47 MB

Długość filmu: 19 min 15 s

0,0 / 5  (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Gra o Życie Lek.PL.avi play
GRA O ŻYCIE 2007, 96 minut, reż. Roel Reine Obsada: ...
obrazek

GRA O ŻYCIE 2007, 96 minut, reż. Roel Reine Obsada: Steven Seagal jako Matt; Toru Ohno, Arthur J. Nascarella, Lance Henriksen Dystrybucja w Polsce: Imperial Matt to były glina. Nie bardzo może się odnaleźć po wyrzuceniu go z policji, czego skutkiem jest rozwód, słaby kontakt z córką, a na domiar złego spore długi po licznych wizytach w kasynie. Szczęśliwym trafem ponad milionowy dług przejmuje enigmatyczny "Staruszek", który proponuje Mattowi wykupienie się. Wystarczy tylko zabić kilku tajemniczych osobników. Nie myśląc długo ex-gliniarz przyjmuje zlecenie. Kłopoty zaczynają się w momencie, gdy trzeba wyeliminować ojczyma swojej córki. Miłe zaskoczenie. Co prawda film nie jest na poziomie pierwszych pozycji z filmografii, niemniej udaje się go obejrzeć bez zgrzytania zębami. Owszem, wciąż występują te same wady co zwykle w produkcjach z udziałem sympatycznego karateki, czyli fatalne aktorstwo ("brawa" dla aktorki grającej żonę) i wstrętne dialogi (choć kilka było niezamierzenie zabawnych). Niemniej akcja toczy się dość wartko, zgodnie ze standardami kina klasy B, kilka klasycznych strzelanek było, Seagal wymachiwał (sam!) parę razy kończynami górnymi. Wciąż jednak jest to mniejszy lub większy "crap". Na uwagę zasługuje okładka płyty DVD, w której po raz kolejny, od bodajże 4 filmów widzimy wklejoną tę samą minę pana Seagala.

sprawiedliwosc ulicy Lek.pl.avi play
SPRAWIEDLIWOŚĆ ULICY 2007, 96 minut, reż. Don E. Faun ...
obrazek SPRAWIEDLIWOŚĆ ULICY 2007, 96 minut, reż. Don E. FauntLeRoy Obsada: Steven Seagal jako John Sands; Eddie Griffin, Kirk B.R. Woller, Liezl Carstens Dystrybucja w Polsce: Imperial Ginie Max. Glina, który widział (i sfotografował) za dużo, czym mógł wpędzić w kłopoty jednego z szefów lokalnego gangu. Na pogrzebie pojawia się Simon Ballister, ojciec ofiary, który powoli rozpoczyna krwawą vendettę na mordercach syna. Prywatnego śledztwa nie chcą mu ułatwić przyjaciele Maxa - lokalni policjanci. Może liczyć tylko na siebie. Jedno jest pewne: co się odwlecze, to nie uciecze i szef gangu kłopotów się doczeka. Temat oklepany, ale przy odrobinie wyobraźni wdzięczny w realizacji. Niestety w przypadku tego aktora, odnoszę wrażenie, że "świeże pomysły" są na planie zakazane. Pan Opuchły próbuje coś robić, żeby rozruszać to niemrawe widowisko, ale jedyne, na co go stać, to drętwe gadki i drętwe ciosy. Na szczęście pozostaje radość, kiedy co jakiś czas w sposób niepowtarzalny zmarszczy swe brwi. Na szczęście nie zapomniał chociaż tego - jak nimi poruszyć by zabawić widza.
Siła rażenia Lek.PL.avi play
SIŁA RAŻENIA 2006, 94 minuty, reż. Michael Keusch Ob ...
SIŁA RAŻENIA 2006, 94 minuty, reż. Michael Keusch Obsada: Steven Seagal jako Marshall Lawson; Lisa Lovbrand, David Kennedy, Danny Webb Dystrybucja w Polsce: Imperial W jednej z akcji dowódca Marshall Lawson traci w tajemniczych okolicznościach część swego oddziału. Postanawia na własną rękę przeprowadzić śledztwo, które doprowadza go na ślad ściśle tajnej operacji wojskowej o kryptonimie CTX Majestic, która związana jest z wyostrzaniem zmysłów jej uczestników. Po takich filmach nawet ja mam serdecznie dość. Już nawet mocne przymrużenie oka nie pomaga. Ręce opadają, co ten facet z kucykiem wyprawia. Idiotyczny scenariusz (też w sumie żadna nowość w filmach z Seagalem), realizacja wraz ze scenografią, efektami specjalnymi, "grą świateł" i przede wszystkim aktorstwem na poziomie szkolnego przedstawienia dobijają nawet najbardziej cierpliwych. Tego się nie da oglądać. Początkowo film miał być horrorem sci-fi z obcymi. Stał się horrorem ze Stevenem Seagalem.
Shadow.Man. Lek.PL.avi play
SHADOW MAN 2006, 95 minut, reż. Michael Keusch Obsad ...
obrazek

SHADOW MAN 2006, 95 minut, reż. Michael Keusch Obsada: Steven Seagal jako Jack Foster; Imelda Staunton, Skye Bennett, Werner Dähn Dystrybucja w Polsce: Imperial Jack Foster, były agent CIA (a jakże!), nieświadomy tego, co czyni, wywozi z USA niebezpiecznego wirusa, którego do niecnych celów chcą wykorzystać byli koledzy z "firmy" Jacka. Podczas podróży po Europie Jacka spotyka smutna niespodzianka: zostaje porwana jego ukochana córka Amanda. Nie pozostaje mu nic innego jak wziąć sprawy w swoje ręce i znaleźć winowajców. Tym razem to osobista sprawa dla nieokiełznanego Seagala. Wyzwaniem aktorskim był wątek ojcowski. Nie muszę chyba pisać, że w przypadku takiej twardej sztuki nie wymagało to zbyt dużego wysiłku - po prostu wszystko spłynęło jak po kaczce. Sam film zaskakuje, bo pojawiła się w nim skądinąd świetna aktorka Imelda Staunton (znana choćby z tytułowej roli w "Vera Drake"). Po dziś dzień zastanawia mnie, w jaki sposób została zwerbowana do udziału w tej produkcji. Choćby dla tej zagadki film warto zobaczyć.

Najemnik Lek.PL.avi play
NAJEMNIK 2006, 91 minut, reż. Don E. FauntLeRoy O ...
obrazek

NAJEMNIK 2006, 91 minut, reż. Don E. FauntLeRoy Obsada: Steven Seagal jako John Seeger; Luke Goss, Jacqueline Lord, Vivian Bieldt Dystrybucja w Polsce: SPI Podczas misji najemnika Johna Seegara i jego oddziału dochodzi do zdrady pewnego agenta CIA. Giną ludzie. Wściekły Seegar rzuca robotę. Jednak nie na długo, bowiem zostaje zmuszony do kolejnej operacji - uwolnienia syna pewnego bossa narkotykowego. W przeciwnym wypadku zginie syn i żona jego najlepszego przyjaciela. To chyba najlepszy film Seagala od wielu lat, co absolutnie nie oznacza, że jest to film dobry. Po prostu w końcu jest trochę przyzwoitych strzelanin, a i tempo jest równe i znośne. Niemniej dowodzi też tego, że Seagal w kwestii aktorstwa nawet nie stoi w miejscu, tylko się cofa.

Czarny Świt Lek.PL.avi play
CZARNY ŚWIT 2005, 100 minut, reż. Alexander Gruszynsk ...
obrazek

CZARNY ŚWIT 2005, 100 minut, reż. Alexander Gruszynski Obsada: Steven Seagal jako Jonathan Cold; Tamara Davies, Julian Stone, Nicholas Davidoff Dystrybucja w Polsce: Imperial Jonathan Cold, tak zwany wolny strzelec, a jednocześnie były agent federalny, utrzymuje kontakty biznesowe z ludźmi niekoniecznie uczciwymi. Podczas jednej z wymian towaru zostaje namierzony przez swoich byłych zawodowych współpracowników, a w wyniku zamieszania ratuje życie swojej byłej uczennicy, agentce Amandzie Stuart. Obydwoje muszą uciekać przed terrorystami, którzy planują wysadzenie jednego z biurowców oraz przed byłymi pracodawcami, którzy są z tymi terrorystami powiązani. Zaskakujące, że tak bogata w hity kariera Stevena Seagala obrodziła dopiero w drugi w jego karierze sequel, bo "Black Dawn" to ciąg dalszy przygód nieustraszonego Jonathana Colda z pamiętnego "Cudzoziemca". Film pozytywnie mnie zaskoczył; Seagal nie. Obraz ma co prawda typową dla B-klasowego kina akcji fabułę, natomiast kilka scen z bronią palną w roli wiodącej może się podobać. Największym plusem jest zaskakująco dobrze poprowadzony pościg samochodowy. Kuleją natomiast sceny walki wręcz. Zmontowane chaotycznie, bez pomysłu, ładu, składu i ogólnej wizji. Zdjęcia do nich ograniczyły się do maksymalnych zbliżeń rąk i nóg. Dlaczego? Bo mistrza zastępowali dublerzy. Aktor tymczasem dał sobie na wstrzymanie i postanowił swoje "granie" ograniczyć do minimum. Nie dość tego. Nie pofatygował się zrobić postsynchronów i jego kwestie wypowiada kolejny dubler! To się nazywa gwiazdorstwo! Na szczęście brwi były jego. Tylko jego.

Prowokacja Lek.PL.avi play
PROWOKACJA 2005, 92 minuty, reż. Don E. FauntLeRoy O ...
obrazek

PROWOKACJA 2005, 92 minuty, reż. Don E. FauntLeRoy Obsada: Steven Seagal jako Harlan Banks; Mari Morrow, Anthony 'Treach' Criss, Sarah Buxton Dystrybucja w Polsce: SPI Harlan Banks do niedawna zajmował się okradaniem bandytów i dilerów oraz rozdawnictwem skradzionych pieniędzy wśród potrzebujących. Ot taki współczesny Robin Hood, tudzież Janosik. Jednak od kiedy jego ukochana zaczęła miewać koszmary nocne, w których widziała "czarno" przyszłość męża, Harlan postanowił zmienić profesję i rozpocząć uczciwą pracę. Niestety, wkrótce powinęła mu się noga i wylądował niesłusznie skazany w więzieniu. Aby wyjaśnić sprawę i odnaleźć winnych tego zajścia, musi z niego uciec. Lekki powiew świeżości. Zaskakująco inny niż dotychczas bohater Seagala, mroczna atmosfera przypominająca całkiem solidny "The Glimmer Man" i kilka scen akcji, w których Steven, poza marszczeniem brwi, sam kopie i tłucze przeciwników, może być zachętą do obejrzenia. Mnie zachęci, bo już jestem zachęcony samym pojawieniem się mistrza. Co ciekawe, u jego boku kolejny raper - tym razem Treach. Chyba Steven lubi rap.

Zatopieni Lek.PL.avi play
ZATOPIENI 2005, 90 minut, reż. Anthony Hickox Obsada ...
obrazek

ZATOPIENI 2005, 90 minut, reż. Anthony Hickox Obsada: Steven Seagal jako Chris Cody; Christine Adams, William Hope, Vinnie Jones Dystrybucja w Polsce: SPI Niezwykle niebezpieczna grupa terrorystów przejmuje dowodzenie łodzią podwodną, na której pokładzie znajduje się bomba atomowa. Tymczasem z więzienia wychodzi jeden z najlepszych najemników na świecie, Chris Cody, którego zadaniem jest odbicie porwanej jednostki pływającej. Misja niemożliwa dzięki niemu staje się możliwa. Obraz Anthony'ego Hickoxa, znanego również z kilku horrorów, z tak intrygującą fabułą jest pozycją obowiązkową dla szanującego się seagalowego fana. Film w kilku momentach, a nawet w całości (zgodnie z polskim tytułem) sięga dna, a w kilku od tego dna się odbija, bo naprawdę nieźle wyglądają zdjęcia. Tylko one. Całość to żałość. Nie pomaga nawet spory skądinąd wachlarz zagrywek aktorskich głównej gwiazdy, która wciąż urzeka swą przenikliwością i wgryzieniem się w główną postać tej przejmującej historii.

Bliżej Słońca Lek.PL.avi play
W STRONĘ SŁOŃCA 2005, 97 minut, reż. Mink Obsada: ...
obrazek

W STRONĘ SŁOŃCA 2005, 97 minut, reż. Mink Obsada: Steven Seagal jako Travis Hunter; Matthew Davis, Takao Osawa, Eddie George Dystrybucja w Polsce: Imperial W Tokio zostaje zamordowany gubernator. Do odkrycia sprawców morderstwa wyznaczony zostaje ex-agent CIA Travis Hunter, któremu przydzielony zostaje żółtodziób Sean Mac. W wyniku prowadzonego śledztwa okazuje się, że śmierć urzędnika to dopiero początek serii brutalnych morderstw, których celem jest przejęcie władzy przez Yakuzę, na czele której stoi młody Kuroda. Jego priorytetem jest połączenie z chińską mafią i rozpoczęcie dystrybucji narkotyków na gigantyczną skalę. Tylko jeden człowiek (z pomocą drugiego:) może mu przeszkodzić. Oczywiście chyba nie muszę mówić, kto jest tym człowiekiem. To człowiek-brew, legenda kina akcji. I jak to bywa w jego ostatnich produkcjach, zanika najważniejszy element - sceny akcji, których wciąż, jak na dziewięćdziesięciominutową banalną fabułkę, jest zbyt mało. Co gorsza, spowolnione ruchy naszego mistrza spowodowane zbyt dużą ilością tłuszczu, którym jest obrośnięty, nie przydają filmowi ani odrobiny dynamizmu. Jednym słowem kolejny "hicior" kina klasy C, który koniecznie trzeba zobaczyć.

Clementine Lek.PL.avi play
CLEMENTINE 2004, 90 minut, reż. Du-yeong Kim Obsada: ...
obrazek CLEMENTINE 2004, 90 minut, reż. Du-yeong Kim Obsada: Steven Seagal jako Jack Miller; Jun Lee, Hye-ri Kim, Seo-woo Eun, Ju-bong Gi Dystrybucja w Polsce: brak Mistrz Taekwondo Kim postanawia wycofać się z zawodów by więcej czasu poświęcić swojej córeczce Sa Rang. Niestety szef lokalnej mafii porywa Sa Rang by zmusić do powrotu na ring jej ojca. Kim musi ulec szantażowi i wściekły staje do pojedynku z niepokonanym "Królem Klatki" Jackiem Millerem. Zdeterminowany rozpoczyna walkę o wolność córki. Ta nietypowa produkcja, oczywiście jedynie dla bohatera niniejszego opracowania, który po raz pierwszy w karierze zagrał czarny charakter, mogła coś zmienić w podupadającym wizerunku mistrza. Choć pojawił się w ledwie kilku scenach, można je uznać za udane. Szkoda, że wniosków odpowiednich z tej produkcji nie wyciągnął. Sam występ w "Clementine" to wyraz uznania twórców dla aktora za wkład w popularyzację sztuk walki na świecie.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności