Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Nolan16
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

widziany: 31.08.2015 21:43

 • pliki muzyczne
  40
 • pliki wideo
  1564
 • obrazy
  80
 • dokumenty
  185

2317 plików
621,79 GB

Ukryj opis
« poprzednia stronanastępna strona »
 • 1,2 MB
 • 25 lip 12 11:59
obrazekPolicyjny detektyw Nick Rogers miał nadzieję, że Whitehorse, miasteczko w Montanie, okaże się oazą spokoju. Widział w Los Angeles wiele zła, teraz chętnie zająłby się drobnymi, nawet nudnymi sprawami. Kiedy objął posadę zastępcy miejscowego szeryfa, nie spodziewał się, że wkrótce los rzuci go w centrum dramatycznych wydarzeń. Czeka go nie tylko skomplikowane śledztwo w sprawie o morderstwo, ale też walka z własnymi uczuciami…

z chomika Nemezis10

 • 1,3 MB
 • 25 lip 12 11:59
obrazek"Przejrzę każdego paranormalna, nawet pod najlepszym ludzkim kamuflażem. Ale wciąż nie wiem, kim jesteś ty, choć przejrzałam cię na wylot. Nieważne, i tak chcę tylko przeglądać się w twoich oczach…"

Co to jest paranormalność?

Evie się nad tym nie zastanawia, choć pracuje dla Międzynarodowej Agencji Nadzoru nad Istotami Paranormalnymi. I uważa siebie za zupełnie normalną, chociaż żyje wśród paranormali, których kontroluje i wśród których czuje się znakomicie (choć elfy bywają niebezpieczne, wampiry wkurzające, a gremliny tępe).

Nagle w zupełnie normalnym świecie Evie pojawia się zupełnie niesamowity chłopak – i wywraca go do góry nogami. Wszystko, w co Evie wierzyła, może okazać się kłamstwem. A niebezpieczeństwo, jakie zawiśnie nad paranormalami, może zagrozić jej samej – i jej uczuciu do tajemniczego Lenda…

No to tyle jeśli chodzi o normalność…

z chomika Nemezis10

 • 1,4 MB
 • 25 lip 12 11:59
obrazekZbuntowany uciekinier ze świata nieśmiertelnych poprowadzi śmiertelną kobietę w cienistą otchłań wiecznego strachu i wiecznej namiętności

Alexander Roman nie chce mieć nic wspólnego z władcami swojej rasy ani ze swoją rodziną, od której uciekł przed stu laty. Kiedy jednak ród wampirów czystej krwi staje w obliczu zagrożenia, przeszłość Alexandra powraca, wysyłając go – rannego i bliskiego śmierci – pod drzwi zupełnie obcej kobiety.

Doktor Sara Donohue z całym oddaniem pomaga swoim pacjentom zapomnieć o traumatycznych wspomnieniach. Ale te, które dręczą umysł nieznajomego mężczyzny, są niewiarygodne. Wkrótce jednak Sara na własne oczy przekona się o jego nadludzkiej mocy. I uświadomi sobie, że jeszcze nigdy żaden mężczyzna nie rozpalał tak jej zmysłów. Jeszcze nigdy nie czuła takiej więzi z innym człowiekiem. I takiego lęku…

z chomika Nemezis10

 • 1,5 MB
 • 25 lip 12 11:59
obrazekByli panami mroku i przez całą wieczność poszukiwali przeznaczonych im pań światła…
„Zawsze trzeba zapłacić jakąś cenę…” ostrzegł ją Darios, kiedy zgodziła się przyłączyć do jego wędrownego zespołu muzycznego. Wpatrzona jak zahipnotyzowana w jego usta, bezlitosne niczym cięcie noża, w kamiennie rysy i bezduszne oczy, Tempest boi się zapytać, jaka to cena.
Lecz wydaje się, że tylko Darios ją rozumie. Tylko on czyta w jej myślach i rozpoznaje jej niezwykły dar – od chwili gdy po raz pierwszy zamknął ją w ramionach i rzucił na nią swój czar. Głęboko w duszy Tempest czuje, że ów mroczny Karpatianin jest jej przeznaczony. Że musi przyjąć aksamitną pieszczotę jego ciała, poddać się żarowi palącemu jej skórę i poznać rozkosz, jakiej nawet sobie nie wyobrażała…
Lecz czy jego pocałunek to obietnica miłości, czy zapowiedź niebezpieczeństwa?
Tłumaczenie: framekM

z chomika Nemezis10

 • 0,7 MB
 • 25 lip 12 11:59
obrazekTrzecia część modnej, niegrzecznej wampirzej serii Mancusi, z udziałem bohaterki Zaryzykuj!

Jest wampirem. Jest również zabójcą wampirów. (To długa historia.) A teraz Rayne McDonald, dziewczyna Got, musi przeprowadzić swoją najbardziej dewiancyjną misję: ubiegać się o przyjęcie do zespołu cheerleaderek.

Rayne ma już pełne ręce roboty: jej bliźniaczka wciąż narzeka na temat tego, czy powinna pójść na całość; chłopak jej matki się wprowadza; a jej facet, Jareth, który teraz może wychodzić na słońce, zmienił się z mrocznego, zamyślonego, gorącego wampira w surfera.

Ale ta zabójczyni wampirów wciąż pracuje i ma nowe zadanie. Członek drużyny football'owej zaginął i jej szefowie w Instytucji Zabójców sądzą, że cheerleaderki mają z tym coś wspólnego. Chcą, by infiltrowała zespół i wydobyła wszystkie brudy. Ale najpierw, będzie potrzebować ekstremalnej przeróbki. Gdyby tylko pozwoliły nosić jej rajstopy o wzorze siatki pod tym obrzydliwym kostiumem.
Tłumaczenie: BridgetBardot
Bety: saphira_m i Sasha1981

z chomika Nemezis10

 • 0,8 MB
 • 25 lip 12 11:59
obrazekKiedy Susan poznała Corda Blackstone’a, odniosła wrażenie, że świat wokół nabrał barw. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak związek z tym twardym i aroganckim mężczyzną wywróciłby jej spokojne życie do góry nogami. Cord ma porachunki ze swoją rodziną, która zawsze była dla Susan oparciem. Nie spocznie, dopóki nie zemści się na kuzynach. W dodatku przyznaje, że nie zamierza przebierać w środkach. Susan coraz bardziej cierpi, rozdarta między lojalnością wobec Blackstone’ów a miłością do Corda…

z chomika Nemezis10

 • 1,0 MB
 • 25 lip 12 11:59
obrazekAby zachować swoją miłość, musi uwolnić swoją bestię...


Kiedy Niedźwiedź jest na czymś skupiony, to lepiej nie wchodzić mu w drogę. Alexander "Bunny" Bunsun jest właśnie takim Niedźwiedziem. Coś jest nie tak z jego kuzynką Chloe więc przybywa do Halle, w stanie Pensylwania, by rozwiązać problem, zawrócić swoim Harley'em i odjechać do domu w Oregonie. Do czasu aż ponętny zapach nie kusi go do pobliskiego salonu tatuaży.


Oto ona. Wytatuowana Wilczyca o południowym akcencie i z limonkowo- zielonymi włosami. Jego partnerka doskonała.


Kiepski dzień Tabithy Garwood tylko się pogarszał. Ze swoim statusem Wygnańca, jest niepokojąco systematycznie na celowniku napastników. A jeszcze teraz, w samym środku wypełniania odrostów, wyglądając jak na wpół przerzuty Skitle, spotyka swojego przeznaczonego partnera. Jedyna dobra tego strona? Wreszcie ma swojego obrońcę w postaci ogromnego, wytatuowanego Niedźwiedzia z ogoloną głową, który wibruje, ostrożnie wstrzymując swoją potęgę.


Kiedy Chloe jest zostawiona na pewną śmierć a Tabby jest w niebezpieczeństwie, jedynie Alex może ochronić swoją powiększającą się rodzinkę. Dając Tabby wymarzony dom, jednak ponosząc za to cenę - Alex musi pozbyć się kontroli nad którą pracował przez całe życie.


A to oznacza, że ktoś może umrzeć z rąk - i pazurów - jego bestii.Uwaga: Ta książka zawiera mnóstwo seksu, przekleństwa, czaderskiego Niedźwiedzia o ksywce Bunny i... Tak. Niedźwiedź o ksywce Bunny. Nie wiem jak wy ale ja nie jestem aż tak odważna by się z tego śmiać.


Tłumaczenie: Blombus


Beta: CHOMIKowiecka

z chomika Nemezis10

 • 0,6 MB
 • 25 lip 12 11:59
obrazek
Silny, seksowny i z zabójczym uśmiechem.
Jest twardym, ciężko pracującym facetem, który ma zawsze odpowiednie narzędzia do pracy – zwłaszcza gdy dotyczy to jej przyjemności…

"Down & Dirty"

Bizneswoman Taylor Flynn dobija się do sąsiednich drzwi, by poskarżyć się na hałaśliwą kosiarkę, ale zasycha jej w ustach - a reszta jej mięknie i wilgotnieje od pragnienia - kiedy spotyka tego faceta, projektanta krajobrazu Joe’a Tierney’a. Teraz on jest gotowy by pokazać tej nudnej karierowiczce, że nadszedł czas nas nagość… i niegrzeczne zabawy.

Opowiadanie z antologii „Built”


Tłumaczenie: Blombus
Beta: Leiros

z chomika Nemezis10

 • 0,8 MB
 • 25 lip 12 11:59
obrazekGłód dotyku to pierwszy tom trylogii. Bardzo dziękuję za okazane mu zainteresowanie. Nie ma dla autorki rzeczy bardziej fascynującej niż świadomość, że jej dzieło zostało przetłumaczone, niż świadomość, że znaczenie tej opowieści wykracza poza słowa, w jakich została ona napisana. Ta pierwsza książka, podobnie jak dwie następne, mówi o każdym rodzaju miłości, o każdym rodzaju lęku - jest portretem ludzi, którzy zmieniają swój świat. Mam nadzieję, że Głód dotyku sprawi, iż pójdziecie spać później niż zwykle, i że książka ta wzruszy Was i zmieni choć trochę. Mnie zmieniło pisanie tej powieści. Kathleen Duey: Notka napisana przez autorkę specjalnie dla polskich czytelników

z chomika Nemezis10

 • 1,6 MB
 • 25 lip 12 11:59
obrazekNie daj się zwieść… Początkowo może wydawać się zimną, arogancką, cyniczną, złośliwą zołzą której wrażliwość bez większego problemu zmieściłaby się w łyżeczce do herbaty. Zołzą, która z uśmiechem na ustach splunie Ci w twarz i bez mrugnięcia okiem pośle Cię na śmierć… Nie daj się zwieść... Gdy przyjrzysz się dokładniej okaże się… jeszcze gorsza. Królowa lodu to przy niej pikuś, ""cynizm"" to jej drugie imię, a gdyby niechcący ugryzła się w język to istnieje spore prawdopodobieństwo że zatruje się własnym jadem. Jej wrażliwość spokojnie zmieści się na główce od szpilki. Twoje życie? Cóż, poza nielicznymi chwilami słabości absolutnie jej zwisa… Nie daj się zwieść... Zakochasz się w niej od pierwszej strony! Ola Szwed, aktorka "

z chomika Nemezis10

 • 1,2 MB
 • 25 lip 12 11:59
obrazekJacinda tęskni za wolnością i buntuje się przeciw oczekiwaniom innych. Gdy łamie najświętszą regułę swojej wspólnoty, o mało nie kończy się to tragicznie. Piękny nieznajomy daruje jej życie, mimo że poluje na takich jak ona. Jacinda jest bowiem dragonką – potomkinią smoków, mającą zdolność do przybierania ludzkiej postaci. Zmuszona wraz z rodziną do ucieczki i zaszycia się w świecie ludzi, Jacinda usiłuje dostosować się do nowego otoczenia. Marzy o Willu, zachwycającym i jednocześnie trudno osiągalnym chłopaku. Will i jego krewni są myśliwymi, których za wszelką cenę powinna unikać. Smocza natura Jacindy powoli usycha, a jeżeli umrze, pozostanie jej tylko życie w ludzkim wcieleniu. Dragonka stara się zrobić wszystko, by temu zapobiec. Nawet jeżeli oznacza to zbliżenie się do najgroźniejszego wroga.

z chomika Nemezis10

 • 230 KB
 • 25 lip 12 11:59
obrazekW domu Hornów codziennie mówiło się o tajemniczym potworze. Gdy zbliżała się Virginia. rodzice i ich trzech gości, których dziewczyna widziała po raz pierwszy w życiu, zmieniali temat rozmowy. Niewiele rozumiała z przypadkowo usłyszanych zdań, ale wysiliła spryt, żeby kawalki posklejać w logiczną całość. Przerażającą całość!

z chomika Nemezis10

 • 56 KB
 • 25 lip 12 11:59
obrazekRobyn Maxwell nie przejmuje się tym, że jej brat musiał odwołać ich wycieczkę narciarską na pustkowie. Może to zrobić sama. To, że jest głucha nie osłabia jej umiejętności przetrwania. Szansa ucieczki od wszystkiego i zrelaksowanie się w dziczy Yukon, było wszystkim czego chciała.
Spotykanie przewodnika Keila w chacie, zapoczątkowuje innego rodzaju pragnienie. Keil jest gorącym kawałkiem dojrzałego, smakowitego mężczyzny. Teraz musi zająć się szalejącymi hormonami, jak również dziwnymi pytaniami o wilkach, partnerach i pojedynkach na śmierć.
Keil chciał spędzić miły refleksyjny czas przed pojedynkiem na stanowisko Alfy w jego Alaskiej sforze. Nie planował spotkania z kobietą przeznaczoną na jego partnerkę, albo odkryciem, że ona nie zdaje sobie sprawy ze swoich wilczych genów.
Pomiędzy radzeniem sobie z młodszym bratem, podatnym na wypadki, głuchą partnerką z nastawieniem, a nieuchronnym pojedynkiem na śmierć, jego tydzień - i jego łóżko - jest nagle pełne.
Daleko od relaksującej ucieczki, którą każdy miał w głowie...

Ostrzeżenie: Nadaje innego znaczenia wyrażeniu "rozmowa rękoma". Obejmuje niebezpieczne wykorzystanie sarkazmu i gorące figo-fago w niewielkiej saunie na odludziu.

z chomika Nemezis10

 • 1,6 MB
 • 25 lip 12 11:59
obrazekTłumaczenie franekM

z chomika Nemezis10

 • 1,6 MB
 • 25 lip 12 11:59
obrazekJest seksowna i niebezpieczna.

Niepokonana w obliczu zła i bezradna wobec niepokojącej przepowiedni… i nieziemskiej namiętności.

Eugenie Markham zarabia na życie wypędzaniem duchów i innych pozaziemskich szumowin nawiedzających świat śmiertelników.

Teraz musi odnaleźć nastolatkę uprowadzoną w zaświaty. I staje się celem najgroźniejszych paranormali. Wprawdzie posługuje się z równą wprawą różdżką jak pistoletem, ale potrzebuje sojuszników – i znajduje ich: w uwodzicielskim czarowniku i olśniewająco przystojnym zmiennokształtnym. Lecz żaden z nich nie ocali jej przed największym niebezpieczeństwem - jakie kryje się w samej Eugenie. I w mrocznych mocach, które budzą się w niej do życia…

z chomika Nemezis10

 • 1,9 MB
 • 25 lip 12 11:59
obrazekTa książka to fenomen.
Połączyła to co najlepsze w największych bestsellerach ostatnich lat:
Suspens, przygodę i poszukiwanie wielkiego sekretu historii Kodu Leonarda da Vinci
Miłość wielką i nieziemską Zmierzchu
Magię Harry’ego Pottera
Tajemnicę, nastrój i piękno opowieści Cienia wiatru
Księga Wszystkich Dusz łączy w sobie liczne gatunki literatury. Tak jak świat w niej przedstawiony łączy istoty ludzkie i nieludzkie.
Księga Wszystkich Dusz sama jest potężna jak zaginiona zaklęta księga, wokół której toczy się akcja.
Piękna i młoda doktor historii Diana Bishop studiuje alchemiczne księgi w oksfordzkiej Bibliotece Bodlejańskiej. Jeden manuskrypt promieniuje dziwnym lśnieniem. Brakuje mu kilku stron. A spod pisma wyłania się niemożliwy do odczytania inny tekst.
Diana wie, że by go odczytać, musiałaby użyć swoich magicznych mocy. Pochodzi bowiem z potężnej rodziny o wielowiekowych czarnoksięskich tradycjach. Z rodziny pierwszej czarownicy straconej w Salem. Diana boi się swojej magii. Broni się przed nią
Wraca jednak do księgi. Ale okazuje się, że manuskryptu nie ma w bibliotece, bo zaginął przeszło sto lat wcześniej…
Tymczasem Oksfordem wstrząsają tajemnicze morderstwa. A Bibliotekę Bodlejańską zaludniają niebezpieczne czarownice, czarnoksiężnicy, demony i wampiry. Wszyscy poszukują księgi…
Wśród tych istot, których nie sposób odróżnić od ludzi, jest urzekający Matthew Clairmont – tajemniczy światowej sławy profesor biochemii i neurologii.
Diana wie, że nie wolno jej złamać zakazu wchodzenia w intymne związki z przedstawicielami innych ras. Wie, że tę miłość może przypłacić życiem.
Tak rozpoczyna się przebogata opowieść o zakazanej potężnej miłości, wśród walki o tajemnicę, która być może zmieni świat…

z chomika Nemezis10

 • 0,7 MB
 • 25 lip 12 11:59
obrazekCoś dziwnego i groźnego dzieje się w szkole w Ellerton.
Jonas, Arizona, Summer, Phoenix. Wszyscy zginęli w ciągu jednego roku.
Jonas Jonson był pierwszy, zmarł na skutek wypadku motocyklowego.
Pogrążona w żałobie po stracie chłopaka Darina nie potrafi uporać się z cierpieniem ani uciec od wizji, w których pojawiają się ci, którzy zginęli.
Ale czy są to tylko wizje, czy rzeczywistość?
Jeżeli rzeczywistość, to dlaczego wrócili?
I ten przerażający odgłos trzepotu skrzydeł odbijający się echem w jej głowie…

z chomika Nemezis10

 • 1,1 MB
 • 25 lip 12 11:59
obrazekOd kiedy odmówił trzymać z Lucyferem, a jego rodzina się od niego odcieła i zostawiła na śmierć, Abdiel odseperowł się od innych aniołów.

Do czasu, gdy Wódz Archaniołów, Michael, przerwał mu jego zupełnie żałosne życie i wysłał go na Ziemię by mógł kierować anielskim wojownikom, którzy składali się z pyskatego punka empaty i podmuchu przeszłości, uwodzicielki o imieniu Gabi.

Gabi spędziła swoje wczesne życie ukrywając swoją sekretną miłość do Abdiela, ale on nawet nie wiedział o jej istnieniu. Teraz, gdy dorosła, jest pewna, że skończyła z nim. Dopóki on nie ukazał się w jej drzwiach, okazało się, że jej uczucia nigdy nie przeminęły, ale wzmocniły się do tego mrocznego, napadającego lękiem mężczyzny.Tłumaczenie: AliceCullen1920, P.A.V.22
Beta: sasha1981, DarkGirl, LizziElizabetH

z chomika Nemezis10

 • 1,9 MB
 • 25 lip 12 11:59
obrazekJedynie chcę być wampirem. Ale nieee – muszę być Rayne MacDonald, Zabójczyni Wampirów…

Siostry. Wymienią się ubraniami, chłopakami, przeznaczeniem. Ale nie do końca to była wina mojej siostry bliźniaczki, Sunny. Magnus, seksowny wampir, przywódca bractwa, pomylił mnie z nią w zeszłym miesiącu i ukąsił ją zamiast mnie. Teraz umawiają się ze sobą międzygatunkowo.
Ale wracając do mnie. Okazuje się, że w każdym pokoleniu, istnieje Zabójca Wampirów – i tym razem, to po prostu staje się moim przeznaczeniem. Moja pierwsza misja: infiltracja podejrzanego baru wampirów i zdemaskowanie jego właściciela za celowe rozprzestrzenianie choroby krwi, którą sam stworzył. Zadanie prawie trudniejsze niż zdanie trygonometrii.

Po udaniu się raz do niego samotnie, zdałam sobie sprawę, że potrzebuję pomocy. Więc Magnus wysłał swojego gorącego, prostego Jaretha, by poszedł tam ze mną pod przykrywką. I pozwólcie mi powiedzieć, że nie przeszkadza mi bycie z nim pod przykrywką. Może los wcale nie gryzie…

Tłumaczenie: Charlotte85, BridgetBardot, gabi19_13, maciejka17_91
Bety: Czupsik, widmo14, zmoraaa

z chomika Nemezis10

 • 1,7 MB
 • 25 lip 12 11:59
obrazekHistoria młodej dziedziczki wtajemniczanej w mroczne społeczeństwo Chicagowskich Wampirów trwa…
Dziesięć miesięcy po ujawnieniu przez wampiry swojego istnienia śmiertelnym Chicago, doznają one statusu gwiazd zazwyczaj zarezerwowanego dla elity Hollywood. Ale czy ludzie powinni dowiedzieć się o Techniawach – imprezach masowego karmienia, na których wampiry zaganiają ludzi jak bydło – obywatele zaczną ostrzyć swoje kołki.
Więc teraz do nowego wampira Merit należy odnowienie kontaktów z jej rodziną wyższej klasy średniej i działanie jako łącznik pomiędzy ludźmi i krwiopijcami oraz utrzymywanie bardziej niesmacznych aspektów życia wampira z dala od mediów. Ale ktoś nie chce pomiędzy nimi pokoju – ktoś żywiący starą urazę.

z chomika Nemezis10

 • 2,2 MB
 • 25 lip 12 11:59
obrazekJonas Luciano jest nowym właścicielem Lochu[The Dungeon], świeżo wyremontowanego klubu krwi z wampirzymi motywami krępowania. Ma także ręce pełne roboty ochraniając Michaela, nowego mistrza włoskiego klanu wampirów w Collins Bay na Florydzie. Jest całkowicie zadowolony, że może wypełniać rozkazy Michaela i rozgniatać mózg każdego, kto zagraża ich bezpieczeństwu. Ale ochrona Tori, martwej, sexownej i nowej partnerki Michaela, niebezpiecznie wpływa na jego samokontrolę. Jego żądza staje się potężniejsza każdej nocy, którą z nią spędza…

Dr Elena Jensen jest immunohematologiem w DIACorp, światowym przodującym medycznym obiekcie badawczym. Gotowa, żeby ukończyć swoją życiową pracę jest w przededniu przemówienia ogłaszającego innowacyjne odkrycie nowego wzmacniacza układu immunologicznego dla ludzi, który zrewolucjonizuje przemysł medyczny (i życie każdego człowieka na ziemi). Światy Eleny i Jonas’a nie mogłyby być bardziej od siebie oddalone.

Ale kiedy Rada poznaje spisek dotyczący porwania Eleny i formuły, Jonas wykorzystuje okazję, żeby zostać jej aniołem stróżem – i uciec od swojej rodziny.

Czy Jonas będzie w stanie ochronić Elenę przed Biurem bez łamania Alleanzy – prawa? Czy upór Eleny okaże się wystarczającym, żeby wyciągnąć dominującą bestię z cieni?

Tłumaczenie: kati_lady_92
Beta: Bzzzyt

z chomika Nemezis10

 • 1,2 MB
 • 25 lip 12 11:59
obrazekSiedemnastoletnia Lennie jest załamana po niespodziewanej śmierci starszej siostry. Jedyną osobą, przy której czuje mniejszy ból, jest chłopak siostry, Toby, który cierpi tak samo jak ona. Są ze sobą coraz częściej, coraz bliżej. Nic nie mogą na to poradzić – ani na potworne wyrzuty sumienia.
Wszystko staje się jeszcze bardziej trudne, gdy w szkole zjawia się nowy chłopak, Joe. A Lennie z przerażeniem odkrywa, że nie może przestać myśleć o jego czarnych oczach i miękkich ustach...
Czy można tak cierpieć po stracie siostry i myśleć o jej chłopaku? Rozpaczać i równocześnie być tak szczęśliwą?
A może miłość jest właśnie po to, by nie dać się prześladować temu, co przepadło, i tylko trwać w zachwycie nad tym, co jest...

z chomika Nemezis10

 • 1,5 MB
 • 25 lip 12 11:59
obrazekSebastian Griffin, książę Melbourne, sprawuje opiekę nad młodszym rodzeństwem. W trosce o reputację rodziny potrafi być surowy i władczy, a jego życie biegnie z dala od skandali aż do chwili, gdy na londyńskich salonach pojawia się lady Josefina Kataryna Embry. Jest pięknością i przestawia się jako księżniczka z odległej, nieznanej krainy. Sebastianowi trudno w jej obecności zapanować nad zmysłami, lecz wie, że romans z tą piękną damą oznaczałby dla niego wywołanie skandalu...

z chomika Nemezis10

 • 2,3 MB
 • 25 lip 12 11:59
obrazekOdwieczni wrogowie raz jeszcze jednoczą swe moce w walce o ocalenie świata. Nieśmiertelna wojowniczka i łowca wampirów w okrutnym starciu z morderczymi wrogami ludzi i wampirów.
Nadchodzi czas chaosu. Naturi wyswobodzili się ze swego odwiecznego więzienia, aby żerować na bezbronnych, nieświadomych ich istnienia mieszkańcach Ziemi.
Gdy młoda dziewczyna pada ofiarą makabrycznej zbrodni, Mira i Danaus wiedza, że to dopiero początek. Znów muszą się zjednoczyć, by nie dopuścić do unicestwienia swych gatunków. Wyzwanie, któremu stawia czoło Danaus, jest jeszcze większe, bo musi walczyć i o własną duszę. A Mira, którą powinien ochraniać i której moc jest ostatnią nadzieją Ziemi, zmaga się z niszczącymi jej umysł duchami mrocznej przeszłości…

z chomika Nemezis10

 • 0,9 MB
 • 25 lip 12 11:59
obrazekPokonać demona to łatwizna.
O wiele trudniej sprawić, żeby największy podrywacz w szkole myślał tylko o tobie…
Ciąg dalszy Cieni - o dziewczynie walczącej ze złem w kurorcie pełnym demonów.
Eve dopiero niedawno odkryła swoją magiczną m, a już czas znów ją wykorzystać – chociaż wolałaby się raczej skupić na flirtowaniu. Luke jest taki słodki, że skutecznie odwraca jej uwagę od sfory demonów. Czy mają przed sobą wspólną przyszłość (zwłaszcza że Luke ma na koncie długą listę dziewczyn, z którymi zdążył się umówić, odkąd pojawił się w liceum)? I czy zdążą się o tym przekonać, skoro ich śladem pędzą piekielne psy?
Amy Meredith zadebiutowała w 2010 roku powieścią Cienie, entuzjastycznie przyjętą przez czytelniczki w Wielkiej Brytanii i Stanach. Polowanie to ciąg dalszy tajemniczych, romantycznych i pełnych humoru przygód ich bohaterki
Jak twierdzi, zawsze fascynowało ją wszystko, co nadnaturalne, chociaż jeśli ma być zupełnie szczera, w prawdziwym świecie o wiele bardziej od walki z demonami lubi zakupy…

z chomika Nemezis10

 • 0,7 MB
 • 25 lip 12 11:59
obrazekNowa Atlantyda. Świat, którym rządzi zaawansowana technologia, surowa dyscyplina i nieubłagane prawa. Gdzie kary wymierza się według zasady „oko za oko”, posłuszeństwo ceni najwyżej, a uczucia - najmniej.
Szesnastoletnia srebrnooka Feral jest wytrenowana – jak inni młodzi kadeci - do walki o panowanie Nowej Atlantydy nad całą ludzkością. Jest produktem społeczeństwa, które nie zna współczucia, wątpliwości ani miłości. Lecz kiedy na jej drodze staje osiemnastoletni uciekinier z laboratorium, Feral wbrew wszystkim regułom ratuje mu życie. A wtedy oboje muszą uciekać - do naszego świata.
Świat, w którym pod hasłem sprawiedliwości bez granic czai się zniszczenie indywidualności.
Tu nie wolno kochać.
Trzeba tylko wypełniać rozkazy.
Ostra dziewczyna, której odebrano uczucia i kazano zabijać, staje w obliczu miłości. Co wybierze?
Mroczna i seksowna powieść z niepokojącym klimatem i intrygującą bohaterką, która pod wpływem miłości zmienia się z pozbawionej uczuć wojowniczki w pełną emocji dziewczynę.

z chomika Nemezis10

 • 0,9 MB
 • 25 lip 12 11:59
obrazekZbłąkany anioł

Marzenia Schuyler nareszcie się spełniły: jest bezpieczna, u boku ukochanego, który chce jej pomóc w wypełnieniu ostatniej woli Lawrence'a Van Alena... Ale gościnne schronienie okazuje się złotą klatką. Jack i Schuyler muszą znowu uciekać. Lawirując pomiędzy venatorami hrabiny, a nasłanymi przez Mimi najemnikami, znajdują nieoczekiwanego sprzymierzeńca - ale także natrafiają na ślad czegoś całkowicie nowego. Co oznacza tajemniczy symbol?

Tymczasem w Nowym Jorku Mimi, nowa Regentka, nie ma czasu, by poświęcić się wyłącznie zemście. Po jednej z licznych imprez znika wampirza nastolatka, a w Internecie pojawia się dziwne nagranie z pogróżkami. Porywacze zapowiadają unicestwienie wampirzycy. Tocząca rozpaczliwy wyścig z czasem, Mimi musi odłożyć na bok swoją dumę i poprosić o pomoc ostatnią osobę, na której towarzystwo miałaby ochotę. Ale na ile może jej się przydać Oliver, zwyczajny archiwista w Repozytorium? Czy za porwaniem stoją znowu srebrnokrwiści? A może w grze pojawiła się nowa, tajemnicza i nieprzewidywalna siła?

Zbłąkany Anioł - Całość (bez Krwawych Walentynek)
dodany przez: eVka84

z chomika Nemezis10

 • 1,3 MB
 • 25 lip 12 11:59
obrazekNie poszłam na pogrzeb Alicji.
Byłam wtedy w ciąży, oszalała i wściekła z rozpaczy. Ale to nie po Alicji rozpaczałam. Nie, wtedy już nienawidziłam Alicji i cieszyłam się, że umarła. To Alicja zniszczyła mi życie, odebrała najlepsze, co kiedykolwiek miałam, i roztrzaskała na milion kawałków. Nie płakałam po Alicji, ale przez nią.
Ale teraz, cztery lata później i o całe wieki szczęśliwsza, kiedy wreszcie usadowiłam się w wygodnym poukładanym życiu z moją córką Sarą (moją słodką, poważną małą Sarą), czasem żałuję, że jednak nie poszłam na pogrzeb Alicji…

Tak zaczyna się opowieść dwudziestotrzyletniej Katherine…

z chomika Nemezis10

 • 1,3 MB
 • 25 lip 12 11:59
obrazekTo nie kolejna zwyczajna książka o wilkołakach.
I nie kolejna opowieść o miłości nastolatków.
Cień Nocy jest o dziewczynie, która sama chce decydować o swoim życiu, chce mieć wolny wybór w miłości i poszukuje prawdy, żeby odnaleźć swoje prawdziwe ja.
I jeszcze jedno… Cień Nocy jest piekielnie seksowny, choć nie ma w nim ani jednej sceny seksu.

Nowa gorąca, mocna seria kipiąca walką, akcją i potężną zakazaną miłością, która ma przeciwstawić się przeznaczeniu.

Jest seksowny, wywołuje dreszcz emocji i przerażenia. Cień Nocy ma więcej suspensu, niż trzeba było, żeby przykuć mnie na całą noc. Do końca nie mogłam ani przewidzieć, ani doczekać się zakończenia.
Becca Fitzpatrick, autorka Szeptem.
Podziękowania dla Manija.Bz chomika Nemezis10

 • 1,2 MB
 • 25 lip 12 11:59
obrazekTrzeci tom bestsellerowej serii o zakazanym uczuciu, które każe wybierać pomiędzy śmiercią a nieśmiertelnością

Zakochana w łowcy wampirów nieśmiertelna dziewczyna, która poświęci wszystko dla tej miłości

Wieczną Noc strawiły płomienie, lecz jej nieśmiertelni uczniowie ocaleli. Bianca i Lucas znaleźli schronienie... wśród fanatycznych zabójców wampirów spod znaku Czarnego Krzyża. Bianca musi ukrywać, kim jest, inaczej grozi jej śmierć. Lecz kiedy Czarny Krzyż chwyta jej przyjaciela wampira, mroczny sekret Bianki przestaje być sekretem.Bianca i Lucas znów muszą uciekać, ścigani przez łowców i nieumarłych z Wiecznej Nocy. Bianca czuje jednak, że nie ucieknie przed swoim przeznaczeniem. I swoją przerażającą przemianą...

z chomika Nemezis10

« poprzednia stronanastępna strona »
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  44
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

44 plików
82,32 MB

Dancemaniac

Dancemaniac napisano 20.12.2013 15:30

zgłoś do usunięcia
Free.Godz 21 -100 Gb!!!!Zapraszam i zycze wszystkim wesolych swiat.
Polak-Potrafi

Polak-Potrafi napisano 30.03.2015 17:47

zgłoś do usunięcia

Boleslaw3333 napisano 29.05.2015 11:33

zgłoś do usunięcia
SERIALE FILMY NOWOŚCI 2015 ZAPRASZAM
anya.86

anya.86 napisano 16.07.2015 12:32

zgłoś do usunięcia
SERIALE2015 FILMY NOWOŚCI 2015 ZAPRASZAM
k.1949

k.1949 napisano 5.09.2015 13:14

zgłoś do usunięcia
anya-86

anya-86 napisano 12.09.2015 10:24

zgłoś do usunięcia
SERIALE POLSKIE I ZAGRANICZNE - 2015 FILMY NOWOŚCI 2015 ZAPRASZAM
ginger.86

ginger.86 napisano 17.09.2015 23:06

zgłoś do usunięcia
SERIALE 2015 FILMY NOWOŚCI 2015 ZAPRASZAM
anya-86-filmy

anya-86-filmy napisano 4.10.2015 21:12

zgłoś do usunięcia
----------->SERIALE POLSKIE I ZAGRANICZNE - 2015 , FILMY NOWOŚCI 2015 ZAPRASZAM

wert4y78uytrew napisano 16.10.2015 18:53

zgłoś do usunięcia

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności