zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Nikt89
  • Ulubiony
    Ulubiony
  • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna nikt89

widziany: 30.05.2012 21:58

  • pliki muzyczne
    345
  • pliki wideo
    1205
  • obrazy
    702
  • dokumenty
    135

4265 plików
2453,67 GB

Ukryj opis Rozwiń
Robisz kopie zapasowe?
Ściągnij darmowy program. Niech robi je za Ciebie!
Auto-Backup.pl









Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM , karta grafiki 256 MB , 10 GB HDD, Windows XP/Vista/7




The Lord of the Rings: War in the North jest produkcją należącą do gatunku action/RPG, przeznaczoną docelowo do rozgrywki w trybie wieloosobowym. Zaprojektowano ją na bazie słynnej powieści Władca Pierścieni, napisanej przez angielskiego pisarza i filologa z wykształcenia, Johna Ronalda Reuela Tolkiena. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest studio Snowblind, znane z prac nad konsolowymi hack’n’slashami Baldur's Gate: Dark Alliance oraz Champions of Norrath.

Akcja War in the North toczy się równolegle z wydarzeniami przedstawionymi w powieści, z tą różnicą, że gracz odgrywa tu odmienną rolę w walce z siłami ciemności. Produkcja oferuje rozgrywkę w trybie współpracy dla maksymalnie trzech graczy, którzy tworząc drużynę stawiają czoło siłom Saurona w północnych regionach Śródziemia. Środowisko gry pozwala graczom na pełną modyfikację nie tylko wyglądu postaci, ale i umiejętności oraz zdolności specjalnych, wraz z szerokim wyborem podatnej na ulepszenia broni.

W grze można wcielić się w elfa, człowieka lub krasnoluda (rasy różnią się specjalnymi zdolnościami) oraz dokonać wyboru spośród trzech profesji: maga, zwiadowcy i wojownika. Dla przykładu, krasnoludy mogą korzystać z dodatkowych umiejętności w podziemiach – m.in. widzą magiczne runy, wskazujące tajne przejścia. Magowie dysponują z kolei dużą „siłą ognia”. Oprócz czarów ofensywnych (związanych także z magią manipulującą lodem), mogą aktywować ochronną tarczę i leczyć towarzyszy. Zwiadowcy stają się niewidzialni i stosują ataki z ukrycia, natomiast wojownicy skupiają na sobie uwagę wrogów i ratują sprzymierzeńców z opresji. Sednem zabawy jest walka oparta na umiejętnościach, których uczymy się wraz z rozwojem postaci.

W trakcie rozgrywki zbieramy różne przedmioty i rozmawiamy z postaciami niezależnymi. System dialogowy został zapożyczony z cyklu Mass Effect i opiera się na wyborze najbardziej pasujących kwestii. Nasze decyzje wpływają na postępy w grze, otwierają dostęp do pobocznych zadań i dostarczają informacji o bogatym świecie Śródziemia. Mimo bogactwa licencji w grze znajdziemy także wiele postaci, których próżno szukać na kartach sagi J.R.R. Tolkiena. Warto również zauważyć, że w odtworzeniu klimatu świata Tolkiena pomagał Saul Zaentz (producent filmowy).

Najciekawiej prezentującą się cechą War in the North jest rozgrywka wieloosobowa. Grę można ukończyć w pojedynkę, przy wsparciu dwóch członków drużyny prowadzonych przez sztuczną inteligencję, a także w trybie sieciowym, kiedy zastępują ich prawdziwi gracze. Dobrą zabawę zapewnia system skalowania doświadczenia postaci i możliwość wymiany przedmiotów.













  • Pobierz folder
  • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
  • dokumenty
    0
  • obrazy
    0
  • pliki wideo
    0
  • pliki muzyczne
    0

8 plików
6,53 GB

monalize

monalize napisano 25.05.2012 14:40

zgłoś do usunięcia
śmieszne obrazki
dodo01234

dodo01234 napisano 25.05.2012 22:23

zgłoś do usunięcia
minecraft6565

minecraft6565 napisano 26.05.2012 10:23

zgłoś do usunięcia
zapraszam na mojego chomika!!!każdy znajdzie coś dla siebie!!!
minecraft6565

minecraft6565 napisano 26.05.2012 10:23

zgłoś do usunięcia
dodaj mnie do znajomych!!!
kola2428

kola2428 napisano 26.05.2012 13:19

zgłoś do usunięcia
700GB BAJEK,FILMÓW I GRIER Z MAŁYM TRANSFEREM BGO Banner 400x400 02 gif
kola2428

kola2428 napisano 26.05.2012 13:19

zgłoś do usunięcia
700GB BAJEK,FILMÓW I GRIER Z MAŁYM TRANSFEREM BGO Banner 400x400 02 gif
Kamikadze77

Kamikadze77 napisano 27.05.2012 11:21

zgłoś do usunięcia
Orens

Orens napisano 29.05.2012 20:53

zgłoś do usunięcia
PAWELVIP

PAWELVIP napisano 30.05.2012 18:10

zgłoś do usunięcia

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (266)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (266)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin