zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Nikt89
  • Ulubiony
    Ulubiony
  • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna nikt89

widziany: 30.05.2012 21:58

  • pliki muzyczne
    345
  • pliki wideo
    1205
  • obrazy
    702
  • dokumenty
    135

4265 plików
2453,67 GB

Ukryj opis Rozwiń
Robisz kopie zapasowe?
Ściągnij darmowy program. Niech robi je za Ciebie!
Auto-Backup.pl


OPIS4.png
obrazek




Core 2 Duo 2.4 GHz, 4 GB RAM , karta grafiki 256 MB , Windows XP/Vista/7


Wiedźmin 2: Zabójcy Królów to RPG akcji, będący kontynuacją wielkiego hitu opartego na twórczości polskiego pisarza Andrzeja Sapkowskiego.

Druga odsłona Wiedźmina rozgrywa się zaraz po wydarzeniach znanych z pierwowzoru i kontynuuje wątek udaremnionego przez Geralta zamachu na króla Foltesta. Sprawa szybko wymyka się spod kontroli, bo na arenie pojawia tajemniczy mężczyzna znany jako Królobójca. Biały Wilk zostaje wciągnięty w zawiłą i pełną niebezpieczeństw polityczną intrygę, a jego decyzje zaważą o losach mieszkańców kilku królestw.

Produkcja ponownie przenosi nas do świata stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego, który postanowił spojrzeć na klimaty fantasy z nieco innej strony niż wielu innych twórców. Uniwersum Wiedźmina jest więc pełne potworów, różnorodnych ras i magicznych istot, które jednak często są nienawidzone (z wzajemnością) przez ludzi. To prowadzi do wielu poważnych konfliktów.

Twórcy wiernie odwzorowali wiele miejsc i postaci znanych z kart powieści i opowiadań, chociaż wzbogacili też uniwersum o nowe elementy. Gracze mogą zwiedzić m.in. miasteczko Flotsam wraz z przyległym do niego lasem, krasnoludzkie Vergen, Dolinę Pontaru oraz ruiny elfiego miasta Loc Muinne.

Spotykamy takich bohaterów jak: Triss Merigold (czarodziejka), Jaskier (bard i przyjaciel Geralta), Zoltan (krasnoludzki przyjaciel Wiedźmina), Vernon Roche (członek oddziału specjalnego króla Foltesta) czy Iorweth (dowódca komanda Scoia'tael). Każda z nich posiada własne cele, przekonania oraz system wartości, co często jest prezentowane w przerywnikach filmowych, rozmowach i komentarzach. Wiele z wymienionych wyżej postaci może zostać sprzymierzeńcami i podróżować z graczem – twórcy dodali znacznie więcej pobocznych bohaterów, nad którymi jednak nadal nie mamy pełnej kontroli. Podczas walki odpowiada za nie sztuczna inteligencja.

W Wiedźminie 2 postawiono na rozbudowany system wyborów moralnych, który prowadzi do wielu różnych kombinacji zakończenia gry (łącznie 16). Sam Geralt wielokrotnie wyraża wątpliwości odnośnie swojego fachu, czyli zabijania rzadkich potworów oraz istot. Ważne jest to, że na fabułę i świat Wiedźmina 2 wpływ mają nie tylko nasze decyzje, ale chociażby to, kto jest naszym kompanem. Oprócz walki Wiedźmin ceni sobie inne „rozrywki”, jak chociażby flirtowanie z kobietami. W tej odsłonie nie otrzymujemy kart z obrazkami za „podboje”, ale nadal mamy możliwość doprowadzenia do „sytuacji łóżkowej” z niektórymi przedstawicielkami płci pięknej.

Poważnych zmian w Wiedźminie 2 doczekał się system walki, który teraz jest znacznie bardziej nastawiony na akcję. Gracz może więc atakować mieczem (ciosy szybki lub silny) i wykonywać uniki oraz bloki. W skutecznym eliminowaniu wrogów niezwykle przydatna jest wiedźmińska magia czyli tzw. znaki. Nowością są pułapki oraz materiały wybuchowe w postaci petard, które są pomocne zwłaszcza na wyższych poziomach trudności.

W Wiedźminie 2 system rozwoju postaci został podporządkowany trzem dziedzinom – szermierce, magii oraz alchemii. Resztę współczynników naszej postaci podniesiemy w miarę ich używania (np. zastraszanie rozmówcy czy skuteczniejsze blokowanie ciosów), lub za pomocą przedmiotów posiadających określone właściwości fizyczne i magiczne.







  • Pobierz folder
  • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
  • dokumenty
    0
  • obrazy
    0
  • pliki wideo
    0
  • pliki muzyczne
    0

2 plików
1,36 MB

monalize

monalize napisano 25.05.2012 14:40

zgłoś do usunięcia
śmieszne obrazki
dodo01234

dodo01234 napisano 25.05.2012 22:23

zgłoś do usunięcia
minecraft6565

minecraft6565 napisano 26.05.2012 10:23

zgłoś do usunięcia
zapraszam na mojego chomika!!!każdy znajdzie coś dla siebie!!!
minecraft6565

minecraft6565 napisano 26.05.2012 10:23

zgłoś do usunięcia
dodaj mnie do znajomych!!!
kola2428

kola2428 napisano 26.05.2012 13:19

zgłoś do usunięcia
700GB BAJEK,FILMÓW I GRIER Z MAŁYM TRANSFEREM BGO Banner 400x400 02 gif
kola2428

kola2428 napisano 26.05.2012 13:19

zgłoś do usunięcia
700GB BAJEK,FILMÓW I GRIER Z MAŁYM TRANSFEREM BGO Banner 400x400 02 gif
Kamikadze77

Kamikadze77 napisano 27.05.2012 11:21

zgłoś do usunięcia
Orens

Orens napisano 29.05.2012 20:53

zgłoś do usunięcia
PAWELVIP

PAWELVIP napisano 30.05.2012 18:10

zgłoś do usunięcia

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (266)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (266)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin