Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Folder z materiałami dla osób pełnoletnich
+18 Ten folder Chomika zawiera materiały, które mogą być oglądane tylko przez osoby pełnoletnie.

Czy chcesz zobaczyć zawartość tego folderu?
Zaloguj się jeśli masz już konto.
Mynia1990
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Mynia

widziany: 17.12.2014 20:45

 • pliki muzyczne
  158
 • pliki wideo
  222
 • obrazy
  163
 • dokumenty
  5792

8947 plików
393,34 GB

Ukryj opis
FolderyFoldery
Mynia1990
- audiobooki ◢◤ Audiobooki PL 2014
! Wyd. Armoryka
!!! NOWE DISCO POLO 2011 CZERWIEC
!!! romanse nowe
♥ Serce nie sługa (Someone Like You) PL
♥ Żona na niby (Just Go With It) PL
❤❤❤ ROMANS HISTORYCZNY - cała seria ❤❤❤ (marinella86)
2012 z Lektor PL avi
3.Urok
Anderson Evangeline
Audiobooki-romans e
Cassandra Palmer - Karen Chance
Coulter Catherine
Da Capo - wszystkie
Dawn McClure - Azazel - Asmodeus
Diary of a Demon
Dokumenty
Dragon Actually
Dragon Kin
Duma i uprzedzenie
Duze_pdf
Ebook romans paranormal
Ebook romans paranormal(1)
Ebook romans paranormal(2)
Ebook romans paranormal(3)
Ebooki
e-booki
ebooki - romans paranormalny
E-booki dla dorosłych( hasło nika)
E-booki PARANORMAL
Ebooki Paranormal Romans ( hasło Mroczny )
Ebooks - Da Capo
EiOT
Ekonometria-wzory (PWSZ Płock)
Ekonomia
Fantastyka
filmy ;)
Finanse
Finanse przedsiębiorstw
finanse(1)
Galeria
Gry
Gry Java
GWSH
Halle Pumas
Ibiza Dzierzążnia DJ Martino
II. His Purrfect Mate - tłum ibizzare
info.tur.w obiektach hot
Jayne Ann Krentz
Johansen Iris
Kachorra to ja
Keri Arthur Pocałunek zła
Klub Niezdobytych
 
Klub niezobytych
Klub Niezdobytych(1)
Kresley Cole
Kryminał i sensacja e-booki( hasło nika)
KSIĄŻKI DLA STUDENTÓW
książki o wampirach, wilkołakach, aniołach, romanse, ect
książki wampiry wilkołaki czarownice romanse
książki wampiry wilkołaki czarownice romanse(1)
Magisterki
Marketing, zarządzanie
Miecz prawdy sezon 1
Miecz prawdy sezon 2
Minecraft 1.3.2 PL
Missy Jane
Mroczny Anioł
Mroczny łowca, smoki,bogowie i inne- romanse
muza i inne
muzyka
Narzeczony mimo woli (Lektor PL)
Notatki
NOWE II
nowe romanse 2014 listopad
pakiety ksiazek
Paranormal Romance
paranormalne
podstawy marketingu
PRACA LICENCJAT
PRACE LICENCJACKIE-MAGI STERSKIE-RÓŻNE
prace licencjackie
Prywatne
Przykladowe prace licencjackie
romans
Romanse DaCapo
romanse paranormalne
romanse paranormalne(1)
romanse paranormalne(2)
romanse paranormalne(3)
Rynek uslug turystycznych
Saga o Czarnoksiezniku
Saga o Krolestwie Swiatla
Saga o Ludziach Lodu
season 1 Dark Angel
season 2 Dark Angel
Shelly Laurenston (+18)
Słowniki
Super Romance
 
świąteczne
Wampirze i takie podobne
Wstęp do analizy matematycznej
Wykłady
Wyłącznie dobre romanse
zachomikowane
Pokazuj foldery i treści
« poprzednia stronanastępna strona »
 • 5,0
 • 0,8 MB
 • 1 maj 13 20:33
krótki opis obrazka


Odkąd matka Melanie poślubiła ojca Kurta, Mel jest zainteresowana swoim wspaniałym, zakazanym bratem. Wiedza, że Kurt czuje to samo, nie pomaga jej pożądaniu, ale za niewypowiedzianą zgodą, ignorują te zakazane uczucia. Wtedy Kurt zawozi ją na sesję fotograficzną do książki z ćwiczeniami i kończy, zgadzając się być modelem, jako jej partner. Tym, czego żadne z nich nie wie, jest fakt, że wszystkie ćwiczenia w tej książce są seksualne — to nowoczesna Kama Sutra.
Melanie próbuje zignorować iskry, lecące między nią i Kurtem nawet, gdy muszą się rozebrać i pozować do zdjęć, które są zarówno jednoznaczne, jak i erotyczne. Ale jak może oprzeć się swojemu seksownemu, przyrodniemu bratu? Czy ona i Kurt będą w stanie powstrzymać się od złamania najbardziej zakazanego ze wszystkich tabu czy może poddadzą się pokusie by sprawić, że każde zdjęcie będzie idealnym ujęciem?

z chomika DirkPitt1

 • 5,0
 • 3,6 MB
 • 1 maj 13 20:33
obrazekChoć Kelsey udaje się wyrwać Rena z rąk Lokesha, nie odzyskuje ukochanego. Biały tygrys stracił pamięć i dziewczyna jest mu zupełnie obca. Co więcej – każdy jej dotyk sprawia mu ból. Jedno pozostaje niezmienne: zło nie zostało pokonane, pradawna klątwa trwa. Rozpoczyna się nowa, pełna niebezpieczeństw podróż do świata pięciu przebiegłych smoków.
Czy wszyscy wyjdą cało ze starcia z mrocznymi siłami? Czy Kelsey znów rozkocha w sobie Rena, czy wybierze zapomnienie w ramionach Kishana?

Niech rozpocznie się wyprawa!

Trzecia część bestsellerowej sagi Klątwa tygrysa łączy zawrotne tempo przygodowej powieści, nieprzewidywalność gatunku fantasy i emocje godne romansu wszech czasów.

zachomikowany

 • 5,0
 • 2,9 MB
 • 1 maj 13 20:33
obrazekGdy niebezpieczeństwo i przyjemność zaczynają iść w parze, łatwo stać się ostatecznym przedmiotem pożądania...
W podziemnym półświatku Melbourne istnieją nocne kluby, które zaspokajają wszelkie fantazje i pragnienia swoich bywalców. Jednak dla Riley Jenson jeden z nich stał się przedmiotem obsesji. Riley, rzadkie połączenie wampira i wilkołaka, nie przyszła szukać w nim spełnienia swoich fantazji, lecz po to, żeby dopaść nieznanego mordercę, który wykorzystuje to modne miejsce spotkań jako swój teren łowiecki.
Riley od razu znajduje jedyną przepustkę, która jest w stanie zaprowadzić ją do doskonale strzeżonego klubu: Jin - barman o boskim ciele, który może dać jej klucz do zdemaskowania zabójcy niepodobnego do żadnego, z którym dotychczas miał okazję zmierzyć się Departament. Prześladowana przez byłego współpracownika, który zszedł na złą drogę i nieustannie rozpraszana przez swojego eks-kochanka, Riley zagłębia się z Jinem w świat rozkoszy. Gdy niebezpieczeństwo i przyjemność zaczynają iść w parze, szokująca tajemnica wychodzi powoli na światło dzienne – Riley staje się ostatecznym przedmiotem pożądania…

zachomikowany

 • 289 KB
 • 1 maj 13 20:33
obrazekBy pokonać i obronić bez względu na koszty.
Sam jest Sigmą w swojej sforze, obrońcą niewinnych i słabych. Szkoda, że w chwili kiedy to miało największe znaczenie, pomimo potrzeby chronienia słabszych płynącej w jego krwi, nie zdołał obronić swojej najlepszej przyjaciółki przed atakiem. W chwili kiedy jego samoocena nie mogłaby pójść jeszcze niżej, wplątuje się w wampirzą potyczkę, która pozostawia w jego ramionach ranną kobietę.
Jest wampirzą księgową w Pal Robi Inc., Clementine nie wierzy, że jej pan prosiłby ją by popełniła przemysłowe szpiegostwo. Zostaje postrzelona gdy odkrywają jej obecność, ale zmienny przychodzi jej na ratunek. On jest jakby stworzony z jej fantazji i w ciągu kilku godzin w jego obecności, żyje mocniej niż w ciągu dekad, które spędziła ze swoim klanem.
Ukrywając się z nim na ulicach Chicago, w trakcie toczenia walk by utrzymać się przy życiu, czy drobna wampirzyca może przebić się przez znużone serce jej bohatera?

OSTRZEŻENIE: Gorący dominujący seks, wieczór wypełniony akcją i pierwsza randka z piekła rodem.
tłumaczenie: Paliuli86
beta: renegade79

z chomika martuska67

 • 5,0
 • 1,2 MB
 • 1 maj 13 20:33
obrazek

Nawet diabeł potrzebuje czasami trochę pomocy, ale dla Luca, powrót do piekła, by naprawić pewne rzeczy, może skończyć się jego załamaniem…

Życie Luca w końcu zaczyna się stabilizować. Jego kochanek, zmienny wilk, wrócił do jego łóżka, a jego ojciec nie rządzi już piekłem… czy życiem Luca.
Niestety, jego szczęście jest tylko złudzeniem. Nikko, jego wampirzy partner duszy, umiera z głodu, psychotyczny brat Luca opanowuje piekło, a zachowanie równowagi dobra i zła zależy od Luca.
Archanioł Michael mówi Lucowi, że musi wrócić do piekła naprawić problemy, które spowodował, ale Luc odmawia. Jednak wciąż są ludzie, którzy myślą, że Luc jest odpowiednim kandydatem na Pana Piekła. Gdy jego brat porywa Brana, Luc musi pokazać krainie cieni, że nie zadziera się z synem diabła.

Tłumaczenie: panda68

z chomika panda68

 • 0,8 MB
 • 1 maj 13 20:33
obrazek
Zmęczona ciągłymi randkami, Savannah Lisander, pół-człowiek, pół-smok, jest sceptyczna, że kiedykolwiek znajdzie swojego souler. Wtedy spotyka niezwykłe trojaczki, które zawojowały jej umysł i jej serce.
Strażak, Eli Cattaneo, płomienny w łóżku z łagodną duszą. Albo wysoki bankier Zach, który zna każdy erotyczny trick, aby spowodować u kobiety omdlenie w ekstazie. Albo nawet Dominujący, który nie uznaje słowa nie za odpowiedź, tak jak Diego, właściciel sex klubu w Soho.
Ale mieć trzy randki w tym samym czasie? Savannah obawiała się, że odgryzła więcej, niż nawet ona może przeżuć.
Trzy zmiennokształtne pantery z Nowego Jorku są gotowe na weekendową wędrówkę wokół przyjaznej dla zmiennych Utopia Bay, gdy jednak spotykają Savannah są bardziej zainteresowani igraniem z nią niż odgrywaniem Tarzana.
Zarządzanie czwórką nigdy nie było tak trudne. Ale było też niesamowicie zabawne.

Tłumaczenie : panda68

z chomika panda68

 • 5,0
 • 1,9 MB
 • 1 maj 13 20:33
obrazekKrisa Elyison jest przyszłą żoną kupioną i opłaconą przez sztywnego arystokratę. Choć sekretnie tęskni do choiaż jednej własnej przygody, zna rzeczywistość swojego życia, jest przeznaczona by być żoną podstarzałego, nadętego Lorda Radissona. Kurt Teague jest więźniem, galaktycznym kryminalistą, poszukiwanym za wielokrotne morderstwa. Jest także Feralem, członkiem dzikiego i dumnego ludu, znanego z ich niezłomnej woli przetrwania i dziko zaborczej natury. Jego pełna tortur przeszłość zrobiła z niego bezlitosnego zabójcę, los nie do pomyślenia dla niewinnej i chronionej Krissy. Poddając się swojemu przeznaczeniu, Krisa wsiada na pokład statku kosmicznego, który zabierze ją na inną planetę i do pozbawionego miłości małżeństwa. W ładowni natyka się na Teague'a, więźnia tak dzikiego, że jest przykuty łańcuchami do ściany, a jego oczy są zasłonięte. Nawet, mimo tego, jej serce podskakuje na dźwięk jego głębokiego, głosu. Gdy statek rozbija się na niezbadanej, pokrytej dżunglą planecie, Krisa nie ma wyboru, poza zaufaniem przerażającemu skazańcowi zarówno ze swoim życiem, jak i dziewictwem. Jednak w świecie wypełnionym drapieżnymi, telepatycznymi bestiami i kanibalistycznymi tubylcami Krissa odkrywa, że wspaniały i tajemniczy Teague może być najbardziej niebezpiecznym zwierzęciem ze wszystkich.

z chomika DirkPitt1

 • 5,0
 • 399 KB
 • 1 maj 13 20:33
obrazek
Kontrola jest niezbędna dla smoka, bo ich ognisty oddech, ostre jak nóż pazury i zęby, mogą zniszczyć człowieka w jednym momencie.
Dniem, w którym Brenton stracił kontrolę był dzień, kiedy natknął się na jedyną kobietę, która mogła uczynić go kompletnym, być jego towarzyszką ognia. Teraz wrócił i zamierzał zdobyć Sky Lilly teraz i na zawsze.

z chomika panda68

 • 5,0
 • 228 KB
 • 1 maj 13 20:33
obrazek
Selena była napalona na swojego szefa, Kydena, od kiedy tylko zaczęła dla niego pracować. Jest w nim coś takiego, co sprawia że jej zmysły wariują z pożądania. Nie jest istotne, że jak dla niego jest za ciemna i za gruba- pragnie go rozpaczliwie. I to wszystko jeszcze tylko się pogorszyło w ciągu ostatnich miesięcy. W tym miesiącu odkryła nawet, że jest gotowa masturbować się w swoim gabinecie. A teraz jeszcze Kyden kazał jej zostać dzisiaj dłużej po pracy, tylko oni dwoje w ciemnym biurze... Selena nie miała pewności, czy uda jej się kontrolować szalejące hormony. I czy tego w ogóle chce.

To tłumaczenie jest ściągnięte z innego chomika i nie jest moje !

zachomikowany

 • 0,8 MB
 • 1 maj 13 20:33
obrazekKeeley Jackson ma problem. Jest szaleńczo zakochana w przyjacielu swojego kuzyna, Seanie Hastingsie, ale problemem jest to, że on nie dostrzega jej istnienia. Wszystkim, co widzi, jest płaska, mała dziewczynka w wielkich okularach, którą nazywał “Squints”.

Pomimo tego, co ona mogła pomyśleć, Sean zdecydowanie zauważył, że Keeley jest całkowicie dorosła. Dowód jest dokładnie tam, za każdym razem, gdy patrzy w jej kierunku. Nie jest tylko pewny czy chce ryzykować stratę najlepszego przyjaciela, żeby ją mieć.

Keeley ma już tego dość. Z pomocą swojej najlepszej przyjaciółki, tworzy plan, który na pewno pokaże Seanowi, że ona nie jest już dłużej dziewczynką, nawet jeśli to oznacza sugestywne pozowanie do erotycznych zdjęć. To ryzykowne działanie, ale Keeley wie, że jeśli chce zdobyć Seana dla siebie, będzie musiała zaryzykować nic mniejszego niż całkowitą ekspozycję.

z chomika DirkPitt1

 • 248 KB
 • 1 maj 13 20:33
Henry pracuje jako kucharz sfory z powodzeniem ukrywając się przed bolesną przeszłością i powstrzymując swoją wilczą stronę. Dakota jest wilkiem, któremu wstrzyknięto formułę mającą uczynić z niego człowieka. Co stanie się, gdy mężczyzna, który nie chce być wilkiem zwiąże się z wilkiem, który nie chce być człowiekiem?

tłum. lilah02

Jak na razie to koniec opowieści o sforze Moon, co prawda są jeszcze dwie części, "Inflaming Inno" i "Judging Jager", ale ja nie mogę ich nigdzie znaleźć. A muszę się przyznać, że naprawdę przywiązałam się do tych wilczków:( Dlatego jak tylko dorwę kolejne części, od razu wezmę się za ich tłumaczenie. A na razie zajmę się serią "Nights in Bliss". Aż dziwnie się czuję wracając do opowieści hetero, jakbym zdradzała sforę Moon :D:D no ale życie toczy się dalej, zapraszam do czytania i sprawdzania co jakiś czas mojego chomiczka:)

zachomikowany

 • 292 KB
 • 1 maj 13 20:33
Nieświadomy posiadania wilczego DNA, Gabriel jest zszokowany dowiadując się, że nie tylko będzie zmieniał się w wilka, ale że dwaj wojownicy fae są jego partnerami. Musi teraz pomóc swoim mężczyznom znaleźć naukowca, który stwarza mutanty, zanim jego formuła sięgnie ulic.

tłum. lilah02

zachomikowany

 • 281 KB
 • 1 maj 13 20:33
Kiedy mutanty porywają syna Farra i zabierają na terytorium Mrocznych Fae, musi on polegać na pomocy Anthony'ego. Czy mając własne problemy, partner Alfy będzie w stanie poradzić sobie ze wszystkimi zmianami w swoim życiu i wciąż zajmować się obowiązkami sfory?

tłum. lilah02

na 99,99% ta wersja jest zła. Niestety z braku innej prztłumaczyłam tę. Partner Farra ma tu inne imię, nie dochodzi między nimi do, um, ekhm... zbliżenia, wspomniana randka Farra ma na imię Henry, co w dziwny sposób okazuje się imieniem bohatera 8. części, a z opisu wynika, że to jednak nie te same osoby, no i ostatnia scena zdaje się jakby nie dokończona. Szkoda, szkoda

zachomikowany

 • 0,6 MB
 • 1 maj 13 20:33
Elliott przybywa do baru sfory Moon na spotkanie z Anthonym. Nie wie jednak, że plany Anthony'ego obejmują poznanie go z Parkerem, ochroniarzem sfory. Parkerowi wystarcza jedno spojrzenie na szczupłego księgowego, by wiedzieć, że znalazł uległego partnera ze swych snów.

tłum. lilah02

zachomikowany

 • 0,7 MB
 • 1 maj 13 20:33
Tygrysołak Dare Moon pragnie być z wilkołakiem Stevenem Dellem. Ale Dell chce kogoś ze swojego rodzaju. Kiedy jego najlepszy przyjaciel Anthony obsypuje jego ubranie kocimiętką Steven dowiaduje się, że to, czego chcesz i to, czego potrzebujesz nie zawsze oznacza jedno i to samo. Szczególnie gdy zmutowane wilkołaki zagrażają jedynej rzeczy, która jest ważniejsza od posiadania własnej sfory... zagrażają jego partnerowi.

tłum. - lilah02 wersja poprawiona

zachomikowany

 • 0,6 MB
 • 1 maj 13 20:33
Czy gdy zostanie porwana siostra Calvina, będzie on zmuszony do zdrady przyjaciela by ją odzyskać, czy przyjdzie mu na ratunek seksowny wampir Alesandro?

tłum. lilah02

extended version :)

zachomikowany

 • 0,7 MB
 • 1 maj 13 20:33
Po porzuceniu swojej sfory z Alaski, Benjamin poszukuje mężczyzny, który go sobie weźmie. Niestety, gdy tylko znajduje Thomasa, pojawia się mężczyzna z jego przeszłości, by go oznaczyć. Co ma zrobić Ben, gdy oba cudowne wilki chcą go za partnera?

tłum. lilah02

Właściwie przypadkowo odkryłam, że istnieją dwie wersje opowiadań o sforze Moon. Wersja, którą pierwotnie tłumaczyłam, była troszkę pokręcona i pozbawiona wielu akapitów treści, niekiedy sens opowiadania kompletnie się zmieniał. Na szczęście odkryłam to w miarę wcześnie i poprawiam, została do przeróbki jedynie część o Calvinie. Przed świętami na pewno się wyrobię. "Enticing Elliott" będzie za to pewnie dopiero po świętach.

zachomikowany

 • 1,4 MB
 • 1 maj 13 20:33
obrazekOna – piękna właścicielka antykwariatu, miłośniczka stylu vintage oraz aromatycznych konfitur robionych według dawnych receptur.
On – absolwent akademii sztuk pięknych, pełen sprzeczności seksowny wrażliwiec zaangażowany przez sycylijskiego mafiosa, by odzyskał zaginione dzieła sztuki.
Połączyła ich tajemnica kradzieży bezcennej erotycznej księgi, podróż do Rzymu oraz namiętny romans.

zachomikowany

 • 1,4 MB
 • 1 maj 13 20:33
obrazek
„Olśniewająca anielica plus seksowny demon. Piekielnie dobra lektura!”
Kerrelyn Sparks, bestsellerowa autorka romansów paranormalnych

Serena jest aniołem stróżem i ma misję do wykonania. Ośmiela się przekroczyć próg tajemniczego nocnego klubu, by uratować swojego podopiecznego – wschodzącą gwiazdę Hollywood – który wpadł w złe towarzystwo. Na jej drodze staje niebezpieczny i przystojny arcydemon Julian.
Choć obiecał sobie, że już nigdy nie straci głowy dla żadnej kobiety, Julian czuje, że seksowna i urocza anielica budzi w nim uśpione od wieków emocje.
Ich zmysłowa gra, w której stawką jest ludzkie życie, może skazać ich na męki w piekle lub… wieczność niebiańskich rozkoszy.

zachomikowany

 • 1,5 MB
 • 1 maj 13 20:33
obrazekWojownik o nieśmiertelnych mocach
Był potężnym, szkockim wojownikiem, który żył w świecie związanym starożytnymi prawami i ponadczasową magią. Ale żadne nieśmiertelne moce nie mogły przygotować dziedzica zamku Brodie na piękną, przeklętą kobietę, która stała przed nim. Okropny żart przeznaczenia wysłał ją siedemset lat w przeszłość do jego prywatnych komnat by kusić go swym pięknem — i uwodzić go pożądaniem, którego nigdy nie będzie mógł zaspokoić. Gdyż kobieta, do posiadania, której płonął, była też tą, którą przysiągł zniszczyć.

Kobieta schwytana w mgły czasu
Gdy Lissa poczuła, że ziemia porusza się pod jej stopami, ta dziko niezależna kobieta z 21 wieku nigdy nie zamarzyła, że spadała… w inne stulecie. Tylko, że potężny, nagi wojownik, który stał, patrząc na nią groźnie był aż zbyt rzeczywisty… i zbyt niebezpiecznie podniecający. Mógł być nieodparcie przystojny, ale Lissa nie miała zamiaru pozostać w tym dzikim kraju, rozrywanym przez zdradę i wojnę. Skąd mogła wiedzieć, że jej uwodzicielski porywacz miał dla niej inne plany… plany, które miały uratować ją przed tragicznym przeznaczeniem? Albo, że ten mężczyzna, który dawno temu porzucił miłość, sprzeciwi się samemu czasowi by ogłosić ją swoją…

z chomika DirkPitt1

 • 1,5 MB
 • 1 maj 13 20:33
claimed_1.png?w=200&h=300

Jako wampir Anthony nie jest wybrednym smakoszem, ale pragnie krwi Charlee jest dużo silniejsze niż do kogokolwiek innego.

Jak wyborne wino zachowywane jest na specjalną okazje tak on odmawia sobie przyjemności. Ale jednej nocy, będąc podnieconym silnie działającą magiczną krwią zmiennokształtnej domaga się swojej nagrody i tym traci kontrole nad sobą. Pod wpływem wstydu będącego konsekwencją bycia tak blisko zabicia jedynej kobiety, która cokolwiek dla niego znaczyła wampir usuwa jej wspomnienia.

Charlee budzi się z całkowitą amnezją, a Anthony jest jedyną osobą, która może posprzątać cały ten bałagan, który spowodował.

Z serii Blood Lust [Żądza krwi]:
- Kept
- Claimed
- Mated

14 rozdziałów + epilog.

Nieoficjalne tłumaczenie: Misia1090&Slave83

Poniższe tłumaczenie w całości należy do autora książki jako jego prawa autorskie, tłumaczenia są tylko i wyłącznie materiałem marketingowym służącym do promocji twórczości danego autora. Ponadto poniższe tłumaczenia nie służą uzyskiwaniu korzyści materialnych, a co za tym idzie każda osoba wykorzystująca treść poniższego tłumaczenia w celu innym niż marketingowym łamie prawo

z chomika Misia1090

 • 1,7 MB
 • 1 maj 13 20:33
obrazekCałuj na własne ryzyko.

On potrzebuje zabójczej kobiety.
Blaine Underhill był szczęściarzem. Niedawno uciekł ze stu pięćdziesięcioletniej niewoli od złej Wiedźmy i jest zdeterminowany, by ocalić swoich nadal uwięzionych przyjaciół. Jednak, aby to zrobić będzie potrzebował pomocy jednej z najbardziej śmiercionośnych kobiet na świecie.

Ona jest zabójczo piękna, dosłownie.
Trinity Harpswell jest już zmęczona byciem czarną wdową. Po tym jak przeżyła całe pięć lat nie zabijając przypadkowo tego, kogo kocha, dzieli ją jeden krótki tydzień od uwolnienia się na zawsze od tej zabójczej klątwy.

Kiedy Blaine znajduje ją i przekonuje, aby mu pomogła, Trinity już wie, że w ciągu następnych siedmiu dni zdarzy się morderstwo.

zachomikowany

 • 1,6 MB
 • 1 maj 13 20:33
obrazekLiteracki fenomen! Powieść odrzucona przez wydawców, ukochana przez setki tysięcy czytelników na całym świecie!
Magnetyczne oczy tygrysa.
Pradawna klątwa, którą zdjąć może tylko ona.
Namiętność silniejsza niż strach.
Razem muszą stawić czoła mrocznym siłom.
Czy poświęcą wszystko w imię miłości?

zachomikowany

 • 0,8 MB
 • 1 maj 13 20:33
Dark Elves 1: Taken
Jet Mykles
Diana jest wściekła, upokorzona i… niesamowicie pobudzona. Co te czarnoskóre, białowłose, roztaczające aurę seksu diabły myślą? Że sprawią, że zostanie seks- niewolnikiem? Nie zrobi tego. Kto by się przejmował potępionymi elfami, stworzonymi jako seks- zabawki dla bogini? Albo tym, że każdy ponury elf, który odwiedza ją, jest wyszkolonym, wspaniałym kochankiem? Albo, jeśli dowódca Salin sprawia, że jej umysł i ciało szumią z pragnienia i przyjemności, jakiej nigdy nie doświadczyła? Ona nie. Czyżby?
Wszyscy ludzie Salina musieli poskromić wściekłą kobietę. Przeniósł ją już na wyżyny ekstazy, ale oni wszyscy musieli opierać się na oszustwie lub mistycznej atrakcyjności, próbując zmusić ją do posłuszeństwa. Nawet teraz, ona odmawia poddania się i przyjęcia nowego życia. Nigdy nie było tak wiele kłopotów z kobietą. Żadna nie podgrzała jego krwi tak bardzo. Będzie ją miał. Musi.
Zastanawiałeś się kiedykolwiek, jakby to było, być używanym, zaspokojonym? Wziętym?

Uwaga wydawców: Książka ta zawiera treści pornograficzne, język graficzny (obrazki) i sytuacje, które niektórzy czytelnicy mogą uznać jako obraźliwe: BDSM.
15 Rozdziałów. 18+
Rozdział 11 ---> 64

z chomika ylamara

 • 0,8 MB
 • 1 maj 13 20:33
Cztery planety krążące po wspólnej orbicie wokół swego słońca. I magia, która sprawia, że Kwadrat Tessaliana jest tak wyjątkowy.
A oto historia, która zdarzyła się na Cresswell, jednej z planet Kwadratu...

z chomika valentine77

 • 388 KB
 • 1 maj 13 20:33
obrazekOpowiadanie należy do serii "Dziewczyny z kalendarza" Madison Hayes

Nie to ładne, co ładne, ale co się komu podoba.
Lecz April nie pozwala sobie w to uwierzyć. Nie jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Pierwsza przyzna, że mogłaby zrzucić dwanaście kilo, albo i więcej. Ma tą nieustającą fantazję z wysokim, tajemniczym i nieziemsko przystojnym Panem D. Cristofer. Dlaczego rujnować to, przyjmując jego bez przerwy powtarzaną ofertę na gorącą randkę?

Napięcie seksualne rośnie, gdy April wzbrania się przed nieuniknionym. Aż w końcu pewnego dnia jej mury obronne padają. Odrzuca całą ostrożność i wreszcie zgadza się na elegancki wieczór w restauracji, po którym nastąpi noc łóżkowych zapasów.

Opowiadanie zawiera elementy erotyczne, które są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych.

z chomika Magdika

 • 185 KB
 • 1 maj 13 20:33
Kiedy kuzynka Cory prosi ją by zaplanowała ślub dla nieumarłych, nie oczekuje, że zakocha się w wampirzym królu.

zachomikowany

 • 1,3 MB
 • 1 maj 13 20:33
obrazekKiedy Elena Deveraux została aniołem, z wspaniałymi skrzydłami kolory północy i świtu, to przekręciło jej świat do góry nogami. Jej kochanek, niezwykle niebezpieczny archanioł Raphael, jest przyzwyczajony do panowania nawet gdy to dotyczy kobiety, którą on uważa za jego.....

z chomika smok_z

 • 487 KB
 • 1 maj 13 20:33
big_Sinclair-PHellion.jpg Jego po przewróceniu karty. Jej po przewrocie serca.
Przegrane w karcianej grze, życie Isabelli było stawką, którą jej ojciec nie chciał zapłacić.
Ale przez dwa latach , Kapitan Dantel "Snake" Le Serpente polował na nagrodę, której mu odmówiono.
Jedno spojrzenie na Isabella zamieniło gorączkę zemsty w palącą namiętność.
Snake ma rachunki do wyrównania z mężczyzną, który okradł go z wygranej ale teraz to, że zażądał swojej zdobyczy sprawiło, że jakiekolwiek zakłady są już odwołane.
Gra w karty została zapomniana, miłość stała się hazardowym krokiem pomiędzy piratem, a jego diablicą, krok, który może zostać podjęty.


Tłumaczenie: Misia1090
Poprawki: RoKamis

z chomika Misia1090

 • 145 KB
 • 1 maj 13 20:33
obrazekKrótka młodzieżowa historia o dziewczynie, świni, trochę magii i najgorszej randce.
Chad Thurman jest zbirem, który nosi kastety w obu kieszeniach i zakłada magiczne pułapki na intruzów w "swojej" dzielnicy. Ostatnie co Alena Kornov chce, to iść z nim na randkę. Ale gdy jej rodzina naciska na nią, nie może powiedzieć nie. Teraz lodziarnia jest zamknięta, świnia ucieczką ratuje swoje życie, a nawet nie wspomnimy o martwym mężczyźnie...

Tłum. Paliuli86

zachomikowany

« poprzednia stronanastępna strona »
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  66
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

69 plików
69,67 MB

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (6)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (6)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności