Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

western - Siedmiu wspanialych [The Magnificent Seven 1960](Lektor PL).avi

MyLadyBlue / Film OBCY / western / 7 wspanialych / western - Siedmiu wspanialych [The Magnificent Seven 1960](Lektor PL).avi
Download: western - Siedmiu wspanialych [The Magnificent Seven 1960](Lektor PL).avi

0,83 GB

Długość filmu: 122 min

0,0 / 5 (0 głosów)
obrazek

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Lady in Blue - Joe Dolan.flv play
klucz do kłódek
obrazek

klucz do kłódek

obrazek

Opowiesc Wigilijna A Christmas Carol - 1999 Lektor PL.avi play
Opowieść wigilijna (tytuł oryg. A Christmas Carol 1999) ...
Opowieść wigilijna (tytuł oryg. A Christmas Carol 1999) – filmowa adaptacja powieści Karola Dickensa pod tym samym tytułem. Film telewizyjny wyprodukowany w 1999 roku przez Patricka Stewarta, grającego równocześnie główną rolę męską Ebenezera Scrooge'a, a wyreżyserowany przez Davida Hugh Jonesa. W roku 2000 film był nominowany do nagrody Emmy w kategorii najlepszych zdjęć. Opowieść Wigilijna Charlesa Dickensa to chyba najczęściej ekranizowana historia świąteczna. Ten film jest zrobiony jak nigdy dotąd. Wprowadza nas w spaniały tajemniczy klimat. Wspaniała adaptacja opowiadania Charlesa Dickensa o przemianie jaka dokonała się podczas nocy wigilijnej w człowieku, dla którego same święta niewiele znaczą. Ebenezer Scrooge (Patrick Stewart) to skąpy, zgorzkniały i zimny starzec, który wszystkich traktuje chłodno, nawet rodzinę (która i tak jest nieliczna). Podczas nocy wigilijnej nawiedzają go cztery duchy: duch zmarłego wspólnika -Marleya, a także duchy Przeszłości, Teraźniejszości i Przyszłości, przeprowadzające go przez poszczególne etapy jego życia, tym samym uświadamiając mu, że jego dotychczasowe życie wymaga wielu zmian, a przede wszystkim poprawy swojego postępowania wobec innych. Pod ich wpływem stary Scrooge postanawia zmienić swoje życie na lepsze.
Zakleta w Sokola Ladyhawke 1985 Rutger Hauer Lektor PL.avi play
Stylizowana na średniowieczną, baśń o miłości, odwadze ...
obrazek Stylizowana na średniowieczną, baśń o miłości, odwadze i walce z przeciwnościami losu. Francja. Znienawidzony przez lud biskup Aquilii skazuje na karę śmierci drobnego złodziejaszka, Gastona (Matthew Broderick). Chłopiec ucieka z lochów, a przed pościgiem ratuje go kapitan Navarre (Rutger Hauer). Gaston zostaje jego giermkiem. Wkrótce chłopak poznaje historię rycerza i towarzyszącej mu sokolicy. Dowiaduje się, że ptak jest zaklętą ukochaną Navarre'a, Izabeau (Michelle Pfeiffer). Kochał się w niej biskup Aquilii, ale ona odrzuciła jego zaloty, gdyż oddała już serce dzielnemu kapitanowi. W zemście biskup rzucił na kochanków klątwę, która skazuje parę ukochanych na wieczne rozstanie. Za dnia, gdy on jest człowiekiem, ona przemienia się w sokoła. Nocą, gdy ona powraca do ludzkiej postaci, on staje się wilkiem. Nagle pojawia się dla nich szansa na złamanie zaklęcia. Gaston, któremu rycerz ocalił życie, postanawia pomóc kochankom zwalczyć moc czarów.
Wyprawa w kraine mitow 2008 PL.avi play
Opowieści o bogach, legendarnych herosach i przełomowy ...
obrazek Opowieści o bogach, legendarnych herosach i przełomowych wydarzeniach funkcjonują w każdej kulturze. Mity są świadectwem, jak dana społeczność wyobraża sobie otaczający świat, interpretuje zjawiska przyrody czy przeznaczenie człowieka. Niektóre z wątków, które występują w przekazywanych od pokoleń historiach, są powtarzalne w różnych kulturach, niezależnie od szerokości geograficznej. Produkcja Stevena i Whitney Boe łączy elementy dokumentu i animacji. Zawiera także wywiady z naukowcami oraz duchownymi.
Teatr TV - Wilde Oscar - Portret Doriana Graya 1993.avi play
Autor: Oscar Wilde Adaptacja: John Osborne Przekład: ...
obrazek Autor: Oscar Wilde Adaptacja: John Osborne Przekład: Mira Michałowska Reżyseria: Andrzej Łapicki Obsada aktorska: Bartosz Jarzymowski (Dorian Gray), Andrzej Łapicki (Lord Fermor), Jan Peszek (Lord Henryk Wotton), Krzysztof Globisz (Bazyli Hallward), Dorota Segda (Sybila Vane), Ewa Ciepiela (Pani Vane), Dariusz Siatkowski (Jakub Vane), Julian Jabczyński (Pani Hubbard), Marcin Kuźmiński (Alan Campbell), Tadeusz Szaniecki (Wiktor), Piotr Borowiec (Franciszek) Opis: Londyn, schyłek dziewiętnastego wieku. W salonach artystyczno- intelektualnych króluje dekadencja, wyrafinowanynihilizm i kult sztuki dla sztuki. Dorian Gray - młodzieniec zniewalającej urody staje się przedmiotem rywalizacji LordaHenryka Wottona i malarza Bazylego Hallwarda. Pierwszy to obdarzony rzadką inteligencją mistrz paradoksu, posiadaczwielkiej fortuny, wyznający cyniczną pogardę dla świata i pragnący żyć wyłącznie dla przyjemności. Drugi gloryfikujeświat, w którym piękno współgra z dobrocią, a sumienie nie jest tylko przedmiotem aforyzmów. Obydwaj kochają Doriana izabiegają o jego towarzystwo i względy. Bazyli maluje dzięki niemu swój najlepszy obraz - portret Graya. Siła talentu iuczucia sprawiają, że dzieło nabiera nadnaturalnych właściwości. Jest nie tylko świadectwem niezwykłej urody i wdziękuDoriana. Staje się również wizerunkiem jego duszy i ciała. Uwalnia go tym samym od męki starzenia, zapewnianieśmiertelność oraz moralną bezkarność. Z chwilą, gdy Gray się o tym przekonuje, radykalnie zmienia swoje życie.Młodzieńczą naiwność i czystość zastępuje wyrachowanym okrucieństwem. Krakowska realizacja powieści Wilde,a nie jestwyłącznie przypomnieniem współczesnemu widzowi ekscytującej historii, w której bogactwo i nędza, miłość i perwersja,zbrodnia i naiwność zawsze będą budzić zainteresowanie i emocje. W salonowej sztuce ukryty jest jeszcze moralitet.Jego przesłanie, mimo upływu stu lat nie straciło aktualności. Wedle niego nie istnieje wina bez kary, anajchwalebniejszym zadaniem sztuki powinno być stanie na straży ludzkiego sumienia.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności